Bugün var birçok farklı kripto değişim platformu Dünyada. Bazıları, kullanabileceğiniz harika araçlardır. satın almak, satmak, ve kripto varlıklarınızı değiştirin, diğerleri… İstenilen bazı şeyleri bırakın. Bunda Kraken VS Binance karşılaştırma, bir göz atacağız endüstri devlerinden ikisi.

Hem Kraken hem de Binance, çeşitli kripto çevrelerinde çok iyi biliniyor. Kripto para borsaları söz konusu olduğunda her iki platform da “zirvede” olarak kabul edilirken, aynı zamanda birbirinden oldukça farklı. Bu mantığın ardından, doğal olarak, muhtemelen farklı tipteki insanlara da uyacaklardır.!

İki siteden hangisinin sizin için en iyisi olduğunu bulmak için, kripto değişim platformlarını analiz ederken incelenmesi gereken tüm temel, temel noktalara odaklanan kapsamlı bir karşılaştırmaya ihtiyacınız olacak. Pekala, şanslısınız – bu Kraken VS Binance karşılaştırması aynen böyle!

Kraken VS Binance: Karşılaştırma Kriterleri

Biraz bakarsan Binance VS Kraken karşılaştırmalar çevrimiçi olarak, bunu yapmanın birkaç farklı yolu olduğunu muhtemelen fark edeceksiniz. Bazı insanlar birkaç belirli özelliği almayı severler ve iki karşılaştırma platformunu bunlara göre analiz edin, diğerleri ise platformları basitçe karşılaştırmak ve karşılaştırmak ister.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:


Pekala, eski rotayı takip edeceğiz.

Bunu etkili bir şekilde yapabilmek için öncelikle gerçek özellikleri tartışın Kraken VS Binance karşılaştırmamızın temel referans noktaları olarak kullanacağımızı! Var beş özellik burada akılda tutulması gereken: güvenlik, kullanım kolaylığı, ücretler, destekli madeni paralar, ve kullanıcı sayısı.

  • Güvenlik. Şüphesiz, güvenlik, kendiniz için doğru kripto para birimi değişim platformunu seçmenin en önemli yönüdür. Bu hem bu Kraken VS Binance karşılaştırmasında hem de karşılaşabileceğiniz başka herhangi bir kripto ile ilgili karşılaştırma! Uygun güvenlik olmadan, fonlarınızı olabilecek bir borsaya yatırma riskiyle karşılaşırsınız. sınırlı – bu olursa, tüm varlıklarınızı kaybedebilirsiniz! Çoğu üst düzey kripto para birimi değişim platformları güvenlik özellikleri sıralandı mı – yine de akılda tutulması gereken bir şey!
  • Kullanım kolaylığı. Kripto para birimi ticareti konusunda deneyimli biriyseniz, muhtemelen bazı değişim platformlarında bulunan daha karmaşık kullanıcı arayüzlerinin tüm giriş ve çıkışlarını biliyorsunuzdur. Bu dedi, eğer sen tam bir acemi, tüm teknik ve karmaşık özellikleri öğrenmek oldukça zor olabilir, göz korkutmaktan bahsetmeye bile gerek yok! Bu nedenle, bu Binance VS Kraken karşılaştırmasında dikkat edilmesi gereken temel noktalardan biri, kullanım kolaylığı faktörü – birinci sınıf bir değişim her zaman anlaşılır bir düzene ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olacaktır!
  • Ücretler. Çevrimiçi bir kripto borsasında her kripto para ticareti yaptığınızda, belirli bir ücret aldı. Çoğu zaman, bu ücretlerin hesaplanma yöntemleri oldukça karmaşık görünebilir – ilgili birçok faktör vardır! Bunu söyledikten sonra, gerçekten istiyorsan kar elde etmek kripto ticareti yaparken, kesinlikle dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biridir! Bu aynı zamanda bazı Kraken VS Binance karşılaştırmalarının da en tartışmalı noktalarından biridir – her zaman ücretleri tartışan ve çevrimiçi olarak en iyi kripto ticareti fırsatlarını arayan insanları bulmanız kaçınılmaz!
  • Desteklenen Para Sayısı. Bu Kraken VS Binance karşılaştırmasını yazarken, şu anda var yaklaşık 7000 farklı kripto para birimi insanların araştırması, araştırması ve ticaret yapması için kullanılabilir. Gördüğünüz gibi, kripto para piyasası iki veya üç yıl öncekinden çok farklı hale geldi! Bu günlerde, kripto acemileri bile çeşitli portföyler oluşturmak, en başından itibaren. Ancak bunu yapmak için, yalnızca ana kripto para birimlerini değil, birden fazla farklı kripto para birimi satın alma olanağına sahip olmanız gerekecek (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, vb.). Kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir özellik!
  • Kullanıcı Sayısı. Kraken VS Binance karşılaştırmasının bu özel yönü ilk bakışta biraz önemsiz görünse de, sizi temin ederim – kullanıcı sayısı çok önemlidir, özellikle başarılı kripto para birimi değişim platformlarından bahsederken. Bu çoğunlukla iki büyük nedenden kaynaklanıyor – uygun ticaret koşulları, ve ticaret platformunun güvenilirliği. Yüksek bir kullanıcı sayısı bu iki şeyi gösterebilir (veya bir anlamda – garanti edebilir). Yine de, bu karşılaştırmada bahsedilen iki platformdan biriyle alakalı bir şey mi? Okumaya devam et ve öğren!

