tron jest niewątpliwie bardzo popularny projekt kryptowalutowy. Wydaje się, że ma wszystko, co potrzebne do osiągnięcia sukcesu – wspaniałą wizję, silny zespół i jasny plan na przyszłość. Jednak jedyną rzeczą, której będziesz potrzebować, aby rozpocząć handel i inwestować w TRX, jest niezawodny portfel.

To samo co z większość innych kryptowalut, Tron ma dość szeroki wybór portfeli, z których możesz skorzystać. Jednak mimo tego, że wszystkie z nich będą się różnić z własnej woli, niektóre będą lepsze od innych.

Dzisiaj spróbujemy znaleźć najlepsze portfele Tron – niezależnie od tego, czy będą to komputery stacjonarne, sprzęt czy też inne. Jeśli chcesz kupić TRX, czytaj dalej – niektórzy kandydaci na tej liście mogą Cię zaskoczyć!

Różne rodzaje portfeli Tron

Zanim przejdziemy do przodu i przejdziemy do listy najlepszych portfeli Tron tego roku, jest kilka rzeczy, które są ważne do omówienia. Na początek powinieneś być tego świadomy wszystkie dostępne portfele Tron.

Podczas gdy portfele kryptowalutowe, ogólnie rzecz biorąc, są często klasyfikowane cztery lub pięć różnych kategorii, ze względu na prostotę będziemy trzymać się dwóch – gorące i zimne.


Omawiając oba te typy portfeli, należy pamiętać, że tagi są używane jako terminy zbiorcze – jednak w przypadku tej listy powinno wystarczyć.

Gorące portfele – szczyt wygody

Termin „gorący portfel” odnosi się do przechowywania kryptowalut utrzymuje stałe połączenie z Internetem. Przykładem może być Tron portfel na biurko (oprogramowanie), rozszerzenie przeglądarki internetowej, lub oparty na witrynie internetowej jeden.

Gorące portfele to prawdopodobnie najpopularniejsze portfele, które znajdziesz, jeśli chodzi o przechowywanie Tron. Wynika to z ich dostępność – jeśli korzystasz z gorącego portfela, istnieje szansa, że ​​będziesz w stanie uzyskać dostęp do swoich kryptowalut (w tym przypadku – TRX) w ciągu kilku sekund.

Portfel Tron: Binance.

Przez rozszerzenie, portfel Tron oparty na aplikacji mobilnej również można uznać za gorący portfel. Jak można sobie wyobrazić, portfele z aplikacjami są bardzo popularne, zwłaszcza wśród osób, które handluj monetami TRX na co dzień. Takie portfele pozwalają na dostęp do TRX w podróży, gdziekolwiek się znajdujesz – to znaczy, prawdopodobnie cały czas masz przy sobie telefon!

Nie dotyczy to jednak komputera.

A więc gorące portfele są bardzo dostępne, zazwyczaj całkowicie darmowy, i przyjazny dla początkujących. Jaki jest kompromis?

Cóż, zazwyczaj portfel stacjonarny Tron nie zapewnia „najlepszego możliwego” bezpieczeństwa. Jeśli zdecydujesz się użyć portfel z najwyższej półki, jasne – będzie bezpieczne. Jednak włamania i próby włamań nadal się zdarzają.

Teraz, zanim przejdziemy do omawiania portfeli cold Tron, jest jeszcze jeden rodzaj gorącego portfela, o którym należy wspomnieć i którego możesz się spodziewać na liście w przyszłości – magazyn na giełdzie.

Portfel Tron: Exodus.

Zgadza się – możesz przechowywać i trzymać swoje monety TRX giełda kryptowalut – ten sam, na którym je kupiłeś. Jeśli szukasz najlepszego portfela Tron, szybko zauważysz, że jest to raczej kontrowersyjny punkt – ludzie tak bardzo różne opinie czy to dobry pomysł. Jednak dojdziemy do tego w odpowiednim czasie.

