Po boomie kryptowalut w 2017 roku rynek został zalany nowymi Altcoinami. Ale jest kilka projektów, którym udaje się wyróżnić ponad resztę – VeChain jest jednym z nich.

Czy wiesz, że Projekt VeChain rozpoczął się w 2007 roku? Mimo że jego token kryptowaluty został uruchomiony znacznie później, a projekt od tego czasu znacznie się rozwinął, VeChain jest rzeczywiście jednym z najstarszych projektów.

Rok 2017 był świetnym rokiem dla VeChain, ponieważ stała się 22.najcenniejszą kryptowalutą z obecną kapitalizacją rynkową wynoszącą 2 miliardy dolarów. To prowadzi nas do następnego pytania – jak wygląda prognoza VeChain?

W tym przewodniku omówię niektóre z najlepszych prognoz cenowych VeChain zarówno w perspektywie krótkoterminowej, jak i długoterminowej. Aby uzyskać pełny obraz, przeprowadzę Cię przez prognozy VeChain, w których każdy używa innych metod, aby uzyskać swoje przewidywania.

Pod koniec tego przewodnika będziesz nie tylko świadomy średniej przewidywanej ceny VeChain, ale także zrozumiesz kluczowe czynniki, które mogą sprawić, że VeChain będzie dobrą lub złą inwestycją.

Zacznijmy od krótkiego przeglądu VeChain, ponieważ ważne jest, abyś to zrozumiał, zanim przejdziesz dalej. Jeśli jesteś już pewny swojej wiedzy VeChain, możesz przejść do sekcji „Prognoza cen VeChain 2021”.


Co to jest VeChain?

VeChain, stworzony przez Sunny Lu i DJ Qian, to bardzo wyjątkowy projekt, ponieważ jest rozwiązaniem opartym na łańcuchu blokowym i rozwiązującym problem przemysłowy w świecie fizycznym.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Sunny Lu i DJ Qian Współzałożyciele Vechain

Na początku VeChain koncentrował się przede wszystkim na rozwiązaniach w zakresie łańcucha dostaw.

Jednak w ciągu ostatnich kilku lat ewoluowała, aby świadczyć usługi dla wielu branż, takich jak towary luksusowe, motoryzacja, rolnictwo, logistyka i handel detaliczny..

Weźmy przykład branży alkoholowej: rozwiązanie VeChain może pomóc producentom wina w powstrzymaniu podrabiania i nieautoryzowanej sprzedaży.

Jak to robi?

Pierwszym krokiem jest zdigitalizowanie butelek wina poprzez dodanie do nich jakiegoś czujnika, takiego jak tag RFID. Dane z tych czujników są następnie przechowywane w łańcuchu bloków i wykorzystywane do śledzenia ruchu każdej butelki wina w całym procesie dystrybucji.

Aby wdrożyć swoje rozwiązania w prawdziwym świecie, VeChain buduje partnerstwa z renomowanymi firmami, takimi jak Kuehne & Nagel, Renault, PWC, DNV GL, a także rząd Gui’an w Chinach.

VeChain pracuje teraz nad zaoferowaniem platformy podobnej do Ethereum, na której programiści mogą tworzyć inteligentne kontrakty i zdecentralizowane aplikacje (DApps). W rzeczywistości, aby mieć szerszy urok, ta funkcja VeChain została przemianowana na VeChain Thor pod koniec lutego 2018 r..

Teraz, gdy masz już przegląd tego, czym jest VeChain, przejdźmy do prognozy ceny VeChain.

Ostrzeżenie

Ważne jest, abyś rozumiał ryzyko związane z rynkiem kryptowalut. Rynek kryptowalut zachowywał się w przeszłości nieprzewidywalnie i nikt tak naprawdę nie wie, jak będzie się zachowywał w przyszłości.

Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak nadchodzące przepisy, opracowywane nowe technologie itp., Które mogą mieć nieznany wpływ na prognozę ceny VeChain..

Dlatego w Twoim najlepszym interesie jest przeprowadzenie dalszych badań, a nawet skonsultowanie się z doradcą finansowym przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji w VeChain lub jakąkolwiek inną kryptowalutę.

Mając to na uwadze, przejdźmy od razu do prognozy cen VeChain na 2021 rok.

