Portfel kryptowalut jest jedną z najważniejszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, gdy dopiero wkraczasz na scenę kryptowalut. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy już jesteś doświadczonym traderem / hodlerem, znalezienie najlepszego portfela dla siebie może być trudne! Dlatego w tym artykule przyjrzymy się temu niektóre z najlepsze portfele stacjonarne na rynku!

Trzeba przyznać, że portfele, które będziemy omawiać na tej konkretnej liście, będą trochę… Ciekawe. Za chwilę zobaczysz, co mam na myśli.

Powiedziawszy to jednak, jeśli faktycznie szukasz tego, co najlepsze Bitcoin portfel na biurko (lub jakikolwiek inny altcoin portfel), to jesteś we właściwym miejscu – czytaj dalej i wybierz odpowiednią opcję dla siebie! Nasza dzisiejsza lista będzie zawierać:

Dlaczego warto wybrać najlepszy portfel DESKTOP?

Zanim przejdziemy do listy najlepszych portfeli stacjonarnych na obecnym rynku, musimy wcześniej ustalić kilka rzeczy. Oczywiście pierwsza rzecz, na którą należy się zwrócić, jest raczej oczywista – uzasadnienie dlaczego warto rozważyć portfele stacjonarne, na pierwszym miejscu!

Trzeba przyznać, że odpowiedzi na to pytanie jest sporo.


Na początek uważa się portfele stacjonarne wśród bezpieczniejszych opcji przechowywania kryptowalut tak daleko jak gorące portfele iść. Jeśli nie wiesz, gorące portfele to te portfele kryptowalut stale połączony z Internetem. Obejmują one aplikacje mobilne, portfele oparte na przeglądarce, wymiany, i tak dalej.

Portfele stacjonarne również należą do tej kategorii.

Najlepszy portfel na komputery stacjonarne: przycisk klawiatury Bitcoin.

Ale co sprawia, że ​​są one bezpieczniejszą alternatywą niż pozostałe popularne portfele? Cóż, pomyśl o tym: portfel stacjonarny jest oprogramowanie, które jest zainstalowane na Twoim komputerze. Oznacza to, że takie rzeczy jak przechowywanie kluczy prywatnych i zabezpieczenia na poziomie powierzchni są obsługiwane inaczej niż, powiedzmy, portfel giełdowy.

Co więcej, niektóre z najlepszych portfeli stacjonarnych są po prostu graficzne przedstawienie zimny portfel. Trzeba przyznać, że jest to również coś, co z pewnością zobaczysz na poniższej liście – co oznacza, że ​​oprogramowanie nie jest sam w sobie rzeczywistym portfelem, ale raczej graficznym interfejsem użytkownika, który prezentuje zasoby przechowywane w konkretnym zimnym portfelu.

Jednak za chwilę do tego dojdziemy.

Pomijając kwestie bezpieczeństwa, jest jeszcze jeden punkt wygoda, zbyt. Najlepsze będą stacjonarne portfele kryptograficzne wyjątkowo wygodny – pozwolą ci sprawdzić swoje aktywa kryptograficzne, wysłać je i przesłać, a nawet wziąć udział działania związane z zakładaniem lub sprzedażą w ciągu zaledwie kilku kliknięć przyciskiem myszy.

Najlepszy portfel na komputery stacjonarne: obsługa zasobów Exodus.

Nie trzeba dodawać, że to bardzo cenne! Nieważne, czy jesteś aktywnym handlowcem kryptowalut, czy oddany hodler, to wciąż funkcjonalność, która może wpłynąć na procesy zarządzania kryptowalutami dużo łatwiejsze i prostsze.

Na koniec warto wspomnieć, że najlepsze portfele na komputery stacjonarne mają zwykle szeroką gamę innych, dodatkowych funkcji, które zapewniają swoim użytkownikom. Wcześniej wspomniane tyczenie, dostosowanie funkcji bezpieczeństwa, proste konwersje, i tak dalej – na pewno bardzo docenione!

