Najlepsi z nas nawet nie wiedzieli, że kryptowaluty istniały na początku 2017 roku. A ci, którzy wiedzieli, że chodziło o Bitcoin i Ethereum. Jednak wraz z postępem w 2017 r. Kryptowaluty kwitły bardziej niż cokolwiek, co kiedykolwiek widziano.

Kapitalizacja rynkowa kryptowalut wzrosła z 19 mld USD w styczniu 2017 r. Do 795 miliardów dolarów w styczniu 2018 r. To łączny wzrost o ponad 40000%!

Wiele nowych kryptowalut stało się częścią tej historii sukcesu, a Monero jest jednym z nich. Monero było jedenastą co do wielkości kryptowalutą o kapitalizacji rynkowej wynoszącej 3,35 miliarda dolarów w 2018 roku. Jednak na początku 2021 roku Monero jest 17. największą kryptowalutą o kapitalizacji rynkowej 2,41 miliarda dolarów.

Monero radziło sobie wyjątkowo dobrze w 2018 roku i wielu inwestorów zastanawia się, czy powtórzy się to w 2021 roku. Ci z Was, którzy również kwestionują przyszłość Monero, znaleźli się we właściwym miejscu.

W tym przewodniku podzielę się najlepszymi prognozami Monero na 2021 rok. Omówię również podstawy Monero i jego historyczne trendy cenowe, abyś dobrze zrozumiał, do czego zdolna jest ta kryptowaluta.

Pod koniec tego przewodnika powinieneś dobrze zrozumieć przyszłość Monero. Oprócz korzystania z tych informacji radzę również skonsultować się z doradcą finansowym przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych.


Monero – ulepszona wersja Bitcoin

Monero to cyfrowa waluta zbudowana przy użyciu technologii blockchain. Podobnie jak Bitcoin, Monero może być również używane do wysyłania lub otrzymywania płatności. Czym więc różni się od Bitcoina i innych kryptowalut?

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Monero nie zostało zbudowane przy użyciu technologii Bitcoin. Monero zostało założone w 2014 roku, z naciskiem na poprawę braku prywatności w Bitcoin.

Kiedy wysyłasz komuś Bitcoin, każdy może zobaczyć, kto jest nadawcą i odbiorcą oraz ile warta jest transakcja.

Użytkownicy zewnętrzni nie widzą nazw dwóch użytkowników, jednak każdy może zobaczyć publiczny adres portfela Bitcoin użytkownika. A w świecie Bitcoin Twój adres publiczny to Twoja tożsamość.

Nie tylko to, ale każdy może zobaczyć wszystkie poprzednie transakcje, w których został użyty konkretny Bitcoin. Tak więc, jeśli posiadany przez Ciebie Bitcoin był w przeszłości używany w nielegalnym handlu, ktoś może odmówić przyjęcia go od Ciebie.

Różni się to od sposobu działania transakcji Monero. Kiedy ma miejsce transakcja Monero, tożsamość nadawcy i odbiorcy pozostaje prywatna. Ponadto transakcje Monero nie mogą być ze sobą powiązane. Każda transakcja Monero jest prywatna, niemożliwa do połączenia i niemożliwa do wykrycia, tak jak fizyczna gotówka.

Jeśli ktoś płaci Ci rachunkiem za 100 USD, czy masz pojęcie, gdzie był on wcześniej używany? Albo kim byli byli właściciele rachunku za 100 dolarów? Nie!

To właśnie wnosi Monero do transakcji kryptowalutowych – zapewnia prywatność. Jeśli dokonujesz płatności za pomocą Monero, nikt nie może zobaczyć, na co wydajesz pieniądze. Co dla niektórych okazało się atrakcyjną funkcją!

Zobaczmy teraz, jak Monero radziło sobie w przeszłości od momentu narodzin.

