Z rynek kryptowalut rozwijając się jak nigdy dotąd, coraz więcej osób poszukuje najlepszych możliwych sposobów nadążania za trendami rynkowymi „w ruchu”. Dlatego dzisiaj zajmiemy się 7 najlepszych aplikacji kryptograficznych, i dlaczego warto ich użyć!

Mianowicie siedem aplikacji, o których będziemy mówić, będzie aplikacje do wymiany kryptowalut. Jeśli widziałeś nasz artykuł na najlepsze giełdy kryptowalut, większość z tych nazw prawdopodobnie jest Ci znana! Bycie „najlepszą giełdą” niekoniecznie oznacza posiadanie najlepsza aplikacja, chociaż – dlatego listy mogą się różnić.

Na koniec, gdy już usuniemy z drogi najlepsze mobilne aplikacje do wymiany kryptowalut, opowiem o tym kilka innych przydatnych aplikacji których możesz użyć do eksploracji świata kryptowalut. Aplikacje giełdy, o których będziemy mówić, to:

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: znaczenie posiadania możliwości dostępu do zasobów „w ruchu”

Zanim przejdziemy do przodu i przejdziemy do listy najlepszych aplikacji kryptograficznych, najpierw omówmy znaczenie wyszukiwania takich aplikacji, i ich pełne wykorzystanie, zwłaszcza obecnie.

A więc – prawdopodobnie nie jest dla ciebie tajemnicą, że z czasem cały świat powoli się zwraca bardziej mobilne korzystanie z internetu. Bez względu na to, co musisz zrobić – handlować kryptowalutami lub czytać wiadomości – są szanse, że będziesz to robić częściej na telefonie niż na komputerze.


Telefony są łatwo dostępny, możesz przewijać i przełączać się między kartami znacznie szybciej, a także pozwalają ci robić wszystko, co musisz zrobić w drodze. Ten ostatni punkt jest prawdopodobnie najważniejszy, jeśli chodzi o najlepsze aplikacje do wymiany kryptowalut.

Widzisz, jeśli spędziłeś trochę czasu w świecie kryptowalut, prawdopodobnie nie muszę Ci mówić, jak to zrobić nieobliczalny to może być. Wahania cen o 20-30% są bardzo powszechne, i nawet nie zmuszaj traderów do mrugnięcia okiem. Oczywiście, jak możesz sobie wyobrazić, te wahania również nie zajmują dużo czasu – zdarzają się przez kilka dni, jeśli nie godziny!

Jeśli jesteś kryptowalutą długoterminową hodler, to może nie stanowić problemu dla Ciebie. Jednak jeśli tak aktywny handlowiec, na pewno tak – prawdopodobnie widzisz, dokąd zmierzam, prawda?

Krótko mówiąc, jeśli chcesz nadążyć za rynkiem i być w stanie odpowiednio zareagować na wspomniane powyżej wahania cen, z pewnością będziesz chciał korzystaj z usług najlepszych dostępnych aplikacji kryptograficznych.

Nieważne, czy jesteś na spotkaniu, w samolocie, na spacerze, czy nawet kąpieli – jeśli korzystasz z jednej z najlepszych mobilnych aplikacji do wymiany kryptowalut, możesz być pewien, że ilekroć coś się wydarzy na rynku, nie musisz stawiać się w sytuacji, w której potrzebujesz dostępu do swojego komputera stacjonarnego lub laptopa – urządzenie mobilne wystarczy.

Oprócz parametru prędkości jest też aspekt wygody.

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: najpotężniejsza aplikacja na świecie.

Widzisz, znalezienie i używanie najlepszej aplikacji do kupowania kryptowaluty jest proste super wygodne. Wszystkie swoje działania można wykonać za pomocą kilku kliknięć – bez względu na to, czy chcesz kupić, sprzedać, wymienić, czy zrobić cokolwiek innego. Ponieważ każda minuta jest istotny podczas handlu kryptowalutami jest to bardzo pożądany aspekt.

