Yatırım yapmaya karar verirseniz kripto para birimlerinde, güvenliği olmayan kripto cüzdanları nedeniyle devam eden güvenlik ihlallerinin farkında olmalısınız.. Sadece 2019’da 4 milyon dolardan fazla kripto para çalındı. Sadece bu da değil, geçen yıl binlerce kişinin özel bilgileri tehdit edildi. Bu yönleri göz önünde bulundurarak, en iyi EOS cüzdanını almak bir zorunluluktur.

EOS, 17. en popüler kripto para birimi piyasa değeri ile neredeyse 2,5 milyar dolar. Bu kripto para birimini oluşturmanın temel amacı, geliştiricilerin DApp’leri (merkezi olmayan uygulamalar) en kolay şekilde oluşturmasına izin vermekti..

EOS kripto para biriminin güçleri EOSIO hangisi bir açık kaynaklı blockchain platformu şeffaf ve hızlı işlemlerin yapılmasına ve ölçeklenebilirliğe izin veren. EOS’un büyük bir hayran kitlesi var ve uzun vadeli çok iyi bir yatırım olabilir. Bununla birlikte, gelecekte neler getireceğini görmek istiyorsanız, kendinize en güvenli EOS cüzdanını almalısınız..

Kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra, en iyi EOS cüzdanlarının bir listesini oluşturdum. Burada ilk 7 cüzdan Bu kripto para birimini saklamak için daha fazlasını öğreneceksiniz:

Bu cüzdanların her birine odaklanmadan önce, orada ne tür seçenekler olduğunu bulalım.

En İyi EOS Cüzdanı: Ne Tür Cüzdanlar Vardır??


İstek ve ihtiyaçlarınıza en uygun EOS cüzdanını seçmek için önce piyasada bulunabilecek farklı cüzdan türlerinden haberdar olmalısınız..

4 ana tip vardır:

 • Çevrimiçi Cüzdanlar
 • Yazılım Cüzdanları
 • Donanım Cüzdanları
 • Kağıt Cüzdanlar

Her birinin farklı artıları ve eksileri vardır. Aşağıda gerekli tüm bilgileri bulacaksınız.

Çevrimiçi Cüzdanlar

Çevrimiçi cüzdanlar web cüzdanları olarak da bilinir. Bu tür cüzdanların temel avantajlarından biri, kullanılabilirlik. Bunlara erişmek, internete bağlanmak kadar kolaydır. Bu tür sağlayıcılar, özel anahtarlarınızı sunucularında saklar, yani ödeme yapmak kolay.

Kullanılabilirlik önemli olsa da, aynı zamanda önemli bir dezavantaj çevrimiçi cüzdanlarla ilişkili – güvenlik. Bu tür kripto cüzdanı sağlayıcıları, özel anahtarlarınızı sunucularında çevrimiçi olarak sakladığından, güvenliğiniz sınırlı bu sunucuların saldırıya uğraması durumunda.

Her şey düşünüldüğünde, bu tür EOS cüzdanları yalnızca küçük miktarlarda dijital para depolayanlar için önerilir..

Yazılım Cüzdanları

Tıpkı çevrimiçi cüzdanlar gibi, yazılım cüzdanları olma eğilimi kullanımı ve gezinmesi çok kolay. Çoğu durumda, tamamen ücretsizdirler, ihtiyacınız olan tek şey bir mobil veya masaüstü uygulaması. İnternete bağlı olduğunuz sürece her yerde ve her zaman kripto para birimlerinize erişmenize ve işlem yapmanıza olanak tanırlar.

Tablo: Coinbase Cüzdan ve Electrum’un temel özellikleri

Bununla birlikte, bu tür cüzdanlar aynı zamanda “sıcak” cüzdanlar olarak da bilinir çünkü onları kullanmak için internete bağlanmanız gerekir. Onlar hacklemeye daha yatkın ve “soğuk” cüzdanlara kıyasla diğer güvenlik açıkları.

Donanım Cüzdanları

Donanım cüzdanları, Ayrıca şöyle bilinir soğuk cüzdanlar, olarak kabul edilir en güvenli EOS cüzdanları. Bu tür cüzdanları kullanırken, özel anahtarlarınız çevrimdışı olarak saklanır; bu, özel bilgileriniz tehdit altında olsa bile bilgisayar korsanları özel anahtarlarınıza yine de erişemeyeceği anlamına gelir..

