Contents

Dlaczego warto wziąć udział | Program | Głośniki | Wzmacniacz

KOBIETY W BLOKACH PRZEDSIĘBIORSTW

WIRTUALNA KONFERENCJA

20 maja 2020 r. | 15:00. CET | 9:00 czasu wschodniego

Obejrzyj teraz na żądanie!

800+

UCZESTNICY

12+

MÓWCY

4+

TEMATY

Partnerzy wydarzenia Gold:

R3_Master-Logo-WhiteR3_Master-Logo-White


Witamy na ekscytującej wirtualnej konferencji

Wpływ technologii blockchain na biznes przedsiębiorstwa obejmuje kadrę kierowniczą na poziomie C, menedżerów liniowych, twórców platform, przedsiębiorców, konsultantów i wszystkie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za cyfrową transformację ich firmy.

Decydenci chcą poznać wszystkie dobre praktyki, błędy, których należy unikać, operacje taktyczne i strategiczne podejście, które przyjęli ich rówieśnicy, aby z powodzeniem uruchamiać inicjatywy oparte na blockchain. Przedsiębiorcy chcą zrozumieć ryzyko i przyszłe możliwości konkurencyjne, aby wykonać kolejny krok i odnieść sukces w scenariuszach biznesowych związanych z technologią blockchain dla nowych przedsiębiorstw.

Twórcy platform chcą dowiedzieć się, czego potrzebują użytkownicy korporacyjni, w jaki sposób chcą współdziałać z takimi innowacyjnymi protokołami cyfrowymi oraz jakie są obecnie dostępne i opracowywane standardy techniczne, aby zapewnić interoperacyjne cyfrowe środowiska biznesowe..

Aby odpowiedzieć na wszystkie te pytania, 101 Blockchain przedstawia śmietankę praktyków blockchain dla przedsiębiorstw, w formacie, który pozwoli Ci śledzić konferencję w zaciszu swojego komputera. Women in Enterprise Blockchains to namacalny sposób, w jaki firma 101 Blockchains zdecydowała się pokazać, że jesteśmy dumni z walki z różnorodnością i przyczyniającej się do rozwoju kobiet.

Program wydarzenia (CET / ET)

15: 00/09: 00

Otwarcie

15: 05/09: 05am

Otwieranie Keynote

Alisa DiCaprio, Kierownik ds. Handlu i łańcucha dostaw, R3

15: 30/09: 30 rano

Panel – tożsamość

Amber Ghaddar, CEO, Allianceblock

Genevieve Leveille, CEO, Agriledger

Laura De Giovanni, CEO, Tiiqu

16: 05/10: 05 rano

Myśl przewodnia

Mary Hall, Dyrektor marketingu produktów Blockchain, Oracle

16: 30/10: 30 rano

Panel – handel

Emmanuelle Ganne, Starszy analityk, badania ekonomiczne, WTO

Sheila Donohue, CEO, VeroVino

Leanne Kemp, CEO, Everledger

17: 05/11: 05 rano

Keynote – Beyond Technology: Blockchain Network Design

Krystal Webber, Globalny projekt & Lider strategii, IBM Blockchain Services

17: 30/11: 30

Panel – Zrównoważony rozwój

Virginia Cram Martos, CEO, Triangularity

Bridget Greenwood, Założyciel, The Bigger Pie, Founder

Montse Guardia Guell, GM, ekosystem Alastria Blockchain

Pozostało dni do Women in Enterprise Blockchains

Obejrzyj teraz na żądanie!

TEMATY OBJĘTE

TOŻSAMOŚĆ

HANDEL

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

WYBRANE GŁOŚNIKI

Emmanuelle GanneEmmanuelle Ganne

Emmanuelle Ganne

Starszy analityk, Dział Badań Ekonomicznych, WTO

Leanne KempLeanne Kemp

Leanne Kemp

Everledger, założyciel i dyrektor generalny

Alisa diCaprio

Alisa DiCaprio

Kierownik ds. Handlu i łańcucha dostaw, R3

sheila donohuesheila donohue

Sheila Donohue

CEO, Vero

Genevieve leveilleGenevieve leveille

Genevieve Leveille

Agriledger, dyrektor generalny

virginia cram martosvirginia cram martos

Virginia Cram Marto

CEO, Triangularity SàRL

Amber GhaddarAmber Ghaddar

Dr Amber Ghaddar

Założyciel AllianceBlock

Bridget Greenwood

Bridget Greenwood

Założyciel The Bigger Pie

Webber, Krystal R.Webber, Krystal R.

