Więc słyszałeś kilka ekscytujących rzeczy o Qtum, chcesz wiedzieć więcej i chcesz usłyszeć prognozę ceny Qtum?

Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce! Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól, że opowiem Ci wszystko, co musisz wiedzieć o prognozach cen Qtum na ten rok i później…

Ceny kryptowalut ciągle się zmieniają. Technologia jest bardzo nowa i naprawdę nie mamy pojęcia, jak ważna będzie w przyszłości. Wiemy, że kryptowaluty są bardzo ekscytujące i wiele osób chce w nie inwestować. Tylko czas pokaże, kto zainwestował w odpowiednie monety!

Czy Qtum to odpowiednia moneta dla Ciebie? Zobaczmy…

W tym przewodniku powiem ci, czym jest Qtum i gdzie ma się znajdować w ciągu najbliższych kilku lat. Powiem ci również, co eksperci od kryptografii myślą o tym jako o inwestycji. Pod koniec tego przewodnika dowiesz się, jaka będzie według ekspertów cena Qtum w tym roku i w przyszłości. Dowiesz się również, jakich informacji używają do prognozowania ceny Qtum.

Nie będę robić własnych prognoz. Pomogę ci zdecydować samemu!


Nie będziesz w stanie stworzyć własnej prognozy ceny Qtum, dopóki nie będziesz dobrze rozumieć, czym jest Qtum.

Więc co to jest Qtum?

Prognoza cen Qtum

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Qtum to kryptowaluta z siedzibą w Singapurze. Został opracowany przez Patricka Dai i Jordana Earlsa. Został opublikowany we wrześniu 2017 roku. Wymawia się go jako „quantum.

Qtum to nie tylko kryptowaluta, to platforma biznesowa. Oznacza to, że jest przeznaczony do użytku przez firmy do różnego rodzaju zadań. Qtum umożliwia swoim użytkownikom tworzenie inteligentnych kontraktów i aplikacji dApps na ogromną skalę. Czyni to poprzez połączenie najlepszych bitów z dwóch największych kryptowalut na świecie; Ethereum i Bitcoin.

Uwaga: inteligentne kontrakty to wytyczne dotyczące transakcji. Transakcje będą miały miejsce tylko wtedy, gdy będą przestrzegane wszystkie wytyczne umowy. dApps to zdecentralizowane aplikacje. Nie mają centralnych serwerów, które mogą być podatne na ataki hakerów.

Qtum ma potencjał, aby rozwiązać niektóre z głównych problemów, przed którymi stoją zarówno Ethereum, jak i Bitcoin. Łącząc części każdego z nich, Qtum ma nadzieję zapewnić firmom sposób na szybkie i wydajne przetwarzanie milionów transakcji. To jest coś, czego do tej pory żadna platforma nie była w stanie zrobić samodzielnie.

Zanim zacznę mówić o cenie Qtum, ważne jest, abyś zrozumiał ogólnie kilka rzeczy na temat prognozowania cen.

Krótka uwaga na temat prognoz cen

Muszę się przyznać – nie wiem, jaka będzie cena Qtum za dwa lata, ani nawet jaka będzie za dwa tygodnie! W rzeczywistości nikt tego nie robi! Tam, powiedziałem to. Czy możesz mi kiedykolwiek wybaczyć? Prawda jest taka, że ​​nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć przyszłych cen kryptowalut. Jeśli ktoś ci mówi, że może, kłamie.

Wszystko, co mogę ci powiedzieć, to to, co stało się z ceną Qtum od czasu jego wprowadzenia na rynek i co niektórzy sprytni ludzie myślą, że może się z nim stać w przyszłości.

W dalszej części tego przewodnika będę mówił o wielu różnych prognozach cenowych. Powiem ci również, na czym są oparte te prognozy, a następnie sam podejmiesz decyzję. Jeśli chcesz zainwestować w Qtum, możesz skorzystać z tego przewodnika jako pierwszego kroku w swoich badaniach.

Lekcja 1 inwestycji w kryptowaluty: Wydawaj tylko tyle, ile możesz stracić!