Bazı donanım cüzdanları pahalı olma eğilimindedir, ancak bunun kendi güvenliğiniz için ödeme yaptığını düşünmelisiniz. Onlar da kullanımı o kadar kolay değil çevrimiçi veya yazılım olarak, ancak hepsi talimatlarla birlikte gelir ve her zaman iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri vardır..

En iyi EOS cüzdanı: soğuk cüzdan - Ledger.

Hiç şüphe yok ki donanım cüzdanları en çok tavsiye edilen kripto para birimlerinin depolanması söz konusu olduğunda. Gizliliğinizin tehlikeye girmesi durumunda tüm varlıklarınızı kaybetmektense bir defaya mahsus 50 veya 100 dolar ödemek daha iyidir. Bununla birlikte, en iyi EOS cüzdanları listesinde bulacağınız Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 donanım cüzdanı.

Kağıt Cüzdanlar

Son ve en az popüler olanlar kağıt cüzdanlardır. Kağıt cüzdan kullanmak, önceki kripto para birimlerini saklama yöntemlerinden çok farklı. Böyle bir cüzdan türü seçerseniz, yapmanız gereken özel ve genel anahtarlarınızı bir kağıda yazın. Her işlem yaparken genel anahtarlarınıza ihtiyacınız olacak.

Tabii ki, bu bir teknik olmayan yöntem EOS depolamak için, ancak aynı zamanda en güvenli olanlardan biri. Elbette, kolaylıktan yoksun ve o kağıdı kaybetmeniz durumunda başınız belada..

Böyle bir cüzdan türü, EOS’u bir uzun vadeli yatırım. Yine de günlük tüccarlar için uygun olmayacak.

EOS depolamak için farklı cüzdan türlerinin farkına vardığınıza göre, artık en iyi EOS cüzdanları hakkında daha fazla bilgi edinme zamanı..

En İyi 7 EOS Cüzdanları

En iyi EOS cüzdanını seçerken aşağıdakiler vardır: dikkate almanız gereken birkaç husus:

 • GÜVENLİK. Bu en önemli husus, bir cüzdandan kripto para çalmanın ne kadar kolay olacağını her zaman öğrenmelisiniz..
 • Hareketlilik. Bir cüzdanı kaybetmek mümkün mü? Öyleyse, varlıklarınızı kurtarma süreci ne kadar zor olurdu? Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda cüzdanınıza kolayca erişebilmelisiniz..
 • Kullanılabilirlik. En iyi EOS cüzdanının kullanımı kolay olmalı ve net bir arayüze sahip olmalıdır. Donanım cüzdanları söz konusu olduğunda bile, gezinmesi kolay seçenekler var.
 • Desteklenen paralar. Bir cüzdanın çok sayıda kripto para birimini desteklemesi her zaman daha iyidir. Bu, yatırım yaparken daha fazla olasılığa sahip olmanızı sağlar. Elbette, en iyi EOS cüzdanını aradığınız için, dikkat etmeniz gereken en önemli şey, cüzdanın EOS coin’i destekleyip desteklemediğidir..

Her cüzdanın kendine özgü avantajları ve tuhaflıkları vardır, bazılarının kullanımı kolayken, diğerleri daha iyi güvenlik ve daha gelişmiş özellikler sağlar. Aşağıda en çok tavsiye edilen kripto para cüzdanlarını tanıtacak olsam da, sizin için önemli bir rol oynayan faktörleri düşünmeli ve kararınızı buna göre vermelisiniz..

1. Ledger Nano X – En Güvenli Donanım Cüzdanı

7 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Ledger Nano X İnceleme Sevdiğimiz şeyler:

 • + Mobil cihazdan yönetilebilir
 • + Çok güvenli
 • + 1500’den fazla kripto para birimini destekler
 • + Rahat tasarım

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

En iyi EOS cüzdanını ararken karşılaşacağınız seçeneklerden biri de Ledger Nano X. Ledger şirketi 2014 yılında 8 uzman tarafından kuruldu Girişimcilik, kripto para birimleri ve siber güvenlik konularında daha önce deneyime sahip olanlar. Blok zinciri uygulamaları için güvenli çözümler yaratma ana niyetiyle bir araya geldiler..

