Eğer arıyorsan Binance cüzdan incelemeleri, büyük ihtimalle kripto dünyasına dalmaya hazırsınız. Ya da, belki de zaten deneyimli bir kripto para birimisiniz ve sadece güvenilir bir cüzdan alternatifi. Durum ne olursa olsun, bugün Binance’e ve tüm kripto depolama yeteneklerine (ve sonra bazılarına) iyice bir göz atacağız..

İle kripto para birimleri her geçen gün daha yaygın bir şekilde benimsenerek, kripto sahiplerinin aradığı mantıklı paralarını güvende tutmanın en iyi yolu. Zaten biliyor olabileceğiniz gibi, piyasada pek çok seçenek vardır – farklı cüzdan türleri, farklı özellikler ve işlevler vb..

Binance ile çok tanınmış bir isim kripto sahnesinde, kendi üzerinde metaforik bir büyütecin olması da doğaldır – sonuçta yaşanacak belirli bir standart vardır!

Ancak daha fazla uzatmadan Binance cüzdan incelemesine geçelim ve paralarınızı korumaya değer bir platform olup olmadığını kontrol edelim..

Artıları

  • Çoklu kripto para birimi desteği
  • Çok güvenli
  • SegWit ve Bech32 adres desteği
  • Yerleşik değişim işlevi
  • Kripto dünyasındaki en güvenilir isimlerden biri

Eksileri

  • Vasat müşteri desteği
  • Yeni başlayanlar için ideal değil

Binance Cüzdan İncelemesi: Binance Cüzdanı VS The Trust Wallet

Tartışmamız gereken ilk şey şudur: arasındaki fark Binance para cüzdanı, ve Güven cüzdanı. Her iki cüzdan da Binance’e ait olsa da iki farklı proje, ve bu nedenle, uygun şekilde farklılaştırılması gerekir.


Binance cüzdanı kripto para birimlerinizi depolamanın borsaya dayalı bir yolu. Bunun aksine, Trust cüzdanı aynı zamanda Binance’e ait bir cüzdandır, ancak tamamen farklı, adanmış bir üründür..

Doğal olarak, hem Binance cüzdanının hem de Trust cüzdanının artıları ve eksileri var – farklı insanlara da uyacaklar. Bununla birlikte, bu özel Binance cüzdan incelemesinde, ilkine odaklanacağız..

Gerçek şu ki, bir Binance cüzdanı kullanmak muhtemelen çok daha faydalı bir deneyim dünyadaki birçok kripto meraklısı için. Bunun nedeni, bu özel cüzdanın daha fazla özelliğe sahip, kullanımı daha uygundur (Bununla ne demek istediğimi birazdan anlayacağım) ve basitçe daha iyi bilinen ve güvenilir, Genel olarak.

Yani, tamamen açık olmak gerekirse – bu Binance cüzdan incelemesi, ve bir Trust cüzdanı DEĞİL. Bununla birlikte, bunun dışında, hemen özellik ve avantaj listesine atlayalım.!

Binance Cüzdan İncelemesi: PROS

Binance, kullanıcılarına çok çeşitli farklı özellikler sunuyor – bu, Binance kullanıcı cüzdan incelemelerinin çoğunluğuna tek bir göz atarak açıkça görülüyor. Bununla birlikte, şununla başlamalıyız: çok kullanışlı bir cüzdan.

Günlük Kullanım İçin Çok Uygun

Birden çok farklı kullanıcı Binance cüzdan incelemesinde bahsedildiğini muhtemelen göreceğiniz ilk şeylerden biri, bu özel cüzdanın kullanımı son derece uygun.

Detaylandırmama izin ver.

İster Binance cüzdan uygulamasını ister cüzdanın web tarayıcısı sürümünü kullanın, platformun tam işlevselliği içine entegre edilmiştir. Diğer şeylerin yanı sıra, bu işlevsellik şunları içerir: bir kripto değişimi.

Tutmak paralarınız bu özel cüzdanda, herhangi bir zamanda, anında takas edebilir ve takas edebilirsiniz. Bu, bir gerçek için, harika haberler ikisi için uzun vadeli hodlers, ve ayrıca günlük tüccarlar, benzer.

Binance cüzdan incelemesi: Binance özellikleri.