Zanim zacznę brzmieć jak nauczyciel w szkole, chcę odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. Oni są;

 • Jak zmieniła się cena Qtum od czasu jej uruchomienia?
 • Co myślą eksperci?
 • Jaka jest ich prognoza cen Qtum w 2021 roku?

Zacznijmy od szybkiego podsumowania dotychczasowych wyników cen Qtum…

Ruch cen Qtum: wrzesień 2017 – wrzesień 2018

Ruch cen Qtum na lata 2017-2018

Kiedy główna sieć Qtum została uruchomiona 13 września 2017 r., Jej cena zamknęła się na poziomie 11,94 USD (USD). W rzeczywistości cena Qtum sięgała 18,26 USD już 1 września.

Cena utrzymywała się od 10 do 20 USD przez cały październik i listopad 2017 r. W połowie grudnia zaczęła rosnąć. 15 grudnia cena Qtum po raz pierwszy przekroczyła 30 USD.

Jedno wyjaśnienie tego skoku ceny pochodzi od kryptograficznego vlogera, CryptoClub. CryptoClub uważa, że ​​Qtum była niedowartościowaną monetą, dopóki nie została zaprezentowana na BlockShow Asia pod koniec listopada 2017 r. CryptoClub twierdzi, że cena Qtum wzrosła po prezentacji na imprezie.

Po pojawieniu się na BlockShow, Qtum zostało również pochwalone na popularnym serwisie z wiadomościami o kryptowalutach Cointelegraph. Cena Qtum wzrosła o ponad 20 USD w ciągu jednego dnia od opublikowania artykułu 17 grudnia. Więcej popularnych kanałów medialnych, takich jak Forbes, zaczął komentować wzrost wartości Qtum i kontynuował trend wzrostowy. Do 6 stycznia jeden Qtum był wart 106,88 USD.

Według prognozy cenowej Qtum CryptoClub na 2018 r. Cena ustaliłaby się na poziomie około 60 USD. To się nie wydarzyło. Powoli znowu opadł. Pod koniec 2018 roku jeden Qtum był wart 2,33 dolara, aw styczniu 2021 roku 3,5 dolara.

Lekcja 2 inwestycji w kryptowaluty: Tylko dlatego, że cena monety rośnie, nie oznacza to, że pozostanie na wysokim poziomie!

Znasz już historię Qtum, przyjrzyjmy się, co może się stać z jego ceną w 2021 r. I dlaczego. Następnie możesz stworzyć własną prognozę ceny Qtum!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Prognoza cen Qtum 2021

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o wszelkich prognozach cen Qtum na 2021 r., Jest to, że jesteśmy w okresie bessy. Oznacza to, że ceny spadają na całym rynku, więc wiele osób sprzedaje monety. Wszelkie prognozy cenowe Qtum na 2021 r. Będą miały wpływ na bessę. Jednak większość ekspertów kryptograficznych jest nadal przekonana, że ​​cena Qtum wzrośnie w drugiej połowie tego roku.

Wiele informacji potrzebnych do stworzenia własnej krótkoterminowej prognozy cen Qtum jest dostępnych w Qtum’s strona główna i CoinMarketCap. Te dwie strony dadzą ci dobre pojęcie o tym, jakiego rodzaju inwestycją jest Qtum.

Informacje o stronie głównej Qtum

Dwie najważniejsze informacje, które znajdziesz na stronie głównej Qtum, to:

 • Liczba węzłów: Węzły to komputery w sieci Qtum, które zawierają pełny zapis wszystkich dokonanych w niej transakcji. Węzły obsługują i ulepszają sieć. Qtum ma 6569 węzłów w swojej sieci. To jest spora społeczność. Bitcoin ma tylko o jedną trzecią więcej węzłów w swojej sieci (9977) i istnieje od dziewięciu lat dłużej!
 • Liczba aplikacji dApps: Qtum obecnie wyświetla listę 27 dApps, które działają w jego sieci. To wciąż daleko za 1577 dApps Ethereum, ale to dobry początek. Qtum ma zróżnicowany wybór szanowanych dApps i silną społeczność programistów, którzy je wspierają.

