Hey oradaki, hoş geldiniz Ethereum Fiyat Tahmin 2021 kılavuzu!

Şu anda elinizde bazı Ethereum coin’leri var ve gelecekte proje için nelerin beklediğini bilmek mi istiyorsunuz? Ya da belki Ethereum’un 2021’de ne kadar yükseleceğini merak ediyorsunuz? Her iki durumda da bende var tüm sorularınız ele alındı!

İlginç gerçek: 2016’nın başında 10 $ değerinde Ethereum coin satın alırsanız, 2017 sonunda 10.000 $ değerinde olacağını biliyor muydunuz?!?

Bu Ethereum fiyat tahmin kılavuzuna kısaca açıklayarak başlayacağım. Ethereum projesi aslında ne, sana bir sağlamak hızlı genel bakış bir fiyat tahminine göre hareket etmeden önce göz önünde bulundurmanız gerekenler.

Bunu takiben bazı popüler fiyat tahminlerini tartışın farklı analistler tarafından yapılmış. Sonra size bunun iyi bir yatırım olup olmadığını düşündüğüm konusunda fikir vereceğim.

Not: İsterseniz kripto para birimlerinizi güvende tutun, seçmelisin güvenilir cüzdanlar. Önerilen seçeneklerden bazıları şunlardır: Ledger Nano S, Trezor Model T ve Coinbase.


Peki ne bekliyorsunuz? Ethereum’un gerçekte ne olduğunu öğrenerek başlayalım!

Ethereum nedir?

Ethereum oldu 2015 yılında kuruldu adlı Rus-Kanadalı bir geliştirici tarafından Vitalik Buterin. Dünyanın her yerinden insanların üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan para gönderip almasını sağlayan bir blockchain protokolüdür..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Ancak Bitcoin’den farklı olarak Ethereum finansal işlem yapmaktan çok daha fazlasını yapabilir. Bu, adında bir şeyi barındıran ilk blok zinciri projesi oldu akıllı sözleşme teknoloji. Akıllı sözleşme, insanların bir aracıya ihtiyaç duymadan bir anlaşmaya girmesine izin veren bir kod parçasıdır..

Ethereum Fiyat Tahmin 2021

Belirli koşullar gerçekleştiğinde, akıllı sözleşme şunları yapabilir: fonları bir kişiden diğerine otomatik olarak aktarın. Tıpkı akıllı sözleşmelerde olduğu gibi, Ethereum sisteminde gerçekleşen her işlem halka açık blok zincirinde görüntülenebilir ve bu da ağı şeffaf hale getirir..

Performans açısından, Ethereum şunları yapabilir: yaklaşık 16 saniye içinde bir fon hareketini onaylayın. Blok zinciri, diğer akıllı sözleşme protokollerinden çok daha az olan her saniyede maksimum 15 işlemi ölçeklendirebilir, ancak bunu artırmak için ne yapmayı planladıklarını daha sonra tartışacağım..

Öyleyse, Ethereum’un gerçekte ne olduğunu bildiğinize göre, Ethereum fiyat tahmini 2021 kılavuzumun bir sonraki bölümünde, fiyat tahmin kılavuzlarını dikkatli bir şekilde almanın önemini tartışacağım..

Fiyat Tahminleri Hakkında Uyarı

Başkasının fiyat tahminini okurken göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler hakkında hızlıca konuşmanın iyi bir fikir olacağını düşündüm. Gerçekte, Ethereum’un geleceğini kimse tahmin edemez. Bazı insanlar tahminleri doğru alırken, başkaları da onları yanlış anlar..

Hiçbir tahminin gerçekleşeceği asla garanti edilemez çünkü öyle olsaydı, hepimiz çok zengin ve zengin olurduk! Her zaman emin olmak önemlidir kendi bağımsız araştırmanı yap ve asla bir fiyat tahmininin sesini beğendiğiniz için yatırım yapmayın.

Ethereum Fiyat Tahmin 2021

Kripto para piyasası dünyanın en değişken endüstrilerinden biri, fiyatların genellikle herhangi bir neden olmaksızın yükselip alçalması. Ancak, fiyat tahminlerini analiz ettiğimde, göz önünde bulundurulması gereken en önemli hususların şunlar olduğunu düşünüyorum: gerçek dünya olayları.

Bu, düzenlemeler, gelecekteki gelişmeler, geliştirilmiş teknoloji ve ortaklıklar gibi şeyleri içerir. Öte yandan, diğer insanlar kullanmayı tercih ediyor grafik analizi geleceği tahmin etmek için hangi yönteme güvenmeyi tercih edeceğiniz size kalmış.

Öyleyse, tahminleri okurken göz önünde bulundurmanız gerekenleri bildiğinize göre, Ethereum fiyat tahmini 2021 kılavuzumun bir sonraki bölümü, bazı popüler fiyat tahminlerini tartışın.

