No hej! Witamy w tej recenzji Bitstamp.

Niech zgadnę, jesteście tutaj, bo o tym słyszeliście kryptowaluta i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co to jest i jak działa? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Aby zaangażować się w kryptowalutę, musisz najpierw ją kupić. Najlepszym miejscem do zakupu kryptowaluty jest giełda kryptowalut. Giełdy kryptowalut to platformy, na których użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty. Jest mnóstwo giełd, więc ważne jest, aby wybrać tę, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Jeden z najpopularniejszych giełdy kryptograficzne to Bitstamp. W tej recenzji Bitstamp powiem ci wszystko, co musisz wiedzieć o tej platformie wymiany. Gdy skończysz czytać, dowiesz się, jak działa Bitstamp, jakie są opłaty, dla kogo działa najlepiej i czy jest bezpieczny. Co więcej, dowiesz się, czy Bitstamp to odpowiednia giełda dla Ciebie.

Inne recenzje Bitstamp nie mówią o historii Bitstamp, ale ta tak. Ważne jest, aby wiedzieć, z jaką firmą masz do czynienia podczas handlu kryptowalutami.

Więc wskocz do mojego wehikułu czasu, ponieważ ta recenzja Bitstamp zaczyna się w 2011 roku…


Plusy

 • Pomocna obsługa klienta
 • Płatności fiat są akceptowane
 • Niezawodny

Cons

 • Nie jest najlepszy dla początkujących
 • Może brakować opcji kryptowalut

Historia Bitstampa

W 2011, dwoje przyjaciół Nejc Kodric i Damijan Merlak współzałożyciel firmy Bitstamp w swojej ojczyźnie, Słowenia. Bitstamp był jedną z pierwszych platform, z którymi konkurował Mt. Gox.

w Początki handlu kryptowalutami, Mt. Gox była największą giełdą w branży. Ale miał też problemy z bezpieczeństwem. Mt Gox został zhakowany w czerwcu 2011 r. i do 2014 r. było upadły.

Kodric i Merlak rozumieli, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność. Wiedzieli, że użytkownicy chcieli wymiany, której mogliby zaufać. kryptowaluty i technologia blockchain na których są zbudowane bardzo bezpieczny. Plik wymiany którzy handlują nimi nie zawsze. Założyciele Bitstamp chcieli to naprawić.

Recenzja Bitstamp

W 2013 roku Bitstamp przeniósł część swoich operacji do Londynu. Kodric i Merlak chcieli, aby ich wymiana znajdowała się w centrum europejskiej bankowości. Jednak Wielka Brytania nie miał przepisów potrzebne do kierowania sprzedażą kryptowaluty.

Para uważała, że ​​jednym z największych problemów z handlem kryptowalutami jest to nie był dostatecznie uregulowany. Oznacza to, że nie było wystarczających reguł do przestrzegania przez giełdy kryptowalut. Klienci ufają firmom, które przestrzegają zasad. Tak więc Bitstamp szukał pliku kraj, który miał zasady!

Plik były prezes PayPal, David Marcus, powiedział Bitstampowi, żeby spróbował Luksemburg. Na początku 2016 r. Merlak i Kodric spotkali się z rządem Luksemburga.

W kwietniu Bitstamp stał się pierwszą na świecie giełdą kryptowalut posiadającą licencję krajową. Oznaczało to, że Bitstamp będzie przestrzegać prawa finansowego Luksemburga. Oznaczało to również, że Bitstamp był teraz licencjonowany w 28 krajów w Unii Europejskiej. To był ogromne zwycięstwo Bitstampa i dla kryptowalut.

Od tego czasu Bitstamp połączył się z instytucjami finansowymi na całym świecie. Te instytucje obejmują Swissquote, Crédit Agricole i Chicago Mercantile Exchange. Stała się jedną z najbardziej szanowanych i popularnych giełd na rynku.

Recenzja Bitstamp

Bitstamp to także jedna z największych giełd kryptowalut. Jak duży jest jednak Bitstamp? Nie byłaby to bardzo dobra recenzja Bitstamp (i jest to bardzo dobra recenzja Bitstamp!), Gdyby nie spojrzała na liczby. Więc zróbmy to!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Jak popularny jest Bitstamp?

Bitstamp jest oceniany jako 11th najlepsza największa giełda kryptowalut. Ponad 90 milionów Dolary amerykańskie były używane do kupowania i sprzedawania kryptowalut na Bitstamp w ostatnie 24 godziny! Bitstamp nadrabia 1% wszystkich transakcji na giełdzie kryptowalut. Możesz handlować z Bitstamp w ponad 60 krajów, od Stanów Zjednoczonych po Nową Zelandię, od Brazylii po Koreę Południową i wiele innych.

