Spójrzmy prawdzie w oczy – w dzisiejszych czasach każda osoba i jej psy słyszały Bitcoin. Kryptowaluta całkowicie zburzyła drzwi do głównego nurtu sukcesu i jest teraz bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z wad monety – takich, które mogą nie istnieć moneta Nano.

Jest kilka poważnych problemów związanych z Bitcoinem, o których ludzie wciąż się odwołują i o których mówią – a dla każdego takiego problemu istnieje altcoin aby go rozwiązać. W tym samouczku będziemy mówić o jednym takim altcoinie – moneta Nano. Pod koniec recenzji zobaczysz, dlaczego prostota jest naprawdę najlepszym podejściem, jeśli chodzi o sukces kryptowaluty.

Opowiem ci wszystko o tym – czym jest moneta Nano (dawna moneta XRB), jak powstała, do czego jest używana i tak dalej. Ja też dam prognozę cenową XRB i powiem ci najlepsze miejsca, w których można kupić i przechowuj XRB.

Więc na co czekasz? Przejdźmy od razu do samouczka!

Szukasz najbezpieczniejszego miejsca na zakup BTC? Poniżej zebrałem najlepiej oceniane giełdy kryptowalut, które zostały zatwierdzone jako najbezpieczniejsze platformy do kupowania BTC, więc spójrz.


Dostawca Visa / Mastercard Dostępne Crypto Nasz wynik Recenzja Coinbase TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 więcej

9.8 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Binance TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 więcej

9.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Coinmama TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 więcej

9.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Kraken TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DZIARSKOŚĆ
 • + 37 więcej

9.1 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja eToro TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 więcej

8.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja KuCoin TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 więcej

8.5 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Gemini Exchange Review TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 więcej

8.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Najbardziej popularny 729 Recenzje 9.8 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję Wybór redakcji 1279 Recenzje 9.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 816 Recenzje 9.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 1174 Recenzje 9.1 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 453 Recenzje 8.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 563 Recenzje 8.5 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 603 Recenzje 8.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję

Plusy

 • Transakcje są darmowe
 • Bardzo skalowalne
 • Działa podobnie do Bitcoin
 • Dobry zespół programistów

Cons

 • Nie tak popularne jak niektóre inne monety na rynku
 • Trudności z zakupem monet NANO w walutach fiducjarnych

Czym są Nano Monety?

Termin “NANO”Sama w sobie została oficjalnie przemianowana z tego, co było znane jako„RaiBlocks”. Na początku 2018 roku przedstawiciele firmy zdecydowali się nazwać swój projekt kryptowaluty (i samą walutę) Nano – oznaczało to nowy początek dla monety.

Jako projekt i sama kryptowaluta, Nano jest dość oczywiste – tak jest moneta, której celem jest zastąpienie walut fiducjarnych i wprowadzenie kryptowalut do codziennego życia ludzi. Cele i zadania monety są prawie identyczne jak w przypadku Bitcoin.

Jednak w przeciwieństwie do Bitcoina, Nano ma na celu wykonywanie swoich zadań (głównie – transakcji) blockchain w znacznie szybszy i bardziej elastyczny sposób.

Moneta Nano: cechy monety Nano.

Moneta Nano wykorzystuje kombinację Dowód stawki i Dowód pracy algorytmy. Mieszanka ta nosi nazwę „delegowany dowód stawki”. Sposób, w jaki to działa, polega na tym, że gdy pojawia się problem z transakcją w systemie monety Nano (powiedzmy, że zderzają się dwie transakcje – jedna z nich jest legalna, a druga to próba rabunku lub infiltracji), istnieją „delegaci ”, Którzy są po to, aby głosować za legalną transakcją i odrzucać oszukańczą.

Zostać delegatem, musisz mieć w portfelu trochę XRB – zachęca to ludzi do udziału w rozwoju i rozwoju społeczności Nano.

Historia Nano

Nano (ex-RaiBlocks) został uruchomiony w 2015 roku przez człowieka o nazwisku Colin LaMahieu (inżyniera oprogramowania z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie oprogramowania komputerowego). Został uruchomiony pod nazwą RaiBlocks, ale po kilku latach zespół zdecydował się na rebranding. Dlaczego?

