blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

ConsenSys ogłasza partnerstwo z chińską siecią usług Blockchain

przez ConsenSys 25 stycznia 2021 Opublikowane w dniu 25 stycznia 2021

Baner BSN Quorum


ConsenSys Quorum będzie teraz dostępne w chińskiej sieci usługowej opartej na Blockchain (BSN), ogólnokrajowym projekcie blockchain w tym kraju

Firma ConsenSys ogłosiła dziś partnerstwo z Sieć usługowa oparta na Blockchain (BSN) aby uczynić blockchain bardziej dostępnym dla przedsiębiorstw i organizacji rządowych. W ramach partnerstwa ConsenSys Quorum, warstwa protokołu open source, która służy jako podstawa dla firm do tworzenia rozwiązań korporacyjnych opartych na Ethereum, będzie dostępna w około 80 różnych miastach za pośrednictwem publicznych węzłów miejskich BSN w całych Chinach kontynentalnych. 

ConsenSys Quorum to warstwa protokołów typu open source, która umożliwia przedsiębiorstwom wykorzystanie Ethereum do ich produkcyjnych aplikacji blockchain. Firmy polegają na ConsenSys Quorum, aby zapewnić sieci klasy korporacyjnej, których potrzebują, aby odblokować wartość dzięki blockchain. ConsenSys Quorum można zintegrować z modułami produktów firmy ConsenSys, innych dostawców lub wewnętrznych programistów w celu tworzenia wysokowydajnych, dostosowywalnych aplikacji.

BSN to środowisko chmurowe wyspecjalizowane w łańcuchu bloków z ujednoliconym zarządzaniem certyfikatami, interfejsami API bram, pakietami SDK inteligentnych kontraktów, algorytmami szyfrowania dla struktur z uprawnieniami i połączonymi węzłami łańcucha publicznego w celu łatwego dostępu. BSN ma na celu rozwiązanie kosztownego problemu wdrażania i utrzymania blockchain dApp poprzez zapewnienie wspólnego środowiska zasobów i kompleksowego rozwiązania dla programistów. ConsenSys Quorum zostanie połączone z innymi publicznymi sieciami blockchain, które uzyskały zezwolenie i będzie sprzedawane przedsiębiorstwom i rządom, oferując znacznie większy i głębszy rynek w Chinach..

Wspierany przez Państwowe Centrum Informacyjne Chin (SIC), think tank działający w ramach National Development and Reform Commission (NDRC), najwyższej agencji planowania gospodarczego, BSN to cross-cloud, cross-portal, cross-framework, blockchain- oparta na globalnej infrastrukturze sieciowej, aby umożliwić programistom i firmom tworzenie, wdrażanie i zarządzanie zdecentralizowanymi aplikacjami nowej generacji (dApps) w sposób bardziej wydajny, wygodny i niższy koszt w ramach wielu różnych protokołów w ramach jednolitego standardu. Red Date Technology, firma programistyczna z siedzibą w Pekinie, China UnionPay i China Mobile to firmy założycielskie BSN. Red Date Technology nadzoruje R&D, codzienna obsługa i konserwacja BSN. 

W nadchodzących miesiącach GoQuorum będzie interoperacyjne z niektórymi platformami i protokołami, które są już częścią BSN za pośrednictwem Interchain Communications Hub BSN. Programiści mogą wkrótce zbudować na Quorum i osiągnąć łatwą interoperacyjność w BSN, aby zbudować zaawansowane systemy IT, które mogą zaspokoić wyrafinowaną logikę biznesową. Aplikacje ConsenSys Codefi, takie jak Orchestrate, Workflow i Assets, będą dostępne na rynku BSN, dzięki czemu programiści będą mogli szybciej tworzyć niezawodne i skalowalne aplikacje biznesowe. Programy szkoleniowe dla deweloperów Blockchain obsługiwane przez Red Date Technology rozpoczną się w całym kraju. 