Kripto paralarınızı satmayı düşünmeden önce uzun süre tutmaya hazırsanız, hepsi iyi ve zekice – Binance bunu sorunsuz bir şekilde yapmanızı sağlar. Bununla birlikte, belirli bir kripto para için harika bir fiyat yakalayacak olsaydınız bir piyasa boğa koşusu, Madeni paralarınızın bir kısmını satmayı düşünebilirsiniz, ancak toz çöktükten sonra biraz daha geri almak için.

Bahsedilen, günlük ticaret gerçekten olduğu yerde. Kripto günü tüccarları, kripto para birimi ile ilgili haberleri sürekli takip ediyorlar, çünkü piyasa değişikliklerine anında tepki verin kazançlarını en üst düzeye çıkarmak için. Tesla Bitcoin’i satın aldığında ne olduğuna bir bakın – bazen dakikalar meselesidir!

Binance cüzdan incelemesi: Tesla'nın yatırımından sonra BTC fiyatı.

Kullanıcı Binance cüzdan incelemeleri, böyle bir durumda, Binance cüzdanında depolanan fonlarınıza erişebileceğinizi ve ardından bunları anında satabileceğinizi söyleyecektir – gecikme yok, doğrulama yok, bunların hiçbiri yok!

Binance cüzdanını kullanarak şunları yapabileceksiniz: piyasa trendlerine ayak uydurun, ve zamanında ve uygun şekilde tepki vermek. Ne tür bir kripto meraklısı olursanız olun büyük bir fayda!

Çok Güvenli Bir Kripto Para Cüzdanı

Güvenlik insanların seçim yaparken baktıkları ilk şey kendileri için en iyi cüzdan – aynı zamanda dikkate alınması gereken en önemli husus da.

Binance cüzdan kullanıcı incelemelerinin herhangi biri ve tümü size bir cüzdanın ne kadar “havalı” olduğunun gerçekten önemli olmadığını söyleyecektir (hayır, bu bir kelime oyunu değildir. soğuk depo) veya kullanıcıya kaç özellik sunması gerektiği – güvenlikten yoksun ise, optimal bir seçim değil, herhangi bir yöntemle.

Tablo: Coinbase Cüzdanının ve Binance Cüzdanının güvenlik özellikleri

Bu, hem Binance için bir cüzdan bulmak istiyorsanız, hem de belirli Binance coin cüzdanını kullanmak istiyorsanız geçerlidir. Ayrıca, “güvenlik” teriminin birkaç farklı anlama gelebileceğini de göz önünde bulundurmalısınız – seçtiğiniz kripto depolama yönteminiz hem paralarınızı güvende tutun, ve ayrıca herhangi bir kişisel bilginizi koruyun, sağladıysanız (adil olmak gerekirse, bu çoğunlukla donanım cüzdanları).

Yani, Binance cüzdanı güvenli mi?

Kesinlikle öyle – çok öyle, aslında!

Binance cüzdan incelemesi: güvenlik özellikleri.

Binance, şüphesiz, tüm sektördeki en popüler kripto ile ilgili platformlardan biri – Bu gerçek tek başına size platformun sunduğu cüzdan işlevselliğinin eşit seviyede olacağını söylemelidir. Ama konuşmak ucuz – Binance’in güvenlik özellikleri onu övsün!

Yeni başlayanlar için, bir hesap oluşturduktan sonra, aşağıdaki gibi ön saf güvenlik özelliklerini etkinleştirebileceksiniz. iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) ve evrensel iki faktörlü kimlik doğrulama (U2F). Bugünlerde birçok kripto para borsaları ve sıcak cüzdanlar bu özelliğe sahiptir – ancak bu, öneminden alıkoymamalıdır! 2FA, genellikle varlıklarınızı bilgisayar korsanlığı girişimlerinin büyük çoğunluğundan korumanın en iyi yoludur.

Hala Binance cüzdanının güvenli olup olmadığını merak ediyor musunuz? Bunu öğrenince çok heyecanlanacaksın platform, kullanıcılarının kripto para birimlerinin büyük çoğunluğunu soğuk depolama cihazlarında tutuyor. Tek başına bu gerçek, birçok kullanıcı Binance cüzdan incelemesinin en önemli noktasıdır..

Binance cüzdan incelemesi: Binance'de donanım güvenlik anahtarları.

