Yakın zamanda kripto para alan biriyseniz ve şu anda farklı coinlere yatırım yapmaya ve ticaret yapmaya başlamanın en iyi yolları, ihtiyacın olacak birinci sınıf bir değişim sana yardım etmek için. Böyle bir değiş tokuş bulmak için, bazı karşılaştırmalara bakmalısınız – bu özel makalede, KuCoin VS Binance.

Söz konusu her iki platform da kendileri için oldukça iyi isimler yapmayı başardı. Bazı benzerlikler olsa da ikisi de oldukça farklı, Yine de – bunun anlamı KuCoin’i sevebilecek kişilerin mutlaka Binance’e düşkün olmayacağı ve bunun tam tersi.

Endişelenme, bir kez biz karşılaştırma kriterlerini bul, ve çıtayı yükselt, Her iki kripto para borsasını kontrol edip analiz edebileceğiz ve hangisinin size en uygun olduğunu göreceğiz.

KuCoin VS Binance: Karşılaştırma Kriterleri

Öyleyse, ilk önce ilk şeyler. Sahip olmak için bir hedef KuCoin VS Binance karşılaştırma, ihtiyacımız olacak ana konuşma noktaları olarak hareket edecek bazı özellikler, sağ?

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:


Pekala, her bir kişi, “temel özelliklerin” ne olduğuna dair kendi inançlarına sahip olacak. üst düzey bir kripto para birimi değişimi her iki durumda da bazı kapsayıcı yönler vardır., can alıcı her türlü meşru ve güvenilir borsalar için.

Bu makale için beşe bakacağız – güvenlik, kullanım kolaylığı, ücretler, desteklenen paralar, ve kullanıcı sayısı. Kuşkusuz, herhangi bir kripto borsası için çok önemli olan bazı diğer hususlar olsa da, bu beşi olmadan gerçekten kurtuluş şansı yok! Bunu söyledikten sonra, durumun neden böyle olabileceğine daha yakından bakalım..

  • Güvenlik. Bir kripto para borsasının güvenlik yönleri, şükür ki, vakaların büyük çoğunluğunda zahmetsizdir. Bu, uygun bir takasın sahip olması için “gerekli” bile olmayan bir şeydir. – kesinlikle zorunludur. Bu KuCoin VS Binance karşılaştırmasında da durum hiç de farklı değil – her iki borsa kripto meraklılarının bazı belirlenmiş çevrelerinde oldukça popüler olsa da, bunu yapmanız çok önemli. her zaman kullanmayı planladığınız herhangi bir kripto borsasının güvenlik yönlerini kontrol edin, güvenli olmadığı ve bilgisayar korsanlığı girişimlerine yatkın olduğu kanıtlansın diye.
  • Kullanım kolaylığı. Güvenlikten sonra, değişimin kullanılabilirlik yönleri biraz, iyi gibi görünebilir… Sadece diyelim, O kadar önemli değil. Ancak, kendinize bir kripto para birimi değişim platformu seçtiyseniz, bunun hakkında düşünmenizi tavsiye ederim., Muhtemelen bunun için çok zaman harcamayı düşünüyorsun, ticaret yapmak ve harika anlaşmalar yapmak. Muhtemelen bu platformun her ikisi de kullanımı kolay, ve bazı belirli alanlarda gezinmenize ve bunlara erişmenize izin verir (sayfalar) hızlı ve anlaşılır bir şekilde, sağ? Kripto fiyatları söz konusu olduğunda, kafa karıştırıcı birçok teknik özellik vardır – eğer yeni başlayan biriyseniz, onlarda kaybolmak kolaydır! Bu KuCoin VS Binance karşılaştırmasında da bunu aklınızda bulundurun!
  • Ücretler. İlk kripto para birimi değişim sitenizi arıyorsanız ve sadece “suları test etmek” istiyorsanız, o zaman ücretler dikkate alınması gereken önemli bir faktör olacak. Ancak, zaten deneyimli bir tüccarsanız ve karınızı mümkün olan en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, ücretler artacaktır. kesinlikle çok önemli bir yönü birkaç farklı kripto borsası arasında seçim yapmak! Binance VS KuCoin oranları söz konusu olduğunda, işler aslında oldukça ilginç – her iki platform da, kullanıcıları için en düşük ücretleri sunduğu yaygın olarak kabul edilmekle birlikte, hala oldukça farklıdır..
  • Desteklenen Para Sayısı. Kripto para birimleri çok popüler bir konu haline geldi. Hala bazı insanlar arasında kalan bazı yasa dışı faaliyetlerle ilişkili yanlış kripto kavramı varken (bu çoğunlukla İpek yolu), çoğu insan bunu anlamaya başlıyor blockchain teknolojisi gerçekten geleceğin bir şeydir. Bununla, yeni başlayan kripto para birimi tüccarları bile artık bazı farklı paralar satın al ve takas et, ondan başka Bitcoin! Durumun bu olduğu göz önüne alındığında, en çok oy alan bir değişim size böyle bir imkan sağlayacaktır – bu KuCoin VS Binance karşılaştırmasındaki platformlar istisna değildir!
  • Kullanıcı Sayısı. Bir kripto değişim platformundaki aktif kullanıcı sayısı aslında size sitenin kendisi hakkında çok şey söyleyebilir. Borsayı kullanan çok sayıda kişi varsa, arkasındaki şirketin bir şeyi doğru yaptığından emin olabilirsiniz – belki de ücretler çok düşüktür? Ya da belki son teknoloji güvenlik özellikleri sunuyor? Durum ne olursa olsun, yüksek bir kullanıcı sayısı genellikle şu anlama gelir: çok fazla alım satım var – Kripto paralarınız için en rekabetçi fiyatları bulmaya çalışıyorsanız, bu harika bir özelliktir. KuCoin VS Binance karşılaştırmasında kesinlikle dikkate değer bir şey!

