Witamy spowrotem! Podoba Ci się to, co projekt Litecoin ma osiągnąć, a teraz chcesz kupić Litecoina za pośrednictwem PayPal, ale nie wiesz, jak to zrobić? Cóż, dzisiaj pokażę ci…

Chociaż obecnie istnieją setki różnych giełd kryptowalut, które pozwalają kupować, sprzedawać i handlować Litecoinami, prawie żadna z nich nie akceptuje PayPal!

W rezultacie nie ma bezpośredniego sposobu na zakup Litecoina przez PayPal. Będziesz musiał najpierw kupić Bitcoin za pomocą konta PayPal, a następnie wymienić Bitcoin na Litecoin na giełdzie. Ale nie martw się, przeprowadzę Cię przez kolejne etapy.

W moim przewodniku „Kup Litecoin za pomocą PayPal” omówię dwie różne platformy, które akceptują system PayPal i wyjaśnię, jak one działają. Następnie przedstawię Ci naprawdę prosty przewodnik krok po kroku, jak ukończyć transakcję PayPal na Litecoin od początku do końca!

Więc na co czekasz? W pierwszej części mojego przewodnika „Jak kupić Litecoina przez PayPal”, zaczniemy od ustalenia, dlaczego tak trudno jest kupować kryptowaluty za pomocą e-portfela, takiego jak PayPal!

Dlaczego trudno jest kupić Litecoin za pomocą PayPal


Giełdy kryptowalut nie wydają się lubić PayPal ze względu na związane z tym ryzyko.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Kup Litecoin z Paypal

Jednym z głównych powodów takiego stanu rzeczy jest to, że PayPal oferuje coś, co nazywa się „Ochroną kupujących”. Dzięki temu kupujący może zażądać zwrotu pieniędzy, jeśli ktoś sprzeda mu coś, co nie pasuje do opisu. W większości przypadków PayPal faworyzuje kupującego. Oznacza to, że sprzedawca nie ma innego wyboru, jak tylko zwrócić płatność.

W przypadku zakupu Litecoina i innych kryptowalut nie ma pewności, aby udowodnić, że sprzedawca wysłał monety. Oznacza to, że kupujący będzie udawał, że nigdy ich nie otrzymał, a następnie zażąda zwrotu pieniędzy od PayPal!

W rezultacie sprzedawcy często pobierają wyższe opłaty, aby chronić się przed obciążeniem zwrotnym! Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że opcje, które ci dam, są znacznie droższe niż przy użyciu innych metod płatności!

Więc teraz, kiedy już wiesz dlaczego kupowanie kryptowalut przez PayPal może być trudne, następna część tego przewodnika „Kup Litecoin za pomocą PayPal” zajmie się tym, gdzie jest to możliwe.

Gdzie można kupić Litecoin za pomocą PayPal?

LocalBitcoins

Kup Litecoin z Paypal

Pierwszą opcją, którą chciałem z tobą omówić, były LocalBitcoins. Są to giełdy peer-to-peer, które umożliwiają kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów bezpośrednio z innymi użytkownikami. Z siedzibą w Finlandii, po raz pierwszy zostały wprowadzone w 2012 roku i obecnie obsługują klientów w ponad 248 różnych krajach!

Kiedy uzyskasz dostęp do platformy, znajdziesz długą listę osób, które chcą sprzedać swoje Bitcoiny, wraz z ceną, za jaką chętnie je sprzedają, oraz preferowaną metodą płatności.

Proces jest naprawdę prosty. Po znalezieniu sprzedawcy, który z przyjemnością akceptuje system PayPal, wprowadź kwotę, którą chcesz kupić, a gdy sprzedający zaakceptuje, wyśle ​​Ci swój adres PayPal. W tym momencie Bitcoin jest zablokowany na platformie i jest uwalniany, gdy tylko sprzedawca zobaczy, że zapłaciłeś!

Istnieje również fajny system oceniania, taki jak eBay, w którym kupujący i sprzedający mogą wystawiać opinie po zakończeniu transakcji!

