Sonra Bitcoin’in başlangıçtaki ana akım başarısı, birçok yeni kripto para meraklısı bu kripto paraya ilgi duymaya başladı. Bazı insanlar sadece yutturmacanın ne hakkında olduğunu bilmek isterken, diğerleri Bitcoin’e yatırım yapmak ve Bitcoin’den para kazanmak konusunda çok kararlıydı..

Her şeyden önce, bir kripto para tutma cüzdanı Bu sadece tam olarak işlevsel olmakla kalmayıp aynı zamanda yüksek düzeyde güvenliğe sahip olacak olan, son gruptaki insanlar için bir numaralı öncelik olmalıdır. İşte bu yüzden bugün en güvenli Bitcoin cüzdan seçenekleri ve onları nerede bulabilirim.

Hızlı bir şekilde birkaç nedeni adlandırarak başlayacağız. Bitcoin olmalı ilgi konusu herhangi potansiyel yatırımcılar dışarıda. Ardından, var olan farklı cüzdan türlerini gözden geçireceğim, bunların lehte ve aleyhte olanlar ve bulup adlandırabileceğimizi oradaki en güvenli Bitcoin cüzdanı.

Bitcoin

Nasıl hissederseniz hissedin, bu kripto para biriminin ana akıma olan ani ve patlayıcı sıçramasıyla biraz karışıklık yarattığını inkar etmek mümkün değil..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:


En Güvenli Bitcoin Cüzdanı Nasıl Bulunur?

Ama bu madeni para olabileceği kadar iyi ve kullanışlı mı? Peki, anlamaya çalışmadan önce en güvenli Bitcoin cüzdanı, Size insanların neden böyle düşünme eğiliminde olduklarına dair birkaç temel nedeni anlatacağım ve sonra kararınızı vermenize izin vereceğim.

  • Anonimlik. Bitcoin, gerçekleştirdiğiniz veya katıldığınız işlemler söz konusu olduğunda mutlak anonimlik sunar. işlem, a rastgele adres sizin adınıza oluşturulur – bu işlemleri izlemenin bir yolu yoktur – sırlarınız Bitcoin ile güvende.
  • Merkeziyetsizleştirme. Bitcoin merkezi olmayan, bu, hiç kimsenin veya kuruluşun sahibi olmadığı anlamına gelir. Bu da, başka bir kişi veya şirketle yaptığınız bir işleme hiç kimsenin dahil olamayacağı anlamına gelir – ilişki tamamen Eşler arası üçüncü şahıslar yoluna girmeden.
  • Hızlı ve ucuz. Diğer itibari yöntemlerle karşılaştırıldığında para ödemek veya göndermek, Bitcoin süper hızlı ve çok ucuz. Merkezi olmadığı için, dünyanın neresinde olursanız olun, hiçbir hükümet ödemelerinizi ve transferlerinizi vergilendiremez!

Bunlar Ana noktaları Bitcoin’in avantajları hakkında konuşurken insanların altını çizdikleri ilgi çekici. Yukarıda verilen bilgiler göz önüne alındığında, Bitcoin’in şöhrete yükselişini en azından biraz rasyonelleştirir.

Farklı Bitcoin Cüzdan Türleri

Çok var farklı güvenli Bitcoin cüzdanları… Ama en güvenli Bitcoin cüzdanını bulmak için buradasınız, değil mi??

Pekala, en güvenli Bitcoin cüzdanını bulmaya çalışmadan önce, öncelikle mevcut iki ana cüzdan türünü tanımalıyız..

Sıcak Cüzdanlar

“Sıcak cüzdan” terimi, dijital (çevrimiçi veya masaüstü) cüzdanlar. Bu, Bitcoin’inizi (veya başka herhangi bir kripto para birimini) şifreli, çevrimiçi sunucular.

Dijital cüzdanların en popüler seçim Bitcoin’in güvenliği söz konusu olduğunda. Doğal olarak, durumun böyle olmasının birkaç nedeni vardır.

