Bitcoin, dünya çapında insanlar (ve hatta şirketler) için popüler bir yatırım seçeneği haline geliyor. İnsanların fiat para birimi ile çevrimiçi Bitcoin satın almak için bir kripto para borsası kullanarak Bitcoin’i hızlı bir şekilde elde etmenin yollarını aramaları şaşırtıcı değil..

Ancak, mali durumları nedeniyle herkesin Bitcoin satın almaya gücü yetmez. Bu kılavuzda size göstereceğiz ücretsiz Bitcoin nasıl kazanılır para kazanmak. Her yöntem tarafımızdan denenmiş ve test edilmiştir ve cep telefonu ve internet bağlantısı olan herkes tarafından kullanılabilir..

Ücretsiz Bitcoins Nasıl Alınır

İşte ücretsiz olarak (madencilik yapmadan) Bitcoin kazanmanın altı yolu:

Bitcoin Almanın Hızlı Yolu

Bitcoin, çeşitli yöntemler kullanılarak tam miktarın küçük kesirleri halinde satın alınabilir. Bitcoin’leri hızlıca edinmenin en popüler yolları:


 • Bir kripto para birimi ticaret borsası kullanma
 • Bir arkadaşınız veya aile üyenizle Bitcoin için nakit alışverişi yapın
 • Bitcoins için bir hediye kartını değiştirin
 • Yerel bir Bitcoin ATM’si kullanın

Bir Kripto Değişimi kullanın

Kripto para borsaları İnternet bağlantısı gerektiren çevrimiçi web siteleri veya ticaret uygulamaları yerel itibari para birimi yatırın ve Bitcoin gibi dijital para birimleri için takas yapın. Bu platformlar oldukça düzenlenmiştir ve yatırımcıların kimlikleri doğrulandıktan sonra para yatırmaları genellikle güvenlidir. En popüler ticaret borsalarından bazıları Coinbase, Binance ve Crypto.com gibi web siteleridir..

Arkadaşlarınızdan veya Ailenizden Bitcoin Alın

Popüler bir yöntem, Bitcoin’lerini satmak isteyen güvenilir bir arkadaş veya aile üyesiyle elden nakit ödeme yapmaktır. Bu yöntem o kadar yaygın olmasa da, gerek yok takas ve tam kimlik doğrulaması olan bir hesap oluşturun.

Hediye Kartında Nakit

Paxful gibi eşler arası borsalar, dünyanın her yerinden istekli alıcıları ve satıcıları birbirine bağlar. Platform, ön ödemeli kartlar, iTunes kuponları, Amazon hediye kartları ve daha fazlasını kullanarak Bitcoin ödemelerini kabul eden az sayıdaki platformdan biridir. Hediye kartları Bitcoin gibi dijital para birimleri satın almak için kullanılabilir, ancak ücretler, geleneksel ödeme seçeneklerinden biraz daha yüksek olabilir bir değişim kullanarak.

Bedava Bitcoin Almanın En İyi Yolları

Çevrimiçi Bitcoin veya kripto para kazanmanın en iyi yollarını bulmak, aşağıdakiler gibi birkaç farklı faktöre bağlıdır: zorluk, zaman taahhüdü ve karlılık potansiyeli. Her yöntemi, yeni başlayanların Bitcoin ile çevrimiçi para kazanma zorluğuna göre sıraladık..

Bitcoin Cashback Uygulamaları

Ücretsiz Bitcoin edinmenin en kolay yollarından biri, geri ödeme sadakat uygulaması kullanmaktır. Bunlar, kullanıcılarının geri ödeme programını destekleyen çevrimiçi bir satıcıdan veya satıcıdan alışveriş yaptıklarında küçük bir komisyon kazanmalarına olanak tanıyan sadakat programlarıdır. En popüler iki Bitcoin Cash Back & Ödül Uygulamaları şunlardır:

Bitcoin ödül uygulamaları indirmek ücretsizdir ve kaydolmak ve bir hesap oluşturmak için hiçbir ücret alınmaz. Alışveriş yapanların, çevrimiçi alışveriş satın alımlarıyla Bitcoin indirimleri kazanmaya başlamak için internet tarayıcılarına bir Chrome uzantısı yüklemeleri gerekecek. Hiçbir çaba veya risk söz konusu değildir ve bunu herkes yapabilir.

lolli uygulaması

Lolli Uygulamasını indirin ve çevrimiçi Bitcoin kazanın.