Czas potrzebny na zakup Bitcoinów przez PayPal przy użyciu LocalBitcoins nie jest długi. Zakończenie transakcji nie powinno zająć więcej niż 10 minut!

Więc teraz już wiesz, czym są LocalBitcoins, następna część mojego przewodnika „Jak kupić Litecoin za pomocą PayPal” zajmie się ich opłatami!

Opłaty

Kupując monety w LocalBitcoins, platforma nie pobiera żadnych opłat od kupującego. Zamiast tego sprzedawca wybiera stawkę, którą chce naliczyć. Ceny mogą się znacznie różnić, co oznacza, że ​​czasami można zapłacić według stawki znacznie wyższej niż obecna cena rynkowa.

Kup Litecoin z Paypal - Dashboard

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, cena zakupu Bitcoinów przez PayPal zaczyna się już od 5779,87 £ i osiąga aż 6975,70 £! To różnica prawie 20%!

Opcje płatności

Oprócz akceptowania PayPal, LocalBitcoins obsługuje teraz ponad 20 różnych metod płatności. Obejmuje to wszystko, od lokalnego przelewu bankowego, SWIFT, Pingit, a nawet gotówkę w poczcie!

Nie polecałbym jednak wysyłania gotówki ani osobistego spotkania, ponieważ nie byłbyś chroniony przez usługę depozytową LocalBitcoins!

Wspaniałą rzeczą w LocalBitcoins jest to, że nie ma znaczenia, z jakiego kraju kupujesz, ponieważ PayPal to globalna metoda płatności. Oznacza to, że jeśli znajdziesz tańszego sprzedawcę, który znajduje się w innym kraju niż Ty, nadal możesz u niego kupować.

Tak więc, teraz, gdy wiesz już o opłatach i różnych metodach płatności na giełdzie, kolejna część mojego przewodnika „Kup Litecoin przez PayPal” zawiera instrukcje krok po kroku, jak kupić LocalBitcoins.

Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal na LocalBitcoins

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to odwiedzić witrynę LocalBitcoins, co możesz zrobić, klikając mój link tutaj!
 2. Szukaj zieleni Zarejestruj się za darmo przycisk i kliknij go! Będziesz teraz musiał wprowadzić pewne dane osobowe. Prawdopodobnie najlepiej jest użyć swojego prawdziwego imienia i nazwiska, ponieważ niektórzy sprzedawcy będą prosić Cię o zweryfikowanie się z nimi, zanim zaakceptują transakcję.

  Kup Litecoin z Paypal - Zarejestruj się

 3. Po zakończeniu procesu otwierania konta kliknij Kup Bitcoiny u góry ekranu.

  Kup Litecoin z Paypal - Localbitcoins

 4. W pierwszym polu wprowadź ilość Bitcoinów, które chcesz kupić. Waluta będzie oparta na kraju, w którym się znajdujesz, ale możesz to zmienić, jeśli chcesz. Możesz także zmienić kraj, w którym chcesz kupować, jeśli nie możesz znaleźć żadnych sprzedawców akceptujących PayPal. Teraz kliknij Wszystkie oferty online pudełko i poszukaj PayPal. Następnie kliknij Szukaj.

  Kup Litecoin z Paypal - Localbitcoins

 5. Po załadowaniu wyników wyszukiwania zobaczysz listę sprzedawców, którzy z przyjemnością akceptują system PayPal. Są uszeregowani na podstawie ceny, którą chcą naliczyć. Po lewej stronie ekranu zobaczysz wynik opinii sprzedającego oraz liczbę wcześniej zrealizowanych transakcji. Najlepiej byłoby wybrać sprzedawcę, który ma 100% opinii i dużą liczbę transakcji (50+). Powinieneś również przyjrzeć się polu limitów, czyli ilości Bitcoinów, którą sprzedawca chce zamienić. W moim przykładzie bestseller ma wynik opinii 100% i zrealizował ponad 100 transakcji. Oferują również najtańszy kurs wymiany, więc mam zamiar je wybrać! Po wybraniu sprzedawcy kliknij Kup.

