CoinExchange dır-dir HAYIR daha uzun süre mevcut! Oldu 2019’da tekrar kapandı mali sorunlar nedeniyle. Ancak endişelenecek hiçbir şey yok, daha iyi platformlar tavsiye etmek istiyorum. Ödeme İLK 3 kripto para borsaları:

  • Binance
  • Coinbase
  • Kraken

Netlik adına, aşağıda ayrıntılı bir CoinExchange incelemesi bulmaya devam edebileceksiniz..

Kripto para ticareti yapmakla ilgileniyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Hissi biliyorum … Çok fazla var farklı değişimler aralarından seçim yapmak için ve her biri farklı tüccar türlerine takas edilir.

Ancak, bu incelemeye geldiğinizden beri, düşündüğünüzü varsayıyorum CoinExchange. Bugün sizi CoinExchange ile tanıştıracağım ve tüm yönler bu platform hakkında bilmeniz gereken.

Bu CoinExchange incelemesine şu ile başlayacağım: Şirket geçmişi, ardından artıları ve eksileri listesi ile bir adım adım rehber platformu nasıl kullanacağınız ve ilk ticaretinizi nasıl yapacağınız hakkında.

Yani, bu CoinExchange incelemesinin sonunda, hepsine sahip olacaksınız. gerekli bilgi CoinExchange’in ihtiyaçlarınız için doğru platform olup olmadığına dair nihai bir karar vermek için!


Peki ne bekliyorsunuz? CoinExchange hakkında daha fazlasını öğrenelim!

Artıları

  • Basit platform
  • Anonim
  • İyi güvenlik

Eksileri

  • İtibari para mevduatı yok
  • Yüksek ücretler
  • Yararsız müşteri desteği

CoinExchange nedir?

CoinExchange üçüncü şahıs kripto para borsası alt paralarda uzmanlaşmış. Şimdi, devam etmeden önce, altcoin’in ne olduğunu anladığınızdan emin olmak istedim, çünkü bu terim birçok insanın kafasını karıştırıyor.

Çoğu insan bir altcoin gibi başka herhangi bir kripto para birimi yani değil Bitcoin. Bu yanlış. Altcoin, aşağıdaki özelliklere sahip bir kripto para birimidir: kendi yerel blok zinciri, sevmek Ethereum veya Dalgalanma. Kendi benzersiz blok zincirine sahip değilse, bunun yerine Ethereum veya NEO vb. Üzerine inşa edilmişse, o zaman bir jeton!

Cryptocurrency logosu

Şimdi bunu açıkladığıma göre, devam edelim!

CoinExchange bir kripto-kripto platformu, USD / GBP / EUR gibi gerçek dünya para birimlerinde yer almadığı anlamına gelir. Bunun yerine, Ethereum gibi bir kripto para birimi yatırır ve ardından başka bir kripto para birimi ile takas edersiniz. Aynısı için de geçerlidir para çekme – sadece kripto para birimini çekebilirsiniz.

Maalesef, bütün günümü CoinExchange.io konumunu bulmaya çalışsam da yararlı bir bilgi bulamadım. Bu biraz endişe verici, TBH.

Her neyse, çok popüler olmayan bir altcoin veya token arıyorsanız, CoinExchange’de listelenmesi için iyi bir şans var. Aslında var 400’den fazla farklı kripto para birimi eşleştirmesi platformda mevcut, bana sorarsanız oldukça fazla.

Not: Bir kripto para birimi eşleştirmesi, birbiriyle alınıp satılabilen iki farklı kripto parayı tanımlamak için kullanılır. Örneğin, ticaret yapmak istiyorsanız Bitcoin (BTC) ile Litecoin (LTC), bulmanız gereken BTC / LTC veya LTC / BTC eşleştirme! Bankalar USD / GBP veya EUR / YEN gibi gerçek dünyada da eşleşmeleri kullanır.!

CoinExchange’in yaptığı başka bir şey de yeni ev sahipliği yapmak ICO’lar. Temel olarak, yeni bir kripto para birimi projesi başlatıldığında, proje madeni parasını veya jetonunu CoinExchange’de listeleyecek, böylece insanlar yatırım yapabilecektir..

Artık şirket hakkında kısa bilgiler biliyorsunuz, bu CoinExchange incelemesinin bir sonraki bölümü, avantajlar ve dezavantajlar

CoinExchange İncelemesi: Avantajlar & Dezavantajları

✓ İşlem Ücretleri. Bir borsa seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şeylerden biri işlem ücretleridir. CoinExchange sabit bir miktar alır % 0.15 hem para almak hem de satmak için.

