Cześć, witaj w naszym Ethereum Przewodnik dotyczący prognozy cen na rok 2021!

Czy masz obecnie jakieś monety Ethereum i chcesz wiedzieć, jaka przyszłość przyniesie projekt? A może zastanawiasz się, jak wysoko osiągnie Ethereum w 2021 roku? Tak czy inaczej, mam wszystkie Twoje pytania zostały uwzględnione!

Interesujący fakt: czy wiesz, że gdybyś kupił monety Ethereum o wartości 10 USD na początku 2016 r., byłyby warte ponad 10000 USD pod koniec 2017 r.!?

W tym przewodniku dotyczącym prognozowania cen Ethereum zacznę od krótkiego wyjaśnienia czym właściwie jest projekt Ethereum, zapewnić ci plik szybki przegląd tego, co należy wziąć pod uwagę przed podjęciem działań w oparciu o prognozę ceny.

Po tym, ja omówić niektóre popularne prognozy cenowe które zostały sporządzone przez różnych analityków. Następnie podam Ci moją opinię na temat tego, czy uważam, że to dobra inwestycja, czy nie.

Uwaga: Jeśli chcesz chroń swoje kryptowaluty, powinieneś wybrać niezawodne portfele. Niektóre z zalecanych opcji obejmują Ledger Nano S, Trezor Model T i Coinbase.


Więc na co czekasz? Zacznijmy od ustalenia, czym właściwie jest Ethereum!

Co to jest Ethereum?

Ethereum był założona w 2015 roku przez rosyjsko-kanadyjskiego programistę o nazwie Vitalik Buterin. Jest to protokół blockchain, który umożliwia ludziom z całego świata wysyłanie i otrzymywanie środków bez potrzeby korzystania z osób trzecich.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Jednak w przeciwieństwie do Bitcoina, Ethereum może zrobić o wiele więcej niż transakcje finansowe. Był to pierwszy w historii projekt blockchain, w którym hostowano coś, co nazywa się inteligentny kontrakt technologia. Inteligentna umowa to fragment kodu, który umożliwia ludziom zawarcie umowy bez pośrednictwa.

Prognoza cen Ethereum 2021

Gdy zaistnieją pewne warunki, inteligentny kontrakt jest w stanie to zrobić automatycznie przenosi fundusze od jednej osoby do drugiej. Podobnie jak inteligentne kontrakty, każda pojedyncza transakcja, która kiedykolwiek miała miejsce w systemie Ethereum, jest dostępna do przeglądania w publicznym łańcuchu bloków, dzięki czemu sieć jest przejrzysta.

Pod względem wydajności Ethereum jest w stanie potwierdzić ruch środków w ciągu około 16 sekund. Blockchain jest w stanie skalować maksymalnie 15 transakcji na sekundę, czyli znacznie mniej niż inne protokoły inteligentnych kontraktów, jednak omówię później, co planują zrobić, aby to zwiększyć.

Więc teraz, gdy już wiesz, czym właściwie jest Ethereum, w następnej części mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Ethereum na rok 2021 omówię z ostrożnością, jak ważne jest stosowanie przewodników prognozowania cen.

Ostrzeżenie dotyczące prognoz cen

Pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby szybkie omówienie niektórych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, czytając czyjąś prognozę cen. W rzeczywistości, nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości Ethereum. Podczas gdy niektórzy ludzie mają trafne prognozy, są inni, którzy je mylą.

Żadnej przepowiedni nie można zagwarantować, że się spełni, ponieważ gdyby tak było, wszyscy bylibyśmy bardzo bogaci i zamożni! Ważne jest, aby zawsze mieć pewność przeprowadzić własne niezależne badania i nigdy nie inwestuj tylko dlatego, że lubisz brzmienie prognoz cenowych.

Prognoza cen Ethereum 2021

Rynek kryptowalut to jedna z najbardziej niestabilnych gałęzi przemysłu na świecie, a ceny często rosną i spadają bez wyraźnego powodu. Jednak kiedy analizuję prognozy cen, myślę, że najważniejsze rzeczy do rozważenia to wydarzenia w świecie rzeczywistym.

Obejmuje to takie rzeczy, jak przepisy, przyszły rozwój, ulepszona technologia i partnerstwa. Z drugiej strony inni wolą używać analiza wykresów przewidywać przyszłość, więc to od Ciebie zależy, której metodzie zaufasz.

Tak więc, teraz, gdy wiesz, co należy wziąć pod uwagę podczas czytania prognoz, kolejna część mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Ethereum na rok 2021 będzie omówić niektóre popularne prognozy cenowe.

