Hey orada ve Bithumb incelememe hoş geldiniz!

Hakkında düşünüyor musun satın alma ve bazı kripto para birimlerini satmak Bithumb, ama önce sizin için doğru değişim olup olmadıklarını öğrenmek ister misiniz? Ya da belki Bithumb’da işlem yapma konusunda endişelisiniz ve başlamadan önce güvenlik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz.?

Her iki durumda da seni korudum! Bunda Bithumb incelemesini tamamla, Size Bithumb’ın kim olduğu ve nasıl başladıkları hakkında hızlı bir genel bakış sunarak başlayacağım. Ondan sonra, o zaman geçeceğim gerçekte nasıl para satın alabilirsin ve ne tür ücretler değişim ücretleri.

Bundan sonra, hakkında konuşacağım bozuk para türü Bithumb’ın listelemeyi sevdiği ve takasın kime en uygun olduğu. Son olarak, avantajlarını ve dezavantajlarını sıralayarak sizin için her şeyi özetleyeceğim ve size daha fazlasını sunacağım. önerilen değişimler.

Baştan sona okuduktan sonra, bir ticaret platformu olarak gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadığına karar vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olacaksınız..

Peki ne bekliyorsunuz? Sizi Bithumb ile tanıştırayım ve size derinlemesine bir Bithumb incelemesi vereyim!


Artıları

 • Canlı destek
 • Büyük ticaret hacmi
 • Dürüst
 • Yeni başlayanlar için iyi

Eksileri

 • Nispeten yavaş doğrulama süreci
 • 2017’de saldırıya uğradı

Bithumb’a Kısa Bir Giriş

Bithumb bir üçüncü şahıs değişimi bu sana izin verir bir dizi kripto para birimi satın alın, satın ve ticaret yapın. Onlar 2013’te oluşturuldu BTC Korea.com Co. Ltd adlı bir şirket tarafından ve genel merkezleri Güney Kore’de bulunuyor. Bu nedenle, bu onları sektördeki en köklü borsalardan biri yapar.!

Piyasaya sürüldüklerinden beri Bithumb, en büyük borsalardan biri günlük işlem hacmi için dünyada. Bu, insanların 24 saatlik bir süre içinde ticaret yaptıkları para miktarıdır. Aslında, Haziran 2018’de yazı yazarken, Bithumb her gün ortalama 100 milyon dolardan fazla ticaret yapıyor, ancak 2 milyar dolara kadar ulaştı.!

Bithumb Review Günlük İşlem Hacmi

Kaynak: theatlas

Bithumb ayrıca şunları sağlar: kurumsal yatırımcılar için hesaplar, bu kadar yüksek işlem hacmine sahip olmasının sebeplerinden biri de budur. Bu, piyasada ticaret yapmak için her zaman yeterli likidite olmasını sağladığı için gerçekten önemlidir..

Kurucular, Bithumb platformunu herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarladılar. kullanıcı dostu ve yeni başlayanlar için mükemmel. Tüccarlarının büyük bir yüzdesi Güney Kore’den olmasına rağmen, web sitesi ayrıca İngilizce, Çince, Japonca, İspanyolca ve hatta Hintçe’yi de destekliyor..

Artık kim olduklarını ve ne zaman kurulduklarını bildiğinize göre, Bithumb incelememin bir sonraki bölümü, nasıl jeton satın alabileceğinizi ve ne tür ücretler aldıklarını inceleyecek..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Ödeme metodları

Ne olduğunu düşünmek her zaman önemlidir Ödeme metodları bir kripto para birimi borsası, aradığınız seçeneğe sahip olmayabilecekleri için kaydolmadan önce destekler.

İyi haber şu ki, Bithumb’ın itibari para mevduatları ve para çekme. Ancak, kötü haber şu ki, bu yalnızca KRW kullanan Güney Koreli sakinler tarafından kullanılabilir.!

Bu Bithumb incelemesini okuyorsanız ve Güney Kore’den değilseniz, hala yapabileceğiniz için endişelenmeyin bunun yerine bir kripto para birimi kullanarak para yatırın.

Kripto para biriminde yeni başlıyorsanız ve henüz jetonunuz yoksa, yapılacak en iyi şey şu adresten bir hesap açmak olacaktır: Coinbase. Coinbase, hemen bir banka / kredi kartı veya banka hesabı kullanarak bir hesap açmanıza ve para yatırmanıza izin verir. Coinbase’deki en iyi kripto para birimlerinden birini satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken coin’lerinizi Bithumb’a aktarmaktır..

