Nie ma wątpliwości, że tak wiele różnych giełdy kryptowalut do wyboru na dzisiejszym rynku kryptowalut. Obejmuje to oba scentralizowane i zdecentralizowane giełdy, kryptowaluty brokerzy, i tak dalej – jednak nie wszystkie z nich będą odpowiednie na całym świecie. Dzisiaj będziemy się temu przyglądać najlepsze giełdy kryptowalut w USA.

Dlaczego giełdy kryptowalut w USA są nawet ważne, na początek? Cóż, będąc obsługiwanym na rynku amerykańskim, możesz być pewien, że podczas korzystania z tych giełd nie napotkasz problemów z prawem lub innymi „oficjalnymi” trudnościami.

Teraz niektóre firmy z tej listy nie są giełdami kryptograficznymi z siedzibą w USA – jeden z nich nie obsługuje nawet użytkowników z USA, ogólnie (ze mną nago – za chwilę to wszystko nabierze sensu)! Mimo to, z tego czy innego powodu, warto zwrócić uwagę na wszystkie 8 giełd wymienionych poniżej, jeśli mieszkasz w USA:

Najlepsza amerykańska giełda kryptowalut: kryteria

Zanim przejdziemy do listy najlepszych giełd kryptowalut w USA, ustalmy najpierw nasze priorytety i ustalmy, jakie są kryteria dotyczące tego samego terminu – „najlepsza”.

Najlepsza giełda kryptowalut w USA będzie miała zdecydowana większość tych samych funkcji, co plikNajlepszawymiany na jakąkolwiek inną część świata, też – dlatego przekonasz się, że większość giełd znajdujących się na tej liście to bardzo znane marki które możesz znaleźć również na innych listach.


Nie zmienia to jednak faktu, że są świetne.

Przede wszystkim najlepsza giełda kryptowalut w USA powinna oczywiście być super bezpieczny. W tej sytuacji, zdecentralizowane giełdy to najlepszy wybór – często uważa się je za bezpieczniejszą alternatywę scentralizowane jedne, chociaż nie są tak popularne jak te drugie (chociaż są pewne wyjątki).

Generalnie jednak, bezpieczna wymiana kryptowalut będzie wspierać 2FA, tworzenie niestandardowego kodu PIN, a może nawet przechowywać kryptowaluty przechowywane w trybie offline, z dala od potencjalnych hakerów i ich prób włamań. Oczywiście taka wymiana nie powinna mieć również żadnej (znaczącej) historii naruszeń bezpieczeństwa.

Najlepsza amerykańska giełda kryptowalut

Po drugie, czy to giełdy kryptowalut w USA, czy zagraniczne, powinny oferują szeroką gamę różnych aktywów kryptograficznych na zakup, handel, sprzedaż i wymianę. W dzisiejszych czasach, hodling tylko Bitcoin jest czymś, czego prawie się unika – dążą do tego inwestorzy kryptowalut zdywersyfikować swoje portfele kryptowalut, w rezultacie potrzebujemy wymiany obsługującej wiele monet.

Będą najlepsze amerykańskie giełdy kryptowalut intuicyjny i prosty w obsłudze. Zakładając, że planujesz handlować kryptowalutami przez więcej niż jeden lub dwa dni, prawdopodobnie docenisz giełdę, która nie wymaga pokonywania wielu niepotrzebnie trudnych barier tylko po to, aby się zalogować, prawda?

Nie mniej ważny, opłaty – powinna posiadać najwyższej klasy giełda kryptowalut w USA świetne opłaty, w tym sensie, że powinny być konkurencyjne niskie. Trzeba przyznać, że chociaż może to być główna rzecz, na której można się skupić, szukając najlepszych giełd kryptowalut w USA, Nalegam, abyście nie zapomnieli pozostałych funkcji omówionych powyżej, zarówno!

Mając to wszystko na uwadze, przejdźmy od razu do listy!