Portfele na komputery stacjonarne – część grupy Hot Wallet

Wspomniałem o tym odrobinę wcześniej na tej liście najlepszych portfeli kryptowalut na komputery stacjonarne, ale portfele na komputery stacjonarne należą do kategorii gorące miejsce do przechowywania kryptowalut – wszelkie oprogramowanie i aplikacje, które umożliwiają przechowywanie i przechowywanie w nich zasobów kryptograficznych, przy jednoczesnym utrzymaniu stałe połączenie z Internetem.

Trzeba przyznać, że gorące portfele są, wśród najpopularniejszych opcji przechowywania kryptowalut – jeśli przejdziesz po niektórych forach i zapytasz innych entuzjastów kryptowalut o preferowany sposób zabezpieczenia ich aktywów kryptowalutowych, większość z nich prawdopodobnie wymieni i wymieni kilka popularnych portfeli.

Najlepszy portfel na komputer: Bitcoin przed wykresem.

Wynika to głównie z gorący portfel dostępność. Zwykle jest to możliwe, niezależnie od tego, czy są to portfele programowe, internetowe czy oparte na aplikacjach pobrać je z dowolnego miejsca na świecie, i używaj ich całkowicie bezpłatnie. Jak możesz sobie wyobrazić, sprawia to, że gorące portfele są bardzo atrakcyjną opcją dla ogromnej liczby indywidualnych posiadaczy kryptowalut..

Ponadto zwykle są gorące portfele bardzo prosty w użyciu. Pomijając kilka wyjątków z wyższej półki, w większości przypadków będziesz mógł pobrać (skonfigurować) swój gorący portfel w ciągu kilku minut i zacząć go używać zaraz potem. To wspaniale!

Czego należy unikać podczas wybierania portfela na biurko

Coś innego, co powinieneś wziąć pod uwagę, szukając najlepszego portfela na komputery stacjonarne dla siebie, to czynniki, które sprawiają, że portfele stacjonarne są mniej pożądane.

Innymi słowy, są pewne rzeczy, które mówią wszystko, że powinieneś trzymać się jak najdalej od portfela.

Oczywiście na szczycie listy znajdowałby się tutaj znaczny brak bezpieczeństwa. To znaczy, przyznaj to – prawdopodobnie widziałeś ten nadchodzący.

Najlepszy portfel biurkowy: Bitcoin w skórzanym portfelu.

Jak można się było tego spodziewać, teraz jest to bardziej prawdziwe niż kiedykolwiek wcześniej. Z branży kryptowalut staje się coraz bardziej popularny, i technologia blockchain jest przyjmowany w coraz większym tempie, rośnie też popyt na niezawodne i wysokiej klasy portfele kryptograficzne, zbyt. Jednak popularność sceny przyciąga również wielu oszustów i niewiarygodne produkty.

Dlatego ważne jest, aby zawsze najpierw sprawdź zabezpieczenia portfela stacjonarnego. Jeśli brakuje mu bezpieczeństwa, będziesz ryzykować swoje aktywa – to nie jest coś, co chciałbyś, aby się wydarzyło!

Aby dodać do tego, należy również zwrócić uwagę na aspekty użyteczności portfela, zbyt. Przyznając, że jest to produkt (usługa) dla komputerów stacjonarnych, będziesz chciał znaleźć portfel, który byłby jednym i drugim naprawdę prosty w użyciu, ale także dać ci szansę skorzystaj z szerszej listy funkcji i korzyści.

Najlepsze portfele stacjonarne na to pozwolą, podczas gdy niektóre z mniej idealnych opcji będą… Lackluster.

Najlepszy portfel na komputery stacjonarne: Bitcoin i blokada.

Wreszcie, upewnij się, że tak zrób swoje badania i znajdź najlepsze portfele kryptograficzne na komputer, które by to zrobiły mieć (wykonać) ciągłe aktualizacje ich oprogramowania układowego, zbyt. Portfele kryptowalut, które mają wsparcie programistów, zawsze będą więc, o wiele lepiej niż te, które tego nie robią – w ten sposób portfel jest w stanie wyprzedzić konkurencję i wdrożyć funkcje bezpieczeństwa, które chronią Cię przed wszelkimi współczesnymi zagrożeniami..