Krystal Webber

Globalny projekt & Lider strategii, IBM Blockchain Services

laura degiovannilaura degiovanni

Laura De Giovanni

Tiiqu, założyciel i dyrektor generalny

Montse Guardia GuellMontse Guardia Guell

Montse Guardia Guell

Dyrektor Generalny, Alastria Blockchain Ecosystem

mary_hallmary_hall

Mary Hall

Dyrektor marketingu produktów Blockchain, Oracle

Weź udział w konferencji online –

Nie jest wymagana podróż!

20 maja 2020 r. | 15:00. CET

Obejrzyj teraz na żądanie!

Konferencja na żywo skupi się na trzech kluczowych tematach:

Tożsamość

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek projektu należy jasno określić tożsamość, role i obowiązki uczestników. Ta ocena nie zagraża prywatności. Wręcz przeciwnie, uczestnicy są świadomi zaangażowanych osób i czują się bardziej odpowiedzialni za zapewnienie sprawnego działania systemu dla wszystkich. Podstawowa technologia oparta na łańcuchu bloków, która obsługuje transakcje, nie udziela żadnych rabatów tym, którzy próbują złamać zasady.

Prelegenci podczas tej sesji zilustrują, w jaki sposób ich organizacje równoważą potrzebę ochrony prywatności z wymogami dotyczącymi właściwej identyfikacji stron zaangażowanych w transakcje biznesowe. Przedstawione rozwiązania jasno wskazują, że przejrzyste modele zapewniające pełną kontrolę tożsamości uczestników sieci przynoszą znaczące korzyści, które znacznie przewyższają nieuniknione początkowe uzasadnione obawy.

Handel

Gdy tożsamość i względne uprawnienia do wykonania są jasne, strony handlowe mogą wymieniać towary, informacje, dokumenty i instrumenty finansowe na platformach opartych na łańcuchu bloków. Międzynarodowi operatorzy handlowi potrzebują przejrzystych i globalnie akceptowanych zasad, zanim zaczną prowadzić działalność przy użyciu protokołów blockchain.

Prelegenci tej sesji omówią, w jaki sposób obecnie prowadzą swoją działalność i wyjaśnią, jakie kroki zdecydowali się podjąć, aby płynnie przejść od tradycyjnych systemów scentralizowanych do zdecentralizowanych i rozproszonych rejestrów. Przejście nie jest natychmiastowe, a prelegenci wyjaśnią, dlaczego istnieją okoliczności, w których nie jest konieczne wybieranie aplikacji opartych na blockchain. Podobnie, wyjaśnią z praktycznymi szczegółami, jak dokonać konwersji, gdy zamiast tego blockchain reprezentuje sposób na pójście naprzód.

Zrównoważony rozwój

Wszystkie dotychczasowe działania miałyby niewielką wartość, gdyby nie były ukierunkowane na usunięcie nieodłącznych przeszkód, które wciąż uniemożliwiają wielu firmom, dużym i małym, wykorzystywanie innowacyjnych technologii do prowadzenia działalności w sposób zrównoważony. Zrównoważony rozwój obejmuje wiele aspektów obecności firmy na rynku: zrównoważony rozwój społeczny, który zapewnia równe traktowanie pracowników, brak nielegalnych form pracy i poszanowanie równości płci; stabilność finansowa, dzięki której wszyscy partnerzy handlowi otrzymują godziwą rekompensatę i mogą w razie potrzeby otrzymać wsparcie finansowe; zrównoważenie środowiskowe, które pozwala graczom zrównoważyć potrzebę przestrzegania praktyk ochrony środowiska z ich osobistą potrzebą uzyskania godziwego wynagrodzenia za wykonaną pracę i nie ponoszenia dodatkowych obciążeń.

Prezenterzy tej sesji będą dyskutować o potencjalnych korzyściach związanych z blockchain dla krajów rozwijających się, które są szczególnie wrażliwe na zrównoważone praktyki handlowe. Jednocześnie prezenterzy zasugerują z własnego doświadczenia, w jaki sposób stowarzyszenia non-profit i dedykowane platformy umożliwiają stronom handlowym praktycznie prowadzenie zrównoważonych operacji bez dodatkowego obciążenia związanego ze złożonymi technologiami lub zasadami.

Nasi partnerzy wydarzeń

R3_Master-Logo-WhiteR3_Master-Logo-White

wyrocznia

Zostać partnerem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me