Bugün var olan 4000’den fazla kripto para birimi var ve bu sayı her zaman artmaya devam ediyor. Toplam kripto para birimi piyasa değeri yaklaşık 988 milyar dolar olup, bunun% 70’inden fazlasının hakimiyeti altındadır. en iyi 10 kripto para birimleri.

İlk 10’daki en popüler kripto para birimlerinden biri NEO coin’dir. Genellikle “Çin Ethereum” olarak anılan NEO, kripto para dünyasında en çok konuşulan başarı hikayelerinden biri olmuştur..

NEO’ya yatırım yapmayı düşünüyorsanız, ancak geleceğinin ne getireceğinden emin değilseniz, o zaman doğru yere geldiniz..

2021’in en iyi NEO fiyat tahminlerinden bazılarını sizlerle paylaşacağım. Herhangi bir kripto para biriminin geleceğini tahmin etmek zor olsa da, bu daha bilinçli bir karar vermenize yardımcı olabilir..

Ayrıca, bu kripto para biriminin neler yapabileceğini iyi bir şekilde anlamanız için NEO’nun temellerini ve tarihsel fiyat trendlerini de ele alacağım..

Dolayısıyla, bu kılavuzun sonunda, insanların NEO hakkında ne söylediklerini ve tahmin ettikleri fiyatları öğreneceksiniz..


Yine de konuya girmeden önce, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce her zaman bir finansal danışmana danışmanız gerektiğini unutmamak önemlidir..

Her neyse, NEO hakkında daha fazla bilgi edinerek başlayalım!

NEO nedir?

NEO Fiyat Tahmin Da HongfeiBaşlangıçta “AntShares” olarak adlandırılan NEO, Da Hongfei tarafından 2014 yılında kuruldu. Aslında, NEO, AntShares’ten NEO’ya yeniden markalaştı..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

NEO, Çin’in ilk dijital parasıydı ve Ethereum’un doğrudan bir rakibi. Ethereum gibi, NEO coin de dijital bir para biriminden çok daha fazlasıdır ve bu faktör NEO fiyat tahminleri üzerinde önemli bir etkiye sahiptir..

NEO, temelde geliştiricilerin akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir platformdur. Akıllı sözleşmeler bir sonraki büyük şeydir ve birçok gerçek yaşam durumuna ve işletmeye uygulanabilir.

Ethereum, bu akıllı sözleşmelerin orijinal yaratıcısıydı ve NEO’nun genellikle “Çin Ethereum” olarak anılmasının nedeni budur..

Not: Akıllı Sözleşmeler, önceden belirlenmiş belirli koşullar karşılandığında kendilerini yürütmek için kodlanmış sözleşmelerdir. Bu nedenle, herhangi bir üçüncü tarafın katılımına gerek yoktur..

Bitcoin söz konusu olduğunda NEO ondan çok farklı. Bunun nedeni, Bitcoin’in tek amacının, USD, CAD, GBP vb. Gibi bir fiat para birimine alternatif olma hırsıyla dijital bir para birimi olarak kullanılmasıdır..

Daha önce de bahsettiğim gibi, NEO’nun dijital para birimi olmanın yanı sıra çok daha fazla kullanım alanı var..

NEO’nun temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Diğer çoğu kripto para biriminin aksine NEO parası bölünemez. Yani 0,5 NEO veya 0,11 NEO gibi bir transfer yapamazsınız. NEO, bölünemeyen herhangi bir şirketin hisselerine benzer olarak düşünülebilir..
  • NEO topluluğu – GAS tarafından kullanılabilecek ikinci bir kripto para birimi var. Cüzdanınızda NEO parasını tutarak, NEO’nun blok zincirinde işlem yapmak için kullanılabilecek GAS kazanırsınız..

GAS, 0.00000001’e kadar bölünebildiğinden, GAS jetonları, ağdaki uygulamalar tarafından oluşturulan işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilir. Ethereum ağında Ether’in nasıl kullanıldığı gibi, GAS da NEO ağında kullanılıyor.

  • Ethereum, programcıların yalnızca tek bir dilde kodlamasına izin verirken – Solidity, Neo geliştiricilerin C ++, C #, Go, Java ve diğer yaygın programlama dillerini kullanarak akıllı sözleşmeleri kodlamasına izin verir.

NEO’nun temelleri göz önünde bulundurularak, şimdiye kadar nasıl performans gösterdiğini görelim..