Biorąc to wszystko pod uwagę, możemy wreszcie przejść do listy najlepszych portfeli stacjonarnych w bieżącym roku!

1. Ledger Live – piękny interfejs użytkownika, doskonała funkcjonalność & Funkcje użyteczności

Zajmuje # 1 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Przegląd portfela księgi Co nam się podobało:

 • + Super bezpieczne
 • + Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymi
 • + Obsługuje ponad 1500 monet i tokenów

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Księga główna jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych portfeli kryptowalut na rynku – w tym momencie jest to oczywiste. Jednak możesz być zdezorientowany – zajmuje się Ledger zimne portfele, więc co robi na liście „najlepszych portfeli na komputery stacjonarne”?

Cóż, pozwól mi wyjaśnić – to właściwie ma coś wspólnego z interfejs użytkownika portfeli Ledger, Ledger Live.

Prawdą jest, że Ledger zajmuje się sprzętowymi portfelami kryptograficznymi. Jednak ze względu na interfejs użytkownika tych portfeli nie można było wykluczyć z takiej listy – są po prostu tak dobre!

Zacząć, interfejs użytkownika jest piękny – możesz zmieniać schematy kolorów i przełączać się między trybami jasnymi i ciemnymi, ale bez względu na to, który wybierzesz, interfejs będzie wyglądał nowoczesny i elegancki. Wszystko gotowe w bardzo wygodny sposób, też – będziesz w stanie zobaczyć swoje rachunki i salda na ekranie głównym, analizować wykresy i zmiany, i nawet śledzić transakcje.

Bezpieczeństwo jest czymś, czego możesz oczekiwać od Ledgera, domyślnie. Ponieważ dany interfejs użytkownika jest połączony z dwa portfele sprzętowe, którymi zajmuje się firma, domyślnie otrzymasz zimne poziomy bezpieczeństwa portfela.

Najlepszy portfel na biurko: Ledger Nano X.

Jeśli nie wiedziałeś, portfele na zimno to najbezpieczniejsze alternatywy do przechowywania kryptowalut na całym rynku. Ponieważ Ledger jest jedną z wiodących marek, myślę, że możesz zobaczyć, do czego zmierzam.

Jeśli chodzi o urządzenia Ledger, to są one wykonane silny & trwały, i posiadać Prośby o podanie kodu PIN. Jeśli jednak chodzi o to, że Ledger Live jest jednym z najlepszych portfeli na komputery stacjonarne, możesz spodziewać się takiego samego zabezpieczenia kodem PIN dodatkowa 24-wyrazowa fraza odzyskiwania aby pomóc Ci w czymś, co stało się z Twoim urządzeniem lub kontem LL.

Wreszcie, Ledger Live stale otrzymuje szeroką gamę oprogramowania sprzętowego i innych aktualizacji. Obejmują one wszystko od ulepszenia bezpieczeństwa, aż do nowe dodatki funkcji i ogólna poprawa jakości życia.

Jeśli chcesz wypróbować Ledger Live out, musisz kupić jeden z portfeli sprzętowych firmy. Ledger Nano S kosztuje około 59 dolarów, podczas Nano X kosztuje około 119 dolarów. To powiedziawszy, jeśli szukasz najlepszego portfela na komputery stacjonarne i chcesz zainwestować w bezpieczeństwo swoich aktywów, naprawdę nie możesz się pomylić z Ledgerem!

Odwiedź Portfel Ledger

…lub przeczytaj naszą recenzję Portfela Ledger

2. Trezor – najlepsze funkcje bezpieczeństwa, ciągłe aktualizacje

Zajmuje # 2 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Trezor Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Bardzo znany portfel kryptowalut
 • + Zawiera ogromną liczbę kryptowalut
 • + Ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Drogie
 • Wcześniej był przedmiotem nieautoryzowanego dostępu

Odwiedź stronę

Trezor jest jednym z dwóch wiodących dostawców portfeli sprzętowych kryptowalut, którzy dominują na rynku. Taki sam jak jego główny konkurent – Księga główna -, nadal znajduje się na liście najlepszych portfeli kryptowalut na komputery stacjonarne! Jest to spowodowane interfejs użytkownika portfela.