Co jest takiego dobrego w Bitstamp? Dowiedzmy Się.

Porównaj Bitstamp obok innych

Czy wiedziałeś?

Porównaj Bitstamp obok innych

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Co jest dobrego w Bitstamp?

✓ Fiat Trading: Bitstamp pozwala swoim użytkownikom kupuj kryptowaluty za pomocą waluty fiducjarne. Waluty fiat są oficjalnymi walutami krajów. Przykładami walut fiducjarnych są chiński juan (CNY), dolar amerykański (USD) i rubel rosyjski (RUB).

Niektóre giełdy kryptowalut – takie jak Bittrex – nie zezwalaj na handel walutami fiducjarnymi. To jest złe dla początkujących, którzy kupują kryptowalutę po raz pierwszy. Dzięki Bitstamp możesz kupić kryptowalutę bez konieczności wcześniejszej wizyty na innej giełdzie.

Waluty fiducjarne, którymi możesz handlować na Bitstamp to dolar amerykański (USD) i euro (EUR). Możesz także używać franków szwajcarskich i funtów brytyjskich na Bitstampie, ale nie będziesz mógł z nimi handlować. Zostaną zamienione na USD lub EUR, zanim będziesz mógł z nimi handlować.

✓ Metody płatności: Bitstamp pozwala użytkownikom zasilać swoje konta za pomocą kart kredytowych i przelewów bankowych. Niektóre wymiany – jak Kraken – nie obsługują płatności kartą kredytową. Wybór typów płatności Bitstamp sprawia, że ​​Twój pierwszy handel kryptowalutami jest o wiele prostszy!

✓ Bezpieczeństwo: W styczniu 2015 Bitstamp został zhakowany i 19 000 Bitcoiny (BTC) zostały skradzione. Skradzione bitcoiny były warte około 5 milionów dolarów! To spowodowało, że wielu użytkowników pytało, czy Bitstamp jest bezpieczny?

Niektóre platformy – takie jak Mt Gox – radziły sobie bardzo słabo z hackami. Ale nie Bitstamp! Zespół Bitstamp zawsze stawiał bezpieczeństwo klienta na pierwszym miejscu. W hacku 2015, żadne środki klientów nie zostały utracone a platforma została całkowicie przebudowana, aby zapobiec powtórzeniu się tego zdarzenia.

Bitstamp ciężko pracował, aby stać się jedną z najbezpieczniejszych giełd na rynku. Prawie wszystkie fundusze są przechowywane w chłodni. Oznacza to, że pozostają w trybie offline, gdzie hakerzy nie mogą się do nich dostać! Fundusze Bitstamp są również w pełni ubezpieczony.

Recenzja Bitstamp

Giełda oferuje również swoim użytkownikom weryfikację dwuskładnikową i powiadomienia SMS.

Uwaga: Weryfikacja dwuskładnikowa to sytuacja, w której użytkownik musi podać dwa rodzaje informacji, aby uzyskać dostęp do swojego konta. Pierwszy to zwykle hasło, a drugi to kod utworzony przez aplikację taką jak Yubikey lub Google Authenticator.

Wreszcie Bitstamp używa PGP (Pretty Good Privacy), aby wszelkie informacje przesłane przez użytkowników były prywatne.

Więc wierzę, że twoja odpowiedź "jest bezpieczny Bitstamp?" jest tak!

✓ Opłaty: Opłaty za bitstamp są dość niskie w porównaniu z resztą rynku. Są również łatwe do zrozumienia, co jest świetne dla początkujących. Opłaty za bitstamp zmieniają się w zależności od używanej metody płatności i miejsca zamieszkania, więc przyjrzymy się im bardziej szczegółowo później.

✓ Obsługa klienta: W Bitstamp klient jest królem (lub królową!). Bitstamp chce uszczęśliwić swoich inwestorów. Odpowiada na e-maile użytkowników w ciągu trzech dni i ma brytyjską linię pomocy w nagłych wypadkach. Użytkownicy znajdą szczegółową stronę z często zadawanymi pytaniami na stronie Bitstamp strona główna.

✓ Reputacja: Niewiele giełd kryptowalut ma rozszerzenie lepsza reputacja niż Bitstamp. Bitstamp jest profesjonalny i niezawodny. Nawiązał kontakty z instytucjami finansowymi na całym świecie. Bitstamp jest również w pełni licencjonowany i został skontrolowany przez firmę księgową Wielkiej Czwórki, Ernst & Młody.

✓ Aplikacja mobilna: Bitstamp ma ocenioną aplikację mobilną 4,8 z 5 w Apple Store to po prostu wspaniałe.

Recenzja Bitstamp: aplikacja mobilna.