Görüyorsunuz, soğuk depolama cihazları neredeyse hiç internete bağlanmadı – Açıkçası bu, potansiyel bir hacker’ın onlara hiçbir şekilde ulaşamayacağı anlamına gelir. Binance para cüzdanı için de durum aynen böyledir – Binance’in kullandığı donanım cihazları muhtemelen biraz farklıdır. tüketici sınıfı cüzdanlar, konsept hala aynı kalıyor.

Yine – bu harika! Bu, madeni paralarınızın çoğunun mümkün olan en iyi korumaya sahip olacağı anlamına gelir! Bununla birlikte, Binance cüzdan güvenlik özelliğine hala ikna olmadıysanız, size söylemem gereken bir tane daha önemli, benzersiz özelliğim var. – Binance SAFU fonu.

Öncelikle bir kripto para borsası olan Binance, kullanıcılarından işlemler için belirli ücretler almaktadır. Bununla, platform bu ücretlerin bir kısmını (yaklaşık% 10) alır ve onları belirli bir amacı olan bir fona adarsigorta.

Binance cüzdan incelemesi: SAFU fonu.

Başka bir deyişle, Binance’e bir şey olursa ve güvenlik özelliklerinden ödün verilirse, kayıplarınız için geri ödeme alma şansınız oldukça yüksektir. Yani gerçekten inanılmaz bir güvence, ve çok kullanıcılı Binance cüzdan incelemelerinde de vurgulanan bir şey!

Çoklu imza işlevselliği, özel PIN kodları, tohum öbeğine dayalı bir kurtarma yöntemi – Kripto varlıklarının güvenliği söz konusu olduğunda, Binance’in kullanıcılarına sunduğu birçok farklı, daha küçük özellik var. Öyleyse, hala “Binance cüzdan güvenli mi?” Diye merak ediyorsanız, emin olun – oradaki en güvenli takas cüzdanlarından biridir!

Çok Çeşitli Kripto Para Birimlerini Destekler

Zaten olsan da önemli değil deneyimli bir kripto tüccarı (hodler?) veya tamamen yeni gelen sahneye gelince, büyük ihtimalle bulmak isteyeceksiniz geniş bir yelpazeyi destekleyen bir cüzdan farklı kripto para birimleri. Binance cüzdan uygulamasıyla tam olarak elde edeceğiniz şey bu!

Birçok kişi mevcut piyasadaki boğa koşularını 2017 ve 2018’dekilerle karşılaştırırken, gerçek şu ki, pek çok şey oldukça farklı. Ana farklılıklardan biri şudur: insanlar artık kripto para birimleri hakkında birkaç yıl öncesine göre çok daha bilgili.

Binance cüzdan incelemesi: desteklenen coin'ler.

Bu da, giderek daha fazla Binance cüzdan incelemesinin hakkında konuştuğu anlamına geliyor. çok çeşitli kripto varlıkları, ve sadece değil Bitcoin veya Ethereum. Yaygın tartışmalar, insanların geniş bir madeni para yelpazesi satın alma ve bunlarla deneme yapma konusunda daha istekli olduğu gerçeğini göstermektedir.!

Binance madeni para cüzdanı bunu yapmanıza izin verir. Aslında, Binance kullanıcı cüzdanı incelemelerinde pek sık bahsedilmese de bu küçümsenemez – bu özel borsa cüzdanı muhtemelen destekliyor tüm piyasadaki en geniş kripto para birimi dizisi!

Değişim açısından, Binance her zaman kullanıcılarına sunduğu inanılmaz bir seçim ve çeşitli kripto alım satım çiftleri – bu değişimin ana satış noktalarından biridir. Duyduğunuz bir kripto para varsa, Binance’in de onu desteklemesi için oldukça yüksek bir şans var..

Binance cüzdan incelemesi: ticaret çiftleri.

Bunu takiben, platformun tüm bu farklı kripto para birimlerini de depolamanıza izin vermesi mantıklı olacaktır. Binance cüzdanlarını kullanarak, kesinlikle işe yaradığını göreceksiniz!

Yine, bu kesinlikle muhteşem kullanıcının bakış açısından, ne tür bir kripto meraklısı olursanız olun. Uzun vadeli hodlers, çok çeşitli kripto varlıklarını saklayabilecekken, günlük tüccarlar şansı olacak bazı niş altcoin mücevherleri bulun ile oynamak.