Prognoza cen Ethereum 2021

Konstabl Ullery

Pierwsza prognoza, o której chciałem z tobą porozmawiać, została wydana przez analityk online zadzwonił Bobby Ullery. Model, z którego korzysta Ullery, oparty jest na globalnej gospodarce i założeniu, że technologia blockchain będzie odgrywać znacznie większą rolę w handlu międzynarodowym.

Według analityka, Bitcoin i Ethereum będzie trzymać 25% całej branży kryptowalut, który, jak przewiduje, będzie miał sumę kapitalizacja rynkowa na poziomie 4,5 biliona dolarów w 2021 roku.

Kapitalizacja rynkowa służy do obliczania łączna wartość kryptowaluty, podobnie jak wyceniane są firmy w świecie rzeczywistym. Osiąga się to poprzez pomnożenie bieżącej ceny rynkowej monety przez całkowitą liczbę monet w obiegu.

Na przykład, jeśli wartość monety była warta 20 $ i były 10 milionów monet w obiegu, wówczas całkowita kapitalizacja rynkowa byłaby 200 milionów dolarów.

Prognoza cen Ethereum 2021

Teraz, w przypadku Ethereum, chociaż tak jest brak stałej dostawy, Ullery wykorzystuje łączny obieg monet w wysokości 100 milionów, ponieważ tak właśnie zasugerował Vitalik Buterin.

Tak więc, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, ta konkretna prognoza cen Ethereum w 2021 r. Zakłada, że ​​Ethereum będzie warte 11375 USD. Dałoby to Ethereum całkowitą kapitalizację rynkową na poziomie ponad 1 biliona dolarów! Więc jest to możliwe?

Aby prognoza cen Ethereum Ullery’ego na 2021 r. Się spełniła, musiałaby zwiększyć rekord wszechczasów nieco ponad 1300 USD, o 775%. To właściwie nie jest nierealistyczna prognoza, biorąc pod uwagę, że Ethereum zwiększyło swoją cenę o 10 000% w 2017 roku! Ale co o tym myślisz?

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

LongForecast

Następna prognoza cen Ethereum na 2021 r., Którą chciałem omówić, została wykonana przez usługę przewidywania o nazwie LongForecast. Ten konkretny analityk również bardzo pozytywnie ocenia przyszłą cenę Ethereum.

Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, LongForecast szacuje, że w grudniu 2021 r. Cena Ethereum wyniesie 3264 USD.

Liczby te znacznie przewyższają rekord wszechczasów, którego doświadczył Ethereum pod koniec 2017 roku, więc analityk jest pewny swojej przyszłości. Jednak największym problemem związanym z tą usługą przewidywania jest to, że one nie wyjaśniają, w jaki sposób dokonali prognozy.

To naprawdę ważna informacja, ale wydaje się, że została pominięta. Moim zdaniem, aby prognoza ceny była prawidłowa, musi istnieć plik powód prognozy co zostało stwierdzone. Dlatego należy uważać na przewidywania, które można znaleźć w Internecie.

CoinKir

Przechodząc dalej, następna prognoza cen Ethereum, którą znalazłem, była zbliżona CoinKir. Został wykonany na rok 2020 używany przez CoinKir analiza techniczna cen przewidywać przyszłość. Dzieje się tak, gdy patrzysz na historyczne ruchy cen i szukasz trendów, które mogą powtórzyć się w przyszłości.

Prognoza cen Ethereum 2021

To popularna strategia używana w rzeczywiste rynki finansowe. Jednak rynki finansowe często mają do obejrzenia dane z ponad 50 lat, których rynki kryptowalut nie mają. Niemniej jednak, według CoinKir, cena Ethereum miała osiągnąć 1455 dolarów do grudnia. Prawdę mówiąc, było to bardzo bliskie prawdzie, jak w Styczeń 2021 Ethereum jest wart nieco ponad 1400 dolarów.

Teraz, gdy już wiesz o niektórych z najpopularniejszych prognoz dotyczących przyszłości ETH, kolejna część mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Ethereum na rok 2021 zajmie się niektórymi rzeczywiste wydarzenia, które mogą wpłynąć na jego cenę!

Wydarzenia w świecie rzeczywistym Ethereum

Być może pamiętasz, jak omawiałem wcześniej, że plik Blockchain Ethereum jest w stanie tylko przetworzyć około 15 transakcji na sekundę. W rzeczywistości jest to ogromny problem dla projektu, ponieważ musi on znacznie wzrosnąć, aby sprostać globalnemu zapotrzebowaniu.