Cold Wallets – The Beacons of Security & Prywatność

Po przeciwnej stronie gorących portfeli znajdziesz zimne. Są to (zwykle) specjalne urządzenia, których celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa kryptowalut.

Jednak „zimny portfel” nie musi być „urządzeniem”. Jeśli chcesz, możesz śmiało użyć portfela papierowego Tron – to całkowicie w sferze możliwości! jednak, portfele papierowe są delikatne – mogą zostać spalone lub uszkodzone przez wodę (lub po prostu zgniecione), dlatego ludzie są zwykle chętniej używają urządzeń sprzętowych niż portfele papierowe Tron.

Więc, co jest takiego specjalnego w portfelach sprzętowych Tron, możesz zapytać?

Cóż, jedno, jedno słowo – bezpieczeństwo.

Portfel Tron: reprezentacja zimnego portfela.

Sprzętowe przechowywanie kryptowalut, ogólnie rzecz biorąc, stał się synonimem aspektu utrzymywanie jak najbezpieczniejszych kryptowalut. Nie ma lepszej alternatywy pod względem bezpieczeństwa – jeśli wszystko, na czym Ci zależy, to utrzymanie własności swoich monet TRX, zdecydowanie powinieneś zajrzeć do sprzętowego urządzenia do przechowywania kryptowalut.

Mając to jednak na uwadze, warto wspomnieć, że nie wszystko jest idealne, jeśli chodzi o chłodnię Tron. Istnieją niedociągnięcia, które będą powszechne zarówno w przypadku portfeli papierowych Tron, jak i zaawansowanych, zaawansowanych urządzeń sprzętowych.

Tabela: wady i zalety Ledger Nano X i Trezor Model T.

Najczęstszą skargą, jaką ludzie mają na temat urządzeń chłodniczych, jest to przelanie środków do iz portfela zajmuje sporo czasu. Powiedzmy, że masz portfel Tron, wymiana, możesz błyskawicznie wymieniać różne kryptowaluty – jeśli jednak przechowujesz swoje monety TRX w chłodni, proces ten zajmie trochę czasu.

cennik to kolejna kwestia warta rozważenia. Chociaż nie dotyczy to portfeli papierowych Tron (z oczywistych powodów), jeśli planujesz zakup chłodni, powinieneś wziąć pod uwagę, że będzie cię to kosztować trochę pieniędzy. Nie jest to jednak coś, co musiałbyś brać pod uwagę z gorącym portfelem.

Portfel Tron: Ledger Nano S na stosie bitcoinów.

To ma sens, kiedy się nad tym zastanowić. Te urządzenia sprzętowe, o których mowa, to niektóre zaawansowane technologie przechowywania kryptowalut – pracują, aby zachować twoje klucze prywatne, cóż… Prywatne! Logiczne jest, że takie urządzenia będą miały dodatkową cenę.

Omówimy jednak szczegóły każdego z portfeli, gdy do nich dotrzemy. Więc nie zastanawiając się dłużej, przejdźmy do faktycznej listy najlepsze portfele roku firmy Tron, i spróbuj znaleźć idealny portfel dla siebie!

1. Ledger Nano X – Lider w dziedzinie portfela kryptowalut

Zajmuje # 1 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Ledger Nano X. Co nam się podobało:

 • + Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • + Bardzo bezpieczne
 • + Obsługuje ponad 1500 kryptowalut
 • + Wygodny design

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Księga główna to powszechnie znana nazwa w dziedzinie sprzętowych portfeli kryptowalut. Oczywiście jest to nazwa, której możesz się spodziewać również na liście najlepszych portfeli Tron!

Tutaj jednak będziemy omawiać Ledger Nano X. To jest wersja zaawansowana starszego, flagowego portfela sprzętowego firmy – Nano S.

Trzeba przyznać, że model Nano X wnosi do stołu DUŻO nowych ulepszeń.

