Witamy, początkujący użytkownicy Bitcoin! W tym przewodniku nauczę Cię, jak kupować Bitcoin za pomocą płatności kartą kredytową.

Codziennie korzystamy z kart kredytowych do dokonywania wszelkiego rodzaju zakupów. Jedyną rzeczą, której nie możesz kupić za pomocą karty kredytowej, jest Bitcoin (BTC)! Istnieją setki giełd, na których można kupić Bitcoiny, ale bardzo niewiele pozwala użytkownikom płacić kartą kredytową.

Dziś powiem ci, dlaczego tak niewiele giełd oferuje zakupy kartą kredytową. Co ważniejsze, pokażę ci cztery giełdy, na których można kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej. Zanim skończysz czytać, będziesz mógł zdecydować, która giełda jest najlepszym miejscem do natychmiastowego zakupu Bitcoinów za pomocą płatności kartą kredytową.

Wymiany, o których będę mówić to; Coinmama, Cex.io, Bitstamp, i Bitpanda. Dowiesz się, jak korzystać z każdej giełdy, jakie usługi oferują i jakie opłaty pobierają za zakup Bitcoin za pomocą płatności kartą kredytową.

Zanim nauczę Cię, jak natychmiast kupować Bitcoiny za pomocą płatności kartą kredytową, powiem Ci, dlaczego nie ma zbyt wielu platform oferujących tę usługę…

Problem z kupowaniem bitcoinów za pomocą płatności kartą kredytową


Istnieją dwa główne powody, dla których większość giełd kryptowalut nie pozwala użytkownikom kupować Bitcoin za pomocą karty kredytowej. Oni są;

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

  1. Obciążenia zwrotne: Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem dostawcy płatności, takiego jak PayPal lub Wiza kartą kredytową, możesz zażądać obciążenia zwrotnego. Oznacza to, że możesz cofnąć zakup i odzyskać pieniądze. Jednak obciążenia zwrotne stanowią poważny problem dla giełd, które chcą umożliwić swoim użytkownikom kupowanie BTC za pomocą płatności kartą kredytową. Oto jak… Bitcoin istnieje tylko w łańcuchu bloków. Blockchain to ogromne współdzielone bazy danych zawierające informacje o transakcjach. Jednym z rodzajów informacji, które nie są przechowywane w łańcuchu bloków Bitcoin, są nazwy użytkowników! Oznacza to, że bardzo trudno jest udowodnić, kto jest właścicielem Bitcoin. Jeśli sprzedam ci Bitcoiny, nie mam łatwego sposobu na udowodnienie, że ci je wysłałem! Mógłbyś wtedy zapłacić kartą kredytową, po wysłaniu Ci Bitcoina, mógłbyś udawać, że tego nie zrobiłem! Twój dostawca płatności może zażądać obciążenia zwrotnego, abyś mógł zatrzymać pieniądze i Bitcoin. Ten problem sprawia, że ​​wiele giełd kryptowalut jest bardzo zdenerwowanych, jeśli chodzi o umożliwienie swoim klientom natychmiastowego zakupu Bitcoinów za pomocą płatności kartą kredytową.
  2. Konkurencja: Dostawcy płatności, tacy jak Visa i PayPal, postrzegają kryptowaluty jako główne zagrożenie dla swoich firm. Bitcoin chce zapewnić tanie i szybkie usługi płatnicze milionom ludzi na całym świecie. Jeśli im się uda, mogą zniszczyć wiele tradycyjnych organizacji finansowych. Dlatego organizacje te utrudniają ludziom kupowanie Bitcoin za pomocą karty kredytowej. To nic osobistego, to tylko biznes!

To zła wiadomość dla początkujących kryptowalut, którzy chcą kupić BTC za pomocą płatności kartą kredytową. Następnie dobra wiadomość! Pokażę ci, jak kupić Bitcoin za pomocą płatności kartą kredytową na czterech dobrze znanych giełdach. Pierwsza wymiana, o której będę mówić, to Coinmama…

Coinmama

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej - Coinmama

Coinmama to giełda brokerów kryptograficznych z siedzibą na Słowacji, ale należąca do izraelskiej firmy o nazwie New Bit Ventures Ltd.. Została założona w 2013 roku i działa w 188 kraje, w tym 23 stany w Ameryce.

