Eğer içindeysen kripto endüstrisi bir süredir adını duymuş olabilirsin Coinbase arada bir açılır. Bunun da iyi bir nedeni yok – piyasadaki en iyi kripto değişim platformlarından biri! Bunu söyledikten sonra, bu makalede, bazı müşterileri tartışacağız. Coinbase cüzdanı incelemeler.

Coinbase cüzdanı nedir diye sorabilirsiniz. Tam olarak göründüğü gibi – bir dijital (Sıcak) cüzdan kullanıcıların kripto para birimlerini saklayabilecekleri. Bu cüzdanların temel özelliği Emniyet – madeni paralarınızı bir borsada tutabilirsiniz, ancak çok daha fazla tehlike söz konusu olduğundan bu genellikle tavsiye edilmez.

Şimdi, genel kavramlar hakkında yeterli – gerçek Coinbase cüzdan incelemesine geçelim.

TL; DR: Coinbase cüzdanı, kriptolarınızı saklamak için en güvenli dijital para cüzdanlarından biri olarak bilinir. Kullanımı kolaydır, oldukça iyi tasarlanmıştır ve madeni paralarınızı birden fazla güvenlik özelliği (yani 2-FA) ile koruyacaktır. Bununla birlikte, Coinbase gerçekten pek çok farklı kripto barındırmıyor.

Artıları

  • Kullanımı kolay
  • Kripto paraları kaydettirmek ve saklamak ücretsiz
  • Makul ücretler
  • Ana kripto para birimlerinin çoğunu destekler
  • Birinci sınıf güvenlik

Eksileri

  • Az sayıda desteklenen kripto para birimi
  • Bir "barındırılan" cüzdan – internete sürekli bağlantı sağlanır

Coinbase Cüzdan İncelemesi: Artıları

Şunun hakkında konuşarak başlayacağız: faydalı yönler ve Coinbase cüzdanının özellikleri.


Başlangıçtan itibaren bilmeniz gereken tek şey şudur:, EvetCoinbase’i ararsanız, varsayılan olarak, sonunda olacaksın kripto değişim sayfası. Çoğu durumda, insanlar bu marka adını takasla ilişkilendirir – çoğu kullanıcı bunun gibi bir cüzdanın var olduğunu bile bilmiyor.!

Bu durumda, yine de size söylemek için buradayım – öyle olmamalı! Coinbase cüzdanı, birazdan göreceğiniz gibi, birçok farklı fayda – en baştan alalım ve en çok bilineninden bahsedelim.

En Güvenli Kripto Para Birimi Cüzdanlarından Biri

“Kripto para birimi” teriminin hala bazı olumsuz çağrışımlarla ilişkilendirildiği bir sır değil. Birçoğu gerçeğinden kaynaklanıyor çok değişken bir sektör – bir gün zengin olabilirsiniz ve ertesi gün tüm mali durumunuz tamamen silinir.

Pazarın belirsizliğinden bahsederken, aslında bu senaryonun kendini gösterebileceği başka bir yol var. – hackerlar.

Kriptolar konusu oldukça karmaşık olduğundan, bu konuya giren pek çok kişi, şifrelerini nasıl koruyacaklarından emin değil. Bitcoin veya Ethereum (veya başka herhangi bir kripto) potansiyel dolandırıcılıklardan ve bilgisayar korsanlarından.

Bu Coinbase cüzdan incelemesinin “en önemli noktası” – söz konusu cüzdanla birlikte, güvenlik oyunun adıdır.

Coinbase cüzdanının güvenli olup olmadığını merak eden herkes içiniz rahat olsun – buna genellikle şu şekilde atıfta bulunulur: mevcut sektördeki en güvenli sıcak cüzdanlardan biri. Coinbase, çok sayıda farklı güvenlik önlemi kullanır – iki faktörlü kimlik doğrulama, çoklu imza, Onayla istekler, ve bunun gibi.

Coinbase Cüzdan İncelemesi

Cüzdan ayrıca hiç saldırıya uğramadı veya herhangi bir şekilde ihlal edilmiş. Doğal olarak bu, aracın güvenilirlik ve güvenilirlik faktörlerine de katkıda bulunmalıdır.!

