Wielkość rynku kryptowalut, która w kwietniu 2017 wynosiła około 25,9 miliarda dolarów. Obecnie wynosi 409,47 miliarda dolarów! Wraz z rozwojem rynku pojawiło się wiele nowych kryptowalut.

Uwaga: Kapitalizacja rynkowa dowolnej kryptowaluty to liczba uzyskana po pomnożeniu całkowitej liczby monet przez wartość jednej monety.

Te kryptowaluty są często nazywane „Altcoinami”, ponieważ stanowią alternatywę dla Bitcoin. Wybór najlepszych altcoinów może być trudnym zadaniem, ponieważ istnieją tysiące opcji.

Jeśli szukasz najlepszych altcoinów 2021 roku, nie musisz szukać dalej. W tym przewodniku omówię najbardziej obiecujące altcoiny. Opowiem o ich historycznych trendach, technologii, wyjątkowości oraz o tym, czego można się spodziewać w 2021 roku.

Pod koniec tego przewodnika powinieneś mieć rzetelne wyobrażenie o najlepszych altcoinach w 2021 r. Mając te informacje pod ręką, możesz udać się do konsultanta finansowego, aby zaplanować swoją inwestycję w kryptowalutę na 2021 r..

Uwaga: Jeśli zdecydujesz się kupić którąkolwiek z kryptowalut przedstawionych w tym artykule, wybierz niezawodną giełdę kryptowalut. Najbardziej zalecane opcje to Coinbase i Binance. Możesz zobaczyć jak porównują poniżej.


A teraz zacznijmy od przeglądu najlepszych altcoinów 2021 roku.

1. Najlepsze Altcoins 2021: Ethereum

Lista najlepszych altcoinów musi zaczynać się od Ethereum, które jest drugą najcenniejszą kryptowalutą po Bitcoinie. Jego obecna kapitalizacja rynkowa wynosi 64,35 miliardów dolarów! Ethereum zostało uruchomione w lipcu 2015 roku przez słynnego już cudownego świata kryptowalut – Vitalika Buterina.

Historyczne trendy inwestycyjne

Jak widać na poniższej migawce, cena Ethereum wzrosła z 9 USD w styczniu 2017 r. Do 1389 USD w styczniu 2018 r., Co daje zwrot ponad 17000%. Jego cena prawie się podwoiła w zeszłym miesiącu, z 396 USD na początku kwietnia (2018 r.) Do 648 USD obecnie..

Wykres cen Ethereum z 2018 roku

Czym wyróżnia się Ethereum i różni się od Bitcoina?

Bitcoin to tylko waluta cyfrowa, ale Ethereum ma do zaoferowania więcej. Ethereum zapewnia deweloperowi platformę, na której mogą budować inteligentne kontrakty oparte na łańcuchu bloków i zdecentralizowane aplikacje.

Ethereum było pierwszą kryptowalutą, która wprowadziła inteligentne kontrakty, które są obecnie uważane za kolejną wielką rzecz.

Uwaga: inteligentne kontrakty to umowy zakodowane w łańcuchu bloków, które są wykonywane, gdy zostaną spełnione określone z góry określone warunki.

Ethereum jest również najbardziej preferowaną platformą do uruchamiania początkowych ofert monet (ICO). Aby uzyskać więcej informacji na temat ICO, zobacz nasze Co to jest ICO przewodnik.

Oto niektóre z kluczowych rzeczy, które odróżniają Ethereum od Bitcoina i sprawiają, że jest atrakcyjny zarówno dla deweloperów, jak i inwestorów.

nadchodzące wydarzenia

Jednym z największych wyzwań stojących przed Ethereum jest skalowalność. Sieć Ethereum obsługuje obecnie w przybliżeniu 15 transakcji na sekundę. To nie jest takie wspaniałe w porównaniu z 56 000 wiadomości transakcyjnych VISA na sekundę.

Oczekuje się, że Ethereum zaktualizuje swoją technologię z Proof-of-Work do Proof-of-Stake w 2021 r. To znacznie zwiększy jego skalowalność..

Gdzie kupić Ethereum

Będąc jedną z najczęściej dostępnych kryptowalut, możesz kupić Ethereum na dowolnej popularnej giełdzie. Wiele z tych giełd oprócz przelewów bankowych obsługuje karty kredytowe / debetowe. Możesz kupić Ethereum w Coinbase, Coinmama, CEX.io lub Gemini.