Ledger sadece 8 kişi tarafından başlatılırken, şu anda bu şirket için 130’dan fazla çalışan çalışıyor. Ana hedefleri kripto tabanlı ürün ve hizmetlere güvenlik sağlamak. Bu nedenle Ledger Nano X, şirketin sunduğu tek ürün değildir. Ayrıca seçebilirsiniz Ledger Nano S diğer aksesuarları ve uygulamaları bulmanın yanı sıra.

En iyi EOS cüzdanına geri dönelim, odaklanalım Ledger Nano X. Bu, kripto para birimlerini güvenli bir şekilde satın almanıza, takas etmenize ve satmanıza olanak tanıyan en yeni şirket modelidir..

Ledger’ın en iyi EOS cüzdanı olarak görülmesinin ana nedenlerinden biri güvenliktir. Bu bir donanım cüzdanı, yani özel anahtarlarınız çevrimdışı depolandı, tamamlandığından emin olmak mahremiyet ve anonimlik.

En iyi EOS cüzdanı: Ledger Nano X güvenliği.

Ayrıca Ledger Nano X, Bluetooth Düşük Enerji (BLE) bağlantısı, yani bir kablo olmadan kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bazılarınız bunun bazı güvenlik endişelerine yol açtığını düşünebilir, ancak Bluetooth aracılığıyla yalnızca herkese açık verilerin aktarıldığını bilmelisiniz. Sizin çekirdek ve özel anahtarlar her zaman cihazda kalır.

Dahası, bu donanım cüzdanı özellikleri Güvenli Öğe (SE) herhangi bir işlem yapmadan önce izninizi isteyerek Bluetooth bağlantısının kesilmesi durumunda koruyacaktır. Ayrıca, bahsettiğimiz fiziksel bir cihaz olduğu için, Ledger Nano X’in paslanmaz çelik fiziksel hasara karşı güçlü güvenlik sağlayan.

Şimdi, bu cüzdanı yalnızca EOS için değil diğer kripto para birimleri için de kullanmaya karar verirseniz, bu cihazı bilmelisiniz. destekler 27’den fazla jeton ve 1500’den fazla jeton. Bununla birlikte, ister EOS ister daha az popüler olan diğer tokenlere gitmeye karar verseniz de, büyük olasılıkla Ledger tarafından desteklenecektir..

Söz konusu olduğunda kullanılabilirlik ve tasarım, Ledger Nano X, daha geniş ekran şirketin önceki modeli Ledger Nano S ile karşılaştırıldığında (bunu en iyi EOS cüzdanı listemizde de bulacaksınız). Daha geniş ekran, aynı anda daha fazla bilgi görmenizi sağlar ve cihazı daha rahat kullanmanızı sağlar.

Bu cihazı bilgisayarınıza bağlamak istiyorsanız, bunu bir USB-C kablosu. Ayrıca Ledger, daha da iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayan bir uygulama sunar.

Elbette bu cihazın kullanımı ilk başta zor olabilir, ancak tüm talimatlarla birlikte gelir İhtiyaç duyduğunuzda, müşteri desteği size yardımcı olmaktan ve gerektiğinde tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır..

Ledger Nano X Fiyatı nedir?

Ledger Nano X fiyatlandırması, muhtemelen bu donanım cüzdanıyla ilişkili tek dezavantajdır. Bu cihaz şu anda maliyeti 119 $, ancak özel fırsatlarla karşılaşabilir ve% 40’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, bir paket satın alırken daha iyi bir fiyatlandırma noktası elde edersiniz.

Fiyat sizi korkutmamalı çünkü Ledger Nano X’i satın aldığınızda, onu yıllarca EOS depolamak için kullanabileceksiniz! Cüzdan, bir USB kablosu, başlamak için bir broşür, 3 kurtarma sayfası ve bir anahtarlık kayışı ile birlikte gelir.

Ledger Nano X’i ziyaret edin

…veya Ledger Nano X incelememizi okuyun

2. Trezor Model T – Süper Güvenli & Harika Özellikler Sunar

7 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Trezor Model T İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Birinci sınıf güvenlik
 • + Dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü
 • + Kurulumu kolay
 • + Yaklaşık 1000 kripto varlığını destekler

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Hacimli tasarım
 • Pahalı

Siteyi ziyaret et

EOS depolamak için daha iyi seçeneklerden biri olarak kabul edilen diğer bir donanım cüzdanı Trezor Model T. Bir donanım cüzdanı olduğundan, güvenlik de bu cihazın bu kadar önerilmesinin ana nedenlerinden biridir..