Krótko mówiąc, można to bezpiecznie powiedzieć, jeśli chodzi o ten rok i później, aplikacje kryptograficzne powinny znajdować się na Twoim radarze. Mając to jednak na uwadze, nie traćmy czasu i przejdźmy do rzeczywistych 7 najlepszych aplikacji kryptograficznych na obecnym rynku.

1. Coinbase – dobrze zaokrąglona aplikacja do wymiany kryptowalut

Zajmuje # 1 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Coinbase Co nam się podobało:

 • + Waluty fiata – akceptowane
 • + Prosty w użyciu
 • + Akceptuje tylko najbardziej godne zaufania kryptowaluty
 • + Bardzo bezpieczne

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest dostępne we wszystkich krajach
 • Niektóre z mniej znanych monet nie są obsługiwane

Odwiedź stronę

Ach, Coinbase – jeden z wszech czasów liderzy w przestrzeni handlu kryptowalutami! Bez względu na to, czy właśnie dołączyłeś do społeczności kryptowalut w tym tygodniu, czy jesteś zagorzałym entuzjastą kryptowalut od 2017 roku i później – istnieje spora szansa, że ​​Coinbase była pierwszą platformą wymiany, o której słyszałeś.

Co sprawia, że ​​Coinbase jest tak wspaniały, możesz zapytać? Dobrze, kilka różnych rzeczy.

Jeśli chodzi o najlepsze aplikacje kryptograficzne na rynku, Coinbase ma zamiar zaoferować swoim użytkownikom niektóre funkcje użyteczności z najwyższej półki. Jest to bardzo prosta w użyciu aplikacja, w której wszystkie podstawowe funkcje i narzędzia są wyświetlane i gotowe do użycia za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Kolejną niesamowitą rzeczą w Coinbase jest to, że pozwala kupuj kryptowaluty za pomocą Fiat money. Depozyty fiat (czy to EUR, USD, czy też) są bardzo szybkie i proste w wykonaniu, a kiedy się skończą, możesz użyć tych pieniędzy, aby kupić dowolną kryptowalutę, która jest dostępna na platformie.

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: Coinbase.

Warto jednak wspomnieć, że aplikacja Coinbase – tak samo jak stacjonarna wersja biura maklerskiego – tak naprawdę nie obsługuje tylu monet. Osoby, które chcą kupić Bitcoin lub Ethereum w najlepszych aplikacjach kryptograficznych nie będziesz rozczarowany, ale jeśli jesteś na rynku niektóre z bardziej niszowych monet, możesz nie mieć szczęścia.

Jednak to naprawdę jedyny większy problem, jaki ludzie mają z Coinbase. Jeśli chodzi o najlepsze aplikacje kryptowalutowe, pośrednictwo jest naprawdę na najwyższym poziomie – świetna użyteczność, płynny interfejs użytkownika, bardzo prosty w użyciu & przyjazny dla początkujących. Niesamowity wybór, bez względu na to, kim jesteś!

Jeśli Coinbase brzmi jak twoja najlepsza opcja aplikacji kryptograficznej, sprawdź platformę tutaj – będziesz mógł pobrać aplikację bez żadnych problemów, zarówno na system iOS, jak i Android.

Odwiedź Coinbase

…lub przeczytaj naszą recenzję Coinbase

2. Binance – Ogromny wybór par kryptowalut

Zajmuje # 2 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Binance Co nam się podobało:

 • + Bardzo znana platforma wymiany kryptowalut
 • + Ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
 • + Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może to być trochę trudne dla początkujących entuzjastów kryptowalut

Odwiedź stronę

Binance jest niezaprzeczalnie, jedno z największych nazwisk w świecie handlu kryptowalutami. Bez względu na to, czy szukasz najlepszej mobilnej aplikacji do wymiany kryptowalut, czy ogólnie najlepszej platformy wymiany kryptowalut – Binance z pewnością pojawi się na każdej liście, na którą spojrzysz.

Co więc sprawia, że ​​giełda kryptowalut – i aplikacja za nią – są tak atrakcyjne?

