Şu anda Digibyte coin tutuyor ve Digibayt fiyat tahminleri? Ya da belki bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz ve anlamak istiyorsunuz fiyat nereye gidebilir yakın gelecekte? Pekala, kesinlikle doğru yere geldiniz!

Digibyte fiyat tahmin kılavuzumda size bilmeniz gereken her şeyi anlatacağım. Açılış bölümlerinde kısaca ele alacağım Digibyte projesi nedir, ardından fiyat tahminlerini dikkatli bir şekilde almanın önemi hakkında hızlı bir açıklama.

Bundan sonra, 2021 ve sonrası için bazı mevcut Digibyte fiyat tahminlerini tartışacağım. Sonunda sana fikrimi vereceğim Digibyte’ın iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor muyum? avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak.

Her zaman hatırla para birimlerini tutmanın çok önemli olduğunu güvenli cüzdanlar. Seçmeniz önerilir donanım cüzdanları (Ledger Nano S ve Trezor Model T) çevrimiçi olanlar yerine.

Peki ne bekliyorsunuz? Konuşacak çok şeyimiz var! Digibyte madalyonunun gerçekte ne olduğunu öğrenerek başlayalım!

(Digibyte bilginizden zaten eminseniz, bir sonraki bölüme geçmekten çekinmeyin!)


Digibyte nedir?

Digibyte 2014 yılında oluşturuldu baş geliştiricisi tarafından, Jared Tate. Artan işlem hızı, ademi merkeziyetçilik ve güvenliğe odaklanmayı amaçlayan bir kripto para birimi projesidir. Aslında, Digibyte teknolojisi diğer kripto para birimlerinden önemli ölçüde daha iyi performans gösteriyor.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Örneğin, popüler blok zincirleri gibi Bitcoin ortalama işlem 10 dakikalık zamanlar, Digibayt içinde mi sadece 15 saniye! Ayrıca, 2017’nin sonlarında yapılan son testler, saniyede maksimum 560 işlem çıktı elde etti ve Digibyte ekibi bunu 2035 yılına kadar saniyede 280.000’e çıkarmayı hedefliyor.!

Diğer yandan, Bitcoin sadece yapabilir saniyede 7 işlemi yönetin ve Ethereum 15 yaşında da çok daha iyi değil. Digibyte ayrıca DGB ve toplamda olacak 21 milyar madeni para dolaşımda, 2035 yılında da beklenen.

İlginç bir şekilde, Digibyte projesi dünyadaki ilk blok zinciri oldu. SegWit (Ayrılmış Tanık). Bunun anlamı şudur ki işlem onayları blok içinde depolanan bilgilerden ayrılır ve işlemlerin daha hızlı gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Sonuç olarak Digibyte ekibi, teknolojisinin tüm dünyadaki insanlar tarafından kullanılan küresel bir ödeme sistemi olarak hareket edebileceğini umuyor..

Artık projenin gerçekte ne olduğunu bildiğinize göre, Digibyte fiyat tahmin kılavuzumun sonraki bölümü, okurken neleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini kısaca açıklayacak. kripto para birimi fiyat tahminleri.

Digibyte Fiyat Tahminleri

Kripto para birimi fiyat tahminlerinin her zaman gerçekleşmesi harika olurdu, ancak gerçekte çoğu böyle yapmaz. Gerçek şu ki, özellikle kripto para gibi değişken bir sektörde kimse geleceği tahmin edemez..

Unutmayın, madeni paralar tek bir günde% 100 veya daha fazla yükselip düşebilir! Bu olaylar tamamen tahmin edilemez, bu nedenle kendi bağımsız araştırmanızı yapmadan asla yutturmacayı takip etmeyin.

Digibyte Fiyat Tahmini 2021 ve Ötesi

Güvenilir olmayan bir fiyat tahmin kaynağına harika bir örnek, John McAfee, sık sık kripto para birimi tahminlerini gösteren Tweetler yayınlayan. Neden? Çünkü McAfee, kripto projelerinin ona 100.000 dolardan fazla öde yaptığı her “tahmin” için!