Tak więc ta recenzja Bitstamp mówi o dobrych stronach platformy. Przyjrzyjmy się kilku złym elementom?

Co jest złego w Bitstamp?

✗ Wybór monet: Bitstamp oferuje tylko pięć kryptowalut do handlu. Oni są; Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) i Ripple (XRP).

Jako początkujący nie jest to duży problem, ale jeśli jesteś profesjonalnym traderem, możesz chcieć lepszego wyboru. Bitstamp oferuje tylko 11 par handlowych. Natomiast Binance wymiany, na przykład ofert więcej niż 100!

Uwaga: Pary handlowe to waluty umieszczone w parach z podanym kursem wymiany. To trochę jak Bureau de Change na lotnisku, gdzie pary wyglądają tak; 1 USD = 106 JPY. Para handlowa Bitstamp wygląda następująco; 1 BTC = 9359,76 USD.

✗ Przyjazność dla użytkownika: Jako profesjonalna giełda handlowa, Bitstamp może być dość skomplikowany. Nowi użytkownicy mogą uznać Bitstamp za trudny w użyciu. Platforma jest dobrze zaprojektowana, ale prawdopodobnie jest zbyt zaawansowana dla niektórych początkujących. Platformy jak Coinbase są czasami zalecane zamiast Bitstamp dla użytkowników bez doświadczenia w handlu.

Słyszałeś już, co dobre i złe, czy jesteś gotowy, aby rozpocząć handel? Tak? To wspaniale, ponieważ żadna recenzja Bitstamp nie byłaby kompletna bez przewodnika, jak zacząć.

Jak rozpocząć handel na Bitstamp

Rejestracja

Aby to zrobić, przejdź do strony głównej Bitstamp i wybierz Zarejestrować. Rejestracja jest szybka i łatwa. Wystarczy wypełnić poniższe informacje.

Darmowa rejestracja konta Bitstamp

Następnie otrzymasz e-maila. Wiadomość e-mail będzie zawierała łącze, w którym należy zmienić hasło. Będziesz mieć również możliwość skonfigurowania uwierzytelniania dwuskładnikowego. Zrób to!

Szybka wskazówka: uważaj na giełdy kryptowalut, które nie oferują uwierzytelniania dwuskładnikowego, chyba że utrata pieniędzy jest Twoim pomysłem na dobrą zabawę!

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe Bitstamp

Jak widać, Bitstamp ma własny przewodnik w formacie PDF dotyczący uwierzytelniania, więc nie ma wymówki, aby go nie używać!

Weryfikacja

Istnieją dwa etapy weryfikacji, które mogą wydłużyć czas weryfikacji Bitstamp. Musisz jednak przejść oba etapy, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji platformy.

Aby ukończyć pierwszy etap, przejdź do Ustawienia następnie Zweryfikuj konto i weryfikacja tożsamości. Następnie wybierz Weryfikacja konta osobistego. Musisz teraz przesłać prawo jazdy lub paszport, a także potwierdzenie adresu, np. Rachunek za gaz.

Weryfikacja na Bitstamp

Drugi etap weryfikacji polega na otrzymaniu kodu przesłanego na Twój telefon. Aby to zrobić, przejdź do Sryciny następnie Zweryfikuj konto i P.Weryfikacja numeru hone.

Czas weryfikacji znacznika bitowego: zwykle 1-2 dni. Może to jednak potrwać dłużej, więc staraj się uzbroić w cierpliwość!

Zweryfikowane konto na Bitstamp

Po zakończeniu tego etapu Twoje konto zostanie w pełni zweryfikowane i będziesz gotowy do rozpoczęcia handlu!

Handlowy

Najłatwiejszym sposobem na dokonanie pierwszego handlu kryptowalutami jest użycie karty kredytowej. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać plik Kupić sprzedać ikonę, a następnie wybierz Zakupy kartą kredytową. Poniższy przykład pokazuje zakup karty kredytowej o wartości 50 USD w bitcoinach.

Handel kryptowalutami Bitstamp

Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych w taki sam sposób, jak gdybyś coś kupował Amazonka lub eBay.

Metoda płatności Bitstamp

Po zrealizowaniu płatności Twoja pierwsza kryptowaluta zostanie wysłana na Twoje konto!

Udana transakcja na Bitstamp

Gratulacje, jesteś handlowcem kryptowalut! Całkiem fajnie, prawda?

Pamięć BitStamp: Czy BitStamp to portfel?

Teraz, gdy kupiłeś kryptowalutę, musisz mieć do niej dostęp. Kody używane do uzyskania dostępu do kryptowalut to przechowywane w portfele. Portfele mogą być online, gdzie nazywa się je gorącym magazynem. Lub offline, gdzie są nazywani chłodnia.