NEO Yatırım Geçmişi

NEO’ya Temmuz 2017’de, fiyatı yaklaşık 6 dolarken yatırım yapmış olsaydınız, 100 dolarlık yatırımınız Ocak 2018’de yaklaşık 2700 dolara çıkardı. % 2600!

Aşağıdaki grafikte görebileceğiniz gibi, NEO, Haziran 2017’de “AntShares” ten NEO’ya yeniden markalaşmasıyla aynı zamanda popülerlik kazanmaya başladı..

NEO Fiyat Tahmin Piyasa Değeri TablosuNEO Pazar Başlığı | Kaynak: coinmarketcap

NEO’nun tarihi fiyat artışının sebebinin ne olduğunu merak ediyor musunuz? İşte bazı temel nedenler:

  • NEO, Çin’de geliştirilen ilk açık kaynaklı blockchain platformudur ve Çin hükümetinin iyi kitaplarında yer almaktadır. Bu, NEO’yu kripto para birimleri için en büyük pazarlardan biri olan Çin’de en popüler para haline getirdi..
  • Ethereum, merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesine izin veren bir platform sağlayarak Bitcoin’den daha fazlasını sunmayı vaat ettiği için çok popüler hale geldi..

NEO, Ethereum ile aynı şeyi ancak daha iyi bir şekilde yapıyor. NEO’yu yatırımcılar, geliştiriciler ve kullanıcılar arasında favori yapan şey budur.

Bunlar NEO ile ilgili belirli faktörler olsa da, fiyatı üzerinde etkisi olabilecek birçok genel piyasa eğilimi vardır. Bu nedenle, doğru bir NEO madeni para fiyat tahminine ulaşmak, daha deneyimli yatırımcılar için bile çok zor bir iştir..

Ancak, şimdi sizlerle 2021 için en iyi NEO fiyat tahminini paylaşacağım. Gördüğünüz gibi, NEO geçmişte son derece iyi performans gösterdi, bu yüzden NEO fiyat tahmininin nasıl göründüğüne bakalım.

NEO Coin Fiyat Tahmin 2021

Devam edelim ve 2021’de NEO için neler saklayabileceğine bir bakalım:

NEO Fiyat Tahmini 2021: Teknik analiz

Gerçek tahmine geçmeden önce, önce teknik analiz ile ne kastedildiğini açıklamama izin verin. Geçmiş fiyat eğilimlerine ve işlem hacmi eğilimlerine dayalı olarak gelecekteki fiyatları tahmin etmek için bir tekniktir..

Walletinvestor.com, Teknik analiz yapan bir web sitesi, bir yılda 29,5 dolarlık NEO fiyat tahmininde bulundu. Aşağıdaki grafikte NEO’nun beklenen büyüme yolunu görebilirsiniz. Bu tahmine göre, bugün 100 $ yatırım yaparsanız, bir yıl içinde neredeyse aynı olacak..

NEO Tahmini, 2021 Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri & 2022 | Kaynak: walletinvestor

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

NEO Fiyat Tahmini 2021: Dayalı Teknoloji ve Pazar Eğilimleri

Göre smartereum.com, 2019 için NEO fiyat tahmini şu şekildeydi: 355 ABD doları. Tahminlerini aşağıdaki gibi olumlu faktörlere dayandırdılar:

  • NEO’ya kurumsal yatırımcıların artan ilgisi
  • NEO’nun platformunun Ethereum’a göre sunduğu teknik avantajlar
  • NEO’nun yalnızca para biriminin dijitalleştirilmesi yerine varlıkların dijitalleştirilmesine odaklanması

Bu tahmin NEO’nun sunduğu bazı gerçek avantajlara dayanıyordu, ancak çok iyimserdi. NEO bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir büyüme elde edemedi.

Bu nedenle, buna ek olarak başka tahminleri de düşünmek iyi bir fikir olacaktır..

NEO Fiyat Tahmini 2021: Uzmanlar

Pek çok uzman NEO’nun parlak bir geleceği olduğuna inanıyor. Social Finance (SoFi) kurucu ortağı Mark Cagney, şunu düşünüyor: NEO, Bitcoin’in yerini alma potansiyeline sahip blockchain teknolojisinin yenilikçi kullanımı nedeniyle.

Ünlü bir melek yatırımcı ve bir blockchain evangelisti olan Brian Evans da NEO’ya destek verdi..

NEO Fiyat Tahmini Brian Evans, Danışman & amp; Blockchain Evangelisti

NEO için büyük hamle, tamamen akıllı bir ekonomi yaratmaktır. Gerçek dünya uygulamaları için kullanılabilen ve gerçek ekonomiye entegre edilebilen dijital varlıkları, akıllı sözleşmeleri ve dijital bir kimliği birleştirdi. Çin, bu ilk gerçek dünya uygulaması ve entegrasyonu için aday olabilir (ve olabilir).