Sonuçta, bir madeni paranın fiyat hareketini etkileyen en büyük şey, gelişmiş teknoloji, düzenleme ve yeni ortaklıklar gibi gerçek dünyadaki olaylardır. Sadece emin ol Yalnızca fiyat tahminlerine dayalı olarak para yatırmayın. Mümkün olduğunca çok araştırma yapın ve okuduğunuz her şeye dayanarak kararınızı verin!

Artık bunu bir kenara bıraktığıma göre, Digibyte fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümü, tarihinin en önemli fiyat hareketleri!

Digibyte Önceki Fiyat Hareketleri

2021 için Digibyte fiyat tahminlerinden bazılarına bakmadan önce, madalyonun şu ana kadar nasıl performans gösterdiğine hızlı bir şekilde göz atmanın iyi bir fikir olacağını düşündüm..

İlginç bir şekilde, olduğu yıldan beri 2014’te kuruldu Mayıs 2017’ye kadar, DGB parası pratik olarak değersizdi! Teknoloji diğer blok zinciri projelerinin çoğundan çok daha iyi performans göstermesine rağmen, kimse bilmiyordu. Digibyte’ın değeri, madeni para başına 0.0002 $ ‘dan fazla hareket etmedi, günlük işlem hacimleri nadiren 100.000 $’ dan fazla..

Digibyte fiyat tahmini: Digibyte fiyatı.

Sonra birdenbire hiçbir yerde, değeri 0,056 dolara kadar yükseldi birkaç haftadan daha kısa sürede. Bunun kesin nedeni bilinmemekle birlikte, o dönemde meydana gelen tek olay, geliştiricilerin “Merkezi Olmayan, Blok Zinciri, Siber Güvenlik’i bir cümle ve daha da önemlisi bir gerçeklik” haline getireceklerini iddia eden basit bir Tweet’iydi..

Bu bir iyi örnek kripto para piyasalarının ne kadar değişken olabileceğinin bir göstergesi! Aslında, fiyat hareketi o kadar önemliydi ki, Piyasa kapitalizasyonu (Bunun neden önemli olduğunu daha sonra anlatacağım) 14 milyon dolardan 500 milyon dolara yükseldi!

Digibyte Fiyat Tahmin Twitter gönderisi

Digibyte ilerledikçe, en başarılı dönem arasında Aralık 2017 ve Ocak 2018, değeri nereye kadar gitti jeton başına 0,129 $ ‘a kadar, piyasa değerine ulaşmak 1,2 milyar doların üzerinde!

Bununla birlikte, kripto para birimi endüstrisinin çoğunun deneyimlediğini hatırlamak önemlidir. aynı dönemde rekor kıran zirveler ve Digibyte gibi, çoğu 2018’in başlarında olağanüstü kazançlarını kaybetti..

Bir diğeri büyük fiyatlandırma olayı DGB fiyatının gittiği Nisan 2018’de gerçekleşti 0,017 ABD dolarından 0,049 ABD dolarına kadar, sadece 4 haftada% 188’den fazla artış. Bundan sonra, fiyat 2020’de 0,004 dolara düştü ve şimdi (Ocak 2021) 0,025 dolar değerinde. Bir kez daha, fiyat önemli ölçüde arttı.

Fiyattaki bu ani artışın ana nedeni, Abra (gerçekten popüler bir dijital cüzdan uygulaması) DGB parasını kabul etmeye başlayacaklarını duyurdu. Bu önemli bir gelişmeydi çünkü uygulama, kullanıcıların 20’den fazla farklı coin al ve sat itibari para biriminin yanı sıra.

Artık en önemli fiyat hareketlerinin tarihini bildiğinize göre, Digibyte fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümü, 2021 için bazı popüler tahminlere bakacak..

Digibyte Fiyat Tahmini 2021 ve Ötesi!

Kurucu Jared Tates’in DGB’nin değerine ne olacağını düşündüğünü öğrenmekten daha iyi bir başlangıç ​​olabilir mi? Digibyte topluluğundaki kişilere göre, Tate, değerin sonunda 1 ila 10 ABD Doları arasında herhangi bir yere gideceğine inanıyor.. Ancak bu tahminde ufak bir sorun var.