Historyczne trendy cenowe Monero

Monero nie widziało zbytniej akcji przez prawie 2 lata po założeniu w 2014 roku. Popularność zaczęło zdobywać około połowy 2016 i 2017 roku, kiedy to pokazało świetne wyniki..

Monero, którego wartość wynosiła około 12 USD w styczniu 2017 r., Osiągnęła szczyt 494 USD w styczniu 2018 r.

Wykres prognozy ceny Monero

Jednak, podobnie jak wszystkie inne kryptowaluty, ceny Monero również spadły od stycznia 2018 r.

Teraz ważne jest, aby zrozumieć, co doprowadziło do wzrostu i spadku ceny Monero w przeszłości. Więc spójrzmy na niektóre, dobrze?

Przyczyny historycznych zmian cen

  • Pierwszy znaczący wzrost cen Monero nastąpił w drugiej połowie 2016 r. Cena Monero, która na początku 2016 r. Wynosiła mniej niż dolara, wzrosła do około 14 USD we wrześniu 2016 r. Co oznacza wzrost o prawie 2700%.!

Wielu uważa, że ​​było to spowodowane rosnącą popularnością Monero na nielegalnym rynku handlowym. Wynika to z tożsamości i prywatności transakcji oferowanej przez Monero.

W sierpniu 2016 r. Ruszyła witryna rynkowa Darknet Alphabay akceptowanie Monero jako alternatywa dla Bitcoin.

  • W sierpniu 2017 r. Cena Monero odnotowała kolejny skok (wzrósł), mimo że cena Bitcoina spadała. Chociaż trudno jest być całkowicie pewnym powodu, mogło to być spowodowane ogłoszeniem z koreańskiej giełdy kryptowalut Bithumb.

Bithumb otworzył wymianę dla Handel Monero w sierpniu 2017, co zwiększyło dostępność Monero dla inwestorów.

  • Cena Monero ponownie wzrosła w grudniu 2017 r., Kiedy pojawiły się wiadomości o zaakceptowaniu Monero przez grupę około 45 bardzo znanych muzyków. Ci, którzy zaczęli akceptować Monero, to G-Eazy, Mariah Carey, Backstreet Boys, Sia i Fall Out Boy. Całkiem fajnie, huh?

Jak widać, istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na cenę Monero. Cena Monero (i większości kryptowalut) zwykle wiąże się z nowymi osiągnięciami technologicznymi i szumem medialnym.

Obecnie (Styczeń 2021) Cena Monero wynosi 135 USD a cena wydaje się szybko rosnąć.

Prognoza ceny Monero: Cena Monero 2021.

Teraz przewidywanie ceny Monero (lub jakiejkolwiek innej kryptowaluty) jest dość trudne, nawet dla ekspertów. Wiadomo, że kryptowaluty zachowują się w nieoczekiwany sposób.

Ale to, co mogę zrobić, to podzielić się z wami prognozą cen Monero na 2021 r., Która pomoże Ci zdecydować, czy Monero jest dobrą inwestycją krótkoterminową, czy długoterminową.

Przejdźmy więc od razu do naszej prognozy cen Monero.

Prognoza cen Monero 2021

Najpierw przyjrzyjmy się, jak wygląda przyszłość Monero w tym roku.

Prognoza cen Monero 2021 z wykorzystaniem analizy technicznej

Analiza techniczna: Korzystanie z historycznych trendów cenowych i trendów wolumenu obrotu, aby przewidzieć przyszłość Monero. Zadanie to jest wykonywane przez oprogramowanie, które stosuje złożone funkcje matematyczne do danych historycznych.

Jedną stroną internetową, która przeprowadza analizę techniczną kryptowalut, jest Walletinvestor.com. Co przewiduje, że cena Monero będzie w pobliżu 184,58 USD w jeden rok.