Yine – iki platformun kullanıcıları tarafından çevrimiçi olarak bırakılan diğer bazı KuCoin VS Binance karşılaştırmalarına göz atarak, harika bir kripto para birimi değişimi oluşturacak kesinlikle daha fazla özellik olsa da, bu belirli yönlerin oldukça sık ortaya çıktığı görülüyor.!

KuCoin VS Binance: Karşılaştırma

Olduğu gibi iki dev kripto borsasından bahsettiğim başka herhangi bir makale, bu KuCoin VS Binance karşılaştırma da belirli bir modeli izleyecektir. Uğruna netlik ve tutarlılık, en baştan alacağız ve önce bu platformların her ikisinin de güvenlik yönlerinden bahsedeceğiz.

Güvenlik

KuCoin VS Binance karşılaştırması devam ederken, söz konusu her iki platform da oldukça güvenli, en uzun süre için.

Bununla birlikte, son zamanlarda işler değişti. Bu platformlardan en az biri için.

Binance, bugüne kadar şu şekilde görülüyor: piyasadaki en güvenli borsalardan biri. Kullanıcılarına her şeyi sunuyor iki faktörlü kimlik doğrulama, bazılarına kadar yetkili cihaz listesi oluşumu ve konuyla ilgili eğitim kaynakları (ör. gibi şeylerden nasıl kaçınılacağı e-dolandırıcılık).

KuCoin’in ise bazı sorunları var..

KuCoin VS Binance: KuCoin ile her yerde işlem yapın.

Değişimin oldukça uzun bir süredir nispeten güvenli olduğu düşünülürken, Eylül 2021’de, büyük bir güvenlik ihlali oldu. Başka bir deyişle, borsanın sıcak cüzdanlarından çok sayıda kripto varlığı (Bitcoin, ERC-20 jetonları vb.) Aktarıldı., çalındı.

KuCoin, kullanıcılarına şunları garanti eder: Kaybedilen tüm madeni paralar borsanın sigortası tarafından tazmin edilecektir., bu hala dikkate alınması gereken önemli bir faktör. Güvenlik açısından, KuCoin VS Binance karşılaştırması gittiği kadarıyla, Binance gerçekten daha güvenli bir alternatiftir.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Kullanım kolaylığı

The kullanım kolaylığı bir kripto para birimi değişim sitesinin faktörü birçok farklı yolla ölçülebilir. Çoğu durumda, yine de şunu yapmak istersiniz: platformun birkaç özel yönüne bir göz atın – ne kadar kolay menülerinde gezinmek, olup olmadığı para yatırma ve çekme işlemleri hızlı ve basittir ve – tabii ki – ne kadar kolay gerçek ticaret arayüzünü kullanın.

Kuşkusuz, Binance, kullanılacak en basit platform değil – herhangi bir KuCoin VS Binance karşılaştırması size aynı şeyi söyleyecektir. Platform varken yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için bazı farklı arayüz tasarımları, Hala oldukça kafa karıştırıcı olabilir, özellikle markanın sahip olduğu seviyelendirme sistemine girdiğinizde (hesap seviyeleri – farklı ücretler, işlem tutarları vb.).

KuCoin ise aslında piyasadaki daha basit borsalardan biri! “Halkın Değişimi” sloganları burada oldukça güzel bir şekilde devreye giriyor – KuCoin’in arayüzleri gezinmesi basit, sitenin kendisi basit, ve ticaret süreçleri de nispeten hızlı ve kolaydır..

Bu konuda, KuCoin, kullanımı daha kolay bir alternatif gibi görünüyor!

Ücretler

Yani, söz konusu iki değişim platformunun ücretleri – bu aslında çok ilginç!

Anlıyorsun, her iki platform bu KuCoin VS Binance karşılaştırma teklifinde sektördeki en iyi ücretlerden bazıları!

Binance, sınırsız miktarda günlük ticaret, hesabınızın en üst seviyesine ulaştığınızı varsayarsak. The para çekme ücretleri oyalanmak % 3,50 (minimum tutar 10 ABD Dolarıdır) ve ticaret ücretleri Git % 0,1’e kadar – bu harika!

