Na świecie, w którym kryptowaluty są stale rosnąca popularność i uznanie, to naturalne, że ludzie próbują znaleźć na nich różne korzyści. Dzisiaj porozmawiamy o jednej z tych metod i spróbujemy odkryć najlepsze dostępne oprogramowanie do kopania Ethereum.

Jeśli chodzi o kryptowaluty, ludzie mogą czerpać z nich korzyści na wiele różnych sposobów. Mógłbyś zainwestować w określone kryptowaluty i mam nadzieję, że cena się podwoi lub potroi, możesz zainwestować w technologię blockchain lub niektóre startupy i firmy z nią związane.

Jeśli zdecydujesz się zainwestować w Ethereum, wybierz niezawodną giełdę kryptowalut, taką jak Coinbase, Binance i Coinmama. Ponadto chroń swoje aktywa w bezpiecznych portfelach sprzętowych!

Dodatkowo możesz chcieć samodzielnie zdobyć kryptowaluty. Jest to możliwe dzięki wydobywanie kryptowalut platformy i oprogramowanie.

W tym przewodniku omówimy szczegółowo Tematy związane z wydobyciem Ethereum. Poszukamy najlepszego górnika Ethereum na rynku, przyjrzymy się ETHminerowi (Windows) i poznamy górnika Claymore Ethereum.


Dlaczego Ethereum?

Po pierwsze – dlaczego moje Ethereum? Dlaczego nie Bitcoin, Ripple lub Dogecoin? Cóż, jest kilka powodów.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Chwyć wirtualny kilof - najlepsze oprogramowanie wydobywcze Ethereum

Przede wszystkim dużo inne kryptowaluty, startupy i różne projekty zależy od Ethereum ponieważ są zbudowane w sieci Ethereum. Ethereum jest pozyskiwane w sposób otwarty i wykorzystuje inteligentne projekty do przeprowadzania transakcji w ramach.

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie kopią Ethereum, jest to, że jest on dość opłacalny. Ethereum jest stosunkowo łatwe do wydobycia, ale wymaga określonego typu oprogramowania – oprogramowanie do wydobywania Ethereum.

Zanim kopniesz

Co to jest oprogramowanie do wydobywania? Mówiąc prościej, jest to program, który używa twojego GPU (karty graficzne) jako zasoby do rozwiązywać złożone równania matematyczne. Po rozwiązaniu tych równań Twoje dane są dodawane do systemu (innymi słowy, Twój blok informacji jest dodawany do łańcucha bloków). Ten typ procesu nazywa się PoW (Proof of Work) i jest używany przez większość oprogramowania do wydobywania.

Skoncentrujemy się na Oprogramowanie do wydobywania Ethereum, chociaż.

Oprogramowanie do wydobywania Ethereum: wydobywanie Ethereum.

Zanim zaczniesz myśleć o najlepszym dostępnym oprogramowaniu do wydobywania, zrozumiesz potrzebuję kilku rzeczy:

  • Sprzęt górniczy. Aby zmaksymalizować swoje zarobki (w niektórych przypadkach, aby w ogóle zarobić zauważalne zyski), potrzebujesz dobrego i dobrze wyposażonego sprzętu do wydobywania. Sprzęt jest niezwykle ważny, jeśli chodzi o wydobywanie kryptowalut, ponieważ dobry sprzęt to zrobi zmaksymalizować swoje zarobki przy jednoczesnej minimalizacji kosztów (np. rachunków za prąd).
  • Portfel. I nie, portfel, który nosisz w kieszeni, nie będzie pasował. Będziesz potrzebować określonego rodzaju portfela cyfrowego zawierającego kryptowaluty. Każda waluta ma zwykle swój portfel (więc w tym przypadku musisz znaleźć bezpieczny i renomowany portfel Ethereum). Jeśli chcesz sprawdzić najbezpieczniejsze opcje, spójrz na Ledger Nano X i Trezor Model T..
  • Wyznaczone miejsce wydobycia (opcjonalny). Nie jest to ogromna konieczność, ale jeśli planujesz długoterminowo wydobywać Ethereum, możesz pomyśleć o znalezieniu wyznaczonego do tego miejsca. Idealne miejsce powinno być przestronne i fajne – w ten sposób pomieścisz dużo Platformy wydobywcze Ethereum a także utrzymywać je w chłodzie bez inwestowania większej ilości pieniędzy niż powinieneś w sprzęt chłodzący.