Sektördeki en düşük ücret olmasa da, diğer birçok kripto para borsasının size sağlayabileceğinden çok daha düşüktür. Tabii ki bahsetmiyorum en çok tavsiye edilen borsalar, daha da düşük ücretler sunuyorlar.

Ücretsiz Mevduat. Ödemeniz gereken tek şey, genellikle hiç maliyeti olmayan blockchain işlem ücretidir..

Basit Platform. CoinExchange web sitesini ziyaret ettiğinizde ilk olarak onu kullanmanın ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz. Bu sadece olduğu anlamına gelir yeni başlayanlar için mükemmel. Ayrıca, değişim çok az renk kullandığından, göze çok hoş geliyor!

Madeni para aralığı. En büyük avantajlardan biri CoinExchnage’ın sunduğu yüzlerce farklı satın almak, satmak ve ticaret yapmak için madeni paralar. Yalnızca BTC veya ETH gibi en popüler paraları değil, aynı zamanda daha az popüler seçenekleri de bulabileceksiniz..

Anonim ticaret. Daha büyük kripto para birimi borsalarının çoğu sizden kimlik gönder ticaret yapmadan önce. Bu CoinExchange’de bir gereklilik değil, para satın alabileceğiniz, satabileceğiniz ve takas edebileceğiniz anlamına gelir anonim olarak.

İyi Güvenlik Araçları. CoinExchange Şubat 2018’de tüm kullanıcıların İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA). Bu, jeton ticareti yapmak veya çekmek için cep telefonunuza gönderilen bir kodu onaylamanız gerektiği anlamına gelir. Bu, paranıza ekstra güvenlik katar!

Şimdi tüm avantajları tartıştığıma göre, şimdi bir göz atma zamanı. CoinExchange eksileri.

Şirket hakkında bilgi yok. CoinExchange söz konusu olduğunda en büyük endişem, şirketleri hakkında herhangi bir bilgi listelemeyin. Platformun nerede kurulduğunu, ne zaman kurulduğunu veya kimin sahibi olduğunu kimse bilmiyor.

Bunun bir problem olmasının nedeni, CoinExchange’in herkesin parasını çalması gibi kötü bir şey olursa, bunu kimin yaptığını bulmanın mümkün olmayacağıdır. Bu denir Hesap verebilirlik CoinExchange’de hiçbiri.

Müşteri desteği. Bu CoinExchange incelemesinde bahsetmenin önemli olduğunu düşündüğüm bir diğer dezavantaj, müşteri desteği zayıf. Canlı sohbet veya telefon desteği yoktur ve yardım almanın tek yolu çevrimiçi bilet kullanmaktır. Onların yardım bölümü de oldukça sınırlıdır.

İtibari Para Mevduatı Yok. Bir kripto para borsasının kullanarak para yatırmanıza izin vermemesi her zaman hayal kırıklığı yaratır günlük ödeme yöntemleri banka / kredi kartı veya banka hesabı gibi.

Yüksek Para Çekme Ücretleri. CoinExchange ücretleri açıkça gösterilse de, bunları analiz etmek için zaman ayırdığımda fark ettim. bazıları oldukça pahalıdır. Örneğin, isterseniz Ethereum’u geri çek (ETH), size 0.01 ETH’ye mal olacak. Bu kulağa pek hoş gelmeyebilir, ancak Ethereum önceki 1000 $ işaretine geri dönerse, size 10 $ ‘a mal olacak..

Minimum Mevduat. CoinExchange yüksek minimum depozito bazı paralarında. Örneğin, Ethereum (ETH) yatırmak istiyorsanız, minimum 0.1 ETH yatırmanız gerekir! Önceki dezavantajımda açıkladığım gibi, Ethereum 1000 $ olsaydı, bu minimum 100 $ depozito anlamına gelirdi.!

Düşük İşlem Hacimleri. Diğer borsalarla karşılaştırıldığında CoinExchange düşük işlem hacmine sahiptir. En popüler alım satım çiftleri bile 24 saatlik bir süre içinde 1 milyon doların üzerine çıkmıyor ve bazı madeni paraların işlem hacmi günde 10 dolardan az! Bu, madeni para alıp satmayı zorlaştırabilir.

Teknik problemler. 2018’in başlarında CoinExchange bir farklı alan adı (www.coinexchange2.com) kendi sunucular çöktü. Daha sonra bunun, alanlarının kara listeye alınmış olması nedeniyle olduğunu söylediler..

