“Kripto para birimi” terimi popülerlik kazandıkça, birçok insan kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyan bir madeni para arıyor gibi görünüyor. Bazıları güveniyor Bitcoin, diğerleri daha az bilinen altcoinlere yönelir. Geç saatlerde, göze çarpan bir ilgilenmek EOS dünya çapındaki kripto topluluklarında fark edildi. Pek çok insan EOS madeni parayı nasıl satın alacağını merak ediyor – ve bu eğiticide tam olarak bahsedeceğimiz konu budur..

Kısaca EOS’un ne olduğunu tanıtın genel olarak – projenin arkasındaki yaratıcı, şirket, yazılım vb. Bundan sonra, EOS para birimini nasıl satın alacağınız hakkında konuşun ve en çok tavsiye edilen kripto para birimi değişimlerini tartışın..

Zaman kaybetmeyelim ve doğrudan eğiticiye dalmayalım!

EOS’u Anlamak

Sırf işlerin anlaşılmasını kolaylaştırmak için size birçok kişinin aşina olduğu bir örnek vereceğim.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:


Bilirsin Ethereum, sağ? Bitcoin’den sonra en popüler ikinci kripto para birimi? Ethereum’un bu kadar popüler olmasının ana nedenlerinden biri, sadece bir değil “Kripto para birimi” – Ethereum çok büyük blok zinciri tabanlı ağ kendi ekosisteminde diğer kripto para birimlerinin gelişmesine, büyümesine ve genişlemesine izin veren.

EOS.IO Aynı şey mi.

EOS Coin Nasıl Alınır: Kapsamlı Bir Eğitim

Sadece ayırt etmek için, EOSkripto para (jeton), while EOS.IOgerçek ağ belirtecin dayandığı. Bu, EOS madeni parasının nasıl satın alınacağına dair bir öğretici olsa da, yazılım hakkında bilgi sahibi olmak da önemlidir..

Bundan sonraki doğal soru muhtemelen kulağa şöyle bir şey gelecektir: Öyleyse, EOS hakkında bu kadar özel olan şey?

Sorulması tamamen normal bir soru. Ethereum’un olduğu kadar büyük ve popüler olmasıyla birlikte, gelecek vadeden başka bir kripto ağına neredeyse hiç yer kalmamış gibi görünüyor. Ancak EOS.IO tek istisna olmayı hedefliyor. Şu anda bir Ethereum ağına dayalı yazılım Blok zincirinde devrim yaratmaya çalışan (ERC-20).

EOS.IO, problemlerin çoğunu çöz “blok zinciri” terimiyle ilişkili olanlar. Çoğu insan bu terimi duyduktan sonra, hız, esneklik, ve ölçeklenebilirlik. Bunlar, blok zinciri geliştirmenin üç ana ayağı ve aynı zamanda üstesinden gelinmesi gereken ana engeller..

Uzun yıllardır şirketler ve bireysel geliştiriciler, blok zincirlerinin hızını ve ölçeklenebilirliğini bir bütün olarak iyileştirmenin, onu daha esnek hale getirmenin ve sürekli değişen teknolojilere ve yeniliklere uyarlanmasının yollarını arıyorlar. EOS.IO bu şirketlerden biridir.

EOS.IO’nun bunu yapma şekli, bilgi ve verileri daha küçük bloklara ayırmalarıdır. Bu şekilde umarlar fazla sorumluluktan kaçının ağın kendisi, böylece sistemin daha hızlı çalışmasını sağlar.

Şirket Daniel Larimer tarafından kuruldu ve merkezi olmayan, ticari olarak yönlendirilen uygulamalara (dApps) odaklanır. EOS madeni parayı nasıl satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, bu bilgi şirketin nasıl çalıştığını ve neyi neden yaptığını anlamak için çok önemlidir..

Neden EOS Almalısınız??

Çok fazla kripto para olduğunda piyasayı dolaşmak, Hangilerinin yatırım yapmaya değer olduğunu ve hangilerini basitçe görmezden gelmeniz gerektiğini seçmek zorlaşır. En bariz yarışmacıları bir kenara atsanız bile, hala pek çok belirsizlikle baş başa kalırsınız..

Bununla birlikte, bariz bir soru ortaya çıkıyor – neden EOS satın almalısınız? Buna değer mi, yoksa başka bir şeymiş gibi davranan başka bir aldatmaca mı? EOS madeni parayı nasıl satın alacağınızı düşünmeden önce bunları çözmek önemlidir..

EOS Coin Nasıl Alınır: Kapsamlı Bir Eğitim

Görünüşe bakılırsa, EOS yasal görünüyor (buna hem EOS.IO hem de EOS jetonunun kendisi dahildir). Kendine oldukça dikkat çekmeyi başardı. İlk sürüm (ICO) ve ekip, platformun yenilikçiliğini geliştirmek ve ilerletmek için çok çalışıyor gibi görünüyor.

EOS.IO kendileri için bazı iddialı hedefler belirlemiş olsa da, onlara doğru çalışıyor gibi görünüyor. Dahası, şirketin neyi başarmak istediklerine ve bunu nasıl yapmayı planladıklarına dair net bir vizyonu var gibi görünüyor.