Bunun nedeni, hem gerçek dünyada hem de kripto para birimi endüstrisinde bir kuruluşun liderinin, kendi projelerinin değeri. Bu, Mark Zuckerberg’in Facebook hisselerinin değerinin hisse başına 1.000 dolara yükseleceğine inandığını açıklaması gibi.!

sonraki Digibyte fiyat tahmini Sizinle tartışmak istedim, “jiomobilephone1500” adlı bir platform tarafından piyasaya sürülen bir program. Yasal geliyor mu? Hadi bulalım! “Analiste” göre, 2021’in sonunda DGB fiyatı 9,20 dolara yükselecek.

Digibyte Fiyat Tahmini 2021 ve Ötesi

Bunun pek olası görünmemesinin nedeni, piyasa kapitalizasyonunun çalışma şeklinden kaynaklanmaktadır. Madeni paranın mevcut piyasa değerini arzdaki toplam coin miktarıyla çarparak yapabileceğiniz bir projenin toplam değerini bu şekilde hesaplarsınız..

Örneğin, 10 milyon madeni para varsa ve madalyonun cari piyasa değeri 1 dolar ise, o zaman toplam piyasa değeri 10 milyon dolar olacaktır.!

Dolayısıyla, yukarıdaki 9.20 dolarlık fiyat tahminine geri dönersek ve tahmini toplam dolaşımdaki 11 milyar jetonu kullanarak, bu Digibyte projesine 101 milyar $ değerinde! Kripto para piyasaları tamamen öngörülemez olsa da, Digibyte’ın bu kadar kısa sürede fiyatını bu kadar artırması belki de bir mucize olurdu..

Neden? Öncelikle, onun tüm zamanların en yükseği Ocak 2018’de sadece 500 milyon doların altında, % 20.000’den fazla artması gerektiği anlamına gelir. İkincisi, bu, Digibyte’ın Bitcoin dışındaki her bir kripto para birimini geçtiğini görecektir ki bu da muhtemelen pek olası değildir..

Peki, 2021’de başka hangi Digibyte fiyat tahminleri var? Peki, bahsetmek istediğimi düşündüğüm bir sonraki kitap, analist “CoinFan” olarak adlandırılır. CoinFan tarafından yayınlanan Digibyte fiyat tahmini, "jiomobilephone1500"!

Tahmin, minimum ve maksimum fiyatlar arasında büyük bir varyasyona sahip ve bu da analiz edilmesini zorlaştırıyor. Bu nedenle, minimum tahmini bir kılavuz olarak almak en iyisidir. İlginç bir şekilde CoinFan, DGB fiyatının 2021 boyunca yavaş yavaş artacağına inanıyor., yılı 0,242 $ ile bitiren.

Bu bize gerçekten güvenilir bir tahmin sağlamıyor çünkü analize göre Digibyte yatırımınız ya 1)% 67 veya 2)% 138 $ ‘a varan düşüş!

Bu 2021 Digibyte fiyat tahmini, güvenilmez tahmin hizmetleri, olmak. Yukarıdaki tahminlerin hepsinin bahsetmediği en önemli şey, nedenidir. Bir fiyatın yükselmesi veya düşmesi için bir neden olmalı, ancak analistler tahmini nasıl yaptıklarını söylemediklerinde, ciddiye almak çok zordur.!

GÜNCELLEME 2021: DigiByte’ın şu anki fiyatı 0,02 $. Söylemeye gerek yok, tahminlerin hiçbiri gerçekleşmiyor gibi görünüyor.

Her neyse, Digibyte fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümü 2021’in ötesine bakacak. Daha güvenilir bir şey görecek miyiz? Hadi onu görelim!

2021 Sonrası Digibyte Fiyat Tahmini!

Sizinle konuşmak istediğim ilk Digibyte fiyat tahmini bir Coinliker tarafından piyasaya sürüldü birkaç yıl önce. Aşağıdaki ekran görüntüsünden de göreceğiniz üzere Haziran 2023’e kadar Digibyte fiyatının 3,5 dolara çıkacağına inanıyorlar..

Digibyte Fiyat Tahmini

Bu güvenilir mi? Peki, bir 3,5 $ fiyat toplam piyasa değeri yaklaşık 100 milyar $. Bu, Digibyte’ın en iyi 10 kripto para birimi sıralaması.

