Bu rehbere geldiyseniz, muhtemelen şunu düşünüyorsunuz: OMG coin’e yatırım yapmak. Ancak bunu yapmadan önce, bu madeni para ve satın alabileceğiniz kripto para birimi borsaları hakkında daha fazla bilgi edinmek çok önemlidir..

Pekala, doğru yerdesiniz çünkü size bilmeniz gereken her şeyi anlatacağım OMG coin’e yatırım yapmak.

Bu kılavuzda size OMG’nin ne olduğunu, ne kadar değerli olduğunu ve değerini neyin etkileyebileceğini anlatacağım. 2021’de ve önümüzdeki yıllarda OMG için neler olup bittiğine bakacağım.

Not: Her zaman saygın bir kripto değişim platformu seçin (örneğin Coinbase) ve varlıklarınız için güvenli bir cüzdan (Ledger Nano S ve Trezor gibi) alın.

OMG coinin fiyatı hakkında düşünmeye başlamadan önce, OMG’nin ne olduğunu iyi anlamanız gerekir. Öyleyse başlayalım.

BTC satın almak için en güvenli yeri mi arıyorsunuz? Aşağıda BTC satın almak için en güvenli platformlar olarak onaylanan en iyi kripto borsalarını topladım, bu yüzden bir göz atın.


Sağlayıcı Visa / Mastercard Mevcut Kripto Puanımız Coinbase İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 tane daha

9.8 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Binance İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 tane daha

9.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Coinmama İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 tane daha

9.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Kraken İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + 37 tane daha

9.1 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin eToro İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 tane daha

8.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin KuCoin İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 daha fazla

8.5 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Gemini Exchange İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 tane daha

8.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin En popüler 729 İncelemeler 9.8 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi oku Editörün Seçimi 1279 İncelemeler 9.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 816 İncelemeler 9.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 1174 İncelemeler 9.1 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 453 İncelemeler 8.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 563 İncelemeler 8.5 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 603 İncelemeler 8.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun

Artıları

 • Plazma projesi
 • Potansiyel
 • Aktif olarak desteklenen proje

Eksileri

 • Ölçeklendirme sorunu
 • Uzun vadeli yatırım

OMG jetonu nedir?

OMG jeton, beyaz etiketli bir e-Cüzdandır. Oldu üzerine inşa edilmiş Ethereum Taylandlı bir finansal hizmetler şirketi tarafından blok zinciri adı verilen Omise. Tam adı OmiseGo’dur.

Not: Beyaz etiketli bir ürün, birçok farklı marka tarafından kullanılabilen bir üründür. Üzerinde farklı şirketlerin isimlerinin basıldığı düz beyaz bir tişört gibi düşünün. EWallet, dijital paraya erişmek için gerekli bilgileri tutan bir yazılım parçasıdır.

OmiseGo, kullanıcıların Coin’leri bir blockchain’den diğerine aktarın geleneksel bir takas kullanmadan. Ayrıca, blok zincirleri ve geleneksel ödeme sağlayıcıları arasında para transferine izin verir. VİZE ve SWIFT.

OMG Coin Rehberi & amp; Tahminler

OmiseGo platformu, gerçek dünyadaki işletmeler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır, hızlı bir şekilde ve kolayca. Ölçeklenebilirlik sorununa Ethereum tabanlı bir çözüm olan Plasma’nın ilk uygulamasıdır..

Not: Ölçeklenebilirlik, bir platformun büyük miktarda kullanıcı trafiğini işlemek için ne kadar kolay adapte olabileceğidir.

OmiseGo coin fiyat tahminlerine girmeden önce, genel olarak size bu konuda daha fazla bilgi vermem gerekiyor.

Fiyat Tahminleri Üzerine Kısa Bir Not

Sadece her şeyi net bir şekilde anladığınızdan emin olmak için, dikkat etmenizi istediğim birkaç husus var..

Okumak üzere olduğun şey finansal tavsiye değil. Bu kılavuz, anlamanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur kripto uzmanları nasıl tahminlerde bulunur OmiseGo gibi madeni paraların fiyatları hakkında. Bu nedenle, yatırım yapmadan önce daima nitelikli bir finansal danışmana danışmalısınız.!

Uzmanlar bile her zaman haklı değildir. Neredeyse tahmin etmek imkansız OMG coinin fiyatı bundan üç yıl sonra ne olacak. Bir kripto para biriminin gelecekteki fiyatını kesin olarak bildiğini iddia eden biri yalancıdır! Ve onlara bunu söylediğimi söyleyebilirsin!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

OmiseGo Yatırım Dersi 1: Başkalarının fikirlerini takip etmeyin, kendi kararlarınızı verin!