Her şeyden önce onlar en uygun orada seçenek. Bir tane almak için yapmanız gereken tek şey, sadece dijital cüzdan sağlayan bir İnternet sitesi ve indir. Evet bu kadar kolay.

En güvenli Bitcoin cüzdanı: dijital cüzdan.

Var ücretli dijital cüzdanlar, fakat çoğu onlardan Tamamen bedava. Bu da hemen hemen herkesin ve herkesin bir tane almasına ve “en güvenli Bitcoin cüzdanı” unvanı için uygun olup olmadığını görmesine olanak tanır..

Popülaritelerinin bir başka büyük nedeni de şunları yapabilmeleridir: tüm kripto para birimlerini sakla.

Artık tek bir dijital cüzdan, dışarıdaki her bir kripto para birimini saklayamaz. Ancak her bir kripto para varoluşta, bir cüzdan var oluşturuldu. Genellikle, bir kripto para birimi oluşturmaktan veya geliştirmekten sorumlu ekip, aynı zamanda bunun için bir cüzdan oluşturan kişilerdir..

Dijital cüzdanlar da genellikle çok işlevli. Bazı cüzdanlar çok büyük çeşitli fonksiyonlar, sadece basit bir depolama-ödeme sistemi değil. Dilleri değiştirebilir, mikro ödemeleri aktarabilirsiniz vb..

Var sıcak cüzdanların önemli dezavantajları, rağmen. İnsanların yanlarında yaşadıkları temel sorun güvenlik.

Dijital kripto para depolama yazılımı bir internet ile sürekli bağlantı. Verileriniz tutulur çevrimiçi sunucular. Gibi bir şey teknik arıza veya a hacker ihlali gerçekleşirse, kripto para birikiminiz büyük bir dolandırılma ve çalınma riski altındadır. Bu pasif, ancak akılda tutulması gereken sürekli bir konudur.

Bazı web siteleri, diğerlerinden daha iyi korunan ve daha güvenli cüzdan sürümleri sunar, ancak günün sonunda, birikimleriniz her zaman çevrimiçiyse, bunlar sürekli risk altındadır..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Soğuk Cüzdanlar

Soğuk cüzdanlar vardır fiziksel cihazlar Bitcoin’inizi güvenli ve sağlam bir ortamda saklamak için tasarlanmış.

Bu cihazlar bir mükemmel koruma seviyesi ancak henüz dijital cüzdanlar kadar popüler değiller..

Bunun arkasındaki ana sebep onların fiyat etiketi. Fiziksel kripto depolama cihazları, oldukça pahalı ol, özellikle onlarınkiyle karşılaştırıldığında ücretsiz karşı sürümler – dijital cüzdanlar.

Soğuk cüzdanlarla ilgili bir başka popüler şikayet, çoğunun yalnızca çok özel kripto para birimlerini depolamasıdır.. Bitcoin, Ethereum, Dalgalanma ve diğer popüler kripto türleri sorun değil, ancak piyasadaki daha az bilinen veya daha az popüler madeni paralar söz konusu olduğunda, onu depolayacak bir cihaz bulmakta zorlanabilirsiniz..

En Güvenli Bitcoin Cüzdanı Nasıl Bulunur?

Bununla birlikte, donanım kripto para depolamasından bahsetmeye değer herhangi bir internet bağlantısı gerektirmez – bu bir çevrimdışı Bitcoin cüzdan. Madeni paralarınızın verileri cihazın içinde saklanır – keylogger veya başka bir virüs türü olan bir bilgisayara taksanız bile büyük olasılıkla güvendesiniz.

Üstün Cüzdan

Bir kripto para birimi cüzdanı saklamak için daha iyi seçeneğin ne olduğu konusunda birine her sorduğunuzda muhtemelen farklı fikirler alırsınız. – dijital veya çevrimdışı Bitcoin cüzdanları.

Bazı insanlar bunun olduğunu söylüyor az ya da çok öznel – her şeyin kişiye ve özel duruma bağlı olduğu. Ama orada bir anahtar nokta farkında olmalısın.