Görünüşe göre birçok insan, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve genel performansa sahip daha hızlı bir blok zinciri fikrine ilgi duyuyor. EOS.IO için geriye kalan tek şey kendilerini kanıtlamaktır, bu da tam olarak yapmaya çalıştıkları şeydir.

EOS Coin Nasıl Alınır?

EOS para birimini nasıl satın alacağınızı düşünmeden önce, önce cüzdanına karar vermek. Açıkçası, uygun bir cüzdan seçerken uymanız gereken tek kriter güvenliktir. EOS cüzdanınız estetik açıdan hoş değilse veya bin farklı işleve sahip değilse, EOS paralarınız olduğu sürece önemli değildir. sağ salim.

Basitlik uğruna, bu kılavuzda MyEtherWallet’e atıfta bulunacağım – ERC-20 (Ethereum) ağında oluşturulan tüm coin’leri destekleyen en popüler cüzdanlardan biridir. EOS bir istisna değildir – EOS madeni parayı nasıl satın alacaklarını düşünen insanlar genellikle bu cüzdanı kendileri seçerler.

Cüzdanınızı kurup cüzdan adresinizi aldıktan sonra, artık madeni paranın gerçek satın alımına geçebilirsiniz..

EOS coin satın almanın bir süreç için çok zor olabileceği unutulmamalıdır. Görüyorsunuz, bu kolay olmayan bir belirteç itibari para birimleriyle satın alma. Bunun yerine, itibari para birimleri kullanarak Ethereum satın almalı ve ardından EOS satın almak için ETH kullanmalısınız..

EOS Coin Nasıl Alınır: Kapsamlı Bir Eğitim

İlk başta kafa karıştırıcı görünebilir, ancak süreç göründüğünden çok daha kolay.

Her şeyden önce saygın bir kripto para birimi seçin Ticaret platformu. Coinbase, Binance ve Kraken sadece birkaçını saymak için. tanınmış ve saygın olanlar. Dürüst olmak gerekirse, uygun ticaret platformunu seçerken dikkat etmeniz gereken üç büyük şey var – güvenlik, hız ve ücretler.

Güvenlik oldukça açıklayıcıdır. Kripto ticareti söz konusu olduğunda, kripto paralarınızın işlem sırasında ve sonrasında güvende olduğunu bilmekten daha önemli bir şey yoktur. işlem süreci. Biraz daha fazla ödemeniz gerekeceği veya normalde olduğundan daha uzun süreceği anlamına geliyorsa – ne olursa olsun! Süreç sorunsuz olduğu sürece günün sonunda herhangi bir sorun yaşanmaz..

Söz konusu olduğunda hız, genellikle bir gereklilik olmaktan çok bir emtia. Elbette, hızın çok önemli olduğu belirli durumlar ve senaryolar vardır, ancak çoğu zaman yavaş işlemler bir sıkıntıdan başka bir şey değildir..

ücretler kripto para birimi ticaret platformunun sunduğu teklifler de oldukça önemli. İnsanları, özellikle de standart fiyatların ne olduğunu bilmeyen sektöre yeni gelenleri dolandırmayı bekleyen çok sayıda borsa var..

Binance, örneğin, bir % 0,1 veya daha düşük ücret her işlemden. Bu son derece düşük bir vergidir. Platform aynı zamanda itibari para birimlerini de destekler, bu nedenle EOS satın almak için herhangi bir ek işlem yapmanız gerekmez..

EOS Coin Nasıl Alınır: Kapsamlı Bir Eğitim

Changelly önerir sabit% 0,25 işlem ücreti ve ödemeye izin verir fiat para birimleri (ETH satın alırsınız ve bununla EOS satın alırsınız). Yine, tamamen tercihe bağlıdır – bazı insanlar işleri basit ve eski usul şekilde yapabilmek için daha yüksek bir ücret ödemeyi tercih ederken, diğerleri bu süreçte biraz zaman harcamayı ve biraz para biriktirmeyi umursamaz..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Ödeme Süreci

Seçtiğiniz platforma bağlı olarak, şimdi her ikisiyle de EOS satın almanız gerekir. kripto para (büyük olasılıkla Bitcoin veya Ethereum) veya fiat para birimleri. Bir EOS coin satın almanın en iyi yolu muhtemelen Ethereum ile ödeme yapmak olacaktır. EOS coin Ethereum ağına dayandığından ve geliştirildiğinden, bunu yaparken büyük olasılıkla akıcı bir sürece sahip olacaksınız..

“EOS jetonu nasıl alınır?” Sorusunu yanıtladıktan sonra ve ilk işleminizi onayladınız – işte bu! Artık tek yapmanız gereken, sıkı durmak ve EOS jetonlarının cüzdanınıza çarpmasını beklemek..

ABD’de EOS

İnternette birçok insan nasıl satın alacağını merak ediyor ABD’de EOS. Gerçek şu ki, süreç madeni parayı başka bir yerden satın almaya oldukça benzer.