Kendi fiyat tahminlerinizi yapmak her zaman en iyisidir. Bunu yapmak için biraz daha bilgiye ihtiyacınız olacak. Yapmanız gereken bilgilerle başlayalım. kısa vadeli tahmin OmiseGo jetonunun fiyatı hakkında. Peki, OmiseGo’nun şimdi değeri nedir ve oraya nasıl ulaştı??

OmiseGo’nun Temmuz 2017-Haziran 2018 Öncesi Değeri Nedir?

OMG coin: OMG coin fiyat tahmini.

OMG coin, OmiseGo aracılığıyla satın alınmaya hazır hale geldi ICO. ICO, ilk madeni para teklifidir. Yeni kripto para birimlerinin ürünlerini geliştirmek için ihtiyaç duydukları fonları toplamalarının bir yolu. OmiseGo ICO, Bitcoin Suisse 2017 ve 25 milyon ABD Doları topladı (AMERİKAN DOLARI). OmiseGo ICO’dan bu yana, OMG coinin fiyatı istikrarlı bir şekilde arttı.

OMG coin açılış fiyatı civarındaydı 0.5 USD 2017 yılı Temmuz ayı ortalarında. 2017 Eylül ayının ortalarında, fiyatı yaklaşık olarak yükselmişti. 12 AMERİKAN DOLARI. Aralık 2017’de kripto para birimlerinin fiyatları tüm pazarda yükseldi. OMG’ler de yaptı! 19 Aralık’ta OMG’nin fiyatı yükseldi 21.51 Amerikan Doları.

OmiseGo’nun fiyatı, Ethereum’un kurucusu ve çok yönlü kripto rock yıldızı olduğunda tekrar arttı, Vitalik Buterin, tweet attı en sevdiği kripto para birimlerinden biri olduğunu. Yeni bir zirveye ulaştı 26.14 USD 8 Ocak 2018.

OmiseGo Yatırım Dersi 2: Vitalik’in söyleyeceklerini dinleyin!

O zamandan beri kripto para birimleri bir ayı piyasası haline geldi. Bunun anlamı şudur ki Fiyat:% s, genel olarak, olmuştur inme 2018 yılının ilk yarısında. Ancak, ayı piyasasının yakında sona ereceği görülüyor. Uzmanların çoğu kripto fiyatlarının tekrar yükselmeye başlayacağından emin.

Uzmanların OMG kripto para biriminin fiyatının 2021 için ne olacağını düşündüklerine bir göz atalım….

OmiseGo Fiyat Tahminleri 2021

OmiseGo’nun 2021’de değeri ne olacak??

Çoğu uzmanın madeni para fiyat tahmini yapmak istediklerinde ilk gittikleri yer madeni paranın ana sayfasıdır. Öyleyse, OMG kripto para birimi ana sayfasına gidelim ve bir göz atalım.

OmiseGo Ana Sayfası

OmiseGo web sitesi, platformun gelecekte ne yapacağı hakkında pek çok bilgi içerir, ancak şu anda ne yaptığı hakkında pek fazla bilgi içermez. Örneğin, ana sayfa şunları yapabileceğinizi belirtir: platformu kullanarak finansal uygulamalar oluşturun, ancak bunu yapan hiçbir şirketi listelemiyor.

OMG Coin Rehberi & amp; Tahminler

OmiseGo ana sayfasının gösterdiği şey, platformun bir birçok potansiyel. OmiseGo yatırımcılarının ve iş ortaklarının uzun bir listesi var, örneğin Yükselen Sermaye ve Golden Gate Ventures. Bu, gerçek dünyadaki finans kuruluşlarının platforma güvendiğini gösteriyor.

Şundan da açık OmiseGo.network OMG coin, ana akım medyadan çok fazla olumlu ilgi görüyor. Site, Bloomberg ve International Business Times’daki makalelere bağlantılar içerir..

OmiseGo’nun ana sayfası çok detaylı değil, bu yüzden OmiseGo’nun yılın geri kalanında fiyatının ne olacağı hakkında daha iyi bir fikir edinmek için CoinMarketCap’i ziyaret etmenizi tavsiye ederim..