Prawdę mówiąc, Trezor prawdopodobnie powinien rywalizować o miejsce najlepszy portfel komputerowy Bitcoin – to z pewnością jedno z najpopularniejszych miejsc do przechowywania BTC!

W przeciwieństwie do wielu innych portfeli stacjonarnych, Interfejs użytkownika Trezora jest w rzeczywistości dość uproszczony. Zawiera wszystkie Twoje zasoby z boku, a po wybraniu tego, którym chcesz zarządzać, otrzymasz opcję wyboru tego, co chcesz z nim zrobić – wysyłania, odbierania, sprzedawania, kupowania , i tak dalej.

Prostota interfejsu to przeważnie postrzegany jako profesjonalista – jest to szczególnie ważne, jeśli nie chcesz zarządzać wieloma monetami i ogólnie jesteś początkującym w świecie kryptowalut. Trezor nie przytłoczy Cię ogromną listą dodatkowych funkcji i kilkoma skomplikowanymi opcjami projektowania interfejsu użytkownika – to dobrze!

Najlepszy portfel stacjonarny: Trezor.

Nie sposób też wspomnieć o Trezorze bez podkreślenia, że ​​firma stojąca za „zimnym portfelem” – SatoshiLabs – jest uważana za produkującą jedne z najbezpieczniejszych produktów na rynku.

Portfele Trezor są stale aktualizowane najnowsze funkcje zabezpieczeń i aktualizacje oprogramowania układowego. Następnie same portfele mają generator losowego kodu PIN – co jakiś czas kody PIN się zmieniają. Ma to na celu zapobieganie keylogging, i niektórym innym złośliwym programom dostępu do Twoich funduszy.

Jeśli Trezor wydaje się być odpowiednim portfelem dla twoich potrzeb i potrzeb, a interfejs użytkownika produktów wygląda jak najlepszy portfel na komputery stacjonarne, będziesz mieć dwa różne produkty do wyboru. Trezor One kosztuje około 59 USD, podczas gdy Trezor Model T (nowa i ulepszona wersja portfela) kosztuje około 160 USD.

Odwiedź Trezor

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezora

3. Exodus – Wbudowana funkcja wymiany

Zajmuje 3 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Exodus Co nam się podobało:

 • + Łatwy w użyciu
 • + Obsługa klienta
 • + Wiele opcji kryptowalut
 • + Portfel programowy
 • + Wbudowane funkcje wymiany

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Podatny na problemy z bezpieczeństwem
 • Podobno opłaty mogą być dość wysokie

Odwiedź stronę

Portfel Exodus robi fale w przestrzeni najlepszych portfeli stacjonarnych. Słusznie – jeśli chodzi o pamięć kryptograficzną opartą na oprogramowaniu, do której nie jest podłączone żadne urządzenie sprzętowe (lub nie jest to tylko wizualna reprezentacja twoich monet, które w rzeczywistości są przechowywane w urządzeniu sprzętowym), Exodus jest często cytowany jako istotadroga do przebycia”!

Portfel na komputery stacjonarne ma kilka wyraźnych funkcji, które mogą sprawić, że będzie interesującym wyborem dla każdego entuzjasty kryptowalut, którzy szukają bezpiecznego miejsca do przechowywania swoich aktywów.

Przede wszystkim Exodus na to pozwala przechowuj na nim dość szeroką gamę kryptowalut. Oprócz wszystkich głównych monet (tych, które wiodą pod względem popularności i kapitalizacji rynkowej), w rzeczywistości będziesz w stanie przechowywać całkiem przyzwoitą liczbę bardziej niszowych kryptowaluty i tokeny kryptograficzne, zbyt!

