Jeśli przyszedłeś do tego przewodnika, prawdopodobnie myślisz o inwestowanie w monety OMG. Jednak zanim to zrobisz, ważne jest, aby dowiedzieć się więcej o tej monecie, a także o giełdach kryptowalut, na których można ją kupić.

Cóż, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ powiem ci wszystko, o czym musisz wiedzieć inwestowanie w monety OMG.

W tym przewodniku powiem Ci, czym jest OMG, ile jest warte i co może wpłynąć na jego wartość. Przyjrzę się temu, co pojawi się na OMG w 2021 roku i w nadchodzących latach.

Uwaga: zawsze wybieraj renomowaną platformę wymiany kryptowalut (na przykład Coinbase) i zdobądź bezpieczny portfel (taki jak Ledger Nano S i Trezor) dla swoich aktywów.

Zanim zaczniesz myśleć o cenie monety OMG, musisz dobrze zrozumieć, czym jest OMG. A więc zacznijmy.

Szukasz najbezpieczniejszego miejsca na zakup BTC? Poniżej zebrałem najlepiej oceniane giełdy kryptowalut, które zostały zatwierdzone jako najbezpieczniejsze platformy do kupowania BTC, więc spójrz.


Dostawca Visa / Mastercard Dostępne Crypto Nasz wynik Recenzja Coinbase TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 więcej

9.8 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Binance TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 więcej

9.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Coinmama TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 więcej

9.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Kraken TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DZIARSKOŚĆ
 • + 37 więcej

9.1 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja eToro TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 więcej

8.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja KuCoin TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 więcej

8.5 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Gemini Exchange Review TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 więcej

8.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Najbardziej popularny 729 Recenzje 9.8 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję Wybór redakcji 1279 Recenzje 9.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 816 Recenzje 9.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 1174 Recenzje 9.1 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 453 Recenzje 8.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 563 Recenzje 8.5 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 603 Recenzje 8.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję

Plusy

 • Projekt plazmowy
 • Potencjał
 • Projekt aktywnie wspierany

Cons

 • Kwestia skalowania
 • Inwestycja długoterminowa

Co to jest moneta OMG?

Moneta OMG to portfel elektroniczny z białą etykietą. To było zbudowany na Ethereum blockchain przez tajlandzką firmę świadczącą usługi finansowe o nazwie Pomiń. Jego pełna nazwa to OmiseGo.

Uwaga: Produkt z białą etykietą to taki, który może być używany przez wiele różnych marek. Pomyśl o tym jak o zwykłej białej koszulce, na której można wydrukować nazwy różnych firm. Portfel elektroniczny to oprogramowanie, które zawiera informacje wymagane do uzyskania dostępu do cyfrowych pieniędzy.

OmiseGo pozwoli użytkownikom przenosić monety z jednego łańcucha bloków do drugiego bez korzystania z tradycyjnej wymiany. Umożliwia również transfer środków między łańcuchami bloków a tradycyjnymi dostawcami płatności, takimi jak WIZA i SZYBKI.

Przewodnik po monetach OMG & amp; Prognozy

Platforma OmiseGo jest przeznaczona do użytku przez firmy w prawdziwym świecie, szybko i z łatwością. Jest to pierwsza implementacja Plazmy, która jest opartym na Ethereum rozwiązaniem problemu skalowalności.

Uwaga: Skalowalność to to, jak łatwo platforma może się przystosować do przetwarzania dużych ilości ruchu użytkowników.

Zanim przejdę do prognozowania cen monet OmiseGo, muszę ogólnie powiedzieć o tym więcej.

Krótka uwaga na temat prognoz cen

Aby upewnić się, że wszystko dobrze rozumiesz, jest kilka aspektów, na które chciałbym, abyś zwrócił uwagę.

To, co za chwilę przeczytasz, jest nie porady finansowe. Ten przewodnik ma na celu pomóc Ci zrozumieć w jaki sposób eksperci od kryptowalut tworzą prognozy o cenach monet takich jak OmiseGo. Dlatego przed dokonaniem inwestycji należy zawsze skonsultować się z wykwalifikowanym doradcą finansowym!