Prognoza cen VeChain w 2021 r

Poniżej przedstawiono najlepsze krótkoterminowe prognozy VeChain podane przez różne wiarygodne źródła, z których wszystkie zostaną przypisane.

Prognoza cen VeChain 2021 z wykorzystaniem analizy technicznej

W tej metodzie przewidywania cen oprogramowanie służy do przeprowadzania analizy technicznej (TA) historycznych trendów cenowych i wolumenowych.

Ta metoda opiera się na danych i nie bierze pod uwagę żadnych bardziej miękkich aspektów, takich jak technologia, zespół, nastroje rynkowe itp..

Walletinvestor.com to popularna strona internetowa, która na podstawie analizy technicznej prognozuje ceny różnych kryptowalut. Według nich oczekuje się, że VeChain osiągnie cenę 0,046 USD w ciągu jednego roku. Ponieważ obecnie jest wart 0,03 USD, jest to optymistyczne, ale bardzo realistyczne.

Prognoza cen VeChain: prognoza na 2021 i 2022 rok.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Prognoza cen VeChain 2021 według ekspertów

Powinieneś uważać na to, co eksperci kryptowalut mówią o kryptowalutach, które Cię interesują. Nawet jeśli nie dają dokładnej prognozy, ich opinia z pewnością może wpłynąć na rynek.

Roger Ver, nazywany również „Bitcoin Jesus”, jest jednym z najpotężniejszych głosów we wszechświecie kryptowalut. Czy możesz zgadnąć, jaka jest jego opinia o VeChain?

Uważa, że ​​VeChain ma świetlaną przyszłość, ponieważ próbuje rozwiązywać rzeczywiste problemy i ma aplikacje obsługujące wiele branż..

Jak widać poniżej, napisał na Twitterze na wielką korzyść VeChain.

Najbardziej interesują mnie blockchainy umożliwiające światowy system cyfrowej gotówki bez pozwolenia peer to peer, ale @vechainofficial ma kilka interesujących sposobów wykorzystania ich do powstrzymania podrabiania towarów, dzięki czemu rynki bez pozwolenia P2P są bardziej wiarygodne. https://t.co/7Km9Hv0xRj

– Roger Ver (@rogerkver) 21 grudnia 2017

Chociaż trudno jest z całą pewnością poznać przyszłe ceny VeChain, walidacja od eksperta z pewnością coś znaczy.

Prognoza cen VeChain 2021 według innych renomowanych źródeł

Istnieje kilka innych renomowanych źródeł, które dokonały prognozy cen VeChain w 2021 r. Na podstawie takich czynników, jak przeszłe trendy, zespół, przewaga technologiczna i nastroje rynkowe.

Jednym z takich źródeł jest smartereum.com który regularnie publikuje prognozy dotyczące kryptowalut. Kilka lat temu przewidywali, że cena VeChain nie wzrośnie znacznie od wartości 0,011 USD, jednak jego cena wynosi 0,03 USD w 2021 r., A prognoza na 2021 r. Wydaje się jaśniejsza niż kiedykolwiek..

Smartereum.com oparło swoje prognozy cenowe VeChain na fakcie, że ma bardzo wszechstronny łańcuch bloków z wieloma aplikacjami. Uważają jednak również, że VeChain może być bardziej niestabilny, ponieważ jest mniej znany w porównaniu do innych najlepszych kryptowalut.

Następnie przeprowadzę Cię przez prognozę cen VeChain w 2021 roku i później.

Prognoza cen VeChain w perspektywie długoterminowej

Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej warto przyjrzeć się długoterminowym perspektywom jakiejkolwiek kryptowaluty. Tak więc w tej sekcji omówię najlepsze długoterminowe prognozy cen VeChain różnymi metodami.

Długoterminowe przewidywanie cen VeChain na podstawie analizy technicznej

Walletinvestor.com podaje również długoterminową prognozę cenową VeChain – twierdzi, że cena VET wzrośnie do 0,046 USD w ciągu jednego roku i wzrośnie do 0,1 USD za 5 lat.

Jak widać, sprawia to, że VeChain jest jedną z lepszych inwestycji długoterminowych.