Bu sorunun (ve benzerlerinin) gün yüzüne çıkmaya devam etmesinin ana nedeni, kripto değişim platformlarının genellikle dünya çapındaki tüm ülkeleri desteklememesidir. Ek olarak, insanlar daha iyi anlaşmalar yapma ve kendi bölgelerinde bulunan şirketlere daha fazla güvenme eğilimindedir..

Yani, bakan insanlar için ABD’de EOS nasıl satın alınır, cevap oldukça basit – gerçek satın alma süreci aynıdır, ancak bulunduğunuz yere bağlı olarak farklı değişim platformları seçmek isteyebilirsiniz. ABD merkezli EOS meraklıları için daha popüler seçeneklerden birkaçı Coinbase ve Binance.

EOS Coin Ne Zaman Alınır?

EOS madeni parayı nereden ve nasıl satın alacağımızı belirlediğimize göre, başka bir büyük soruyla ilgilenmeliyiz – ne zaman yapmalısın?

Bu neden önemli? Madeni parayı çevirerek kar elde etmek veya para birimini tutarak ve böylece bir varlık sahibi olarak onu desteklemek isteyip istemediğiniz – muhtemelen EOS satın almak isteyeceksiniz. düşük bir fiyat noktasında olduğunda. Bunu yaparak, yalnızca çok fazla para biriktirmekle kalmaz, aynı zamanda yol boyunca büyük bir kar elde edebilirsiniz..

EOS Coin Nasıl Alınır: Kapsamlı Bir Eğitim

Yukarıda görebilirsiniz EOS coin fiyat tablosu. EOS kripto para birimini nasıl satın alacağınızı düşünüyorsanız, bu grafik dikkatinizi odakladığınız ana şeylerden biri olmalıdır..

Grafikten de görebileceğiniz gibi, EOS bir birkaç fiyat artışı yaşamı boyunca, ama o kadar muhteşem ya da kayda değer bir şey değildi. Jetonun 2017’nin sonundaki büyük piyasa çöküşünden kaçınmayı başaramadığı açıktır – EOS jetonu nasıl satın alacağınıza bakıyorsanız, muhtemelen şimdiye kadar her şeyi biliyorsunuz.

EOS kripto para birimini nasıl satın alacağınızı düşünüyorsanız, bahsetmeye ve aklınızda bulundurmaya değer bir şey, jetonun diğer kripto para fiyatlarında görülebilecek tüm büyük düşüşleri önlediğidir. Gerçekten tuhaf bir fenomendir ve muhtemelen birden fazla sebep ona atfedilir..

Şu anda, madalyonun fiyatı sabitlenmiş görünüyor. Bu aynı zamanda görülmesi gereken çok iyi bir işaret – fiyatı tüm zamanların en düşük seviyesindeyken EOS para biriminin nasıl satın alınacağını planlamak cesaret kırıcı olabilir..

Yapmak istediğiniz şey fiyat düşüşlerini beklemek. Doğal olarak, nasıl çalıştığını ve dikkat edilmesi gereken yaklaşan trendlerin neler olduğunu anlamak için hem madeni parayı hem de ERC-20 ağını çevreleyen çok fazla araştırma yapmanız ve bol miktarda haber okumanız gerekir..

Ayrıca, uzmanların ne söyleyeceğini görün – Bazı insanlar ilk günden itibaren projeyi takip ediyor ve tüm zamanlarını ve enerjilerini EOS ve EOS.IO’yu araştırmaya harcıyor.

Yani, uzun lafın kısası – EOS madeni parayı nasıl satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, önce araştırmanızı yapın!

Sonuçlar

Peki… EOS kripto para birimi nasıl alınır?

Bu eğiticide, EOS ve EOS.IO’yu çok genel bir şekilde ele aldık. Sadece yüzeyine dokundum yazılım ve arkasındaki belirteç – EOS madeni parayı nasıl satın alacağınız konusunda derinlemesine düşünmek istiyorsanız öğrenmeniz ve araştırmanız gereken çok, çok daha fazla şey var..

Anahtar bu, gerçekten – Araştırma. Yeterince araştırma yapar ve yeterince derine inerseniz, kalıplar olduğunu fark edeceksiniz – özellikle de genel olarak kripto para birimlerinin fiyatları söz konusu olduğunda. Ayrıca, kripto uzmanlarının görüşlerini bu kadar hafife almayın – daha önce de bahsettiğim gibi, bazı insanlar boş zamanlarının tamamını tek bir kripto para birimini araştırmaya ve analiz etmeye adadılar.

Coinbase, Binance veya Kraken gibi güvenli bir kripto para birimi cüzdanı ve kripto değişim platformu seçmenin önemli olduğunu unutmayın..

Böylece, bunun sonuna geldik “EOS Coin Nasıl Alınır”Öğretici. Bu kılavuzda verilen mütevazı miktardaki bilgilerin, EOS jetonunu nereden, ne zaman ve nasıl satın alacağınıza dair en iyi yöntemlere karar vermenize yardımcı olacağını umuyorum. EOS girişimlerinizde size iyi şanslar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me