Powód jest dość prosty. Początkowa nazwa po prostu nie trafiła do głównego nurtu odbiorców, do których firma próbowała się odwołać. Warto zaznaczyć, że nie mylili się – po ogłoszeniu zmiany nazwy ich transakcje znacznie wzrosły.

Jest to również powód, dla którego często można spotkać monetę Nano zwaną „monetą XRB”. Jest to tag pozostawiony od czasów RaiBlocks, a zarówno Nano, jak i XRB są poprawne w odniesieniu do samej monety.

Moneta Nano: gdzie kupić monety NANO.

Od momentu powstania tego, co ostatecznie stało się monetą Nano, miała jeden uroczysty cel – robić peer-to-peer transakcje kryptowalutowe są bardziej skalowalne. Prawdopodobnie nie jest tajemnicą, że nie tylko Bitcoin (chociaż ta moneta szczególnie), ale wiele innych starszych kryptowalut opartych na blockchainie identyfikuje skalowalność jako największy problem ze wszystkich. Powoduje to ogromne opłaty transakcyjne, bardzo wolne prędkości handlu i tak dalej.

Wiele różnych altcoinów próbowało stworzyć swoje wersje blockchain, które pomogłyby poprawić skalowalność, o której mowa, a kryptowaluta Nano jest jedną z nich. Naturalnym pytaniem, które może się pojawić, może być zatem – co jest takiego specjalnego w monecie Nano? Moja odpowiedź byłaby jedna prosta – krata blokowa.

Krata Nano Block

Samo w sobie trudne określenie, do którego odnosi się krata blokowa mieszanka dwóch systemów – tradycyjny łańcuch bloków i tak zwany „skierowany graf acykliczny” lub DAG w skrócie.

DAG to rodzaj strukturyzacji danych. Kiedy, na przykład, wykonujesz transakcję (kup, sprzedaj lub po prostu handluj) z tradycyjną kryptowalutą, twoja transakcja jest grupowana w „blok” z predefiniowaną przestrzenią i rozmiarem – bloki te tworzą łańcuch bloków. Jednak ze strukturą DAG, byłbyś w stanie zobaczyć poszczególne transakcje i ich korelację w szerszym obrazie samego łańcucha bloków.

Nano coin: projekt open source.

To, co jest dobre w DAG, to to jest niezwykle skalowalny – dokładnie to, czego brakuje tradycyjnemu blockchainowi. Wadą jest to, że nie jest to szczególnie bezpieczne – jednak w tym miejscu wkracza niesławne bezpieczeństwo blockchain.

Moneta Nano ma na celu zjednoczyć to, co najlepsze z tych dwóch światów – Skalowalność DAG i bezpieczeństwo blockchain.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Jak to działa?

Zasada działania monety Nano jest dość prosta.

Aby to uprościć, Nano po prostu przechowuje przychodzące i wychodzące dane transakcji w wyznaczonych, poszczególne bloki we własnym zakresie, osobisty blockchain. W ten sposób saldo Twojego portfela jest zawsze aktualne i bezpieczne, a jednocześnie zapewnia płynne działanie łańcucha bloków.

Ogólna koncepcja i idea kryptowaluty Nano jest głównym celem tego procesu. Firma ma tylko jeden, pojedynczy cel – skalowalność. Nie przejmują się zbytnio bezpieczeństwem – tu właśnie pojawia się blockchain.

Zespół skupia się raczej na zapewnieniu jak najszybszych transakcji w dziedzinie kryptowalut. Z kolei „opłata”Pojawia się temat – nie ma żadnych opłat za korzystanie z Nano Coin w transakcjach. Tak, dobrze to przeczytałeś – 0 opłat.

Cena £

Aby przeanalizować wahania cen i formę Prognozy cenowe XRB, spójrzmy na poniższy wykres.

W chwili pisania tego samouczka aktualna cena monety Nano wynosi 1,31 $. Jak widać na wykresie, nastąpił znaczący (a raczej powinienem powiedzieć – BARDZO godne uwagi) wahania cen, które wpłynęły na cenę monety Nano i wydarzyły się w styczniu 2018 r. Jeśli znasz kryptowaluty i śledzisz je od jakiegoś czasu, być może wiesz, że sama moneta XRB nie miała z tym nic wspólnego.

