Gibi kripto para popülaritesi artıyor, farklı kripto para birimlerini satın almak, takas etmek ve satmak için giderek daha fazla borsa oluşturuluyor. Bu, hangi borsayı kullanacağınıza karar vermenizi gittikçe zorlaştırıyor.

Bazıları hedefleniyor yeni başlayanlar, diğerleri için daha iyi iken daha ileri tüccarlar. Bu nedenle, hangi borsanın sizin için doğru olduğunu bilmek önemlidir!

Bu Binance incelemesi size Binance borsası hakkında eksiksiz bir genel bakış sağlayacaktır. Bunu okuduktan sonra, bunun sizin için doğru değişim olup olmadığını iyi anlayacaksınız..

İlk olarak, size Binance ve nasıl hale geldiği hakkında bazı arka plan bilgileri vereceğiz. kripto para ticareti yapmak için en popüler borsalardan biri. Daha sonra bazılarını açıklayacağız avantajları Binance kullanmanın yanı sıra bazı dezavantajları da.

Nasıl yapılacağına dair adım adım bir kılavuz da olacak. Depozito, Ticaret ve bozuk para çek, bazı yararlı resimlerle birlikte. Binance incelememizin sonunda, borsada işlem yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere kendi başınıza sahip olacaksınız..

Peki ne bekliyorsunuz? Hadi gidelim ve Binance hakkında daha fazlasını keşfedelim!


Artıları

  • Çok iyi bilinen bir kripto değişim platformu
  • İşlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para birimi
  • İki faktörlü kimlik doğrulama

Eksileri

  • Yeni başlayan kripto meraklıları için biraz zor olabilir

Binance İncelemesi: Binance Nedir?

Binance kripto-kripto alım satımlarını barındıran bir borsadır. Bunun anlamı şudur ki gerçek parayı kabul etmiyorlar, ABD Doları (USD) veya Euro (EUR) gibi. Değişim ilk olarak 2017 yılında oluşturuldu ve başlangıçta Çin’de bulunuyordu. Ancak kripto para Çin’de yasalar çok katı, borsa o zamandan beri dijital para birimini seven bir ülke olan Japonya’ya taşındı!

Binance’i yaratan adamın adı Changpeng Zao, ancak kendisi CZ olarak biliniyor. İlginç bir şekilde CZ, Tokyo borsasında kullanılan ticaret sistemlerinden bazılarını inşa etmekteydi. Sanırım bu deneyimi, Binance’i bugünkü haline getirmek için kullandı.!

Binance borsasını açmadan önce, ilk madeni para teklifi (ICO). Bu, insanların bir şirketin başlamasına yardımcı olmak için yatırım yapabileceği kitle fonlamasına çok benzer..

Bununla birlikte, bir ICO hala farklıdır. insanlar gerçek dünya parası yerine kripto para birimine yatırım yapıyor. Binance ICO, 15 milyon dolar eşdeğeri topladı ve karşılığında yatırımcılara kendi kripto para belirtecini verdi. Binance Coin (BNB). Binance “Coin” olarak adlandırılsa da, aslında bir jeton, üzerine kurulu Ethereum blok zinciri.

İLGİNÇ GERÇEK

2017’de insanlar yatırım yaptı 5 milyar dolardan fazla ICO’larda!

Binance incelemesi: USD 2017'de ICO'lar tarafından artırıldı.

Binance sahip oldu çok başarılı bir başlangıç 2017’de oluşturulduğundan beri. Şu anda günlük işlemlerde ortalama 1 milyar dolardan fazla para alıyorlar ve bu da onları alt-coin ticareti için en büyük borsa yapıyor. Aslında Binance o kadar hızlı büyüdü ki Ocak 2018’de yeni kayıtları askıya almak zorunda kaldılar. Bunun nedeni, çok fazla kişinin Binance hesabı açmaya çalışmasıydı..

Hızlı bilgi: Yalnızca bir günde, Binance 240.000’den fazla yeni hesap başvurusu aldı!

Şimdiye kadarki Binance incelememizi okuyarak, artık borsanın geçmişini iyi anlamış olmalısınız. Şimdi neden Binance kullanmanız gerektiğini öğrenelim!

Bulunan Son Binance Kuponu:

Neden Binance?

Bir borsaya ilk kez yeni bir hesap açmadan önce, avantajlar ve dezavantajlar. Bu, sizin için doğru borsayı seçmenizi sağlayacaktır.