Długoterminowe prognozy cen VeChain przez ekspertów

W marcu 2018 roku VeChain wprowadził na pokład Tima Drapera jako jednego ze swoich inwestorów. Jeśli nie znasz Tima Drapera, pozwól mi wyjaśnić – jest legendą Doliny Krzemowej.

Jest nie tylko renomowanym inwestorem w wielu firmach z Doliny Krzemowej (takich jak Tesla), ale także wielkim zwolennikiem kryptowalut. Zainwestował dużo pieniędzy Bitcoin w czasie, gdy jego cena wynosiła zaledwie 6 USD.

VeChain otrzymał ogromną walidację, zapewniając wsparcie tak doświadczonego inwestora i znanego głosu w świecie kryptowalut.

Z naszym inwestorem spotykamy się oko w oko, @TimDraper, dotyczące przyszłości kryptowalut i wykorzystania rozwiązań blockchain. https://t.co/QEvnx6NM6A

– Fundacja VeChain (@vechainofficial) 26 marca 2018 roku

Długoterminowe prognozy cen VeChain według innych renomowanych źródeł

Zgodnie z pięcioletnią prognozą wg smartereum.com (wyprodukowany w 2018 r.), Cena VeChain może osiągnąć nawet 75 USD.

Smarterum.com oczekuje, że VeChain zapewni „pełną integrację platformy opartej na łańcuchu bloków z rzeczywistym światem biznesu”. Pomogłoby to uczynić blockchain coraz bardziej dostępnym dla firm na zasadzie głównego nurtu.

Były to więc jedne z najlepszych długoterminowych prognoz cenowych VeChain w 2021 r. I później. Jak widać, większość z nich spodziewa się, że VeChain będzie znacznie słabszy w ciągu najbliższych 5 lat. Jednak te prognozy cenowe VeChain mogą, ale nie muszą, okazać się poprawne – zawsze pamiętaj, że nie można wiedzieć na pewno, jaka jest przyszła cena kryptowaluty.

Zanim dojdziesz do wniosku, czy VeChain jest dobrą, czy złą inwestycją, powinieneś rozważyć różne czynniki.

Przyjrzyjmy się im w następnej sekcji.

Czy VeChain to dobra inwestycja?

Na ceny kryptowaluty mogą wpływać różne czynniki. Oprócz prognozowania cen VeChain, przeprowadzę Cię również przez czynniki, które mogą pozytywnie wpłynąć na przyszłość VeChain, a także czynniki, które mogą mieć negatywny wpływ.

W tej sekcji omówię powody, dla których VeChain jest dobrą lub złą inwestycją.

Dlaczego VeChain może być dobrą inwestycją?

Rzućmy okiem na powody, dla których VeChain może być dobrą inwestycją.

Partnerstwa w świecie rzeczywistym

Jedną z najbardziej obiecujących rzeczy w VeChain jest to, że zapewnił solidne partnerstwa z wieloma renomowanymi organizacjami. Pomaga VeChain w tworzeniu i testowaniu rozwiązań, które mogą rozwiązać rzeczywiste problemy.

Niektóre nazwiska na rosnącej liście partnerstw obejmują PWC, DNV GL, China Unicom i partnerstwo na szczeblu krajowym rządu chińskiego.

Jest to jeden z najważniejszych powodów, dla których każda kryptowaluta odniosła sukces. Jeśli VeChain odniesie sukces w wykorzystaniu tych partnerstw do tworzenia produktów gotowych na rynek, to ma przed sobą ogromną przyszłość.

Dywersyfikacja

VeChain rozpoczął tworzenie rozwiązań opartych na łańcuchu bloków dla branży łańcucha dostaw. Zespół zdał sobie sprawę, że rozwiązania VeChain mogą mieć zastosowanie w wielu innych branżach, dlatego obecnie opracowują rozwiązania dla wielu branż.

W rzeczywistości, jak wspomniano wcześniej, VeChain oferuje teraz platformę podobną do Ethereum do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji (DApps). VeChain Thor, jak będzie wiadomo, będzie nowym blockchainem, na którym będą używane tokeny VeChain Thor (VET).

Tak więc VeChain ma dużo miejsca na rozwój, ponieważ teraz jest skierowany na większy rynek.

