Witaj w moim przewodniku po znalezieniu odpowiedniego portfela Verge. W tym przewodniku opowiem Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć idealny portfel Verge odpowiadający Twoim potrzebom. Powiem ci, jakie są portfele, jakie mają funkcje i które najlepiej działają z Verge.

Muszę najpierw zadać kilka ważnych pytań, zanim przejdę do jakichkolwiek skomplikowanych rzeczy;

 1. Co to jest skraj?
 2. Co to jest portfel kryptowalut?

Zanim skończysz czytać, będziesz miał odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Co najważniejsze, będziesz wiedzieć, który portfel Verge jest dla Ciebie najlepszy.

Zacznijmy od szybkiego przyjrzenia się, czym jest Skraj…

Początki portfela Verge

Logo portfela Verge


Verge (XVG) powstał w 2014 roku. Początkowo nosił nazwę DogeCoinDark, ale zmienił nazwę w 2016 roku.

Verge to kryptowaluta, która umożliwia użytkownikom dokonywanie anonimowych i niemożliwych do wykrycia transakcji. Oznacza to, że tożsamości użytkowników i dokonywane przez nich transakcje są ukryte. Verge używa sieci Tor, aby to umożliwić.

Uwaga: Tor to darmowe oprogramowanie typu open source, które umożliwia użytkownikom anonimową komunikację. Robi to, ukrywając dane użytkownika za pomocą szyfrowania. Przekierowuje również komunikację przez wiele różnych adresów IP, co sprawia, że ​​nie można ich wykryć.

W kwietniu 2018 roku witryna poświęcona rozrywce dla dorosłych PornHub (z oczywistych powodów nie podałem linku!) Ogłosiła, że ​​jej użytkownicy mogą teraz płacić za usługi za pomocą Verge. Jest to poważny krok naprzód dla monety i ogólnie kryptowaluty.

Jednak Verge również miał kilka problemów. Został zhakowany dwukrotnie od początku 2018 roku. Ostatni atak miał miejsce 21 maja i 1,4 mln USD wartość Verge została skradziona.

wygląda na to, że niektóre pule wydobywcze są atakowane przez DDos i doświadczamy opóźnienia w naszych blokach, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

– vergecurrency (@vergecurrency) 22 maja 2018 r

Tak więc do tej pory tak wygląda historia Verge. Następnie krótkie spojrzenie na portfele…

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat Verge, zapoznaj się z moim przewodnikiem po Verge dla początkujących!

Zrozumienie portfela kryptowalut

Portfel skrajny

Wiele osób uważa, że ​​portfele kryptowalut przechowują kryptowaluty. Cóż, nie robią. Portfele kryptowalutowe to sposób na przechowywanie informacji o kryptowalutach. Kryptowaluta istnieje tylko w łańcuchach bloków, więc nie możesz jej umieścić w portfelu, kieszeni lub skarbcu w banku.

Blockchain to ogromne bazy danych zawierające informacje o transakcjach, które są przechowywane na tysiącach komputerów zwanych węzłami. Aby przechowywać i przenosić kryptowalutę w łańcuchu bloków, użytkownicy potrzebują dwóch rodzajów informacji. Oni są:

 • P.rivate klucze: Są to unikalne fragmenty kodu, które działają jako podpis cyfrowy dla transakcji kryptograficznych. Muszą być bardzo bezpieczne. Jeśli użytkownik straci swoje klucze prywatne, straci swoją kryptowalutę.
 • Klucze publiczne: Są jak cyfrowe lokalizacje kryptowaluty. Użytkownik może mieć wiele cyfrowych lokalizacji, w których przechowywana jest jego kryptowaluta. Aby dokonać transakcji kryptograficznej, użytkownicy muszą znać adres publiczny, na który chcą wysłać kryptowalutę.

Portfele kryptowalut mogą być pełnym węzłem lub lekkim węzłem. Pełny portfel węzłów zawiera cały łańcuch bloków, a lekki węzeł nie. Lekki węzeł jest aktualizowany przez zaufaną usługę pełnego węzła. Jak możesz sobie wyobrazić, uruchomienie pełnego portfela węzłów zajmuje dużo miejsca i energii na urządzeniu użytkownika. Bardziej okazjonalni użytkownicy uznają, że lekki portfel węzłowy będzie znacznie szybszy i łatwiejszy w obsłudze.