  Kup Litecoin z Paypal - pulpit nawigacyjny Localbitcoins

 6. W tym momencie sprzedawca nie został powiadomiony, że chcesz handlować. Dlatego zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że wszystkie szczegóły są poprawne. Kolejną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, są warunki sprzedawców w prawej części strony. Każdy sprzedawca podaje swoje warunki, więc po prostu upewnij się, że jesteś z nich zadowolony. Czasami proszą o dowód osobisty lub, jak w moim przykładzie, mówią, że będą handlować tylko z kupującym, który ukończył ponad 30 udanych transakcji. Jeśli nie spełniasz ich warunków, wszystko, co musisz zrobić, to wrócić do strony wyników wyszukiwania i wybrać innego sprzedawcę!

  Kup Litecoin z Paypal - metoda płatności

 7. Jeśli chcesz kontynuować, przewiń w dół i kliknij Wyślij zapytanie handlowe.

  Kup Litecoin z Paypal - Zapytanie handlowe o Localbitcoins

 8. Sprzedawca otrzyma wówczas natychmiastowe powiadomienie z Twoją prośbą. Sprawdzą informacje, a następnie wyślą Ci swój adres PayPal. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz porozmawiać ze sprzedawcą za pomocą skrzynki czatu.
 9. Przejdź do swojego konta PayPal i przelej środki. Nie zapomnij wpisać numeru referencyjnego, który podał sprzedawca. Jak tylko wyślesz płatność, kliknij Płatność wysłana.
 10. Sprzedawca otrzyma teraz powiadomienie, że zapłaciłeś. W tym momencie Bitcoin jest nadal zablokowany na depozycie. Sprzedawca nadal musi sprawdzić, czy wysłałeś płatność! Gdy zobaczą, że płatność dotarła, zwolnią Bitcoiny z depozytu.

Gratulacje! Właśnie skorzystałeś z naszej pierwszej metody kupowania Bitcoinów za pomocą PayPal. Trzymaj się jednak ze mną, gdy tylko w tym przewodniku „Kup Litecoin za pomocą PayPal” pokażę Ci, jak wymienić Bitcoin na Litecoin! Jednak najpierw chcę omówić alternatywną opcję … Rzućmy okiem na VirWoX!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

VirWoX

Utworzona w 2007 r. Platforma VirWoX umożliwia handel cyfrową monetą o nazwie „Second Life Lindens” (SLL). Ta moneta jest walutą używaną w grze „Second Life” i umożliwia graczom kupowanie szeregu wirtualnych towarów.

Nie jest to kryptowaluta taka jak Bitcoin czy Litecoin i nie może być używana w żadnym innym miejscu niż w grze. Możesz się zastanawiać, dlaczego ci to mówię!?

Cóż, platforma VirWoX pozwala również ludziom handlować Bitcoinami! I zgadnij co? Akceptuje również PayPal!

Działa to następująco: zasilasz swoje konto VirWoX za pomocą PayPal, a następnie wymieniasz swoją walutę fiducjarną na monety SSL. Gdy to zrobisz, będziesz musiał wymienić swoje monety SLL na Bitcoin.

Następnie będziesz musiał wypłacić swoje Bitcoiny na giełdę kryptowalut, a następnie wymienić je na Litecoin!

Opcje płatności

Chociaż platforma VirWoX została zbudowana specjalnie dla monet SLL, akceptuje ona szeroką gamę innych metod płatności. Oprócz PayPal akceptują również karty debetowe i kredytowe (za pośrednictwem Skrill), Klarna, Playsafe Card i OK Pay!

Ze względu na ryzyko związane z akceptacją PayPal, zespół VirWoX ustanowił pewne limity wpłat. Podczas pierwszej rejestracji będziesz musiał również poczekać 2 dni, zanim będziesz mógł dokonać pierwszego zakupu!

Po upływie tego czasu będziesz mógł użyć swojego konta PayPal do wpłaty 90 euro. Po upływie kolejnych 10 dni kwota ta wzrasta do 120 euro. Po 30 dniach kwota ta wzrasta do 200 euro. 400 euro po 60 dniach i ostatecznie 1000 euro na żądanie.