Posiadanie silnej społeczności jest bardzo ważne dla sukcesu nowej kryptowaluty. Niektórzy vlogerzy lubią LoKeyMoney Uważa, że ​​siła społeczności Qtum wystarczyła, aby w 2018 roku zaproponować krótkoterminową cenę około 80-120 USD. Jednak ocena ta opierała się na ogólnej poprawie rynku. Moim zdaniem ta prognoza była bardzo wysoka dla platformy, która miała tylko 27 dApps, z których połowa jeszcze nie była aktywna! To powiedziawszy, ta prognoza była daleka od urzeczywistnienia się.

Jeśli chodzi o prognozy kilkuletnie, eksperci z capital.com przewidują, że cena Qtum powinna wzrosnąć do 3,82 dolara do końca 2021 roku. To bardzo nieznaczny wzrost w porównaniu z obecną ceną (3,5 dolara)..

Jednym z najlepszych sposobów na wykonanie krótkoterminowej prognozy ceny Qtum jest przyjrzenie się liczbom. Najlepszym miejscem do przyjrzenia się liczbom jest CoinMarketCap (CMC).

Numery CoinMarketCap

CMC oferuje szczegółowe informacje o tym, jak dobrze radzą sobie kryptowaluty. Oto kilka przydatnych informacji, które CoinMarketCap zebrał na temat Qtum;

 • Dane historyczne: Patrząc na dane historyczne Qtum, widzimy, że cena Qtum była dość stabilna w czasie. Nie rośnie i nie spada tak bardzo, jak niestabilne monety, takie jak TRON czy Verge.
 • Dostępność na rynku: CMC wymienia wszystkie różne giełdy kryptowalut, na których można kupić Qtum. Pokazuje również, ile par handlowych Qtum jest dostępnych na każdej z nich. CMC obecnie wymienia 101 par handlowych Qtum na ponad 25 różnych giełdach.

  Uwaga: para handlowa to dwie waluty, które są oferowane do handlu. Pomyśl o tym jak o kantorze wymiany na lotnisku. Para handlowa dla Qtum będzie wyglądać następująco: 1 QTUM = 3,52 USD. Dostępność Qtum do handlu to dobry znak, że inwestorzy mają zaufanie do monety i chcą ją kupić. Jednak żadna z giełd wymienionych na CMC nie oferuje Qtum do handlu walutami fiducjarnymi. Oznacza to, że handlowcy, którzy nie posiadają jeszcze kryptowaluty, będą mieli trudniej kupić Qtum.Uwaga: waluty fiat są oficjalnymi walutami krajów. Przykłady obejmują funt brytyjski i rupię indyjską.

 • Niedostatek: Qtum ma całkowity limit podaży wynoszący 107 822 406 CMC, a podaż Qtum w obiegu wynosi 88 647 552 QTUM. Oznacza to, że trzy czwarte jego całkowitej podaży zostało już wyemitowane. Wkrótce będzie go brakowało, co oznacza, że ​​będzie go trudno kupić, a jego cena może wzrosnąć.
 • Kapitalizacja rynkowa: Łączna wartość wszystkich Qtum na świecie wynosi obecnie 349 458 486,90 USD. To sprawia, że ​​jest to 79. największa kryptowaluta na rynku.

Zakończenie prognozy na 2021 r

W perspektywie krótkoterminowej wszelkie prognozy cenowe Qtum powinny opierać się na faktach. Więc bądź na bieżąco z wielkością społeczności Qtum i jej skutecznością na CoinMarketCap w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Lekcja 3 inwestycji w kryptowaluty: Odrób pracę domową!

Spójrzmy teraz trochę dalej w przyszłość. Jakie czynniki będą miały wpływ na cenę Qtum w ciągu najbliższych kilku lat?

Prognozy Qtum: 2021 i później!

Jest kilka rzeczy, o których powinieneś pomyśleć, dokonując długoterminowej prognozy ceny Qtum. Pierwsza to liczba innych platform podobnych do Qtum. Te inne platformy są konkurencyjne i mogą wpływać na cenę monety Qtum.