Kesin konuşmama izin verin – kuşkusuz, bazı çevrimiçi kullanıcı Coinbase cüzdanı incelemeleri, hesaplarının “hacklendiğinden” bahseder. Bu incelemelere fazla düşünmeden bakarsanız, tüm noktayı gözden kaçırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, gerçekleşen “saldırıların” çoğu zayıf bir parola veya benzer bir sorundan kaynaklanıyor.

Diğer bir deyişle, bu platformun hatası değil, kullanıcının.

“Coinbase cüzdanının kullanımı güvenli midir?” Sorusuna gelince. emin olabilirsiniz – şirket, bazılarını oluşturmak için çok çaba sarf etti. çok güçlü ve dayanıklı kripto güvenlik teknolojileri.

Kullanımı Kolay, Temiz Arayüz Tasarımı

Coinbase cüzdan incelemesinde daha önce bahsettiğim gibi, kripto para birimi piyasasına giren pek çok kişi bu alanda gerçekten uzman değil – ondan çok uzak. Bunun yerine, çoğu kullanıcı, tüm jargon ve teknik özellikler içinde kaybolmanın oldukça basit olabileceğini görecektir..

Bunun Coinbase cüzdan incelemesi ile ne ilgisi var diye sorabilirsiniz. Pek çok kişi söz konusu cüzdanın aslında bu konuda kullanması daha kolay araçlardan biri.

Kayıt işlemi hızlı ve basittir – ve aynı zamanda geneldir. Piyasadaki diğer herhangi bir kripto cüzdanında olduğu gibi aynı olmasa da oldukça benzer – yapmanız gereken tek şey uygulamayı Android veya iOS cihazınıza indirin (evet, cüzdan mobil tabanlıdır) ve senin gir bilgi istendiğinde.

Coinbase cüzdan incelemesi: Google Play mağazasındaki Coinbase uygulaması.

Her şeyin sonunda, başlangıç ​​bilgileri ve bir anahtar alacaksınız. Bununla birlikte, bazı müşterilerin Coinbase cüzdan incelemelerinin burada işaret ettiği şey, Coinbase’in eklemenize izin vermesidir. ekstra güvenlik katmanıiki faktörlü kimlik doğrulama (2-FA). Bir şey varsa, bu kesinlikle kripto paralarınızın güvenli ve sağlam olduğunu garanti eder.!

Coinbase cüzdan incelemesinin bu bölümünde bahsetmeye değer bir diğer şey de, aracın arayüz tasarımının aslında çok şık ve temiz. Bu, cüzdanın basitlik yönüne katkıda bulunur – farklı işlevlerin nerede olduğu, paranıza nasıl erişeceğiniz veya aradaki herhangi bir şey konusunda kafanız karışmamalıdır..

Bir Kripto Cüzdanı + En Beğenilen Borsa

Bu Coinbase cüzdan incelemesinin giriş bölümünde zaten “bu noktayı hedefledim”, ama aslında oldukça önemli, bu yüzden ayrıntılara girmeme izin verin.

Zaten ne olduğunu bildiğinden beri Coinbase cüzdanı, ile karıştırmamalısın aynı adı taşıyan kripto para birimi değişim platformu. Bununla birlikte, bu iki aracın birbirleriyle oldukça iyi etkileşime girdiğini de bilmelisiniz..

Tablo: Coinbase Cüzdanı ve Binance cüzdanı

Bununla ne demek istiyorum? Pek çok kullanıcılı Coinbase cüzdan incelemeleri, kendi Coinbase cüzdanınızı oluşturduğunuzda size bunu bildirecektir., yukarıda belirtilen değişimin hizmetlerinden yararlanmak çok daha kolay ve sorunsuz hale geliyor.

