blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogAktualności

Oto 40 kont Crypto na Twitterze, które naprawdę mają znaczenie

Wiele godzin każdego dnia nie jest przesadą. Zdarza się. Pozwól, że wyjaśnię… przez ConsenSys 31 stycznia 2019 Opublikowane 31 stycznia 2019

Codziennie czytam Crypto Twittera przez wiele godzin Oto 40 kont, które naprawdę mają znaczenie Codziennie czytam Crypto Twittera przez wiele godzin - oto 40 kont, które naprawdę mają znaczenie


Moje szczęśliwe miejsce

Twitter to wiele rzeczy. Jest to szczególne miejsce, w którym można dawać upust i dzielić się pomysłami w formie memów i tweetów, diatryb i inkwizycji. Zawiera sekcję zawierającą informacje o sporcie, wydarzeniach ze świata, najświeższe wiadomości – wszystko. Oczywiście Twitter zapewnia również dom dla trolli i podsycania strachu, i może pewnego dnia zostać zwolniony przez technologię blockchain – ale jak na razie żywotność Twittera jako źródła informacji jest niezaprzeczalna.

Pozwólcie, że opowiem wam o najlepszej grupie na Twitterze, społeczności, która podnosi Twittera z wysysającej czas platformy mediów społecznościowych na arenę znaczącego zaangażowania i (głównie) zdrowego dyskursu. Tak, wciąż ma wilgotne memy i trolle, ale ma też klasę, wspólne wartości i powszechne przekonanie, że świat może być lepszym miejscem dzięki wdrożeniu technologii blockchain i kryptowalut. Zgadza się, CryptoTwitter to moje szczęśliwe miejsce.

Długo i intensywnie zastanawiałem się nad zamówieniem tej listy, ale ostatecznie zdecydowałem, że będzie to zbyt trudne i całkowicie subiektywne…

Kim są najlepsi ludzie do śledzenia na CryptoTwitter dla Ethereum?

Vitalik Buterin

Powszechnie znany jako współzałożyciel Ethereum, osoba, która zdecydowanie nie rozdaje ETH i potencjalny kosmita (wciąż czeka na potwierdzenie tego). W przejrzysty sposób współpracuje z innymi użytkownikami, reaguje na większość innych niż trolle i zapewnia jedne z najlepszych spostrzeżeń o wszystkim, co dotyczy łańcucha blokowego.

1. Dzisiaj zamierzam zrobić burzę na Twitterze wyjaśniającą historię i stan badań nad Casperem Ethereum, w tym wojny FFG vs CBC, hybryda => pełny przełącznik, rola losowości, problemy z projektowaniem mechanizmów i nie tylko.

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 16 sierpnia 2018 r

Vlad Zamfir

Samozwańczy absurd, troll, Vlad jest deweloperem Ethereum i prowadzi do przejścia na dowód udziału w Ethereum. Wokalista CryptoTwitter, często omawia również zarządzanie łańcuchem bloków, kryptoekonomię i inne propozycje skalowalności łańcucha bloków.

Andreas M. Antonopoulos

Sam Ojciec Chrzestny. Jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie bitcoinów i technologii blockchain, jest autorem wielu bestsellerowych książek, w tym „Mastering Bitcoin”, „Mastering Ethereum” i jest jednym z najbardziej lubianych i szanowanych osób w świecie kryptowalut. Jest tak kochany, że wielu entuzjastów kryptowalut połączyło siły, aby przekazać Andreasowi 1,6 miliona dolarów za jego niestrudzone zaangażowanie na rzecz społeczności.

Jeśli kiedykolwiek dowiedziałeś się o Bitcoinie, brałeś udział, korzystałeś lub korzystałeś z niego w jakikolwiek sposób, przekaż darowiznę na rzecz Andreasa M. Antonopoulosa #THANKYOUANDREAS https://t.co/vjvlidsQ8Y

– Erik Voorhees (@ErikVoorhees) 6 grudnia 2017 r

Józefa Lubina

Współzałożyciel Ethereum i założyciel ConsenSys, Joe często tweetuje i jest jednym z najlepszych kont, aby otrzymywać aktualizacje i informacje o Ethereum. Jest obowiązkowy dla wszystkich zainteresowanych Ethereum lub projektami rozwijanymi na wiodącej platformie inteligentnych kontraktów.