To świetna wiadomość dla tych, którzy tego szukają zdywersyfikować swoje portfele, i chcesz to zrobić, badając mniejsze i mniej znane monety. Exodus pozwoli ci trzymać wiele z nich w portfelu – wszystko w jednym miejscu!

Coś jeszcze, co sprawia, że ​​Exodus jest jednym z najlepszych portfeli kryptograficznych na komputery stacjonarne, to fakt, że ma wbudowana wymiana. Szczerze mówiąc, możesz kupować i sprzedawać aktywa kryptograficzne w zaciszu swojego portfela, bez konieczności przenoszenia środków na inną giełdę lub dom maklerski.

Najlepszy portfel na komputer: Exodus.

To fajnie! Oszczędza to dużo czasu i jest z pewnością wygodnym sposobem handlu kryptowalutami!

Pod względem bezpieczeństwa, Exodus jest trochę trudny. Portfel zapewnia swoim użytkownikom dość przyzwoite bezpieczeństwo – każdy, kto szuka najlepszego portfela kryptowalut na komputery stacjonarne, powinien wiedzieć, że będziesz w stanie to zrobić przywrócić swoje fundusze gdyby coś stało się z twoim komputerem z rozszerzeniem wbudowana funkcja tworzenia kopii zapasowych.

Co więcej, Exodus też ma funkcja fraz odzyskiwania, także – dzięki niemu będziesz mógł odzyskać swoje środki, jeśli stracisz dostęp do swojego portfela lub powiedzmy zapomnisz hasła.

To powiedziawszy, niektórzy użytkownicy tak twierdzą Exodusowi brakuje wielu funkcji bezpieczeństwa, zbyt. Dobrym przykładem może być 2FAuwierzytelnianie dwuskładnikowe. Stało się to standardową praktyką w branży, ale niestety portfel, o którym mowa, nie ma tej funkcji.

Podsumowując, biorąc pod uwagę wszystkie zalety i wady Exodusu, z pewnością tak jest jeden z najlepszych portfeli na komputery stacjonarne! Jeśli jesteś zainteresowany, możesz znaleźć i sprawdzić portfel tutaj.

Odwiedź Exodus

…lub przeczytaj naszą recenzję Exodus

4. Electrum – jeden z najpopularniejszych portfeli bitcoinowych w okolicy

Zajmuje # 4 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Electrum Co nam się podobało:

 • + Jeden z najstarszych portfeli Bitcoin
 • + Bardzo łatwy w użyciu
 • + Oparte na oprogramowaniu
 • + Żadne informacje nie są przechowywane na serwerze
 • + Otwarte źródło
 • + Wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Miał problemy z bezpieczeństwem
 • Obsługuje tylko Bitcoin

Odwiedź stronę

Elektron to jeden z najlepszych portfeli stacjonarnych Bitcoin na świecie. Jego weteran branży – jeśli trzymałeś trochę BTC przez długi czas i badałeś najlepsze portfele dla tej konkretnej kryptowaluty wcześniej, prawdopodobnie słyszałeś o Electrum.

Jest to również pierwsza kwestia, o której warto wspomnieć – długowieczność portfela to stwierdzenie, jak dobre jest! Było wiele portfeli stacjonarnych, które próbowały zwrócić na siebie jak najwięcej uwagi, ale ostatecznie zawiodły. jednak, Electrum przeżył ich wszystkich, iz pewnością może zaproponować swój status weterana jako dowód swojej wiarygodności.

Jednak to nie jedyna rzecz, która sprawia, że ​​Electrum jest jednym z najlepszych portfeli stacjonarnych na rynku.

Portfel, o którym mowa, to bardzo prosty w użyciu. Chociaż może brakować niektórych zaawansowanych i fantazyjnych funkcji, które posiadają inne opcje przechowywania kryptowalut dla komputerów stacjonarnych, nadal pozwoli ci to wykonywać wszystkie główne funkcje, których można się spodziewać, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo swoich monet.