Bu kadar basit!

Bithumb Yan Yana Diğerleriyle Karşılaştır

Biliyor musun?

Bithumb Yan Yana Diğerleriyle Karşılaştır

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Bithumb Ücretleri – Para Yatırma, Para Çekme & Ticaret

Para yatırma ücretleri, hesabınıza para yatırmak istediğiniz jeton türüne bağlıdır. Bazı sebeplerden dolayı, kripto para birimleri gibi Ethereum, Dalgalanma ve EOS ücretsizdir, diğerleri gibi Bitcoin, Kısa çizgi ve Litecoin çok küçük bir ücret taşır. Örneğin, bir Bitcoin depozitosu 0,001 BTC’ye mal olacak.

Ayrıca göz önünde bulundurmanız gereken minimum para yatırma limitleri de var, ancak bu Bithumb incelemesini yazarken bunların çok düşük olduğunu gördüm. Örneğin, minimum Litecoin depozitosu 0.1 LTC’dir ve minimum Ethereum Classic depozitosu da 0.1 ETC’dir!

Kripto para birimlerinizi Bithumb’dan çekmeye gelince, ÜCRET, çıkarmak istediğiniz madeni para türüne de bağlı olacaktır. Örneğin, Ethereum 0,01 ETH ve Bitcoin 0,001 BTC’ye mal oluyor. Güncel fiyat listesi için Bithumb web sitesini kontrol etmeye devam edin.

Peki, ticaret için Bithumb ücretleri ne olacak??

Web sitesi sahip olduklarını iddia ediyor sektördeki en düşük ücretler. Bithumb ücretinin olduğu temel ticaret ücreti Toplam miktarın% 0,15’i satın alıyor ya da satıyorsunuz. Örneğin, 1000 $ değerinde Ripple satın alıyorsanız, bu miktarın% 0.15’ini ödersiniz, yani 1.50 $.

temel ücretler

Kaynak: bithumb

Teknik olarak konuşursak, bu aslında sektördeki en düşük değer değil, çünkü Binance sadece bir ücret alır % 0.1’lik sabit oran. Ancak, kullanmanız durumunda daha ucuz fiyatlar almanız aslında mümkündür. Bithumb kuponu, hesabınızdan erişebileceğiniz.

Bu, ticaret için Bithumb ücretlerinizi% 0,01 -% 0,07 düşürür. Maksimum indirimi (büyük işlem hacimleri için verilen) alabiliyorsanız, Bithumb sektördeki en ucuzlardan biridir.!

Yani, artık nasıl para yatıracağınızı ve Bithumb ücretlerini nasıl yatıracağınızı bildiğinize göre, Bithumb incelememin bir sonraki bölümü satın alabileceğiniz coin türlerine bakacak..

Coin Kullanılabilirliği

Yazma sırasında toplam 103 farklı para yapabilirsin Bithumb’da al, sat ve takas et. Mevcut madeni para türü, aradığınız şeye bağlıdır.

Onlar popüler kripto para birimlerinin çoğunu destekleyin Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash gibi. Ayrıca daha az popüler olan paraları da destekliyorlar, örneğin Ethos, Augur ve Aeternity.

Bithumb İncelemesi

İlginç bir şekilde, diğer çoğu Güney Kore borsası gibi, Bitcoin gibi popüler kripto paraların fiyatları aslında diğer ülkelerde bulunan borsalardan daha pahalıdır. İnsanlar bunun, hızlı para çekme ve üst düzey güvenlik içeren Güney Koreli borsaların diğerlerinden çok daha profesyonel olmasından kaynaklandığını düşünüyor..

Ayrıca, kripto para birimi ticareti artık Çin’de yasaklandığından, birçok Çinli tüccar, kuralları aşmak için Güney Kore’deki borsaları kullanıyor..

Bithumb dünyanın en büyük borsalarından biri olmasına rağmen, mevcut coin miktarı diğerlerine göre çok daha az. Örneğin, takaslar gibi Binance ve Cryptopia Sahip olmak ticaret yapılacak yüzlerce farklı kripto para birimi, her zaman eklenen liste ile.