KuCoin VS Binance: kolay API entegrasyonu.

Bununla birlikte, ister inanın ister inanmayın, Binance VS KuCoin oranları söz konusu olduğunda, KuCoin’in aslında daha da iyi ücretleri var!

KuCoin ile işlem ücretleri% 0,05’e kadar çıkıyor – bu çok düşük! The para çekme ücretleri ayrıca yaklaşık% 0,1 – Binance’tekinden 35 kat daha düşük!

Kısacası, her iki kripto borsası da ücretler söz konusu olduğunda gerçekten harika avantajlar sunarken, KuCoin burada başı çekiyor, oldukça inatçı!

Desteklenen Para Sayısı

KuCoin VS Binance karşılaştırmasında daha önce bahsedildiği gibi, konu kripto para birimleri son birkaç yılda çok popüler hale geldi.

Bu, piyasanın kendisini gözlemleyerek görülebilir – şu anda var yaklaşık 7000 farklı altcoinler kontrol etmeniz ve yatırım yapmanız için hazır! Bu çılgın bir sayı!

Buradaki harika şey, insanların araştırmaya başlamasıdır. bu madeni paraların bazılarının arkasındaki teknoloji ve temel kullanım durumları, ve sadece Bitcoin fiyatında değil Ethereum.

KuCoin VS Binance: KuCoin yanınızda.

Bununla birlikte, kripto konusuna yeni başlayanlar bile oldukça niş madeni paralara yatırım yapmaya başlamak isteyebilir! Ancak bunu yapabilmek için yapmanız gerekecek Çok çeşitli kripto para birimlerini ve kripto alım satım çiftlerini destekleyen bir borsa kullanmak.

Binance, 150’den fazla farklı kripto KuCoin sahipken, kullanıcılarının kontrol etmesi için mevcut 210’un üzerinde. Bu çok sayıda jeton!

KuCoin daha fazla kripto alım satım seçeneğine sahipken, çoğu insan Binance tarafından sunulan 150’yi asla kullanmayacak! Her durumda, madeni para çeşitliliği gittikçe, her iki platform da oldukça iyi dizildi.

Kullanıcı Sayısı

Bu KuCoin VS Binance karşılaştırmasında incelememiz gereken son sayı şudur: her iki sitedeki gerçek aktif kullanıcı sayısı.

Yine de önceden söyleyeyim – KuCoin’in burada Binance ile ilgili hiçbir şeyi yok.

KuCoin’in kullanıcı sayısı aralıkları 1 milyon civarında. Binance’in neredeyse 14 kat fazla aktif kullanıcısı var – 14 milyona yakın!

Bu, ortalama bir kripto para meraklısı için ne anlama geliyor? Birkaç şey.

Öncelikle, ana kripto para borsanız olarak Binance’i seçerseniz, yalnızca yapamayacağınızdan emin olabilirsiniz. farklı kripto para birimleri ticareti, ama aynı zamanda tüm ticaretleriniz etkili olacak, takas teklifinin işleme alınması için haftalarca beklemenize gerek kalmayacağı için.

Şimdi, itiraf etmeliyim ki, KuCoin için de durum böyle değil, ama Binance’e yakın yerleştirildiğinde ve kıyaslandığında, pekala… Diyelim ki Binance gerçekten burada daha popüler bir alternatiftir..

Üstelik, bu kadar çok sayıda kullanıcıyla, Binance, müşterilerine ve varlık güvenliğine gerçekten önem veriyor, ve bazı üst düzey güvenlik özelliklerini kullanır. Akılda tutulması gereken ek bir nokta!

Sonuçlar

Bunu bitirmek için KuCoin VS Binance karşılaştırma, ancak tek bir soru kalıyor – yukarıda belirtilen iki platformdan hangisi sizin için en iyi seçenek olacak??

Pekala, Binance’in platforma bir şans verecek çoğu insanın istek ve ihtiyaçlarına uygun olması neredeyse hiç şüphesiz. KuCoin ile işler biraz daha zor.

Binance teklifleri inanılmaz ücretler, dır-dir çok güvenli, ve ayrıca şunları yapmanızı sağlar çok sayıda kripto para birimi ticareti ve değişimi. Platformla ilgili tek sorun biraz kafa karıştırıcı olmasıdır – bu özellikle daha önce hiç kripto borsası ile uğraşmamış olanlar için geçerli olabilir..

KuCoin VS Binance: Binance ile her yerde ticaret yapın.

KuCoin kullanımı çok basit, ve hatta var daha iyi ücretler ve daha farklı kripto varlıkları Binance’den daha değiş tokuş yapmak. Bununla birlikte, platform güvenli olmaktan çok uzak – son hack bunu oldukça iyi gösterdi.

Nihayetinde seçim size kalmış – Binance VS KuCoin oranları, varlık sayısı veya bu makalede bahsedilen iki platformun başka bir özelliği olsun, gerçekten yapabileceğinizi umuyorum. kendin için en iyi kararı ver. İyi şanslar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me