Kötü Yorumlar. CoinExchange’de kullanıcı incelemeleri için kripto para forumlarında arama yaptığımda, birçok kötü müşteri deneyimi olduğunu fark ettim. Geciken para çekme ve kesinti gibi şeyler.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

CoinExchange İncelemesi: Madeni Paralar, Ücretler ve Doğrulama

Bu CoinExchange incelemesinde daha önce bahsettiğim gibi, yüzlerce farklı para şirket tarafından sağlanan! Arasından seçim yapabilirsiniz BTC, ETH, XRP, LTC, USDT, ve diğer birçok seçenek.

Söz konusu olduğunda ticaret ücretleri, onlar % 0.15 her zaman sen al ya da sat bir bozuk para ve mevduat ücretsizdir! Binance, ancak, ücretler % 0.1’den az, bu daha da ucuz.

Söz konusu olduğunda doğrulama, var herhangi bir belge göndermeye gerek yok. Aslında, e-posta adresiniz dışında herhangi bir kişisel bilgi vermenize bile gerek yoktur..

Bu, isteyenler için büyük bir avantajdır. isimsiz ticaret. Para çekme limiti de yoktur, bu da fonları hareket ettirmeyi gerçekten kolaylaştırır.

CoinExchange'i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

CoinExchange’i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

CoinExchange’i Kimler Kullanmalı?

Eğer okuduysan CoinExchange bu noktaya kadar gözden geçirin, her ikisinin de farkında olmalısınız lehte ve aleyhte olanlar bu değişim platformunun. Olumlu yönlerinden biri, platformun kullanımı kolay – yeni başlayanlar veya az deneyime sahip olanlar için uygun hale getirmek.

İnsanların ilgisini çekebilecek bir diğer özellik de herhangi bir kimlik veya kişisel bilgi sağlamanıza gerek yoktur başlamak. Aslında, ne kadar ticaret yaparsanız yapın, CoinExchange’in tüm hizmetlerine herhangi bir kısıtlama olmaksızın erişebilirsiniz..

Ayrıca CoinExchange’in satın almayı sevenler için iyi olduğunu düşünüyorum. daha az popüler paralar bu normalde ucuzdur. Bu tür madeni paralar riskli yatırımlar olabilse de bazen ödüllendirici de olabilirler..

ben tavsiye etmem Gerçekten büyük miktarlarda ticaret yapmak isteyenler için CoinExchange. Bunun nedeni isimsiz kalmayı seçmeleridir. Yani, bir şey ters giderse, fonlar sonsuza kadar gidecek.

Hırsızlık herhangi bir üçüncü taraf borsasında gerçekleşebilse de, en azından diğer borsalar kendilerini tanıtmaktan memnuniyet duyar. Sadece nereye bakıyorsun küçük miktarlar yatırmak, CoinExchange ihtiyaçlarınıza uygun olabilir!

Artık CoinExchange’in hangi kullanıcıların en uygun olduğunu bildiğinize göre, size bir adım adım rehber nasıl hesap açılacağı hakkında! Bu gerçekten kolay bir süreçtir ve sadece 5 dakikanızı alacak!

Nasıl Hesap Oluşturulur?

1. Öncelikle, resmi CoinExchange web sitesini ziyaret etmeniz gerekecek.

2. Ardından, yeşile tıklayın Şimdi üye Ol.

CoinExchange incelemesi: Cryptocurrency altcoin değişim kaydı

3. Şimdi e-posta adresinizi girmeniz ve bir kullanıcı adı seçmeniz gerekecek. Ayrıca gerçekten bir güçlü şifre. Sonra tıklayın Kayıt ol.

CoinExchange incelemesi: Coinexchange'de MiNEX nasıl satın alınır

4. Daha sonra yapmanız gereken e-postanızı onaylayın CoinExchange’in size gönderdiği bağlantıya tıklayarak adresinizi girin. Ve bum, şimdi bir hesabın var!

CoinExchange incelemesi: Coinexchange'de hesap ayarları ve güvenlik

5. İşlem yapmadan önce bunu yapmanız gerekeceğinden, hesap güvenliğinizi kurmak için şimdi iyi bir zaman. Tıklamak Hesap ayarları & Güvenlik.

6. tıklayın Google Authenticator ve CoinExchange hesabınızı cep telefonunuza bağlamak için talimatları izleyin.!

CoinExchange.io’da Para Nasıl Satın Alınır?

Artık CoinExchange’de bir hesabınız olduğuna göre, şimdi gidip biraz para satın alma zamanı! Yapmanız gereken ilk şey, biraz para yatırmaktır. Bunu yapmanın en kolay yolu, Ethereum satın almaktır. Coinbase ve ardından paraları CoinExchange’e aktarın.

Öncelikle Coinbase ile bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ardından, kimliğinizi doğruladıktan ve banka / kredi kartınızı ayarladıktan sonra, biraz Ethereum satın alabilirsiniz..