Bithumb İncelemesi

Öte yandan, Bithumb listeledikleri paralarda daha seçici. En son ekleme, Cardano ve Status Token ekleyen borsa ile Haziran 2018’de yapıldı. Bu, aralarından seçim yapabilecek çok sayıda madeni paraya sahip olmayı seven insanlar için sinir bozucu olsa da, Bithumb ekibi yalnızca meşru olduğuna inandıkları projeleri desteklemeyi sever..

Bu, yeni kripto para birimlerinin ilk kez ICO, Madeni paranın Bithumb’da listelenmesi uzun zaman alabilir. Bununla birlikte, tarih, bir madeni paranın sonunda Bithumb’a eklendiğinde, değerinde bir artış yaşandığını öne sürüyor.!

Bithumb’da işlem yapabileceğiniz kripto para birimlerinin tam listesi için, burayı kontrol et.

Bithumb'da İşlem Yapılabilen Kripto Para Birimlerinin Bithumb İnceleme Listesi

Kaynak: coinmarketcap

Artık satın alabileceğiniz coin türlerini ve tahsil edilen ücretleri bildiğinize göre, Bithumb incelememin bir sonraki bölümü kaydolmanın ne kadar kolay veya zor olduğuna bakacak.!

Bithumb’a kaydolma

Bu Bithumb incelemesi için, bir hesap açmanın ne kadar kolay olduğunu açıklamanın en kolay yolunun size birkaç ekran görüntüsü kullanarak göstermek olduğunu düşündüm! Bu şekilde, herhangi bir zorlukla karşılaşırsan, her zaman benim adım adım rehber.

Daha ileri gitmeden önce, Mayıs 2018’de Bithumb ekibinin 11 ülkeden hesap kayıtlarını kısıtlayacaklarını duyurduğunu bilmenizi isterim..

Bu belirli ülkeler şu şekilde tanımlanmaktadır: Kooperatif Olmayan Ülkeler ve Bölgeler (NCCT) tarafından Mali Eylem Görev Gücü, ve sorunlar kara para aklamanın zayıf yönleriyle ilgilidir.

Neyse, hadi girelim!

Yapmanız gereken ilk şey, yapabileceğiniz resmi Bithumb web sitesini ziyaret etmektir. İşte.

Ardından, Kaydol buton.

Bithumb İncelemesi

Bu, kayıt işleminin yapmanız gereken kısmıdır. bazı temel bilgileri sağlayın. Bazı borsaların aksine, Bithumb’ın birkaç ayrıntı daha istediğini fark edeceksiniz, ancak Kore yönetmeliklerini ihlal etmediklerinden emin olmak için bunu yapmaları gerekiyor..

E-posta adresinizi girmeniz ve ardından Yinelenenleri Kontrol Et. Ayrıca robot OLMADIĞINIZI anlamaları için kutuyu işaretlemeniz gerekir.!

Bithumb İncelemesi

Ardından, uyruğunuzu girmeniz gerekecek. Ayrıca, cep telefonu numarası. Kaydınızı tamamlamak için ihtiyacınız olacağından doğru numarayı girmeniz önemlidir..

Bithumb İncelemesi

Cep telefonu numaranızı girdikten sonra, SMS Talebi. Daha sonra size 6 haneli bir kod gönderilecektir ve bu kodu Cep telefonu doğrulama numarası Kutu.

Ardından, kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekecek. Bu, sizin tam ad, doğum tarihi ve Cinsiyet. Ayrıca, tam ev adresi.

Bithumb İncelemesi

Şimdi güçlü bir şifre oluşturmanız gerekecek. 8-12 karakter uzunluğunda olmalı ve aşağıdaki kutuya tekrar girmeniz gerekiyor. Ayrıca 4 basamaklı bir pin numarası seçmeniz gerekir. 1234 veya doğum tarihiniz gibi kimsenin tahmin edemeyeceği bir şey olduğundan emin olun.

Bithumb İncelemesi

Ayrıca iki şart ve koşul kutusunu da işaretlemeniz gerekir. Bithumb’ın terimlerini anladığınızdan emin olmak için bunları okumanız muhtemelen en iyisidir.

Bithumb İncelemesi

Girdiğiniz tüm bilgilerden memnun olduğunuzda, Kaydol buton. Daha sonra size bir onay e-postası gönderilecek ve ulaştığında tıklamanız gerekecek..

Tebrikler, artık Bithumb’da bir hesabınız var!