Nie są to jednak jedyne rodzaje portfeli. Przyjrzyjmy się bliżej różnym rodzajom portfeli. Następnie będziesz mógł wybrać, w którym chcesz przechowywać klucze Verge…

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Rodzaje portfeli

Różne portfele mają różne funkcje. Każdy rodzaj portfela ma zalety i wady. Wybór portfela XVG będzie zależał od funkcji, które są dla Ciebie najważniejsze. Oto pięć głównych typów portfeli;

Portfel skrajny Pulpit portfele to oprogramowanie, które można pobrać lub zainstalować na laptopie lub komputerze. Mogą to być pełne lub lekkie portfele węzłowe, ale można ich używać tylko na urządzeniu, na którym są zainstalowane. Portfele stacjonarne są tak bezpieczne, jak komputery, na których są uruchomione. Jeśli Twój komputer ma wirusa, został zhakowany lub skradziony, możesz stracić kontrolę nad swoją kryptowalutą.

Portfel skrajny mobilny portfele to portfele typu light node pobrane na telefon komórkowy użytkownika jako aplikacja. Zużywają znacznie mniej pamięci niż portfel biurkowy, a więc mają znacznie prostsze funkcje. Telefony komórkowe są często gubione lub kradzione, więc nie zaleca się, aby użytkownicy trzymali klucze do dużych ilości przechowywanych na nich kryptowalut.

Portfel skrajny online portfele są czasami nazywane pamięcią masową hostowaną w Internecie lub w chmurze. Dostęp do nich uzyskuje się zwykle za pośrednictwem strony internetowej, serwera w chmurze lub przeglądarki. Portfele online są szybkie, łatwe w użyciu i nie wymagają instalacji. Są jednak ryzykowne. Portfele online są formą gorącego przechowywania, co oznacza, że ​​twoje klucze prywatne są przechowywane online. Wszelkie informacje przechowywane online są poza kontrolą użytkownika i mogą zostać zhakowane.

Portfel skrajny Sprzęt komputerowy portfele są zwykle odłączanymi urządzeniami pamięci masowej, takimi jak pendrive’y. Umożliwiają one użytkownikom przechowywanie kluczy prywatnych z dala od urządzeń, do których można uzyskać dostęp przez Internet. To czyni je jedną z najbezpieczniejszych form przechowywania w chłodni. Jednak użytkownicy borykają się z problemem znalezienia bezpiecznego miejsca do przechowywania portfeli sprzętowych! Użytkownicy będą również potrzebować dostępu do innego urządzenia zabezpieczającego, aby dokonywać transakcji.

Portfel skrajny Papier portfele to kawałki papieru z nadrukowanymi kluczami prywatnymi i publicznymi, proste! Mogą być napisane odręcznie lub wydrukowane. Transakcji można dokonywać za pomocą portfela papierowego, wpisując kody ręcznie lub skanując wydrukowany na nich kod QR. Ten proces nazywa się zamiataniem. Portfele papierowe są bardzo bezpiecznymi formami przechowywania w chłodni. Po prostu nie pozwól swojemu psu się nimi opiekować!

Teraz już wiesz, jakie rodzaje portfeli są dostępne, wróćmy do Verge. Jaki jest obecnie najlepszy portfel Verge na rynku i który jest dla Ciebie najlepszy? Dowiedzmy Się…

Wybór portfela Verge

W dalszej części tego przewodnika pokażę Ci wybór portfeli Verge. Następnie do Ciebie należy decyzja, który portfel XVG najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zacznijmy od przyjrzenia się wyborom portfela Verge na komputer…

Pamięć masowa do komputerów stacjonarnych

Istnieją dwie główne opcje portfela Verge na komputery stacjonarne, o których możesz pomyśleć. Oni są:

Portfel skrajny

 1. Portfel Electrum Verge: Ten portfel został pierwotnie zaprojektowany jako portfel Bitcoin, ale został przystosowany do przechowywania Verge. Electrum Verge to lekki węzeł, więc transakcje można przeprowadzać bardzo szybko za pomocą SPV i nie zajmuje dużo miejsca na urządzeniu. Uwaga: SPV to prosta weryfikacja płatności. To szybki sposób na weryfikację transakcji przy użyciu niewielkiej ilości informacji wymaganych przez pełne węzły. Portfel może być używany z systemami Windows, Linux i Mac OS X. Może być również używany razem z Torem, aby zwiększyć prywatność. Każdą wersję można pobrać z Verge’s strona główna. Electrum ma funkcje bezpieczeństwa, które obejmują dwa poziomy szyfrowania i kopię zapasową fraz początkowych. Uwaga: Kopia zapasowa fraz początkowych to funkcja, która umożliwia użytkownikom dostęp do ich kluczy prywatnych za pomocą zestawu słów, które tylko oni znają.
 2. Portfel QT Verge: Ten portfel został zaprojektowany, aby zwiększyć prywatność użytkowników. Jest to portfel z pełnym węzłem, więc zajmie dużo miejsca na urządzeniu, a jego konstrukcja jest mniej przyjazna dla użytkownika niż portfel Electrum Verge. Jednak portfel QT Verge dodał funkcje prywatności i bezpieczeństwa. To spodoba się użytkownikom, którzy lubią dokonywać anonimowych transakcji. Jest również dostępny do pobrania ze strony głównej Verge i jest zgodny z systemami Windows, Linux i Mac OS X. Portfel QT Verge nie może być używany do przechowywania wielu monet, więc nie będzie dla Ciebie, jeśli chcesz trzymać wszystkie klucze w jednym miejscu.