Kup Ethereum

2. Najlepsze Altcoiny 2021: Litecoin

Litecoin, jeden z najstarszych altcoinów, został stworzony w 2011 roku przez byłego pracownika Google, Charliego Lee. Podobnie jak Bitcoin, Litecoin jest również cyfrową walutą, ale z ulepszeniami. W rzeczywistości powodem uruchomienia Litecoina było przezwyciężenie niektórych niedociągnięć Bitcoina, zwłaszcza jego powolnej szybkości transakcji.

Historyczne trendy inwestycyjne

Na nieprzewidywalnym rynku kryptowalut, na którym monety wchodzą i wychodzą z rynku bardzo szybko, Litecoin istnieje na rynku od ponad 7 lat. Stał się jednym z najlepszych altcoinów z kapitalizacją rynkową w wysokości 8,2 miliarda dolarów.

Przyniosła ogromny zwrot w 2017 r., Kiedy wzrosła z 4 USD w styczniu 2017 r. Do 350 USD w grudniu 2017 r. To zwrot w wysokości 8000%!

Jak widać na poniższej migawce, Litecoin odzyskał tempo wzrostu od kwietnia 2018 r., Kiedy wynosił około 121 USD i obecnie kosztuje 145 USD..

Wykres cen Litecoin z 2018 roku

W jaki sposób Litecoin jest wyjątkowy i różni się od Bitcoina?

Litecoin dokonał znacznych ulepszeń w technologii Bitcoin, aby zwiększyć prędkość transakcji. Powodem, dla którego nazywa się Litecoin, jest to, że jest 4 razy szybszy niż Bitcoin.

Transakcja Bitcoin trwa około 10 minut, ale transakcja Litecoin jest zakończona w 2,5 minuty. To sprawia, że ​​Litecoin jest bardziej skalowalny niż Bitcoin, ponieważ może wykonać więcej transakcji na sekundę.

Litecoin został zbudowany na samej technologii Bitcoin i jest uważany za najbliższego rywala Bitcoina. Tym bardziej, że oba służą temu samemu celowi: oferowaniu alternatywy dla walut fiducjarnych, takich jak USD, EUR, CAD itp..

nadchodzące wydarzenia

Litepal, który jest pierwszym procesorem płatności dla Litecoina, został uruchomiony w lutym 2018 r. Nadal trwają prace i miał zostać wydany w drugim lub trzecim kwartale 2018 r..

Kupowanie, wysyłanie i otrzymywanie Litecoina (lub dowolnej kryptowaluty) to bardzo złożony proces. Oczekuje się, że LitePal znacznie uprości transakcje w Litecoinie. LitePal zapewnia również usługi i wsparcie dla sprzedawców dzięki łatwej integracji z większością istniejących platform eCommerce.

Jak widać na poniższym obrazku, ta usługa ma potencjał, aby uczynić Litecoina bardziej popularnym i jednym z najbardziej obiecujących altcoinów.

Logo Bitcoin i Litecoin w Subway

Gdzie kupić Litecoin

Podobnie jak Ethereum, zakup Litecoina jest dość łatwy, ponieważ oferuje go większość czołowych giełd kryptowalut. Możesz kupić Litecoin od Kraken, Coinbase, Coinmama lub Bitsquare.

Kup Litecoin

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

3. Najlepsze Altcoiny 2021: NEO

NEO, który pierwotnie nosił nazwę AntShares, został stworzony w 2014 roku przez Da Hongfei w Chinach. Jest to największa kryptowaluta, która wyłoniła się z Chin.

NEO, podobnie jak Ethereum, jest platformą przeznaczoną do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji (Dapps), inteligentnych kontraktów i ICO. Ze względu na bliskie podobieństwo do Ethereum, NEO jest często określane jako „chińskie Ethereum”.

Historyczne trendy inwestycyjne

NEO był jednym z najlepszych altcoinów 2017 roku i przyniósł ogromne zyski. Wzrósł z około 0,16 USD w styczniu 2017 r. Do około 162 USD w styczniu 2018 r. To około 111 400% zwrotu z inwestycji, co jest ogromnym wynikiem!

Obecnie NEO radzi sobie dobrze, ponieważ wzrosła z około 44 USD na początku kwietnia 2018 r. Do 82 USD obecnie. To prawie się podwoiło!

Jednym z głównych czynników napędzających wzrost NEO jest wsparcie chińskiego rządu i jego solidnej technologii.