Bitcoin cashback ödül uygulamaları, satış tutarının küçük bir yüzdesini alışveriş yapanın Bitcoin cüzdanına ödeyerek çalışır. Yüzde miktarı perakendeciye bağlıdır ve 90 güne kadar bekleme süresi olabilir. Lolli gibi Bitcoin ödül uygulamaları, aşağıda gösterildiği gibi dünyanın dört bir yanındaki popüler çevrimiçi mağazalardan binlerce çevrimiçi alışveriş fırsatına ve indirime erişim sağlar..

Uygulama Chrome’a ​​yüklendikten ve kullanıcı desteklenen bir çevrimiçi perakendeciyi ziyaret ettiğinde, indirim yüzdesini içeren bir açılır pencere otomatik olarak görünecektir.. Bir satın alma yapıldığında, iade süresi sona erdiğinde kullanıcının hesabına Bitcoin yatırılacaktır..

Ücretsiz Bitcoin’ler daha sonra güvenlik için bir Bitcoin cüzdanına çekilebilir. Aşağıda, şu özelliklere sahip bir Lolli hesabı örneği bulunmaktadır: 0,0054 ücretsiz Bitcoin tahakkuk ettirildi, cari fiyatlarla 96 ABD doları eşdeğeri çevrimiçi birkaç ürün satın almak için.

lolli ödülleri

Bitcoin Faiz Hesabı

Çevrimiçi para kazanmanın en popüler yollarından biri, dijital para tasarruf hesabı kullanmaktır. Bu hizmetler, temettü paylaşmaya benzer bir şekilde kriptoda faiz kazanmanıza olanak tanır. Bitcoin tasarruf hesabı, isteyen yatırımcılar için mükemmel bir seçenektir. Bitcoin yatırımlarının uzun vadede geri dönüşünü artırmak zaman veya çaba harcamadan. Yaygın olarak bilinen en popüler Bitcoin faiz hesapları şunları içerir:

 • BlockFi
 • Nexo
 • Santigrat Ağı
 • Binance
 • Crypto.com

Bazı kripto kredi sağlayıcıları, geleneksel finans kurumları ve bankalar tarafından fiat para birimi üzerinden sunulan faiz oranlarından önemli ölçüde daha yüksek olan yıllık% 12’ye varan faiz oranları sunar..

ALMAK 50 $ ÜCRETSİZ BİTCOİN İLE. TEKLİF 31 ARALIK 2020 SONA ERER

Ücretsiz 50 ABD Doları Alın nexo web sitesi

Esasen, bu dijital borç verme platformları, borçluların ve borç verenlerin, kripto destekli bir kredi (fiat para birimi cinsinden ödenir) almak veya kripto varlıklarını depolamak için yüksek faizli bir tasarruf hesabı oluşturmak için birbirleri arasında para takas etmelerini sağlar. BlockFi gibi platformlarda bir faiz tasarruf hesabına tahakkuk eden faiz (oranlar aşağıda gösterilmiştir) Bitcoin faizinin hızla birleşip büyümesine izin veren günlük olarak ödenir.

Bir hesap oluşturan kullanıcıların, Bitcoin yatırımcılarının aşina olması gereken finansal hizmetler sunan şirketler için standart bir uygulama olan kimliklerini doğrulamak için bir KYC sürecini tamamlamaları gerekecektir..

Aşağıda, 0.37 Bitcoin ve 1.85 Ethereum yatırılmış yeni bir BlockFi hesabı örneği bulunmaktadır. Son 2 ayda bu hesap 54.08 $ ücretsiz faiz kazandı. Bu küçük bir miktar gibi görünebilir, ancak bileşik faiz uygulandığında hesap bakiyesi 7,657 dolardan yaklaşık 9,612 dolara yükselecek Önümüzdeki 48 ayda fonları faiz hesabına kaydederek.

Ne kadar kazanabileceğinizi görmek için BlockFi web sitesini ziyaret edin.

Blockfi faizi

Kripto Hakkında Bilgi Edinin

Ücretsiz kripto para kazanma, Coinbase hesabı olan herkes tarafından erişilebilir. Değişim, aşağıdaki özelliklere sahip bir eğitim programı sunar: blockchain projeleri hakkında bilgi edinmek için ödüller öder. Ödül miktarı, belirli jetona bağlı olarak değişir. Tamamlanan her sınav için kripto olarak alınan miktar Coinbase Pro kullanılarak Bitcoin’e dönüştürülebilir..

coinbase nasıl çalışır?