#Blockchain to więcej niż rynek. To jest ruch.

– Joseph Lubin (@ethereumJoseph) 1 grudnia 2018 r

Gavin Wood

Współzałożyciel Ethereum i założyciel Parity Technologies, Gavin obecnie buduje Polkadot – sieć zbudowaną w celu łączenia łańcuchów prywatnych / konsorcjalnych, sieci publicznych / bez pozwolenia, wyroczni i przyszłych osiągnięć technologicznych.

Naval Ravikant

Człowieka, którego nie trzeba przedstawiać, ale i tak jest. Jest prezesem i współzałożycielem AngelList. Ponadto był współzałożycielem Metastable Capital, CoinList, Republic i jest inwestorem w ponad 100 firmach. Przede wszystkim Naval stał się współczesnym filozofem, znanym z dyskusji i tweetów na temat technologii – tego, co nazywa skrzyżowaniem nauki i pieniędzy. Po burzy na Twitterze nie zdziw się, jeśli nagle nie możesz zasnąć, próbując zrozumieć przyszłe konsekwencje kryptowalut.

1 / Blockchains zastąpią sieci rynkami.

– Naval (@naval) 21 czerwca 2017 r

Taylor Monahan

Założycielem jest Taylor Monahan & CEO MyCrypto i wcześniej założyciel MEW (myetherwallet). Ten porzucony college jest jedną z najlepszych osób do naśladowania i konsekwentnie zapewnia niesamowite perspektywy kryptowalut. Przygotowuje też własną listę osób, które mają śledzić CryptoTwitter.

Kto jest twoją ulubioną osobą, którą obserwujesz #cryptotwitter?

Tylko jeden ulubiony. Nie dwa. To nie jest lista. Dosłownie zablokuję cię, jeśli dasz mi więcej niż jeden.

– Taylor Monahan (@tayvano_) 17 stycznia 2019 r

Nick Szabo

Nick jest informatykiem i kryptografem znanym ze swojej wczesnej pracy jako pionierów w dziedzinie walut cyfrowych, technologii blockchain, a nawet ukuł termin „inteligentne kontrakty”. Nick jest powszechnie znany jako jeden z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie bitcoinów i technologii blockchain. Możesz przeczytać więcej na ten temat jego osobisty blosol.

Simon De la Rouviere

Simon jest inżynierem blockchain w ConsenSys i współzałożycielem Ujo Music. Tweetuje o blockchainie, muzyce, a także jest autorytetem na rynkach kuratorskich. Niedawno rozpoczął biuletyn które powinieneś zasubskrybować!

Chris Burniske

Chris zaczynał jako analityk w ARKinvest, gdzie kierował ich początkowymi inwestycjami w kryptowaluty, ostatecznie odchodząc od współzałożenia własnej firmy, Placeholder VC. Chris jest również współautorem książki Cryptoassets, co czyni go obowiązkowym obserwatorem dla każdego, kto szczególnie lubi omawiać inwestowanie w kryptowaluty.

Więcej ludzi będzie posiadać #cryptoassets niż akcje.

– Chris Burniske (@cburniske) 1 lipca 2018 r

Bursztyn Baldet

Amber, członek księgi Forbes 40 w wieku poniżej 40 lat, był wcześniej kierownikiem programu blockchain w JP Morgan rozwijającym Quorum, a teraz jest dyrektorem generalnym Clovyr budującym ekosystem aplikacji i usług dla publicznych i licencjonowanych sieci blockchain. Jeśli potrzebujesz innego powodu, by za nią podążać, niektóre z jej ulubionych rzeczy to whisky, rynki kapitałowe, jazz z lat trzydziestych i walka z patriarchatem.

Martin Köppelmann

Martin jest dyrektorem generalnym i współzałożycielem rynku prognoz Gnosis, ekspertem DAO (zdecentralizowanej, autonomicznej organizacji) i jednym z najbardziej błyskotliwych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkasz. Czy wspominałem, że naprawdę lubi DAO?