1. Coinmama – najwyżej oceniana platforma wymiany kryptowalut

Zajmuje # 1 miejsce na 8 giełdach kryptowalut

Recenzja Coinmama Co nam się podobało:

 • + Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • + Pomocna obsługa klienta
 • + Platforma przyjazna dla użytkownika
 • + Dostępne w 188 krajach i większości stanów USA
 • + Akceptuje karty kredytowe / debetowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie ma możliwości skontaktowania się z pomocą techniczną przez telefon
 • Ograniczona ilość kryptowalut

Odwiedź stronę

Coinmama jest wiodąca usługa maklerska który pozwala na zakup Bitcoinów, Ethereum i innych popularnych kryptowalut za pomocą Twojego karta kredytowa. Istnieje wiele powodów, dla których Coinmama zasługuje na miano jednej z najlepszych platform wymiany kryptowalut w USA.

Po pierwsze, Coinmama jest bardzo łatwa w użyciu. W przeciwieństwie do wielu innych platform wymiany kryptowalut, które mają bardzo zagmatwany interfejs i mogą być zbyt trudne do rozgryzienia (szczególnie dla początkujących), Coinmama udaje się uczynić każdy proces bardzo prostym.

Co więcej, ponieważ Coinmama jest zarejestrowana w FinCEN, firma wykonuje wielokrotne procedury przeciwdziałania praniu pieniędzy i inne działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom. Ponadto, jeśli napotkasz problemy podczas korzystania z Coinmama, możesz skontaktować się z obsługa klienta firmy lub odwiedź jego Centrum pomocy i łatwo znaleźć rozwiązanie.

Jedynym problemem jest to, że Coinmama ma stosunkowo wysokie opłaty – 5,9%. Jednak rzadko można uniknąć tego problemu, kupując kryptowaluty za pomocą karty kredytowej.

Odwiedź Coinmama

…lub przeczytaj naszą recenzję Coinmama

2. Coinbase – wiodąca platforma wymiany kryptowalut

Zajmuje 2. miejsce na 8 giełdach kryptowalut

Recenzja Coinbase Co nam się podobało:

 • + Waluty fiata – akceptowane
 • + Prosty w użyciu
 • + Akceptuje tylko najbardziej godne zaufania kryptowaluty
 • + Bardzo bezpieczne

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest dostępne we wszystkich krajach
 • Niektóre z mniej znanych monet nie są obsługiwane

Odwiedź stronę

Coinbase jest jednym z Z siedzibą w USA giełdy kryptograficzne z tej listy. Przypadkowo lub nie, jest to również powszechnie akceptowane jako najlepsza platforma wymiany kryptowalut, ogólnie!

Istnieje wiele różnych aspektów, które sprawiają, że Coinbase jest oczywistym wyborem jako jedna z wiodących platform kryptograficznych. Przede wszystkim, jak można się spodziewać, platforma oferuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – jest znany w społeczności z posiadania niektórych zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa zasobów kryptograficznych.

Marka sama namawia użytkowników, aby chronili swoje kryptowaluty najlepiej, jak potrafią – są całe przewodniki na ich „Wsparcie” Sekcja które oferują różne porady na ten temat!

Coinbase jest również zaskakująco łatwy w użyciu. Platforma jest bardzo dobrze usprawniona – może się okazać, że tak superintuicyjny, nawet jeśli używasz go po raz pierwszy. Chociaż z pewnością jest to świetna funkcja dla każdej najlepszej amerykańskiej giełdy kryptowalut, ogólnie jest całkiem znakomita!

Wydaje się, że użytkownicy Coinbase mają tylko dwie istotne skargi przeciwko platformie – jej brak monet, i opłaty. Oczywiście oba te tematy są niezbędne do dobrej wymiany, ale nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka – pozwól mi wyjaśnić.

Różnorodność monet, W rzeczywistości Coinabse nie obsługuje niektórych bardziej znanych kryptowalut (tj.. Monero). To powiedziawszy, przekonasz się, że wszystkie główne kryptowaluty (Ethereum, Bitcoin, Litecoin, itp.) są nadal w pełni obsługiwane na stronie.