Herhangi bir uygun Coinbase kullanıcısı, web sitesinde desteklenen kripto para birimi coinleri için eğitim içeriğini görüntülemek için Coinbase’e katılabilir. İçin kazanmak mücretsiz kripto para biriminde 500 $ ‘dan fazla cevher, katılımcıların yapması gerekenler:

 • Seçilen madeni parayla ilgili eğitim videolarını izleyin
 • Sonunda çoktan seçmeli testi geçin
 • Coinbase cüzdanında kripto para alın

Sunulan kripto para birimlerinin seçimi değişir ve yalnızca sınırlı bir süre içindir. Genel olarak, kripto para birimi alanındaki yeni başlayanlar için Coinbase Earn, bir blockchain projesi hakkında bilgi edinmek için birkaç yüz dolar kazanmanın basit ve kolay bir yoludur..

Anketleri Tamamla & Anketler

Tüketici bilgileri her gün çevrimiçi olarak toplanmakta ve kâr amacıyla 3. taraf kuruluşlara satılmaktadır. INSTARS gibi merkezi olmayan veri alışverişi ağları, günlük bireylerin Verilerini satarak ücretsiz kripto para kazanın ve rıza ile ilgili geri bildirimde bulunun.

instars özellikleri

Kullanıcılar, aşağıdaki etkinliklere katılarak platforma girerek INSTAR, EOS ve DAI gibi popüler kripto para birimleri kazanabilirler. Bu tokenler, ek ödüller kazanmak için platformda stake edilebilir veya Bitcoin için bir ticaret borsasına aktarılabilir..

 • Yeni bir hesabı doğrulamak için kayıt bonusu
 • Alışveriş makbuzlarının bir fotoğrafını çekin
 • Anket ve anketlerin tamamlanması
 • Kripto para birimi ve blok zinciri projeleri hakkında bilgi edinme
 • Bir arkadaşla (veya iki) paylaşmak

Ücretsiz Bitcoin kazanmanın popüler bir yolu, çevrimiçi anketleri ve anketleri tamamlamaktır. INSTARS platformunu kullanarak kullanıcılar şunları yapabilir: günlük aktiviteleri tamamlayın ve her görev için EOS jetonları ile ödüllendirilin Tamamlandı. Anketler, kullanıcının profilinde sağlanan bilgilere dayanmaktadır..

kripto anketleri

Kullanıcılar ayrıca, ücretsiz kripto almak için deneyim geri bildirimi ile birlikte bir mal veya hizmet satın alma makbuzu yükleyebilir. Her kişi günde en fazla üç fatura yükleyebilir ve işletme adını, adresini, tarihini, işlem numarasını ve toplam tutarı açıkça göstermelidir. Bir derecelendirmeye sahip deneyimin görüntüsü ve açıklaması incelendikten sonra, cüzdanlarına EOS jetonları yatırılacaktır..

Referans & Bağlı pazarlama

Bireyler şunları yapabilir: ağızdan ağıza kripto para birimi ürünlerini tanıtın küçük bir bonus kazanmak için arkadaşlarınıza ve ailenize. Şirketler, yeni müşterileri yönlendirmek için yeni işletmeyi bir kayıt bonusu ile ödüllendirmeye isteklidir. Bu tavsiye programlarına herkes katılabilir kullanarak ek gelir elde etmek için özel promosyon kodu veya yönlendirme bağlantısı. En popüler kripto tavsiye programlarından biri, her yeni müşteri için 10 ABD doları ödüllendiren Coinbase’dir. Borsayı takas eden.

Nasıl çalışır:

Aşağıdaki bir sosyal medya hesabı veya web sitesine sahip kişiler, ücretsiz dijital para birimi kazanmak için değişim ortaklık programlarına katılabilir. Aynı örneği kullanarak Coinbase İştirakleri kullanıcılarını şu şekilde ödüllendirecek: Yönlendirilen müşterilerin ilk 3 ay için işlem ücretlerinin% 50’si. Satış ortağı hesaplarının sayısı ne kadar yüksekse, tekrarlayan gelir potansiyeli o kadar büyüktür.