Na początek istnieją pewne funkcje niezwiązane z Tron, z których jako użytkownik portfela będziesz mógł korzystać. Nano X obsługuje szeroką gamę plików różne kryptowaluty i tokeny kryptograficzne – co oznacza, że ​​może działać zarówno jako portfel Tron, jak i jako wspólny portfel dla wielu innych kryptowalut.

Urządzenie jest oczywiście, wyjątkowo bezpieczny. Wymaga wprowadzania kodów PIN przy każdej czynności, w której możesz wziąć udział i którą wykorzystujesz najlepsze funkcje bezpieczeństwa, jakie ma do zaoferowania branża. Twoje klucze prywatne są tak bezpieczne, jak to tylko możliwe – Księga główna (Przedsiębiorstwo) nie ma do nich dostępu, w związku z tym portfel jest opcją bez zabezpieczenia. Niesamowity!

Jeśli chodzi o bycie najlepszym portfelem Tron na rynku, Ledger Nano X daje użytkownikowi taką szansę wysyłać i odbierać monety TRX, i również postaw je z portfela! Stakowanie zapewni Ci pewne nagrody, a ponieważ możesz to zrobić w zaciszu swojego Nano X, jest to możliwe brak potencjalnego ryzyka że twoje monety mogą zostać skradzione.

Sam portfel jest dość prosty w użyciu i będzie odpowiedni nawet dla początkujących kryptowalut i nowicjuszy w branży. Ma zgrabny i fantazyjny design i jest naprawdę wytrzymały – znaczna poprawa w stosunku do starszego modelu. Nano X jest również wyposażony w drastycznie ulepszona funkcjonalność przycisków – Ledger zdecydowanie stworzył niesamowity produkt!

Jedyną godną uwagi skargą, jaką niektórzy klienci mają w odniesieniu do Nano X, jest to, że jest dość drogi. Portfel będzie cię kosztował około 119 USD. Możesz jednak spodziewać się, że otrzymasz Darmowa dostawa, co w znacznym stopniu ogranicza potencjalną cenę.

Podsumowując, jeśli szukasz najlepszego portfela dla Tron, nie możesz się pomylić z Ledger Nano X. Zdecydowanie jedna z najlepszych opcji na obecnym rynku!

Odwiedź Ledger Nano X

…lub przeczytaj naszą recenzję Ledger Nano X.

2. Ledger Nano S – niesamowita opcja „pierwszego portfela”

Zajmuje # 2 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Przegląd portfela księgi Co nam się podobało:

 • + Super bezpieczne
 • + Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymi
 • + Obsługuje ponad 1500 monet i tokenów

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Księga Ledger Nano S to sztandarowy produkt firmy – portfel sprzętowy, który umieścił Ledger na mapie wielu entuzjastów kryptowalut, że tak powiem.

W związku z tym warto jednak wspomnieć, że Nano S nie znajduje się na tej liście najlepszych portfeli Tron po prostu z powodu zbiorowego uczucia nostalgii. Chociaż firma ma nowa, ulepszona wersja portfela, Nano S nadal może się utrzymać – wielki czas.

Co więcej, posunąłbym się nawet do powiedzenia tego Nano S może być po prostu idealnym portfelem dla każdego początkującego tradera TRX lub hodler. Wysłuchaj mnie.

Konkretny portfel, o którym mowa, oferuje swoim użytkownikom wszystkie podstawowe funkcje, których można oczekiwać od portfela sprzętowego z wyższej półki. Jego bezpieczne, niezawodny, i stosunkowo prosty w użyciu.

Co więcej, omawiany portfel Tron pozwala na to swoim użytkownikom uzyskać dostęp do interfejsu Ledger Live, tak samo jak Nano X. Ledger Live bardzo dobrze wykonany interfejs użytkownika gdzie możesz przeglądać, zarządzać i przeprowadzać transakcje na różnych kryptowalutach, które posiadasz. TRX nie jest wyjątkiem.