Digibyte’ın diğer kripto para birimlerinden çok daha iyi performans gösterdiğinden daha önce nasıl bahsettiğimi hatırlayabilirsiniz, bu nedenle gerçekte bu bir makul bir şey. Örneğin, Litecoin, Yazma anında altıncı en değerli madeni para olan, yalnızca 2,5 dakikalık işlem hızlarını yönetebilir.

Digibyte işlemleri sadece 15 saniyede işleyebiliyorken neden bu kadar değerli? Takım gerçekten iyi pazarlama yapabilir ve teknolojilerini tanıtabilirse, bu Coinliker tahmininin gerçekleşmesi imkansız olmayacaktır..

Peki 2021’den sonra ne olacak? Adlı birinin Digibyte fiyat tahminiyle karşılaştım Crypto Gunther. Tanınmış bir analist olmasa da tahmin süreci muhtemelen mevcut olan en iyisiydi.

Bunun nedeni, herhangi bir gerekçe olmaksızın sadece tahminleri yayınlamak yerine, tahminine nasıl ve neden ulaştığını tam olarak açıklamasıdır..

Digibyte Fiyat Tahmini

Crypto Gunter’a göre, Digibyte fiyatı artacak Birkaç yılda 20 dolar. Bu gerçekleşirse, DGB coin’e 220 milyar dolarlık toplam piyasa değeri verir ve bu da onu sektördeki en değerli kripto para birimi yapar..

Ancak varsayım şu şekildedir: önemli bir şeye dayanarak. Crypto_Gunter, DGB coinin ideal fiyatının şu kadar olması gerektiğini savunuyor: 1/1000 Bitcoin’in değerinin ne olduğunu. Örneğin, Bitcoin 10.000 $ değerindeyse, Digibyte 10 $ değerinde olmalıdır. Yukarıdaki Digibyte fiyat tahmini teorisini kullanarak, Bitcoin’in DGB parasının 20 $ ‘a çıkması için 20.000 $’ a ulaşması gerekir..

Hala emin değilseniz, Digibyte fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümü, fiyatın yükselmesine yardımcı olabilecek herhangi bir olası olay olup olmadığını araştırmak için onların geleceğe yönelik planlarına bakacak.!

Digibyte’ın Geleceği

Şimdi, o zaman. Hadi keşfe çıkalım Digibyte’ın temel geleceği: yol haritası, ortaklıklar ve değişim listeleri.

Yol Haritası Hedefleri

Digibyte geliştiricilerinin gerçek bir yol haritası olmasa da, çeşitli geliştirme fikirleri düşünüyorlar. İlk olarak, bir madencilik algoritması takası. Şu anda blockchain, 5 farklı versiyon, ancak ekip madenciliği daha da merkezi olmayan hale getirmek için bunlardan birini değiştirmeyi düşünüyor.

Ancak, en büyük geliştirme hedefi, Digibyte’ın "Çekirdek 4.1.3". Protokol oluşturulduktan sonra, kullanıcıların akıllı sözleşmeler oluşturmasına ve girmesine izin verecektir. Bu Digibyte için büyük bir haber olacak ve büyük olasılıkla DGB madeni parasının fiyatında bir artışa neden olacaktır..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Ortaklıklar

Digibyte ekibi, aktif olarak aradıklarını iddia ediyor kurumsal organizasyonlarla ortaklıklar. Büyük bir şirket, sistemlerinde DGB parasını kullanırsa, fiyatı üzerinde çok olumlu bir etkisi olabilir..

Şubat 2018’de Digibyte, bir şirketin hizmetlerini yeni kullandıklarını duyurdu. PR ajansı, teknolojilerini pazarlamalarına ve tanıtmalarına yardımcı olacak. Bu mükemmel bir hareketti ve kesinlikle yeni ortaklıklar kurmalarına yardımcı olacak.

Borsalar

Digibyte coin artık birçok farklı kripto para borsasında listeleniyor. Şu anda, en çok tavsiye edilen kripto borsaları DGB parasını destekleyenler Coinbase ve Binance. Bu platformlar güvenli ve güvenilirdir, çok düşük ücretler sunar ve aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı kripto para birimi sunar..

