blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Token SKALE do uruchomienia w Codefi Aktywuj 17 sierpnia 2020 r

Firma ConsenSys ogłosiła dziś, że token SKALE Network (SKL) sieci SKALE będzie można kupić w ramach 3-dniowej aukcji holenderskiej na platformie 17 sierpnia 2020 r. O godzinie 12:00 czasu wschodniego. Przez ConsenSys 16 lipca 2020 r. Opublikowane 16 lipca 2020 r.

Ogłoszenie aukcji SKALE 4


Nowy Jork, Nowy Jork, 16 lipca 2020 rAktywuj, ConsenSys Codefi to pierwsza platforma zaprojektowana do uruchamiania zdecentralizowanych sieci i umożliwiająca klientom kupowanie, zarządzanie i używanie ich tokenów w jednej aplikacji. Firma ConsenSys ogłosiła dzisiaj, że Sieć SKALE Token SKALE (SKL) będzie można kupić na 3-dniowej aukcji holenderskiej na platformie 17 sierpnia 2020 r. O godzinie 12:00 czasu wschodniego. Ogłoszona w lutym sieć SKALE jest pierwszym projektem uruchomionym z Activate, który od tego czasu ma zaakceptowane rejestracje uczestniczyć. Dla użytkowników zweryfikowanych na platformie rejestracje do aukcji są teraz otwarte na https://activate.codefi.network/skale.

Token SKALE wspiera bardzo oczekiwane Sieć SKALE, elastyczna sieć blockchain typu open source zaprojektowana specjalnie do skalowania Ethereum poprzez zwiększanie prędkości transakcji, obniżanie kosztów transakcji i tworzenie płynnych przepływów pracy dla użytkowników końcowych i programistów tworzących aplikacje na Ethereum. Sieć główna sieci SKALE działa od tego czasu 30 czerwca. Każda aplikacja korzystająca z sieci SKALE otrzymuje swój własny łańcuch do wykonywania transakcji w blokach poniżej sekundy, z ponad 2000 transakcji na sekundę. Oprócz obsługi pełnostanowych inteligentnych kontraktów, sieci SKALE oferują zdecentralizowaną pamięć masową i mogą wykonywać uczenie maszynowe w inteligentnych kontraktach. Obecnie na platformie SKALE powstaje ponad 40 zdecentralizowanych aplikacji, od gier po zdecentralizowane finanse, strumieniowe przesyłanie dźwięku i nie tylko. Połączenie SKALE i Ethereum to prawdziwie zdecentralizowana chmura, która pozwala aplikacjom Web 3 konkurować z Web 2 zarówno pod względem kosztów, jak i wydajności.

„Nastąpił fantastyczny wzrost w zdecentralizowanych aplikacjach i budowaniu DeFi na Ethereum. ConsenSys Codefi został zaprojektowany, aby umożliwić twórcom naszego ekosystemu modułowe narzędzia dla handlu i finansów, w tym zastosowania tokenów. SKALE to duży krok naprzód w postępie operacyjnym w gospodarce Ethereum i cieszymy się, że możemy wesprzeć zespół ”- powiedział Lex Sokolin, Global Co-Head of ConsenSys Codefi. 

„Naszym celem było zbudowanie pionowo zintegrowanej platformy, która umożliwia solidne uruchomienie sieci i ciągłe użytkowanie – gdzie ludzie mogą kupować i używać swoich tokenów zgodnie z zamierzeniami. W Activate, po zakupie tokenów SKL, użytkownicy mogą zacząć przyczyniać się do bezpieczeństwa i skalowalności sieci poprzez obstawianie, począwszy od genezy ”- powiedział Collin Myers, kierownik ds. Strategii tokenów w ConsenSys Codefi. Użytkownicy mogą kwalifikować się do zdobywania nagród w ramach tej aktywności.

Użytkownicy mogą nie tylko kupować tokeny SKL bezpośrednio z sieci SKALE na platformie Activate, ale także posiadacze tokenów SKL mogą obstawiać tokeny SKL zgodnie z protokołem sieci SKALE i otrzymywać w zamian nagrody za obstawianie bezpośrednio z sieci, bez konieczności opuszczania aplikacji. Pulpit sieciowy Activate ułatwia użytkownikom podjęcie decyzji, który dostawca usług obstawiania jako usługi zdecyduje się na delegowanie ich tokenów SKL w sieci. Token SKL jest tokenem hybrydowym, który uczestniczy w mechanizmie bezpieczeństwa sieci i jest używany jako środek płatniczy dla sieci SKALE.