Polecam portfel Electrum Verge użytkownikom poszukującym niezawodnego portfela stacjonarnego. Jest lekki, szybki i cieszy się dobrą opinią w społeczności kryptowalut. Można go jednak używać tylko do przechowywania kluczy Verge, więc jeśli posiadasz wiele różnych monet, może to nie być portfel dla Ciebie.

Następnie przyjrzymy się najlepszemu portfelowi Verge na urządzenia mobilne…

Mobile Verge Storage

Jeśli chcesz wygody portfela mobilnego, masz dwie główne opcje;

 1. Portfel Tor Verge: Ta aplikacja mobilna może być używana z systemami Android i ma świetne ustawienia prywatności, ponieważ korzysta z sieci Tor. Aplikacja umożliwia użytkownikom skanowanie kodów QR z innych portfeli Tora i portfeli papierowych. Portfel Tor Verge ma tylko ocenę użytkownika 3,4 z 5 w Google Play od 634 Opinie. Sugeruje to, że aplikacja wymaga ulepszenia.
 2. Coinomi Portfel Verge: Ten portfel jest pierwszym na naszej liście, który oferuje przechowywanie wielu monet, więc świetnie nadaje się do przechowywania wszystkich kluczy w jednym miejscu. Został również wypróbowany i przetestowany przez społeczność kryptowalut. Portfel Coinomi Verge ma wynik 4 z 5 od 5,619 recenzje w sklepie Google. Niestety nie jest jeszcze dostępna jako aplikacja na iOS. Ma jednak kilka świetnych funkcji. Ze względów bezpieczeństwa Coinomi używa kopii zapasowej fraz początkowych, a adresy IP użytkowników są ukryte, aby zapewnić dodatkową prywatność. Portfel też ma ShapeShift wbudowany w to. Oznacza to, że może być używany jako giełda handlowa, a także jako portfel Verge.

Wyraźnym zwycięzcą jest tutaj portfel Coinomi Verge. Jest dobrze zaprojektowany i ma wystarczająco dużo funkcji, aby zadowolić większość użytkowników. Ale czy to najlepszy portfel Verge? Zanim podejmiesz decyzję, warto pomyśleć o kilku innych opcjach…

Przechowywanie Paper Verge

Zespół Verge był na tyle uprzejmy, aby zapewnić swoim użytkownikom niestandardowy generator portfeli papierowych. Oznacza to, że odwiedzając to połączyć, użytkownicy mogą stworzyć papierowy portfel XVG z wydrukowanymi na nim kluczami.

Papierowy portfel XVG to jeden z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania kluczy Verge. To rozwiązanie do przechowywania spodoba się użytkownikom, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoim Verge. Tworzenie portfela papierowego Verge jest trochę skomplikowane, ale warte wysiłku.

Ważne rzeczy, o których należy pamiętać, robiąc portfel papierowy Verge to:

 1. Skalibruj drukarkę: Wydruk będzie zawierał kody z przodu iz tyłu, które muszą się zgadzać, dlatego ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami Verge dotyczącymi konfiguracji używanej drukarki.
 2. Uruchom generator w trybie offline: Korzystanie z generatora portfela papierowego, gdy masz połączenie z internetem, nie jest bezpieczne. Pobierz generator ze strony Verge i używaj go w trybie offline.

Przechowywanie kluczy w trybie offline w postaci fizycznej jest wysoce zalecane dla wszystkich użytkowników Verge. Portfele papierowe nigdy się nie psują ani nie zostają zhakowane, a także nie zajmują połowy dysku twardego!

Ostatnia opcja portfela Verge, o której chcę Ci powiedzieć, jest dostępna online…

Przechowywanie online Verge

Nie ma żadnych portfeli internetowych (które mogę znaleźć!), Które obsługują pamięć Verge. Nie oznacza to jednak, że nie możesz przechowywać kluczy Verge online. Prawie każda giełda kryptowalut oferuje przechowywanie portfela. Oznacza to, że jeśli kupisz Verge na giełdzie lub dokonasz wpłaty za jej pomocą, giełda przechowa dla Ciebie klucze.

Przechowywanie kluczy w portfelu online XVG jest bardzo wygodne i jest idealne dla zwykłych użytkowników, którzy nie chcą tracić czasu na pobieranie oprogramowania lub kalibrację drukarki! Jednak portfele internetowe nie są zbyt bezpieczne. Zaufana wymiana kluczy ma nad nimi pełną kontrolę. Często zdarza się, że użytkownicy przechowujący klucze na giełdach zgłaszają brakujące środki i niekorzystną obsługę klienta.