CoinMarketCap

CoinMarketCap’in (CMC) OMG coin hakkında kaydettiği bazı önemli bilgilere ve bunun OMG kripto fiyatı için ne anlama geldiğine bir göz atalım:

 • Tarihsel veri: CMC, OMG madeni paranın zaman içindeki fiyatını gösterir. Verileri, fiyatın Omise ICO’dan bu yana istikrarlı olduğunu gösteriyor. OMG coin fiyatının aniden yükselip alçalması pek olası görünmüyor. Bununla birlikte, madeni para çok yenidir, bu nedenle her şey mümkün!
 • Pazar mevcudiyeti: CMC, OMG kripto ticareti yapmayı teklif eden tüm borsaları listeler. OMG coin, 25’ten fazla farklı borsada alım satım için sunulmaktadır. Bu, OmiseGo coin almak isteyen büyük bir yatırımcı grubunun olduğunu ve ticaret platformlarının buna güvendiğini gösteriyor..

 • Kıtlık: OMG madeni paranın toplam arz limiti 140.245.398. Şu anda piyasadaki toplam OmiseGo miktarı 102.042.552 OMG’dir. Bu, arzın üçte ikisinden fazlasının şu anda piyasada olduğu anlamına geliyor. Toplam arz piyasada olduğunda, OMG kripto para kıt hale gelecektir. Bu, satın almanın daha zor olacağı ve fiyatın artabileceği anlamına gelir..

 • Piyasa değeri: Piyasadaki tüm OMG madeni paralarının toplam değeri 734,921,326 ABD dolarıdır..

Peki, tüm bunlar bize OMG coinin 2021 fiyatı hakkında ne söylüyor??

2021 Tahminler

Düşünme Kripto OMG coinin 2021’de 150-200 USD değerinde olacağını tahmin etti. Bu değerleme çok yüksek görünüyor ve ayı piyasasının son birkaç ayda genel olarak kripto fiyatları üzerinde ne kadar büyük bir etkisi olduğunu gösteriyor..

Bitassist OMG kripto para birimi piyasa değerinin 2021 sonunda yaklaşık 10 milyar ABD doları olabileceğini tahmin etti. Bu, her OMG madeni paranın fiyatını her biri yaklaşık 100 ABD doları olarak belirleyecektir. Bu başka bir yüksek değerlemedir, ancak bu platformla ilgili güven ve heyecan düzeyini gösterir..

GÜNCELLEME 2021: Tahminlerin hiçbiri doğru değildi. OMG piyasa değeri şu anda 734,921,326 ABD doları ve şu anda 5,24 ABD Doları değerinde (Coinbase’de OMG coinleri satın alabilirsiniz). Ancak, Nisan 2021’den bu yana fiyatın yükseliyor gibi göründüğünü belirtmek önemlidir..

OMG Coin Rehberi & amp; Tahminler

OmiseGo’da birçok potansiyel. Ancak, 2021’in sonunda potansiyeline ulaşıp ulaşmayacağını kimse bilmiyor. CMC ve OmiseGo’nun ana sayfasındaki değişikliklerden haberdar olun ve fiyatın nereye gittiği hakkında çoğu insandan daha fazlasını bileceksiniz..

OmiseGo Yatırım Dersi 3: Ödevinizi yapın!

Daha sonra, önümüzdeki yıllarda OmiseGo coin fiyatını nelerin etkileyebileceğinden bahsetmek istiyorum. OmiseGo’nun gelecekte değeri ne olacak??

OmiseGo Fiyat Tahminleri: 2021 ve Ötesi

Uzun vadeli bir OMG fiyat tahmini yapmanın bir yolu, rakiplerine bakmaktır. Bunlar OMG’ye benzer hizmetler sunan platformlardır. Aşağıdaki platformlar başarılı olursa, OMG’nin fiyatı etkilenebilir.

Bununla birlikte, hiçbir şey söylenemez – bazı açılardan, yatırımcılar bir rakibin başarısını iyi bir şey olarak görebilir, çünkü bu, paylaşılan kullanım senaryosunun potansiyelini doğrular..

Rekabet

 • REQ: REQ veya Talep Ağı, piyasa değeri 100 milyon USD’den az olan merkezi olmayan bir ödeme sistemidir. Şu anda OMG kripto para konusunda endişelenmek için çok küçük, ancak birkaç yıl içinde olabilir.

  GÜNCELLEME 2021: REQ piyasa değeri şu anda yalnızca 32.537.153 ABD doları.