To jedyny projekt, z którego najbardziej się cieszę na następne pół roku. Najprawdopodobniej będzie to największy eksperyment DAO na Ethereum od czasu „DAO”.

Ogłoszenie dxDAO!

Od 18 lutegohttps://t.co/DVm5VjaGcJ @daostack

– Martin Köppelmann (@koeppelmann) 21 grudnia 2018 r

John Wolpert

Wcześniej współzałożyciel inicjatywy IBM blockchain i Hyperledger, teraz John koncentruje się na Ethereum w ConsenSys. Podążaj za nim, zwłaszcza ze względu na jego świetne techniczne spostrzeżenia dotyczące zarówno korporacyjnych, jak i publicznych łańcuchów bloków.

Startup zapytał mnie, "Jak zaczynamy na blockchainie?" Odpowiedź: Zatrudnij projektanta gier planszowych, graj w wersję kartonową, dopóki nie będzie fajnie, a następnie przejdź do arkuszy kalkulacyjnych, a następnie SaaS, a kiedy wartość aktywów, z którymi zarządzasz, zacznie denerwować wszystkich, a następnie blockchain.

– John Wolpert (@jwolpert) 25 stycznia 2019 r

Preethi Kasireddy

Mając wcześniejsze doświadczenie zawodowe w Goldman Sachs, A16Z i Coinbase, nie jest zaskoczeniem, że Preethi stała się celebrytą CryptoTwitter. Jako założycielka i dyrektor generalna TruStory jest bardzo aktywna na Twitterze i dostarcza jednych z najbardziej rzeczowych i uczciwych informacji dostępnych za pośrednictwem jej tweetów i TruStory.

Bitcoin wystartował, ponieważ głosił ideologię. Ethereum wystartowało, ponieważ głosiło praktyczność.

Błędem jest myślenie, że jedno jest PRAWIDŁOWE, a drugie NIEPRAWIDŁOWE. Nowy konstrukt społeczny potrzebuje OBU.

– Preethi Kasireddy (@iam_preethi) 21 stycznia 2019 r

Lane Rettig

Lane jest głównym programistą Ethereum i Ewasm, znanym z zadawania trudnych pytań. Niedawno ogłosił Eteryczny społeczność, w której ludzie mogą dyskutować o skalowalności społecznej i większych implikacjach świata opartego na Ethereum.

Andrew Keys

Andrew jest szefem globalnego rozwoju biznesu w ConsenSys i posiada doświadczenie w zakresie rynków kapitałowych, technologii oraz jako przedsiębiorca. Stał się znany ze swoich corocznych prognoz rynku kryptowalut i spostrzeżeń rynkowych.

Oto moje 19 prognoz dotyczących technologii blockchain na rok 2019: https://t.co/82VcI7cJRy

– Andrew Keys (@AndrewDARMACAP) 12 stycznia 2019 r

Richard Burton

Richard jest CEO w Balance budującym internetowy i mobilny portfel dla tokenów opartych na Ethereum. Jest niezwykle aktywny na Twitterze (ma prawie tyle samo tweetów, co obserwujących) i jest jednym z największych orędowników zdecentralizowanych finansów. Jest obowiązkowy dla osób zainteresowanych MakerDAO, stablecoinami i innymi aplikacjami #defi.

Wydaje się to właściwe @MakerDAO ma biuro, które góruje nad Wall Street. &# 127974; pic.twitter.com/4FBa8oMUkG

– Ric Burton &# 127468;&# 127463; ‣ &# 127482;&# 127480; (@ricburton) 22 stycznia 2019 r

Emin Gün Sirer

Emin, znany profesor i badacz technologii blockchain w Cornell, jest również współdyrektorem IC3, Inicjatywa dotycząca kryptowalut i kontraktów. Ponadto był współzałożycielem bloXroute Labs, firmy programistycznej, której celem jest opracowanie rozwiązania warstwy 0 dla skalowalności łańcucha bloków..

