blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Sacramento Kings Aukcja Off Jersey z wykorzystaniem Blockchain Marketplace

Platforma wykorzystuje Ethereum Blockchain do weryfikacji oryginalnych pamiątek po królach przez ConsenSys 15 stycznia 2020 r. Opublikowane 15 stycznia 2020 r.

Kowalski 710215458


– Blockchain lepiej chroni fanów przed oszustwami, oszustwami i knock-offem sprzedawanym na rynkach wtórnych –

– Umożliwia fanom składanie ofert na koszulki i ubrania wybranych graczy, gdy są noszeni na korcie podczas każdego meczu –

Sacramento w Kalifornii– Dziś Sacramento Kings we współpracy z ConsenSys, Firma zajmująca się rozwojem oprogramowania blockchain, ogłosiła nową platformę aukcyjną, która ułatwia licytowanie na żywo sprzętu sportowego w grze Treum, produkt łańcucha dostaw wspierany przez ConsenSys. Korzystając z tej platformy, każdy przedmiot wystawiony na aukcję zostanie uwierzytelniony, a przejrzysta ścieżka audytu historii produktu zostanie ustalona, ​​dzięki czemu fani będą mieli pewność, że każdy element wyposażenia jest autentyczny.

Podczas domowych meczów Kings fani będą mogli wziąć udział w aukcji na żywo sprzętu noszonego przez grę. Platforma dostępna za pośrednictwem Kings.com/Auction oraz wielokrotnie nagradzana aplikacja Sacramento Kings + Golden 1 Center i Kings.com, wystartuje dzisiaj, gdy Kings zmierzą się z Dallas Mavericks w Sacramento. Noszona przez grę koszulka Buddy’ego Hielda, strażnika króla, zostanie zlicytowana podczas gry, a dochód z niej zostanie przeznaczony na pomoc humanitarną dla huraganu Dorian. Wpływy z przyszłych aukcji zostaną przekazane Fundacji Sacramento Kings, chyba że określono inaczej.

„Jesteśmy podekscytowani, mogąc jako pierwszy ogłosić kolejny blockchain, ponieważ staramy się nadal poprawiać wrażenia fanów” – powiedział Ryan Montoya, dyrektor ds. Technologii Sacramento Kings. „Zintegrowaliśmy technologię blockchain z naszą firmą na wielu platformach, w tym z naszym programem nagród, a teraz nasi fani będą mieli możliwość bezpiecznego zakupu autentycznych towarów noszonych przez gry w czasie rzeczywistym, korzystając z innowacyjnego rozwiązania opartego na łańcuchu bloków”.

„Era cyfrowa drastycznie zwiększyła dostęp i opcjonalność dla wielu konsumentów, ale zmniejszyła również weryfikowalne pochodzenie. Jak możesz mieć pewność, że towary fizyczne dostarczone do Twoich drzwi są legalne i tak prawdziwe, jak w reklamie? Jak możesz zaufać autentyczności i historii własności czegoś, co kupiłeś online? ” powiedział Bradley Feinstein, szef ConsenSys Business Development. „Ponieważ łańcuch bloków Ethereum nadal zyskuje na popularności jako nowa podstawa globalnej współpracy, zapewniając zaufanie i przejrzystość, odkrywamy głębsze sposoby zapewniania wglądu w złożone globalne łańcuchy dostaw i wzmacniania zachowań konsumentów”.

Łączną wartość amerykańskiego rynku pamiątek sportowych wyceniono na 5,4 miliarda dolarów rocznie, jednak nie ma standardów branżowych dotyczących uwierzytelniania produktów i ochrony fanów przed kupowaniem podrobionych towarów. Dzięki temu partnerstwu Kings i ConsenSys skutecznie zwiększają potencjał odsprzedaży uwierzytelnionych towarów na rynkach wtórnych. Aukcje na żywo pozwolą Królom opowiedzieć wyjątkową historię o każdym kawałku pamiątek, zapewniając fanom ekscytujące wrażenia z aukcji na żywo

Od fanów oglądających mecz na arenie po fanów oglądających z domu, każdy może licytować dowolny przedmiot na aukcji Kings na żywo. Okresy aukcji trwają w dniu meczu i zaczynają się tuż przed ostrzeżeniem do 23:59. PT. Licytanci, którzy złożyli najwyższą ofertę, otrzymają uwierzytelniony sprzęt, oznaczony i zweryfikowany, wraz z tokenem stanowiącym dowód własności i służącym również jako Certyfikat Autentyczności (CoA). Token cyfrowy tworzy oficjalny zapis historyczny przedmiotu i wyświetla rzeczywistą ścieżkę audytu, gdy przechodzi od właściciela do właściciela. Token będzie należał do zwycięzcy aukcji i będzie zakodowany ze zweryfikowanymi danymi dotyczącymi gry, sezonu i gracza, a także będzie oznaczony czasem, aby fani mogli udowodnić, że ich sprzęt jest autentyczny.

Platforma rejestruje pochodzenie i autentyczność towaru za pomocąTreum, Produkt ConsenSys, który umożliwia firmom budowanie zaufania konsumentów dzięki przejrzystości, identyfikowalności i zbywalności. Początkowa historia transakcji zostanie również zarejestrowana, a za zgodą właściciela każda przyszła sprzedaż, pożyczka lub wystawienie sprzętu w fizycznych lub wirtualnych salonach stanie się częścią przejrzystego zapisu historycznego udokumentowanego w łańcuchu blokowym Ethereum. Fani mogą płacić kartą kredytową, a przedmioty aukcyjne noszone przez grę zostaną wysłane bezpośrednio na wybrany przez nich adres.

„Zdecydowaliśmy się zaprojektować tę konkretną implementację z myślą o fanie Kings” – powiedział architekt produktu Treum Constantin Kostenko. „Technologia łańcucha bloków Ethereum zapewnia wentylatorowi przejrzystość, autentyczność i ochronę przed oszustwami, ale szczegóły techniczne są ukryte, aby zapewnić znajomym wrażenia użytkownika”.

Ta współpraca jest następstwem niedawnej premiery Kings pierwszy fizyczny przedmiot do kolekcjonowania kryptowalut w sporcie zawodowym i Pierwszy program nagród NBA oparty na blockchain do gier w aplikacji. W 2014 roku Kings stali się pierwszy zespół NBA, który zaakceptował Bitcoin jako zapłata na arenie. W 2018 roku Kings stali się pierwszą profesjonalną drużyną sportową na świecie do wydobywania kryptowaluty i ogłosił charytatywny program MiningForGood, który przekazuje te fundusze na rozwój siły roboczej i wysiłki szkoleniowe w społeczności. W zeszłym roku Kings zadebiutowali również jako pierwsza dedykowana przestrzeń NBA dla bezpłatne, przewidujące wrażenia z gry na arenie.

Królowie zostali nazwani „Najbardziej innowacyjna firma w sporcie”Autorstwa Fast Company i„Najbardziej doświadczony zespół technologiczny 2016 roku”Przez SportTechie, a także byli odbiorcami „Obiekt roku” Sports Business Journal.

Aukcja będzie dostępna za pośrednictwem Kings.com/Auction i Aplikacja Sacramento Kings + Golden 1 Center, a powiadomienie push zostanie wysłane do użytkowników aplikacji, gdy aukcja będzie aktywna.

Aby pobrać aplikację, kliknij TUTAJ.

Biuletyn Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me