 • Dalgalanma: Bu platform dev olmak kripto dünyasında. OmiseGo gibi, finans kurumları için ödeme hizmetleri sunar. Bununla birlikte, Ripple kapalı bir ağdır ve fazla merkezileştirildiği için eleştirilmiştir. İki platform aynı alanda çalışıyor ancak farklı şekillerde çalışıyor.
 • Öküz: Ox, kullanıcıların Ethereum blok zincirinde kendi merkezi olmayan borsalarını oluşturmalarına izin verir. Alım satım sadece ERC-20 jetonları. Bu, OmiseGo gibi bir platformdan daha küçük bir pazara sahip olacağı anlamına gelir.
 • Yıldız: OmiseGo’nun ana rakibi muhtemelen Stellar’dır. Her iki platform da geniş ölçekte açık kaynaklı ödeme hizmetleri sunuyor. Stellar, 5 milyar USD’den fazla bir piyasa değerine sahiptir ve dünyanın en büyük yedinci kripto para birimidir..

  GÜNCELLEME 2021: Stellar piyasa değeri şimdi 2.031.325.384 USD.

  OmiseGo madeni para gerekecek rekabet etmek önümüzdeki birkaç yıl içinde tüm bu platformlarla. Bu çok zorlu bir pazar ve OmiseGo’nun fiyatı artmaya devam edecekse alabileceği tüm kullanıcılara ihtiyaç duyacak.

OmiseGo Yatırım Dersi 4: Pazarı araştırın!

2021 ve sonrasında başarılı olan ödeme hizmetleri platformları, gerçek dünyadaki işletmelerle yakın ilişkiler kuranlar olacaktır. Neye bakalım ortaklıklar OMG kripto para birimi planladı ve değerini nasıl etkileyebileceklerini …

Ortaklıklar

OmiseGo iyi bağlantılı bir platformdur. Köklü bir finansal hizmetler sağlayıcısı olan ana şirketi Omise’den yararlanmaktadır. OmiseGo’nun ana ortaklıklarından bazıları şunlardır:

 • McDonald’s Tayland: OmiseGo, McDonald’s Tayland’a deneme amaçlı ödeme hizmetleri sağlıyor. Küresel restoran zinciri, 240 şube Tayland’da. Bu, OmiseGo’nun dünyadaki diğer binlerce McDonald’s konumuna hizmet sağlamasına yol açabilir.

  Bu büyüklükte bir şirketle çalışmak, önümüzdeki birkaç yıl içinde OmiseGo coin fiyatı üzerinde oldukça olumlu bir etkiye sahip olabilir..

 • Tayland / Japon bankaları ve hükümetleri: Her iki hükümet de yakın gelecekte ülkelerini nakitsiz hale getirmeyi umuyor. OmiseGo, Tayland Maliye Bakanlığı ve Tayland Merkez Bankası ile görüşmelerde bulunuyor. OmiseGo, Japonya’nın en büyük iki bankası olan Bank of Ayudhya ve SMBC’den de büyük yatırımlar aldı..

Bu ortaklıklar potansiyeline ulaşırsa OmiseGo sadece önemli bir kripto para birimi olmayacak, önemli bir küresel kurum olacak.

Sonra, teknik konular hakkında konuşmak istiyorum OmiseGo’nun üzerinde çalıştığı gelişmeler ve fiyatını nasıl etkileyebilecekleri. Bunu yapmak için OmiseGo’nun yol haritasına bakmamız gerekecek.

OMG Kripto Yol Haritası

OMG coin: OMG Crypto Yol Haritası.

Bir kripto yol haritası, bir kripto para biriminin belirli bir süre içinde ulaşmayı umduğu teknik hedeflerin bir listesidir. OMG coin için gelecek ana yeniliklere bakalım:

 • Plazma: Tüm blok zincirleri aynı sorunla karşı karşıyadır – ölçeklenebilirlik. OmiseGo, Plasma kullanarak milyonlarca kullanıcı işlemini çok yüksek hızlarda işleyebileceklerini umuyor.

  Not: Plasma, Ethereum blok zincirine ikinci bir katman ekleyen yakında çıkacak bir güncellemedir. Bunu kullanan uygulamaların, VISA ve SWIFT gibi hizmet sağlayıcıların işlem hızlarıyla rekabet edebilecekleri umulmaktadır..

  OmiseGo yol haritasına göre, OMG önümüzdeki üç ay içinde Plazma kullanacak. Bu, platform için büyük bir başarı olacak ve fiyatının çok artmasını sağlayabilir.!

 • Teminat Kanıtı: PoS, bir blok zincirindeki işlemleri işlemenin hızlı ve verimli bir yoludur. OMG coin (stakers) sahibi olan kullanıcılar, ağa verdikleri destek için ödeme alacaklar. OmiseGo, 2021’in başında tamamen PoS kripto para birimi olmayı umuyor.
 • DEX: OmiseGo, Plazma teknolojisini kullanarak kendi tamamen merkezi olmayan değişimini geliştiriyor. OmiseGo yol haritası, bu projenin gelecek yıl hayata geçirilmesi gerektiğini belirtiyor.

