Bunda "nasıl alınır Bitcoin PayPal ile" rehber, sana göstereceğim beş farklı platform bu seçeneğin mevcut olduğu. Ayrıca her birini kullanmanın bazı avantajlarını ve dezavantajlarını da vereceğim.

Bitcoin 2009 yılında oluşturulduğunda, neredeyse imkansız ticaretin ilk birkaç yılında satın almak. Bunun nedeni, kripto para birimi satan neredeyse hiç borsa olmamasıydı! Bulabilsen bile güvenilir bir değişim (gibi Coinbase), gerçek dünya ödeme yöntemlerini kabul eden birini bulmak gerçekten zordu.

Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: bir kredi kartı ve bir Bitcoin.

Ancak, 2021’de, şimdi gerçekten kolay bir banka / kredi kartı veya banka hesabıyla Bitcoin satın almak için. Ancak PayPal ile BTC de satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi anlıyorsun ve bugün sana nasıl olduğunu göstereceğim!

O zaman size gerçekten basit bir adım adım kılavuz vereceğim! Bunu okuduktan sonra, PayPal ile nasıl Bitcoin satın alacağınızı öğreneceksiniz! Bitcoin’i başka şekillerde satın almaya açıksanız, üst düzey bir değişimi ziyaret edin, ya da Simplex aracılığıyla Bitcoin satın al.

Şimdi ne bekliyorsunuz? Satın alırken PayPal’ı kullanmanın neden zor olduğunu öğrenerek başlayalım kripto para birimleri.


PayPal ile Bitcoin’i Nereden Satın Alabilirsiniz??

Bunu hatırlamak önemlidir kripto para borsalarının çoğu PayPal’ı kabul etmiyor. Kullanarak para yatırmanıza izin veren borsaların çoğu bile fiat para birimi destekleme.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Bunun ana nedeni şudur: PayPal ters ibraz politikasının çalışma şekli. Esasen, insanlar PayPal kullanarak ürünler için ödeme yaptıklarında, kendilerine "Alıcı Koruması". Bu, satın aldıkları üründen memnun kalmazlarsa PayPal ile bir hak talebinde bulunabilecekleri anlamına gelir. paralarını geri al.

Çoğu durumda, satıcı ürünü teslim ettiğini kanıtlayamazsa PayPal parayı geri alır ve alıcıya iade eder.!

Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: LocalBitcoins.

Tahmin edebileceğiniz gibi, alıcının Bitcoin’i almadığını kanıtlamanın bir yolu yoktur (almış olsalar bile). Borsaların mevcut ödeme yöntemlerine PayPal’ı dahil etme konusunda endişelerinin nedeni budur..

Ancak bu, yapamayacağınız anlamına gelmez, çünkü size göstereceğim gibi, yapabileceğiniz birkaç farklı yol var. İle başlayalım LocalBitcoins.

LocalBitcoins

LocalBitcoins a Eşler arası değiş tokuş insanlara izin veren 200’den fazla farklı ülke BTC almak ve satmak. 2012 yılında kuruldu ve merkezi Finlandiya’da.

LocalBitcoins ile ilgili en büyük şey, 20’den fazla farklı ödeme yöntemini destekler – PayPal dahil!

Çalışma şekli basit. Birisi Bitcoin’i satmak isterse, onu satmak istedikleri fiyatı, kabul ettikleri ödeme yöntemlerinin bir listesiyle birlikte yerel para birimlerinde listeler. PayPal’ın küresel bir ödeme sistemi olduğu düşünüldüğünde, hangi ülkeyi seçtiğiniz önemli değildir!

Bitcoin’i kabul etmekten mutlu olan bir satıcı bulduğunuzda, satın almak istediğiniz BTC miktarını girin, ve sonra alıcının kabul etmesini bekleyin. Bir kez yaptıklarında, Bitcoinleri bir ’emanete’ kilitlenir. Bu, hem alıcıyı hem de satıcının Bitcoin’lerini veya ödemelerini kaybetmelerini önler.

PayPal ödemesi transfer edilir edilmez alıcı satıcıyı bilgilendirir. Satıcı, ödemenin PayPal hesabında olduğunu gördüğünde, LocalBitcoins’i bilgilendirir ve BTC anında serbest bırakılır!

Daha önce LocalBitcoins’de PayPal’ı Bitcoin’e kullandım ve işlem 10 dakikadan fazla sürmedi. Yine de hatırlanması gereken bir şey var – çünkü PayPal satıcı için biraz risk taşıyor, bazen çok daha yüksek ücretler alırlar!