Binance’in Avantajları

Öncelikle, bu kripto ticaret platformunun gerçek avantajlarını tartışalım..

Alt-Paraların Büyük Listesi

Binance borsasının bu kadar popüler olmasının ana nedenlerinden biri, çok farklı kripto para birimlerini listeliyorlar.

İLGİNÇ GERÇEK

Şu anda 1889’dan fazla bireysel kripto para birimi var ve neredeyse her gün yenileri oluşturuluyor.!

Var 100’den fazla farklı kripto para birimi Binance’de mevcuttur. Aşağıdakiler gibi iyi bilinen madeni paralardan çeşitlilik gösterirler. Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) gibi daha küçük paralara CyberMiles (CMT) ve ZCoin (XZC). Coinbase, Diğerlerinden daha fazla Bitcoin satan bir borsa, sadece listeler toplam 4 jeton!

Düşük Ücretler

Borsanın bir diğer mükemmel özelliği de, kriptodan kriptoya ticaret yaparken, Binance ücretleri sektördeki en düşük ücretlerden biridir. Müşteriler ücretlendirilir % 0.1 her ticarette, 1 ETH ticareti yaptıysanız, yalnızca 0,001 ETH ücretlendirilirsiniz.!

Hızlı ipucu: Binance Coin (BNB) ile işlem yapıyorsanız% 50 işlem indirimi alırsınız!

Para yatırma her zaman ücretsizdir, ancak para çekme işlemi maliyetlidir. Bununla birlikte, çoğu borsa aynı şekilde çalışır. Para çekme ücretleri her kripto para birimi için farklıdır ve değerine bağlı olarak değişir.

Örneğin, yazı yazarken, çekmek istediğiniz her Litecoin (LTC) için ücret olarak 0.01 LTC’ye mal olur. Ancak Litecoin’in değeri artarsa, para çekme ücreti de artar. Bunun nedeni, ücretin Litecoin fiyatına sabitlenmesi ve USD fiyatının (veya yerel para biriminizin) üstüne çıkmamasıdır..

Yaptığınız para yatırma değerinde bir sınır yoktur, ancak 2 BTC değerinden fazla kripto para birimi çekmek istiyorsanız, hesabınızı daha fazla doğrulamanız gerekir. Bu şu şekilde yapılabilir: kimlik gönderme, pasaportunuz gibi.

Ödüller

Binance borsasındaki düzenli tüccarlar şansı ödül kazanmak. Bu ödüller her zaman değişir ve şimdiye kadar ücretsiz kripto para birimleri, gibi Dalgalar (DALGALAR) ve Ontoloji (ONT). Hatta bir Maserati arabası bile verdiler! Ne kadar serin!

ICO Başlatma Çubuğu

Binance, ICO’ları biter bitmez yeni kripto para birimlerini listelemesiyle tanınır. Bu, birçok kripto şirketinin Binance’i favori borsaları olarak gördüğünü gösteriyor. Binance herhangi bir eski kripto para birimini listelemekle kalmıyor, Binance’in listelemesi için sağlam bir kripto para birimi olduğunu gerçekten kanıtlaması gerekiyor..

Güvenlik

Binance güvenliği alır çok ciddice, ve müşterilerden kurmaları istenir iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) bir hesap açtıklarında. 2FA, her oturum açmak, takas etmek veya para çekmek istediğinizde cep telefonunuza özel bir kod gönderen ekstra bir güvenlik seviyesidir..

Hala “Binance güvenli mi?” Diye merak ediyorsanız, web sitesi ayrıca CryptoCurrency Güvenlik Standardı (CCSS) büyük borsalar için bir endüstri standardı olan hesapları korumak için.

Yüksek Hacimli Ticaret

Binance, kripto para satın almak, takas etmek ve satmak için en popüler borsalardan biri haline geldiğinden, her zaman gerçekleşen çok sayıda alım satım var. Bu, anlamı itibariyle önemli bir faktördür kripto para biriminizi hemen satma şansınız daha yüksektir, ne zaman ihtiyacın olursa.

Örneğin, bir kripto para birimi satın almak istiyorsanız, ancak işlem hacmi düşükse, satın almak daha zordur çünkü çok fazla satıcı yoktur. Ancak, o parayı satmak isteyen çok sayıda insan varsa, satın almak kolay olacaktır..

Eğlenceli Bilgi: Binance’i destekleyen teknoloji saniyede 1,4 milyona kadar işlemi işleyebilir!

