Lolli to ekscytująca nowa aplikacja, która wprowadza nowy zwrot do branży lojalnościowej klientów, która umożliwia codziennym kupującym zarabianie do 30% z powrotem w Bitcoinie. Zdobywanie Bitcoinów za darmo, robiąc zakupy w ulubionym sklepie, jest legalne, bezpieczne, proste i przyjemne.

Pobierz aplikację Lolli

Działa poprzez nagradzanie klientów Bitcoinem, po prostu kupując w obsługiwanych sklepach i detalistach. Nie musisz więc kupować Bitcoinów za pomocą tradycyjnej wymiany fiat-to-crypto. Aplikacja Lolli jest obsługiwana przez kilku znanych i popularnych sprzedawców detalicznych, którzy zwracają procent zakupionych przedmiotów z powrotem w Bitcoin (BTC).

Ta recenzja obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć o Lolli oraz o tym, jak możesz zarabiać Bitcoin za pomocą aplikacji cashback, robiąc to, co kochasz, robiąc zakupy online.

Recenzja aplikacji Lolli: jak zarobić Bitcoin

Lolli to program lojalnościowy, który zachęca klientów do kontynuowania zakupów, oferując atrakcyjną zachętę, taką jak Bitcoin. Programy tantiem zyskują na popularności, o czym świadczy liczba kart lojalnościowych, które nosimy w portfelach lub torebkach.


Programy lojalnościowe weszły teraz do królestwa kryptowalut, w którym lojalni klienci mogą być nagradzani w Bitcoin. Możliwe jest nawet zarabianie odsetek na portfelu kryptowalut dzięki platformom takim jak BlockFi.

Wyobraź sobie, że płacisz za zakupy online. A co by było, gdybyś mógł otrzymywać zapłatę w Bitcoin za zakupy online tak jak zwykle? To właśnie jest Lolli, aplikacja nagród Bitcoin, która pozwala ludziom zarabiać i posiadać Bitcoin podczas zakupów online.

zakupy lolli

Jak działa Lolli?

Lolli działa, gdy robisz zakupy w jednej z witryn partnerskich, Lolli otrzymuje procent od każdej z nich, coś w rodzaju prowizji za zwiększenie ruchu i sprzedaży do sprzedawcy.

Część prowizji, którą zarabia Lolli, jest dzielona z klientem, płacona w Bitcoin i wysyłana bezpośrednio do portfela Lolli, który można następnie przenieść do portfela sprzętowego w celu bezpiecznego przechowywania.

Nagroda (%) Bitcoin jest określana przez uczestniczących kupców, a nie Lolli.

Programy lojalnościowe, takie jak Lolli, istnieją od wielu lat. To bardzo udany model marketingowy, który zachęca kupujących do dalszego robienia tego, co lubią w swoim ulubionym sklepie.

Założyciele Lolli poszli o krok dalej, aby pokazać moc Bitcoina jako globalnej alternatywnej waluty i uniwersalnego magazynu wartości i chcą podzielić się nią ze światem.

lolli, jak to działa

Jest to idealne rozwiązanie dla kupujących, którzy mogą zaangażować się w Bitcoin i kryptowaluty, które nie posiadają jeszcze zasobu.

To wygrana dla konsumenta, który zarabia rabat, otrzymując darmowy Bitcoin, a jednocześnie realizując cele Lolli, aby zarówno edukować, jak i nagradzać ludzi mocą Bitcoin, korzystając z zakupów online.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Lolli?

Jest to przyjemny i łatwy sposób na zarabianie pasywnych bitcoinów za pomocą Lolli podczas zakupów online. Będzie promować i zachęcać do masowego przyjęcia technologii cyfrowej, która będzie potencjalnie wykorzystywana jako lepsza alternatywa dla obecnego systemu finansowego.

Założyciele Lolli doceniają, że nie wszyscy ludzie mają możliwość kupowania Bitcoinów za pomocą tradycyjnej wymiany fiat-to-crypto.

Aby rozwiązać tę przeszkodę, Lolli został opracowany, aby ułatwić zarabianie, posiadanie i udostępnianie Bitcoin jak największej liczbie osób. Nie ma potrzeby rejestrowania się na giełdzie i dostarczania jakichkolwiek dokumentów weryfikacyjnych, które mogą wydawać się zniechęcające dla początkujących.

Jak uzyskać aplikację Lolli?

Najłatwiejszym sposobem uzyskania aplikacji Lolli jest pobranie rozszerzenia przeglądarki Lolli, które jest dostępne zarówno dla przeglądarki Chrome, jak i Firefox. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Odwiedź witrynę Lolli lub kliknij przycisk powyżej
 • Kliknij „Pobierz Lolli na Chrome”
 • Pobierz i zainstaluj rozszerzenie Lolli

lolli chrome

Po zainstalowaniu rozszerzenia Lolli do Chrome automatycznie ostrzeże Cię, gdy odwiedzisz witrynę partnerską, i nakreśli potencjalny zwrot Bitcoina, do którego będziesz się kwalifikować.

