Jeśli trzymasz jakiś Vertcoin i chcesz wiedzieć, czy cena będzie rosła czy spadała, uzyskaj prognozę ceny Vertcoin? A może myślisz o zakupie, ale chcesz się dowiedzieć, co stanie się z ceną w najbliższej przyszłości?

Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ powiem ci wszystko, co musisz wiedzieć! Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że Vertcoin jest również w skrócie nazywany monetą VTC?

W każdym razie w moim przewodniku dotyczącym prognozowania cen Vertcoin najpierw przedstawię szybkie wyjaśnienie, czym właściwie jest projekt, a następnie krótkie omówienie tego, co się stało, jego dotychczasowa cena.

Następnie omówię kilka możliwych prognoz na 2021 rok i później, a następnie przedstawię swoją opinię na temat tego, czy uważam, że Vertcoin jest dobrą inwestycją, czy nie..

Więc na co czekasz? Zacznijmy od ustalenia, czym właściwie jest Vertcoin!

Co to jest Vertcoin?


Vertcoin został po raz pierwszy uruchomiony w 2014 roku i został stworzony, aby konkurować z wcześniejszymi łańcuchami bloków, takimi jak Bitcoin. Jest to kryptowaluta, która umożliwia ludziom wysyłanie i otrzymywanie monet między sobą, bez konieczności weryfikacji transakcji przez stronę trzecią.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

W rzeczywistości istnieją pewne kluczowe różnice między Vertcoinem a Bitcoinem. Po pierwsze, Vertcoin jest w stanie potwierdzić transakcje w zaledwie 2,5 minuty, podczas gdy Bitcoin zajmuje 10 minut. Ponadto, podczas gdy podaż Bitcoinów będzie ograniczona do zaledwie 21 milionów, Vertcoin jest czterokrotnie większy i wynosi 84 miliony.

Prognoza cen Vertcoin Prognoza cen Vertcoin
Całkowita podaż:

84 000 000

Czas transakcji:

Średnio (2,5 minuty)

Średnia opłata za TX:

0,0018 USD

Kapitalizacja rynkowa:

11.157.657,27 $

Całkowita podaż:

21 000 000

Czas transakcji:

Wolno (10 minut)

Średnia opłata za TX:

6,657 $

Kapitalizacja rynkowa:

618 396 832 615,41 USD

Vertcoin różni się również sposobem, w jaki ludzie mogą brać udział w wydobyciu, ponieważ nie zezwala na urządzenia sprzętowe ASIC. Dzięki temu ludzie mogą zamiast tego używać swoich procesorów graficznych, co daje każdemu szansę wzięcia udziału. Z drugiej strony, w przypadku Bitcoin, ci z najdroższymi urządzeniami ASIC zawsze otrzymują nagrodę za wydobycie, co nie jest sprawiedliwym systemem.

Teraz, gdy już wiesz, co to właściwie jest, kolejna część mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Vertcoin zajmie się tym, co musisz wziąć pod uwagę, czytając prognozy cenowe.

Co wziąć pod uwagę Przewidywanie Vertcoina

Internet jest pełen „ekspertów” prognozowania cen, ale w rzeczywistości ludzie nie wiedzą, co wydarzy się w przyszłości. Gdyby tak było, wszyscy bylibyśmy bardzo bogaci.

Branża kryptowalut jest niezwykle niestabilna i nie jest niczym niezwykłym obserwowanie ogromnych wahań cen w okresie 24 godzin. To czasami sprawia, że ​​bardzo trudno jest przewidzieć, w którym kierunku pójdzie cena.

W dłuższej perspektywie najważniejszymi rzeczami, które wpłyną na cenę kryptowaluty, są nowe partnerstwa, technologia i wykorzystanie w świecie rzeczywistym.

Powinieneś zawsze pamiętać, że prognozy są osobistymi opiniami osoby, która je tworzy. Dlatego nigdy nie inwestuj pieniędzy wyłącznie na podstawie prognoz cenowych i zawsze przeprowadzić własne niezależne badania!

Teraz, gdy już wiesz, co wziąć pod uwagę, następna część mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Vertcoin zawiera szybkie spojrzenie na to, co stało się z jego ceną do tej pory!

Prognoza cen Vertcoin: dotychczasowa historia

Kiedy moneta VTC została po raz pierwszy wypuszczona w maju 2014 r., Natychmiast wzrosła do nieco ponad 5 USD za monetę. Jednak w ciągu następnych trzech miesięcy szybko spadł do 0,091 USD, tracąc po drodze większość swojej wartości. Co ciekawe, utrzymywał się w tej cenie przez kolejne trzy lata.

Następnie, w maju 2017 r., Moneta VTC przeszła znakomity ruch, osiągając rekordowe maksima prawie 10 USD w styczniu 2018 r.! Od tego czasu jego cena spada i teraz jest wart tylko 0,2 USD w 2021 roku.