Portfel Tron: Ledger Nano S.

Co sprawia, że ​​Ledger Nano S jest idealnym portfelem kryptowalutowym dla początkujących kryptowalut?

Cóż, naprawdę kilka rzeczy!

Dla początkujących, portfel obsługuje mniej monet niż jego bardziej zaawansowana wersja. Oznacza to, że jeśli jesteś początkującym handlowcem kryptowalut i nadal tylko patrzysz kilka głównych monet który Cię interesuje (a może nawet tylko Tron), nie będziesz musiał zawracać sobie głowy nurkowaniem na szeroki rynek kryptowalut.

Nano S też znacznie bardziej przystępne niż Nano X. Flagowy model będzie Cię kosztował około 59 USD – prawdę mówiąc, to absolutna okazja! Jednak w przeciwieństwie do Nano X będziesz musiał zapłacić opłatę transportową – chociaż może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji, nie powinien być zbyt wysoki.

Jeśli zdecydujesz się kupić Ledger Nano S jako swój wybór na najlepszy portfel Tron, zrób to z oficjalnej strony internetowej firmy. Złota zasada dotycząca portfeli sprzętowych jest prosta – nigdy nie kupuj od zewnętrznego sprzedawcy!

Odwiedź Portfel Ledger

…lub przeczytaj naszą recenzję Portfela Ledger

3. Binance – idealne dla aktywnych inwestorów (wiele par handlowych)

Zajmuje 3 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Binance Co nam się podobało:

 • + Bardzo znana platforma wymiany kryptowalut
 • + Ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
 • + Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może to być trochę trudne dla początkujących entuzjastów kryptowalut

Odwiedź stronę

Binance jest, co prawda, przede wszystkim platforma wymiany kryptowalut. Do tego też jest najczęściej używany – do wymiany jednej kryptowaluty na inną lub do zakupu niektórych kryptowalut za Fiat money.

To powiedziawszy jednak, Binance z pewnością może działać jak gorący portfel, nie ma problemu.

Jedną z głównych cech, które sprawiają, że Binance jest jednym z najlepszych portfeli Tron, jest fakt, że giełda oferuje szeroki wybór par handlowych związanych z TRX. Chociaż jest to rzadki widok, nie jest to również zaskakujące, biorąc pod uwagę, że mówimy o Binance – społeczność znana jest z tego, że najszerszy zakres par handlowych kryptowalut, ogólnie.

Tutaj będziesz mógł kupować i sprzedawać TRX, a także handlować tym krypto kilka innych altcoinów, i nawet Bitcoin.

Dlaczego powinieneś trzymać swoje monety Tron na Binance, możesz zapytać? Cóż, proste – to idealne miejsce do przechowywania TRX, jeśli tak jest aktywny handlowiec.

Portfel Tron: Binance.

Inwestorzy jednodniowi to ludzie, którzy nieustannie badają rynek i próbują zamienić swoją wybraną kryptowalutę w celu uzyskania czystego zysku. Dla tego typu handlowców, liczy się każda minuta – szczególnie na rynku tak zmiennym i pozornie nieprzewidywalnym jak kryptowaluty.

Jeśli taki trader zdecyduje się użyć Binance jako najlepszego portfela dla Tron, będzie miał wszystkie swoje monety gotowe do handlu w dowolnym momencie. Nie trzeba przenosić TRX z osobnego portfela na giełdę – to z kolei pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Oczywiście główny argument, który wysuną niektórzy sceptycy, będzie dotyczył strony bezpieczeństwa – portfele oparte na giełdzie są zwykle uważane za mniej niż bezpieczne, zwłaszcza w porównaniu z portfelami sprzętowymi..

Do tego mówię – to prawda! jednak, tylko do pewnego stopnia.