Jeśli zdecydujesz się przechowywać klucze w internetowym portfelu Verge, upewnij się, że korzystasz z giełdy o dobrej reputacji i wysokim poziomie bezpieczeństwa konta. Moje ulubione giełdy kryptowalut, które oferują miejsce do przechowywania portfela XVG, to:

 1. Bittrex: Ta giełda umożliwia dokonywanie wpłat za pomocą Verge, które można następnie przechowywać w jego portfelu online. Sklepy Bittrex 80–90% środków użytkowników offline, aby chronić je przed hakerami. Wymaga również uwierzytelniania dwuskładnikowego dla wszystkich swoich kont. Jest to funkcja bezpieczeństwa, w której do uzyskania dostępu do konta wymagane są dwa rodzaje haseł.
 2. Bitfinex: Kolejna giełda, która oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa konta i dobrą obsługę klienta. Tylko 0,5% środków użytkowników jest przechowywanych w magazynie online w Bitfinex. Konta użytkowników są chronione za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego i szyfrowania PGP. Uwaga: PGP to całkiem niezła prywatność i jest to program, który ukrywa informacje o użytkowniku.

Portfel internetowy Verge jest najlepszy dla użytkowników, którzy potrzebują krótkoterminowego przechowywania niewielkich ilości monet. Nie polecałbym portfeli internetowych do przechowywania dużych ilości Verge przez długi czas.

I to wszystko. Mój kompletny przewodnik po znalezieniu odpowiedniego portfela Verge dla Ciebie. Ale wiem, o czym myślisz … co z portfelami sprzętowymi?

Uwaga dotycząca przechowywania sprzętu dla Verge

Nie ma głównych marek portfeli sprzętowych, które mógłbym polecić do przechowywania Twojego Verge. Często polecam trzy portfele sprzętowe. Oni są KeepKey, Księga główna i Trezor. Niestety, żadna z tych opcji nie oferuje obecnie wsparcia dla Verge.

Mogą istnieć inne marki portfeli sprzętowych, które to robią, ale nie polecałbym ich bez uprzedniego zbadania ich. Jeśli wiesz coś, czego ja nie wiem, daj mi znać, a z przyjemnością to sprawdzę i skontaktuję się z Tobą!

Zanim zdecydujesz, który portfel XVG jest dla Ciebie odpowiedni, mam kilka sugestii…

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Sugestie i zalecenia

Teraz wiesz już wszystko, co musisz wiedzieć, aby wybrać najlepszy portfel Verge dostosowany do Twoich potrzeb.

Moja pierwsza rekomendacja to używanie więcej niż jednego portfela. Najbezpieczniejszym sposobem przechowywania kluczy kryptograficznych jest kilka różnych kluczy prywatnych (różne portfele). Nigdy nie powinieneś trzymać wszystkich swoich kryptowalut pod jednym kluczem prywatnym.

Następnie wybierz kombinację portfeli, które mają ważne dla Ciebie funkcje. Na przykład, jeśli cenisz prywatność, wybierz portfel QT Verge i papierowy portfel Verge. Jeśli jednak chcesz mieć portfel na komputery stacjonarne, który jest szanowany w społeczności kryptowalut, powinieneś wybrać portfel Electrum. I nie zapominaj, że nadal będziesz potrzebować papierowego portfela zapasowego!

Tabela: Główne cechy portfeli Ledger Nano S i Electrum

Jeśli potrzebujesz portfela, w którym możesz przechowywać wiele monet i mieć do niego dostęp w dowolnym miejscu, to Coinomi to świetny wybór. Chociaż portfel wymiany, taki jak Bitfinex, jest równie dobry do przechowywania niewielkiej liczby monet. Żadna z tych opcji nie powinna być jednak używana samodzielnie. Będziesz także potrzebować dostępu do portfela na pulpicie lub papierowego portfela.

Jeśli nie nauczyłeś się niczego więcej z tego przewodnika, naucz się tego. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Firma Verge miała w niedawnej przeszłości sporo problemów. Jeśli posiadasz jakieś, upewnij się, że przechowujesz klucze w bezpieczny sposób. Używanie kombinacji gorącej i zimnej pamięci z kopią zapasową na papierze to najlepsze rozwiązanie portfela Verge, jakie przychodzi mi do głowy.

Ale dość tego, co myślę, co o tym myślisz? Czy używasz portfela Verge, o którym nie mówiłem? Czy moje zalecenia są błędne? Daj mi znać, nie ma nic bardziej przyjemnego niż ożywiona debata!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me