Mümkün olmasına rağmen isimsiz ticaret LocalBitcoins’de, bazı satıcılar kendinizi onlara doğrulamanızı ister. Senden isteyebilirler kimliğinizin bir kopyasını yükleyin, Email adresini onayla ve telefon numarası sizinle ticaret yapmayı kabul etmeden önce. Bitcoin satın almak için PayPal kullanıyorsanız, LocalBitcoins satıcısı büyük olasılıkla bunu yapmanızı isteyecektir..

başparmak havaya PRO’lar

✓ Kolay kayıt işlemi

✓ PayPal’ı kabul eden birçok satıcı

✓ Emanet ile korunmaktadır

başparmak aşağı Eksileri

✗ Satıcılar, PayPal ödemesi için genellikle daha yüksek Bitcoin oranları talep eder

✗ Kendinizi doğrulamanız gerekebilir (satıcı seçimi)

Artık LocalBitcoins hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre, “PayPal ile Bitcoin satın alın‘Rehberi bakacak VirWoX!

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

VirWoX

Tüccar listemde PayPal ile Bitcoin satın almanıza izin veren bir sonraki seçenek, adı verilen bir platformdur. VirWoX. Bu şirket 2007 yılında kuruldu. Bitcoin piyasaya sürülmeden iki yıl önce!

‘Second Life Lindens’ adlı bir şeyi satmada uzmanlar veya SLL kısaca. SLL, Second Life adlı çevrimiçi bir oyunda kullanılan sanal bir para birimidir. Şaşkın? Açıklamama izin ver.

Platform şunları yapmanızı sağlar: PayPal kullanarak SLL jetonları satın alın. Daha sonra SLL jetonlarını Bitcoin ile takas etmek için yerleşik borsayı kullanabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, Bitcoin’i cüzdanınıza geri çekebilirsiniz.!

Daha önceden bahsettiğim gibi, PayPal’ı kabul eden satıcılar için daha fazla risk var, bu yüzden VirWoX’in limitleri vardır. Kaydolduğunuzda, sizin gibi bazı kişisel bilgileri vermeniz gerekecektir. tam isim ve uyruk.

Bu sana izin verecek 24 saatte bir 90 € değerinde jeton satın alın. Hesabınız büyüdükçe bu sınırlar artar. Satın almanıza izin verilen maksimum miktar 24 saatte 1.000, 60 gün sonra bir hesap açtıktan sonra yapabilirsiniz.

Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: EUR cinsinden limitler.

Ek bir güvenlik önlemi, bir hesabı ilk açtığınızda, 48 saat geçene kadar PayPal ile BTC satın alamayacağınız anlamına da gelir..

Dikkate alınması gereken başka bir şey de şu VirWoX’ta PayPal ile Bitcoin satın alma ücretleri yüksek. İlk olarak, ücretlendirileceksiniz % 3.4 PayPal kullanmak için. Bundan sonra, SLL ve BTC arasındaki döviz kuru gerçekten kötü olabilir. Ancak, gitmek istediğiniz yöntem buysa, Bitcoin satın almak için PayPal’ı kullanırken ücretler her zaman daha yüksek olacaktır..

başparmak havaya PRO’lar

✓ Çok sayıda satıcı mevcut

✓ Doğrudan PayPal mevduatı mevcuttur

✓ Para çekme limiti yok

başparmak aşağı Eksileri

✗ Ücretler çok yüksek

✗ Satın almadan önce kayıttan sonra 48 saat beklemeniz gerekir

✗ Düşük para yatırma limitleri

Artık VirWoX hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre, “PayPal ile Bitcoin satın alın‘Rehberi bakacak eToro.

eToro

EToro platformu insanların yapabileceği büyük bir pazar yeridir çeşitli finansal ürünleri satın alın ve satın. Bu içerir gerçek dünya para birimleri (USD / EUR gibi), emtia (Altın / Petrol gibi), hisse senetleri (Apple gibi) ve tabii ki, Bitcoin!

Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: eToro.

eToro 2007’de oluşturuldu ve şimdi 170’ten fazla ülkede 5 milyondan fazla müşteri! Ancak, satın aldığınız veya sattığınız varlıkların hiçbirine aslında ‘sahip olmadığınız’ için platform biraz farklıdır. Yerine, sadece varlığın fiyatının yükselip düşmeyeceği konusunda spekülasyon yapıyorsunuz.

eToro tamamen düzenlenmiş dahil olmak üzere çeşitli ulusal makamlar tarafından Mali Davranış Otoritesi (Birleşik Krallık’ta) ve Kıbrıs Menkul Kıymetleri & Değişim Komisyonu. Bu, fonlarınızın belirli bir miktara kadar korunduğu anlamına gelir!