Nawet eksperci nie zawsze mają rację. Jest prawie niemożliwe do odgadnięcia jaka będzie cena monety OMG za trzy lata. Każdy, kto twierdzi, że wie na pewno, jaka będzie przyszła cena kryptowaluty, jest kłamcą! I możesz im powiedzieć, że to powiedziałem!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

OmiseGo Lekcja inwestycyjna nr 1: Nie kieruj się opiniami innych ludzi, podejmuj własne decyzje!

Zawsze najlepiej jest tworzyć własne prognozy cenowe. Aby to zrobić, będziesz potrzebować więcej informacji. Zacznijmy od informacji potrzebnych do utworzenia pliku prognozy krótkoterminowe o cenie monety OmiseGo. Więc ile jest teraz warte OmiseGo i jak to się stało?

Ile wart był OmiseGo przed lipcem 2017 – czerwcem 2018

Moneta OMG: prognoza ceny monety OMG.

Moneta OMG stała się dostępna do kupienia za pośrednictwem OmiseGo I CO. ICO to pierwsza oferta monet. To sposób dla nowych kryptowalut na zebranie funduszy potrzebnych do rozwoju ich produktu. OmiseGo ICO było obsługiwane przez Bitcoin Suisse w 2017 i zebrał 25 milionów dolarów (USD). Od czasu OmiseGo ICO cena monety OMG stale rośnie.

Cena otwarcia monety OMG była w pobliżu 0,5 USD w połowie lipca 2017 r. Do połowy września 2017 r. jego cena wzrosła do około 12 USD. W grudniu 2017 r. Ceny kryptowalut wzrosły na całym rynku. OMG też! Do 19 grudnia cena OMG wzrosła do 21,51 USD.

Cena OmiseGo ponownie wzrosła, gdy założyciel Ethereum i wszechstronne krypto rockstar, Vitalik Buterin, tweetował że była to jedna z jego ulubionych kryptowalut. Osiągnął nowy szczyt 26.14 USD w dniu 8 stycznia 2018 r.

OmiseGo Investment Lekcja nr 2: Posłuchaj, co ma do powiedzenia Vitalik!

Od tego czasu kryptowaluty stały się bessą. To znaczy że ceny, ogólnie rzecz biorąc, były schodząc w pierwszej połowie 2018 roku. Wygląda jednak na to, że bessa może wkrótce się skończyć. Większość ekspertów jest przekonana, że ​​ceny kryptowalut ponownie zaczną rosnąć.

Rzućmy okiem na to, co zdaniem ekspertów będzie cena kryptowaluty OMG w 2021 roku…

Prognozy cen OmiseGo 2021

Ile wart jest OmiseGo w 2021 roku?

Większość ekspertów kieruje się w pierwszej kolejności, gdy chce przewidzieć cenę monety, na stronie głównej monety. Przejdźmy więc do strony głównej kryptowaluty OMG i rzućmy okiem.

Strona domowa OmiseGo

Witryna OmiseGo zawiera wiele informacji o tym, co platforma będzie robić w przyszłości, ale niewiele o tym, co robi teraz. Na przykład strona główna stwierdza, że ​​możesz budować aplikacje finansowe za pomocą platformy, ale nie wymienia żadnych firm, które to robią.

Przewodnik po monetach OMG & amp; Prognozy

Strona główna OmiseGo pokazuje, że platforma ma rozszerzenie wiele potencjałów. Istnieje długa lista inwestorów i partnerów OmiseGo, na przykład Ascend Capital i Golden Gate Ventures. To pokazuje, że rzeczywiste organizacje finansowe mają zaufanie do platformy.

Wynika to również z OmiseGo.network że moneta OMG cieszy się dużym zainteresowaniem mediów głównego nurtu. Strona zawiera linki do artykułów Bloomberga i International Business Times.

Strona główna OmiseGo nie jest zbyt szczegółowa, więc polecam odwiedzić CoinMarketCap, aby dowiedzieć się, jaka będzie cena OmiseGo przez resztę roku.

CoinMarketCap

Rzućmy okiem na niektóre z ważnych informacji zapisanych przez CoinMarketCap (CMC) na temat monety OMG i ich znaczenia dla ceny kryptowalut OMG:

 • Dane historyczne: CMC wykresuje cenę monety OMG w czasie. Jego dane pokazują, że cena jest stabilna od czasu Omise ICO. Wydaje się mało prawdopodobne, aby cena monety OMG nagle wzrosła lub spadła. Jednak moneta jest bardzo nowa, więc wszystko jest możliwe!
 • Dostępność na rynku: CMC wymienia wszystkie giełdy, które oferują handel kryptowalutami OMG. Moneta OMG jest oferowana do handlu na ponad 25 różnych giełdach. To pokazuje, że istnieje duża grupa inwestorów, którzy chcą kupić monety OmiseGo i że platformy handlowe mają do niej zaufanie.