Kısacası, eğer kripto çeşitliliği Sevdiğiniz şey budur ve ayrıca portföyünüzü olabildiğince çeşitli tutmaya heveslisiniz, o zaman çoğu kullanıcı Binance cüzdan incelemesi size bu platformun kesinlikle gidilecek yol olduğunu söyleyecektir.!

Tam SegWit Adres Desteği, Kısmi Bech32 Desteği

Yukarıdaki başlığı okuduysanız ve anlamanız için “çok teknik” olduğunu düşünüyorsanız endişelenmeyin – hepsi aslında gerçekten çok basit. Önce terminolojiyi ortadan kaldıralım.

Ne zaman bahsedersen Bitcoin – Kullanıcı Binance cüzdan incelemeleri arasında veya başka herhangi bir yerde -, her zaman sahip olacaksınız üç tür BTC cüzdan adresi tartışmak – Legacy, SegWit, ve Yerel SegWit (bunlara “Bech32” de denir).

Eski adresler basittir – “1“Ve en eski form Orada BTC cüzdan adresleri. Sonra var SegWit adresleri – bunlar bir “3”. Bunun aksine, Bitcoin adreslerinin en yeni yinelemesine “Yerel SegWit“Ve”bc1“.

Binance cüzdan incelemesi: Bitcoin SegWit adresleri.

Öyleyse, bu Binance cüzdan incelemesinde tüm bunlar neden önemli? SegWit ve Yerel SegWit adreslerinin bir nedeni vardır – yumuşak bir Bitcoin çatalı tarafından yaratılmıştır, ve sana izin ver işlemleri çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin.

Olumsuz yönleri? Bu incelemeyi yazarken, tüm borsalar (ve cüzdanlar) Yerel SegWit (Bech32) adreslerini desteklemiyor.

Binance, SegWit adreslerini destekliyor. Aslında bu özelliği desteklemeye 2020’de çok geç bir noktada başladı! Bech32 (Yerel SegWit) söz konusu olduğunda, işler bundan biraz daha karmaşıktır. Söz konusu değişim cüzdanı Bech32 adreslerini kullanmanıza izin verirken, onlarla cüzdan oluşturmanıza izin vermiyor, Şu anda.

Yine de, Bitcoin üzerinde işlem yapabileceğiniz kabul edildi. blok zinciri eski bir adresten çok daha hızlı olması harika!

Binance Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Binance Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Binance Cüzdan İncelemesi: CONS

Artık tüm temel faydalarını ve özelliklerini tartıştığımıza göre Binance para cüzdanı, Ayrıca, platformun kullanıcılarının sahip olabileceği bazı endişeleri de ele almalı ve bunların ne kadar önemli olduğunu büyük plan çerçevesinde.

Bunu yaptıktan sonra size şunu da söyleyeceğim Binance cüzdanını kullanmaya nasıl başlanır – etrafta dolanmak!

Yeni Başlayanlar İçin Biraz Karmaşık Olabilir

İnsanların Binance para cüzdanıyla ilgili olarak göründüğü en yaygın şikayetlerden biri, kullanımının biraz zor olabileceği gerçeğidir. Bu, özellikle yeni başlıyorsanız ve henüz Henüz ilk kripto paranızı satın aldınız.

Binance cüzdanını kullanmak gerçekten ortaya çıktığı kadar zor mu? Duruma göre değişir!

Platformun “zorluk” yönü, Binance’in kullanıcılarına sunduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. büyük bir özellik listesi ve özelleştirme seçenekleri, ve ayrıca çünkü ücret modeli borsanın kullandığı.

Özellik açısından, bu biraz “başarıdan muzdarip” türü bir anlaşma – diğer bir deyişle, sahip olmak iyi bir problem! Elbette, platforma ilk giriş yaptığınızda biraz kaybolmuş hissedebilirsiniz veya üzerinde bulunan derinlemesine kripto grafiklerini görebilirsiniz, ancak bir kez alıştığınızda, tüm ekstra işlevler için minnettar olacaksınız.!

Binance cüzdan incelemesi: kripto para yatırma süreci.