Jest to całkowicie prawdziwe w przypadku niektórych podejrzanych giełd kryptowalut – nigdy nie chciałbyś ich używać jako opcji dla portfela Tron. Jednak jeśli chodzi o Binance, tak właśnie jest jedna z najbardziej niezawodnych i najczęściej używanych giełd kryptowalut w branży – oczywiście ma również kilka funkcji bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Jeśli Binance brzmi jak platforma, która odpowiada Twoim potrzebom i potrzebom, a chciałbyś wypróbować ją jako opcję dla najlepszego portfela Tron dla siebie, możesz to sprawdzić tutaj.

Odwiedź Binance

…lub przeczytaj naszą recenzję Binance

4. Trust Wallet – mobilny portfel dla Twojego TRX

Zajmuje # 4 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Binance Co nam się podobało:

 • + Dobre pomiary bezpieczeństwa
 • + Portfel z wieloma kryptowalutami
 • + Odpowiedni dla początkujących
 • + Dobra reputacja

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Brak uwierzytelniania dwuskładnikowego

Odwiedź stronę

Portfel zaufania to dość ciekawa i wyjątkowa opcja, jeśli chodzi o najlepsze portfele Tron. Dzieje się tak z kilku powodów.

Dla początkujących, portfel faktycznie należy do Binance – giełda kryptowalut, która najwyraźniej również znalazła się na tej liście. Warto jednak zauważyć, że portfel Binance, którego używasz do przechowywania aktywów kryptograficznych podczas korzystania z giełdy i portfela Trust Wallet, jest dwie różne jednostki.

Widzisz, Trust Wallet jest ekskluzywny gorący portfel na telefon komórkowy. Jest brak wersji internetowej, i brak odpowiednika portfela stacjonarnego Tron – można ją znaleźć tylko jako aplikację mobilną na urządzenia z systemem iOS lub Android.

To automatycznie przynosi ogromną korzyść dla stołu – ten konkretny portfel Tron będzie bardzo popularny wśród szerokiego grona osób, które chcą uzyskaj dostęp do swoich zasobów TRX w podróży.

Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie rodzinne, czy lot biznesowy, noszenie laptopa wszędzie ze sobą może być trudne. Cóż, „trudne” prawdopodobnie nie jest słowem – niemożliwe jest bardziej jak to.

Nie dotyczy to jednak telefonu.

Portfel Tron: portfel Trust.

Nasze telefony są zawsze z nami, bez względu na to, dokąd się wybieramy. Przyznając, że tak jest, jeśli korzystasz z mobilnego portfela Tron, będziesz w stanie to zrobić uzyskać dostęp do swoich monet TRX w dowolnym momencie, i gdziekolwiek. To ogromna okazja dla zdecydowanej większości posiadaczy TRX, nie wspominając o day traderach!

Warto jednak podkreślić, że omawiany portfel Tron jest świetny nie tylko dlatego, że jest mobilnym portfelem gorącym. Zaufanie jest bezpieczna i niezawodna alternatywa przechowywania kryptowalut – zakładając, że jest to usługa Binance, możesz oczekiwać pewnego poziomu jakości i bezpieczeństwa.

Ponadto Trust Wallet obsługuje pliki szerszy wybór kryptowaluty i żetony – to nie jest portfel Tron w wyłącznym znaczeniu tego terminu. Jeśli jesteś kimś, kto chce przechowywać lub handlować większą liczbą aktywów kryptograficznych, a nie tylko samym Tronem, to świetna rzecz!

Jeśli interesuje Cię Trust Wallet, możesz go sprawdzić tutaj.

Odwiedź portfel Binance

5. Kraken – bardzo bezpieczna platforma

Zajmuje # 5 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Kraken Co nam się podobało:

 • + Bezpieczne i niezawodne
 • + Niskie opłaty
 • + Akceptowana jest duża liczba walut fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest to najbardziej pomocna obsługa klienta

Odwiedź stronę

Kraken jest jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalut. Przypadkowo może również działać jako portfel Tron najwyższego poziomu.