W jaki sposób NEO jest wyjątkowy i różni się od Bitcoin?

Podobnie jak Ethereum, NEO oferuje również platformę do tworzenia inteligentnych kontraktów i Dapps. Z drugiej strony Bitcoin to po prostu cyfrowa waluta, która nie oferuje takiej platformy.

NEO oferuje wiele zalet technologicznych w porównaniu z Ethereum. NEO może obsłużyć około 10000 transakcji na sekundę, podczas gdy blockchain Ethereum obsługuje obecnie około 15 transakcji na sekundę.

NEO obsługuje programowanie w wielu językach, takich jak C ++, C #, Go i Java, podczas gdy Ethereum obsługuje tylko jeden język – Solidity. To sprawiło, że NEO jest dość popularny wśród społeczności programistów, ponieważ mogą oni korzystać z platformy NEO w języku, który już znają, zamiast uczyć się nowego..

nadchodzące wydarzenia

W 2018 roku NEO miał zbudować infrastrukturę do realizacji swojej wizji budowania – Smart Economy. Podstawowa idea inteligentnej gospodarki obraca się wokół cyfryzacji rzeczywistych aktywów fizycznych, takich jak samochody, domy lub cokolwiek innego, o czym możesz pomyśleć.

Te zdigitalizowane aktywa można następnie sprzedawać, handlować i wykorzystywać za pomocą inteligentnych kontraktów. Z tak agresywnymi planami, dobrym zespołem i rosnącymi cenami, NEO jest zdecydowanie jednym z najlepszych altcoinów 2021 roku.

Gdzie kupić NEO

Nie ma wielu opcji bezpośredniego zakupu NEO za pomocą waluty fiducjarnej, takiej jak USD lub GBP. Najłatwiej jest najpierw kupić Bitcoin od Krakena, Coinbase, a następnie wymienić go na NEO. Możesz wymieniać Bitcoin na NEO na wielu dużych giełdach, takich jak Bitfinex czy Binance.

Kup NEO

4. Najlepsze Altcoins 2021: Cardano (ADA)

Cardano zostało założone we wrześniu 2017 roku przez Charlesa Hoskinsona, jednego ze współzałożycieli Ethereum. Cardano oferuje nie tylko platformę dla Dapps i inteligentnych kontraktów, ale także oferuje wiele ulepszeń technologicznych w stosunku do Ethereum i innych blockchainów.

Historyczne trendy inwestycyjne

Cardano jest jedną z najnowszych kryptowalut, ale nadal udało jej się stać jednym z najlepszych altcoinów z kapitalizacją rynkową w wysokości 8,86 miliarda dolarów.

Chociaż nie przynosił tak wysokich zwrotów jak inne najlepsze monety, nadal jest popularny wśród inwestorów i deweloperów ze względu na obietnicę zbudowania bardzo solidnego łańcucha blokowego, który oferuje przewagę nad Ethereum.

Cena Cardano wzrosła z około 0,20 USD w momencie premiery w październiku 2017 r., Aby zbliżyć się do 1,20 USD w styczniu 2018 r. To zwrot w wysokości około 500% w ciągu 3 miesięcy.

Wykres cen Cardano z 2018 roku

W jaki sposób Cardano jest wyjątkowe i różni się od Bitcoin?

Cardano oferuje nie tylko wiele ulepszeń technologicznych w stosunku do Bitcoin, ale także w stosunku do Ethereum. Podczas gdy Bitcoin jest tylko walutą cyfrową, Cardano jest platformą do tworzenia aplikacji dApp z własną walutą natywną – ADA.

Cardano zostało zaprojektowane, aby rozwiązać trzy najbardziej palące problemy, z którymi borykają się projekty blockchain pierwszej i drugiej generacji – skalowalność, interoperacyjność i zrównoważony rozwój.

Nie tylko to, ale Cardano ma również na celu rozwiązanie problemów związanych z międzynarodowymi przelewami płatniczymi, które często wymagają dużo czasu i pieniędzy. Skupia się na skróceniu czasu transakcji płatności międzynarodowych z kilku dni do kilku sekund.

Gdzie kupić Cardano?

Jeśli chcesz kupić Cardano bezpośrednio za pomocą karty kredytowej / debetowej, jest tylko jedna opcja – Coinmama. Na wszystkich innych giełdach, które oferują Cardano, najpierw musisz kupić Bitcoin, Ethereum, Litecoin lub Bitcoin Cash, a następnie wymienić je na Cardano.