Cóż, jeśli chodzi o samą giełdę, Binance wyrobiło sobie markę, udostępniając swojemu użytkownikowi możliwość zakup i handel (Wymieniać się) ogromna różnorodność różne kryptowaluty, za pośrednictwem wielu różnych par kryptowalut. Liczba par handlowych, które oferuje ta platforma, jest naprawdę niezrównana.

Jeśli chodzi o rzeczywistą aplikację, nie tracisz żadnej z tych opcji – będziesz mógł bez obaw handlować i wymieniać wszystkie kryptowaluty, które Binance ma do zaoferowania na urządzeniach mobilnych.

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: Binance.

To powiedziawszy, sama aplikacja jest zaprojektowana zgodnie z punktem widzenia Binance na jej traderów. Widzisz, Binance jest znane w branży z tego, że nie jest najłatwiejszą platformą w użyciu – ma wiele różnych funkcji i widżetów, a czasami nawet wydaje się, że zakłada, że ​​jesteś ekspertem w handlu.

Podczas gdy aplikacja oferuje trochę uproszczona wersja wymiany, nadal możesz spodziewać się szerokiej gamy funkcji, zwłaszcza jeśli chodzi o sam proces handlu.

Więc – jeśli chcesz najwyższa funkcjonalność, Zaawansowane funkcje, i niekwestionowana niezawodność, Binance to droga! Jeśli jesteś zainteresowany, znajdziesz platformę tutaj.

Odwiedź Binance

…lub przeczytaj naszą recenzję Binance

3. Kraken – przyjemny w użyciu interfejs użytkownika

Zajmuje 3 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Kraken Co nam się podobało:

 • + Bezpieczne i niezawodne
 • + Niskie opłaty
 • + Akceptowana jest duża liczba walut fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest to najbardziej pomocna obsługa klienta

Odwiedź stronę

Kraken to nazwa, która zwykle pojawia się w kręgach kryptowalut i listy najlepszych giełd dookoła świata. Jeśli nawet kupiłeś lub handlowałeś kryptowalutami, prawdopodobnie słyszałeś też o tej konkretnej platformie.

Więc co sprawia, że ​​Kraken jest wyjątkowy?

Cóż, na początek każdy, kto szuka najlepszej aplikacji do kryptografii roku, z przyjemnością się tego dowie Aplikacja do handlu kryptowalutami firmy Kraken należy do najprostszych w użyciu. Platforma jest usprawniona w sposób, który by pasował kompletni nowoprzybyli dla branży – nie ma mylącego żargonu ani funkcji zorientowanych na eksport.

Jednak nie zrozumcie źle – jest wielu doświadczonych handlowców, którzy wolą Krakena i używają go codziennie do wszystkich swoich potrzeb związanych z handlem i wymianą. Nadal możesz korzystać ze wszystkich głównych, podstawowych funkcji, których potrzebujesz – po prostu nie ma ich dosłownie na pierwszej stronie aplikacji, aby nie odstraszyć nowicjuszy.

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: Kraken.

Kraken jest również znany ze swojego najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa, zbyt. Giełda jest często wymieniana, gdy mowa o najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych platformach handlu kryptowalutami na rynku. Chociaż nie ma to bezpośredniego związku z funkcjonalnością aplikacji na platformie, bezpieczeństwo jest z pewnością jedną z podstawowych funkcji, których powinieneś szukać w najlepszej aplikacji do wymiany kryptowalut.

A bezpieczeństwo jest tym, co ma Kraken – nie ma problemu.

Jeśli chcesz wypróbować Kraken, koniecznie sprawdź ich stronie internetowej, i pobierz najnowszą wersję aplikacji na system operacyjny Android lub iOS.

Odwiedź Kraken

…lub przeczytaj naszą recenzję Kraken

4. Cex.io – Niezwykle prosty projekt aplikacji

Zajmuje # 4 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja CEX.io Co nam się podobało:

 • + Łatwo to rozgryźć
 • + Różne pary handlowe
 • + Świetne wsparcie

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może brakować opcji monet

Odwiedź stronę

Czego nowicjusze z branży kryptograficznej szukają w najlepszej aplikacji do kupowania kryptowalut?