Ethereum Fiyat Tahmin 2021

Bobby Ullery

Sizinle konuşmak istediğim ilk tahmin, çevrimiçi analist aradı Bobby Ullery. Ullery’nin kullandığı model, küresel ekonomiye ve blockchain teknolojisinin uluslararası ticarette çok daha büyük bir rol oynayacağı varsayımına dayanmaktadır..

Analiste göre, Bitcoin ve Ethereum her biri tutacak Tüm kripto para birimi endüstrisinin% 25’i, toplam olacağını tahmin ettiği 2021’de 4,5 trilyon dolarlık piyasa değeri.

Piyasa kapitalizasyonu hesaplamak için kullanılır bir kripto para biriminin toplam değeri, gerçek dünya şirketlerine değer verildiği gibi. Bir madalyonun mevcut piyasa fiyatı ile dolaşımdaki toplam madeni para miktarı çarpılarak elde edilir..

Örneğin, madalyonun değeri değerse 20 ABD doları ve vardı 10 milyon para dolaşımda ise, toplam piyasa değeri 200 milyon $.

Ethereum Fiyat Tahmin 2021

Şimdi, Ethereum söz konusu olduğunda, olmasına rağmen sabit arz yok, Ullery, Vitalik Buterin’in gerçekleşeceğini önerdiği için toplam 100 milyon jeton dolaşımını kullanıyor..

Dolayısıyla, yukarıdakilerin tümü göz önüne alındığında, bu özel 2021 Ethereum fiyat tahmini, Ethereum’un 11,375 $ değerinde olacağına inanıyor. Bu, Ethereum’a 1 trilyon doların üzerinde toplam piyasa değeri verir! Öyleyse, bu mümkün mü?

Ullery’nin 2021 Ethereum fiyat tahmininin gerçekleşmesi için, % 775 ile 1300 doların biraz üzerinde tüm zamanların en yükseği. Ethereum’un 2017’de fiyatını% 10.000 artırdığını düşündüğünüzde bu aslında gerçekçi olmayan bir tahmin değil! Ama ne düşünüyorsun?

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

LongForecast

Tartışmak istediğim bir sonraki 2021 Ethereum fiyat tahmini, LongForecast. Bu özel analist, Ethereum’un gelecekteki fiyatı hakkında da oldukça olumlu..

Aşağıdaki ekran görüntüsünden de göreceğiniz üzere LongForecast, Aralık 2021’de Ethereum fiyatının 3264 dolar olacağını tahmin ediyor..

Bu rakamlar, Ethereum’un 2017 sonlarında yaşadığı tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok üzerinde, bu nedenle analist geleceğinden emin. Ancak bu tahmin hizmetiyle ilgili en büyük sorun, tahmini nasıl yaptıklarına dair herhangi bir açıklama yapmayın.

Bu gerçekten önemli bir bilgi, ancak dışarıda bırakılmış gibi görünüyor. Bence bir fiyat tahmininin geçerli olabilmesi için bir tahminin nedeni belirtildi. Bu nedenle, çevrimiçi bulduğunuz tahminlere karşı dikkatli olmalısınız..

CoinKir

Devam edersek, bulduğum bir sonraki Ethereum fiyat tahmini şöyleydi: CoinKir. CoinKir kullanılan 2020 için yapıldı teknik fiyat analizi gelecek için tahminlerde bulunmak. Bu, tarihsel fiyat hareketlerine baktığınız ve gelecekte tekrar olabilecek trendleri aradığınız zamandır..

Ethereum Fiyat Tahmin 2021

Bu, kullanılan popüler bir stratejidir gerçek dünya finans piyasaları. Bununla birlikte, finansal piyasalarda, kripto para piyasalarının sahip olmadığı, bakılması gereken 50 yıldan fazla veri vardır. Yine de CoinKir’e göre Ethereum fiyatının Aralık ayına kadar 1455 dolara ulaşması gerekiyordu. Doğruyu söylemek gerekirse, bu gerçeğe çok yakındı. Ocak 2021 Ethereum değeri 1400 dolardan biraz fazla.

Şimdi, ETH’nin geleceği için en popüler tahminlerden bazılarını bildiğinize göre, Ethereum fiyat tahmini 2021 kılavuzumun bir sonraki kısmı, bazılarına bakacak. fiyatını etkileyebilecek gerçek dünya olayları!

Ethereum Gerçek Dünya Olayları

Daha önce nasıl tartıştığımı hatırlayabilirsiniz. Ethereum blok zinciri sadece işleyebilir yaklaşık 15 işlem her saniye. Küresel talebi karşılamak için önemli ölçüde artması gerektiğinden, bu aslında proje için büyük bir sorundur..