Jeśli chodzi o opłaty, będą one różne od 1,49% do 3,99%. Chociaż jest to w rzeczywistości więcej niż średnia, należy pamiętać, że Coinbase pozostaje ogólnie jedną z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut. Zdecydowanie warto się temu przyjrzeć!

Odwiedź Coinbase

…lub przeczytaj naszą recenzję Coinbase

3. Binance – giełda kryptowalut najwyższego poziomu z historią

Zajmuje 3 miejsce na 8 giełdach kryptowalut

Recenzja Binance Co nam się podobało:

 • + Bardzo znana platforma wymiany kryptowalut
 • + Ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
 • + Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może to być trochę trudne dla początkujących entuzjastów kryptowalut

Odwiedź stronę

Binance jest z pewnością jedną z najlepszych giełd kryptowalut w USA – oferuje użytkownikom wszystkie podstawowe funkcje, których można oczekiwać od najwyższej klasy giełdy kryptowalut, i jest powszechnie chwalony za ciągłe wyprzedzanie „fali kryptowalut”.

Ale to powiedziawszy, Binance ma ogromną historię ze Stanami. Pozwólcie mi wyjaśnić.

Binance nie jest jedną z giełd kryptowalut w USA – jest zlokalizowana głównie w Tokio, Japonia. W pewnym momencie Binance został szczerze „zbanowany” w USA – osoby z paszportami amerykańskimi nie mogły już korzystać z wymiany (sprawy były nieco bardziej skomplikowane, ale masz pomysł).

Jedynym sposobem, w jaki użytkownik z USA mógł uzyskać dostęp do Binance, był przez VPN. Jednak od 2019 roku istnieje już amerykańska wersja platformy – Binance.us.

Możesz się zastanowić – dlaczego ktoś miałby podejmować wszystkie wysiłki, aby uzyskać dostęp do platformy wymiany kryptowalut, skoro istnieje wiele innych, które nie mają wszystkich tych ograniczeń?

Cóż, odpowiedź jest prosta – po prostu jest dobra.

Binance jest bardzo bezpieczne – możesz chronić swoje monety uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a platforma ma reputację istnienia bardzo bezpieczny.

Również, opłaty Binance są prawie nie do pobicia – chociaż różnią się w zależności od pewnych czynników, „przewyższają” 0,1%. To wspaniale!

Odwiedź Binance

…lub przeczytaj naszą recenzję Binance

4. Kraken – wysoka liczba obsługiwanych zasobów kryptograficznych

Zajmuje # 4 miejsce na 8 giełdach kryptowalut

Recenzja Kraken Co nam się podobało:

 • + Bezpieczne i niezawodne
 • + Niskie opłaty
 • + Akceptowana jest duża liczba walut fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest to najbardziej pomocna obsługa klienta

Odwiedź stronę

Kraken jest jedną z giełd kryptowalut w USA na tej liście – jej główna siedziba znajduje się w San Francisco. Co ta giełda ma do zaoferowania, aby uczynić ją jedną z najlepszych giełd kryptowalut w USA, pytasz?

Prosty – niskie opłaty i obsługa wielu zasobów kryptograficznych.

Kraken obsługuje kryptowaluty pod względem aktywów ponad 150 różnych kryptowaluty i tokeny kryptograficzne. To stosunkowo niewielka liczba w ogólnym rozrachunku, ale zwykle jest więcej niż wystarczająca dla większości handlowców kryptowalut, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. To dlatego, że Kraken obsługuje wszystkie główne kryptowaluty!

Jak wspomniano powyżej, opłaty za Kraken są również bardzo niski. Różnią się od 0% do 0,26%, w zależności od wielkości transakcji, lokalizacji itp. Mimo to jest to zaskakująco niskie i zdecydowanie umieszcza Kraken na liście „najlepszych giełd kryptowalut w USA”!

Aby dodać do tego wszystkiego, Kraken jest również bardzo prosty w obsłudze, i nie wymaga od Ciebie rozległej wiedzy z zakresu handlu kryptowalutami, aby się do tego dostać. Z pewnością jedna z lepszych giełd na rynku amerykańskim!