EToro’da PayPal ile Bitcoin satın aldığınızda işleyiş şu şekildedir. Bir kez sahipsin bir hesap oluşturdu, anında PayPal ile para yatırabilirsiniz. Daha sonra Bitcoin fiyatının yükselmesi (veya düşmesi) üzerine bahis yapabilirsiniz. Herhangi bir noktada ticareti kapatmak ve para çekmek isterseniz, ticaretiniz gerçek dünya fiat para birimine dönüştürülür..

O zaman yapabilirsin PayPal hesabınıza geri çekmeniz yeterlidir! PayPal ile BTC satın almak için eToro kullanmanın daha da büyük bir avantajı, 2.250 $ değerine kadar Bitcoin satın alın hesabınızı doğrulamadan!

başparmak havaya PRO’lar

✓ Birden fazla ülkede tam olarak düzenlenir

✓ Düşük Ücretler

✓ Üst düzey güvenlik

✓ İlk kez alıcılar için iyi sınırlar

✓ Bitcoin depozitolarına anında PayPal

başparmak aşağı Eksileri

✗ Bitcoin’e gerçekten “sahip değilsiniz”

✗ Yalnızca ne yaptıklarını anlayan kullanıcılar için önerilir

Artık biliyorsun LocalBitcoins, VirWoX ve eToro, rehberimin bir sonraki bölümünde size vereceğim PayPal ile Bitcoin nasıl satın alınacağına dair adım adım talimatlar. Üç platformu da kullanarak nasıl satın alacağınızı size göstereceğim. Yine LocalBitcoins ile başlayalım!

PayPal ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır

LocalBitcoins

1. LocalBitcoins web sitesini şu şekilde ziyaret edin: bu bağlantıya tıklamak.

2. Yeşile tıklayın Ücretsiz kaydol düğmesine basın ve hesap kayıt sürecini izleyin. Sana tavsiye ederim doğru bilgileri girin, Sizden bir Paypal ödemesini kabul etmekten mutlu olan bir satıcı bulma olasılığınız daha yüksektir.Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: LocalBitcoins.

3. Hesabınız kurulduktan sonra, Bitcoin satın alın sayfanın üstünde.Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: LocalBitocins üzerinden Bitcoin satın alın.

4. Satın almak istediğiniz Bitcoin’in yerel para birimi değerini girin, ardından satın almak istediğiniz ülkeyi seçin. Birleşik Krallık’ı seçmeme rağmen, istediğiniz herhangi bir ülkeyi seçebilirsiniz. Bundan sonra, tüm çevrimiçi teklifler açılır kutu ve seçin Arama.Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: LocalBitcoins PayPal seçimi.

5. Artık PayPal ile Bitcoin satın almanıza izin verecek uzun bir satıcı listesi göreceksiniz. Sonuçlar, satıcının kabul etmeye istekli olduğu fiyata göre sıralanır. Kullanıcı adının yanında, satıcının geri bildirim puanıyla birlikte tamamladığı toplam işlem miktarını da göreceksiniz..Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: LocalBitcoins alıcıları ve satıcıları.

Göreceğiniz gibi, en çok satanlar tamamladı 500’den fazla esnaf ve sahipler % 100 geri bildirim puanı (bu çok önemlidir). Sadece bu değil, aynı zamanda PayPal’ı Bitcoin’e en ucuz fiyata sunmak! Bir satıcı seçtikten sonra, Satın Al.

6. Şimdi öylesin son aşamada ticaret talebiniz satıcıya gönderilmeden önce. Fiyat ve satın almak istediğiniz miktar dahil olmak üzere bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin. Sağ tarafta göreceksiniz satıcı tarafından belirtilen bazı bireysel terimler.

Bu örnekte satıcı, alıcının en az 30 işlem. LocalBitcoins’i yıllardır kullandığım için, onun şartlarını karşılıyorum, böylece bir sonraki adıma geçebilirim. Görmüyorsanız, geri dönüp başka bir satıcı seçin!Paypal ile Bitcoin nasıl alınır: LocalBitcoins üzerinden Bitcoin satın alma fiyatı.

7. Şimdi basitçe tıklamanız gerekiyor Takas Talebi Gönder.Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: ne kadar satın almak istersiniz?

8. Satıcı, PayPal talebiyle Bitcoin’inizi kabul eder etmez, paraları emanette kilitlenecek. Parayı transfer etmeniz gereken PayPal adresi size verilecektir. Yaptığınız anda tıklayın Ödeme gönderildi.

9. Satıcı, ödemeyi gönderdiğiniz konusunda bilgilendirilecektir. PayPal hesaplarını kontrol edecekler ve görür görmez Bitcoin LocalBitcoins cüzdanınıza gönderilecek! Daha sonra cüzdanınıza geri çekebilirsiniz.!