Angel Trader, Danışman & Blockchain Evangelisti, Brian Evans

Bunlar çok spesifik NEO madeni para fiyat tahminleri değil, ancak uzmanların NEO’nun geleceğine inandığını gösteriyor..

Dolayısıyla, 2021 için bu NEO madeni para fiyat tahminleri, NEO için iyi bir yıl olabileceğini gösteriyor. Gördüğünüz gibi, NEO madeni paranın lehine çalışan çeşitli faktörler var.

Ayrıca bir yatırım kararı vermeden önce NEO’nun uzun vadeli beklentileri hakkında bir fikir edinmeniz gerekir. NEO 2021 fiyat tahminine bir göz atalım,?

NEO Fiyat Tahmin 2021

Kripto para birimi fiyatları, kısa vadede bile oldukça öngörülemez, bu nedenle uzun vadede fiyatını tahmin etmek daha da zordur..

Ancak şimdi 2021 için en iyi NEO fiyat tahminlerini paylaşacağım..

NEO Fiyat Tahmini 2021: Teknik analiz

Artık teknik analizin ne olduğunu bildiğinize göre, longforecast.com tarafından yapılan uzun vadeli NEO fiyat tahminine bir göz atalım. Bu, kripto para birimleri için kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat tahminleri sağlayan başka bir web sitesidir..

Göre longforecast.com, NEO’nun fiyatı Mayıs 2021’de 18.86-24.14 $ aralığında olacak ve Aralık 2021’e kadar 23.98-30.69 $ ‘a yükselecek.

NEO Fiyat Tahmini 2021: Dayalı Teknoloji ve Pazar Eğilimleri

Cryptoupdates.net, NEO’nun 2019’a kadar 900 dolara veya daha fazlasına dokunabileceğini öngördü, ancak fiyat birkaç yıl boyunca neredeyse aynı kaldığı için 2021 için tahmin o kadar parlak değil – yıl sonuna kadar yaklaşık 30 dolara ulaşabilir. Tahminlerini, Çin’i ve Asya pazarının çoğunu ele geçirebilecekleri gerçeğine dayandırdılar..

Tahmin daha üst tarafta görünse de, hepimiz geçmişte kripto para birimlerinin ne kadar büyük bir performans sergilediğini gördük..

NEO madeni para için uzun vadeli geleceğin de umut verici göründüğünü söylemek doğru olur. Öyleyse, NEO iyi bir yatırım mı?

NEO İyi Bir Yatırım mı?

Gördüğümüz gibi, NEO geçmişte büyük yatırım getirileri sağlamıştır. Önceki performansla birlikte, bir kripto para birimini başarıya iten çok önemli bir faktör güçlü temellerdir ve NEO’nun bol miktarda vardır..

NEO’nun teknoloji, ekip, pazar kabulü vb. Faktörlere ilişkin performansını ölçmemiz gerekir. NEO’nun onu daha da başarılı kılacak birçok yönü vardır..

Onlara bir göz atalım:

Çin Hükümetinden Destek

Çin, kripto para birimlerine ve ilk madeni para tekliflerine (ICO’lar) karşı çıktı. Kripto para madenciliğini yasaklamayı planlamakla ilgili yorumları piyasa fiyatlarında düşüşe neden oldu.

Ancak Neo, kendi kripto para birimlerinden biridir ve buna olumlu muamele etmişlerdir. Sadece bu değil, aynı zamanda Alibaba ve Microsoft China gibi ülkedeki birçok büyük işletme tarafından da kullanılıyor..

Çin pazarının devasa boyutu ve Çin’in genel ekonomi üzerindeki etkisi göz önüne alındığında, bu faktör NEO için büyük bir destek sağlayabilir..

Teknik Avantaj

NEO’nun Ethereum’a göre açık bir avantajı var – platformunda kodlama kolaylığı. Ethereum geliştiricilerinin akıllı sözleşmeleri kodlamak için Solidity’yi öğrenmesi gerekiyor.

Öte yandan NEO, Java, Python, C ++ vb. Gibi yaygın programlama dillerini destekleyerek geliştiriciler için çok çekici bir seçenek haline getirir..

NEO Fiyat Tahmini NEO Python C ++ Java'yı Destekler

Bu, platformu daha geniş bir geliştirici yelpazesi için daha erişilebilir hale getirdiği için NEO için oyunun kurallarını değiştirebilir..