Sen şimdi 1. seviye olarak sınıflandırıldı, bu yapabileceğin anlamına gelir hemen ticaret daha fazla bir şey yapmaya gerek kalmadan. Ancak, gerçekten büyük miktarlarda ticaret yapmak istiyorsanız, hesabınızı bir sonraki seviyeye yükseltmeniz gerekecektir..

Bu, pasaport ve ikamet kanıtı gibi bazı kimlik belgelerini yüklemenizi gerektirecektir. Ne yazık ki, Bithumb web sitesi, bunu yapmadan önce ne kadar para yatırıp çekebileceğinizi netleştirmiyor, bu nedenle onlarla doğrudan iletişim kurmak en iyisidir..

Artık nasıl kaydolacağınızı bildiğinize göre, Bithumb incelememin bir sonraki bölümü, borsanın hangi tüccarlar için en uygun olduğuna bakacak..

Bithumb’ı Kim Kullanmalı?

Daha önce nasıl bahsettiğimi hatırlayabilirsiniz. Bithumb platformu yeni başlayanlar için harika. Web sitesi gerçekten net ve basit renkler kullanıyor. Her şey de iyi etiketlenmiş, bu da ticareti çok kolaylaştırıyor.

Bithumb İncelemesi

Daha da iyisi, şunları da yapabilirsiniz sanal krediler kullanarak oynamak, Bu size gerçek fonları kullanmadan önce platformu test etmeniz için mükemmel bir fırsat sunar. Ancak, sanal modu kullanmadan önce bir hesap açmanız gerekecektir..

Öte yandan, Bithumb platformu profesyonel tüccarlar için de uygun! Grafik analizi ve şamdan çubukları gibi kullanabileceğiniz birçok farklı ticaret aracı vardır. Ayrıca, Bithumb dünyadaki en büyük ticaret hacimlerinden birine sahip olduğu için, gerçekten büyük miktarlarda ticaret yapmak isteyenler için her zaman iyi bir likidite vardır..

Ayrıca bir harika özellik insanların uluslararası para göndermesine olanak tanıyan “havale” olarak adlandırılır!

Nihayetinde, ister yeni başlayan ister daha deneyimli bir tüccar olun, Bithumb platformu tüm tüccarlar için harika.

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, Bithumb exchange’in 7/24 canlı sohbeti var tesisin yanı sıra telefon desteği. Bu, hesabınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız her zaman yardım alabileceğiniz anlamına gelir.

Bithumb İncelemesi

Bithumb’da isimsiz olarak ticaret yapamayacağınızı da unutmamak önemlidir. Yalnızca kripto para birimi kullanarak para yatırıyor ve çekiyor olsanız da, yine de eksiksiz bir kişisel bilgi yelpazesi sağlamanız gerekir. Bu, yapmak istediğiniz bir şey gibi görünmüyorsa, o zaman Bithumb sizin için en iyi takas olmayabilir.

Artık borsanın kime en uygun olduğunu bildiğinize göre, Bithumb incelememin bir sonraki bölümü platformun ne kadar güvenli olduğuna bakacak..

Bithumb İnceleme: Bithumb Güvenli mi?

Zor kazandığınız parayı üçüncü taraf bir borsaya yatırmadan önce, ilk önce öğrenmek her zaman önemlidir. ne kadar güvenli onlar.

Peki, Bithumb güvenli mi? İlk olarak, kripto para birimi düzenlemesi Güney Kore’de biraz daha güçlüdür, bu nedenle borsaların sorumlulukları vardır. müşteri fonlarını güvende tutun.

Yukarıdaki kayıt talimatlarından sağlamanız gerektiğini fark etmiş olabilirsiniz tam ve eksiksiz kişisel bilgiler. Bu, kişi başına yalnızca bir hesabın açılabilmesini sağlar ve ayrıca anonim ticareti de kısıtlar..

Ayrıca sadece ihtiyacın olmadığından da bahsetmiştim. sağlamak sizin cep numarası Ayrıca onaylamak çok. Ayrıca, Bithumb şunu ayarlamanıza izin verir: iki faktörlü kimlik doğrulama. Bu, her oturum açtığınızda veya para çekme girişiminde bulunduğunuzda, cep telefonunuza gönderilen bir numara girmeniz gerektiği anlamına gelir..

Web sitesi ayrıca kişisel bilgilerinizi dış bilgisayar korsanlarından daha fazla koruyan şifreleme teknolojisini kullanır..

Bithumb Hack?!