Uwaga: Giełda brokerska kupuje lub sprzedaje kryptowalutę swoim klientom. Użytkownicy nie dokonują transakcji z innymi użytkownikami, kupują bezpośrednio na giełdzie.

Jak działa Coinmama?

Możesz kupić Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Cardano (ADA), Qtum (QTUM), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP) i Ethereum (ETH) za pomocą Coinmama.

Użytkownicy muszą zostać zweryfikowani, aby kupować Bitcoin za pomocą karty kredytowej. Oznacza to, że musisz podać dane osobowe, aby utworzyć konto. Informacje, które musisz podać, obejmują; Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz kraj zamieszkania.

Musisz również zweryfikować swoją tożsamość, skanując oficjalny dokument tożsamości ze zdjęciem (prawo jazdy, paszport itp.). Nazywa się to weryfikacją poziomu 1 i może zająć kilka godzin.

Po weryfikacji będziesz mógł kupować Bitcoiny za pomocą karty kredytowej dostarczonej przez Mastercard lub Visa. Każdy użytkownik ma dzienny limit wydatków w wysokości 5000 Dolarów amerykańskich (USD) i miesięczny limit wydatków w wysokości 20000 USD.

Więc jakie opłaty pobiera Coinmama za umożliwienie użytkownikom kupowania BTC za pomocą płatności kartą kredytową?

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Opłaty Coinmama

Coinmama pobiera opłatę w wysokości 5,9% za każdym razem, gdy kupujesz BTC za pomocą płatności kartą kredytową. Ale to nie wszystko, za co zapłacisz. Procesor kart kredytowych giełdy, Simplex, dodaje opłatę w wysokości 5%. Oznacza to, że najniższa opłata, jaką kiedykolwiek zapłacisz za Coinmama, wynosi 10,9%.

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej - opłaty transakcyjne

Aby obliczyć, ile Bitcoinów otrzymasz za każdy zakup, weź kwotę, którą chcesz wydać, i podziel ją przez 1,05. Na przykład, jeśli masz do wydania 1000 USD, podziel je przez 1,05. Tak więc za każde wydane 1000 USD otrzymasz Bitcoin o wartości 952 USD.

Jednak studia przypadków pokazały, że opłaty pobierane przez dostawcę karty użytkownika mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami 10% na dodatek do tej kwoty! Spodziewaj się więc, że zapłacisz więcej niż 20% opłat przy natychmiastowym zakupie Bitcoinów za pomocą płatności kartą kredytową.

Zanim przyjrzymy się kolejnej giełdzie, zobaczmy, jak bezpieczna jest Coinmama…

Jak bezpieczna jest Coinmama?

Coinmama służy ponad 600 000 klientów miesięcznie i do tej pory nie miał żadnych poważnych problemów z bezpieczeństwem. Przez lata zyskał dobrą reputację jako bezpieczne miejsce do kupowania Bitcoinów za pomocą karty kredytowej.

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej - recenzje Coinmama

Giełda ma jedną bardzo ważną funkcję bezpieczeństwa. Nie zawiera żadnych funduszy użytkownika. Jeśli giełda nie zawiera żadnych środków użytkownika, nie może ich stracić! Coinmama nie oferuje usługi portfela, co oznacza, że ​​użytkownicy muszą mieć portfel Bitcoin, zanim będą mogli dokonać zakupu.

Uwaga: Portfel Bitcoin to oprogramowanie, w którym przechowywane są informacje o dostępie do Bitcoin użytkownika. Wiele giełd kryptowalut oferuje usługi portfelowe, ale znacznie bezpieczniej jest trzymać Bitcoin w prywatnym portfelu.

