Sizi Linkedin’deki 101 Blockchain Topluluğu ile tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Blockchain Topluluğu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bunun size nasıl fayda sağlayacağını derinlemesine inceleyelim!

Öğrenme arzusu, herhangi bir yeni teknolojinin ilerlemesi için en önemli motivasyonlardan biridir. Tüm dünyada endüstrileri dönüştüren son teknolojilerden biri de Blockchain teknolojisidir. Dünya yavaş yavaş Blockchain’in kripto para biriminin ötesindeki potansiyelini fark ediyor. Blockchain, işletmelerin geleneksel operasyonlarını dönüştürmeleri için daha basit ve yüksek verimli yaklaşımlar getirmekle kalmaz, aynı zamanda dünya çapında pek çok hevesli profesyonel için gelişmiş kariyer fırsatları sunar..

Şimdi Katıl: 101 Blok Zinciri Linkedin Topluluğu

Ek olarak, Kurumsal Blok Zinciri ve araştırma kaynakları ile ilgili endüstri bilgisi elde etmek için güvenilir platformlara olan talep artıyor. 101 Blockchains topluluğu, Enterprise Blockchain bilginizi güçlendirmek ve en son endüstri trendleri ile güncel kalmak için güvenilir ve güvenilir seçeneklerden biridir. Enterprise Blockchain için son derece aktif, güvenilir ve güvenilir çevrimiçi topluluklardan biri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Okumaya devam etmek!


101 Blockchains, Enterprise Blockchains profesyonelleri için önde gelen bağımsız araştırma tabanlı bilgi platformlarından ve sertifikasyon kuruluşlarından biri olarak fiilen tanınmıştır. 101 Blockchain’in takipçi sayısının sürekli artmasıyla, tüm kullanıcılar için bir topluluk deneyimi geliştirmeye karar verdik..

101 Blockchains Topluluğunun temel amacı, Kurumsal Blok Zinciri uzmanlarını, kurumsal (büyük ve küçük) kullanıcıları, teknoloji meraklılarını, araştırma analistlerini ve ortakları, Kurumsal Blok Zinciri teknolojisi hakkında değerli bilgiler ve içgörüler oluşturmak, tüketmek ve paylaşmak için bir araya getirmektir. Bizim neler yaptığımıza dair kısa bir açıklama yapalım. LinkedIn’de Blockchain Topluluğu aslında.

101 Blockchains Kurumsal Topluluğu

101 Blockchains Topluluğu nedir?

101 Blockchains Topluluğu, Enterprise Blockchain’in yeteneklerinden yararlanarak kişisel büyümeyi geliştirmek isteyen Kurumsal Blockchain profesyonelleri, dijital yenilikçiler ve endüstri uzmanlarıyla tanışmak için ideal bir platform görevi görür..

Topluluğumuzun Birincil Hedefi

Daha önce de belirtildiği gibi, 101 Blok Zinciri Topluluğunun temel amacı, Kurumsal Blok Zincirleri ile ilgilenen herkes için bir buluşma yeri tesisidir. Ayrıca Topluluk, 101 Blockchain tartışma forumu rolünü de üstleniyor. LinkedIn 101 Blockchain grubu, ücretsiz fikir ve fikir alışverişini teşvik etmek için mükemmel bir platform sağlar.

Hepsinden önemlisi, küratörlü fikir alışverişi, genellikle tartışma forumlarında ortaya çıkan düzensizliklerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Ayrıca Topluluk, katılımcıların 101 Blok Zinciri Web Seminerine ve Canlı Konferanslara katılımını da teşvik eder..

Dahası, vizyonumuz aynı zamanda Enterprise Blockchain teknolojisi hakkında iyi bilgilendirilmiş bir dünyanın yaratılmasına kadar uzanıyor. Topluluk, Topluluk üyelerinin sorularına 101 Blockchain analisti tarafından güvenilir yanıtlar sağlar. Böylece, Enterprise Blockchain forumumuzun arkasındaki uzun vadeli hedefimize, yani Enterprise Blockchain’ler hakkındaki tüm bilgiler için tek bir hedefe doğru çalışabiliriz..

101 Blockchain Topluluğundan Ne Bekleyebilirsiniz??

Artık 101 Blockchain topluluğumuzun temellerini ve hedeflerini bildiğinize göre, toplulukta neler sunabileceğimizi keşfetmeniz gerekiyor..

  • Kapsamlı Sektör Bilgileri

Blockchain uzmanlarından oluşan ekibimizle, Blockchain Topluluğu aracılığıyla Blockchain endüstrisinin en son haberleri, güncellemeleri ve trendleri hakkında sizi güncel tutuyoruz. Topluluk, herhangi bir aşırılık olmaksızın sürekli güncellenen bilgilerin kullanılabilirliğini teşvik eder. Topluluktaki tüm katılımcılar, deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmaya ve başkaları tarafından paylaşılan bilgileri özümsemeye teşvik edilir..

  • Güncellenmiş ve Rafine İçerik

Editoryal ekibimiz sürekli olarak 101 Blockchains topluluğunda bulunan içeriği zenginleştirmek için çalışmaktadır. En son trendler hakkındaki haberlerden Enterprise Blockchain sertifikaları ve Think Tank Web Seminerleri hakkındaki bilgilere kadar her şeyi Topluluğumuzda ele alacağız. Ayrıca, Topluluk üyeleri her zaman yeni ve önemli duyurularla ilgili bildirimlerle güncel kalır..