„Po uruchomieniu BSN włączy Quorum do programów szkoleniowych BSN w 2021 roku, aby znacznie przyspieszyć wdrażanie technologii blockchain i rozwiązań opartych na Ethereum w Chinach. GoQuorum będzie również interoperacyjne z innymi platformami, na które zezwolono i otwarte ramy licencjonowane na BSN, budując kamień węgielny blockchain dla „nowej infrastruktury” w Chinach ”- powiedział Yifan He, dyrektor generalny Red Date Technology i dyrektor wykonawczy BSN Development Association.

„Zdecentralizowane protokoły, takie jak Ethereum, stanowią przełom w sposobie, w jaki możemy wzbudzić zaufanie we wszystkich naszych systemach, ułatwiając głębszą współpracę i tworzenie zasobów cyfrowych. ConsenSys Quorum jest wyjątkowe, ponieważ obejmuje cały zakres potrzeb przedsiębiorstw w zakresie prywatności i funkcji objętych zezwoleniami, a jednocześnie jest kompatybilne z siecią główną Ethereum. Uważamy, że różne protokoły blockchain typu open source muszą ze sobą współdziałać, a dzięki BSN robimy znaczący krok naprzód w udostępnianiu ConsenSys Quorum wielu przedsiębiorstwom w Chinach, które mogłyby skorzystać na przejrzystych sieciach współpracy biznesowej ”- powiedział Joseph Lubin, założyciel ConsenSys.

Od momentu uruchomienia w kwietniu 2020 r. BSN stał się jednym z największych i najszybciej rozwijających się ekosystemów blockchain dla przedsiębiorstw na świecie. Zaprojektowana jako infrastruktura szkieletowa Cyfrowego Jedwabnego Szlaku, BSN wdrożyła ponad 2000 aplikacji blockchain w przedsiębiorstwach i organizacjach rządowych w Chinach. Wdrożono 108 publicznych węzłów miejskich, łączących ponad 80 miast w Chinach kontynentalnych i 8 publicznych węzłów miejskich w innych krajach na całym świecie. W tym roku BSN chce mieć ponad 10 zezwolonych i 30 innych publicznych protokołów blockchain, z których programiści będą mogli korzystać po niskich kosztach w swojej globalnej sieci..

ConsenSys będzie współpracować z akceleratorem BSN w zakresie wykorzystania ConsenSys Quorum. 

Aby uzyskać więcej informacji, śledź ConsenSys na Twitterze: @Consensys i WeChat: ConsenSysNews

O ConsenSys:

ConsenSys to wiodąca firma oprogramowania Ethereum. Umożliwiamy programistom, przedsiębiorstwom i ludziom na całym świecie tworzenie aplikacji nowej generacji, uruchamianie nowoczesnej infrastruktury finansowej i dostęp do zdecentralizowanej sieci. Nasz pakiet produktów, w skład którego wchodzą Infura, Quorum, Codefi, MetaMaskTrufla and Diligence, obsługuje miliony użytkowników, obsługuje miliardy zapytań opartych na łańcuchu bloków dla naszych klientów i obsługuje miliardy dolarów w zasobach cyfrowych. Ethereum to największy programowalny łańcuch bloków na świecie, wiodący w zakresie adopcji biznesowej, społeczności programistów i działalności DeFi. Na tym zaufanym fundamencie open source budujemy cyfrową gospodarkę jutra. Aby poznać nasze produkty i rozwiązania, odwiedź http://consensys.net/.

O BSN:

Aby dowiedzieć się więcej o BSN, odwiedź: https://www.bsnbase.com/ (Chiński) i http://bsnbase.io (Język angielski).

O technologii Red Date: 

Red Date (Hong Kong) Technology Co., Ltd. („Red Date Tech”), jeden z czterech członków założycieli sieci usługowej opartej na Blockchain (BSN), została założona we wrześniu 2014 r. I ma siedzibę w Hongkongu. Jest architektem BSN i odpowiada za R BSN&D oraz codzienna obsługa i konserwacja. Przed odegraniem kluczowej roli w BSN, Red Date Tech od lat była czołowym dostawcą technologii do budowy inteligentnych miast w Chinach, wraz z China Mobile i China UnionPay. Zapytania prosimy przesyłać na adres [e-mail chroniony].

Kontakty dla mediów:

[e-mail chroniony]

Codefi AssetsCodefi Orchestratecodefi workflowConsenSys QuorumNewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me