Eğer bir iyilik arıyorsan, saygın ve güvenli cüzdan kripto para biriminizi saklamak için Blockchain’in cüzdanı listenizde olabilir. Bu yüzden bugün ona bir göz atacağız – bu Blockchain cüzdan gözden geçirmek dünyanın en popüler kripto cüzdanlarından birini kapsamlı bir şekilde anlamanıza yardımcı olacak.

Size cüzdanın geçmişini, amaçlarını ve işlevlerini anlatacağım. Bugün sahip olduğu popülerlik seviyelerine neden ve nasıl ulaştığı hakkında konuşacağız, içinde saklayabileceğiniz kripto para birimlerini kapsayacak ve bir profesyonel ve aleyhte tartışma yapacağız. Son olarak, lider kripto para cüzdanları kadar iyi olup olmadığını öğreneceksiniz..

Artıları

 • Düşük işlem ücretleri
 • Yerleşik kripto ticaret özellikleri

Eksileri

 • Düşük anonimlik
 • Merkezileştirilmiş
 • Özel anahtarlarınız sunucularında saklanır

Blockchain Cüzdan İncelemesi – Şirket

Blockchain (şirket) 2011’de yeniden piyasaya sürüldü. Blockchain ile ilgili her konuda uzmanlaşmış, Lüksemburg merkezli bir kuruluştur – şirket, Bitcoin verilerini, istatistiklerini ve diğer ölçümleri, bir cüzdan (bugünün kılavuzunun odak noktası) ve blok zinciri keşif hizmetleri sağlar..

Blockchain keşfi“, Blok zincirinin (Bitcoin’in blok zinciri) belirli bölümlerini görüntüleyebileceğiniz, bunları gözlemleyip analiz edebileceğiniz, işlem verilerini, cüzdan adreslerini vb. Keşfedebileceğiniz bir süreci tanımlamak için kullanılan bir terimdir. diğer insanların işlemlerini analiz edin.

Blockchain Cüzdan İncelemesi: Kapsamlı Bir Kılavuz


Olsa bile birincil amaç Blockchain’in kullanıcılara blok keşif hizmetleri sağlama, şirket o zamandan beri büyük ölçüde büyümüş ve genişlemiştir. Öyle ki, 2013’te dünyanın en çok ziyaret edilen Bitcoin ile ilgili web sitesiydi..

2013 yılının sonunda, Blockchain başka bir şirket satın aldı. Zero Block LLC. Bu şirket, özellikle mobil uygulamalarda uzmanlaştı – uygulama mağazasında Bitcoin ile ilgili en popüler uygulama olan bir Bitcoin mobil uygulaması. Blockchain’in hedefi ** dünyada lider Bitcoin başlangıcı.

Şirketin sahip olduğu inişler ve çıkışlar (Apple uygulamalarını iOS mağazasından kaldırdığında daha da dikkat çekicidir. Ancak o zamandan beri uygulamayı eski haline getirdiler), ancak her şey onun (en olmasa da) en tanınmış ve saygın Bitcoin şirketlerinden biri olmasına yol açtı. Dünyada.

Tablo: Coinbase ve Blockchain cüzdanları hakkında genel bilgiler

En başından beri şirketi yöneten adam Peter Smith. O oldu orijinal kurucu ortak şirketin mevcut CEO’su.

Bay Smith, şirketini dünya çapında başarıya götüren ana koşulların sabır, iyi bir ekip ve insanların kullanmayı çok seveceği bir ürün oluşturmak olduğunu vurguladı. Ayrıca, bir fintech şirketi olarak başlarken, küçük adımlar atarak ve kafanızı aşmadan başlamanız gerektiğini de belirtiyor..

Şirket hakkındaki bilgileri göz önünde bulundurarak, Blockchain cüzdan incelemesine geçelim..

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Blockchain Cüzdan

Şimdi, gerçek Blockchain cüzdan incelemesi. Daha önce de belirttiğim gibi, Blockchain’in sunduğu ana hizmetlerden biri, kripto para cüzdanı. Sadece herhangi bir cüzdan değil – şirketin cüzdanı birçok kişi tarafından dünyanın en iyi kripto para cüzdanı olarak görülüyor..