  • En İyi Uzmanların Web Seminerlerine Erişim

101 Blok Zinciri Think Tank Webinar serisi, Topluluğumuzun bir başka ümit verici özelliği. Stratejik ve pratik bilgilerinizi geliştirmek için Topluluğumuzun en iyi endüstri uzmanları tarafından hazırlanan Kurumsal Blok Zinciri web seminerlerine erişebilirsiniz. Örneğin, şirketler arası işlemleri iyileştirmek için Kurumsal Blok Zincirlerinden yararlanmak gibi Kurumsal Blok Zinciri konuları için güvenilir içgörüler bulabilirsiniz. Topluluğumuzdaki bir diğer önemli web semineri konusu, dijital kimliklerin geleceğin IoT / mobilite senaryolarındaki rolünü içerir..

  • İlgi Çekici, Düşünceli ve Etkileşimli Tartışmalar

Herhangi bir takibi olmayan bir tartışma olması gerektiği kadar verimli değildir. Topluluğumuzdaki konu uzmanları, tartışmayı Enterprise Blockchain platformlarının nasıl kullanılacağının ötesine taşıyor. Topluluğumuzda ilginç ve derinlemesine tartışmalara neden olan sınavlar, anketler ve sorular bulabilirsiniz. Topluluğumuz, yalnızca içerik paylaşmaktan ziyade, Kurumsal Blok Zinciri ekosistemindeki çeşitli eğilimler ve konular hakkında aktif diyaloğu teşvik eder..

  • Büyük Kurumsal Blok Zinciri Araştırması Gövdesi

101 Blockchains Topluluğunun bir sonraki çarpıcı özelliği, daha geniş bir Kurumsal Blok Zinciri araştırmasını keşfetme fırsatıdır. Bilginizin kapsamını genişletmek için Enterprise Blockchain teknolojisi alanındaki en son araştırmaları bulabilirsiniz. Pratik kılavuzlar ayrıca Enterprise Blockchain teknolojisinin gerçek hayattaki uygulamalarını anlamanız için size yeterli yardım sağlayabilir..

Topluluğumuzdaki dikkate değer araştırma materyallerinden bazıları, Blockchain, Hyperledger, Enterprise Blockchains, Corda Blockchain ve Blockchain-a-Service’deki merkezi olmayan ekosisteme odaklanıyor. Bu kaynakların yanı sıra, esnek ve daha kolay öğrenim için e-kitaplara ve infografiklere de erişebilirsiniz. Genel olarak, Topluluğumuz Kurumsal Blokzincir öğrenme başarınızı geliştirmek için ideal bir temel olabilir..

Kurumsal Blok Zinciri Kullanım Durumlarına Vurgu

Topluluktaki farklı endüstrilerde Enterprise Blockchain’in pratik kullanım durumları hakkındaki tartışmalar da birçok katılımcı için uygundur. Enterprise Blockchain’in pratik kullanım durumları hakkında endüstri uzmanlarının görüşleri ile ilgili açıklama, Enterprise Blockchain teknolojisinin derinlemesine bir anlayışını sağlar. Ayrıca, Topluluğumuzun tartışmalarında pratik değeri olan kullanım örneklerine odaklanmak, tüm katılımcılar için faydalar sağlar..

İşletmeler (büyük ve küçük), işletme operasyonlarını basitleştirmek için yeni yaklaşımlar keşfedebilirken, yöneticiler genel giderleri azaltmak için verimli yaklaşımlar keşfedebilir. Öte yandan, pratisyenler, Enterprise Blockchain teknolojisinin pratik kullanım durumları hakkındaki içgörüler aracılığıyla uzmanlıklarını geliştirmek için daha iyi yollar belirleyebilirler..

101 Blockchain Topluluğumuza Hemen Katılın!

Enterprise Blockchain’den en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, hemen 101 Blockchain Topluluğunun bir parçası olun! Enterprise Blockchain ortamının tüm alanlarından katkıda bulunanları içeren devasa bir aileye katılın ve Enterprise Blockchain uzmanlığınızı geliştirin. Topluluğumuz, Kurumsal Blok Zincirleri hakkında bilgi edinirken tüm katılımcılar için en iyi deneyimi elde etmek istiyor. Bu nedenle, Topluluğumuzun sorunsuz çalışmasını sağlayacak, Topluluğumuzdaki içeriğin kalitesi için uymanız gereken belirli kurallar vardır..

Günün sonunda, buradaki herkes ilgi çekici ve değerli tartışmalar yapmak istiyor ve çabalarımız da aynı şekilde çabalıyor. Yaratıcılığın sınırı yoktur ve Enterprise Blockchain’in geleceği büyük ölçüde buna bağlıdır. Öyleyse, yeni düşünceler için Atılganımızdan daha iyi bir yer ne olabilir? Blockchain topluluğu? Hepsi Enterprise Blockchain ile ilgili fikirler, düşünceler, bilgiler, fikirler, haberler, trendler dünyasına girmek için hemen bağlanın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me