Örneğin, 2017’nin sonlarında bir yeni ademi merkeziyet uygulaması (dApp) aradı CryptoKitties o kadar çok işlemi işliyordu ki neredeyse ağı çökertiyordu! Bu sadece bir dApp’tı, bu yüzden diğer dApp’lerin gittikçe daha popüler hale gelmesinin ne kadar kötü olacağını bir düşünün?

Ethereum Fiyat Tahmin 2021

Sonuç olarak, şimdi var diğer akıllı sözleşme blok zincirleri Ethereum’dan çok daha iyi performans gösteriyor. Örneğin, NEO İşlemleri saniyede binlerce işleyebilir ve diğer blok zincirleri inşa ediliyor saniyede milyonları işleyebileceğini iddia eden!

Ethereum ekibi bu zorlukları fark etti ve üzerinde çalıştıkları birkaç fikre sahip, her biri “Ethereum neden yükseliyor?” gelecekte.

Öyleyse, Proof-of-Stake ile başlayalım!

Teminat kanıtı

Her blok zinciri platformunun belirleyen kendi “fikir birliği mekanizması” vardır. işlemler nasıl doğrulanır ağda. Ethereum, Bitcoin ile aynı model, buna “çalışma kanıtı” denir.

işin kanıtı mekanizma, hiçbir insanın çözemeyeceği gerçekten karmaşık bulmacalar yaratır. güçlü bilgisayarlar gerektirir yerine. Sahip olmanız şartıyla doğru ekipman, Bulmacayı çözmeye yardımcı olması için cihazınızı sisteme bağlayabilirsiniz. Başarılı olursanız, kripto para birimini ödül olarak kazanırsınız. Bu denir madencilik.

Sorun şu ki, Proof-of-work çok büyük miktarda elektrik. Dahası, daha fazla kullanıcı kripto para birimi madenciliğine başladıkça bulmaca gittikçe zorlaştığından, gerçekten ihtiyacınız olan pahalı donanım ödülü kazanma şansına sahip olmak.

Bu nedenle Ethereum, fikir birliği mekanizmasını hisse kanıtı olarak değiştirmek istiyor. Model, diğer insanların madencilik sürecine katılmasını daha adil hale getirdiğinden ve aynı zamanda çok daha az elektrik gerektirdiğinden, iş kanıtı için farklı bir şekilde çalışır..

Kullanma Proof-of-Stake, madencilik ödülünü kazanma şansınız sahip olduğunuz miktara göre “Staked”, yani sisteme yatırdığınız jeton sayısı anlamına gelir. Teori, ne kadar çok paranız varsa, blok zincirinin kalmasını sağlamak için o kadar fazla motivasyonunuz olacağıdır güvenli.

İşte bu Proof-of-Stake. Bu Ethereum fiyat tahmin kılavuzunun bir sonraki bölümü, ağın herhangi bir zamanda işleyebileceği işlem sayısını iyileştirmeyi nasıl planladıklarına odaklanacaktır..

Parçalama

Parçalama bir protokol geliştiricilerin işlemlerin doğrulanma şeklini değiştirmek için üzerinde çalıştığı. Mevcut modele göre, blok zincirini destekleyen her bir “düğümün” her işlemi onayla gönderilen.

Ethereum Fiyat Tahmin 2021

Not: İşlemleri doğrulamaya yardımcı olmak için blok zincirine bağlanan bir cihazı tanımlamak için bir düğüm kullanılır. Ne kadar çok düğüm varsa, ağ o kadar güvenli olur. Haziran 2018’de yazılırken, Ethereum’un 16.000’den fazla bireysel düğümü vardır.! GÜNCELLEME 2021: Var yaklaşık 8.000 aktif ETH düğümleri.

Her neyse, örnek olarak şunu hayal edelim 100 işlem Ethereum sistemi içinde gönderildi. Bu, hepsinin olması gerektiği anlamına gelir blockchain tarafından doğrulandı onaylanmadan önce. Bu, 8.000 düğümün tümünün 100 işlemin tamamını ayrı ayrı doğrulaması gerektiği anlamına gelir ve bu çok verimli değildir.

Yine de Sharding, işleri farklı şekilde yapar. O düğümleri gruplara koyar. Her düğüm grubuna “parça” adı verilir ve farklı gruplar bir işlemin farklı bölümlerinde çalışır. Sonuçta, daha fazlasını yaratır işlemleri onaylamanın etkili yolu ve ağın her saniye işleyebileceği miktarı artırmasına izin verin.