Coinmama to bezpieczny i szybki sposób na natychmiastowy zakup Bitcoinów za pomocą płatności kartą kredytową. Ale jak wypada na tle innych giełd na rynku? Przekonajmy się, zaczynając od Cex.io…

Cex.io 

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej - CEX.io

Cex.io została założona w Londynie w 2013 roku, co czyni ją jedną z najstarszych giełd handlu kryptowalutami na rynku. Giełda działa w 99% świata, w tym 24 stany amerykańskie.

Uwaga: Giełda handlowa pozwala użytkownikom handlować kryptowalutami po ustalonych przez siebie cenach.

Jak działa Cex.io?

Cex.io oferuje o wiele więcej funkcji handlowych niż Coinmama. Użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty w różnych transakcjach. Witryna ma cztery poziomy weryfikacji; podstawowy, zweryfikowany, zweryfikowany plus i korporacyjny.

Będziesz potrzebować tylko podstawowego konta, aby kupić BTC za pomocą płatności kartą kredytową. Użytkownicy mogą zasilać swoje konto Cex.io kartą kredytową, dokonywać natychmiastowych zakupów, a nawet dokonywać wypłat na kartę kredytową. Jest to usługa, której nie oferuje większość giełd.

Najszybszym sposobem na zakup Bitcoinów za pomocą karty kredytowej na Cex.io jest natychmiastowy zakup. W przypadku tego rodzaju transakcji obowiązują wyższe opłaty, więc przyjrzyjmy się bliżej opłatom Cex.io…

Opłaty Cex.io

Natychmiastowe zakupy na Cex.io są obciążane opłatą w wysokości 7%. Dotyczy to transakcji, w których kupujesz Bitcoiny bezpośrednio za pomocą karty kredytowej. Jeśli zdecydujesz się zasilić konto kartą kredytową, zapłacisz mniej. Cex.io pobiera opłatę w wysokości 3,5% w przypadku wpłat dokonywanych kartą kredytową.

Opłaty transakcyjne są obliczane co miesiąc i będą wynosić od 0,16% -0,25% jeśli handlujesz mniej niż 5 BTC (co prawdopodobnie zrobisz, ponieważ 5 BTC jest warte ponad 35 000 USD!). Na koncie podstawowym możesz wydać do 1000 USD dziennie lub 3000 USD miesięcznie za pomocą karty kredytowej Visa lub Mastercard.

Tak więc Cex.io umożliwia swoim użytkownikom natychmiastowe kupowanie Bitcoinów za pomocą płatności kartą kredytową za mniej niż Coinmama. Ale czy to jest bezpieczniejsze?

Jak bezpieczny jest Cex.io?

Cex.io się skończył 700 000 użytkowników i przestrzega jednych z najtrudniejszych przepisów finansowych na świecie. Obejmują one amerykańskie przepisy dotyczące FinCEN, a także przepisy rządu Wielkiej Brytanii. Cex.io wykorzystuje również szyfrowanie do ukrywania wszystkich danych użytkownika i jest zgodny ze standardem PCI DSS.

Uwaga: Zgodność z PCI DSS oznacza, że ​​Cex.io przestrzega zestawu zasad obsługi płatności kartami kredytowymi zwanego Payment Card Industry Data Security Standard.

Jednak Cex.io był krytykowany przez niektórych użytkowników za utratę funduszy i powolne reagowanie na skargi. Ma ocenę użytkowników 5,2 z 10 na Trustpilot, co sugeruje, że uszczęśliwia tylko około połowę swoich klientów!

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej - CEX.io na Trustpilot

Cex.io pobiera mniej niż Coinmama za kupowanie BTC za pomocą płatności kartą kredytową i oferuje więcej opcji handlowych, ale ma gorszą reputację pod względem bezpieczeństwa i obsługi klienta. Następnie chcę porozmawiać o Bitpandzie…

Bitpanda

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej - BitPanda

Bitpanda to giełda brokerska założona w 2014 roku. Ma siedzibę w SEPA. Giełda obsługuje głównie klientów w obrębie SEPA, ale oferuje również usługi użytkownikom międzynarodowym.