Jeśli chodzi o tę konkretną platformę, termin „ironia” przychodzi na myśl dość szybko. Widzisz, ogólna opinia społeczności jest taka, że ​​portfele oparte na giełdzie nie są zbyt bezpieczne i niezawodne. Chociaż może to być sprawiedliwe w niektórych konkretnych sytuacjach, jeśli chodzi o Kraken, funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że ta wymiana jest tak dobrze znana i lubiana, jak jest!

Kiedy dopiero zaczynasz z Krakenem jako portfelem Tron, zobaczysz, że platforma ma wszystkie ogólne funkcje zabezpieczeń czego można się spodziewać po każdej giełdzie z najwyższej półki – 2FA, certyfikat SSL na miejscu, zaawansowane szyfrowanie, i tak dalej.

Jednak do odkrycia jest znacznie więcej.

Na przykład, jeśli zdecydujesz się zatrzymać swoje monety TRX na Kraken, możesz być tego pewien do 95% Twoich zasobów będzie przechowywanych w trybie offline, urządzenia do przechowywania w chłodni. To sprawia, że ​​Kraken jest bardzo bezpieczną opcją, jeśli chodzi o najlepszy portfel dla Tron, ponieważ istnieje w żaden sposób haker nie może dotrzeć do funduszy znajdujących się w trybie offline.

Kraken również wykorzystuje potwierdzenia wypłat (przez e-mail), monitorowanie podejrzanej aktywności, a nawet testy penetracyjne. To zdecydowanie platforma, która bardzo poważnie traktuje aspekt bezpieczeństwa, co jest oczywiście niesamowitą wiadomością dla każdego, kto szuka najlepszego portfela Tron!

Jeśli interesuje Cię Kraken, możesz sprawdzić platformę tutaj.

Odwiedź Kraken

…lub przeczytaj naszą recenzję Kraken

6. Cex.io – Bezpieczna sieć i mobilna wymiana kryptowalut / portfel

Zajmuje # 6 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja CEX.io Co nam się podobało:

 • + Łatwo to rozgryźć
 • + Różne pary handlowe
 • + Świetne wsparcie

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może brakować opcji monet

Odwiedź stronę

Cex.io jest często postrzegana jako jedna z najlepszych giełd na dzisiejszym rynku. Platforma ma wiele różnych korzyści, które zapewnia swoim użytkownikom, a fakt, że może być używany jako portfel Tron, to tylko jedna z nich.

Na początek Cex.io dokonuje konwersji kryptowalut super-proste i nieskomplikowane. Wszystko, co musisz zrobić, to przekazać trochę konkretne weryfikacje KYC, i będziesz mógł wymienić swoje kryptowaluty na pieniądz fiducjarny i wypłać go na swoje konto bankowe, lub nawet PayPal.

W rzeczywistości jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto szuka najlepszego portfela Tron, aby ostatecznie zarobić na swoich transakcjach TRX.

dodatkowo, Cex.io ma zarówno internetową, jak i mobilną wersję giełdy i portfela. Obie wersje są intuicyjny i prosty w obsłudze – aplikacja mobilna będzie świetna dla osób, które chcą mieć dostęp do swoich monet TRX w dowolnym miejscu iw dowolnym momencie.

Kolejną niesamowitą rzeczą w aplikacji jest to, że nie tylko działa ona jako opcja dla najlepszego portfela dla Tron, ale także giełda, która może być odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych handlowców, zarówno. Istnieją różne sekcje aplikacji skierowane do różnych typów ludzi – tych doświadczonych w handlu kryptowalutami i innych, którzy dopiero zaczynają.