Sprawdź zrzut ekranu poniżej, aby zobaczyć, jak wygląda przyszłość Monero, zgodnie z ich analizą techniczną.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Prognoza cen Monero 2021 – na podstawie funkcji prywatności

Nie ma wątpliwości, że Monero wyróżnia się na tle innych kryptowalut ze względu na prywatność, jaką zapewnia. Wielu ekspertów uważa, że ​​ta jedna funkcja może wznieść Monero na wielkie wyżyny.

Opierając się na tych prognozach cenowych Monero, rok 2021 wydaje się być dobrym rokiem dla Monero. Oprócz tego, że zapewnia prywatność, projekt Monero ma kilka innych korzyści. Które omówię nieco później w tym artykule!

Wcześniej ważne jest, abyś zrozumiał długoterminowe prognozy Monero. Więc teraz pokażę wam niektóre z najlepszych prognoz cen Monero na 2021 rok.

Prognoza cen Monero 2021

Kryptowaluty mogą rosnąć lub spadać o duże wartości procentowe w ciągu jednego dnia. Utrudnia to przewidywanie długoterminowych cen jakiejkolwiek kryptowaluty, w tym Monero.

Przyjrzyjmy się jednak niektórym z najlepszych prognoz cenowych Monero na 2021 rok.

Prognoza cen Monero 2021 z wykorzystaniem analizy technicznej

Skoro już wiesz, czym jest analiza techniczna, spójrzmy na prognozę przygotowaną przez longforecast.com. To kolejna strona internetowa, która zapewnia prognozy cen kryptowalut od bardzo krótkoterminowych do długoterminowych.

Według longforecast.com, cena Monero będzie wahać się w przedziale 95-109 dolarów w kwietniu 2021 roku i wzrośnie do 154-198 dolarów w grudniu.

Długoterminowe prognozy cen Monero autorstwa Johna McAfee

John McAfee to jeden z najbardziej znanych ekspertów i wpływowych osób na rynku kryptowalut. Jego tweety i komentarze na temat kryptowaluty mogą mieć bezpośredni wpływ na jej cenę.

Chociaż John McAfee nie podał dokładnej prognozy ceny Monero, powiedział to Monero ma potencjał, by rzucić wyzwanie Bitcoinowi jako wiodąca kryptowaluta. Bardzo głośno mówił o swoim wsparciu dla Monero w wywiadach i na Twitterze.

Zdjęcie na Twitterze od Johna McAfee

Jak każda inna prognoza cenowa, może się to sprawdzić lub nie, ale mówi nam, że eksperci tacy jak McAfee wierzą w przyszłość Monero.

Tak więc wygląda prognoza cen Monero w 2021 roku. Może się to wydawać dobrą inwestycją, ale jest wiele rzeczy, które mogą wpłynąć na jej cenę w przyszłości. W końcu mamy przed sobą długą drogę do 2021 roku.

Czy więc Monero to dobra inwestycja?

Patrząc wstecz na ostatnie 2-3 lata, przynajmniej mogę powiedzieć, że rynek kryptowalut był dość nieprzewidywalny.

Ogólnie rzecz biorąc, kryptowaluty z najlepszą technologią i najsilniejszym zespołem to te, które odnoszą największy sukces. Okazało się, że tak jest w przypadku monet takich jak Ethereum, Litecoin i Ripple.

Oto kilka powodów, dla których Monero może odnieść sukces w nadchodzących latach:

Prywatność

Monero jest firmą prywatną, która zwiększa swoje zapotrzebowanie zarówno w transakcjach legalnych, jak i nielegalnych.

Chociaż ty i ja możemy nie zgadzać się co do tego, że Monero jest używane w nielegalnym handlu, czynnik ten zwiększa popyt i ceny Monero.

Zwolnienie portfela sprzętowego

Obecnie nie ma portfela sprzętowego, który obsługuje monety Monero. Portfele sprzętowe są bardzo ważne dla każdej kryptowaluty, ponieważ są najbezpieczniejszym sposobem ich przechowywania.

Zarówno społeczność Monero, jak i Księga główna pracują nad portfelem sprzętowym dla Monero.

