Wybór portfela Bitcoin może być trudnym wyzwaniem – tak jest wiele różnych portfeli na rynku, że wybranie jednego może wydawać się prawie niemożliwe. Dziś jednak chciałbym uprościć ten proces, udostępniając recenzję portfela MyCelium.

Dlaczego MyCelium? Cóż, to jest pytanie, na które spróbuję odpowiedzieć w tym przewodniku. Porozmawiamy o powstaniu portfela i początkach firmy, która za nim stoi, MyCelium portfel opłaty i omówienie najlepszych MyCelium funkcje a także odkryć jego najgorsze wady.

Na samym końcu, kiedy wszystko jest powiedziane i osadzone w kamieniu (lub pikselach; w zależności od tego, skąd to czytasz), zdecydujemy, czy ten portfel jest godnym kandydatem do rozważenia, jeśli chodzi o portfele kryptowalut.

Plusy

 • Niezawodny
 • Otwarte źródło
 • Szybkie i płynne połączenia
 • Różnorodność kont

Cons

 • Brak wersji komputerowej
 • Nawigacja może być trudna

Poznajemy MyCelium

MyCelium, jako firma utworzony w 2008 roku. Został wymyślony przez zespół doświadczonych technologicznie ludzi, którzy byli głównie inżynierami sprzętowymi. Pierwotnym celem firmy było opracowanie projektu sieci mesh.

Jednak po wydaniu Bitcoina w 2009 roku sytuacja się zmieniła: firma bardzo zainteresowała się domeną technologia blockchain, i natychmiast rozpoznali Bitcoin jako obiecującą koncepcję. Z czasem coraz więcej dowiadywali się o nowych technologiach.


Do tej pory uruchomiono MyCelium trzy projekty związane z Bitcoinem – to tylko pokazuje, jak bardzo wierzą w tę kryptowalutę.

Projekty, o których mowa, to MyCelium Wallet, Entropy i Gear.

Skoro już wiesz trochę o firmie, sprawdźmy sam portfel.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja portfela MyCelium

Zacznijmy od recenzji portfela MyCelium i porozmawiajmy o powstaniu portfela.

Początek

Prawdopodobnie jeden z najbardziej popularnych w firmie ambitne projekty – portfel MyCelium Bitcoin – został stworzony w celu stworzenia wszechstronnego, funkcjonalnego, a jednocześnie łatwego w użyciu portfela Bitcoin.

Recenzja portfela MyCelium: strona główna.

Zespół stojący za portfelem był z pewnością w świetnej sytuacji – fakt, że już zbudowali i założyli swoją firmę rok przed premierą Bitcoina dało im strategiczną przewagę. Przez lata mogli również rosnąć i ewoluować wraz z daną krypto-monetą – to dało MyCelium przewagę polegającą na tym, że był w stanie nadążyć za trendami w stale rosnącym konkurencyjnym środowisku.

Funkcje portfela

Portfel MyCelium jest reklamowany jako jeden z najlepszych portfeli Bitcoin na świecie – chociaż twórcy mogą nie powiedzieć tego w tych słowach, lista dostępnych funkcji, które oferuje portfel, jest naprawdę imponująca. Przejdźmy do tego Recenzja MyCelium i dowiedz się, dlaczego.

Na początek warto chyba wspomnieć, że portfel MyCelium jest specjalnie zaprojektowany dla Bitcoin – portfel nie może jeszcze zawierać żadnej innej kryptowaluty.

Dodatkowo portfel został zaprojektowany jako plik Aplikacja mobilna dla obu Android i iOS – niestety użytkownicy komputerów stacjonarnych będą musieli być rozczarowani. Jednak od samego początku portfel MyCelium Bitcoin został zaprojektowany tak, aby był zarówno funkcjonalny, jak i mobilny – podczas gdy telefony pasują do tego opisu, komputery stacjonarne to inna historia..

Zauważyłem, że niektóre recenzje portfela MyCelium znalezione w Internecie nie podkreślają tego wystarczająco, ale portfel jest również kompatybilny z Trezor i Księga główna – oznacza to, że możesz mieć ten portfel, nawet jeśli używasz urządzenia do przechowywania bitcoinów offline!

Recenzja portfela MyCelium: integracje.

Jeśli chodzi o same funkcje portfela, istnieją trzy godne uwagi grupy, o których warto mówić – rynek, the rachunki, i integracja.

Rynek jest zintegrowany z samym portfelem MyCelium Bitcoin. Oznacza to, że jeśli chcesz dokonać transakcji (kupna lub sprzedania czegoś), jest nie ma potrzeby przesyłania walut Bitcoin lub fiducjarnych z portfela na rynek. To dodaje dodatkowe bezpieczeństwo do całego procesu.