Odwiedź Kraken

…lub przeczytaj naszą recenzję Kraken

5. Cex.io – Różnorodność metod płatności i dobre bezpieczeństwo

Zajmuje # 5 miejsce na 8 giełdach kryptowalut

Recenzja CEX.io Co nam się podobało:

 • + Łatwo to rozgryźć
 • + Różne pary handlowe
 • + Świetne wsparcie

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może brakować opcji monet

Odwiedź stronę

Cex.io ma siedzibę (siedzibę) w Wielkiej Brytanii. Mimo to Cex jest nadal często postrzegany jako jedna z najlepszych giełd kryptowalut w USA – bardzo dobrze radzi sobie na rynku amerykańskim!

Cex.io będzie świetny dla tych, którym naprawdę zależy na bezpieczeństwo swoich aktywów kryptograficznych – oferuje platforma szeroki wachlarz funkcji bezpieczeństwa, przy czym 2FA jest jednym z obowiązkowych.

Cex również wysyła Ci e-maile za każdym razem, gdy (no cóż, miejmy nadzieję, że Ty) uzyskujesz dostęp do swojego konta – e-maile działają jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, ponieważ informują Cię o wszelkich działaniach związanych z Twoim kontem. Szczerze mówiąc, jeśli chronisz swoją pocztę e-mail, przez cały czas będziesz mieć również świadomość swojego konta Cex.

Platforma oferuje również swoim użytkownikom różne metody płatności – to jest świetne, ponieważ znacznie poszerza krąg potencjalnych użytkowników, którzy mogą być zainteresowani dostępem do Cex w celu zakupu niektórych kryptowalut.

Co więcej, Cex też ma wysokie wolumeny handlowe. To tylko kolejny dowód na to, że platforma działa i ma się dobrze, i że wiele osób używa jej do swoich potrzeb związanych z handlem kryptowalutami.

Opłaty w zakresie Cex.io od 0% do 0,25%. To całkiem nieźle i plasuje platformę dość wysoko na liście najlepszych giełd kryptowalut w USA, przynajmniej jeśli chodzi o rzeczywisty temat opłat!

Odwiedź CEX

…lub przeczytaj naszą recenzję CEX

6. Changelly – jedne z najlepszych cen aktywów kryptograficznych na rynku

Zajmuje # 6 miejsce na 8 giełdach kryptowalut

Recenzja Changelly Co nam się podobało:

 • + Stała opłata za wymianę kryptowalut w wysokości 0,5%
 • + Brak historii naruszeń bezpieczeństwa
 • + Oferuje widżety i API
 • + Całodobowa obsługa klienta na żywo

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może być powolny
 • Dość wysokie opłaty przy zmianie płaskich walut

Odwiedź stronę

Wprawdzie, Changelly może być po prostu jedną z tych giełd kryptowalut, o których być może słyszałeś najwięcej. To dlatego, że w przeciwieństwie do wielu innych platform na tej liście „najlepszych giełd kryptowalut w USA”, Changelly jest w rzeczywistości bardzo często zintegrowany z portfele kryptowalut, jako domyślny punkt handlu w portfelu.

Changelly obiecuje swoim użytkownikom jedni z najlepszych (najbardziej konkurencyjne) ceny kryptowalut na całym rynku. Oczywiście to wielka sprawa! Jeśli Twoim głównym zmartwieniem jest zakup kryptowalut za najniższą możliwą cenę, jest to coś, na co należy zwrócić uwagę!

Jednak jedną z najlepszych cech Changelly jest to, że jest to wymiana bez zabezpieczenia. To znaczy że platforma nie trzyma się twojej kryptowaluty – chociaż oznacza to również, że jesteś uroczystą stroną odpowiedzialną za jej bezpieczeństwo, przekazuje ona również całą moc w Twoje ręce, co jest zgodne z ogólną filozofią kryptowalut (decentralizacja).

Opłaty Changelly są proste – to prawda stała opłata 0,25% dla wszystkich Twoich transakcji. To na pewno bardzo przyzwoite!