Uwaga: Ledger jest jedną z najbardziej renomowanych i popularnych firm zajmujących się portfelami sprzętowymi dla Bitcoin, Ethereum i wielu innych kryptowalut.

Nadchodzące ulepszenia technologiczne

Technologia wszystkich kryptowalut jest wciąż na wczesnym etapie. Większość dzisiejszych kryptowalut jest stale ulepszana i ulepszana. A Monero jest jedną z kryptowalut, która właśnie to robi!

Zespół Monero pracuje nad projektem o nazwie „Kovri”, który zasadniczo próbuje jeszcze bardziej ulepszyć aspekt prywatności w Monero. Pracują również nad poprawą skalowalności Monero.

Sprawdzone osiągnięcia

Od 2017 roku nastąpił zalew kryptowalut, ale Monero nadal przetrwało (obecnie na 11. miejscu!) Na tak zatłoczonym rynku. To pokazuje, że jest to ceniona moneta przez wielu inwestorów i może tak pozostać.

Są to kluczowe czynniki, które w przyszłości przyciągną inwestorów do Monero. W miarę jak rynek kryptowalut staje się bardziej dojrzały, ludzie będą chcieli inwestować w monety, które sprawdziły się jako najlepsze kryptowaluty. Co Monero robił przez lata.

Osobiście uważam, że Monero zostanie tutaj i ma potencjał, aby zaoferować dobre zyski w dłuższej perspektywie. Myślę, że nie ma wielu powodów do awarii, ale oto kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć:

Przepisy prawne

Jedno jest pewne: wzrost liczby regulacji doprowadzi do spadku cen kryptowalut (jednych bardziej niż innych). Jednak organy regulacyjne mogą próbować powstrzymać jego użycie w nielegalnym handlu, co oznacza, że ​​Monero może zostać dotknięty bardziej niż inne.

Jeśli organy regulacyjne zdecydują się zakazać Monero, może to nie tylko doprowadzić do obniżenia ceny, ale także do całkowitej awarii.

Rosnąca konkurencja

Tak, Monero jest jedną z najstarszych kryptowalut, jeśli chodzi o zapewnienie prywatności, ale nie jest już sam. Ma silną konkurencję ze strony innych monet opartych na prywatności, takich jak ZCash, Dash, Verge i PIVX.

Rosnąca liczba opcji monet opartych na prywatności może odwrócić uwagę inwestorów od Monero i skierować się ku nowszym opcjom.

Są to dwie ważne rzeczy, o których musisz pamiętać, zanim zainwestujesz w Monero. Chociaż nie sądzę, aby miały one natychmiastowy wpływ na cenę Monero, należy o nich pamiętać. I zawsze bądź na bieżąco z nowościami związanymi z przepisami dotyczącymi kryptowalut.

Zatem przyszłość Monero wygląda pozytywnie po porównaniu zalet i wad. Co myślisz?

Słowa końcowe

Teraz dobrze rozumiesz, czym jest Monero i czym różni się od innych kryptowalut, takich jak Bitcoin. Znasz również najwyższą prognozę cen Monero na 2021 rok.

Myślę, że patrząc na prognozy i korzyści, które sprzyjają Monero, przyszłość Monero nie wygląda tak źle!

Oczywiście przy wszystkich inwestycjach w kryptowaluty istnieje możliwość osiągnięcia dobrych zysków. Jednak przed zainwestowaniem w jakąkolwiek kryptowalutę należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  • Inwestuj tylko pieniądze, na których utratę możesz sobie pozwolić
  • Nie inwestuj wszystkich swoich pieniędzy w jedną kryptowalutę
  • Przed zainwestowaniem poszukaj dalszych informacji i skonsultuj się z doradcą finansowym

Skoro ten przewodnik się skończył, co myślisz o Monero? Czy warto zainwestować? Chętnie poznamy Twoje myśli!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me