Plazma

Plazma protokolü ile ilgilidir gereksiz veriler ve istiyor onu kaldır yer açmak için ana blok zincirinden. Örneğin, birisi yeni bir akıllı sözleşme oluşturduğunda, otomatik olarak ana sözleşmeye gönderilir. Ethereum blok zinciri. Akıllı sözleşme uzun bir süre (veya muhtemelen hiçbir zaman) tamamlanmasa da, yine de blok zincirine gönderiliyor.

Bu var birçok soruna neden oldu çünkü düğümlerin hala işlemleri doğrulaması gerekiyor, yani ağı yavaşlatır. Plazma çözümü planlıyor ek bir katman oluşturmak eksik akıllı sözleşmeler için kullanılacak ana blok zincirinin üstünde.

Akıllı sözleşme işlemeye başladığında, ana blok zincirine gönderilebilir.. Vitalik Buterin hem plazma hem de sharding kurmak istediğini belirtti, bu da başarılı olursa Ethereum blok zincirinin yakında binlerce, potansiyel olarak saniyede milyonlarca işlemi işleyebileceği anlamına geliyor.!

Durum böyleyse, Ethereum’un yakın gelecekte neden yükselişe geçmesinin nedeni bu olacak çok iyi bir şans var. Birçok analist, bu sorunların projenin büyümesini engellediğine inanıyor, ancak, değişiklikler uygulandığında, Ethereum’un ne kadar yükselebileceğini kim bilebilir.

Bununla birlikte, yukarıda listelenen çözümlerin üçünün de hala geliştirilmelerinin ilk günlerinde olduğunu hatırlamak çok önemlidir, bu nedenle ne zaman gerçekten hazır olacaklarını bilmiyoruz. Yapılacak en iyi şey, güncellemeleri düzenli olarak çevrimiçi kontrol etmektir..

Şimdi, ekibin üzerinde çalıştığı teknik iyileştirmeleri ve fiyatlarını nasıl etkileyebileceğini bildiğinize göre, bu Ethereum fiyat tahmini 2021 kılavuzunun bir sonraki bölümü, ne olabileceğini düşündüğüm şeylere bakacak …

HOw HIGH Whasta Eoradaki Git içinde Benim fikrim

Ethereum’un geleceği için fikrimi tartışmadan önce şunu açıkça belirtmek istedim: Sana bir yatırım veya finansal tavsiye vermiyorum. Günün sonunda, “Ethereum ne kadar yükseğe çıkabilir?” Sorusunun cevabını kimse bilmiyor.

İlk olarak, Ethereum, ilk ve orijinal akıllı sözleşme blok zinciri projesi, bu yüzden ikinci en popüler kripto para birimi bu kadar uzun. İnsanlar sadece platforma güvenmekle kalmaz, aynı zamanda ekibin de gerçekten yetenekli olduğunu bilirler. Bu nedenle, Ethereum’un her zaman bir numaralı akıllı sözleşme platformu olacağını düşünüyorum..

Ancak, geliştiricilerin Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorunlarını gerçekten çözmesi gerektiğinden hiçbir garanti yoktur. Pek çok farklı fikir üzerinde çalışmaları harika, ancak uzun sürebilir ya da başarısız, daha sonra diğer blok zincirleri devralabilir.

Ethereum fiyat tahmini: ETH coin.

Kripto para piyasaları hala ilk günlerinde ve ne olacağına dair hiçbir garanti yok, Ethereum’un bunu yapabileceğine inanıyorum. İnsanlar gelecekteki düzenlemelerden endişe duyuyor, ancak bence bu iyi bir şey olacak.

Örneğin, Japonya, kripto para birimi endüstrisini tamamen düzenliyor finansal hizmetler sektörlerini düzenledikleri gibi. Bu, Japonya’nın kripto para birimi için en büyük ticaret hacimlerinden birine sahip olmasının yanı sıra, 200.000’den fazla farklı gerçek dünya mağazası bunu kabul etmek.

Ethereum Fiyat Tahmini 2021: Sonuç

Yani, bu benim sonum Ethereum fiyat tahmini 2021 rehberi! Baştan sona okuduysanız, artık proje ve şirketin planları hakkında bilgi sahibi olmalısınız..

Var çoklu Ethereum fiyat tahminleri, ve bazıları çok gerçekçi görünmemekle birlikte, diğerleri oldukça olumsuzdur. Unutulmaması gereken önemli olan, geleceğin Ethereum için ne getireceğini kimsenin kesin olarak bilmemesidir. Bu nedenle, yatırım yapmadan önce her zaman ek bir araştırma yapmalısınız..

Şimdi, zaten satın aldıysanız ETH paraları açık Coinbase, Binance ya da Basit – hızlı ve güvenli ödeme işlemi, ayrıca kripto para birimlerinizi güvenli cüzdanlar her zaman.

Hangi cüzdanı seçeceğinizden emin değilseniz, işte ilk 3 seçenek dikkate almanız gerekenler:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me