Niesamowite opłaty? Jasne, to jedna rzecz. Odmiana pary kryptowalut? Tak, zdecydowanie.

Jednak prawdopodobnie najczęstszym czynnikiem decydującym o tym, czy zamierzasz używać jednej konkretnej aplikacji, czy nie, jest inna prostota.

Prostota jest bardzo ważne, bez względu na to, czy jesteś początkującym traderem, czy ekspertem od kryptowalut. Prosta w obsłudze aplikacja pozwoli Ci na dokonywanie transakcji szybko i skutecznie, która czasami może być samą marżą, która określi, czy osiągniesz zysk, czy stracisz świetną okazję.

Cóż, powiem ci – jeśli prostota jest tym, czego chcesz, następnie Cex.io ma cię przykryty, wielki czas.

Jeśli chodzi o najlepsze aplikacje kryptograficzne, Cex.io oferuje swoim użytkownikom super prosty układ aplikacji, z jasnymi i oczywistymi funkcjami, które możesz odkrywać. Na ekranie głównym zawsze będziesz mieć układ czterech przycisków, który umożliwia natychmiastowy zakup określonej ilości wybranych kryptowalut.

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: Cex.io

Następnie pojawi się okno wymiany Super czysty, uproszczony, i jasny. Chociaż sekcja portfela w aplikacji może być odwrotna (wyświetla salda aktywów, których nawet nie posiadasz, co może sprawić, że ekran może być dość zagracony), nadal można nią zarządzać.

Ponieważ Cex.io jest niezwykle prosty w użyciu, w rzeczywistości jest oddzielny, dedykowana zakładka zaprojektowana wyłącznie z myślą o profesjonalnych traderach. Oznacza to, że jeśli jesteś profesjonalistą w handlu kryptowalutami, nie przegapisz żadnej z bardziej zaawansowanych i ważnych funkcji podczas korzystania z Cex.io. Zdecydowanie znak jednej z najlepszych aplikacji kryptograficznych!

Jeśli chcesz wypróbować Cex.io, możesz odwiedzić tę witrynę tutaj, i pobierz aplikację na wszystkie najpopularniejsze mobilne systemy operacyjne.

Odwiedź CEX

…lub przeczytaj naszą recenzję CEX

5. eToro – Ogromna gama różnych funkcji

Zajmuje # 5 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja eToro Co nam się podobało:

 • + Dostępna usługa kopiowania
 • + Różnorodne kryptowaluty do wyboru

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Wypłaty mogą być powolne
 • Powolny proces weryfikacji
 • Wysoki depozyt za pierwszym razem

Odwiedź stronę

Bez względu na to, czy szukałeś najlepszej aplikacji kryptograficznej na rynku, czy też szukałeś przepisów kulinarnych, na pewno słyszałeś o eToro. Firma prowadzi nieustanną kampanię reklamową we wszystkich możliwych kanałach mediów społecznościowych. Wydaje się jednak, że to działa – jego baza użytkowników stale rośnie z dnia na dzień!

Mając to na uwadze, wspomniane kampanie marketingowe nie są jednak oparte tylko na pustych obietnicach i dymie & lustra. eToro wnosi wiele do stołu do handlu kryptowalutami.

Najbardziej godnym uwagi aspektem wersji eToro najlepszej aplikacji do wymiany kryptowalut jest fakt, że marka oferuje swoim użytkownikom przyzwoitą listę niektórych unikalne cechy i zalety za korzystanie z platformy. Znajdziesz funkcje takie jak kopiowanie handlu i podążanie za konkretnym przedsiębiorcą być jednymi z bardziej popularnych, ale lista jest znacznie dłuższa.

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: eToro.