Uwaga: SEPA to jednolity obszar płatności w euro. Jest to organizacja zrzeszająca 33 kraje europejskie, które umożliwiają szybkie płatności w euro przez swoje granice.

Jak działa Bitpanda?

Użytkownicy Bitpandy mogą kupować lub sprzedawać osiem różnych kryptowalut; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dash (DASH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Komodo (KMD) i IOTA (IOTA). Użytkownicy mogą płacić kartami Mastercard, Visa, Skrill i Neteller.

Aby natychmiast kupować Bitcoiny za pomocą karty kredytowej, musisz przejść weryfikację. Proces weryfikacji składa się z kilku etapów. Najpierw użytkownicy muszą podać numer telefonu, adres e-mail i swoje dane (imię i nazwisko, adres itp.). Następnie użytkownicy pokazują swój paszport w aplikacji do weryfikacji wideo. Prawa jazdy nie są akceptowane jako identyfikator przez Bitpandę.

Użytkownicy mogą kupować Bitcoiny o wartości do 2500 EUR dziennie kartą kredytową. Oznacza to, że Bitpanda ma wysoki dzienny limit wydatków w porównaniu do Cex.io, ale co z jego opłatami?

Opłaty Bitpanda

Bitpanda pobiera opłatę w wysokości 1,49% za wszystkie zakupy Bitcoin. Wydaje się to niskie, ale ponieważ Bitpanda jest giełdą brokerską, cena, którą oferuje za Bitcoin, będzie wyższa niż cena oferowana przez giełdy handlowe.

Porównanie między Bitstampem (mój następny temat!) A Bitpandą wykazało różnicę wynoszącą 2,1% w cenach oferowanych za Bitcoin. To spowodowałoby, że ostateczna opłata za zakup Bitcoina przy płatnościach kartą kredytową na Bitpandzie byłaby bliższa 3,5%. Jest to jednak nadal tanie w porównaniu z opłatami pobieranymi przez Coinmama i Cex.io.

Bitpanda jest tania, ale jest bezpieczna?

Jak bezpieczna jest Bitpanda?

Bitpanda cieszy się dobrą opinią wśród swoich użytkowników i nie została zhakowana. Ma ocenę użytkowników 8,5 na 10 na Trustpilot. Został jednak zrecenzowany tylko 899 razy.

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej - recenzje BitPanda na Trustpilot

To jest problem z Bitpandą. Niewiele wiadomo o platformie. Jego kod nie jest open-source, jego opłaty mogą być trudne do przewidzenia i jego strona główna twierdzi, że jest to „w 100% bezpieczne” bez wyjaśnienia, dlaczego!

Bitpanda jest trudna. Oferuje szybkie transakcje po niskich opłatach, ale więcej informacji o tym, jak działa giełda, byłoby fajne! Następnie pokażę ci, jak kupić Bitcoin za pomocą płatności kartą kredytową na Bitstamp…

Bitstamp

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej 8

Bitstamp to giełda kryptowalut. Została założona w Słowenii w 2011 roku, a obecnie ma siedzibę w Luksemburgu. Giełda oferuje głównie usługi dla klientów w SEPA, ale zakupy za pomocą kart kredytowych i dolarów amerykańskich mogą być dokonywane przez międzynarodowych użytkowników w ponad 60 kraje.

Jak działa Bitstamp?

Klienci mogą kupować BTC za pomocą płatności kartą kredytową po zarejestrowaniu konta i zweryfikowaniu go. Proces weryfikacji Bitstamp jest dość długi i użytkownicy będą musieli podać wiele danych osobowych. To zawiera; imię i nazwisko, adres e-mail, zeskanowany dokument tożsamości ze zdjęciem i dowód zamieszkania, taki jak rachunek telefoniczny lub wyciąg bankowy.