Bir Exchange Kullanarak Bitcoin Ticareti Yapın

Bir kripto para birimi platformu kullanarak Bitcoin ticareti yapmak, yetenekli ve deneyimli tüccarlar için daha fazla Bitcoin kazanmak için karlı bir deneyim olabilir. Bir tüccar, nispeten kısa bir süre içinde küçük bir parayı büyük bir meblağa dönüştürebilir..

Bu yöntem, bir kullanıcının Bitcoin’lerini yatırabileceği ve diğer para birimlerine karşı ticaret yapmak için teminat olarak kullanabileceği bir borsa kullanmayı içerir. Kripto para türevleri, tüccar Bitcoin hesap boyutunu artırmak için dijital para birimleri üzerinde spekülasyon yapmak için 100: 1’e kadar marj kullanabildiğinden popüler bir seçimdir. Marj ile ticaret yapmak için en popüler borsalardan ikisi:

 • Bybit
 • FTX
 • eToro

bybit arayüzü

Ticaret önemli bir riskle gelir ve bu yöntem yalnızca gelişmiş tüccarlar için uygundur. Çok az şans var ve yeni bir tüccar bir ticaret hesabına yatırılan sermayeden daha fazlasını kaybedebilir. Ticaret yapmaya karar veren yeni başlayanlar, bir ticaret kursu satın almayı ve karlı olmak için bu Bitcoin ticaret ipuçlarını takip etmeyi düşünmelidir:

 • Basit ve takip etmesi kolay bir ticaret stratejisi benimseyin
 • Pozisyon boyutunu ve kaldıraç oranını azaltın
 • Sabırlı olun ve esnafı zorlamayın
 • Her ticaretin bir günlüğünü tutun ve geliştirin

EToro ve Plus500 gibi sahte parayla ticaret yapmak için bir demo hesabı sunan birkaç saygın platform vardır. Canlı piyasadaki gerçek Bitcoin fiyatlarını takip eden simüle edilmiş bir ticaret hesabı kullanmak, başarılı tüccarların nasıl ticaret yapılacağını ve hatta kopya-ticaret yapılacağını öğrenmenin harika bir yoludur..

Sıkça Sorulan Sorular

Parasız Bitcoin Alabilir miyim?

Bireyler para olmadan ve banka hesabında bir boşluk bırakarak Bitcoin ile başlayabilirler. Bitcoin kazanmaya başlamanın birkaç basit yolu şunları içerir:

 • Küçük görevler için Bitcoin ile ödeme almak
 • Bitcoin karşılığında mal ve hizmet satmak
 • Bitcoin’de ödeme yapan çevrimiçi anketleri / anketleri tamamlamak
 • Gibi platformlarla içerik yayınlamak Steemit ilgi çekici makaleler için ödeme yapan

Hangi Uygulamalar Bedava Bitcoin Verir??

Ücretsiz Bitcoin ödeyen birkaç kripto para birimi uygulaması vardır. Bir ücretsiz Bitcoin kazanmak için popüler mobil uygulama Lolli Uygulamasıdır Bu, çevrimiçi alışveriş yapanları, desteklenen satıcılardan yapılan alışverişlerde BTC’de küçük bir indirimle ödüllendiren bir sadakat programıdır. Kazanılan Bitcoin daha sonra bir Bitcoin donanım cüzdanına aktarılabilir..

Sonuç

Bitcoin’i çevrimiçi olarak nasıl edineceğinize dair kılavuzumuzu bitirmek için, Bitcoin satın almak için fiat para birimi kullanmanız gerekmediğinin artık açık olduğunu umuyoruz. Yatırım olarak para harcamadan Bitcoin’i ücretsiz elde etmenin alternatif yöntemleri vardır. Yeni Bitcoin’inizi saygın ve güvenilir bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanarak güvende tutmayı ve istifleme satışlarını sürdürmeyi unutmayın..

Bu gönderiyi beğendiniz mi? Paylaşmayı unutma!

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Ücretsiz Kripto Ticareti Yapmak İçin En İyi 8 Değişim (Sıfır Komisyon)
 • Amazon Hediye Kartlarıyla Bitcoins Nasıl Satın Alınır – Süper Kolay
 • 7 En İyi Kripto Takas Platformu (Hızlı, Güvenli & Güvenli)
 • Dünyanın En İyi Fiat Kripto Borsaları
 • Tezos’u Stake Etmek İçin En İyi 4 Yer (XTZ) & Ödüller Kazanın

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me