Blockchain Cüzdan İncelemesi: Kapsamlı Bir Kılavuz

Ancak bugüne kadar yalnızca bitcoin (BTC), eter (ETH), bitcoin nakit (BCH), yıldız (XLM), algorand (ALGO), bağlamak (USDT) ve USD Dijital (USD-D).

Blockchain Cüzdan Artıları

Şirketin resmi sitesi blockchain.com’un belirttiği gibi, neredeyse 30 milyon cüzdan bugüne kadar oluşturuldu. Blockchain’in arkasındaki ekip, dünyanın sadece en popüler değil, aynı zamanda en güvenilir kripto saklama cüzdanı olduklarını gururla duyuruyor..

Blockchain size paranı yedekle ve güvenliklerinin çalışma şekli, bir şifre oluşturmanız, iki faktörlü kimlik doğrulama ve bir kurtarma ifadesi yazın veya ezberleyin. Bundan sonra, kripto para biriminizin onlarla güvende olduğunu garanti ederler..

Blockchain’in çok iyi bilinen bir diğer özelliği de işlem ücretleri. Şirket, cüzdanlarını kullanıyorsanız, sektördeki en düşük alış, satış ve ticaret ücretlerini alacağınızı garanti eder. Ayrıca, kriptoların cüzdanın içindeki diğer kriptolara dönüştürülmesine de izin veriyorlar – bu, süreci çok daha sorunsuz, daha hızlı ve daha az stresli hale getiriyor.

Blockchain Cüzdan İncelemesi: Kapsamlı Bir Kılavuz

Blockchain cüzdanı çevrimiçi bir sürümde ve hem Android hem de iOS’ta mevcuttur. O 22 fiat para birimini destekler ve 25 farklı dilde kullanılabilir.

Blockchain Cüzdan Eksileri

İnsanların Blockchain cüzdanı ile yaşadığı sorunların çoğu oldukça keyfi..

Çevrimiçi Blockchain cüzdan incelemelerinden bazılarını okursanız, insanların ifade ettiği daha yaygın şikayetlerin çoğunun çok olduğunu fark edeceksiniz. çift ​​taraflı.

Örneğin, insanların cüzdanla ilgili en yaygın sorunlarından biri, cüzdanınızı saklamasıdır. kripto para birimi anahtarı. Pek çok insan bundan hoşlanmıyor çünkü hiçbir üçüncü tarafın dahil olmadığı (ne kadar güvenilir olursa olsun) anahtarlarına sahip olan tek kişi olmayı tercih ediyorlar..

Blockchain cüzdan incelemeleri söz konusu olduğunda pek çok insanın sahip olduğu bu tür iki şikayet daha var. – merkezileştirme ve anonimlik.

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin bağlantı özellikleri

Merkezileştirme, bir şekilde tüm “anahtar saklama” çilesine düşüyor. Merkezi bir cüzdan, özel olarak belirlenmiş bir şirket tarafından yönetilen bir cüzdan olup, çoğu zaman cüzdanı oluşturan şirkettir. Bunun kendi içinde artıları ve eksileri var.

Merkezi bir cüzdan muhtemelen daha iyi optimize edilmiş ve daha fazla özellik içerir merkezi olmayan bir olandan daha fazla. Ancak bu çok kaygan bir zemin – hepsi söz konusu şirkete bağlı.

Merkezi cüzdanın arkasındaki ekip gerçekten şeffaf & dürüst ve hedeflerine ulaşmak ve onlara ulaşmak için çok çalışıyorlarsa, cüzdan muhtemelen bu standarda uyacaktır. Ancak, çoğu kişi merkezi cüzdanlara güvenmiyor çünkü kripto para birimleri konusunda HİÇBİR üçüncü şahsa güvenmiyorlar..

Anonimlik de büyük bir sorundur. Blockchain bunu pek sağlamaz – bu, tüm merkezileştirme sorununa geri döner. Olsa bile şirket güvenliği garanti eder, bazı insanlar kimliklerinin sızacağından ve tüm işlem verilerinin ifşa olacağından korkuyor.