Zespół nie wyjaśnia, co musisz zrobić, aby uzyskać do 1000 euro, ale myślę, że prawdopodobnie będą chcieli, abyś zweryfikował swoją tożsamość, przesyłając jakiś dowód tożsamości.

Twoje konto PayPal będzie musiało być kontem zweryfikowanym, w przeciwnym razie VirWoX nie pozwoli Ci dokonać wpłaty!

Tak więc, skoro już wiesz o opcjach płatności w VirWox, następna część mojego przewodnika „Kup Litecoin przez PayPal” zajmie się ich opłatami!

Opłaty

Jedną z największych wad korzystania z konta PayPal w VirWox jest to, że opłaty mogą być wysokie.

Kup Litecoin z Paypal - OpłatyŹródło: Finder

Kiedy dokonujesz pierwszej wpłaty, będziesz musiał zapłacić 3,4% prowizję od transakcji. Następnie będziesz musiał dokonać dwóch oddzielnych transakcji. Po pierwsze będzie to EUR>SLL, a następnie SLL>BTC. W zależności od kursu wymiany, o który proszą inni sprzedawcy, może to zacząć się dość znacząco sumować.

I wreszcie, nie zapominaj, że będziesz musiał przenieść swoje Bitcoiny na giełdę kryptowalut, aby wymienić je na Litecoin, co również będzie Cię kosztować dodatkowe opłaty!

Niestety, bez względu na wybraną opcję, korzystanie z PayPal do zakupu cyfrowej waluty zawsze będzie znacznie droższe niż tradycyjne metody. Dzieje się tak, ponieważ ryzyko jest znacznie wyższe!

Więc teraz, kiedy już wiesz, jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal, w następnej części mojego przewodnika „Kup Litecoin za pomocą PayPal” pokażę Ci, jak wymienić Bitcoin na Litecoin!

Jak wymienić Bitcoin na Litecoin

Jeśli do tej pory postępowałeś zgodnie z moim przewodnikiem „Kup Litecoin za pomocą PayPal”, powinieneś teraz wiedzieć, jak używać swojego konta PayPal do kupowania Bitcoinów. Jednak przyszedłeś tutaj, aby kupić Litecoin – nie Bitcoin – więc teraz pokażę ci ostatni etap transakcji…

Zdecydowałem się na użycie LocalBitcoins w moim przykładzie, ponieważ uważam, że proces jest o wiele łatwiejszy niż przy użyciu VirWoX. Opłaty są również tańsze i wymaga mniej kroków.

Ponadto setki giełd kryptowalut pozwolą Ci na wymianę Bitcoin na Litecoin, jednak ja wybrałem Binance. Powodem tego jest to, że ich opłaty transakcyjne są jednymi z najniższych w branży, mają największy wolumen obrotu, a bezpieczeństwo jest również wysokie.

Uzyskaj adres depozytu Binance

 1. Odwiedź stronę główną Binance przez klikając tutaj.
 2. Będziesz musiał otworzyć konto, co powinno zająć nie więcej niż 2 minuty. Nie musisz podawać żadnych danych osobowych, co oznacza, że ​​możesz handlować anonimowo!
 3. Po skonfigurowaniu kliknij Depozyty na górze strony.

  Kup Litecoin z Paypal - środki z Binance

 4. W menu rozwijanym wyszukaj hasło Bitcoin. Zachowaj tutaj ostrożność, ponieważ istnieje wiele odmian. Upewnij się, że wybierasz BTC – Bitcoin, który powinien wyglądać tak samo jak mój zrzut ekranu poniżej.

  Kup Litecoin z Paypal - depozyt Binance

 5. Zobaczysz teraz swój unikalny adres depozytu Bitcoin na Binance. Kliknij Kopiuj adres.

  Kup Litecoin z Paypal - adres depozytu BTC

Przenoszenie Twoich Bitcoinów z LocalBitcoins na Binance

Teraz, gdy skonfigurowałeś swoje konto Binance i skopiowałeś adres depozytu, musisz teraz wrócić do swojego konta LocalBitcoins!