Binance’in dezavantajları

Şimdi bu Binance incelemesinde avantajlarından bazılarını tartıştığımıza göre, borsanın ideal olmayan bazı noktalarına bir göz atalım..

Müşteri desteği

Binance borsası tarafından sunulan müşteri desteğiyle ilgili karışık incelemeler var. Yapabilsen de e-posta veya canlı sohbet yoluyla Binance ile iletişime geçin, bazı kullanıcılar bildirdi uzun gecikmeler. Bunun nedeni, borsanın çok sayıda müşteriye sahip olması olabilir ve bu nedenle Binance’in yanıt sürelerini iyileştireceğini umuyoruz. Ayrıca birde şu var telefon desteği yok, bu, diğer popüler borsalar tarafından sunulan bir şeydir. Coinbase.

Fiat Para Yatırma veya Para Çekme Yok

Binance borsasının en büyük dezavantajlarından biri, müşteriler geleneksel ödeme yöntemlerini kullanarak para yatıramaz. Gibi diğer iyi bilinen borsalar Coinbase, Kraken, Livecoin, ve HitBTC müşterilerin banka veya kredi kartlarını kullanmalarına izin verin. Hatta bazıları banka havalesi ve PayPal’ı bile kabul ediyor!

Binance desteklemediği için fiat mevduatları, yeni başlayanların ilk kez bir kripto para birimi satın almasını imkansız hale getiriyor. Öncelikle, fiat kullanarak Bitcoin veya Ethereum gibi bir kripto para birimi satın almanız gerekir, ardından bunu Binance’e yatırabilir ve diğer kripto paralarla ticaret yapabilirsiniz..

Bu aynı zamanda sadece kripto para birimlerini Binance borsasından da çekebileceğiniz anlamına gelir..

GÜNCELLEME 2021: Binance artık kabul ediyor çoklu itibari para birimleri, USD, EUR, GBP ve çok daha fazlası dahil. Bununla birlikte, herhangi bir sınırlama yok!

Binance'i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Binance’i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Binance Nasıl Kullanılır?

Bu Binance incelemesini baştan sona okuduysanız, artık Binance’in ne olduğunu, ne yaptıklarını ve borsalarını kullanmanın avantaj ve dezavantajlarını daha iyi anlamalısınız. Şimdi size Binance’i nasıl kullanacağınızı göstereceğiz! Önce açıklayacağım nasıl yeni bir hesap açabilirsin!

Binance’de Hesap Nasıl Açılır?

  1. Ziyaret edin Binance ana sayfası ve sonra tıklayın "Kayıt ol".
  2. Girmeniz gerekecek e ve güçlü bir şifre seçin. Unutma!
  3. Son olarak, yapmanız gereken Email adresini onayla. Artık bir Binance hesabınız var!
  4. İlk kez oturum açtığınızda, bir bildirim size şunu soracaktır: iki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarla. Bunun hesabınızı koruduğunu daha önce nasıl açıkladığımızı unutmayın?

Öyleyse, cep telefonu numaranızı girin ve kurulumu tamamlayın.

Binance’e Nasıl Para Yatırılır?

Binance incelememizde, borsanın müşterilerin banka veya kredi kartı gibi popüler ödeme yöntemlerini kullanarak para yatırmalarına izin vermediğini daha önce açıklamıştık. Bunun anlamı şudur ki bir kripto para birimi ile para yatırmanız gerekecek. Bunu yapmanın en kolay yolu Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) kullanmaktır, çünkü bunları itibari parayla kolayca satın almanıza izin veren başka borsalar da vardır..

1. Farenizi üzerine getirin Para kaynağı ve sonra tıklayın Mevduat.Binance incelemesi: Binance'e nasıl para yatırılacağını açıklıyor.

2. tıklayın. Mevduat Parası Seçin ve yazın Farklı bir kripto para birimi kullanarak para yatırmak istiyorsanız, kodunu girmeniz yeterlidir. Örneğin, Ethereum ile para yatırmak istiyorsanız, ETH’ye girersiniz..Binance incelemesi: Binance'e nasıl para yatırılacağını açıklamak, 2. adım.

3. Şimdi size benzersiz para yatırma adresiniz gösterilecek.

Önemli: Her kripto para biriminin farklı bir para yatırma adresi vardır! Örneğin, Bitcoin (BTC) adresinize Ethereum (ETH) göndermeye çalışırsanız, Ethereum’unuzu kaybetme riskiniz olabilir.!Binance incelemesi: BTC para yatırma adresinin bir resmi.