Ponadto, jeśli szukasz najlepszej aplikacji do kryptowalut po prostu po to, aby znaleźć miejsce dziel się informacjami i swoją wiedzą o rynku, eToro ma opcję, która pozwala Ci to zrobić. Szczerze mówiąc, możesz rozmawiać z innymi użytkownikami, udostępniać i otrzymywać porady inwestycyjne i handlowe oraz ogólnie po prostu dzielić się swoją pasją do kryptowalut!

Zainteresowany? Koniecznie sprawdź eToro tutaj, i zacznij handlować kryptowalutami już dziś!

Odwiedź eToro

…lub przeczytaj naszą recenzję eToro

6. Gemini – bardzo bezpieczna platforma wymiany kryptowalut

Zajmuje # 6 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Gemini Exchange Review Co nam się podobało:

 • + Silne bezpieczeństwo
 • + Zapewnione są rachunki w dolarach amerykańskich
 • + Łatwy w użyciu

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Ograniczony wybór kryptowalut
 • Wymaga wielu danych osobowych
 • Czasami może przejść do trybu offline

Odwiedź stronę

Wprawdzie, Bliźnięta mogą nie być tak znane, jak niektóre inne nazwy, które zobaczysz na tej liście najlepszych aplikacji kryptograficznych. Nie zmienia to jednak faktu, że platforma ma oba te rozwiązania niesamowita aplikacja, i również jedne z najlepszych zabezpieczeń kryptograficznych na rynku.

Zajmijmy się najpierw częścią aplikacji, dobrze?

Po zarejestrowaniu się na platformie i pierwszym sprawdzeniu aplikacji Gemini, możesz od razu pomyśleć o innej popularnej giełdzie online / ogólnej platformie finansowej – Revolut. To po prostu dlatego, że Gemini wydaje się zatrudniać podobny typ interfejsu użytkownika w ich aplikacji, podobnie jak Revolut.

To z kolei również daje bardzo podobny wynik – aplikacja jest niezwykle przyjemna i intuicyjna w użyciu.

Jeśli szukasz najlepszej aplikacji do wymiany kryptowalut, z pewnością tak będzie wiele czynników do rozważenia. Jednak fakt, że Gemini oferuje niesamowitą prostotę i prostotę od samego początku, jest niesamowity!

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: Gemini.

Jeśli chodzi o faktyczną wymianę, jedno jest pewne – to prawdopodobnie jedna z najbezpieczniejszych platform handlu kryptowalutami na rynku. Dla początkujących, wszystkie fundusze inwestorów w USA są ubezpieczone – gdyby coś stało się z platformą (np. naruszenie bezpieczeństwa), możesz czuć się względnie bezpiecznie wobec swoich aktywów kryptograficznych!

Poza tym jest obszerny KYC proces zaangażowany w rejestrację w Gemini, a większość środków użytkowników jest przechowywana w urządzenia do przechowywania w chłodni. Chociaż przechowywanie w chłodni jest niesamowite, trzeba przyznać, że nie wszyscy będą bardzo podekscytowani obszerną częścią KYC.

Pomijając to wszystko, jeśli okaże się, że Gemini wzbudziło Twoje zainteresowanie, upewnij się, że tak sam sprawdź platformę!

Odwiedź Gemini

…lub przeczytaj naszą recenzję Gemini

7. Bittrex – Prosty, bezpieczny i oferuje wiele par handlowych

Zajmuje # 7 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Bittrex Co nam się podobało:

 • + Bardzo bezpieczne
 • + Małe, stałe opłaty
 • + Szybka wymiana
 • + Szeroka gama walut kryptograficznych i fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Niektóre skargi użytkowników dotyczące wsparcia
 • Może to być trudne dla nowicjusza w branży

Odwiedź stronę

Bittrex nie jest bardzo popularną giełdą kryptowalut, a to wielka szkoda! Podczas gdy ta platforma handlowa kryptowalutami jest przyćmiona przez giełdy, takie jak Coinbase i Binance, Bittrex naprawdę ma wiele do wniesienia.

Platforma jest bardzo bezpieczny i niezawodny – przechowuje większość kryptowalut swoich użytkowników urządzenia do przechowywania w chłodni, i ma całkiem czyste osiągnięcia, jeśli chodzi o potencjalne włamania i włamania.