Yan Zhu

W skrócie, ona jest twardzielką. Osoba, która porzuciła szkołę średnią, przeszła drogę, by objąć stanowisko Chief Security Officer w Brave, firmie stojącej za tokenem podstawowej uwagi. Jest niesamowicie aktywna, ma ponad 16 000 tweetów i ma jeden z najbardziej uroczych królików domowych.

azuki godzi się na los bycia częścią owocowej tarty pic.twitter.com/9dpoiuag1i

– yan (@bcrypt) 4 stycznia 2019 r

Evan Van Ness

On biegnie weekinethereum.com, źródło wiadomości i biuletyn zawierający aktualizacje dla programistów, wiadomości dotyczące skalowalności i ważne nadchodzące daty dotyczące Ethereum. Obecnie pracuje w ConsenSys z misją decentralizacji wszystkiego.

Mike McDonald

Jest inżynierem bezpieczeństwa, partnerem w Walden Bridge Capital i twórcą https://mkr.tools. Mike często publikuje posty na temat zdecentralizowanych finansów i pomaga w prowadzeniu indeks stablecoin z Mylesem Sniderem.

Pomysł, który chcę sfinansować: weź klasyczną wersję Runescape o otwartym kodzie źródłowym i zintegruj ją z łańcuchem bocznym Loom. https://t.co/wn7bTGvYnV

– Mike McDonald (@mikeraymcdonald) 17 grudnia 2018 r

Fred Ersham

Wcześniej, współzałożyciel Coinbase, Fred przeniósł się do współzałożenia firmy inwestycyjnej Paradigm zajmującej się kryptowalutami. Jest inwestorem w wielu czołowych firmach i firmach kryptowalutowych. Będąc mniej aktywny na Twitterze, śledzę go, ponieważ w przyszłości zrobi fajne gówno i nie chcesz tego przegapić.

Myślę, że jest to ciekawy aspekt, którego wielu pisarzy science fiction i wizjonerów nie dostrzega. Prawdopodobnie zamierzamy zbadać "wewnętrzny świat", zamiast świata zewnętrznego.

– Lars Pensjö (@larspensjo) 5 stycznia 2019 r

Laura Shin

Mimo że jest noncoiner (kimś, kto nie posiada żadnych kryptowalut), Laura założyła dwa najpopularniejsze podcasty kryptograficzne, Unchained i Uncomfirmed, w których przeprowadza wywiady z najlepszymi umysłami w branży blockchain. Jej podcasty i tweety często dostarczają nowych i przemyślanych informacji.

Ari David Paul

Żadna lista CryptoTwitter nie byłaby kompletna bez Ari, CIO w kryptowalutowym funduszu hedgingowym BlockTower Capital. Jest jedną z najbardziej aktywnych osobowości na Twitterze, dostarcza analizy na wyższym poziomie i jest prawdziwym liderem w dziedzinie kryptowalut. Opanował również sztukę twitterstorm.

1 / Wątek edukacji kryptograficznej: ciągle jestem proszony o zasoby edukacyjne i jest to trudne – muszę postępować zgodnie z "spirala", krążyć po polach, które przyczyniają się do zrozumienia kryptowalut, z których każde stopniowo nabiera sensu w stosunku do Twojej wiedzy o innych. pic.twitter.com/aEc8vLdJEL

– Ari Paul ⛓️ (@AriDavidPaul) 20 maja 2018 r

Alex van de Sande

Przez ostatnie pięć lat Alex był projektantem i programistą front-end dla Ethereum Foundation. Nie boi się mówić, co myśli, i zapewnia doskonałe spostrzeżenia, szczególnie dla osób zaniepokojonych potencjalnymi konfliktami człowiek-maszyna wynikającymi z rewolucji kryptograficznej.

Josh Stark

Josh jest współzałożycielem L4, firmy budującej Web3 i prowadzącej nowatorskie badania kryptoekonomiczne. L4 zarządza wieloma projektami, od Counterfactual – protokołu lub skalowalnych łańcuchów bloków – po StableFund, wspólne przedsięwzięcie z MakerDAO zapewniające początkowy kapitał deweloperom, którzy tworzą aplikacje przy użyciu DAI. On również rozstrzygnął debatę między Ethereum a Ethereum.

czy to jest:

cc @technocrypto, @evan_van_ness

– Josh Stark (@ 0xstark) 14 stycznia 2019 r

John Lilic

Jeden z wcześniejszych członków ConsenSys, doradca wielu firm kryptograficznych i współzałożyciel Code to Inspire, John stał się prominentnym głosem na CryptoTwitter. Często tweetuje o Ethereum, Bitcoinie, globalnych problemach społecznych i rynkach energii.