Doğal olarak, tahmin edebileceğiniz gibi, çevrimiçi bir kripto ticaret sitesinin tercihli özelliklerine gelince, her bir kişi kendi kişisel tercihlerine sahip olacak. Bununla birlikte, bir borsada yukarıda belirtilen tüm hususlar kontrol altındaysa, dikkat etmeye değer olduğundan emin olabilirsiniz.!

Kraken VS Binance: Karşılaştırma

Her şeyi düzene sokmak için, onu en baştan alacağız ve karşılaştıracağız Kraken VS Binance yukarıdaki özellikleri ana kriter olarak kullanarak. Bir göz atarak başlayalım iki kripto borsasının her biri ne kadar güvenli.

Güvenlik

Kraken VS Binance karşılaştırmasının giriş bölümünde belirtildiği gibi, söz konusu her iki borsa da piyasadaki en iyiler arasında kabul ediliyor. Doğal olarak, tahmin edebileceğiniz gibi, ikisi de olacak çok güvenli, çok! Ancak “güvenli” tam olarak ne anlama geliyor??

Başlangıç ​​olarak, hem Kraken hem de Binance iki faktörlü kimlik doğrulama kendi platformlarında. 2FA şimdiye kadar “kitaptaki en eski numara” gibi görünebilir, ancak bununla ilgili harika olan şey şu ki … İşe yarıyor!

Kraken VS Binance: Kraken vadeli işlemleri.

2FA ile emin olabilirsiniz yetkisiz hiçbir taraf hesabınıza erişemeyecek, ve böylece kripto para biriminizden de uzak duracaktır. 2FA, hackler ve e-dolandırıcılık, hala çok güvenilir (ve şimdiye kadar – gerekli!) hesabınızı güvence altına alma yöntemi.

Kraken’ın kapsamlı güvenlik özellikleri listesinin başında en çok göze çarpan şey şudur: borsa, kullanıcılarının kripto varlıklarının% 95’ini soğuk depolama cihazları. Şüphesiz, bu muhtemelen bir kripto borsasının alabileceği en iyi güvenlik önlemlerinden biridir.!

Kısacası, bu Kraken VS Binance karşılaştırmasındaki iki seçenekten hangisini seçerseniz seçin, emin olabilirsiniz – her iki platform da birinci sınıf güvenlik sunar.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Kullanım kolaylığı

Kripto para birimlerinin giderek daha popüler ve yaygın hale gelmesiyle birlikte, her gün kripto ticaret dünyasına daha fazla insan geliyor. Çok sayıda kripto yeniliği de şu anlama geliyor: çok fazla kafa karışıklığı, özellikle anlaşılması kolay olmayan platformlarla karşılaşırlarsa.

Ne yazık ki, bu aslında Binance’i ilk kez ziyaret edenler için geçerli olabilir.!

Şimdi, değiş tokuşa bazı tebrikler vermem gerekiyor – birden çok farklı ticaret kullanıcı arayüzü düzeni, hem basit olan ve kripto ile yeni gelenlere yönelik olanlar hem de daha karmaşık ve karmaşık.

Bununla birlikte, nasıl olduğunu belirten epeyce çevrimiçi Kraken VS Binance karşılaştırması ve kullanıcı incelemesi olduğunu söyledi. Binance, kullanımı zor bir platformdur, Genel olarak. Kripto ve yatırım alanlarında kesinlikle hiçbir ön bilginiz yoksa, pekala … Binance’in giriş ve çıkışlarını anlamakta zorlanabilirsiniz..

Kraken ise oldukça farklı. Onun Kullanımı kolay, ve çok sayıda özellik ve çeşitli düğmelerle sizi bunaltmaz. Kesinlikle acemi dostu!

Ücretler

Şimdi, kuşkusuz, bu, insanları bir veya diğer kripto para birimi değişim platformuna oldukça hızlı bir şekilde eğilme eğiliminde olan yönlerden biridir..

Kraken VS Binance ücretleri… İlginç. Kraken biraz basittir. Platform kullanıcılarını ücretlendiriyor her işlem için% 0,26’ya kadar yaptıkları. Gerçek sayı, muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, birden fazla faktöre bağlıdır – takas edilen kripto miktarı, ister yapıcı ister alıcı olun, vb..

Kraken’da ayrıca maksimum 100.000 $ ticaret limiti, ve ücretler 60 dolara kadar para çekme ücretlerinde.