Şimdi dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olduğuna göre, Digibyte fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümünde bunun iyi bir yatırım olup olmadığını düşündüğüm konusunda size fikir vereceğim!

Digibyte İyi Bir Yatırım mı?

Daha ileri gitmeden önce, size finansal veya yatırım tavsiyesi vermediğimi söylemem gerektiğini düşündüm. Bu Digibyte fiyat tahmin kılavuzundaki her şey ya benim fikrimdir ya da diğer analistlerin görüşleridir..

Gidip yatırım yapmaya karar verirseniz, her zaman yapmalısın a) daha önce kendi araştırmanızı yapın ve b) sadece bir fiyat tahmini nedeniyle yatırım yapmayın.

Her neyse, Digibyte projesinin gerçekten umut verici bir kripto para birimi olduğunu düşünüyorum. İtiraf etmeliyim ki ben çok daha iyi performans göstermemesine şaşırdım. Neden? Daha önce de belirttiğim gibi, Digibyte blok zinciri, sektördeki diğer çoğu kripto para biriminden çok daha hızlı.

Digibyte Fiyat Tahmini 2021 ve Ötesi

Gerçek teknoloji, bir kripto projesinin en önemli parçalarından biridir, aksi takdirde insanlar onu asla kullanmaz. Bu nedenle Digibyte ekibinin pazarlamaya odaklanmalı ve terfi, böylece giderek daha fazla insan blok zincirlerinin ne kadar iyi olduğunu öğrenebilir.!

Bu sadece Digibyte’a daha fazla kullanıcı çekmekle kalmaz, aynı zamanda projenin yeni oluşmasına da yardımcı olur. büyük kuruluşlarla ortaklıklar, takımın yapmak istediği bir şey.

Ekibin üzerinde çalıştığı ve başarılı olursa insanların oluşturmak akıllı sözleşmeler Digibyte platformunun üstünde. Şahsen inanıyorum ki bunu yapabilirlerse, DGB coin fiyatının çok hızlı arttığını görebilirler.!

Öte yandan, en büyük korkum Bitcoin’in Yıldırım Ağı başarılı olursa, Digibyte dahil diğer kripto para birimlerini etkileyebilir. Bunun nedeni, yükseltmenin Bitcoin’in daha hızlı, daha ucuz ve daha ölçeklenebilir işlemler gerçekleştirmesine izin verebilmesidir. Böyle bir durumda, insanlar endüstrideki en popüler kripto para birimi olduğu için Bitcoin kullanmaya karar verebilirler..

Nihayetinde, önümüzdeki 12 ay Digibyte coin projesi için çok ilginç olacak. Yeni ortaklıklar kurabilirlerse, akıllı sözleşmelere izin vermek ve pazarlamalarını iyileştirmek için teknolojilerini yükseltin. fiyatı için çok iyi olabilir. Ancak, yukarıdaki olaylar yakında gerçekleşmezse, fiyat tersine gidebilir.

Sonuç

Ve bu benim sonum Digibayt fiyat tahmin kılavuzu. Umarım hem ilginç hem de eğitici bulmuşsunuzdur! Baştan sona okursanız, artık proje ne yapıyor ve gelecekte başarmayı umdukları şey.

Ayrıca çeşitli Digibyte’ı tartıştım fiyat tahmini 2021, yanı sıra 2021 ve sonrası. Yukarıdaki analistlerin yaptığı tahminler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunlardan herhangi birine katılıyor musunuz? Öyleyse neden?

Bazı tahminler mantıklıydı, ancak analistlerin mantığını açıklamaması sinir bozucu oluyor!

Sonunda sana bir de verdim fiyatı etkileyebilecek dikkat edilecek şeylerin listesi Digibyte madalyonunun yanı sıra bunun iyi bir yatırım olup olmadığına dair kendi fikrim. Digibyte coin satın almaya karar verirseniz, bunu şu yolla yapmanız önerilir: Coinbase veya Binance – en güvenilir kripto borsaları.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde tüm düşüncelerinizi bana bildirin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me