Na przełomie roku (2017-2018) rynek kryptowalut przeżył najdziwniejszy okres swojego życia – ceny kryptowalut zawyżały, a potem nagle załamały się – jedne zupełnie, inne – nie tak bardzo.

Nano Coin - i dogłębna recenzja

Przyczyn tej katastrofy było wiele (wymienienie ich wszystkich zajęłoby dużo czasu), ale żeby wymienić tylko kilka z nich: niektóre rządy całkowicie zakazały kryptowalut, eksperci finansowi przepowiedzieli zagładę świata kryptowalut, ludzie zaczął panikować sprzedawanie (powinienem powiedzieć – wyrzucanie) swoich monet itp.

Jak widać, miało to niewiele wspólnego z samą monetą Nano. I okazuje się – pod koniec września 2018 r. Rozpoczęła się cena monety Nano stabilizujący i obecnie jest w całkiem dobrej sytuacji, wykazując nawet oznaki wzrostu.

Jeśli chodzi o prognozę ceny XRB… Wielu ekspertów twierdzi, że jeśli firma będzie nadal rozwijać swoją technologię i skupiać się na celu „czucia, szybkości i skalowalności”, cena monety Nano może powoli rosnąć.

Uwaga: nie jestem ekspertem finansowym ani doradcą kryptowalutowym. NIGDY nie inwestuj swoich pieniędzy w kryptowaluty przed skonsultowaniem się z legalnym ekspertem finansowym.

Kupowanie XRB

Jeśli przeczytanie tego samouczka dotyczącego monet Nano do tego momentu jeszcze bardziej wzbudziło Twoje zainteresowanie monetą Nano i już zastanawiasz się, gdzie kupić XRB, czytaj dalej!

Ze względu na przejrzystość podzielę tę następną część na dwa kroki.

Krok 1: Portfel

Pierwszą rzeczą, którą musisz dowiedzieć się przed wyruszeniem na wycieczkę i zakupem monety Nano, jest odpowiedni portfel do użycia.

Oczywiście wybór odpowiedniego portfela dla Twojej kryptowaluty może być trudny. Jednak powinieneś skupić się tylko na jednej rzeczy – bezpieczeństwo. Jeśli portfel nie jest bezpieczny, nic innego się nie liczy.

Większość dostępnych na rynku kryptowalut ma ich własny, wyznaczone portfele. Moneta Nano nie jest wyjątkiem – portfel Nano to świetny wybór, jeśli kryptowaluta Nano jest jedyną, która Cię interesuje. Jego bezpieczny, otwarte źródło, i możesz go używać w dowolnym miejscu na świecie.

Alternatywnie, jeszcze lepszą opcją byłoby użycie portfel sprzętowy – mianowicie, Ledger Nano S. Dzięki Ledger możesz być tego pewien wszystkie Twoje monety Nano będą całkowicie bezpieczne i zdrowe.

Krok 2: Nabycie ETH i zakup Nano

Cóż, niekoniecznie ETH… Ale to jest najbardziej optymalny sposób, aby to osiągnąć.

Zobaczysz, nie można kupić monety Nano za pomocą waluty fiducjarne. Sieć po prostu nie obsługuje tej opcji. Zamiast tego powinieneś znaleźć renomowana platforma wymiany kryptowalut i kup inną kryptowalutę (najlepiej Ethereum) z walutami fiducjarnymi, a następnie użyj go, aby kupić Nano.

Moneta Nano: wymienia, gdzie kupić Nano.

Dobra opcja byłaby Binance. Jeśli nie masz Ethereum, możesz go tam kupić, a następnie użyć go do zakupu kryptowaluty Nano bezpośrednio do swojego portfela. Binance już wielokrotnie udowodnił swoją legalność jako platforma wymiany kryptowalut – tak właśnie jest niskie opłaty i szybkie prędkości transakcji.

Alternatywnie, ostatnio można również kupić monety Nano za pośrednictwem Simplex. Platforma umożliwia płacenie kartą kredytową lub debetową i zapewnia, że ​​wszystkie Twoje transakcje będą miały miejsce bezpiecznie i szybko.

Jeśli jednak masz Ethereum, to trochę ułatwia sprawę. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć tej samej giełdy kryptowalut, aby kupić monety Nano i to wszystko – teraz pozostaje tylko poczekać, aż pojawią się w Twoim portfelu!