1. tıklayın Al sat.

Coinexchange İncelemesi

2. Ardından tıklayın Ethereum.

Coinexchange İncelemesi

3. Aşağı kaydırın ve satın almak istediğiniz Ethereum miktarını girin. 125 Euro değerinde satın alıyorum. CoinExchange’e ETH yatırdığınızda minimum 0.1 ETH olması gerektiğini unutmayın.!

Coinexchange İncelemesi

4. Son olarak, tıklayın Anında Ethereum Satın Alın. Artık kendi Ethereum coin’leriniz var!

ETH’yi CoinExchange’e Aktarma

1. Coinbase ekranının üst kısmındaki Hesaplar.

Coinexchange İncelemesi

2. Ardından, seçin Ethereum ve tıklayın Gönder.

Coinexchange İncelemesi

3. CoinExchange cüzdan adresinizi girmeniz gereken yer burasıdır. Öyleyse, yeni bir sekme açın ve CoinExchange hesabınıza tekrar giriş yapın.

4. Ekranın en sağ üst köşesindeki Hesabım, sonra tıklayın Bakiyeler.

Coinexchange İncelemesi

5. Bu sayfanın yüklenmesi biraz zaman alabilir, ancak yüklendikten sonra Ethereum arama kutusuna.

Coinexchange İncelemesi

6. Ethereum’u (ETH) gösteren satırı bulun ve ardından mavi renkli Hareketler buton. Açılır listede seçin ETH yatırın.

Coinexchange İncelemesi

7. CoinExchange şimdi minimum depozito miktarının 0.1 ETH olduğu konusunda sizi uyaracak. Ardından, tıklayın Yeni Adres Oluştur.

Coinexchange İncelemesi

8. Şimdi Ethereum için kişisel para yatırma adresinizi göreceksiniz. Panonuza kopyalayın!Coinexchange İncelemesi

9. Son olarak Coinbase sekmenize geri dönün ve kopyaladığınız cüzdan adresini yapıştırın. Bir kez tıkladığınızda Gönder, fonlar CoinExchange hesabına 10 dakika içinde ulaşmalıdır.

CoinExchange.io Nasıl Kullanılır

CoinExchange depozitonuz temizlendiğine göre, şimdi size ilk ticaretinizi nasıl yapacağınızı göstereceğim! Adlı jetonu nasıl satın alacağınızı size göstereceğim Minex (MNX), ancak aynı işlemi satın almak istediğiniz coin’e de uygulayabilirsiniz..

Coinexchange İncelemesi

1. tıklayın Bir Pazar Seçin ve sonra seç ETH Ethereum.

Coinexchange İncelemesi

2. Ardından, tıklayın Bir veya daha fazla pazar seçin ve sonra satın almak istediğiniz parayı arayın. Minex satın alırken, daha sonra MINEX / ETH eşleştirme.Coinexchange İncelemesi

3. Bir kez daha, para birimi eşleştirmesine tıklayın.

Coinexchange İncelemesi

4. Şimdi satın almak istediğiniz coin için işlem ekranında olacaksınız! Grafiğin aşağısına kaydırın ve yeşili arayın Minex satın alın Kutu.

Coinexchange İncelemesi

5. içinde Miktar kutu, satın almak istediğiniz jeton sayısını girin.

6. Son olarak, yeşile tıklayın Satın Alma Siparişini Gönder ticaretinizi tamamlamak için düğme!

Sonuç

Bu bunun sonu CoinExchange gözden geçirmek! Umarım bunu ilginç bulmuş ve bundan bir şeyler öğrenmişsindir. Baştan sona okursanız, artık değişim nasıl çalışır, avantajları ve dezavantajları ve ticarete nasıl başlanır.

CoinExchange kesinlikle en iyisi değil orada takas, ancak çok sayıda yeni ticaret yapmak istiyorsanız altcoinler ve jetonlar, o zaman bu senin için doğru değişim olabilir.

Tek tavsiyem, isimsiz kalma kararlarından endişe duyduğum için büyük miktarlarda para yatırmamaktır. En önemlisi, kaybetmeyi göze alamayacağınız bir miktarı asla takas etmeyin!

Başka, daha güvenli bir kripto para birimi değişimi bulmak istiyorsanız, kontrol etmelisiniz. Binance, Coinbase ve Kraken. Piyasadaki en güvenilir kripto para birimi borsalarıdır. Yalnızca güçlü güvenlik ve aralarından seçim yapabileceğiniz uzun bir kripto para birimi listesi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda düşük ücretler ve yardımcı müşteri desteği sağlarlar.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me