Najlepszy portfel stacjonarny: Electrum.

Mówiąc o bezpieczeństwie, Electrum ma to w pikach.

Portfel jest bardzo bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chodzi o portfele specyficzne dla Bitcoin. Nie przechowuje żadnych informacji o swoich użytkownikach na swoich serwerach, co w zamian to oznacza Ty i Ty samodzielnie macie kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi.

Do tego portfel otwarte źródło, zbyt. Każdy może sprawdzić kod znajdujący się za portfelem, wszystkie jego funkcje bezpieczeństwa i tym podobne.

Portfel jest darmowe w użyciu, pozwala Ci na stosować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, i używa haseł i innych środków bezpieczeństwa. To zdecydowanie jeden z najlepszych portfeli stacjonarnych Bitcoin na rynku – jeśli chcesz go wypróbować, możesz to sprawdzić tutaj.

Odwiedź Electrum

…lub przeczytaj naszą recenzję Electrum

5. MyCelium – niezawodny i otwarty portfel Bitcoin

Zajmuje # 5 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Wszechstronny przegląd portfela MyCelium Co nam się podobało:

 • + Niezawodny
 • + Otwarte źródło
 • + Szybkie i płynne połączenia
 • + Różnorodność kont

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Brak wersji komputerowej
 • Nawigacja może być trudna

Odwiedź stronę

Taki sam, jak wiele najlepszych portfeli stacjonarnych, MyCelium to portfel specyficzny dla kryptowalut. Oznacza to, że obsługuje tylko pliki jeden, konkretna kryptowalutaBitcoin.

Ma to swoje zalety i wady. To ogranicza cię tylko możliwość przechowywania BTC w portfelu, i szukanie kolejna alternatywa przechowywania kryptowalut jeśli masz trochę altcoinów. Jednak MyCelium faktycznie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa jeśli chodzi o przechowywanie bitcoinów.

Jednocześnie MyCelium nie jest nawet portfelem na komputery stacjonarne – można go używać tylko na urządzeniach z Androidem i iOS. Co w takim razie robi na tej liście? Cóż, jest jedna, pojedyncza funkcja, która sprawia, że ​​jest to opłacalny wybór w takim przypadku – to wspiera Księga główna i Trezor (portfel sprzętowy) integracje.

Innymi słowy, MyCelium jest całkowicie kompatybilny z wiodącymi portfelami sprzętowymi na rynku – Ledger i Trezor. Oznacza to, że będziesz w stanie połącz swój portfel MyCelium z wyżej wymienionymi urządzeniami, w ten sposób dodatkowo zwiększając bezpieczeństwo swojego Bitcoina.

Najlepszy portfel na komputer: MyCelium.

Mając na uwadze interfejsy użytkownika portfela sprzętowego, MyCelium staje się całkiem przyzwoitym portfelem zapasowym dla Bitcoin, w szczególności.

Jeśli nie chcesz podłączać portfela do innych urządzeń lub po prostu nie chcesz kupować portfela sprzętowego, na początek z przyjemnością to wiesz MyCelium oferuje samo w sobie wiele wspaniałych funkcji bezpieczeństwa. Szyfruje wszystkie Twoje dane (zarówno dane osobowe, jak i informacje związane z portfelem) i ukrywa je przed osobami trzecimi, a także przed samą firmą!

Możesz korzystać z uwierzytelniaczy i haseł, zintegrować różne metody płatności i wyżej wymienione portfele sprzętowe na swoje konto MyCelium, a nawet wymieniaj Bitcoiny w zaciszu swojego portfela, zbyt. To dużo przydatnych funkcji w jednej aplikacji mobilnej!

Jeśli chcesz samemu wypróbować MyCelium, znajdziesz portfel tutaj.

Odwiedź MyCelium

…lub przeczytaj naszą recenzję MyCelium

Jak wybrać dla siebie najlepszy portfel na biurko?