Uwaga: portfel ma klucze publiczne i prywatne. Możesz przekazać swój klucz publiczny każdemu, a oni mogą wysłać Ci kryptowalutę. Twoje klucze prywatne nigdy nie powinny być nikomu pokazywane! Pomyśl o tym jak o koncie e-mail. Klucz publiczny to Twój adres, a klucz prywatny to Twoje hasło.

Czy więc Bitstamp to portfel? Odpowiedź to, raczej, ale nie całkiem.

Bitstamp to plik giełda kryptowalut że może służyć jako portfel. Bitstamp oferuje przechowywanie portfela zarówno na gorąco, jak i na zimno. Nigdy nie powinieneś przechowywać całej swojej kryptowaluty online. Najlepsze jest połączenie przechowywania na gorąco i na zimno. Polecam również korzystanie z portfela sprzętowego. Jest to urządzenie do przechowywania na zimno podobne do pamięci USB. Plik Ledger Nano S to popularny portfel sprzętowy.

Opłaty za bitstamp

Zanim zakończę tę recenzję Bitstamp, chcę bardziej szczegółowo omówić opłaty za Bitstamp. Wpłaty, wypłaty i transakcje mają swoje własne opłaty;

 • Zakupy kartą kredytową – Za każdy zakup kartą kredytową pobierana jest opłata w wysokości 5%.
 • Wycofanie karty debetowej – Opłata w wysokości co najmniej 10 USD jest pobierana za wypłatę środków przy użyciu karty debetowej.
 • Międzynarodowy przelew bankowy – Opłata w wysokości 0,05% jest naliczana za wpłaty dokonane międzynarodowym przelewem bankowym (minimalna kwota to 7,5 USD, a najwyższa 300 USD). Za wypłatę środków za pomocą międzynarodowego przelewu pobierana jest opłata w wysokości 0,1% (zapłacisz co najmniej 25 USD i mogą zostać naliczone inne opłaty bankowe).
 • Opłaty SEPA: Jeśli mieszkasz w Unii Europejskiej i używasz euro, zostaną naliczone opłaty SEPA (jednolity obszar płatności w euro). Depozyty w SEPA są bezpłatne. Wypłaty są obciążane opłatą w wysokości 3 EUR.
 • Opłaty handlowe: Wszystkie transakcje poniżej 10.000 USD są obciążane opłatą w wysokości 0,5%. W przypadku większych transakcji opłaty spadają. Na przykład transakcje o wartości większej niż 20000000 USD są obciążane tylko opłatą w wysokości 0,1%.
 • Kryptowaluta: Dokonywanie wpłat i wypłat za pomocą kryptowalut oferowanych przez Bitstamp jest bezpłatne.

Jak dotąd wiele się nauczyłeś o Bitstamp. Następnie ta recenzja Bitstamp dotyczy użytkowników Bitstamp. Dla kogo przeznaczony jest Bitstamp?

Dla kogo najlepszy jest Bitstamp?

Bitstamp to plik bezpieczny i niezawodny Platforma. Ma miliony zadowolonych użytkowników. Jednak początkujący mogą znaleźć platformę trudne do użycia. Profesjonalny projekt i funkcje Bitstamp są świetne dla bardziej doświadczonych użytkowników, ale mogą dezorientować początkujących.

Platforma Tradeview Bitstamp

Nie polecałbym programu Bitstamp żadnym użytkownikom, którzy uważają ten obraz za przerażający. Jeśli jednak jesteś początkujący kto lubi wyzwania i chętnie się uczy, wtedy Bitstamp może być świetne miejsce na rozpoczęcie Twoja przygoda z kryptowalutą.

Oferty Bitstamp transakcje fiat i zakupy kartą kredytową. Dzięki temu rozpoczęcie pracy jest szybkie i łatwe. Bitstamp to idealna giełda dla użytkowników, którzy nie mogą się doczekać rozpoczęcia handlu.

Wnioski

W związku z tym, Bitstamp ma świetne bezpieczeństwo i zespół, który naprawdę dba o swoich użytkowników. Bitstamp staje się jedną z najbardziej zaufanych giełd kryptowalut na świecie. Jeśli potrafisz wypracować podstawy, Bitstamp może być właśnie dla Ciebie.

Teraz czas odpowiedzieć sobie na to pytanie. Zarejestruj się, zweryfikuj swoje konto i zacznij handlować na BitSstamp!

Kiedy dokonasz pierwszej transakcji, daj mi znać, co myślisz… Czy Bitstamp jest legalny? Czy ta recenzja Bitstamp była pomocna? Ty mi powiedz! Bardzo chciałbym usłyszeć, co myślisz!

Jeśli chcesz zobaczyć, jak to zrobić Bitstamp jest porównywalny z Coinbase, sprawdzić to porównanie.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me