 1. U góry ekranu kliknij ikonę Portfel.

  Kup Litecoin z Paypal - portfel

 2. Teraz musisz wkleić swój adres depozytu Binance do pliku Odbieranie adresu Bitcoin pudełko. Musisz również podać kwotę Bitcoin, którą chcesz przesłać. LocalBitcoins umożliwia również wprowadzenie opisu, który jest tylko odniesieniem.

  Kup Litecoin z Paypal - kwota Bitcoin

 3. Na koniec kliknij niebieski Kontyntynuj pole do zakończenia przelewu. Monety powinny pojawić się na Twoim koncie Binance w ciągu około 10 minut!

Handel Bitcoinem na Litecoina na Binance

Jeśli do tej pory postępowałeś zgodnie z moimi instrukcjami krok po kroku, powinieneś mieć teraz konto Binance, które jest finansowane przez Bitcoin. Ostatnia część mojego przewodnika „Jak kupić Litecoina za pomocą PayPal” dotyczy tego, jak dokonać wymiany Bitcoin-Litecoin na Binance!

 1. U góry ekranu najedź myszą Wymieniać się, a następnie kliknij Podstawowy.

  Kup Litecoin z Paypal - giełda Binance

 2. Teraz musimy znaleźć parę handlową Bitcoin (BTC) / Litecoin (LTC). W prawej części strony kliknij BTC a następnie wyszukaj LTC w polu wyszukiwania.

  Kup Litecoin z Paypal - zmiana Binance

 3. Teraz kliknij parowanie LTC / BTC, które pojawi się w wynikach wyszukiwania.

  Kup Litecoin z Paypal - Binance LTC

 4. Jesteś teraz na głównej stronie wymiany walut LTC / BTC! Wiem, że na początku może wyglądać naprawdę przerażająco, ale jest prostsze niż myślisz!

  Kup Litecoin z Paypal - pulpit nawigacyjny LTC

 5. Przewiń w dół poniżej wykresów handlowych i poszukaj Kup LTC pudełko. Teraz kliknij Rynek. Umożliwi to zakup Litecoina po aktualnej cenie rynkowej.

  Kup Litecoin z Paypal - Market

 6. Teraz musisz podać kwotę, którą chcesz kupić. Możesz wprowadzić to do pliku Ilość pudełko.
 7. Na koniec, aby zakończyć wymianę Bitcoin na Litecoin, kliknij Kup LTC. Jeśli kupiłeś tą metodą, twoja transakcja powinna przejść od razu!

Gratulacje, właśnie kupiłeś Litecoin za pomocą PayPal!

Kup Litecoin z PayPal: Wniosek

Jeśli przeczytałeś ten przewodnik „Kup Litecoin za pomocą PayPal” od początku do końca, będziesz wiedział, jak trudno jest korzystać z konta PayPal, aby kupić Litecoin … Niestety, jeśli musisz korzystać z PayPal, to jedyny sposób możesz to zrobić, to najpierw kupić Bitcoin, a następnie wymienić go na Litecoin.

Czy wiesz, że obecnie istnieje wiele giełd kryptowalut, które akceptują inne rzeczywiste metody płatności, takie jak karta debetowa / kredytowa lub konto bankowe? Warto się nad tym zastanowić, ponieważ zakup Litecoina nie tylko byłby tańszy, ale też znacznie szybszy.

Irytujące jest to, że Coinbase (największa giełda brokerów na świecie) na to pozwala wycofać środki na PayPal, ale nie pozwalają na wpłatę. Jakie to frustrujące!

Ostatecznie dobrą wiadomością jest to, że kupowanie Litecoina przez PayPal można zrobić, ale po prostu bądź przygotowany na wykonanie wielu kroków. Daj mi znać, jeśli ten przewodnik krok po kroku okazał się pomocny, a nawet lepiej, jeśli możesz wymyślić jeszcze lepszy sposób na zakup Litecoina przez Paypal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me