Konkurencja

Rynek platform takich jak Qtum jest bardzo zatłoczony. Ethereum było pierwszą platformą oferującą użytkownikom tworzenie inteligentnych umów i dApps i nadal jest największa. Istnieje jednak wiele innych platform, które stanowią wyzwanie dla pozycji Qtum na rynku. Sprawdź niektóre z długoterminowych konkurencji Qtum:

 • EOS wielu ludzi jest bardzo podekscytowanych. Niektórzy myślą, że będzie to nowy „król dApps”. Został udostępniony 5 czerwca 2018 r., Więc programiści mogą teraz na nim budować.
 • NEO jest czasami nazywany „chińskim Ethereum”. Oferuje użytkownikom usługi podobne do Qtum. Zaletą, jaką ma nad większością innych kryptowalut, są bliskie relacje z chińskim rządem i liderami chińskiego przemysłu.
 • Lisk to platforma z wielkimi planami na najbliższe kilka lat. Planuje uruchomienie zdecentralizowanej giełdy kryptowalut, która mogłaby uczynić ją głównym graczem na rynku.
 • Cardano został stworzony przez jednego z założycieli Ethereum. Opracowywano go od dawna, ale eksperci są bardzo podekscytowani. Może zostać uruchomiony w ciągu roku i spowodować wiele problemów dla innych platform na rynku.

Qtum będzie musiało konkurować z tymi czterema platformami i Ethereum w ciągu najbliższych kilku lat! To będzie trudne wyzwanie i tylko najsilniejsi przetrwają. Cena monety Qtum będzie zależeć od tego, jak dobrze może konkurować z innymi platformami.

Crypto Investment Lekcja nr 4: Zbadaj rynek!

Qtum ma nadzieję na walkę z konkurentami na dwa sposoby, poprzez partnerstwo i marketing…

Związki partnerskie

Qtum ma plany dotyczące dwóch głównych partnerstw w nadchodzących latach;

 1. Starbucks: Qtum jest negocjacje umowa z gigantyczną siecią kawiarni Starbucks. Partnerstwo tej wielkości byłoby świetne dla długoterminowej ceny monety Qtum.
 2. Finanse 360: Qtum wraz z chińską firmą zajmującą się technologiami finansowymi 360 opracowuje centrum badawcze blockchain. To partnerstwo może zapewnić Qtum większy dostęp do chińskich rynków i pomóc mu konkurować z platformami takimi jak NEO.

  360 Finance China

Marketing

Zespół Qtum zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi do swojej platformy. Jego pojawienie się na BlockShow Asia spowodowało wzrost ceny monety Qtum, ale na tym nie koniec.

Prognoza cen Qtum

W lutym 2018 Qtum wypuścił blockchain w kosmos! Platforma połączyła siły z aplikacją Qtum dApp o nazwie SpaceChain, aby promować eksplorację kosmosu i ideę zdecentralizowanego internetu.

To ekscytujące dla inwestorów, widząc platformy eksplorujące nowe dziedziny nauki. Qtum będzie nadal rozwijać tego rodzaju projekty, a ich sukces może spowodować wzrost ceny monety Qtum.

Następnie chcę porozmawiać o mapie drogowej Qtum. Patrząc na ulepszenia techniczne, które Qtum ma nadzieję wprowadzić w ciągu najbliższych kilku lat, pomoże Ci w dokładnym prognozowaniu ceny Qtum.

Uwaga: mapa drogowa to lista celów technicznych, które kryptowaluta ma nadzieję osiągnąć w określonym czasie.

Mapa drogowa Qtum

Największym postępem technicznym w Qtum jest maszyna wirtualna X86. Pomyśl o maszynie wirtualnej jako o fabryce, w której budowane są aplikacje dApps i inteligentne kontrakty. Qtum korzysta z fabryki Ethereum, która nazywa się EVM. Qtum uważa, że ​​maszyna wirtualna X86 będzie lepszym sposobem dla programistów na tworzenie dApps i inteligentnych kontraktów przyszłości.

Inne ważne daty na mapie drogowej Qtum to marzec 2019 r. I marzec 2020 r. W każdym z tych okresów Qtum wyda 6 milionów nowe monety. Oznacza to, że do marca 2020 r. Całkowita podaż monet Qtum będzie w obiegu.