Haziran 2017’de, Bithumb sunucuları saldırıya uğradı, yaklaşık olarak kayıpla sonuçlanır 100 milyar Won. O zamanlar bu yaklaşık 94 milyon dolardı. Raporlara göre, 31.000’den fazla bireysel hesap -di erişildi bilgisayar korsanları tarafından, yani birçok insan parasını kaybetti.

Yanıt olarak, Bithumb ekibi etkilenen herkese en fazla 900 $ ‘a kadar para iadesi yapacaklarını söyledi. Değiş tokuş olmasına rağmen o zamandan beri herhangi bir saldırıya uğramadı (en azından bildiğimiz kadarıyla), bilgisayar korsanlarının güvenlik kontrollerini kırabildikleri çok endişe vericidir..

Bithumb İnceleme Alıntı

Ayrıca bu olaydan dolayı ek zarar gören üyeler için, hasar tutarı sabit olduğundan sorumlu bir şekilde temsili borsa tarafından tüm hasar tutarını tazmin edeceğiz. ‘

Bithumb

Bu, bir borsada yalnızca küçük miktarlarda kripto para birimi bulundurmanız gerektiğini güçlü bir şekilde hatırlatmalıdır. asla% 100 emin olamazsın saldırıya uğramayacaklarını.

Değişimin son zamanlarda yaşadığı ek bir sorun da derinlemesine araştırma Koreli yetkililer tarafından. Buna ulusal Vergi departmanı, mali istihbarat birimi ve ayrıca mali düzenleyiciler dahildir..

Ajanslar, Bithumb’ın yasa dahilinde hareket edip etmediğini araştırıyorlardı ve soruşturma haberi ilk bildirildiğinde çeşitli kripto para birimi fiyatları düştü. Ancak iyi haber şu ki, Haziran 2018’de takas herhangi bir yanlış yapmadan temizlendi.

Sonuçta, Bithumb, fonlarınızın güvende tutulmasını sağlamak için gerçekten iyi güvenlik kontrollerine sahiptir. Anonim hesaplara izin vermezler ve şüpheli etkinlikleri izlemek için orada olan bir ekipleri vardır. Hiçbir kripto para birimi asla% 100 güvenli olmasa da, Bithumb en güvenli olanlardan biridir..

Artık Bithumb’ın güvenli olduğunu bildiğinize göre, Bithumb incelememin son kısmı borsanın avantajlarına ve dezavantajlarına bakacak..

Bithumb İncelemesi: Avantajlar ve Dezavantajlar

Le, Bithumb’ın artıları ve eksileri listesine bir göz atalım.

Artıları EKSİLERİ
 • 2013’te oluşturuldu – bu onları en köklü borsalardan biri yapıyor
 • Çok düşük ücretler
 • Büyük ticaret hacmi – her zaman iyi likidite
 • 7/24 destek – hem canlı sohbet hem de telefon
 • İyi güvenlik kontrolleri
 • Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey tüccarlar için ideal
 • Yalnızca Güney Koreli sakinler için Fiat para birimi mevduatı
 • Exchange 2017’de hacklendi ve 2018’de araştırıldı
 • Artan limitler için yavaş doğrulama süreci

Sonuç

Ve bu benim sonum Bithumb gözden geçirmek! Baştan sona okuduysanız, Bithumb’ın sizin için doğru değişim olup olmadığı konusunda iyi bir fikriniz olmalıdır..

Bu incelemede, Bithumb ücretleri, desteklenen jetonlar ve para yatırma yöntemleri. Ayrıca sizinle kayıt sürecinden geçtim ve bazı adım adım ekran görüntülerini ekledim.

Bithumb, sizden istedikleri gibi incelediğim kripto para borsalarının çoğundan farklı birçok kişisel bilgi kayıt olduktan sonra. Para yatırmak ve çekmek için yalnızca kripto para kullanıyor olsanız bile, yine de kimliğiniz hakkında ayrıntılar sağlamanız gerekir..

Bununla birlikte, şahsen Bithumb’ın 2017’de bir hack deneyimi yaşamalarına rağmen harika bir borsa olduğunu düşünüyorum. Sadece paramı orada çok uzun süre tutmadığımdan emin oluyorum – aynı şekilde herhangi bir değişim ile.

Herhangi bir endişeniz varsa, kontrol edin daha güvenli değişim platformları, gibi Coinbase, Binance ve Kraken. Tamamen buna değer.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me