Ücretler söz konusu olduğunda, bunlar da daha basit hale getirildi, daha ulaşılabilir parçalar. Binance cüzdan incelemelerini sırf cüzdan aramak, ve takas umursamayın, sonra ücretler sizin için gerçekten geçerli bile değil – elbette cüzdan ile ilgili olanlar hariç.

Kısacası, kripto dünyasında tamamen yeni bir insansanız ve hala temelinizi bulmaya çalışıyorsanız, emin olun – Binance için özel cüzdan ilk başta biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ancak, bulma konusunda inatçıysanız üst düzey bir kripto cüzdanı, o zaman bu kesinlikle sorun değil!

Vasat Müşteri Desteği

Kuşkusuz, müşteri desteği kripto ile ilgili herhangi bir platformun bir diğer önemli özelliğidir. Bu, özellikle borsalar ve cüzdanlar için çok doğrudur – bu tür platformlar, farklı kripto varlıklarının hareketlerinin ön saflarında yer alır ve bu nedenle, kullanıcıların bunu yapabileceklerinden emin olmaları gerekir. Karşılaşabilecekleri her türlü sorunla ilgili yardım alın.

Bu bakımdan Binance biraz… Vasat. En azından, kullanıcı Binance cüzdan incelemelerini okuyarak elde edilebilecek fikir budur..

Binance cüzdan incelemesi: müşteri desteği.

Kişisel olarak Binance cüzdan uygulamasındaki destekle ilgili iyi deneyimlerimden başka bir şey yaşamamış olsam da, birçok kullanıcı şunu söylüyor: yanıt süreleri büyük ölçüde değişebilir, ve destek ekibinin bazen sorunlarını gerçekten etkili bir şekilde ele almıyor.

Bu kesinlikle akılda tutulması gereken bir şey! Söz konusu cüzdan söz konusu olduğunda hiçbir şekilde bir “anlaşma kırıcı” olmasa da (Binance cüzdan kullanmanın size çok sayıda önemli faydalar sağlayacağı kabul edilir), yine de dikkate değerdir..

Binance cüzdan incelemesi: SSS.

Olsaydın hayal et teknik bir sorunla karşılaşmak transfer sırasında. Bunun gibi çoğu durumda, uygun müşteri desteği almak çok önemlidir insanca mümkün olan en kısa sürede! Seçtiğiniz platform bu bakımdan şaşırtıcı değilse, bu bazı büyük kayıplara, yani önlenebilecek kayıplara neden olabilir..

Şimdi, belli ki, Binance, pek çok teknik veya başka sorunla gerçekten bilinmemektedir. Ancak, bu yine de söz konusu sorunu mazur göstermez! Binance’in bir cüzdanı olup olmadığını öğrendikten sonra, muhtemelen cüzdan hakkında öğrendiğiniz bir sonraki şeyin müşteri destek sorunları ile ilgili olmasını istemezsiniz.!

Binance Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Şimdi, söz konusu cüzdanın en önemli artılarını ve eksilerini tartıştık ve farklı kullanıcılara baktık. Binance cüzdan incelemeler. Yapmamız gereken son şey kontrol etmek Binance cüzdanı nasıl çalışır, ve ondan farklı eylemleri ve işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi.

Binance Cüzdanına Nasıl Kaydolunur??

İlk, kayıt süreci. Açıkçası, kayıt olmak dikkat çekicidir. Binance borsası cüzdana kaydolmakla aynı şey – bu, birçok insanın Binance’in bir cüzdanı olup olmadığını merak etmesinin bir nedeni! Kafa karıştırıcı görünse de, gerçekten değil – durum sadece piyasadaki çoğu döviz cüzdanı.

Aşama 1: Git Binance resmi web sitesi. Ekranın sağ üst köşesinde “Kayıt ol” buton. Bas.

Binance cüzdan incelemesi: Binance ana sayfası.

Adım 2: Burada, e-posta veya cep telefonu aracılığıyla yeni bir hesap oluşturmanız istenecektir. E-posta yolunu kullanacağım – dolayısıyla, Bir e-posta adresi yanı sıra girilmesi gerekiyor özel bir şifre yaratıldı.

Binance cüzdan incelemesi: ücretsiz bir hesap oluşturun.

Aşama 3: Alacaksınız bir hesap doğrulama isteği e-posta adresinize – istendiğinde e-postanızdaki rakamları Binance sitesine girin.

Binance cüzdan incelemesi: hesap doğrulama.