Teraz, jak być może już wiesz, wybranie najlepszego portfela na komputery stacjonarne może być nieco trudnym zadaniem. Masz swój portfele na komputery stacjonarne, są też portfele sprzętowe obsługujące niesamowite interfejsy użytkownika na pulpicie, i nawet portfele oparte na aplikacjach, które umożliwiają integrację portfeli sprzętowych.

Wszystko to może być dość zagmatwane, zwłaszcza jeśli jesteś zupełnie nowy na scenie kryptowalut. Nie martw się jednak, ponieważ jesteśmy tutaj, aby to rozgryźć!

Istnieje kilka praktycznych zasad, których można przestrzegać, aby zawęzić listę, i znajdź odpowiedni portfel dla siebie. Pierwsza z tych zasad dotyczy ustalanie priorytetów.

Mam przez to na myśli dość proste – powinieneś usiąść i zdecydować które cechy najlepszych portfeli kryptograficznych na komputery będą dla Ciebie najważniejsze. Oczywiście masz takie rzeczy bezpieczeństwo na górze, ale lista może być dość obszerna – ważne jest, aby ustalić priorytety! W ten sposób możesz znacznie zawęzić pulę wyboru.

Najlepszy portfel na biurko: Ledger Nano X.

Kolejna rzecz, o której warto pomyśleć, to kwestia korzystanie z wielu portfeli kryptograficznych. W rzeczywistości możesz użyć kilku lub kilku różnych portfeli kryptowalut do przechowywania swoich aktywów. Jest to szczególnie popularna metoda przechowywania kryptowalut portfele sprzętowe.

Pomyśl o tym sam – jeśli tak jest aktywny handlowiec kryptowalutowy, i są stale obserwując rynek aby przeanalizować najlepsze czasy na zakup i sprzedaż niektórych monet, naturalnie chciałbyś użyć portfela, który pozwoliłby ci wykonać te czynności szybko. Popularne portfele – w tym jedne z najlepszych portfeli kryptowalut na komputery stacjonarne – to wśród najlepszych opcji pod tym względem.

Jednak nawet w takiej sytuacji prawdopodobnie byś chciał miejsce, w którym możesz przechowywać większość swoich monet – monety, którymi nie planujesz handlować, a zamiast tego chciałbyś zachować je w bezpiecznym środowisku na później. Tu właśnie pojawiają się portfele sprzętowe.

Szczerze mówiąc, dobrym pomysłem jest użycie zarówno portfel komputerowy, a także sprzętową, w połączeniu ze sobą. W ten sposób będziesz w stanie uzyskać to, co najlepsze z obu światów – najwyższy poziom bezpieczeństwa portfela zimnego, a także wyrozumiałość i szybkość, jaką zapewniają gorące portfele..

Masz swój portfel… Co teraz?

A więc – wybrałeś najlepszy portfel na komputer dla siebie (lub nawet pary) i jesteś gotowy do rozpoczęcia handlu kryptowalutami. Od czego jednak zaczynasz?

Jedną z opcji jest kupuj i sprzedawaj swoje kryptowaluty z poziomu interfejsu portfela. To oczywiście jest bardzo wygodny – pozwala ci robić wszystko w zaciszu swojego portfela, bez konieczności wychodzenia na jakąś giełdę lub inną platformę handlową.

Ten rodzaj handlu kryptowalutami również eliminuje możliwość błędu ludzkiego, zbyt. Chodzi mi o to, że nie będziesz musiał wprowadzać adresów portfela na giełdzie lub odwrotnie – jeśli nawet jeden symbol byłby nieprawidłowy, zasadniczo spowodowałoby to, że twoje kryptowaluty udać się pod zupełnie inny adres, i zgub się na zawsze.

Najlepszy portfel na komputer: kryptowaluty i pieniądze fiducjarne w portfelu.

To powiedziawszy, korzystanie z funkcji handlu kryptowalutami portfela jest w rzeczywistości nie zalecane. Jest też kilka powodów, dla których tak się dzieje.