Jackson Palmer

Jackson jest twórcą kryptowaluty memowej Dogecoin. Stworzył również jeszcze zdecentralizowane i konsekwentnie przedstawia doskonałe poglądy na temat technologii blockchain. Jego kanał na youtube jest wypełniony jednymi z najlepszych dostępnych filmów wprowadzających do kryptowalut. *Od kwietnia 2019 roku Jackson opuścił Twittera i YouTube.

Jeremy Gardner

Jeremy, samozwańczy twórca zamieszania, był współzałożycielem wielu firm, w tym Augur, Blockchain Education Network, Distributed, SAAVHA, a ostatnio Ausum Ventures. Jest również dobrze znany z tworzenia Cryptocastle – przestrzeni mieszkalnej dla przedsiębiorców kryptowalutowych – w San Francisco, a niedawno otworzył kolejny zamek w Miami. Pomaga także ewangelizować kryptowalutę jednego zagubionego ojca na raz.

Kolejny zadowolony klient pic.twitter.com/r1whKUGG0E

– Jeremy Gardner (@Disruptepreneur) 12 stycznia 2019 r

Eric Meltzer

Eric, absolwent Uniwersytetu Pekińskiego, przeszedł długą drogę, teraz jest partnerem w InBlockchain, największym chińskim funduszu skupiającym się na blockchain. Jego biuletyn, proofofwork stała się obowiązkową subskrypcją źródła wiadomości, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące projektów kryptograficznych i aktywów kryptograficznych.

Vinay Gupta

Pomógł uruchomić Ethereum w 2015 roku, a także pracował w ConsenSys, zanim odszedł, aby założyć Mattereum, protokół mający na celu umożliwienie przenoszenia własności fizycznej i intelektualnej. Vinay posiada tytuł najbardziej aktywnych na CryptoTwittr z prawie 150 tysiącami tweetów.

Anthony Pompliano alias Pomp

Pomp stał się jednym z najgłośniejszych orędowników technologii bitcoin i blockchain. Jest założycielem Morgan Creek Digital i gospodarzem Off the Chain, jednego z najpopularniejszych podcastów kryptograficznych. Długi bitcoin, krótki bankier stał się jego powszechnym refrenem.

Nie słuchajcie tego, co mówią w prasie banki z Wall Street.

Każdy z nich teraz buduje, kupuje lub inwestuje w kryptowaluty. Nie mogą sobie pozwolić na przegapienie tego.

Nie daj się rozproszyć. Po prostu patrz, co robią.

– Pomp &# 127786; (@APompliano) 30 stycznia 2019 r

Ryan Selkis vel Twobitidiot

Ryan był w kryptowalutach, zanim ktokolwiek przejmował się kryptowalutami. Jego wcześniejsze doświadczenie obejmuje pracę jako przedsiębiorca rezydencyjny w ConsenSys, współzałożyciel Digital Currency Group i dyrektor zarządzający Coindesk. Niedawno był współzałożycielem Messari, firmy zajmującej się badaniami rynku kryptowalut. Ryan, płodny pisarz, pisze biuletyn kryptograficzny, który trzeba przeczytać, ironicznie nazwany Bez zastrzeżeń.

Jill Carlson

Jill pracowała jako handlowiec obligacjami w Goldman Sachs, zanim przeszła na stanowisko badacza protokołu blockchain i kryptoasset na Uniwersytecie Cambridge, gdzie ukończyła studia magisterskie na Oksfordzie. Od tego czasu stała się doradcą wielu znanych firm kryptowalutowych i była współzałożycielką Open Money Initiative – organizacji non-profit, która prowadzi badania i tworzy technologię w celu rozwijania wolnych i otwartych systemów finansowych.

Nie martw się, że wcześnie znajdziesz swoją pasję. Moja pasja nie została jeszcze wynaleziona, gdy miałem 18 lat.