Słowa końcowe

Próbowałem omówić kilka obszernych tematów w tym samouczku dotyczącym monet Nano. Aby informacje były lepsze, zacznijmy krótkie podsumowanie tego, co już omówiliśmy na temat monety.

Moneta Nano jako platforma kryptowalut ma bardzo konkretne i bezpośrednie cele. Ostatecznie ma na celu uczynienie handlu kryptowalutami peer-to-peer szybkim i płynnym. Nie jest to możliwe w przypadku starszych wersji blockchain, ale Nano coin oferuje rozwiązanie. Połączenie blockchaina i systemów DAG wydaje się być świetnym sposobem na rozwiązanie tych problemów – tylko czas pokaże, czy to zadziała w praktyce.

Należy jednak zauważyć, że zespół poczynił zauważalne postępy przez lata – cena monety wydaje się dobrze to odzwierciedlać.

Jeśli chodzi o rzeczywista cena monety, jednakże obserwacja tego procesu będzie interesująca. Oczywiście po obu stronach są eksperci, którzy prorokować bardzo różne rzeczy – dotyczy to jednak ogólnie kryptowalut. Główną rzeczą, o której powinieneś pamiętać, myśląc o cenie monety Nano, jest to, że wszystko jest w środku Badania.

Osoby, które myślą o zainwestowaniu w monety Nano (i ogólnie w kryptowaluty), powinny przeprowadzić obszerne badania na ten temat. I nie mam na myśli tylko czytania najnowszych wiadomości czy oglądania wykresów cenowych z ostatnich kilku tygodni. Powinieneś dotrzeć do sedna sprawy – dobrym sposobem jest wysłuchanie ekspertów kryptowalut i innych, entuzjastów.

Porównaj Nano obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Nano obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Wnioski

Co więcej, kryptowaluty takie jak Nano to potwierdzają technologia kryptograficzna stale się rozwija i posuwa do przodu. Nawet po niesławnym krachu rynkowym z końca 2017 r. – początek 2018 r. Nie stronił od ludzi – wręcz przeciwnie, coraz więcej osób wydaje się interesować światem kryptowalut.

W związku z tym każdego dnia pojawiają się nowe wyzwania – platformy kryptowalut i zespoły za nimi stojące muszą stale się rozwijać i rozwijać.

Jedną z najlepszych cech, które zapewnia moneta Nano, jest to, że tak jest prosty. I w żadnym wypadku nie mam na myśli tego z technicznego punktu widzenia – jest to tak skomplikowane, jak inne kryptowaluty. Nie, mam na myśli to ma na uwadze bardzo jasne cele i zadania, proste sposoby ich osiągnięcia, i dobrego lidera i zespołu, który go poprze. Dzięki takiej kombinacji moneta może w przyszłości osiągnąć interesujące wzrosty.

W tym samouczku tylko pokrótce poruszyliśmy temat Nano. Mówiłem o cenie monety Nano i zasugerowałem gdzie kupić XRB, ale moneta to o wiele więcej, niż można opisać w tym krótkim przewodniku.

Jeśli chodzi o pytania, gdzie kupić Nano i gdzie go następnie przechowywać, pozwólcie, że przedstawię krótkie podsumowanie:

 1. Zarejestrowałbyś się na giełdzie takiej jak Binance, iw razie potrzeby zweryfikuj swoją tożsamość;
 2. Jeśli giełda sprzedaje monety Nano bezpośrednio (co może nie mieć miejsca), możesz po prostu wprowadzić swoje dane i kupić je od razu;
 3. Jeśli tak zrobi giełda kryptowalut NIE sprzedawaj monety Nano bezpośrednio, być może będziesz musiał kupić Ethereum (lub dowolną inną kryptowalutę) i kupić Nano za jego pomocą;
 4. Alternatywnie możesz również kupić monety Nano za pośrednictwem Simplex. Tutaj możesz nawet zrobić to bezpośrednio, płacąc kartą kredytową lub debetową.

Pamiętaj też, że zawsze powinieneś przechowywać swoje monety Nano wyznaczony, bezpieczny portfel – ze wszystkich dostępnych tam portfeli, Ledger Nano S jest uważany za jedną z najlepszych alternatyw.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me