Możesz kupić Cardano za Bitcoin na Binance, Bittrex lub Changelly.

Kup Cardano

5. Najlepsze Altcoiny 2021: EOS

EOS to stosunkowo nowy altcoin, którego pierwsza oferta monet (ICO) została uruchomiona w czerwcu 2017 r. EOS został stworzony przez Dana Larimera, który został również uznany za założenie giełdy kryptowalut Bitshares i witryny blogowej Steemit opartej na łańcuchu blokowym..

Podobnie jak Ethereum, EOS zapewnia również platformę dla programistów do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji. Jego technologia jest jednak inna, jak wkrótce się przekonamy.

Historyczne trendy inwestycyjne

EOS zebrał 700 milionów dolarów dzięki ICO i stał się jednym z najbardziej udanych ICO w 2017 roku. W rzeczywistości platforma EOS jest wciąż w fazie rozwoju, ale jej kapitalizacja rynkowa wynosi już około 15,69 miliarda dolarów, co czyni ją piątą najcenniejszą kryptowalutą na świecie.

Jak widać na poniższej migawce, jeszcze przed uruchomieniem swojej platformy firma EOS spotkała się z ogromnym odzewem inwestorów. Wzrosła z 4 USD w lipcu 2017 r., Aby osiągnąć szczyt 18 USD w styczniu 2018 r.

To, co sprawia, że ​​EOS jest jednym z najlepszych altcoinów 2021, to fakt, że przekroczył swój poprzedni szczyt i obecnie kosztuje 18,77 USD..

Wykres cen EOS z 2018 roku

W jaki sposób EOS jest wyjątkowy i różni się od Bitcoin?

Bitcoin to tylko waluta cyfrowa, podczas gdy EOS to zarówno waluta cyfrowa, jak i platforma blockchain dla DApps i inteligentnych kontraktów. Dlatego bardziej odpowiednie byłoby porównanie EOS z Ethereum.

EOS użyje mechanizmu o nazwie Delegated Proof-of-Stake (DPoS) w stosunku do Ethereum’s Proof-of-Work (PoW). To sprawia, że ​​EOS jest znacznie bardziej skalowalny niż Ethereum.

Kolejną zaletą, jaką EOS ma w stosunku do Ethereum, są kompatybilne języki programowania. Ethereum obsługuje tylko jeden język, zwany „Solidity”, podczas gdy EOS obsługuje wiele języków, w tym C ++. To bardzo atrakcyjna funkcja, jeśli jesteś programistą.

nadchodzące wydarzenia

Rok 2021 będzie bardzo ekscytujący dla firmy EOS, ponieważ jej platforma miała zostać wydana w czerwcu 2017 r. Jest to jeden z głównych powodów, dla których uważa się, że spowodowały niedawny wzrost cen..

EOS to jeden z najważniejszych altcoinów do obejrzenia w 2021 roku.

Gdzie kupić EOS

Jeśli chcesz kupić EOS bezpośrednio za pomocą USD, najlepszą opcją jest Bitfinex. Istnieje kilka opcji, jeśli chcesz wymienić Bitcoin na EOS. Możesz iść do Binance, Shapeshift lub Kraken.

Kup EOS

6. Najlepsze Altcoins 2021: DASH

Podobnie jak Bitcoin, Dash jest cyfrową walutą wprowadzoną w 2014 roku przez Evana Duffielda. W momencie premiery nazywał się Xcoin, a następnie został przemianowany na Darkcoin. W 2015 roku ostatecznie przemianowano go na Dash.

Dash został rozwidlony z Litecoina, który sam jest zbudowany na technologii Bitcoin. Dash zyskał popularność, ponieważ oferuje znaczną przewagę nad Bitcoinem.

Historyczne trendy inwestycyjne

Cena Dash zaczęła rosnąć w 2016 r. I ostatecznie wzrosła w 2017 r. Jego cena wzrosła z 10 USD na początku 2017 r. Do 1540 USD w grudniu 2017 r. Czy potrafisz odgadnąć procent zwrotu??

Tak, to prawie 15 000%!

Dzięki kapitalizacji rynkowej na poziomie 3,79 miliarda dolarów Dash może być jednym z najlepszych altcoinów do zainwestowania w 2021 roku.

Czym Dash jest wyjątkowy i różni się od Bitcoin?

Dash dokonał znacznych ulepszeń w technologii i oferuje lepszą prywatność i wyższą prędkość transakcji niż Bitcoin.