4. adım: Tüm doğrulama ve onay adımlarını tamamladıktan sonra yapmanız gereken hesabınıza giriş yapın kayıt işleminin başında sağladığınız bilgilerle. Bu kadar!

Binance cüzdan incelemesi: Binance ana sayfası (giriş yapıldı).

Binance madeni para cüzdanına kayıt işlemi söz konusu olduğunda, işler süper basittir ve daha da önemlisi, hızlı! Yine – cüzdan veya borsaya kaydoluyor olsanız da, süreç aynı kalır. Bu, Binance’in kayıt süreçlerini optimize etmek tam anlamıyla sağlamak sorunsuz ve kolay bir deneyim.

Bununla birlikte, bir Binance cüzdanının nasıl çalıştığını merak eden insanlar muhtemelen bu aşamayı çoktan geçmiş ve ürünün gerçek işlevsellik yönleri. Öyleyse, buna geçelim!

Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Binance cüzdanında bulunan farklı özellikleri tartışalım.

Aşama 1: Kimden Binance ana sayfası (kayıt işlemi tamamlandıktan sonra), ekranın sağ üst köşesine, “Cüzdan”Sekmesi. Burada, seçebileceğiniz farklı özelliklerin bir listesini göreceksiniz. “Genel Bakış“.

Binance cüzdan incelemesi: Binance cüzdan sekmesi.

Adım 2: Burada, cüzdan bakiyelerinizi BTC. Bunun da ötesinde, cüzdan (lar) ınızın gerçekleştirebileceği tüm işlevleri görebilirsiniz. – P2P ticareti, marj hesabı ticareti, tasarruf hesabı yönetimi, maden havuzu fon deposu, ve bunun gibi.

Binance cüzdan incelemesi: cüzdana genel bakış.

Kullanmak ve kullanmak istediğiniz farklı cüzdan bölümlerini yönetebilir ve etkinleştirebilir ve ayrıca hemen para transfer etmeye başlayın. İşlem gerçekten çok basit – bir pop-up ile yönlendirileceksiniz ve sadece bir form doldurmanız gerekecek.

Binance cüzdan incelemesi: Varlıkları Binance ile transfer edin.

Aşama 3: Para yatırmak cüzdanına da çok basit. “Depozito“Sayfanın üst kısmında size dört seçenek sunulur – kripto veya nakit yatırmak, veya kredi veya banka kartıyla bazı kripto para birimleri satın alın, veya P2P bağlantısı üzerinden.

Binance cüzdan incelemesi: para yatırma yöntemleri.

Hatırlarsanız, bu Binance cüzdan incelemesinin başında şunları yapabileceğinizden bahsetmiştik: kripto para birimlerini doğrudan cüzdan arayüzünden satın alın ve takas edin, ve bu, kolaylık söz konusu olduğunda inanılmaz. Peki, işte bu!

Para çekme işlemleri de oldukça basittir, özellikle daha önce bazı kripto para birimlerini zaten çektiyseniz. Bahsedilen, fiat parayı çekebileceksiniz, ayrıca – bu son derece nadirdir!

Kuşkusuz, Binance’in değişim kısmının özelliği – kullanıcı Binance cüzdan incelemeleri size bu kadarını anlatacak. Bununla birlikte, diğer birkaç üst düzey borsa cüzdanı, kullanıcılarının fiat parayı banka hesaplarına çekmelerine izin verir.!

Cüzdanı daha ayrıntılı olarak keşfederek, tümü Binance’in sunduğu farklı hizmetler ve seçeneklerle ilgili birçok özelliğe sahip olduğunu hızlı bir şekilde öğreneceksiniz.

Bu aslında yukarıda bahsedilen “karmaşıklık” kısmının da kaynaklandığı yerdir – çünkü Binance cüzdanı platformun değişim kısmıyla çok yakından iç içe, çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir, ancak aynı zamanda diğer benzer cüzdanlardan daha karmaşıktır.

Nihai Puanlar

Bu noktaya kadar, şimdi hakkında oldukça iyi bir fikre sahip olmalısınız artıları ve eksileri Binance cüzdanı. Çeşitli kullanıcı Binance cüzdan incelemelerini tartıştık, inceledik. kullanılabilirlik yönü ve ayrıca kontrol edildi bazı temel özellikler sunduğu.