Blockchain Cüzdan İncelemesi: Kapsamlı Bir Kılavuz

Artık Blockchain cüzdanının artılarını ve eksilerini ele aldığımıza göre, hızlı bir özet verelim. Sonuçta, bu kısa ve açıkça tanımlanmış noktalar olmadan bir Blockchain cüzdan incelemesi (veya herhangi bir inceleme) olmazdı..

Blockchain Cüzdan Artıları:

 • Dünyanın en popüler Bitcoin cüzdanlarından biri;
 • Düşük işlem (alış, satış ve ticaret) ücretleri;
 • Yerleşik bir kripto alım satım özelliklerine sahiptir.

Blockchain cüzdan eksileri:

 • Merkezileştirilmiş;
 • Düşük anonimlik;
 • Özel anahtarlarınızı sunucularında saklar.

Muhtemelen kendiniz de görebileceğiniz gibi, Blockchain cüzdan eksileri hakkında konuşmak biraz zor – bunlar tipik bir duruma göre senaryo. Bazı insanlar onları ezber bozan bulurken, diğerleri pek bir şey görmeyecek. Muhtemelen en iyisi, her bir noktayı kendiniz değerlendirip ardından kararınızı vermenizdir..

Blockchain Cüzdan Uygulaması

Bir şey olduğunu hatırlamak önemlidir. Blockchain cüzdan uygulaması – hem Android hem de iOS tarafından desteklenmektedir.

Cüzdanın telefon versiyonu çok iyi optimize edilmiş ve gayet iyi çalışıyor. Uygulama, nereye giderseniz gidin kripto para birimi gönderip almanıza olanak tanır – sadece birinin QR kodunu tarayabilir ve saniyeler içinde ona bir ödeme gönderebilirsiniz. Ayrıca entegre bir parmak dokunuş kimliği maksimum güvenlik için.

Telefonunuzu kaybederseniz veya çalınırsa, Blockchain cüzdan uygulamanız bir PIN kodu. Uygulamayı silseniz bile, tüm kripto paralarınız çevrimiçi bir veritabanında saklanacaktır..

Blockchain’de Bitcoin Satın Alma

Yani, Blockchain cüzdan incelemesinde bu noktaya kadar geldiniz. lehte ve aleyhte olanlar cüzdanın arkasındaki şirket hakkında bilgi sahibi olun ve artık kullanmaya hazırsınız (beğendiğinizi varsayarak). Doğal olarak, cüzdanı kullanırken bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri, Blockchain üzerinden Bitcoin nasıl satın alınacağıdır..

İşlem oldukça basit. Hadi ele alalım üç kolay adım:

 • Her şeyden önce, gerçek cüzdanı kendiniz oluşturmanız gerekir. Yap bunu, siteye kayıt ol ve Eposta adresinizi doğrulayın.
 • Cüzdanı oluşturmayı tamamladıktan sonra, “Bitcoin satın al”. Ona basın ve olası değişim ortaklarının bir listesi açılacaktır. Bununla birlikte, ekranınızda böyle bir düğme görmüyorsanız, bu, ülkenizde veya bölgenizde henüz Blockchain üzerinden Bitcoin satın alma seçeneğine henüz izin verilmediği anlamına gelir..
 • Eğer karşılaşmazsanız yukarıda bahsedilen problem, ancak, bu noktadan itibaren Bitcoin satın almaya ve ticarete başlayabilirsiniz. Sitedeki tüm değişim ortakları Blockchain tarafından doğrulandı, bu yüzden yasal olup olmadıkları konusunda endişelenmemelisin.

Blockchain üzerinden Bitcoin satın alma işleminin tamamı budur. Basit ve anlaşılırdır – satın almadan veya ticaret yapmadan önce hesabınızda tüm güvenlik önlemlerinin ayarlandığından emin olun.!

Blochchain Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Blochchain Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Özet

Blockchain cüzdan incelemesinin hızlı bir özetini alalım.

Blockchain cüzdan muhtemelen dünyadaki en popüler Bitcoin cüzdanıdır. Şu anda üç kripto para birimini saklayabilir, 25 dil ve piyasadaki en iyi güvenlik özelliklerinden bazılarına sahiptir.