Gördüğünüz gibi OmiseGo ekibi meşguldü! Yatırımcılar, OmiseGo yol haritasını dikkatlice incelemelidir. Bu değişiklikler OMG madeni parayı çok şey yapabilir daha değerli.

OmiseGo Yatırım Dersi 5: Ürününüzü tanıyın!

Artık OMG coin fiyat tahmini yapmak hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz. OMG kripto para biriminin iyi bir yatırım olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak hızlı bir özet verelim …

OmiseGo İyi Bir Yatırım mı?

Önümüzdeki aylarda ve yıllarda OmiseGo’nun değeri ne olacak? Şimdi olduğundan daha değerli olacaksa, o zaman iyi bir yatırımdır!

Bakalım bazı uzmanlar ne düşünüyor?

 • CoinLiker bir yıl içinde OMG coin fiyatının 29 USD civarında olacağını tahmin ediyor. Bundan beş yıl sonra site, bir OMG madeni parasının yaklaşık 92 USD değerinde olacağını düşünüyor.
 • Ticaret Aralık 2021’e kadar her bir OMG madeni paranın yaklaşık 4 ABD doları değerinde olacağını düşünüyor. Ayrıca, her OMG madeni paranın Haziran 2021’e kadar yaklaşık 51 ABD Doları değerinde olacağını tahmin ediyor.

  GÜNCELLEME 2021: OMG coin şu anda 5,24 USD değerinde, yani bu tahmin oldukça yakındı.

 • WalletInvestor OmiseGo’nun fiyatının gelecek yıl ikiye katlanacağını ve 2023 yılına kadar her bir madalyonun yaklaşık 60 USD değerinde olacağını tahmin ediyor.

Bu değerlemeler üç şeyi gösterir:

 1. OMG coin’in kullandığı teknolojiye ve onu geliştiren takıma büyük bir güven var. İle önemli bağlantılar kuruyor gerçek dünyadaki işletmeler ve biraz geliştiriyor havalı yeni teknoloji aynı zamanda.
 2. Önümüzdeki altı ay içinde kripto para birimi fiyatlarının piyasada yükselmesi bekleniyor.
 3. Kripto uzmanları, kripto para birimlerinin fiyatının düşeceğini asla tahmin etmez! (Şşş! Bu bir sır!)

OMG coin fiyatının yükselip düşmeyeceğini bilmiyorum. Tek bildiğim, birçok insanın parçası olmak istediği heyecan verici bir proje olduğu. Bir parçası olmak isteyeceğiniz bir proje olup olmadığına karar vermek size kalmıştır.

Son düşünceler

Kripto para piyasası gerçekten kalabalık. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, kazananlardan daha çok kaybedenler olacak. Başarılı olan madeni paralar topluluk, teknoloji ve gerçek dünya değerinin mükemmel kombinasyonuna sahip olacak.

OmiseGo üçüne de sahip olmaya yakın. Bazıları tarafından destekleniyor güçlü kuruluşlar, var kripto topluluğundaki birçok arkadaş ve teknolojisi rakiplerinden herhangi biri kadar güçlü. Bunların hiçbiri OmiseGo’yu garantili bir kazanan yapmaz, bu nedenle her zaman geleceğin tahmin edilemez olduğu gerçeğini düşünün.

Para kazanacağınızdan emin olarak asla kripto para birimine yatırım yapmamalısınız. Para sadece bir bonus. Geleceğin teknolojisini desteklemek için kripto para birimine yatırım yapmalısınız. Pek çok insan bunu yaptıklarını söyleyemez!

Ayrıca, kripto para biriminizi güvende tutmak çok önemlidir. Ledger Nano S ve Trezor gibi soğuk cüzdanlar en güvenli seçenekler olarak kabul edilir.

İşte bir OMG coinlerini almak ve saklamak için birkaç kolay adım:

1. Güvenilir bir kripto cüzdanı satın alın (Ledger Nano S ve Trezor’a bakın).

2. Coinbase’e kaydolun.

3. OMG coinleri satın alın.

4. Varlıklarınızı güvende tutmak için OMG paralarınızı Ledger veya Trezor’a gönderin.

OMG Coin'i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

OMG Coin’i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

OmiseGo Yatırım Dersi # 6: Gülümseyin! Sen kripto ailesinin bir parçasısın!

Peki, OmiseGo fiyat tahmininiz nedir? Yatırım yapacak mısınız? Değilse, neden olmasın? Bana bildirin! Ne düşündüğünü duymak isterim!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me