On Bitcoin’e sahip olduğunuzu hayal edin. Mevcut Bitcoin fiyatına göre, bu çok para! Araştırmanızı yapıp ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun görünen bir cüzdan bulursunuz. Tüm Bitcoin’i o cüzdana aktarıyorsun ve hayatına devam ediyorsun.

Bir hafta sonra gidip tüm paranızın … çalıntı. Sonsuza dek yok oldular çünkü kullandığınız cüzdan hacklendi.

Söylemeye çalıştığım şeyi anladın mı? Değilse, tekrar etmeme izin verin: var Kripto para cüzdanları söz konusu olduğunda güvenlikten daha önemli bir şey yok. Bitcoinleriniz çalınırsa ve eli boş kalırsanız, kullanıcı arayüzünün biraz hantal olduğunu düşünür müsünüz? Yoksa transfer oranlarının sektördeki en iyisi olmasını umursayacak mısınız? Muhtemelen hayır, çünkü o noktada aktaracak hiçbir şeyin kalmayacak..

En Güvenli Bitcoin Cüzdanı Nasıl Bulunur?

Güvenlik olmalı bir numaralı şey Bu, bir cüzdan seçerken sizi endişelendiriyor. dijital veya bir çevrimdışı Bitcoin cüzdan. Güvenli bir Bitcoin cüzdanı hantal olabilir, tasarım dairesinde zarar görebilir veya hatta biraz yavaş olabilir – eğer güvenliği garanti ediyorsa, zahmetsiz olmalı.

Bununla birlikte, kontrol edelim en popülerlerden bazıları ve saygın (ve güvenli!) cüzdanlar şu anda pazara hakim olan.

En İyi Cüzdanlar

Mevcut en iyi dijital cüzdanlar hakkında konuşarak başlayacağız.

Coinbase

Buna rağmen Coinbase bir dijital cüzdan, oldukça alışılmadık.

Bu sıcak cüzdan, birçok kişi tarafından mevcut en güvenli Bitcoin cüzdanı. Onun çok işlevli, kendi pazarına entegre edilmiştir (bu, transfer, alış ve satış oranlarının çok hızlı ve ÜCRETSİZ), başlangıç ​​dostu ve iyi optimize edilmiş.

Coinbase ile ilgili harika olan şey, size bir % 100 sigorta kripto para biriminiz için. Bu, bu sitenin GARANTİLER sen kriptoların sağ salim. Ek olarak ekleyebilirsiniz doğrulamalar (2 adımlı doğrulama gibi) ve hatta maksimum güvenlik için kriptolarınızı “kasaların” içinde saklama olanağı sunarlar.

En Güvenli Bitcoin Cüzdanı Nasıl Bulunur?

Gerçek olamayacak kadar iyi mi geliyor? Peki, bir yakalamak: Coinbase sadece Bitcoin kabul eder ve Ethereum. “En Güvenli Bitcoin Cüzdanı Nasıl Bulunur?” Adlı bir rehber okuduğunuza rağmen, muhtemelen başka kripto para cüzdanları aramıyorsunuz, değil mi??

GÜNCELLEME 2021: Coinbase artık kabul ediyor 30’dan fazla kripto para birimi, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer popüler kripto paralar dahil.

Jaxx

Jaxx muhtemelen bir hibrit cüzdan – genellikle “en güvenli Bitcoin cüzdanı” kategorisine girer, ancak ne tür bir cüzdandan bahsettiğimizi söylemek biraz zor.

Görüyorsunuz, Jaxx bir dijital cüzdan çevrimiçi veya senden masaüstü, ancak ana özelliği, dünyanın ilk akıllı telefon cüzdanı – bu gerçek onu neredeyse fiziksel cüzdan kategorisine yerleştiriyor.

En Güvenli Bitcoin Cüzdanı Nasıl Bulunur?

Jaxx, söz konusu olduğunda harikadır güvenli Bitcoin cüzdanları – güvenli ve emniyetli bir dijital cüzdan için gerekli tüm zorunlu özelliklere sahiptir.