Bunların hepsi söylenip yapıldıktan sonra, borsa cüzdanını “Binance’in cüzdanı var mı?” Diye soran birine veya arayan bir kişiye tavsiye eder miyim? güvenli bir kripto cüzdanı, Genel olarak?

Evet, Kesinlikle yapardım.

Binance cüzdanı, hem genel olarak kripto para cüzdanları söz konusu olduğunda hem de bazı özel borsa tabanlı kripto depolama hizmetleri söz konusu olduğunda benzersiz bir üründür. Bu basitçe doğrudur çünkü kullanıcılarına sağladığı işlevsellik.

Binance cüzdan incelemesi: Binance'in özellikleri.

Cüzdan evrensel – büyük bir dizi barındırabilir farklı kripto para birimleri, ve hatta bazı belirli itibari para birimleri, çok! Üstelik şunları yapabilirsiniz: göndermek, Depozito, ve yukarıda belirtilen tüm para birimlerini geri çekin, herhangi bir sorun olmadan – yapmanız gereken tek şey geçmek bazı KYC doğrulama kontrolleri, ve gitmekte iyisin!

Binance aynı zamanda bir borsa olduğu için, tüm platformu güvende tutma konusunda büyük bir sorumluluk, hem kullanıcı bilgileri hem de kripto varlık depolaması söz konusu olduğunda. Kuşkusuz, platformun bununla bir sorunu yok – Düzenli olarak şeylerin güvenlik yönünü iyileştiriyor ve Binance geçmişte bazı aksaklıklar yaşasa da, site kesinlikle gelişti ve yaygın bir güven kazandı..

Çeşitli kullanıcı Binance cüzdan incelemeleri arasında bahsedilen tek “olumsuz” şey, değişim cüzdanının karmaşıklığı, ve ayrıca ideal olmayan bazı müşteri desteği. Eski “mesele” gerçekten çok büyük bir faktör değil – Binance’de işleri anlamaya çalışmak için biraz zaman harcamanız gerekse de, yenilmez engellerle karşılaşmamalısınız.

Binance cüzdan incelemesi: BNB madeni para tabloları.

Bahsetmeye değer son bir şey de, piyasadaki diğer birçok borsa cüzdanında olduğu gibi, Binance’in de yerel bir fayda belirtecine sahip olmasıdır. – Binance madeni para (BNB). Bakılırsa bu jetonun fiyat ve hacim çizelgeleri, Görünüşe göre insanlar bunu gerçekten çok sık kullanıyor!

Bu belirtecin ana amaçlarından biri, Binance’de ücret oranlarının üstesinden gelin – BNB jetonunun yardımıyla, ücretlerin büyük bir bölümünü ortadan kaldırabilir, böylece potansiyel kazançlarınızı katlanarak artırabilirsiniz! Ancak bu, cüzdandan çok takası ilgilendiriyor – daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, yine de kontrol edebilirsiniz. Binance değişim incelememiz, çok.

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Sonuçlar

Bu kadar ileri gittiyseniz – teşekkür ederim! Tek seferde alınması gereken çok fazla bilgi olduğunu biliyorum ve bu nedenle, sonuna kadar benimle kaldığın için gerçekten minnettarım!

Dikkate alınması gereken çok şey olsa da kararım aynı kalıyor – eğer arıyorsanız üst düzey bir kripto para cüzdanı, Binance ilk kontrol ettiğiniz yerlerden biri olmalı.

Bununla birlikte, daha çok ilgileniyorsanız donanım kripto deposu, daha sonra aşağıdaki gibi cüzdanlara dönmelisiniz: Ledger Nano X, veya Trezor Model T. Bu, paranın satın alabileceği mümkün olan en iyi güvenliği sağlayacaktır, ancak evet – bir bedeli olacak.

Tablo: Binance Cüzdan ve Ledger Nano X’in fiyatlandırma seçenekleri

Son olarak, kontrol ettiğinizden emin olun. piyasadaki en iyi kripto para borsaları – Harika bir cüzdanınız olduğunda, onu en sevdiğiniz kripto paralarınızla doldurmaya başlayabilirsiniz.!

Bir kez daha, bu Binance cüzdan incelemesini okuduğunuz için ve bir dahaki sefere kadar teşekkürler! Şerefe!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me