Yine de size şu anda söyleyebilirim – Binance bu konuda açık ara kazanan.

Kraken VS Binance: Binance ile kazanın.

Öncelikle Binance ile günlük ticaret limitiniz olmayacak (eğer maksimum hesap seviyesine ulaşırsanız). Bunun da ötesinde, döviz piyasadaki en düşük döviz kurlarından bazılarına sahip olabilir. – % 0,1’e kadar çıkıyorlar! Bu, zirvede bile çok düşük!

Para çekme ücreti-bilge, Binance sizden ücret alacak % 3,5, ile minimum ücret 10 $.

Kraken VS Binance ücretleri ile ilgili olarak, kesinlikle mümkün olduğunca çok tasarruf etmek istiyorsanız, Binance gitmenin yolu. Platformdaki ücretler gerçekten harika!

Desteklenen Para Sayısı

Çoğu oradaki en iyi kripto para birimi değişim platformları kullanıcılarına birden fazla farklı kripto para satın alma, satma ve ticaret yapma olanağı sağlamak.

Bu hiç şüphesiz çok uygun.

Aynı zamanda, kripto pazarının popülaritesinin artmasıyla birlikte, genel olarak, en iyi kripto borsalarının bu tür hizmetleri sunması neredeyse zorunlu hale geldi! Site, daha popüler madeni paralardan birkaçında işlem yapmanıza izin veriyorsa, popülerliği artmayacaktır – özellikle aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce jeton sunan borsalar olduğunda!

Kraken kullanıcılarına sunuyor yaklaşık 40 farklı kripto para birimi seçim için. Bunlar doğal olarak içerecek tüm ana paralar orada ve ayrıca makul sayıda altcoin, çok.

Kraken VS Binance: Kraken'de kripto hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öte yandan Binance, Aralarından seçim yapabileceğiniz 150’den fazla kripto varlığı! Bu çok sayıda jeton!

Bütün dürüstlüğümle, çoğu insan gerçekten bu kadar çok farklı paraya ihtiyaç duymayacak. Bununla birlikte, belirli bir kripto para birimi arıyorsanız, onu Kraken yerine Binance’de bulma şansınız çok daha yüksektir..

Bu Kraken VS Binance karşılaştırmasının madeni para çeşitliliği (ve sayısı) yönüne gelince, Binance kesinlikle daha iyi bir alternatif!

Kullanıcı Sayısı

Binance VS Kraken karşılaştırmasında daha önce bahsedildiği gibi, kullanıcı sayısı bize iki şey gösterir – güvenilirlik platform ve fikri ticaretleriniz ne kadar iyi gidecek, bunları sitede yapmayı seçerseniz.

Güvenilirlik açısından, Bir kripto para borsasının çok sayıda kullanıcısı varsa, çoğu durumda, emin olabilirsiniz bazı harika özellikler sunuyor, birinci sınıf güvenlik, ve bir güvenilir bir alternatif, Genel konuşma.

İthafen başarılı ticaret, Bir düşünün – borsayı kendi kripto ticareti ihtiyaçları için kullanan binlerce kullanıcı varsa, birini bulma şansınız çok daha yüksektir ile hızlı ve verimli ticaret yapmak. Bununla birlikte, takas ıssız bir çorak araziyse, teklifiniz veya teklifiniz orada oldukça uzun süre kalabilir..

Bunu yazarken, Kraken sona erdi 4 milyon kullanıcı. Öte yandan Binance, bunun üç katından fazla – 13,5 milyon kullanıcı.

Bu sayıların ikisi de çok büyük olsa da, Binance açıkça daha popüler bir alternatiftir! Bunun neden böyle olabileceğinin birçok nedeni olsa da, Kraken’in sayılarının daha düşük de olsa hala çok etkileyici olduğunu vurgulamakta fayda var.!

Sonuçlar

Yani, son bir not olarak, nihai soru kalır – bunda bahsedilen iki kripto para birimi borsasından hangisi? Kraken VS Binance karşılaştırma daha iyi bir alternatiftir?

Bütün dürüstlüğümle, Kraken ve Binance, kripto para dünyasına girmek isteyenler için harika seçenekler olacak. Bununla birlikte, tam bir acemiyseniz, Kraken aslında daha iyi bir alternatif olabilir – kullanımı çok daha basittir ve çok çeşitli madeni paralar ve diğer özelliklerle sizi bunaltmaz.

Kraken VS Binance: Binance ile öğrenin.

Bahsedilen, Binance kesinlikle daha deneyimli kripto tüccarlarına uyacak. Bir çok çeşitli madeni paralar seçmek için, karmaşık bir kullanıcı arayüzü, “Kraken VS Binance ücretleri” tartışmasının açık galibi ve benzeri – gerçekten piyasadaki en iyi kripto değişim platformlarından biri!

Kraken VS Binance karşılaştırmasına göz attığınız için teşekkürler ve gelecek kripto alım satım girişimlerinizde bol şans!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me