Po zdobyciu niezbędnych informacji możesz zacząć myśleć o najlepszym oprogramowaniu do wydobywania Ethereum, jakiego możesz użyć.

Baseny górnicze

Zanim jednak przejdziemy do samego oprogramowania, mamy jeszcze jedną rzecz do omówienia – pule wydobywcze.

Oprogramowanie do wydobywania Ethereum: wydobywanie.

Baseny kopalniane to obszary zasobów, które są dystrybuowane i dzielone równo między górnikami danej kryptowaluty. Te baseny stały się czymś, co stało się, gdy indywidualne wydobycie stało się tak trudne, że zdobycie bloku jako nieuczciwy górnik było prawie niemożliwe.

Jednym z bardziej popularnych wyborów, jeśli chodzi o baseny wydobywcze Ethereum, jest Ethermine. To "basen górniczy" pozwala użytkownikowi pozostać anonimowym, a jednocześnie wymagać marnego 1% opłaty za wydobycie.

Ethermine świadczy swoje usługi na terenie UE, USA i całej Azji. Obsługują również niektóre z najpopularniejszych opcji oprogramowania do kopania, takie jak ETHminer lub Claymore.

Oprogramowanie wydobywcze Ethereum

Teraz, gdy przeszliśmy już wszystkie wymagania wstępne i omówiliśmy potrzebną terminologię, możemy przejść od razu do lista najlepszych programów do wydobywania Ethereum. Ta lista nie jest tworzona w żadnej określonej kolejności, ani też nie próbuje odejść jako jednostronna.

Oprogramowanie do wydobywania Ethereum, które jest wymienione poniżej, zostało starannie wybrane i przeanalizowane, a ich najbardziej atrakcyjne funkcje zostały zapisane na wyświetlaczu.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

ETHminer

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Microsoft Windows, jednym z najlepszych zakładów na oprogramowanie do wydobywania Ethereum jest ETHminer (Windows).

Będąc jednym z najpopularniejszych i najlepszych górników Ethereum, ETHminer (Windows) oferuje opcje „Zarobki na minutę” i „Zarobki na dzień”, a także cztery różne poziomy programów partnerskich, od 10% do 100% premia!

Mimo że ich oficjalna strona nie zawiera żadnych informacji o twórcach oprogramowania, a nawet o samym oprogramowaniu, link do pobrania i plik można łatwo znaleźć na Github.com

Jeśli ETHminer (Windows) brzmi jak oprogramowanie do wydobywania Ethereum, którego szukałeś i jeśli używasz Windowsa jako systemu operacyjnego, Spróbuj!

Claymore

Plik Górnik Claymore Ethereum to kolejny popularny wybór, jeśli szukasz dobrego oprogramowania do kopania Ethereum.

Oprogramowanie do wydobywania Ethereum: strona domowa Claymore.

Górnik Claymore Ethereum słynie z tego, że jest dobrze zoptymalizowany i za ciągłe zdobywanie nowe aktualizacje. Obecnie górnik obsługuje opcję „dual mining” – według twórców można teraz wydobywać jednocześnie Ethereum ORAZ inny, określony typ krypto (Decred, Lbry, Pascal lub Siacoin).

Zespół stojący za Claymore również przyspieszył prędkość wydobycia, otworzył nowe widelce Ethereum i stale to robi praca nad obsługą różnych rodzajów systemów operacyjnych (Claymore jest obecnie dostępny w systemach Windows i Linux).