Co więcej, Bittrex z pewnością ma jedną z najlepszych aplikacji kryptograficznych na rynku. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, a procesy, takie jak zasilenie konta pieniędzmi fiducjarnymi, trwają zaledwie kilka minut, od początku do końca.

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: Bittrex.

Wpłaty i wypłaty są również bardzo proste, jeśli dokonuje się ich za pośrednictwem aplikacji – o wiele prostsze niż gdybyś miał je wykonywać za pośrednictwem wersji giełdy na komputery stacjonarne, pamiętaj! Oprócz tego Bittrex oferuje również swoim użytkownikom konkurencyjne opłaty, i różne akcje, w które można inwestować, zbyt.

Jeśli interesuje Cię to, co ma do zaoferowania Bittrex, koniecznie sprawdź wymianę!

Odwiedź Bittrex

…lub przeczytaj naszą recenzję Bittrex

Jak wybrać dla siebie najlepszą aplikację Crypto?

A więc – to są 7 najlepszych aplikacji kryptograficznych które możesz wykorzystać w swoim codziennym życiu, do wszystkich swoich potrzeb związanych z handlem kryptowalutami i wymianą. Teraz, zanim przejdziemy do niektórych honorowych wyborów i alternatywnych wzmianek o aplikacjach, omówmy szybko jeszcze jeden temat, który wydaje się pojawiać dość często, gdy omawiamy aplikacje giełdowe z najwyższej półki.

Jak wybrać najlepszą aplikację do kupowania kryptowaluty??

Dobre pytanie. Odpowiedź też wcale nie jest taka trudna.

Prawdopodobnie możesz sobie wyobrazić, że większość ludzi, którzy szukają najlepszej aplikacji kryptograficznej, będzie miała różne pragnienia i potrzeby. Na przykład niektóre osoby mogą szukać aplikacji mobilnej, która uzupełniłaby ich doświadczenie handlowe głównie na komputerach stacjonarnych, podczas gdy inni mogą w ogóle być inwestorami mobilnymi.

Co więcej, Twoje preferencje prawdopodobnie będą również wysoce niezawodne Twoja lokalizacja geograficzna, status zatrudnienia, stosunek do handlu kryptowalutami, ogólnie i tak dalej. Jedyne, co można uznać za prawdziwie uniwersalne, to bezpieczeństwo i prostota – trudno sobie wyobrazić, by ktoś narzekał na to, jak bezpieczna jest wymiana.

Mając to wszystko na uwadze i listę najlepszych mobilnych aplikacji do wymiany kryptowalut, powinieneś teraz poświęcić trochę czasu i zastanowić się nad najlepszym planem działania dla siebie. Rozważ wszystkie wady i zalety każdej z wyżej wymienionych aplikacji, zapisz wszystko i – co najważniejsze – nie spiesz się!

Zawsze pamiętaj o tym, jeśli najlepsza wybrana aplikacja kryptograficzna ma Wymagania dotyczące weryfikacji KYC (co robi większość z nich), będziesz musiał prześlij swój dowód osobisty, a nawet dokumenty potwierdzające pobyt. Nie chciałbyś tego robić na żadnej przypadkowej platformie – nie spiesz się z decyzją!

Mając to na uwadze, warto to przyznać giełdy kryptowalut, o których mowa w tym artykule można uznać, że mają swoje wersje najlepszej aplikacji do kryptowalut – wszystkie mają wyznaczone zalety i funkcje, a każdy z nich ma własne unikalne korzyści, zbyt. Każdy z nich powinien być świetnym wyborem!

Dodatkowe aplikacje kryptowalut, o których należy pamiętać

Teraz, gdy odkryliśmy, omówiliśmy, zaprezentowaliśmy i przeanalizowaliśmy wszystkie najlepsze mobilne aplikacje do wymiany kryptowalut, zakończmy tę listę kilka honorowych typów.