Jest też dość oczywiste, że MyCelium bardzo dba o prywatność i anonimowość – firma szyfruje wszystkie Twoje dane z czatów i transakcji.

MyCelium gwarantuje maksymalna dyskrecja oświadczając, że jedyne informacje, które otrzymują z Twoich czatów, to sygnatury czasowe i zaszyfrowany tekst. Jeśli chodzi o transakcje, MyCelium widzi tylko informacje ogólne – Adres Bitcoin, lokalizacja, pseudonim, historia handlu itp.

Tabela: Funkcje portfeli Electrum i MyCelium

MyCelium ma całkiem fajną różnorodność wyboru sposobu zarządzania kontem.

Mimo że firma twierdzi, że uwierzytelnianie haseł starej szkoły to już przeszłość, oferuje domenę możesz zabezpieczyć swoje konto na kilka sposobów. Jednak system otwartego protokołu, który znajduje się w portfelu, zapewnia, że ​​Twoje środki są przez cały czas objęte warstwą bezpiecznego uwierzytelniania..

Niektóre typy kont, które portfel MyCelium Bitcoin oferuje, obejmują konta „tylko do oglądania”, konta z jednym adresem i konta sprzętowe. Znowu ta ostatnia jest bardzo istotna – oznacza, że ​​możesz stworzyć portfel MyCelium na offline, sprzętowym urządzeniu, takim jak platforma wydobywcza lub ASIC!

Jeśli chodzi o integrację, MyCelium wymienia pięć różnych nazwisk z branży: Cashila, Coinapult, Glidera, Trezor, i Księga główna.

Recenzja portfela MyCelium: integracje.

To są rzeczywiście świetne integracje – pierwsze trzy dokonują transakcji i depozytów & wypłaty są dość płynnym i łatwym procesem, podczas gdy ostatnie dwa to największe nazwiska w sprzęcie do przechowywania kryptowalut.

Jak zapewne do tej pory wiesz, portfel MyCelium ma wiele do zaoferowania różne i unikalne cechy jednocześnie współpracując z największymi nazwiskami w branży.

Wymieniając wszystkie te wspaniałe funkcje, MyCelium ma również sposób, aby to zrobić – w 2014 roku firma zdobyła nagrodę „Najlepsza aplikacja mobilna” od Blockchain.info. Jest to z pewnością imponujące i tyle daje firmie więcej kredytu i legitymacji.

Wady portfela

W tej recenzji portfela MyCelium mówiliśmy już o historii firmy i funkcjach portfela. Przyjrzyjmy się temu, co najbardziej zauważalne Wady portfela MyCelium.

Próbując dowiedzieć się więcej o wadach portfela MyCelium, możesz natknąć się na kawałek ściany – nie ma zbyt wielu wad które można było odróżnić.

Jedna z głównych kwestii z portfelem, o którym warto wspomnieć w recenzji MyCelium, jest taki, o którym już rozmawialiśmy – plik brak wersji na komputery stacjonarne portfela.

Chociaż jest to całkowicie zrozumiałe z punktu widzenia firmy, nie dzieje się tak ze strony konsumenta. Niektórzy ludzie nie chcą mieć swojego portfela Bitcoin wszędzie, gdzie idą i wolą trzymać go w bezpiecznym miejscu, inni po prostu bardziej cenią komputer stacjonarny za jego interfejs użytkownika i ogólną estetykę.

W każdym razie MyCelium traci z tego powodu niektórych klientów.

Inną skargą, na którą możesz się natknąć, jest portfel nie jest zoptymalizowany na iOS tak dobrze, jak na Androidzie. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że brakuje im pewnych funkcji, zauważają wolniejszy czas przetwarzania itp. Warto jednak podkreślić, że sam portfel działa dobrze – po prostu jest wolniejszy i nie jest tak dobrze zoptymalizowany.

Zalety i wady portfela – podsumowanie

Teraz, gdy omówiliśmy zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy portfela MyCelium, następnym krokiem w tej recenzji portfela MyCelium jest szybkie podsumowanie.

PROS CONS
 • Super znane i ugruntowane;
 • Oferuje szeroką gamę kont do utworzenia;
 • Połączenia są naprawdę szybkie i płynne;
 • Otwarte źródło;
 • Jest kompatybilny z dwoma wielkimi nazwiskami w branży kryptograficznej pamięci masowej – Trezor i Ledger.
 • Nie ma wersji na komputer;
 • Optymalizacja nie jest świetna na urządzeniach z iOS;
 • Może to być trochę trudne w obsłudze, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z portfela Bitcoin.

Opłaty za portfel

Jeśli dotarłeś tak daleko w recenzji portfela MyCelium, jedno pytanie, które teraz zadaje Ci się w głowie, brzmi prawdopodobnie – „ile?”. Cóż, spójrzmy na opłaty za portfel MyCelium.