Şunlara erişim elde edeceksiniz: bir kripto tonoz, ve değişim süreçleriniz kendilerini oldukça sorunsuz göstermelidir. Doğrusu, Coinbase’in aktif olarak değişim platformuna “sizi çekmeye” çalıştığından bahseden epeyce kullanıcı var – bu belirli markanın itibarı göz önüne alındığında, zaten başka bir borsa kullanıyorsanız can sıkıcı olabilir. iyi bir şey ol!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Coinbase Cüzdan İncelemesi: CONS

Şimdi, bu Coinbase cüzdan incelemesinin tüm temel olumlu yönleriyle birlikte, aracın bazı olumsuz yönlerine de bir göz atmalıyız..

Gerçeği söylemek gerekirse, Coinbase cüzdanı güvenli olduğunu tartıştığımızdan beri, bunun gerçekte olduğu sonucuna vardık. Çok güvenli, Tartışılacak pek çok önemli eksiler yok! Yine de, bazı Coinbase cüzdanı kullanıcı incelemeleri, söz konusu cüzdanın birkaç eksikliğinden bahsediyor – hadi daha yakından bakalım.

Az Sayıda Kripto Para Birimini Destekler

Coinbase cüzdanının en sık başvurulan olumsuz yönlerinden biri şudur: az sayıda kripto parayı destekler.

“Küçük” ne anlama geliyor, sorabilirsiniz? Bu makaleyi yazarken, 8artı tümü ERC-20 jetonlar, çok.

Ne zaman kripto dünyasına yeni başlıyorsanız, bu o kadar büyük bir sorun olduğunu kanıtlamayabilir. Bunun nedeni, çoğu yeni başlayan tüccar ve yatırımcının, daha iyi bilinen madeni paraların bazılarına bağlı kalma eğiliminde olmasıdır. Bitcoin veya Eter – bu, kullanıcıların Coinbase cüzdan incelemelerini okumaktan da anlaşılıyor.

Coinbase cüzdan incelemesi: Coinbase destekli kriptolar.

Bununla birlikte, zamanla portföyünüzü genişletmek ve biraz daha küçük, az bilinen paralar. Bir şey değişmedikçe, bunun Coinbase cüzdanıyla yapılması imkansız olabilir – başka bir cüzdan aramanız ve ikisi arasında geçiş yapmanız gerekir..

Bu “sorunun” ciddiyeti, kripto para birimleri söz konusu olduğunda kendi kişisel hedeflerinize bağlıdır. Eğer daha fazlasıysan a geleneksel tüccar, o zaman elbette – ana, en popüler kriptolar size çok yakışabilir. Ancak, denemeyi seviyorsanız, bu daha büyük bir sorun olabilir..

“Sıcak” Bir Cüzdan – En Güvenli Alternatif Değil

Coinbase cüzdanının sektördeki en güvenli cüzdanlardan biri olduğu fikrini epeyce kez harekete geçirdim – bu tamamen doğru. Yani, eğer arıyorsan dijital kripto depolama.

Gerçeği söylemek gerekirse, dijital cüzdanlar biraz güvenli olsalar da, Bitcoin veya Ether’inizi depolamanın en güvenli yolu olmaktan çok uzaktır. Bu basitçe çünkü kriptolarınız hala çevrimiçi bulunuyor – Bu, herhangi bir zamanda, en azından teorik olarak saldırıya uğrayabilecekleri ve çalınabilecekleri anlamına gelir..

Tablo: Coinbase Cüzdan ve Ledger Nano X’in güvenlik özellikleri

Böyle bir şeyden nasıl kaçınılır diye sorabilirsiniz. Basit – kullanarak soğuk hava deposu.

Donanım kripto para cüzdanları en güvenli alternatiftir – nokta. O yüzden paralarınız çevrimdışı olarak bulunur, ve web bağlantısı yokken kimse onlara erişemez.

Coinbase cüzdan incelemesi: Coinbase uygulaması özellikleri.

Yine de asıl mesele burada yatmıyor bile. Görüyorsunuz, “Coinbase cüzdanı nedir?” Diye sorduğunuzda, “barındırılan” terimiyle karşılaşabilirsiniz. Söz konusu araçla ilgili temel sorunun yattığı yer burasıdır.

Coinbase’in barındırılan bir cüzdan olması, tüm kriptolarınızın depolandığı anlamına gelir. diğer bazı kullanıcı paraları ve bilgileriyle birlikte, İnternete sürekli bağlı olan uzak bir sunucuda. Bu ideal değil.