Po weryfikacji użytkownicy mogą kupować BTC za pomocą płatności kartą kredytową. Giełda oferuje również handel z Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) i Ethereum (ETH). Zweryfikowani użytkownicy mogą natychmiast kupować Bitcoiny za pomocą płatności kartą kredytową o wartości do 5000 EUR / USD dziennie lub 20000 EUR / USD na miesiąc. Tak więc Bitstamp ma takie same limity wydatków jak Coinmama, ale jest tańszy?

Opłaty za bitstamp

Bitstamp pobiera opłatę w wysokości 5% za każdym razem, gdy kupujesz Bitcoin za pomocą karty kredytowej. Jednak zespół Bitstamp szybko przypomina swoim użytkownikom, że dostawcy tacy jak Visa i Mastercard mogą dodawać dodatkowe opłaty za karty.

Teraz wiesz, jak tani jest Bitstamp, zobaczmy, jaki jest bezpieczny…

Jak bezpieczny jest Bitstamp?

Bitstamp to jedna z najbezpieczniejszych giełd na rynku. Zespół bardzo poważnie podchodzi do bezpieczeństwa konta i sklepów 98% środków użytkowników offline. Fundusze online są w pełni ubezpieczone od kradzieży.

Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej - recenzje BitStamp na Trustpilot

Giełda została zhakowana w 2014 i 2015 roku, ale została pochwalona za sposób, w jaki radziła sobie z incydentami. Bitstamp dodał do platformy usługę szyfrowania danych i alertów SMS-owych, aby mieć pewność, że te same błędy nie zostaną popełnione ponownie. Giełda jest bardzo otwarta na temat tego, jak działa, a także była to pierwsza giełda kryptowalut, która uzyskała pełną licencję od kraju europejskiego (Luksemburg).

Ogólnie rzecz biorąc, Bitstamp to profesjonalna giełda z wysokimi limitami wydatków i rozsądnymi opłatami. Zanim zdecydujesz, która giełda jest dla Ciebie najlepszym miejscem do zakupu Bitcoinów za pomocą karty kredytowej, przedstawię Ci kilka moich własnych rekomendacji…

Wniosek

W tym przewodniku opowiedziałem wam o czterech najpopularniejszych giełdach, na których można kupić Bitcoiny za pomocą karty kredytowej. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie.

Aby to zrobić, zdecyduj, co jest ważne. Wszyscy chcielibyśmy znaleźć giełdę, na której kupowanie Bitcoinów za pomocą płatności kartą kredytową jest szybkie, łatwe, tanie i bezpieczne. Niestety nie ma giełdy, która zawiera wszystkie te cechy w jednym miejscu.

Kiedy wybieram giełdę kryptowalut, zawsze kieruję się radą babci i najpierw myślę o bezpieczeństwie! Z tego powodu wybrałbym handel z Coinmama lub Bitstamp. Oboje otwarcie mówią o tym, jak działają i przechowują niewiele lub nie przechowują żadnych funduszy użytkowników online.

Odtąd mój wybór zależałby od tego, czy chcę niskich opłat, czy szybkiej transakcji. Wybrałbym szybką i prostą usługę oferowaną przez Coinmama, gdybym chciał, aby mój Bitcoin był szybki. Jednak wybrałbym Bitstamp, gdybym chciał mieć więcej funkcji handlowych i niższe opłaty. Weryfikacja Bitstampa trwa dłużej niż innych giełd, ale myślę, że warto poczekać na oferowaną usługę.

Więc to jest; mój kompletny przewodnik dla początkujących dotyczący kupowania Bitcoinów za pomocą płatności kartą kredytową. Pamiętaj tylko, aby być bardzo ostrożnym, kupując Bitcoin za pomocą karty kredytowej. Giełdy kryptowalut są teraz bardziej profesjonalne niż kiedykolwiek wcześniej, ale branża wciąż ma przed sobą długą drogę. Giełdy nadal nie oferują takiego poziomu obsługi klienta, jaki można uzyskać w lokalnym banku. Jednak Bitstamp i Coinmama są całkiem blisko!

Daj mi znać, jeśli znalazłeś giełdę, na której możesz kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej szybko, tanio i bezpiecznie. Bardzo chciałbym o tym usłyszeć!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me