 • Niedostatek: Całkowity limit podaży monety OMG wynosi 140,245,398. Całkowita ilość OmiseGo na rynku wynosi obecnie 102 042 552 OMG. Oznacza to, że ponad dwie trzecie podaży znajduje się obecnie na rynku. Kiedy całkowita podaż pojawi się na rynku, moneta OMG stanie się niewystarczająca. Oznacza to, że trudniej będzie kupić, a cena może wzrosnąć.

 • Kapitalizacja rynkowa: Łączna wartość wszystkich monet OMG na rynku wynosi 734 921 326 USD.

A więc co to wszystko mówi nam o cenie monety OMG w 2021 roku?

Prognozy 2021

ThinkingCrypto przewidywał, że moneta OMG będzie warta 150-200 USD w 2021 r. Ta wycena wydaje się bardzo wysoka i pokazuje, jak duży wpływ bessy miała ogólnie na ceny kryptowalut w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Bitassist przewidywał, że kapitalizacja rynkowa kryptowaluty OMG może wynieść około 10 miliardów USD do końca 2021 roku. To dałoby cenę każdej monety OMG na poziomie około 100 USD. To kolejna wysoka wycena, ale pokazuje poziom zaufania i emocji związanych z tą platformą.

AKTUALIZACJA 2021: Żadne z przewidywań nie były trafne. OMG kapitalizacja rynkowa wynosi teraz $ 734.921.326 USD i tak jest w chwili obecnej wart 5,24 USD (Możesz kupić monety OMG w Coinbase). Należy jednak wspomnieć, że od kwietnia 2021 roku cena wydaje się rosnąć.

Przewodnik po monetach OMG & amp; Prognozy

OmiseGo ma wiele potencjałów. Jednak nikt tak naprawdę nie wie, czy osiągnie swój potencjał do końca 2021 r. Bądź na bieżąco ze zmianami na stronie głównej CMC i OmiseGo, a dowiesz się więcej niż większość ludzi o tym, gdzie zmierza cena.

OmiseGo Lekcja inwestycyjna nr 3: Odrób pracę domową!

Następnie chcę porozmawiać o tym, co może wpłynąć na cenę monety OmiseGo w nadchodzących latach. Jaka będzie wartość OmiseGo w przyszłości?

Prognozy cenowe OmiseGo: 2021 i później

Jednym ze sposobów ustalenia długoterminowej prognozy ceny OMG jest przyjrzenie się jego konkurentom. Są to platformy, które oferują podobne usługi do OMG. Jeśli poniższe platformy się powiodą, program cena OMG może ulec zmianie.

Trudno jednak powiedzieć – w pewnym sensie inwestorzy mogą postrzegać sukces konkurenta jako dobrą rzecz, ponieważ potwierdza potencjał wspólnego przypadku użycia.

Konkurencja

 • REQ: REQ lub Request Network to zdecentralizowany system płatności o kapitalizacji rynkowej poniżej 100 milionów USD. W tej chwili jest zbyt mały, aby martwić się kryptowalutą OMG, ale może to zająć za kilka lat.

  AKTUALIZACJA 2021: Kapitalizacja rynkowa REQ wynosi teraz tylko 32,537,153 USD.

 • Marszczyć: Ta platforma jest stać się gigantem w świecie kryptowalut. Podobnie jak OmiseGo, oferuje usługi płatnicze dla instytucji finansowych. Jednak Ripple jest siecią zamkniętą i jest krytykowany za zbytnią centralizację. Obie platformy działają w tym samym obszarze, ale działają na różne sposoby.
 • Wół: Ox umożliwia użytkownikom tworzenie własnych zdecentralizowanych giełd w łańcuchu bloków Ethereum. Handel jest dostępny tylko dla Tokeny ERC-20. Oznacza to, że będzie miał mniejszy rynek niż platforma taka jak OmiseGo.
 • Gwiezdny: Głównym konkurentem OmiseGo jest prawdopodobnie Stellar. Obie platformy oferują usługi płatnicze typu open source na dużą skalę. Stellar ma kapitalizację rynkową przekraczającą 5 miliardów USD i jest siódmą co do wielkości kryptowalutą na świecie.