Bir güvenlik sorunu varsa ve Coinbase sunucuları ihlal edildiyse, bu potansiyel olarak büyük ölçekli bir hack. Öte yandan, bu Coinbase cüzdan incelemesinde daha önce de belirttiğim gibi, cüzdanın arkasındaki şirket güvenliği alıyor çok ciddice, ve bunun olmasını önlemek için bazı birinci sınıf önlemler uyguladı.

Coinbase Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Coinbase Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Fiyatlandırma ve Ücretler

Son olarak, bu Coinbase cüzdan incelemesini bitirmek için, bazı Coinbase cüzdan ücretleri, ve fiyatlandırma modeli.

Bir tane varsa, yani – söz konusu cüzdan kullanımı tamamen ücretsiz!

Bununla birlikte, buradaki “kullanımın”, kripto paralarınızı cüzdanda ücretsiz olarak aktarabileceğiniz ve saklayabileceğiniz anlamına geldiğini unutmayın. Kayıt prosedürünün tamamı Tamamen bedava, ayrıca – uygulamayı indirmek veya hesabı oluşturmak için para ödemek zorunda kalmanıza gerek yok.

Coinbase Cüzdan İncelemesi

Değişimler ve diğer transfer ücretleri geçerlidir, rağmen. Bu, tüm kripto cüzdanlarında tamamen normaldir – Coinbase bir istisna değildir. Bu Coinbase cüzdan incelemesini yazarken ücretler % 1,49 ile% 3,99 arasında herhangi bir yerde, bir dizi farklı faktöre bağlı olarak.

Ücret açısından Coinbase oldukça iyi. Bu terimin herhangi bir derecesine göre “ucuz” değildir, ancak aynı zamanda en pahalı seçenek olmaktan da uzaktır. Yine, bu Coinbase cüzdan ücretlerinin gerçek ‘önemi’, söz konusu cüzdanla ne yapmayı planladığınıza bağlı olacak..

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Sonuçlar

Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, kripto para birimleri konusu kesinlikle patlayan biri – şimdi son birkaç yıldır öyle.

Bu güne kadar, insanlar hala şüpheci kripto ile ilgili her şey hakkında – madeni paralar dahil.

Bununla birlikte, giderek daha fazlasıyla söyleniyor güvenilir ve güvenilir kripto ile ilgili hizmetler ortaya çıktığında, bu aslında çok büyük bir profesyonel olabilir. Bu tür hizmetler, dünyanın geri kalanına, kripto dünyasının aslında inanılmaz bir fırsat ve teknolojik yenilik yeri olduğunu ve her fırsatta madeni paralarınızı çalmak isteyen dolandırıcılarla dolu olmadığını göstermeye yardımcı olur..

Öyle olsalar bile, bu Coinbase cüzdan incelemesini okuduysanız ve söz konusu cüzdanı kullanmaya karar verdiyseniz, tek söyleyebileceğim – iyi şans korsanları, çünkü ona ihtiyacınız olacak!

Coinbase cüzdan incelemesi: ödüller kazanın.

Nitekim Coinbase cüzdanını kullanarak emin olabilirsiniz paranız güvenli ve sağlam tutulacak. Uygulamanın kendisi de kullanımı oldukça kolay, ve buna göre çalıştırmak için herhangi bir “gelişmiş teknolojik bilgi birikimi” gerektirmez.

Süre Coinbase bu incelemeyi yazarken sadece az sayıda madeni parayı destekliyor, desteklenen para birimleri şunları içeriyor: Bitcoin, Litecoin ve Ethereum – Eğer bazı niş madeni para arayışında değilseniz, bu her ne olursa olsun büyük bir sorun teşkil etmemelidir. Coinbase cüzdan ücretleri de makul!

Coinbase bir fincan kripto paranız gibi görünüyorsa, cüzdanı kontrol ettiğinizden emin olun! Daha çok hırdavatçı iseniz, ilginizi çekebilir piyasadaki en iyi soğuk cüzdanlardan bazıları, çok.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me