Trezor Model T, birlikte gelen en yeni şirket modelidir. çoklu avantajlar. Bundan önce şirket, Model T’nin daha az gelişmiş bir versiyonu olan Trezor One’ı piyasaya sürdü.Ancak, bu makalede en iyi EOS cüzdanları hakkında konuşurken bu konuda epeyce şey duyacaksınız..

Şimdi Trezor Model T’ye odaklanalım. Bu cihaz birinci sınıf güvenlik özellikleri – tüm özel anahtarlarınız Trezor’da saklanır ve cihazdan asla ayrılmadığından, bunları güvenlik konusunda endişelenmeden kullanmanıza izin verir. Şifrelere gelince, hepsi içinde kilitli Trezor Parola Yöneticisi dijital anahtarlarınızı kullanarak bireysel olarak.

Dahası, özel ve genel anahtarlarınızı içeren hiçbir işlem kullanıcı olmadan gerçekleştirilmeyecektir. PIN ile kimlik doğrulama. Ayrıca destekler BIP39 parolaları, cihaz tarafından asla saklanmadıkları veya hatırlanmadıkları anlamına gelir. Bunlar temel güvenlik özellikleridir, ancak Trezor çok daha fazlasını sunar.

EOS jetonlarınızı saklarken Trezor Model T’yi kaybetmeniz durumunda, bu sorunu çözmenin kolay bir yolu olduğunu bilmelisiniz. Trezor sağlar süper güvenilir yedekleme özellikleri, Bu yüzden yapmanız gereken tek şey kurtarma tohumunu geri yüklemek ve cüzdanınızı geri alacaksınız..

En iyi EOS cüzdanı: Trezor Model T.

Kullanılabilirlik söz konusu olduğunda, Trezor’un dokunmatik ekran Hem de navigasyon için iki düğme. Ekran, bir önceki model olan Trezor One’dan (daha sonra hakkında daha fazlası) büyük bir gelişmedir. Kesinlikle cihazın kullanımını daha kolay ve rahat hale getirir.

Bazı insanlar kurulum süreçleri konusunda endişelenebilir, ancak buna tamamen gerek yoktur. Trezor Model T oldukça kurulumu kolay. Ayrıca, bunun nasıl yapılacağına ilişkin tüm talimatlarla birlikte gelir, bu nedenle tüm adımları uygularsanız, sorun olmayacaktır..

Trezor Model T’nin en iyi EOS para cüzdanlarından biri olarak kabul edilmesinin bir başka nedeni de desteklemesidir. 1600’den fazla jeton ve jeton. Bu sayının ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok!

Trezor Model T Fiyatı nedir?

Trezor Model T, şu anda Trezor tarafından sunulan en gelişmiş modeldir, bu nedenle fiyatını korur. Şu an, Trezor Model T size mal olacak 169, ancak, teklif veren bazı kuponlar bulabileceğinizi unutmamalısınız. olağanüstü fırsatlar ve indirimler, özellikle bir paket satın alırken.

Trezor Model T, Ledger Nano X veya başka herhangi bir cüzdanı seçmeye karar verirseniz bunları resmi sağlayıcıların sayfalarından satın alın. Güvenliğiniz tehdit altında olabileceğinden bu tür ürünleri Amazon’dan veya diğer benzer web sitelerinden satın almak güvenli değildir.

Trezor Model T’yi ziyaret edin

…veya Trezor Model T incelememizi okuyun

3. Ledger Nano S – İyi Fiyat-Kalite Oranı

7 Kripto Borsası arasında 3. sırada

Ledger Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Süper güvenli
 • + Fiziksel hasara karşı koruma
 • + 1500’den fazla jeton ve jetonu destekler

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

Ledger Nano S En iyi EOS cüzdanını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken başka bir seçenektir. Kripto para birimleri için orijinal Ledger cüzdanıydı. Ledger Nano X’ten önce oluşturuldu – bu cihazın daha önce bahsettiğimiz daha gelişmiş bir versiyonu.

Şimdi, Ledger Nano S arayanlar için mükemmel bir seçenektir. daha az pahalı donanım cüzdanı bu hala sağlayacaktır sağlam güvenlik. Bir kez daha, soğuk bir cüzdan olduğu için, güvenlik, insanların onu tercih etme eğiliminin ana nedenlerinden biridir..