Biorąc pod uwagę cały wysiłek włożony w to oprogramowanie do wydobywania Ethereum, prawdopodobnie można bezpiecznie powiedzieć, że warto go wypróbować!

CGMiner

CGMiner został stworzony i przedstawiony opinii publicznej około sześć lat temu. To oprogramowanie do wydobywania Ethereum zostało zbudowane przy użyciu języka programowania C ++, dzięki czemu jest szeroko dostępne i akceptowane przez większość dostępnych maszyn.

CGMiner został specjalnie zaprojektowany jako oprogramowanie do wydobywania Ethereum. Jedną z jego najbardziej godnych uwagi i chwalonych funkcji jest to, że pozwala pracować z wieloma urządzeniami i baseny wydobywcze. Jest to niezwykle przydatne, jeśli planujesz rozbudowę i nie ograniczasz się do wydobywania za pomocą jednego urządzenia.

CGMiner jest bardzo łatwy w użyciu (potrzebujesz tylko nazwy użytkownika, hasła, adresu URL i jesteś dobry!) I bardzo intuicyjny. Jest to idealne rozwiązanie dla początkującego górnika kryptowalut.

WinETH

WinETH to kolejny Ethereum oprogramowanie do wydobywania dla Windows. Działa na urządzeniach z systemem Windows, które mają karty graficzne AMD i Nvidia.

Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez WinETH jest to, że tak jest dość intuicyjny i łatwy w użyciu. Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie i ma wyznaczony tryb wyszukiwania „w tle”, który wymaga minimalnej ilości energii i opcji kopania tylko wtedy, gdy komputer jest bezczynny.

Chwyć wirtualny kilof - najlepsze oprogramowanie wydobywcze Ethereum

Możesz Ściągnij Oprogramowanie wydobywcze WinETH Ethereum bezpośrednio z ich oficjalnej strony, mają też poradnik, jak go zainstalować i używać. Ponadto oferują swoje wsparcie – wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się.

WinETH zasługuje na miejsce na liście najlepszych programów Ethereum, czy to ze względu na prostotę ich oprogramowania do wydobywania, czy też chęć zaoferowania ci wsparcia.

Minergate

Minergate rozumiane jako jedno z najlepszych programów wydobywczych dla użytkowników komputerów Mac. Pozwalają ci wydobywać z łańcucha blokowego Ethereum i korzystać z puli ASIC.

Minergate umożliwia dostęp do ich kalkulatora, a nawet ma usługę wyszukiwania w chmurze. Możesz także monitorować ich usługi za pośrednictwem wbudowanej sekcji w witrynie lub czytać ich najnowsze posty na blogu o tym, co dzieje się wewnątrz społeczności.

Minergate jest również dumna z tego, że jest firmą złożoną wyłącznie z entuzjastów kryptowalut i mającą całodobową obsługę techniczną. Oni założona w 2014 roku i od tamtej pory rozwijam się w biznesie.

Jeśli jesteś użytkownikiem komputera Mac i szukasz najlepszego górnika Ethereum, to też by nim był renomowany i mają Wsparcie 24/7, to zdecydowanie sprawdź Minergate.

Mam swoje oprogramowanie – co teraz?

W tym momencie najprawdopodobniej wybierzesz najlepsze oprogramowanie do wydobywania, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i potrzebom. Świetny! Omówmy teraz bardzo podstawowe zasady korzystania z niego.

Oprogramowanie do wydobywania Ethereum: wydobywanie ETH.

Pewnego razu pobrane, większość oprogramowania będzie w formacie instalacja jednym kliknięciem. Oprogramowanie takie jak WinETH oferują szybki i łatwy przewodnik, który pomoże usprawnić proces (a może nawet zaaranżują wszystko automatycznie!), inni mają tutoriale lub kreatory ekranowe które mogą również poprowadzić Cię przez ten proces.