Cüzdanın arkasındaki ekip, yaptıkları işte profesyoneldir, bu da Blockchain cüzdanının sürekli olarak yeni müşteriler kazanmasına ve kripto para birimi dünyasında iyi bir itibar kazanmaya devam etmesine olanak tanır..

Blockchain Cüzdan İncelemesi: Kapsamlı Bir Kılavuz

Cüzdan bir Çevrimiçi sürüm, ve ayrıca bir Blockchain cüzdan uygulaması için Android ve iOS. Bitcoin satın alma, satma ve takas etme seçenekleri oldukça kolay hale getirildi, çünkü hepsi cüzdanın içine entegre edildi. Bu, tüketici açısından çok rahat ve güzel, ancak geliştiriciler için de harika. Güncellemeleri uygulayabilir ve geliştirme süreçlerini çok daha akıcı bir şekilde ilerletebilirler..

Genel olarak, Blockchain cüzdanı bir iyi alternatif Cüzdan oyunlarını bir üst seviyeye taşımak ve kriptolarını merkezi, nitelikli ve çok saygın profesyonellerin ellerine bırakmak isteyenler için. Ancak, mesele şu ki, hiçbir zaman soğuk hava deposu kadar güvenli olmayacak. Ledger Nano S ve Trezor.

Sonuç

Orada bir sürü Blockchain cüzdan çevrimiçi incelemeler ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazla cüzdan var. Ledger Nano S ve Trezor. Sizin için doğru olanı seçmek gerçekten zor olabilir, bu nedenle bu Blockchain cüzdan incelemesini kapatmak için size iyi bir pratik kuraldan bahsedeceğim.

Bir cüzdan seçerken her zaman güvenliği her şeyden çok vurgulamak. Bu arada tüm paranız çalınırsa süslü bir cüzdan size bir fayda sağlamaz. Bununla birlikte, sıcak bir cüzdan seçmek yerine, soğuk depo.

Birçok farklı kripto para cüzdanı kendileri hakkında farklı şeylerin reklamını yapar – estetik olabilirler, iyi kullanıcı arayüzü, olmak merkezi olmayan (veya merkezi, Eğer aradığınız buysa), mutlak anonimliği garanti altına alın vb. Cüzdan güvenlik departmanında yoksa tüm bunlar başarısız olur.

Blockchain cüzdanı oldukça iyi bir tatlı nokta bulmuş gibi görünüyor – iyi bir şekilde arayacağınız özelliklerin çoğuna sahip ve iyi optimize edilmiş kripto cüzdanı aynı zamanda harika bir güvenlik sistemi olduğunu gururla belirtirken.

Blockchain Cüzdan İncelemesi: Kapsamlı Bir Kılavuz

Gerçeği söylemek gerekirse, çevrimiçi forumlarda ve diğer Blockchain cüzdan incelemelerinde bir güvenlik şikayeti bulmak oldukça zor olacaktır. Bu departmandan gelen geri bildirimler oldukça tarafsızdır.

Bu cüzdanın insanların ortaya çıkardığı gerçek eksiler söz konusu olduğunda bile, biraz karmaşık hale geliyor. “Eksiler” her zaman eksiler değildir – çoğunlukla kişinin kripto para saklama cüzdanında aradığı şeye dayanır..

Bu, Blockchain cüzdan incelemesinin sonu. Umarım artık Blockchain hakkında hem şirket hem de cüzdan olarak daha çok şey biliyorsunuzdur. Unutma her zaman araştırmanı yap – çevrimiçi forumları okuyun, Facebook veya kripto para birimleriyle ilgili diğer gruplara katılın, sorular sorun ve araştırın – insanlar genellikle bilgi sağlama ve belirli bir ürün veya hizmet hakkında size fikirlerini söyleme konusunda çok yardımcı olurlar.

Blockchain cüzdan incelemelerini okuduktan ve çevrimiçi olarak diğer insanlarla sohbet ettikten sonra, Blockchain cüzdanının size göre olduğunu düşünüyorsanız, deneyin – her iki şekilde de, kripto para birimi ile ilgili maceralarınızda size bol şans diliyorum.!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir şekilde tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me