Ledger Nano S, kripto para birimlerinizi satın almanıza ve güvence altına almanıza ve bunları yönetmenize olanak tanır tek bir uygulama kullanarak. Piyasadaki ilk sertifikalı kripto para cüzdanıydı. Bu cihaz bir Güvenli Öğeyi entegre eder (SE) piyasadaki en güvenli çip olarak kabul edilir. Sizi karmaşık saldırılardan koruyabilir ve özel anahtarlarınızı güvenli bir şekilde barındırın.

Ledger ile ilgili istisnai olan şey şudur: cüzdanlarının özel işletim sistemi var (BOLOS) uygulamaları birbirinden ayıran ve cihazınızı kötü niyetli saldırılara karşı koruyan. Ledger cüzdan, hem yeni başlayanlar hem de daha deneyimli olanlar olmak üzere bir milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Bununla birlikte, kesinlikle en iyi EOS cüzdanlarından biri olarak adlandırılmayı hak ediyor..

Tıpkı Ledger Nano X gibi, bu model de çelikten ve diğer dayanıklı malzemelerden yapılmıştır, bu nedenle fiziksel hasar konusunda endişelenmemelisiniz. Ayrıca, cihazı kaybetmeniz durumunda size bir 24 kelimelik kurtarma ifadesi varlıklarınızı kurtarmak için kullanmanız gerekecek. İşlem gerçekten çok basit.

Maalesef bu cihaz daha az kullanıcı dostu bu listede daha önce tartışılan cüzdanlardan daha fazla. Bunun nedeni, madeni paralarınızı Ledger Nano S’den başka birine göndermek istiyorsanız, yapmanız gereken masaüstü cihazınıza takın. Bunu yaparken yapmanız gerekecek her seferinde bir PIN girin. Size daha fazla güvenlik sağladığı için bu iyidir.

Şimdi, donanım cihazlarını kurmak kesinlikle yazılım cüzdanları kullanmaktan daha karmaşık. Ancak, aldığınız güvenlik tamamen buna değer. Ledger bir Kullanım kılavuzu, basit adımları izlemeniz gerekecek ve birkaç dakika içinde hazır olacak!

Bu cüzdanda yalnızca EOS’u değil diğer dijital para birimlerini de saklamaya karar verirseniz, neredeyse hiç limit yoktur. Defter destekleri 26’dan fazla jeton ve 1500’den fazla jeton. Bununla birlikte, yalnızca Bitcoin, Ethereum veya Litecoin değil, aynı zamanda Ubiq, Hcash ve Stratis gibi daha az bilinen kripto para birimlerini de depolayabileceksiniz. Ben de bu jetonları ilk kez duyuyorum.

Ledger Nano S Fiyatı nedir?

Daha önce de belirtildiği gibi, Ledger Nano S, ucuz bir donanım cüzdanı arayanlar için daha iyi EOS para cüzdanlarından biridir..

Şu an, Ledger Nano S 59 $ maliyeti, ancak, bu fiyatı daha da azaltacak gerçekten istisnai anlaşmalarla karşılaşabileceksiniz. Veya bir alabilirsiniz aile paketi üç ve öde sadece 139 dolar.

Ledger Wallet’ı ziyaret edin

…veya Ledger Wallet incelememizi okuyun

4. Trezor One – Uygun Fiyatlı Donanım Cüzdanı

7 Kripto Borsası arasında 4. sırada

Trezor Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Birinci sınıf güvenlik
 • + Çok iyi bilinen bir kripto cüzdanı
 • + Çok sayıda kripto para birimini tutar
 • + Sabit ürün yazılımı güncellemeleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Pahalı
 • Daha önce yetkisiz erişime maruz kalmıştı

Siteyi ziyaret et

Trezor Bir oldu 2014’te tekrar piyasaya sürüldü adlı bir şirket tarafından SatoshiLabs. En iyi EOS madeni para cüzdanını ararken kesinlikle karşılaşacağınız başka bir cüzdan..

Bu kripto para cüzdanını kullanırken asla internete bağlanmanıza gerek kalmayacak, yani bir bilgisayar korsanının paranıza erişmesi neredeyse imkansız olacak. Trezor One CE ve RoHS sertifikalı, tüm güvenilirlik ve kalite standartlarını karşıladığı anlamına gelir.