Masz więc zainstalowane i uruchomione najlepsze oprogramowanie – co teraz?

Przede wszystkim ważne jest, aby to wiedzieć Ethereum (i ogólnie kryptowaluta) górnictwo jest bardzo powolny i nieco kosztowny proces. Jeśli nie masz specjalnie zaprojektowanego i profesjonalnie zbudowanego sprzętu, prawdopodobnie zajmie trochę czasu, zanim osiągniesz zauważalne rezultaty.

„Koszt” to kolejne słowo do rozważenia. Oprogramowanie do wydobywania Ethereum, tak dobre, jak może być, prawie nigdy nie zminimalizuje kosztów energii elektrycznej potrzebnych do pomyślnej operacji wydobycia Ethereum.

Prawdopodobnie dobrym pomysłem byłoby również użycie oprogramowania do wydobywania Ethereum, gdy jesteś z dala od komputera (pamiętaj o funkcji WinETH, która sprawia, że ​​oprogramowanie zaczyna kopać tylko wtedy, gdy maszyna jest bezczynna?). Powód jest prosty – jeśli Twoja Oprogramowanie do wydobywania Ethereum jest aktywny kiedy próbujesz coś zrobić na swoim komputerze, nie będziesz w stanie – komputer stanie się bardzo wolno i niemożliwe do pracy.

Po zakończeniu wydobywania następnym logicznym krokiem byłoby sprzedanie tego, co udało Ci się zebrać.

Oprogramowanie do wydobywania Ethereum: moneta ETH.

Sprzedaż jest dość prosta – wystarczy znaleźć plik renomowany i godny zaufania kupiec i masz dostęp do swojego portfela Ethereum. A może wybierzesz przeciwną trasę i zdecydujesz się zachować to, co zebrałeś, mając nadzieję, że cena Ethereum wkrótce gwałtownie wzrośnie?

Wniosek

Jest ich mnóstwo Oprogramowanie do wydobywania Ethereum do wyboru, ale wybór najlepszego może być naprawdę trudny. Najlepiej jest poszukać oprogramowania, które jest łatwe w użyciu (ma przyjazny interfejs użytkownika, jasne instrukcje itp.), Ma wysoki poziom bezpieczeństwa i czynniki utrzymania a także posiada dodatkowe funkcje dostosowywania (np. funkcja wyszukiwania bezczynności WinETH).

Ale wybór dobrego oprogramowania do wydobywania Ethereum jest tylko początek – istnieje wiele różnych rzeczy związanych z budowaniem i utrzymaniem własnego imperium wydobywczego Ethereum.

Posiadanie dobrego sprzętu i puli wydobywczej to dobry początek, ale to nie wszystko. Musisz posiadać przyzwoita ilość wiedzy ogólnie o świecie kryptowalut. Nie wystarczy na przykład znać aktualną cenę Ethereum. Nie zapomnij też wybrać pliku niezawodny portfel kryptowalut, takie jak Ledger Nano X i Trezor Model T.

Umowa portfela Ledger jest teraz aktywna:

Musisz zrozumieć, jak działa rynek kryptowalut, co to jest HODLing (i dlaczego tak jest w pierwszej kolejności), jak wiedzieć, kiedy ceny niektórych kryptowalut wzrosną lub spadną (i, co ważniejsze, jak to wpłynie inne kryptowaluty), czym jest „bańka” i „ząb rekina” itp.

Jak więc widzisz, posiadanie najlepszego górnika Ethereum to dopiero początek. Chociaż prawdę powiedziawszy, na początek o wiele lepsze jest solidne, godne zaufania oprogramowanie do wyszukiwania, a nie szkicowe, które znalazłeś gdzieś w głębokiej sieci i które co dziesięć sekund prosi o podanie numeru ubezpieczenia społecznego.

Mam nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i teraz wiesz, jak wybrać najlepszy Wydobywanie ethereum oprogramowanie (i co dalej)!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me