Ancak, Jaxx’in sürekli güncellemeler ve yeni entegrasyonlar, kripto para birimleri alanında deneyimi olmayan yeni başlayanlar için bunu asmak zor olabilir.

En İyi Soğuk Cüzdan

Şimdi size en iyi iki cüzdandan bahsedeceğim.

Trezor

Trezor orijinal donanım Bitcoin depolaması olarak kabul edilir. En güvenli Bitcoin cüzdanını arıyorsanız, Trezor muhtemelen bu listenin başında bir yerde olmalı.

En Güvenli Bitcoin Cüzdanı Nasıl Bulunur?

Trezor’un en güçlü kalitesi, güvenlik. Bu donanım parçasına bazen fiziksel cüzdanlar – İster temiz ister kötü amaçlı yazılımla bozulmuş herhangi bir cihaza takabilir ve anahtarlarınızı güvende tutabilir (yine de denemeyin. Cidden.).

Standart Trezor maliyetleri yaklaşık 99 $ – Bu, iyi ve saygın soğuk cüzdanlar söz konusu olduğunda bir referans fiyatı olarak kabul edilir ve Trezor, “en güvenli Bitcoin cüzdanı” noktası için güçlü bir rakiptir..

Ledger Nano S

Trezor’un ana rakibi, Ledger Nano S çok benzer kullanıcı deneyimi ve güvenlik özellikleri sunar, ancak rekabetçi bir fiyatla.

En güvenli Bitcoin cüzdanı: Ledger cüzdanları.

Defter maliyetleri yaklaşık 65 USD ve bir kompakt ve tamamen işlevsel. Trezor için harika bir alternatif ve bu iki donanım cihazı, güvenli ve güvenilir çevrimdışı Bitcoin cüzdanları pazarına hâkim durumda..

En Güvenli Bitcoin Cüzdanı?

Şimdi biliyorsun en popüler iki kripto para cüzdanı türü, güçleri ve zayıflıkları. Peki… Piyasadaki en güvenli Bitcoin cüzdanı nedir?

Cüzdanları yalnızca ne kadar güvenli olduklarına göre değerlendiriyorsak, Coinbase ve Defter sırasıyla sıcak ve soğuk cüzdanlar söz konusu olduğunda muhtemelen en iyi bahisleriniz.

Bu, diğer cüzdanların güvensiz veya güvenilir olmadığı anlamına gelmez – sadece Ledger ve Coinbase’in neredeyse tamamen pazara hükmetti VE güvenlikleriyle ilgili iddialar için çok güçlü ve sürdürülebilir temelleri var.

Sonuç

Bu kılavuz, en güvenli Bitcoin cüzdanı arayışı olmuştur. Başardık mı? Pekala, bir şey olduğunu sanmıyorum tek taraflı cevap bu soruya.

Bulmak ve sunmak en güvenli Bitcoin cüzdanı kolay değil. Bilgi veya yeterlilik eksikliği olduğu için değil – sadece epeyce yarışmacı “en güvenli Bitcoin cüzdanı” için. Zamanla doğru olanı seçmek ve seçmek giderek daha zor hale geliyor.

Sadece verdim iki örnek her biri dijital ve fiziksel cüzdanlar için. Geriye dönüp baktığımızda, bu, dışarıdaki farklı cüzdanların sayısının yüzeyinde sadece bir çizik. Ama bahsettiğim cüzdanlar (Defter, Trezor ve Coinbase) oyundaki ana oyuncular – hepsinin kemerleri altında yıllarca itibar geliştirme, teknolojik ilerleme ve genel gelişme var. Beş yıl sonra diyelim ki, ne tür bir güvenlik tabanlı teknoloji göreceğimizi tahmin etmek zor.

Bu kılavuzda adlandırdığım cüzdanların “en iyi Bitcoin cüzdanı” adına uygun olduğunu kabul ediyorsanız, tereddüt etmeyin ve kendiniz deneyin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me