Na przykład pod koniec 2017 r Nowy zastosowanie decentralizacji (dApp) dzwonił CryptoKitties przetwarzał tak wiele transakcji, że prawie spowodował wyłączenie sieci! To był tylko jeden dApp, więc zastanów się, jak źle by się stało, gdyby inne dApp stały się coraz bardziej popularne?

Prognoza cen Ethereum 2021

W rezultacie są teraz inne łańcuchy bloków inteligentnych kontraktów które działają znacznie lepiej niż Ethereum. Na przykład, NEO może przetwarzać transakcje w tysiącach na sekundę i tak jest inne budowane łańcuchy bloków które twierdzą, że są w stanie obsłużyć miliony na sekundę!

Zespół Ethereum rozpoznał te wyzwania i ma kilka pomysłów, nad którymi pracuje, a każdy z nich ma potencjalną odpowiedź na pytanie „Dlaczego Ethereum rośnie?” w przyszłości.

Zacznijmy więc od dowodu stawki!

Dowód stawki

Każda platforma blockchain ma swój własny „mechanizm konsensusu”, który decyduje jak transakcje są weryfikowane w sieci. Ethereum używa ten sam model co Bitcoin, co nazywa się „dowodem pracy”.

Plik dowód pracy mechanizm tworzy naprawdę złożone łamigłówki, których żaden człowiek nie może rozwiązać, więc one wymagają wydajnych komputerów zamiast. Pod warunkiem, że masz odpowiedni sprzęt, możesz podłączyć swoje urządzenie do systemu, aby rozwiązać zagadkę. Jeśli odniesiesz sukces, zdobędziesz kryptowalutę jako nagrodę. To się nazywa górnictwo.

Problem w tym, że Proof of work wymaga bardzo duża ilość energii elektrycznej. Co więcej, ponieważ łamigłówka staje się coraz trudniejsza, ponieważ coraz więcej użytkowników zaczyna wydobywać kryptowalutę, naprawdę potrzebujesz drogi sprzęt mieć szansę na wygranie nagrody.

Dlatego Ethereum chce zmienić swój mechanizm konsensusu na dowód stawki. Model działa w inny sposób niż proof-of-work, ponieważ sprawia, że ​​zaangażowanie innych osób w proces wydobywczy jest bardziej sprawiedliwe, a także wymaga znacznie mniej energii elektrycznej.

Za pomocą Dowód stawki, masz szanse na zdobycie nagrody za wydobycie na podstawie posiadanej kwoty „Postawiony”, co oznacza liczbę monet zainwestowanych w systemie. Teoria mówi, że im więcej masz monet, tym większą motywację będziesz musiał zapewnić, aby łańcuch blokowy pozostał bezpieczny i pewny.

Więc to jest dowód stawki. Następna część tego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Ethereum będzie koncentrować się na tym, jak planują poprawić liczbę transakcji, które sieć może przetworzyć w dowolnym momencie.

Sharding

Sharding jest protokół nad którymi pracują programiści, aby zmienić sposób weryfikacji transakcji. W obecnym modelu każdy „węzeł” obsługujący łańcuch bloków musi to robić potwierdzić każdą transakcję który został przesłany.

Prognoza cen Ethereum 2021

Uwaga: Węzeł jest używany do opisania urządzenia, które zostało podłączone do łańcucha bloków, aby pomóc w weryfikacji transakcji. Im więcej węzłów, tym bezpieczniejsza jest sieć. W chwili pisania tego tekstu w czerwcu 2018 r. Ethereum ma ponad 16 000 pojedynczych węzłów! AKTUALIZACJA 2021: Tam są około 8 tys aktywne węzły ETH.

W każdym razie, jako przykład, wyobraźmy sobie to 100 transakcji zostały wysłane w systemie Ethereum. Oznacza to, że wszyscy muszą być zweryfikowany przez blockchain zanim zostaną potwierdzone. Oznaczałoby to, że wszystkie 8 000 węzłów musiałyby zweryfikować wszystkie 100 transakcji indywidualnie, co nie jest zbyt wydajne.

Sharding działa jednak inaczej. To umieszcza węzły w grupach. Każda grupa węzłów nazywana jest „fragmentem”, a różne grupy pracują nad różnymi częściami transakcji. Ostatecznie tworzy więcej skuteczny sposób potwierdzania transakcji i pozwól sieci na zwiększenie ilości danych, które może przetworzyć w każdej sekundzie.