– Jill Carlson (@jillruthcarlson) 25 lipca 2018 r

Trent McConaghy

Jako seryjny przedsiębiorca z dwoma wcześniejszymi wyjściami (ADA i Solido), dwiema uznanymi przez krytyków książkami o uczeniu maszynowym, współautorem ponad 40 artykułów i patentów, Trentowi nie jest obce budowanie przyszłości. Obecnie spędza czas jako CTO w BigchainDB, rozwijając Ocean Protocol, którego misją jest rozbicie danych i wyrównanie dostępu do danych dla wszystkich. Śledź go we wszystkim, co dotyczy AI i blockchain.

Meltem Demirors

Łobuziak Benevelont i CSO CoinShares, Meltem jest jedną z najbardziej znanych osób na CryptoTwitter. Wcześniej pracowała jako wiceprezes ds. Rozwoju w Digital Currency Group, gdzie zarządzała portfelem 110 kryptowalut i spółek. Meltem stworzył również listę Forbes Ledger 40 poniżej 40 lat, którą można oglądać w kryptowalutach.

wielką zaletą kryptowalut jest to, że zmusiło całe pokolenie przedsiębiorców do nauczenia się, jak działają systemy bankowe, pieniężne i finansowe.

pierwszym krokiem do ewolucji i ostatecznego demontażu istniejącego systemu jest zrozumienie * dlaczego * i * jak * istnieje tak, jak jest dzisiaj.

– Meltem Demirors (@Melt_Dem) 22 stycznia 2019 r

Jeff Coleman

Jeff jest profesjonalnym technologiem, który zaczynał jako niezależny konsultant ds. Kryptografii w 2010 roku, zanim dołączył do Decentral Consulting Services jako ich CTO. Od tamtej pory zaangażował się we wszystko, co dotyczy technologii i technologii blockchain, ostatecznie stając się CTO w Ledger Labs. Ostatnio był współzałożycielem CounterFactual, protokołu open source dla skalowalnych aplikacji blockchain.

Brian Armstrong

Brian jest współzałożycielem & CEO crypto-unicorn, Coinbase, a także współzałożyciel GiveCrypto. Jeden z najbardziej znanych przedsiębiorców zajmujących się kryptowalutami, Brian, pomógł pobudzić rozwój ekosystemu. Często dzieli się lekcjami życia i poradami, których nauczył się w Coinbase i jest obowiązkowy dla każdego, kto chce zostać przyszłym przedsiębiorcą kryptowalut. Aby uzyskać dalsze dowody swojego geniuszu, znalazł sposób, aby sprawić, by jedzenie pączków liczyło się jako testy użytkownika.

Nathaniel Whittemore

Nathaniel założył NLW & Współpracuje z firmą doradczą w zakresie kryptowalut dla firm i funduszy inwestycyjnych. Stał się najbardziej znany ze swojego długo czyta niedzielę biuletyn, w którym rozwija najlepsze wątki z Twittera i długie eseje każdego tygodnia.

Sam Cassatt

Futurysta Renegade i były CSO w ConsenSys, Sam często tweetuje o koncepcjach technicznych dotyczących Ethereum, zdecentralizowanych finansów i przyszłości Web3. Jeśli potrzebujesz dalszych powodów, by pójść za Samem, jest on również zwolennikiem kodu = mowy.

Czy koderzy powinni być odpowiedzialni?

– sam cassatt (@samcassatt) 11 grudnia 2018 r

Spencer Noon

Spencer był w okolicy (ośmielę się powiedzieć, że jest to łańcuch), założył BTCity w 2014 r. I niedawno założył DTC Capital w 2018 r. Jest inwestorem, który zadaje świetne pytania i prowadzi znaczące rozmowy na CryptoTwitter. Obecnie rozpoczyna spotkanie deweloperów w Miami Web3, więc osoby z okolicy powinny to sprawdzić!

$ ETH to programowalna waluta rezerwowa dla otwartego systemu finansowego na świecie.

– Spencer Noon (@spencernoon) 30 stycznia 2019 r

Chcesz nauczyć się umiejętności zostania programistą Web3?

Sprawdź portal dla programistów Ethereum.

Biuletyn Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me