Podsumowując, Cex.io to zdecydowanie świetny wybór, jeśli chodzi o najlepsze portfele Tron – będzie pasował każdemu, kto szuka gorącego (opartego na giełdzie) portfela, a także chce inwestować w alternatywne kryptowaluty, nie tylko TRX. Jeśli chcesz samemu wypróbować Cex.io, możesz uzyskać dostęp do platformy tutaj.

Odwiedź CEX

…lub przeczytaj naszą recenzję CEX

7. Exodus – nowoczesny i wielofunkcyjny portfel TRX

Zajmuje # 7 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Exodus Co nam się podobało:

 • + Łatwy w użyciu
 • + Obsługa klienta
 • + Wiele opcji kryptowalut
 • + Portfel programowy
 • + Wbudowane funkcje wymiany

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Podatny na problemy z bezpieczeństwem
 • Podobno opłaty mogą być dość wysokie

Odwiedź stronę

Exodus to rzadki widok na tej liście portfeli Tron, po prostu dlatego, że tak jest portfel na biurko. Nie ma ich zbyt wiele!

Portfele stacjonarne są ogólnie interesującą koncepcją. Nadal są uważane za gorące portfele, po prostu dlatego, że istnieją stałe połączenie z Internetem jest utrzymywany przez cały czas. Jednak te portfele są nadal postrzegane jako istoty raczej bezpieczny – bardziej niż te oparte na sieci – ze względu na technologię, która za nimi stoi i sposób przechowywania kluczy prywatnych.

A teraz, co sprawia, że ​​Exodus jest dobrym portfelem Tron?

Cóż, Exodus oferuje użytkownikom szeroki wachlarz funkcji do zbadania – To znaczy funkcje specyficzne dla TRX. Będziesz w stanie sprawdź swoje saldo w szybki i łatwy do zrozumienia sposób, a nawet handel i wymiana (lub sprzedaj) Twoje monety TRX z poziomu samego oprogramowania.

Zgadza się – wszystkie procesy transakcyjne można wykonać z poziomu Exodus! Nie ma potrzeby przenoszenia swoich monet do innego portfela lub wymiany – to z kolei sprawia, że ​​Exodus jest bardzo wygodną opcją!

Kolejną niesamowitą cechą tego portfela jest to, że tak jest supernowoczesny. Po pobraniu i uruchomieniu oprogramowania szybko zauważysz, że jest ono dostępne piękny i elegancki wygląd, i że cały interfejs użytkownika jest zarówno intuicyjne, a także przyjemny w użyciu.

Jeśli Exodus brzmi jak twój typ portfela Tron, możesz to sprawdzić tutaj.

Odwiedź Exodus

…lub przeczytaj naszą recenzję Exodus

Gdzie kupić Tron (TRX)?

Teraz, gdy omówiliśmy najlepsze portfele dla Tron, zanim pozwolę ci odejść, warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy – główne miejsca, w których możesz kupić dla siebie monety TRX.

Cóż, „wspominanie” może nie być terminem, którego należy tutaj używać – raczej powinienem powiedzieć „podkreślając“, od wszystkie najlepsze giełdy gdzie można kupować i handlować monetami Tron, zostały już wymienione na tej liście.

Widzisz, chociaż popularność Tron zdecydowanie rośnie z dnia na dzień, to obecnie znajduje się w nieco interesującej sytuacji. Wygląda na to, że połowa plików najlepsze giełdy kryptowalut na rynku obsługuje TRX, podczas gdy druga połowa nie chce mieć z tym nic wspólnego.

Portfel Tron: strona internetowa Tron w telefonie.

I właśnie z tego powodu znalezienie wiarygodnego miejsca do zakupu i handlu monetami TRX jest równie ważne jak jest. W końcu po co nawet najlepszy portfel Tron, jeśli nie masz w nim żadnych monet TRX do przechowywania?