Sam portfel jest darmowy. Możesz uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji, dostosuj je i tak dalej – wszystko to jest bezpłatne.

Jednak są opłaty transakcyjne. Zależą one od wielkości transakcji – mogą wynosić od 0,25 USD do około 7 USD.

Poza tym nie ma żadnych opłat za portfel MyCelium związanych z samym portfelem.

Porównaj MyCelium obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj MyCelium obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Jak utworzyć portfel MyCelium?

Powiedzmy, że podobał Ci się portfel – wszystko, co przeczytałeś w tej recenzji portfela MyCelium, pasuje do Ciebie idealnie, a teraz chcesz jak najszybciej stworzyć własny. Cóż, zobaczmy, jak możesz to zrobić.

Przede wszystkim pamiętaj, że nie wystarczy po prostu pobierz portfel, zainstaluj to i to wszystko. Jest ich dużo dodatkowe kroki powinieneś upewnić się, że Twój portfel działa prawidłowo, a jednym z takich kroków jest bezpieczeństwo.

Więc co chcesz zrobić, to udać się do urzędnika Strona portfela MyCelium (wallet.mycelium.com) i pobierz sam portfel (czy to na iOS czy Android). Po zakończeniu procesu pobierania, zainstaluj i otwórz portfel.

Teraz przejdź do menu głównego i naciśnij Utworzyć kopię zapasową przycisk. Na ekranie pojawi się 12 słów. Nie możesz robić zrzutów ekranu, więc zapisz je. To będzie klucz zapasowy do Twojego portfela – przechowuj go i przechowuj w bezpiecznym miejscu poza zasięgiem wzroku.

Recenzja portfela MyCelium: MyCelium UX.

Ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest ustawić prawidłowy kod PIN. Można to zrobić, przechodząc do Ustawień i wybierając opcję ustawienia kodu PIN.

Kod PIN będzie wymagany podczas dokonywania różnych transakcji opartych na Bitcoinach zi do portfela, więc zapamiętaj go lub zapisz.

Portfel MyCelium – ostateczny werdykt

To już prawie koniec recenzji portfela MyCelium! Jeśli dotarłeś tak daleko, teraz nadszedł czas, aby przejrzeć wszystkie informacje podane w tym przewodniku i wydać ostateczny werdykt na portfelu MyCelium.

Prawdopodobnie najsilniejszą cechą portfela MyCelium jest firma, która za tym stoi. Kiedy masz zespół, który pracował nad różnymi projektami związanymi z Bitcoinem od samego początku istnienia monety, rozwijasz zupełnie inne rozumienie i sposób myślenia i prawie na pewno stworzę coś wspaniałego.

Zespół naprawdę ciężko pracował utwórz portfel MyCelium – jest bardzo dobrze zoptymalizowany (wersja na iOS może wymagać więcej pracy) i w pełni funkcjonalny, cieszy się zaufaniem prawie każdej osoby, która ma coś wspólnego z kryptowalutami i ma doświadczenie w oferowaniu jednych z najlepszych prędkości transakcji na rynku.

Podsumowując, portfel MyCelium to świetny produkt i owoc super ciężkiej pracy – a najlepsze jest to, że jest dostępny dla każdego, kto chce go wypróbować, ponieważ jest BEZPŁATNY!

Wniosek

Tam są wiele różnych portfeli kryptowalut na rynku, podobnie jak istnieje wiele różnych recenzji portfeli. Ta recenzja portfela MyCelium dobiegła końca, ale jest kilka stwierdzeń końcowych, które chciałbym złożyć przed pożegnaniem.

W większości Portfel MyCelium recenzje, które znajdziesz w Internecie (w tym ten), chwalony jest portfel i spojrzał całkiem przychylnie. Dlaczego?

To, co sprawia, że ​​portfel MyCelium jest wyjątkowy i interesujący, to połączenie jego reputacji & dobrze zorganizowany ze społecznością i zespołem, który za nią stoi.

Tabela: wady i zalety portfela MyCelium i Ledger Nano X

Wiele portfeli internetowych twierdzi, że są lepsze i oferują wiele różnych funkcji i konfigurowalnych opcji dla swoich użytkowników, ale portfel MyCelium ma jedną rzecz, która sprawia, że ​​jest lepszy niż wiele innych portfeli – doświadczenie. To długowieczność i pasja zespołu MyCelium, który za nim stoi, sprawia, że ​​ten portfel wyróżnia się jako jeden z najlepszych portfeli kryptowalutowych na rynku.

Cóż, mam nadzieję, że podobała Ci się ta recenzja portfela MyCelium. Jak wspomniałem wcześniej, w Internecie jest sporo recenzji portfela MyCelium, ale wiele z nich nie jest wystarczająco dokładnych lub nie wspomina o niektórych kluczowych funkcjach samego portfela.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me