Doświadczony zespół

Jak wspomniałem wcześniej, VeChain jest jednym z najstarszych projektów blockchain. W rezultacie jego zespół zdobył ogromne doświadczenie w dostarczaniu rzeczywistych rozwiązań, co jest wyzwaniem dla większości kryptowalut.

Członkowie głównego zespołu VeChain Price PredictionZespół VeChain Core | Źródło: vechain

W przypadku młodej technologii, takiej jak blockchain, bardzo ważne jest, aby projekt, na który można zainwestować, był wspierany przez silny zespół. Na szczęście tak jest w przypadku VeChain.

Fundacja VeChain

VeChain jest wspierany przez VeChain Foundation, która jest podmiotem non-profit odpowiedzialnym za rozwój sieci i R&re.

VeChain Foundation odgrywa ważną rolę w rozwijaniu partnerstw z firmami, takimi jak te, które widzieliśmy powyżej. Wsparcie na mocnych fundamentach może pomóc VeChain w skuteczniejszym osiąganiu celów.

Decentralizacja

W czasie, gdy wiele kryptowalut (BCH, Ripple i inne) jest krytykowanych za zachęcanie do centralizacji, VeChain jest zdecentralizowany pod każdym względem.

Ma nie tylko biura na całym świecie, ale także sieć 111 węzłów rozsianych po wielu krajach, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Japonia, Chiny i Korea Południowa..

Węzły prognozowania cen VeChain

Źródło: naver

Moim zdaniem jest wiele krytycznych rzeczy, które działają na korzyść VeChain. Jeśli uda się go pomyślnie zrealizować zgodnie z mapą drogową, może to być dobra inwestycja.

Chociaż VeChain może być starszy niż inne kryptowaluty, wciąż znajduje się na wczesnym etapie rozwoju. Z tego powodu istnieje kilka czynników, które mogą negatywnie wpłynąć na prognozę ceny VeChain. Przyjrzyjmy się im.

Powody, dla których VeChain może okazać się złą inwestycją

Teraz sprawdźmy czynniki, które mogą sprawić, że VeChain będzie złą inwestycją.

Konkurencja

W ciągu ostatniego roku rynek kryptowalut przeżył rozkwit i stał się polem zaciekłej konkurencji. Podobnie jak inne, VeChain również zmaga się z ostrą konkurencją ze strony istniejących i nadchodzących projektów.

Musi konkurować z nadchodzącym projektem Waltonchain, który również jest skierowany do sektora łańcucha dostaw.

Ponadto, teraz, gdy wkracza w to samo miejsce co Ethereum, konkurencja stanie się jeszcze trudniejsza: Vechain Thor będzie musiał konkurować z takimi firmami jak Ethereum, Cardano i NEO.

Praca w toku

VeChain wkracza na arenę inteligentnych kontraktów z Vechain Thor, ale wciąż jest w fazie rozwoju. Przyszłość VeChain zależy w dużym stopniu od pomyślnego przekształcenia Vechain Thor w produkt, który może konkurować z innymi dostępnymi rozwiązaniami.

Przepisy prawne

Jeśli chodzi o rynek kryptowalut, zawsze należy uważać na nadchodzące regulacje. Jest to tym bardziej istotne w przypadku VeChain ze względu na jego bliskie powiązania z rządem chińskim.

Chociaż chiński rząd okazywał wsparcie VeChain, nadal może to przynieść odwrotny skutek. W przeszłości rząd chiński podejmował wiele działań, aby zahamować rozwój rynku kryptowalut w Chinach.

Oto niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej dotyczącej VeChain.

Słowa końcowe

Teraz wiesz, jakie są różne źródła i metody opracowywania prognoz cen kryptowalut. Podzieliłem się z wami średnią prognozą cen VeChain 2021, a także prognozami długoterminowymi, takimi jak prognoza cen VeChain 2021.

Wiesz również, jakie możliwości i wyzwania stoją przed VeChain, które mogą wpłynąć na jego przyszłość.

Największą zaletą VeChain jest to, że jest to jedna z niewielu kryptowalut z wieloma partnerstwami i aplikacjami w świecie rzeczywistym. Z drugiej strony VeChain nadal musi udowodnić sukces Vechain Thor.

Więc co myślisz o VeChain? Czy masz pozytywne prognozy na przyszłość? Bardzo chciałbym usłyszeć Twoje myśli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me