Chociaż cała branża kryptowalut doświadcza dużych ruchów cenowych, wydaje się, że Vertcoin doświadczył bardzo wysokich poziomów zmienności.

W jaki sposób jego cena pójdzie do przodu? Każdy zgaduje! Jednak w następnej części mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Vertcoin rozważymy niektóre możliwe prognozy.

Prognozy cen VertCoin 2021?

Pierwsza prognoza cen Vertcoin na rok 2021, na którą się natknąłem, była autorstwa Patricka Brika z Profit Confidential. Brik uważa, że ​​jedynym sposobem, aby naprawdę przewidzieć ruch cen kryptowalut, jest skorzystanie z analizy wykresów technicznych.

Prognoza cen Vertcoin

Dzieje się tak, gdy badasz poprzednie ruchy cenowe i szukasz pewnych trendów, mając nadzieję na oszacowanie, gdzie i kiedy cena się zmieni. Według Brika od 20 lat z powodzeniem stosuje swoje metody analizy wykresów. Więc co, jego zdaniem, stanie się z Vertcoinem w przyszłości?

Cóż, Brik był bardzo pewny przyszłości Vertcoina i wierzył, że Vercoin powinien osiągnąć 8000 $ w 2018 roku! Aby tak się stało, Brik twierdził, że „punkt oporu” w wysokości 7,25 dolara musi zostać wyraźnie przełamany. Punktem oporu jest cena, przy której inwestorzy w przeszłości sprzedawali swoje monety. Jeśli jednak jest to zepsute, czasami powoduje to, że cena doświadcza nowych szczytów. Oczywiste jest, że ta prognoza była bardzo nierealna i tak się nie stało.

Istnieje jednak wyraźny problem z tą konkretną prognozą i jest ona związana z kapitalizacją rynkową. Kapitalizacja rynkowa monety wskazuje jej całkowitą wartość. Oblicza się ją, mnożąc całkowitą liczbę monet w obiegu przez aktualną cenę rynkową monety.

Na przykład, jeśli w obiegu jest 5 milionów monet, a aktualna cena monety wynosi 2 USD, wówczas całkowita kapitalizacja rynkowa wynosi 10 milionów USD. Wracając do prognozy cenowej Brika…

W chwili pisania tego tekstu w obiegu jest około 44 milionów monet VTC, więc gdy pomnożymy to przez prognozę Brika na 8000 USD, dałoby to całkowitą kapitalizację rynkową w wysokości 352 USD miliard!

W rzeczywistości jest to bardzo mało prawdopodobne w latach 2018-2021. Dzięki temu stałaby się najcenniejszą kryptowalutą świata, wyprzedzając Bitcoin. Oznaczałoby to również, że Vertcoin musiałby podnieść swoją najwyższą w historii cenę 10 USD o ponad 80 000%. Chociaż wzrost cen tego rodzaju miał miejsce w przeszłości, byłoby to znaczącym wydarzeniem, gdyby stało się to z monetą VTC.

Więc jakie są inne prognozy Vertcoin? Innym analitykiem, z którym się spotkałem, był WalletInvestor. Wierzy w potencjał monety VTC, jednak nie jest tak optymistą jak Patrick Brik!

WalletInvestor uważa, że ​​za 1 rok Vertcoin spadnie do 0,00794 USD. Podobnie jak w przypadku poprzedniej prognozy, wykorzystali analizę wykresów technicznych, aby przewidzieć przyszłe zmiany cen.

Prognoza cen Vertcoin

Ta prognoza na 2021 rok wydaje się rozsądna, jednak bardzo pesymistyczna, ponieważ cena waluty Vertcoin wynosi 0,19 USD.

Co sądzisz o dwóch prognozach cen Vertcoin na 2021 r. Wymienionych powyżej? Myślisz, że 8000 $ jest możliwe, czy o krok za daleko? W każdym razie, kolejna część mojego przewodnika po prognozach cen Vertcoin zajmie się tym, co zdaniem analityków wydarzy się w 2021 roku i później!

Prognozy cenowe VertCoin w 2021 roku i później!

Jeśli myślałeś, że krótkoterminowe prognozy cenowe są trudne, prognozy długoterminowe są jeszcze trudniejsze!

Coinliker, który twierdzi, że specjalizuje się w prognozowaniu cen kryptowalut, uważa, że ​​cena monety VTC powinna osiągnąć 25,07 USD do czerwca 2018 r. Oznaczało to wzrost o około 150% w stosunku do rekordowego poziomu nieco poniżej 10 USD, co daje w sumie kapitalizacja rynkowa nieco ponad 1,1 miliarda dolarów. Nie trzeba dodawać, że taki scenariusz nie miał miejsca w ciągu ostatnich kilku lat, a teraz cena Vercoin stale spada. W tej chwili (czerwiec 2021) cena Vertcoin wynosi tylko 0,20 USD.