Akıllı Ekonomi

Bitcoin, blockchain teknolojisini kullanarak para birimini dijitalleştirmek amacıyla doğdu. Ethereum, her türlü sözleşmeyi dijitalleştirebilecek akıllı sözleşmelerin yaratılmasıyla yeni nesil blok zinciri oldu..

NEO bunların hepsini ve çok daha fazlasını yapıyor. NEO, herhangi bir gerçek varlığın (bir ev gibi) dijitalleştirilebileceği bir Akıllı Ekonomi konseptini getiriyor.

Örneğin, evinizi kiraya verirseniz, kiracınızla akıllı bir sözleşme yapabilirsiniz. Evin dijital anahtarının yalnızca kirayı aldığınızda kiracı ile paylaşılması koşulunu ekleyebilirsiniz..

Bu Akıllı Ekonomi fikri gerçekten gelecek olabilir ve NEO şu anda bu konsepte liderlik ediyor.

NEO Fiyat Tahmini Akıllı Ekonomi

İlk Para Teklifleri (ICO’lar)

Geçen yıl ICO’ların muazzam başarısını hepinizin duyduğuna eminim. Geçen yıl başlatılan çoğu ICO, Ethereum ağında başlatıldı ve bu da Ethereum’u çok popüler hale getirdi..

Bununla birlikte, birçok ICO 2018’de NEO’yu kullanacak şekilde sıralanmıştır. Dolayısıyla, NEO bu ICO’ların başarısından yararlanmaya hazır olabilir mi??

Görünüşe göre NEO güçlü bir madeni para ve uzun bir yol kat edebilir ve bunların hepsi NEO’yu başarı yolunda götürebilecek çok önemli faktörlerdir..

Bununla birlikte, dikkat etmeniz gereken bazı şeyler de var..

NEO’ya yatırım yapmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğine bir göz atalım.

Hükümet düzenlemeleri

NEO şu anda Çin hükümetinin desteğine sahip olsa da, bu duruşun gelecekte değişip değişmeyeceğinden emin değiliz. Çin kripto dostu bir ülke değildi ve bu NEO’nun başarısını doğrudan etkileyebilir.

Çin hükümetinin desteğinin en büyük yararlanıcısı oldu, bu yüzden tekrar kripto para karşıtı uygulamaya karar verirlerse en kötü darbe olacak..

Öyleyse, Çin hükümetinin hareketleriyle ilgili haberleri takip etmelisiniz..

Rekabette Artış

NEO, akıllı sözleşmeler için benzer platformlar geliştiren birçok kripto para birimiyle sıkı bir rekabetle karşı karşıya kalabilir..

Aslında yeni nesil bir blockchain platformu olarak da kabul edilen Cardano (ADA) coin, NEO’dan daha büyük bir piyasa değerine sahip. Cardano yaklaşık 8.1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipken, NEO yaklaşık 5.45 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip..

NEO Fiyat Tahmin Cardano & amp; NEO Coin Piyasası Başlığı

Kaynak: coinmarketcap

EOS.io gibi NEO’nun güçlü rakipleri olan başka kripto paralar da var..

NEO’daki yatırımınızı korumak için bu iki faktörü takip etmeniz gerekir.

Yine de tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, NEO’nun iyi bir yatırım seçeneği olabileceğini düşünüyorum..

Son sözler

Muhtemelen söyleyebileceğiniz gibi, herhangi bir kripto para biriminin geleceğini tahmin etmek asla kolay değildir. Fiyatın yükselip yükselmeyeceğini belirleyen birçok unsur vardır..

Bu kılavuzda, NEO ile ilgili en önemli faktörlere ilişkin içgörüler sağlamaya çalıştım. Artık NEO’nun başarısını belirleyen en önemli faktörlerden birinin Çin hükümetinin desteği olduğunu bilmelisiniz. Buna ek olarak NEO, Ethereum’a göre birçok teknolojik avantaj da sağlıyor..

Ayrıca 2021’in en iyi NEO coin fiyat tahmininin neye benzediğini de biliyorsunuz. NEO için oldukça olumlu göründüğünü söyleyebilirim.

Tüm bunları akılda tutarak, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bir finans danışmanıyla konuşmak önemlidir. En önemlisi, kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın. Kripto para piyasası her an çökebilir.

Peki, bu kılavuzu okuduktan sonra NEO madeni parayla ilgili düşünceleriniz neler? Yatırım yapacak mısınız? Düşüncelerinizi duymayı çok isteriz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me