Osocze

Protokół plazmowy dotyczy niepotrzebne dane i chce usunąć to z głównego łańcucha blokowego, aby zwolnić miejsce. Na przykład, gdy ktoś tworzy nowy inteligentny kontrakt, jest on automatycznie publikowany na stronie głównej Blockchain Ethereum. Mimo że inteligentny kontrakt może nie zostać ukończony przez długi czas (lub może nigdy nie zostać ukończony), nadal jest wysyłany do łańcucha bloków.

To ma spowodowało wiele problemów ponieważ węzły nadal muszą weryfikować transakcje, co oznacza, że ​​tak spowalnia sieć. Planowane jest rozwiązanie plazmowe tworzenie dodatkowej warstwy nad głównym blockchainem, który będzie używany do niekompletnych inteligentnych kontraktów.

Po uruchomieniu inteligentnego kontraktu można go wysłać do głównego łańcucha bloków. Vitalik Buterin oświadczył, że chce zainstalować zarówno plazmę, jak i sharding, co oznacza, że ​​jeśli się powiedzie, łańcuch bloków Ethereum może wkrótce przetwarzać tysiące, potencjalnie miliony transakcji na sekundę!

Jeśli tak jest, istnieje bardzo duża szansa, że ​​będzie to powód, dla którego Ethereum będzie się rozwijać w najbliższej przyszłości. Wielu analityków uważa jednak, że te problemy powstrzymują rozwój projektu, po wprowadzeniu zmian, kto wie, jak wysoko może sięgnąć Ethereum.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie trzy wymienione powyżej rozwiązania są wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju, więc nie wiadomo, kiedy będą naprawdę gotowe. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest regularne sprawdzanie dostępności aktualizacji online.

Teraz, gdy już wiesz o ulepszeniach technicznych, nad którymi pracuje zespół i jak może to wpłynąć na jego cenę, następna część tego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Ethereum na rok 2021 zajmie się tym, co moim zdaniem może się wydarzyć…

H.ow H.igh Wchory mitam Iść w Moja opinia

Zanim omówię moją opinię na temat przyszłości Ethereum, chciałem to wyjaśnić Nie udzielam Ci porady inwestycyjnej ani finansowej. Ostatecznie nikt nie zna odpowiedzi na pytanie „Jak wysoko może sięgnąć Ethereum?”

Po pierwsze, Ethereum to pierwszy i oryginalny projekt blockchain inteligentnego kontraktu, dlatego został druga najpopularniejsza kryptowaluta przez tak długi czas. Ludzie nie tylko ufają platformie, ale również wiedzą, że zespół jest naprawdę utalentowany. Dlatego uważam, że Ethereum zawsze będzie najlepszą platformą inteligentnych kontraktów.

Nie ma jednak gwarancji, ponieważ programiści naprawdę muszą rozwiązać problemy ze skalowalnością Ethereum. To wspaniale, że pracują nad wieloma różnymi pomysłami, ale jeśli to robią trwa zbyt długo czy jest nieudany, wtedy inne blockchainy mogą przejąć.

Przewidywanie ceny Ethereum: moneta ETH.

Mimo że rynki kryptowalut są jeszcze w ich początkach i nie ma gwarancji, co się wydarzy, wierzę, że Ethereum może to zrobić. Ludzie są zaniepokojeni przyszłymi regulacjami, jednak moim zdaniem będzie to dobra rzecz.

Na przykład, Japonia całkowicie reguluje branżę kryptowalut w taki sam sposób, w jaki regulują swój sektor usług finansowych. Doprowadziło to do tego, że Japonia ma jeden z największych wolumenów obrotu kryptowalutą, a także ma ponad 200 000 różnych sklepów w świecie rzeczywistym którzy to akceptują.

Prognoza cen Ethereum 2021: Wniosek

To już koniec mojego Przewidywanie cen Ethereum Przewodnik 2021! Jeśli przeczytałeś go od początku do końca, powinieneś być teraz świadomy projektu i planów firmy.

Tam są wiele prognoz cenowych Ethereum, i chociaż niektóre z nich wydają się być bardzo nierealne, inne są raczej negatywne. Ważne jest, aby pamiętać, że nikt nie wie na pewno, co przyniesie przyszłość Ethereum. Dlatego przed zainwestowaniem należy zawsze przeprowadzić dodatkowe badania.

Teraz, jeśli już kupiłeś Monety ETH na Coinbase, Binance lub nawet Simplex – szybkie i bezpieczne przetwarzanie płatności, pamiętaj również o przechowywaniu kryptowalut w bezpieczne portfele w każdym momencie.

Jeśli nie masz pewności, który portfel wybrać, oto 3 najlepsze opcje że należy wziąć pod uwagę:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me