4. Şimdi para yatırma adresini kopyalamanız gerekmektedir. Bunu yapmanın en kolay yolu, Adresi kopyala.

5. Şimdi kripto para cüzdanınıza gitmeniz ve göndermek istediğiniz Bitcoin sayısını Binance hesabınıza aktarmanız gerekiyor. Coin’leri doğru Binance para yatırma adresine göndermeniz çok önemlidir. Kopyalayıp yapıştırdıktan sonra adresi iki kez kontrol ettiğinizden emin olun..

6. Paraları gönderdikten sonra, Binance hesabınıza 10 dakika içinde ulaşırsınız. Gelip gelmediklerini kontrol etmek için farenizi üzerine getirin. Para kaynağı ve tıklayın Bakiyeler.Binance incelemesi: Bakiyelerinizin Binance'te nerede olduğunu kesin.

7. Depozitonuz Binance tarafından onaylandıktan sonra, Toplam ve Mevcut bakiyeler güncellenecek.Binance incelemesi: Binance'deki toplam ve mevcut bakiyeler.

8. Tebrikler, artık Binance değişim hesabınıza para yatırdınız! Şimdi size ilk ticaretinizi nasıl yapacağınızı göstereceğim!

Binance’te Nasıl Ticaret Yapılır?

Şimdi size Binance hesabınıza nasıl kripto ekleyeceğinizi gösterdiğime göre, ilk işleminize geçelim. Var 100’den fazla farklı kripto para birimi arasından seçim yapın, ancak bu örnekte size Litecoin’i (LTC) nasıl satın alacağınızı göstereceğim. Endişelenmeyin, farklı bir para satın almak istiyorsanız, adımlar aynıdır, sadece Litecoin’i satın almak istediğiniz kripto para birimiyle değiştirin!

1. Farenizi üzerine getirin Değiş tokuş ve sonra tıklayın Temel.

Binance incelemesi: Binance platformunda temel değişim.

2. Yani, bu aşama yeni başlayanlar için biraz korkutucu olabilir… ama endişelenmeyin, sizi ele aldım. Sadece adımları takip edin.Binance incelemesi: bir grafik.

3. Sayfanın sağ tarafında, Favoriler. Burada Binance hesabınıza yatırdığınız kripto para birimini seçmeniz gerekecek. Örneğimizde Bitcoin’i (BTC) seçtik. Ether yatırdıysanız, ETH’ye tıklayın.Binance incelemesi: birçok kripto para biriminin fiyatları.

4. Şimdi satın almak istediğiniz kripto para biriminin para birimi kodunu girmeniz gerekiyor. Litecoin’i (LTC) nasıl satın alacağımı gösterirken, LTC’ye gireceğim.Binance incelemesi: para yatırmak.

5. Döviz eşleştirmesine (örneğimiz için LTC / BTC) tıkladığınızda işlem ekranına yönlendirileceksiniz.

6. Bu korkutucu grafikler şimdi seçtiğiniz eşleştirmenin piyasa bilgilerini gösterecek. Aşağı kaydırın ve Yeşil Satın Al Tıkladığınızdan emin olun. Market.

Binance incelemesi: piyasadan satın alma.

Neden Pazar, Limit Değil? Pazarı seçmek, kripto para biriminizi mevcut piyasa fiyatı üzerinden satın almanıza izin verecektir. Bu size şu anda mevcut olan en iyi fiyatı sunacaktır. Limit’i seçerseniz, bu, satın almak istediğiniz tam fiyatı girmenize olanak sağlar. Şunlar için en iyi seçenektir daha deneyimli, kısa vadeli yatırımcılar.

7. İşleminizi tamamlamak için satın almak istediğiniz jeton sayısını girmeniz gerekir. İki seçeneğiniz var:

seçenek 1: Satın almak istediğiniz belirli miktarda jeton girin. Örneğimizde, 10 Litecoin (LTC) satın almak istiyoruz, bu yüzden bunu aşağıdaki kutuya girdik.Binance incelemesi: 1. seçenek. seçenek 2: Binance bakiyenizin bir yüzdesini seçebilirsiniz. Örneğin, hesabınıza 0,05 Bitcoin (BTC) yatırdıysanız ve tüm bunları Litecoin’e (LTC) dönüştürmek istiyorsanız, sadece% 100’ü seçebilirsiniz..Binance incelemesi: 2. seçenek, bakiyelerle ilgili.