Odwiedź Changelly

…lub przeczytaj naszą recenzję Changelly

7. Bitstamp – wysoki poziom zaufania w społeczności

Zajmuje # 7 miejsce na 8 giełdach kryptowalut

Recenzja Bitstamp Co nam się podobało:

 • + Pomocna obsługa klienta
 • + Płatności fiat są akceptowane
 • + Niezawodny

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest najlepszy dla początkujących
 • Może brakować opcji kryptowalut

Odwiedź stronę

Bitstamp może być jedną z mniej znanych giełd kryptowalut na tej liście, szczególnie w USA. Mimo to platforma jest warta zwrócenia uwagi, ponieważ była to dyskusyjna platforma, która musiała najbardziej pracuj na swoją reputację!

Widzisz, jeśli chodzi o argument, że Bitstamp jest najlepszą giełdą kryptowalut dla USA, należy zauważyć, że marka miała jakiś czas temu pewne problemy z bezpieczeństwem. Chociaż jest to powszechne w przypadku giełd kryptograficznych, Bitstamp został uderzony dość mocno – jedynym czynnikiem, który tu się ratuje, jest to, że żadne zasoby użytkownika nie zostały naruszone.

Od tamtej pory, Bitstamp poprawił praktycznie wszystkie aspekty swojej działalności – bezpieczeństwo, obsługa klienta, komunikacja i tak dalej. Z pewnością zasłużyła na świetną reputację, jaką ta platforma ma teraz!

Zakres opłat Bitstamp od 0,05% do 5%. Rzeczywiste opłaty będą zależeć od wielu różnych czynników!

Chociaż Bitstamp nie jest jedną z giełd kryptowalut w USA, nadal warto to sprawdzić!

Odwiedź Bitstamp

…lub przeczytaj naszą recenzję Bitstamp

8. Bittrex – Zasoby kryptograficzne są przechowywane w trybie offline

Zajmuje 8 miejsce na 8 giełdach kryptowalut

Recenzja Bittrex Co nam się podobało:

 • + Bardzo bezpieczne
 • + Małe, stałe opłaty
 • + Szybka wymiana
 • + Szeroka gama walut kryptograficznych i fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Niektóre skargi użytkowników dotyczące wsparcia
 • Może to być trudne dla nowicjusza w branży

Odwiedź stronę

Teraz, Bittrex jest jedną z tych giełd kryptowalut, które przenoszą termin „bezpieczeństwo” na zupełnie nowy poziom.

Platforma jest często uważana za jedną z najbezpieczniejszych opcji dla handlowców kryptowalut. Oprócz wszystkich zwykłych funkcji bezpieczeństwa giełd kryptograficznych (od 2FA po kontrole weryfikacyjne), Bittrex oferuje bardzo unikalne rozwiązanie do przechowywania kryptowalut – blisko 90% wszystkich zasobów kryptograficznych znajdujących się na giełdzie jest przechowywanych offline, w plikach zimne portfele.

To jest świetny news – ponieważ kryptowaluty znajdują się w trybie offline, są praktycznie niedostępne dla każdego hakerzy które mogą chcieć naruszyć bezpieczeństwo platformy!

Bittrex oferuje również użytkownikom możliwość handlować około 200 różnymi kryptowalutami, i ma stała opłata 0,25%. Nie jest to jedna z giełd kryptowalut w USA (Bittrex ma siedzibę w Liechtensteinie), ale z pewnością będzie pasować do rynku amerykańskiego!

Odwiedź Bittrex

…lub przeczytaj naszą recenzję Bittrex

Wnioski

A więc – oto lista najlepszych giełd kryptowalut w USA i dla USA! Wprawdzie nie wszystkie platformy były zlokalizowane (miały siedzibę) w Stanach, ale wszystkie będą przydatny na pewno dla każdego obywatela USA!

Pamiętaj – prawdziwa najlepsza amerykańska giełda kryptowalut TY będzie od nich zależeć Twój własny, osobiste pragnienia i potrzeby. To powiedziawszy, każdy z wymiany wymienione na powyższej liście powinno wystarczyć!

Dziękujemy za czytanie, powodzenia w handlu i do zobaczenia następnym razem!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me