İsterseniz jeton gönder / al hatta bu cüzdanı kullanarak bakiyenizi kontrol edin, her zaman bir PIN kodu girin bir cihazı kurarken seçeceğiniz. Onsuz hiçbir eyleme izin verilemez.

Ayrıca, bir cihazı kurarken size bir parola güvenli bir şekilde yazmanız ve saklamanız gerekecek. Cihazınızı kaybetmeniz veya çalınması durumunda buna ihtiyaç duyulacaktır. Bu parolayı kullanarak şunları yapabileceksiniz: paranı geri al başka bir Trezor cihazında.

Bu cüzdan şunları destekler: 1400’den fazla kripto para birimi, bu nedenle yalnızca en iyi EOS cüzdanı değil, aynı zamanda desteklenen diğer tüm kripto para birimleri için önerilen bir cüzdan olarak kabul edilebilir..

Trezor One Fiyatı nedir?

Tıpkı Ledger Nano S gibi, Trezor Bir sana mal olacak sadece 59 $. Söylemeye gerek yok, bu, varlıklarınızı korumak için ödenmesi gereken çok önemsiz bir tutardır ve tamamen buna değer.

Şimdi, özel günlerde Trezor One için bazı indirimler bulabilirsiniz. Ayrıca, bir satın almayı seçerseniz 3 paket, sana mal olacak daha az. Dolayısıyla, tıpkı sizin gibi en iyi EOS cüzdanını arayan arkadaşlarınız varsa, 3’lü seti birlikte satın alabilirsiniz.!

Trezor’u ziyaret edin

…veya Trezor incelememizi okuyun

5. Coinbase – Güvenilir Yazılım Cüzdanı

7 Kripto Borsası arasında 5. sırada

Coinbase Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Kullanımı kolay
 • + Kripto paraları kaydettirmek ve saklamak ücretsiz
 • + Makul ücretler
 • + Ana kripto para birimlerinin çoğunu destekler
 • + Birinci sınıf güvenlik

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Az sayıda desteklenen kripto para birimi
 • Bir "barındırılan" cüzdan – internete sürekli bağlantı sağlanır

Siteyi ziyaret et

Coinbase bir yazılım cüzdanı olduğu için önceden önerilen donanım EOS cüzdanlarından farklıdır.

Dan beri Coinbase aslında bir borsadır, bunu aşağıdakiler için kullanabilirsiniz: EOS jetonları satın alın ve sonra bunları Coinbase cüzdanı. Bu muhtemelen EOS satın almanın ve hepsini bir arada korumanın en kolay yollarından biridir. Alman gerekecek ayrı Coinbase uygulamaları takas ve cüzdan için.

Coinbase, daha önce bahsedilen donanım cüzdanları kadar güvenli olmayabilir, ancak kesinlikle daha güvenli yazılım cüzdanlarından biri bununla birlikte gelir üst düzey güvenlik ölçümleri. Bu, iki faktörlü kimlik doğrulama, çoklu imza, onay istekleri ve daha fazlasını içerir.

Coinbase cüzdanında çok temiz arayüz ve bir kullanımı çok kolay. Tek yapmanız gereken, uygulamayı Android veya iOS cihazınıza indirmek ve gerekli bilgileri sağlamaktır. Yeni başlayanlar için kesinlikle iyi bir seçenek!

Coinbase Fiyatı nedir?

Coinbase bir yazılım cüzdanı olduğu için sana hiçbir şeye mal olmayacak bir uygulamayı indirmek için. Coinbase’in hem Ledger hem de Trezor ile uyumlu, Yani Coinbase kripto para birimi değişimini kullanmaya karar verirseniz, varlıklarınızı bir donanım cüzdanında tutabilirsiniz..

Coinbase Wallet’ı ziyaret edin

…veya Coinbase Cüzdan incelememizi okuyun

6. Trust Wallet – Temiz Arayüz & Harika Kullanıcı Deneyimi

7 Kripto Borsası arasında 6. sırada

Binance Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + İyi güvenlik önlemleri
 • + Çoklu kripto cüzdanı
 • + Yeni başlayanlar için uygun
 • + İyi itibar

Beğenmediğimiz şeyler:

 • 2 faktörlü kimlik doğrulama yok

Siteyi ziyaret et

Trust Wallet EOS için başka bir yazılım cüzdanıdır. 5 milyondan fazla insan kripto para birimlerini satın almak, saklamak ve takas etmek için bu cüzdanı seçti.