Ponieważ wszystkie wymiany zostały już wspomniane, po prostu podam krótkie przypomnienie główne cechy że każdy z nich posiada:

 • Binance. Binance, lider branży, jest znany z posiadania ogromny wybór par handlowych kryptowalut. Te związane z TRX nie są wyjątkiem – Binance umożliwia handel Tronem bezpieczne i regulowane środowisko, i szczególnie nadaje się do zaawansowani handlowcy kryptowalutowi.
 • Kraken. Kraken jest używany głównie przez ludzi, którzy są niezwykle ostrożni co do swoich poglądów na temat bezpieczeństwo. Kraken jest bardzo bezpieczna wymiana kryptowalut – wykorzystuje szeroką gamę różnych i specyficznych dla branży funkcji w celu zagwarantowania najwyższego poziomu danych użytkownika i ochrony kryptograficznej.
 • Cex.io. Cex.io to jedna z tych giełd, które są idealne dla osób, które chcą handlować z TRX i ostatecznie wypłacić swoje zarobki na pieniądz fiducjarny. Dana giełda pozwala to zrobić bardzo łatwo, oferuje świetne funkcje bezpieczeństwa, a także niektóre konkurencyjny opłaty.

Każda z wymienionych powyżej giełd może faktycznie działać również jako portfele Tron. To tylko sprawia, że ​​cała gehenna kupowania TRX jest o wiele przyjemniejsza – otrzymujesz zarówno funkcję wymiany, jak i przechowywania monet od jednego, jednego usługodawcy.!

Biorąc to wszystko pod uwagę, warto o tym wspomnieć, niezależnie od przypadku, jeśli naprawdę chcesz najwyższe poziomy bezpieczeństwa TRX, zawsze powinieneś wybierać portfel sprzętowy do kryptowalut. Szczerze mówiąc, na rynku nie ma bezpieczniejszych opcji – nawet portfel papierowy Tron nie przebije przechowywania sprzętu.

Portfel Tron: moneta Tron przed wykresem.

Cóż, teoretycznie tak, ale ponieważ papier jest bardzo wrażliwym i podatnym na zużycie materiałem, urządzenia sprzętowe są nadal uważane za lepszą alternatywę, tak czy inaczej.

Wnioski

A zatem – dotarliśmy do końca naszej listy najlepszych portfeli Tron roku.

Jak pewnie sam się przekonasz, jest to dość zróżnicowana lista! Pozornie są opcje dla każdego – bez względu na to, czy wolisz sprzęt komputerowy, oprogramowanie, mobilny, a nawet po prostu portfele oparte na przeglądarce internetowej, są szanse, że będziesz w stanie znaleźć odpowiednią opcję dla siebie.

Naturalnie, sprzęt jest drogą do zrobienia – jeśli masz taką możliwość, zawsze powinieneś w nią zainwestować portfel sprzętowy z najwyższej półki. W ten sposób będziesz mógł zachować spokój, wiedząc, że Twoje monety TRX są całkowicie bezpieczne.

Istnieją jednak również inne opcje. Jeśli z jakiegoś powodu portfele sprzętowe nie są dla Ciebie „twoją rzeczą”, możesz wybrać jedną z tych opcji portfel internetowy (to znaczy. Binance lub Kraken) lub Tron portfel na biurko (to znaczy. Exodus).

Tabela: Główne cechy portfela Binance i Exodus

Gdyby wygoda jest tym, czego szukasz portfele giełdowe będą dla Ciebie najlepsze. Umożliwiają one zarówno przechowywanie, jak i handel monetami TRX w szybki i skuteczny sposób. Zdecydowanie warte rozważenia!

Biorąc to wszystko pod uwagę, chcę ci podziękować za przeczytanie mojej listy najlepszych portfeli Tron! Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć portfel, który odpowiadałby Twoim potrzebom i potrzebom, a także ogólnie, że masz większą wiedzę na temat danej dziedziny. Zapamiętaj – kupuj Tron tylko na niezawodne i godne zaufania giełdy!

Powodzenia i do następnego razu!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me