Przede wszystkim będziesz musiał podaj wiele informacji o sobie firmie będącej właścicielem portfela lub platformie wymiany, którą zintegrował ze swoim produktem. To nigdy nie jest idealne, odkąd to zagraża Twojemu bezpieczeństwu – za pomocą wysokiej klasy giełda, jednak możesz być pewien, że Twoje informacje będą bezpieczne.

Ponadto powinieneś wziąć takie rzeczy jak opłaty pod uwagę. Wiele giełd ma szeroki zakres opłat i modeli opłat, które możesz wybierać. Jednak w przypadku platform wymiany z wbudowanym portfelem opłaty są zwykle znacznie wyższa niż średnia – w rzeczywistości straciłbyś dużo więcej pieniędzy niż korzystając z giełdy!

Krótko mówiąc, nawet jeśli korzystasz z najlepszego portfela na komputery stacjonarne na całym rynku, nadal dobrym pomysłem jest rób zakupy w kryptowalutach na osobnym, dedykowana wymiana.

Skąd jednak wiedzieć, którą giełdę wybrać? Cóż, jednym ze sposobów sprawdzenia jest przyjrzeć się najlepiej ocenianym platformom kryptowalutowym na rynku, i wybierając ten, który wydaje się najbardziej Ci odpowiadać!

Najlepszy portfel stacjonarny: Coinbase.

Coinbase, Binance, i Kraken to platformy, na których po prostu nie można się pomylić. Oni są niezawodny, mają świetne interfejsy użytkownika, konkurencyjne modele opłat, i szeroka gama monet kryptograficznych do handlu i wymiany z.

Oczywiście, że powinieneś zrób własne badania, i znajdź najlepszą dla siebie giełdę. Jednak znalezienie najlepszego portfela na komputery stacjonarne już jest ogromny krok we właściwym kierunku – kiedy już zadbasz o bezpieczeństwo, wszystko inne powinno być płynne, od tego momentu!

Wnioski

Dotarliśmy do samego końca naszej listy najlepszych portfeli na komputery stacjonarne w bieżącym roku. W tym momencie powinieneś być w stanie dokonać dobrego wyboru, i wybierz portfel, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Jednak jeszcze raz – jak zapewne zauważyłeś, portfele stacjonarne są dość skomplikowane! Pamięć przeznaczona na komputery stacjonarne jest trudna do znalezienia – przynajmniej jeśli chodzi o niezawodne portfele. Dlatego często się na to patrzy różne alternatywyurządzenia sprzętowe z funkcją portfela stacjonarnego, aplikacje, które integrują się z innymi portfelami programowymi lub sprzętowymi, i tak dalej.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, niezależnie od tego, czy szukasz najlepszych Bitcoin portfel na biurko lub miejsce do przechowywania którykolwiek z twoich altcoinów, zawsze powinieneś skupiać się na aspekcie bezpieczeństwo. Jeśli nie masz pewności co do portfela przeznaczonego na komputery stacjonarne i obawiasz się, że może nie być idealnym wyborem dla bezpieczeństwa Twoich monet, nie używaj go – nie warto!

Tabela: Funkcje oprogramowania Ledger Nano X i Trezor Model T.

Zamiast tego lepszym wyborem jest wtedy znajdź alternatywę – czy to portfel na giełdzie lub nawet sprzętowy, znacznie lepiej jest wybrać inny sposób przechowywania kryptowalut niż pierwotnie zamierzono, ale aby mieć pewność ich bezpieczeństwa i mieć spokój ducha!

Wreszcie, jeśli chodzi o handel, kupowanie i sprzedaż aktywów kryptograficznych, najlepszym rozwiązaniem jest wybierz platformę wymiany że obie cieszy się dobrą opinią w branży, i jest bezpieczny i niezawodny, zbyt. Coinbase i Binance to dwaj liderzy pod tym względem, ale z pewnością jest też więcej niesamowitych opcji do wyboru!

Biorąc to wszystko pod uwagę, dziękuję za przeczytanie tej listy najlepszych portfeli na komputery stacjonarne i mam nadzieję, że była dla Ciebie przydatna! Powodzenia i do następnego razu!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me