Aplikacje wymienione poniżej nie są tak naprawdę bezpośrednio związane z handlem kryptowalutami (w tym sensie, że ich głównym celem nie jest dostarczanie lub kupowanie kryptowalut), ale nadal są koniecznością dla każdego, kto jest nieugięty w swoich przedsięwzięciach związanych z kryptowalutami i chce wziąć kryptowalutę poważnie inwestować.

1. Ledger Live – niesamowite narzędzie do śledzenia zasobów kryptograficznych

Ledger na żywo to oprogramowanie / aplikacja dołączona do Twojego Ledger Nano X urządzenie. Jest dostępny w kilku różnych formatach, które oczywiście obejmują również wersje programu na iOS / Android.

Więc co jest takiego specjalnego w Ledger Live?

Cóż, aplikacja na to pozwala śledź z łatwością swoje aktywa kryptowalut, które trzymasz w portfelu sprzętowym Ledger. Wszystkimi aktywami obsługiwanymi przez Ledger Live, które znajdują się w samym portfelu, można zarządzać w aplikacji – możesz sprawdzić saldo, sprzedać, kupić i handlować kryptowalutami, a wszystko to za pomocą kilku kliknięć przycisku.

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: Ledger Live.

Prawdopodobnie jedną z najbardziej zauważalnych cech aplikacji jest to, że tak jest niezwykle prosty i przyjemny w użyciu. Konfiguracja interfejsu jest dość oczywista i nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem wszystkiego, od indywidualnych sald, aż po kartę ustawień zaawansowanych.

Jeśli chcesz jedna z najlepszych aplikacji do śledzenia portfela kryptowalut na rynku, koniecznie sprawdź Ledger. Firma jest znana z produkcji i sprzedaży niektórych plików absolutnie najlepsze portfele kryptowalut sprzętowe na całym rynku – zdecydowanie warte rozważenia!

2. Trust Wallet – jeden z lepszych gorących portfeli

Teraz powiedzmy sobie coś jasnego, od samego początku – jeśli interesują Cię najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne portfele kryptowalut na rynku, powinieneś skierować swój wzrok na sprzętowe. Tak zwany “chłodnia”Urządzenia będą najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zabezpieczenie zasobów.

Jak wspomniano kilka razy na tej liście najlepszych aplikacji kryptograficznych, jeśli chodzi o portfele sprzętowe, najlepszym rozwiązaniem będzie Ledger Nano X.

Jednak jeśli tak jest, jeśli wolisz kolejną najlepszą rzecz, prawdopodobnie zdecydujesz się na „gorący portfel” – taki, który można znaleźć w obu forma oprogramowania, lub online. W tym artykule chciałbym opowiedzieć o Trust Wallet.

Portfel Trust to Binance produkt – tak, ten sam Binance, który widziałeś wcześniej na liście. Chociaż firma jest przede wszystkim giełdą, ma również dedykowany produkt portfelowy.

A więc – co jest takiego specjalnego w portfelu Trust?

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: portfel Trust.

Cóż, na początek, jak nazwa prawdopodobnie sugeruje, tak będzie jedna z najlepszych aplikacji kryptograficznych, jeśli chodzi o bezpieczeństwo twoich kryptowalut. Portfel oferuje godne zaufania środki bezpieczeństwa i powinien zapewnić bezpieczeństwo kryptowalutom.

Ponadto będziesz w stanie to zrobić handluj i wymieniaj kryptowalutami bezpośrednio z portfela. To bardzo wygodne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że aplikacja zostanie zainstalowana na Twoim urządzeniu mobilnym i będzie dostępna w dowolnym momencie.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz mieć niezawodny i przenośny portfel kryptowalutowy, który pozwoli Ci handlować kryptowalutami w ciągu kilku minut, portfel Trust może być dla Ciebie właściwym wyborem. Jednak odkładając na bok najlepsze aplikacje kryptograficzne, nadal będziesz lepiej mieć za przechowywanie sprzętu urządzenie, w końcu.