  AKTUALIZACJA 2021: Kapitalizacja rynkowa Stellar wynosi teraz 2.031.325.384 USD.

  OmiseGo moneta będzie musiała rywalizować z wszystkimi tymi platformami w ciągu najbliższych kilku lat. To bardzo trudny rynek, a OmiseGo będzie potrzebować wszystkich użytkowników, których może zdobyć, jeśli jego cena będzie nadal rosła.

OmiseGo Lekcja inwestycyjna nr 4: Zbadaj rynek!

Platformy usług płatniczych, które odniosą sukces w 2021 roku i później, będą tymi, które będą nawiązywać bliskie relacje z rzeczywistymi firmami. Zobaczmy co Związki partnerskie Kryptowaluta OMG zaplanowała i jak mogą wpłynąć na jej wartość…

Związki partnerskie

OmiseGo to dobrze połączona platforma. Korzysta z faktu, że jej spółka macierzysta Omise jest uznanym dostawcą usług finansowych. Niektóre z głównych partnerstw OmiseGo to:

 • McDonald’s Tajlandia: OmiseGo świadczy usługi płatnicze firmie McDonald’s Tajlandia na zasadzie próbnej. Globalna sieć restauracji ma 240 oddziałów w Tajlandii. Może to doprowadzić do tego, że OmiseGo będzie świadczyć usługi dla tysięcy innych lokalizacji McDonald’s na całym świecie.

  Współpraca z firmą tej wielkości może mieć bardzo pozytywny wpływ na cenę monety OmiseGo w ciągu najbliższych kilku lat.

 • Tajlandzkie / japońskie banki i rządy: Oba rządy mają nadzieję, że ich kraje w najbliższej przyszłości staną się bezgotówkowe. OmiseGo prowadzi rozmowy z Ministerstwem Finansów Tajlandii oraz Bankiem Centralnym Tajlandii. OmiseGo otrzymało również duże inwestycje od dwóch największych japońskich banków, Bank of Ayudhya i SMBC.

Jeśli te partnerstwa osiągną swój potencjał, OmiseGo nie będzie tylko ważną kryptowalutą, będzie ważną globalną instytucją.

Następnie chciałbym porozmawiać o kwestiach technicznych rozwój, nad którym pracuje OmiseGo i jak mogą wpłynąć na jego cenę. Aby to zrobić, musimy spojrzeć na mapę drogową OmiseGo.

Mapa drogowa OMG Crypto

Moneta OMG: mapa drogowa OMG Crypto.

Mapa drogowa kryptowalut to lista celów technicznych, które kryptowaluta ma nadzieję osiągnąć w określonym czasie. Spójrzmy na główne innowacje pojawiające się w monecie OMG:

 • Osocze: Wszystkie łańcuchy bloków borykają się z tym samym problemem – skalowalnością. OmiseGo ma nadzieję, że przy użyciu Plazmy będzie w stanie przetwarzać miliony transakcji użytkowników z bardzo dużą szybkością.

  Uwaga: Plasma to nadchodząca aktualizacja Ethereum, która wprowadza drugą warstwę do łańcucha blokowego Ethereum. Mamy nadzieję, że korzystające z niego aplikacje będą w stanie konkurować z szybkościami transakcji dostawców usług, takich jak VISA i SWIFT.

  Zgodnie z mapą drogową OmiseGo, OMG będzie używać Plazmy w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Będzie to ogromne osiągnięcie dla platformy i może spowodować znaczny wzrost jej ceny!

 • Dowód stawki: PoS to szybki i skuteczny sposób przetwarzania transakcji w łańcuchu bloków. Użytkownicy posiadający monety OMG (stakery) otrzymają płatności za wsparcie udzielane sieci. OmiseGo ma nadzieję, że do początku 2021 roku będzie w pełni kryptowalutą PoS.
 • DEX: OmiseGo rozwija własną, w pełni zdecentralizowaną wymianę, wykorzystującą technologię plazmową. Mapa drogowa OmiseGo stwierdza, że ​​projekt ten powinien zostać uruchomiony w przyszłym roku.