Activate korzysta z mechanizmu dystrybucji „Proof of Use” zaprojektowanego w celu przekazania tokenów posiadaczom, których głównym celem jest wykorzystanie tokenów sieciowych zgodnie z ich przeznaczeniem. Proof of Use programowo wymaga, aby użytkownicy, którzy nabywają tokeny podczas uruchamiania, aktywnie „udowodnili używanie” swoich tokenów w sieci głównej sieci w określonych przypadkach użycia, zanim będą mogli je przenieść lub wykorzystać. W przypadku SKALE protokół będzie wymagał od uczestników delegowania co najmniej 50% zakupionych tokenów na 90 dni przed ich przeniesieniem poza sieć. Tworzy to wymierny mechanizm motywacyjny, którego celem jest zminimalizowanie spekulacyjnych zachowań uczestników, przy jednoczesnej maksymalizacji aktywnego wkładu w sieć. Dowód użycia jest zgodny ze standardami uruchamiania tokena Codefi Activate, które ustanawiają uczciwe, odpowiedzialne i przejrzyste praktyki. 

RRejestracja na aukcję jest teraz otwarta https://activate.codefi.network/skale

O ConsenSys

ConsenSys to wiodąca w branży firma zajmująca się oprogramowaniem typu blockchain. Nasze pełne produkty Ethereum – MetaMask, Codefi, PegaSys, Infura, and Diligence – pomóż programistom budować sieci nowej generacji i umożliwi przedsiębiorstwom uruchomienie potężniejszej infrastruktury finansowej. ConsenSys obsługuje miliony użytkowników, od instytucji finansowych po deweloperów i użytkowników detalicznych publicznej sieci głównej Ethereum. Ethereum to najbardziej zaufany blockchain typu open source, preferowany przez wiodące firmy ze względu na łatwe w użyciu narzędzia, zaawansowane zabezpieczenia, funkcje prywatności i zezwoleń oraz zawsze działającą niezawodność.

O SKALE

SKALE to elastyczna sieć blockchain, która daje programistom możliwość łatwego dostarczania wysoce konfigurowalnych, w pełni zdecentralizowanych łańcuchów, które są natychmiast kompatybilne z Ethereum. Łańcuchy SKALE mogą wykonywać bloki w czasie poniżej sekundy, uruchamiać do 2000 tps na łańcuch i uruchamiać inteligentne kontrakty w pełnym stanie, obsługiwać zdecentralizowaną pamięć masową, wykonywać zestawienia i uczenie maszynowe w EVM. Sieć SKALE jest projektem open source, w którym uczestniczy wielu współpracowników, w tym SKALE Labs, Inc. z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Zwolennikami sieci SKALE Network są Blockchange, ConsenSys Labs, Hashed, HashKey, Floodgate, Multicoin Capital, Recruit Holdings, Signia VP i Winklevoss Capital. Sieć SKALE jest obsługiwana przez czołowe walidatory na świecie, w tym Blockware, ConsenSys, Certus.One, Chorus One, Dokia, Figment Networks, Hashed, Staked, StakewithUs i Stake X, a także kluczowego gracza infrastruktury Bison Trails. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.skale.network, @SkaleNetwork na Twitterze i @skaleofficial w telegramie. 

O FIRMIE N.O.D.E. Fundacja & Anstalt

Fundacja Network of Decentralized Economics (N.O.D.E.) jest organizacją non-profit z siedzibą w Liechtensteinie, utworzoną w celu realizacji misji wspierania projektu open source sieci SKALE. Fundacja jest wspierana przez N.O.D.E. Anstalt, podmiot zależny Fundacji. Fundację wspiera również SKALE Labs, Inc. z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. SKALE Labs zapewnia wsparcie dla sieci, przyczyniając się do tworzenia kodu open source, rozwoju społeczności i innych kluczowych działań mających na celu ułatwienie rozwoju i przyjęcia sieci SKALE..

Kontakty dla mediów:

James Beck ([e-mail chroniony])

[e-mail chroniony]

Ogłoszenie klientaDecentralized NetworksSKALENewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me