Jak korzystać z aplikacji Lolli?

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji Lollo, wykonaj następujące kroki:

 • Pobierz rozszerzenie przeglądarki Lolli
 • Odwiedź jeden ze sklepów partnerskich za pośrednictwem strony internetowej lub rozszerzenia przeglądarki
 • Aktywuj alerty Lolli, gdy odwiedzasz obsługiwany sklep internetowy

lolli app

Po aktywowaniu Lolli możesz robić zakupy w normalny sposób. Dopóki zamówienie się kwalifikuje, Lolli będzie śledzić zakup i prześle Bitcoin do Twojego portfela Lolli po zapłaceniu Lolli przez sprzedawcę, zwykle po wygaśnięciu okresu zwrotu pieniędzy..

Portfel Lolli umożliwia wypłatę zarobionych Bitcoinów na konto bankowe lub portfel sprzętowy, gdy saldo osiągnie minimum 15 USD.

Gdzie robić zakupy za pomocą Lolli?

Lolli współpracuje z ponad 500 najlepszymi markami, które pozwalają Ci odzyskać do 30% w nagrodach Bitcoin. Współpraca z Lolli obejmuje kilku największych na świecie sprzedawców detalicznych obsługujących Bitcoin, takich jak:

 • Walmart: do 3,5% z powrotem w Bitcoin
 • Macy’s: do 5% z powrotem w Bitcoin
 • Booking.com: do 3,5% z powrotem w Bitcoin
 • Nike: do 3% z powrotem w Bitcoin
 • Adidas: do 7% z powrotem w Bitcoin
 • Sephora: do 4,5% z powrotem w Bitcoin
 • i wiele innych!

Ekscytujące jest to, że Lolli nieustannie dodaje nowych partnerów detalicznych prawie każdego dnia. Sprzedawcy detaliczni mogą skontaktować się z Lolli, aby zostać partnerem, aby pomóc w rozpowszechnianiu wsparcia dla Bitcoin i ogólnej przestrzeni technologii kryptowalut.

marki lolli

Często Zadawane Pytania

Czy Lolli jest bezpieczne?

Tak, wydaje się, że Lolli bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo, używając najnowocześniejszego oprogramowania i zabezpieczeń sieci, aby zapewnić bezpieczeństwo sald klientów w portfelu Lolli.

Czy moje dane osobowe są bezpieczne dzięki Lolli?

Lolli NIE śledzi, które witryny odwiedzają użytkownicy i NIE sprzedaje danych osobowych ani informacji żadnym stronom trzecim.

Które przeglądarki są obsługiwane przez Lolli?

Lolli jest obecnie obsługiwane w przeglądarkach Chrome i Firefox. Zespół odpowiedzialny za Lolli chce w przyszłości wspierać Brave i obecnie jest nieobsługiwaną przeglądarką. Safari była wcześniej obsługiwaną przeglądarką, ale z powodu ostatnich zmian po stronie Apple nie jest już aktualizowana.

Czy Lolli ma program partnerski lub program poleceń??

Tak, Lolli ma program polecający, który umożliwia zarabianie Bitcoinów poprzez udostępnianie linku polecającego. Każda ze stron może otrzymać Bitcoin o wartości 10 USD, gdy polecony kupujący kupi przedmiot u obsługiwanego sprzedawcy za pomocą Lolli. Wszystko, co musisz zrobić, to szerzyć miłość do zdobywania darmowych bitcoinów.

Czy Lolli ma aplikację mobilną??

Nie, Lolli nie ma aplikacji mobilnej. W najbliższej przyszłości planowane jest uruchomienie aplikacji mobilnej. W międzyczasie kupujący powinni korzystać z wersji komputerowej, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.

Wniosek: Lolli to świetny sposób na zdobycie darmowego BTC

Podsumowując naszą recenzję Lolli, jest to innowacyjna i legalna aplikacja lojalnościowa do kryptowalut, która pozwala użytkownikom zarobić do 30% w Bitcoin (BTC). To oznaka rosnącej adopcji kryptowalut, która rośnie na naszych oczach.

Pobierz Lolli

Spodziewamy się, że rosnąca liczba użytkowników będzie gromadzić się w Lolli, aby zdobyć więcej Bitcoinów w przyjemny, łatwy i prosty sposób, robiąc zakupy u swoich ulubionych sprzedawców detalicznych. Lolli robi swoje, dzieląc się Bitcoinem ze światem.

Kilka innych powiązanych artykułów do przeczytania:

 • Jak kupować bitcoiny za pomocą kart podarunkowych Amazon – bardzo łatwe
 • Recenzja Instars: czy to jest legalne? Jak zarobić DARMOWE krypto (2020)
 • Najlepsze portfele sprzętowe do przechowywania bitcoinów
 • Kto akceptuje Bitcoin w 2019 roku – MASYWNA lista (24 główne firmy)
 • Recenzja OKEx: ocena, czy to jest bezpieczne & Niezawodny?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me