Olmak yazılım cüzdanı, Trust Wallet, donanım cüzdanları kadar güvenli değildir, ancak daha güvenli seçeneklerden biri olarak kabul edilir. Bunun nedeni, Trust Wallet’ın kişisel bilgilerinizi vermenizi gerektirmemesidir. Ayrıca onlar kullanıcıların cüzdanlarına asla erişme, ve senin özel anahtarlar yerel olarak barındırılır.

Daha iyi EOS cüzdanlarından biri olmasının bir başka nedeni de kullanılabilirlik. Trust Wallet’ta temiz arayüz, onun kullanımı ve gezinmesi çok kolay. Dahası, tüm deneyimi çok daha keyifli hale getirecek çeşitli kullanışlı özelliklerle birlikte gelir..

Trust Wallet 160’tan fazla dijital para birimini destekler ve hatta daha fazlası düzenli olarak ekleniyor.

Trust Wallet Fiyatı nedir?

Trust Wallet’ı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Onun Android ve iOs cihazları için mevcuttur. Ayrıca hem Trezor hem de Ledger donanım cüzdanlarıyla uyumlu.

Binance Cüzdan’ı ziyaret edin

7. eToro Cüzdan – Mükemmel Kullanılabilirlik & 120’den fazla Desteklenen Kripto Para Birimi

7 Kripto Borsası arasında 7. sırada

eToro Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + İyi bir kripto para birimi seçimi
 • + Kullanımı kolay
 • + Birden çok dili destekler
 • + Güvenli

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Bazı kripto para birimleri eksik
 • Masaüstü için mevcut değil

Siteyi ziyaret et

Her kripto meraklısı zaten duymuştur eToro her yerde bulunan reklamları nedeniyle. Birçok kişi sosyal ticaret özelliği nedeniyle eToro’yu tercih ederken, aynı zamanda iyi bir EOS cüzdanı da sağlar..

Kullanmak eToro cüzdan kripto para birimlerini kolayca saklayabilir, alabilir ve aktarabilirsiniz. Destekler 120’den fazla dijital para birimi ve EOS kesinlikle onlardan biri. Ayrıca orada 500’den fazla kripto çifti mevcut.

eToro cüzdan ayrıca şunları içerir: güçlü güvenlik özellikleri, çoklu imza tesisleri, DDoS koruması ve standardizasyon protokolleri gibi. Bununla birlikte, güvenlik sizin için en önemli faktörlerden biriyse, yazılım yerine sağlanan donanım cüzdanlarından birini seçin..

EToro Cüzdan Fiyatı nedir?

EToro’yu Google Play veya App Store’dan edinebilirsiniz Tamamen bedava. Ayrıca kaydolmak ve farklı amaçlar için kullanmaya başlamak çok kolaydır.

EToro Cüzdan’ı ziyaret edin

Sonuçlar

En iyi EOS cüzdanını seçmek, bir hesaba katılmış çeşitli farklı yönler: güvenlik, kullanılabilirlik, fiyatlandırma, hareketlilik, desteklenen madeni paralar ve daha fazlası. Her biri önemli olsa da, güvenlik her zaman önce gitmeli.

Şimdi, eğer arıyorsan en güvenli EOS cüzdanı, dahil olmak üzere donanım olanları tercih etmelisiniz Ledger Nano X ve Trezor Model T. Bu cüzdanlar özel anahtarlarınızı çevrimdışı tutar, böylece bilgisayar korsanları bunlara erişemez.

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin temel özellikleri

Yazılım cüzdanları daha az tercih edilirken, kullanımlarının çok kolay olduğu bir sır değil. Ayrıca, küçük miktarlarda kripto para depolayanlar için harika bir seçenek olabilirler..

Genel olarak, o hepsi kişisel tercihlerinize bağlıdır, ancak, bir karar vermekte zorlanıyorsanız, kripto para birimlerinizin bir kısmını bir donanım cüzdanında ve bir kısmını yazılımda saklamayı düşünebilirsiniz. Her zaman daha iyidir varlıklarını böl çünkü bir depolama alanı tehdit altındaysa, her zaman başka bir depoya sahip olursunuz.

Umarım bu makale beklediğiniz tek şeydi ve hatta daha fazlasıydı!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me