To była trudna do przeanalizowania prognoza. Z jednej strony, całkowita wycena na poziomie 1,1 miliarda dolarów nie byłaby całkowicie niemożliwa, ponieważ było i jest wiele kryptowalut wycenianych na więcej niż ta kwota. Jednak wiele z tych monet ma lepszą technologię, zwłaszcza jeśli chodzi o czasy transakcji.

A co z okresem po 2021 roku? Jedno z bardziej realistycznych przewidywań przedstawia tradingbeasts.com. Poniżej możesz zobaczyć prognozę cenową Vertcoin na 2021 rok.

Jak widać, w oparciu o te prognozy cena Vertcoin może wzrosnąć do 0,28 USD. To bardzo realistyczne.

Cena VTC: czy to dobra inwestycja?

Zanim przedstawię Ci moje opinie na temat Vertcoin, chciałem jasno powiedzieć, że nie udzielam Ci porad finansowych ani inwestycyjnych. Podobnie jak inne opinie, które omówiłem wcześniej, wszystko opiera się wyłącznie na osobistych opiniach.

Zawsze powinieneś przeprowadzić własne badania przed dokonaniem inwestycji, a co ważniejsze, nigdy nie inwestować w oparciu o sam przewodnik przewidujący ceny!

Sposób, w jaki lubię analizować potencjał monety, polega na spojrzeniu na potencjalne przyszłe wydarzenia. Na początek przyjrzałem się mapie drogowej Vertcoin.

Mapa drogowa

Chociaż mapa drogowa Vertcoin na 2021 r. Nie zawiera konkretnych dat, mają pełną listę celów, które mają nadzieję osiągnąć. Obejmuje to zwiększenie liczby giełd, na których są notowani, wsparcie ich monety portfelem sprzętowym Trezor i założenie Fundacji Vertcoin..

Cele te pokazują, że zespół programistów nieustannie szuka ulepszeń, a każdy z tych celów może spowodować wzrost ceny ich monety VTC. Inwestorzy lubią osiągać cele, dlatego ważne jest, aby Vertcoin był w stanie skutecznie osiągnąć większość z powyższych celów.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Związki partnerskie

Jedną z głównych wad, które mogą wpłynąć na cenę Vertcoin, jest to, że nie utworzyli jeszcze żadnych dużych partnerstw. Partnerstwo jest naprawdę ważne, ponieważ umożliwia wykorzystanie monety w świecie rzeczywistym.

Na przykład, jeśli Vertcoin byłby w stanie zawrzeć umowę z korporacją, która chciała zacząć akceptować jej monetę, cena gwałtownie wzrosłaby. Wydaje się jednak, że w ich najnowszym planie działania nie ma wzmianki o celach partnerstwa.

Konkurencja

Kolejną kwestią, która może mieć wpływ na wycenę ceny VTC, jest jego konkurencja. Istnieje wiele innych kryptowalut, które działają znacznie lepiej niż Vertcoin, co oznacza, że ​​mogą szybciej przetwarzać transakcje. Ponadto poziomy wydajności Vertcoin są bardzo podobne do Litecoina.

Porównanie Vertcoin vs Litecoin

Największą różnicą jest to, że Litecoin jest znacznie bardziej popularny niż Vertcoin, dlatego jest silną 10 kryptowalutą w pierwszej dziesiątce. Jedynym sposobem, w jaki Vertcoin będzie w stanie pokonać swoją konkurencję, jest ulepszenie swojej technologii. Jeśli mogą, mają naprawdę duże szanse na spełnienie niektórych z powyższych prognoz Vertcoin.

Ostatecznie, chociaż uważam, że projekt Vertcoin ma prawdziwy potencjał, trudno jest przewidzieć, co przyniesie przyszłość.

Wniosek

I to już koniec mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Vertcoin. Jeśli czytasz to od początku do końca, powinieneś teraz naprawdę dobrze zrozumieć, czym jest projekt i co planują zrobić.

Powinieneś także dobrze poznać niektóre z różnych prognoz Vertcoin, które obecnie istnieją. Podczas gdy niektórzy są naprawdę pozytywni, inni nie. Jak wspomniałem wcześniej, prognozy są wyłącznie opinią osoby, która je tworzy, dlatego przed dokonaniem inwestycji zawsze należy przeprowadzić własne badania.

Jak myślisz, w jaki sposób cena pójdzie w 2021 roku i później? Czy odwiedziłeś mojego przewodnika, ponieważ rozważasz inwestycję, czy już masz monety? Zawsze dobrze jest usłyszeć nowe podpowiedzi, więc daj mi znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me