Artık LocalBitcoins üzerinden PayPal ile Bitcoin satın almayı bildiğinize göre, adım adım kılavuzumun bir sonraki bölümü VirWoX.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

VirWoX

GÜNCELLEME: Ocak 2021 itibarıyla VirVox faaliyetlerini durdurdu. Şirket tavsiye ediyor BitPanda alternatif olarak.

1. Resmi VirWoX ana sayfasını ziyaret edin. bu bağlantıya tıklamak.

2. Sayfanın sol tarafında, Henüz Kayıtlı Değil.Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: VirWox.

3. Hesap açma sürecini takip edin. Bir kullanıcı adı seçmeniz ve e-posta adresinizi, tam adınızı ve ikamet ettiğiniz ülkeyi girmeniz gerekecektir..

4. Yeni oluşturduğunuz hesabınıza kayıt olduktan ve oturum açtıktan sonra, Depozito sayfanın sol tarafında.

5. Artık uzun bir ödeme yöntemleri listesi göreceksiniz. Aşağı kaydırın ve PayPal’ı arayın. Yatırmak istediğiniz tutarı girin ve ardından PayPal ile kontrol edin. İşlemi tamamlamak için şimdi PayPal hesabınıza yeniden yönlendirileceksiniz.

6. Hesabınız şimdi seçtiğiniz para birimi ile finanse edilecek (benimki USD idi, ancak EUR da olabilir). Sonra, şunu arayın: Değiş tokuş sayfanın sol tarafında ve ardından USD / SLL (veya EUR / SLL) seçeneğine tıklayın.

7. USD / EUR’nuzu en iyi piyasa fiyatından SLL coin ile değiştirin. Bu anında tamamlanmalı.

8. Artık hesabınızda SLL paraları olduğuna göre, BTC / SLL altta sol taraftaki

9. SLL coinlerinizi en iyi piyasa fiyatından Bitcoin ile değiştirin. Yine, bu anında işlenmeli.

10. Hesabınız artık Bitcoin ile finanse ediliyor. Artık bunları Bitcoin cüzdanınıza çekebilirsiniz!

Artık VirWoX’ta PayPal ile nasıl Bitcoin satın alacağınızı bildiğinize göre, adım adım kılavuzumun son kısmı size bunu nasıl yapacağınızı gösterecek. eToro!

eToro

1. Resmi eToro ana sayfasını şu şekilde ziyaret edin: bu bağlantıya tıklamak.

2. Sayfanın üst kısmındaki Başlamak, bunu takiben Kaydol.Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: eToro ile başlayın.

3. Yapmanızı gerektiren hesap açma sürecini takip edin. tam adınızı ve e-posta adresinizi girin. Ayrıca güçlü bir şifre seçmeniz gerekecek.Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: eToro'ya katılmak.

4. Hesabınız oluşturulduktan ve oturum açtıktan sonra, Para Yatırma Fonları. Yatırmak istediğiniz para miktarını girin ve ardından seçin PayPal. PayPal web sitesine yeniden yönlendirileceksiniz. PayPal hesabınıza giriş yapın ve işlemi tamamlayın.

5. Artık hesabınıza para yatırıldığına göre, şunu arayın: Bitcoin sayfanın üst kısmına tıklayın ve ardından Ticaret.Paypal ile Bitcoin nasıl satın alınır: eToro'da Bitcoin ticareti.

6. Satın almak istediğiniz Bitcoin miktarını yerel para biriminizde girin ve ardından Satın Al. Unutma, yeni satın aldığınız Bitcoin’e sahip değilsiniz. Sadece fiyatın yükselip düşeceğine bahse giriyorsunuz.

Bu seçeneği yalnızca bu platformu kullanmanın risklerini anlayan ve tüm şartları okuyan kullanıcılara tavsiye ederim..

Sonuçlar

Ve bu benim ‘PayPal ile Bitcoin satın alın‘ kılavuz! Artık bildiğiniz gibi PayPal ile Bitcoin almaya çalışıyorum diğer ödeme yöntemlerini kullanmak kadar kolay değil, banka / kredi kartı veya banka hesabı gibi. Ancak, kesinlikle mümkündür.

Bu borsaların her birinin kendi lehte ve aleyhte olanlar – ne aradığınıza bağlı. Ancak, sadece en düşük ücrete sahip bir borsa arıyorsanız, o zaman tavsiye ederim LocalBitcoins. Sadece saygın tüccarlarla alım satım açtığınızdan emin olun. Kredi kartıyla Bitcoin satın almak için bir yer arıyorsanız, rehberime bakın İşte.

Alternatif olarak, PayPal’ın Bitcoin satın almanın en iyi yolu olmadığına karar verdiyseniz, şu tür borsalara göz atabileceğinizi unutmayın: Coinbase, hatta hizmetlerinden yararlanın Basit!

Peki hangi borsayı kullanacaksınız? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me