Jeśli maszyna wirtualna X86 działa dobrze i zrobi wrażenie na społeczności programistów do czasu, gdy całkowita podaż monet będzie w obiegu, 2021 może być bardzo ważnym rokiem dla Qtum. Wszelkie prognozy cenowe Qtum powinny uwzględniać te dwa czynniki. Wpływ, jaki wywierają na cenę monety Qtum, może być ogromny.

Lekcja 5 inwestycji w kryptowaluty: Poznaj swój produkt!

Zanim odejdziesz i przygotujesz własną prognozę ceny Qtum, zróbmy krótkie podsumowanie wszystkich ważnych kwestii. Przyjrzymy się kilku dodatkowym przewidywaniom ekspertów, a następnie powinieneś być w stanie zdecydować, czy Qtum jest odpowiednią inwestycją dla Ciebie.

Czy Qtum to dobra inwestycja?

Jak widzieliście, jest wiele rzeczy, które mogą wpłynąć na cenę monety Qtum w tym roku iw przyszłości. Ale czy to dobra inwestycja?

Pod względem technicznym Qtum jest tak samo mocna jak każda inna platforma na rynku. Korzysta z faktu, że jest oparty na dwóch najbardziej udanych kryptowalutach na świecie. Oferuje nawet swoim użytkownikom usługi, które są ulepszeniem w stosunku do tych oferowanych przez Bitcoin i Ethereum!

Niektóre z technologii, które rozwija Qtum, są naprawdę ekscytujące. Ma jednak dużą konkurencję. Prawdziwymi zwycięzcami w kryptowalutach będą platformy z największymi i najsilniejszymi społecznościami. Qtum nie jest tak popularne jak Bitcoin czy Ethereum, ale może być w przyszłości. Będzie to zależeć od aplikacji dApps zbudowanych w Qtum i tworzonych przez nią partnerstw w świecie rzeczywistym.

Jeśli Qtum obsługuje superszybki system płatności, z którego korzysta każdy Starbucks na całym świecie, jego wartość wzrośnie jak rakieta. Jednak to się jeszcze nie wydarzyło. Jednak eksperci od kryptowalut nadal mają duże zaufanie do Qtum.

Coinliker opublikował dość pozytywną prognozę cenową Qtum biorąc pod uwagę krach na rynku kryptowalut, który miał miejsce pod koniec 2018 roku. Uważają, że w ciągu roku cena Qtum wyniesie 38,45 USD, aw ciągu pięciu lat 140,73 USD. To bardzo wysoka wycena, ale mówi nam coś o wzroście zaufania do rynku w ogóle.

Portfel Inwestor opublikował mniej pewne prognozy cenowe Qtum. Uważają, że w ciągu roku cena monety Qtum wyniesie 1,44 USD. Myślę, że to bardziej realistyczna wycena. Jednak rynek kryptowalut ma mniej niż dziesięć lat, więc wszystko jest możliwe!

Co myślisz? Kilka myśli końcowych i jesteś sam!

Prognoza ceny Qtum: myśli końcowe

Inwestowanie w kryptowaluty jest wciąż nowe i może być bardzo niebezpieczne! Nikt tak naprawdę nie wie, co będzie dalej. Jest tak wiele rzeczy, które mogą się wydarzyć, a których nie możemy przewidzieć. Wszystkie rządy świata mogą jutro spotkać się i zakazać kryptowalut! Po prostu nie wiemy…

Nie myśl o kryptowalutach jako sposobie zarabiania pieniędzy. Pomyśl o nich jak o technologii przyszłości. Cena kryptowalut może spaść, ale technologia nigdzie nie idzie! Więc przyjrzyj się bliżej inwestowaniu w Qtum, jeśli chcesz być częścią społeczności, która próbuje zmienić świat.

Crypto Investment Lekcja nr 6: Baw się dobrze! Inwestujesz w przyszłość pieniędzy!

Teraz, gdy wiesz już wszystko, co trzeba wiedzieć o prognozowaniu ceny Qtum, jaka będzie Twoja prognoza cenowa Qtum? Czy cena monety Qtum rośnie czy spada? Twoje przypuszczenia są równie dobre jak moje, więc daj mi znać!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me