W przeciwieństwie do Bitcoina, w którym publiczny adres nadawcy i odbiorcy jest znany całemu światu, Dash ukrywa adresy. Tak więc transakcji Dasha nie można prześledzić wstecz do źródła, podczas gdy transakcje Bitcoin są identyfikowalne.

Dash ma również unikalny mechanizm samofinansowania, w którym 10% całej nagrody za wydobycie wraca do Dasha. Ten fundusz jest wykorzystywany do dalszego ulepszania i rozwoju Dash.

Te unikalne cechy sprawiają, że Dash jest prawdopodobnie jednym z najbardziej obiecujących dostępnych altcoinów.

Dash ma potencjał, by zostać zaadoptowanym do głównego nurtu gospodarki, co prawdopodobnie czyni go jednym z najlepszych altcoinów 2021 roku.

Gdzie kupić Dash

Jeśli chcesz kupić Dash za pomocą przelewu bankowego lub karty kredytowej, możesz wybrać CEX.io lub Kraken. Możesz także wymienić Bitcoin na Dash na giełdach kryptowalut, takich jak Shapeshift, Bitfinex i Poloniex.

Kup Dash

7. Najlepsze Altcoins 2021: BitDegree (BDG)

Kiedy dotarliśmy do końca tego przewodnika, czuję, że byłoby prawie błędem nie wspominając o BitDegree. Czuję, że zasługujemy na wzmiankę w tym miejscu, ponieważ możemy Cię również zainteresować. Jesteśmy pierwszą na świecie platformą edukacyjną opartą na technologii blockchain

Wprowadzony w 2017 roku, dążymy do zrewolucjonizowania systemu edukacji. Pomyśl o tym, jak Coursera i HackerRank połączyły się, zasilane zdecentralizowaną technologią blockchain.

Dzięki BitDegree zarówno uczniowie, jak i nauczyciele otrzymują wynagrodzenie. Zapewnienie możliwości zarabiania na uczeniu się jest jednym z wielu sposobów unowocześniania nowoczesnej edukacji.

Historyczne trendy inwestycyjne

BitDegree to najnowszy z najlepszych monet wymienionych tutaj, więc nie ma zbyt wiele do pokazania historii inwestycji. Obecnie kurs wynosi 0,039 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi 14 040 337 USD.

W jaki sposób BDG jest wyjątkowy i różni się od Bitcoin?

BDG to nie tylko kryptowaluta, ale cała platforma mająca na celu uczynienie edukacji przystępną cenowo i bez granic. Nasza wyjątkowa platforma umożliwia milionom ludzi na całym świecie wykorzystanie mocy technologii blockchain do nauki i rozwoju.

Mają już działającego MVP, który pozwala studentom zdobywać tokeny BitDegree, gdy podejmują kursy. Brzmi interesująco? Możesz dowiedzieć się więcej na ich temat pod adresem BitDegree.

Nadchodzące wydarzenia

2021 to wielki rok dla BDG, ponieważ przygotowano wiele ważnych premier. Chodzi o to, aby uzyskać silne sponsoring, który może pomóc w opracowaniu pożądanych kursów.

Gdzie kupić BitDegree

Możesz kupić BDG na niektórych giełdach, takich jak Tidex i Cobinhood.

Dochodzimy więc do końca tego najlepszego przewodnika po altcoinach 2021.

Kup BitDegree

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Słowa końcowe

Więc teraz znasz najlepsze altcoiny, które są dostępne na rynku. Wiesz także o ich historii, technologii i nadchodzących wydarzeniach.

Omówiłem podstawowe szczegóły dotyczące Ethereum, Litecoin, EOS, NEO, Cardano, Dash i oczywiście BitDegree! Mając te informacje pod ręką, powinieneś być w stanie wybrać swoje ulubione altcoiny do oglądania w 2021 roku.

Gdy zdecydujesz, którą kryptowalutę chcesz kupić, wybierz niezawodna platforma wymiany kryptowalut. Aby Ci pomóc, oto pliki top3 opcje tam: Coinbase, Binance, Coinmama.

Które z nich są według ciebie najlepszymi altcoinami w 2021 roku? Czy masz opinię na temat tego, który altcoin najlepiej zainwestować w 2021 roku? Osobiście bardzo lubię NEO, ale to tylko moja opinia. Daj mi znać swoje!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji dotyczących inwestycji finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me