… I wiele, wiele więcej

Chociaż przyznaję, że nagłówek może być nieco niejasny, sprawa wciąż jest mocna – są wiele, wiele różne aplikacje kryptograficzne tam, gdzie możesz znaleźć, sprawdzić i zdecydować, czy warto z nich korzystać.

Większość z tych aplikacji prawdopodobnie będzie portfele kryptowalut. Jak wspomniano wcześniej na tej liście najlepszych aplikacji kryptograficznych, jeśli chcesz zachować całkowity spokój co do stanu swoich aktywów kryptograficznych, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup sprzętowy portfel kryptowalut.

To powiedziawszy, wciąż istnieje wiele niesamowitych portfeli. Czy będą to bardziej ogólne aplikacje, takie jak Jaxx, lub nawet rozszerzenia przeglądarki mobilnej specyficzne dla kryptografii, takie jak Yoroi, wszystko, co musisz zrobić, to zrozumieć, czego chcesz, i wypróbować to!

Najlepsza aplikacja kryptograficzna: Jaxx Liberty.

Inne aplikacje mogą zawierać ogólne wiadomości zorientowane na kryptowaluty, narzędzia do analizy rynku, informacje o monetach, oraz projekty dogłębnej analizy, i tak dalej. Jeszcze raz – aby znaleźć najlepszą aplikację kryptograficzną w tej kategorii, powinieneś najpierw poświęcić trochę czasu na to jakich narzędzi potrzebujesz, aby skutecznie handlować i wymieniać, a potem wypróbuj niektóre z nich i zobacz, które najbardziej Ci odpowiadają.

Moja jedyna rada jest prosta – jeśli testujesz aplikacje kryptograficzne, zawsze tak bardzo ostrożnie z informacjami, które im przekazujesz. Nigdy nie udostępniaj swojej osobistej tożsamości jakimś podejrzanym aplikacjom i NIGDY, NIGDY udostępniaj klucz prywatny swojego portfela!

Wnioski

A zatem dotarliśmy do końca naszej listy najlepszych aplikacji kryptograficznych. W tym omówiliśmy the 7 najlepszych aplikacji do wymiany kryptowalut, i wspomniał o kilku dodatkowych aplikacjach, które możesz wykorzystać, aby pomóc Ci z powodzeniem handlować!

Wymieniaj się aplikacjami, możesz być pewien, że wszystkie aplikacje wymienione na powyższej liście będą na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o ich poziomy bezpieczeństwa, postęp techniczny, użyteczność, i inne, bardziej ogólne funkcje. Bez względu na to, który z nich wybierzesz, możesz oczekiwać tego samego, ogólnego poziomu jakości od każdego z nich.

Dobrym punktem wyjścia byłoby sprawdzenie Coinbase lub Binance – aplikacje oferowane przez te giełdy są znane jako jedne z najbardziej lubianych przez entuzjastów kryptowalut. Jeśli jednak okaże się, że żadna z dwóch wymienionych powyżej aplikacji giełdowych nie spełnia Twoich oczekiwań i potrzeb, jest cała lista do zbadania, nadal!

Wreszcie, poświęć trochę czasu zbadaj inne przydatne aplikacje dla wszystkich Twoich potrzeb kryptograficznych. Niezależnie od tego, czy będzie to najlepsza aplikacja kryptograficzna, która będzie Cię pingować, kiedy BTC osiąga określoną cenę lub na altcoin analizator rynku który pokazuje najbardziej potencjalne altcoiny roku, każdy powinien być w stanie znaleźć coś, z czego na pewno będzie mógł skorzystać!

Nie zapomnij sprawdzić Ledger Nano X, też – to nie przypadek, że jeden z najlepszych portfele kryptowalut na rynku ma też niesamowitą aplikację do śledzenia wszystkich Twoich aktywów!

Cóż, to wszystko na dziś! Dziękujemy za przeczytanie naszej listy najlepszych aplikacji kryptowalutowych i mam nadzieję, że pomoże Ci ona dokonać właściwego wyboru. Do następnego razu i szczęśliwego handlu!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me