Jak widać, zespół OmiseGo był zajęty! Inwestorzy powinni uważnie przestudiować mapę drogową OmiseGo. Te zmiany mogą znacznie wpłynąć na monetę OMG bardziej wartościowe.

OmiseGo Lekcja inwestycyjna nr 5: Poznaj swój produkt!

Teraz wiesz już wszystko, co musisz wiedzieć o prognozowaniu ceny monety OMG. Zróbmy krótkie podsumowanie, które pomoże Ci zdecydować, czy kryptowaluta OMG jest dobrą inwestycją…

Czy OmiseGo to dobra inwestycja?

Jaka będzie wartość OmiseGo w najbliższych miesiącach i latach? Jeśli ma to być więcej warte niż jest teraz, to jest to dobra inwestycja!

Zobaczmy, co myślą niektórzy eksperci;

 • CoinLiker przewiduje, że w ciągu roku cena monety OMG wyniesie około 29 USD. Za pięć lat strona szacuje, że jedna moneta OMG będzie warta prawie 92 USD.
 • TradingBeasts uważa, że ​​każda moneta OMG będzie warta około 4 USD do grudnia 2021 r. Przewidują również, że każda moneta OMG będzie warta około 51 USD do czerwca 2021 r..

  AKTUALIZACJA 2021: Moneta OMG jest teraz warta 5,24 USD, więc ta prognoza była dość bliska.

 • Portfel Inwestor szacuje, że cena OmiseGo podwoi się do przyszłego roku, a każda moneta będzie warta około 60 USD do 2023 roku.

Te wyceny pokazują trzy rzeczy:

 1. Istnieje duże zaufanie do technologii, z której korzysta OMG Coin, oraz do zespołu, który ją rozwija. Nawiązuje ważne kontakty z rzeczywiste firmy i trochę się rozwija fajna nowa technologia także.
 2. Oczekuje się, że ceny kryptowalut wzrosną na rynku w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.
 3. Eksperci od kryptowalut nigdy nie przewidują, że cena kryptowalut spadnie! (Sssh! To tajemnica!)

Nie wiem, czy cena monety OMG wzrośnie, czy spadnie. Wiem tylko, że jest to ekscytujący projekt, w którym wielu ludzi chce być częścią. Do Ciebie należy decyzja, czy jest to projekt, w którym chcesz być częścią.

Końcowe przemyślenia

Rynek kryptowalut jest naprawdę zatłoczony. W ciągu najbliższych kilku lat będzie więcej przegranych niż zwycięzców. Monety, które odniosą sukces, będą miały idealne połączenie społeczności, technologii i wartości w świecie rzeczywistym.

OmiseGo jest blisko posiadania wszystkich trzech. Jest to bardzo wspierane przez niektórych potężne organizacje, to ma wielu przyjaciół w społeczności kryptowalut a jego technologia jest tak silna, jak każdy z jej konkurentów. Jednak nic z tego nie czyni OmiseGo gwarantowanym zwycięzcą, więc zawsze bierz pod uwagę fakt, że przyszłość jest nieprzewidywalna.

Nigdy nie powinieneś inwestować w kryptowalutę, mając pewność, że zarobisz pieniądze. Pieniądze to tylko bonus. Powinieneś zainwestować w kryptowalutę, aby wspierać technologię przyszłości. Niewiele osób może powiedzieć, że to zrobiło!

Ponadto ważne jest, aby chronić swoją kryptowalutę. Takie zimne portfele, jak Ledger Nano S i Trezor, są uważane za najbezpieczniejsze opcje.

Oto plik kilka prostych kroków, aby zdobyć i przechowywać monety OMG:

1. Kup niezawodny portfel kryptowalut (sprawdź Ledger Nano S i Trezor).

2. Zarejestruj się w Coinbase.

3. Kup monety OMG.

4. Wyślij swoje monety OMG do Ledger lub Trezor, aby zabezpieczyć swoje aktywa.

Porównaj OMG Coin obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj OMG Coin obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

OmiseGo Lekcja inwestycyjna nr 6: Uśmiech! Należysz do rodziny kryptowalut!

Jaka jest więc Twoja prognoza cenowa OmiseGo? Będziesz inwestować? Jeśli nie, dlaczego nie? Daj mi znać! Bardzo chciałbym usłyszeć, co myślisz!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji dotyczących inwestycji finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me