8. Son olarak, işleminizi tamamlamak için yeşile tıklayın SATIN AL LTC. Seçtiğiniz gibi Market, siparişiniz birkaç saniye içinde tamamlanmalıdır!

9. İşleminizin başarılı olduğundan emin olmak istiyorsanız, şu adrese geri dönebilirsiniz: Para kaynağı > Bakiyeler Bölüm.

10. Tebrikler, az önce kripto için kripto değişiminizi yaptınız!

Binance’den Nasıl Çekilirim?

Binance incelememizin bu aşamasında, artık Binance’e nasıl para yatıracağınızı ve ilk paranızı nasıl satın alacağınızı öğreneceksiniz! Peki ya paranızı çekmek isterseniz? Peki, sana bunu nasıl yapacağını da gösterelim!

1. Sayfanın üst kısmında farenizi Para kaynağı ve tıklayın Para çekme.Binance incelemesi: toplam bakiye.

2. İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlamadıysanız, Binance bunu yapana kadar devam etmenize izin vermeyecektir..Binance incelemesi: 2FA'nın etkinleştirilmesi.

3. “Para Çekme Parasını Seçin ” ve çekmek istediğiniz kripto para birimini girin. BTC veya ETH gibi para birimi kodunu girmeniz gerektiğini unutmayın..Binance incelemesi: para çekme parasını seçme.

4. Şimdi, paralarınızı göndermek istediğiniz cüzdan adresini girin..

ÖNEMLİ: Herhangi bir hata maliyetli olabileceğinden, doğru adresi girdiğinizden emin olun! Bunu yapmanın en iyi yolu, geri çekmek istediğiniz adresi kopyalayıp yapıştırmaktır..

5. Son olarak, çekmek istediğiniz jeton sayısını girin ve turuncuya tıklayın Sunmak

6. Binance para çekme işlemleri normalde hızlıdır ve genellikle 30 dakikadan fazla değil Hedef cüzdanınıza ulaşmak için. Ancak ağ meşgulse daha uzun sürebilir.

Binance’i Kimler Kullanmalı?

Binance incelememizin satın alma kısmından şunu fark etmiş olabilirsiniz: İki seçenek seçim için – Temel ve Gelişmiş. Binance’i bu kadar popüler bir borsa yapan şey bu – hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için harika.

Yukarıdaki ticaret kılavuzunda, size temel işlevleri nasıl kullanacağınızı gösterdik. Ancak, bir ticaret uzmanı olduğunuzda, gelişmiş bölümde bazı ekstra özellikler mevcuttur.!

Binance Advanced

Eğer sen daha deneyimli bir tüccar, gelişmiş seçenekler, daha ayrıntılı istatistikleri görüntülemenize olanak sağlar. Örneğin, eğer ilgileniyorsanız Bitcoin ve Ethereum arasındaki fiyat hareketleri, görüntüleyebileceğiniz daha gelişmiş grafikler var.

Şamdan çubukları belirli bir süre boyunca bir kripto para biriminin açılış, en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatını görüntülemenizi sağlar.

Unutmayın, kripto para birimi ticaretine yeni başlıyorsanız, kendinizi daha rahat hissedene kadar temel seçeneği kullanmanız muhtemelen en iyisidir.!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sonuçlar

Binance incelememizi baştan sona okuduysanız, artık sizin için doğru borsa olup olmadığına karar verebilmelisiniz. Binance kullanmanın birçok avantajı vardır, ancak göz önünde bulundurulması gereken bazı dezavantajlar da vardır – örneğin banka veya kredi kartıyla para yatıramama.

Platformu kullanmaya karar verseniz de vermeseniz de, en azından artık Binance’i nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz ve kolayca para yatırabilir, takas edebilir ve para çekebilirsiniz.!

Bence, Binance farklı kripto para birimleri arasında ticaret yapmak için piyasadaki en iyi kripto para birimi borsalarından biridir. Her türden yatırımcıya hitap eden harika, kullanımı kolay bir arayüz sunar. Sadece o değil ama güvenebileceğiniz bir platform.

Peki, değişimin düzeni hakkında ne düşünüyorsunuz? Binance, satın almak istediğiniz kripto para birimine sahip mi??

Binance değişim incelememizden memnun kaldıysanız bize bildirin!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me