Merhaba ve SiaCoin fiyat tahminiyle ilgili bu rehbere hoş geldiniz. Aşağıdaki makalede, bu ilginç kripto para birimi projesi için birkaç fiyat tahminine bakacağım..

SiaCoin, sağlam kullanım durumu nedeniyle kripto para birimi alanında öne çıkıyor. Bir projenin arkasındaki amacı anlamak genellikle zor olabilir. Sia’da durum böyle değil!

Rehber, SiaCoin’in ne olduğuna bir göz atarak başlayacaktır. Daha sonra, insanları fiyat tahminlerine çok fazla güvenmenin tehlikeleri konusunda uyaran kısa bir bölüme sahip olacak. Bundan sonra, 2021 için birkaç SiaCoin fiyat tahminine ve daha ileriye bakacağım. Bunu takiben, teknik analizin ve neden bir yatırımın potansiyelini değerlendirmenin en iyi yolu olmadığının hızlı bir açıklaması olacaktır. Önümüzdeki yıllar için SiaCoin yol haritasında da bir bölüm olacak. Son olarak, SiaCoin’in iyi bir yatırım olup olmadığı konusunda birkaç fikir vereceğim.

Bu kılavuzun sonunda, SiaCoin hakkında çok daha fazla şey öğrenmeli ve çevrimiçi olarak karşılaştığınız çeşitli fiyat tahminlerini kendiniz değerlendirebilmelisiniz..

Her zaman olduğu gibi, bu SiaCoin tahminleri kılavuzunda ele almamız gereken çok şey var. Öyleyse başlayalım!

SiaCoin nedir?


En basit haliyle SiaCoin, merkezi olmayan bir bulut depolama hizmetidir. Google, DropBox, Apple ve Microsoft ile rekabet edebilmek için geliştirilmiştir. Buradaki fikir, Sia kullanılarak depolanan verilerin şifrelenmesi ve diğer kullanıcıların bilgisayarlarında depolanmasıdır. Ancak, tüm işlemler SiaCoin’in halka açık defteri kullanılarak doğrulanabilir olacaktır..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Esasen, SiaCoin, kullanıcılarının sabit disklerinde yer kiralamasına izin vererek çalışır. Bulut depolama alanı arayan kişiler, dosyalarını depolamak için başkalarının bilgisayar belleğini kullanacaktır. Bu hizmet, Sia blok zincirinin yerel para birimi olan SiaCoin kullanılarak ödenir..

Depolama sağlayıcıları kendi fiyatlarını belirleyebilir ve güvenilirliklerinin reklamını yapabilir. Ayrıca, dosyalarının kendi sorumlulukları altındayken tehlikeye atılması durumunda standartlar ve tazminat belirleyebilirler. Son olarak, depolanan verilerin niteliği onları herhangi bir şekilde rahatsız ediyorsa, hizmetlerini reddedebilirler..

Platformun kullanıcılarını korumaya yardımcı olmak için bir dizi güvenlik önlemi vardır. Örneğin, veriler farklı bellek sağlayıcılara bölünebilir. Bu, verilerin gerçekten gerektiğinde alınabilmesini sağlamaya yardımcı olabilir..

Cryptocurrency Fiyat Tahminleri Hakkında Hızlı Bir Uyarı

SiaCoin fiyat tahminine geçmeden önce, ilk olarak bir uyarıda bulunmak önemlidir. Bu makalede, bu belirli kripto için en iyi fiyat tahminlerinden bazılarını keşfedeceksiniz. Bunları çok ciddiye almamak önemlidir. Sonuçta, kimse bir projenin uzun vadede nasıl performans göstereceğini gerçekten bilmiyor..

Bu kripto para birimi fiyat tahminlerini sorunlu kılan pek çok neden var. Onlar içerir:

  • Rekabet – Diğer şirketler aynı hizmeti vermeye çalışıyorlar. Açıkçası, rekabet, belirli bir projenin başarılı olma olasılığını azaltır. SiaCoin’in de çok fazla rekabeti var. Daha iyi bulut depolama çözümleri üzerinde çalışan hem geleneksel şirketler hem de blok zinciri şirketleri var.
  • Yasal konular – proje birkaç yıl içinde yasal olacak mı? Depolamada, birisinin yasadışı materyalleri depolamasına yardım etmek zaten yasalara aykırı olduğundan sorunlu olabilir..
  • Teknolojik sorunlar – projenin ekibi kendileri için belirledikleri hedeflere gerçekten ulaşabilir mi??

SiaCoin Fiyat Tahmin 2021?

Girişler ve uyarılar yoldan çekildi, bu makalenin noktasına geleceğim – SiaCoin fiyat tahmini!

Daha kısa vadeli olanlarla başlayacağım. İlk grup yıl sonu veya yaklaşık 12 ay sürecek. Mümkün olduğunca uzmana en yakın SiaCoin tahminlerini bulmak için web’i araştırdım. Bununla birlikte, dijital para birimleri çok yeni bir varlık sınıfı olduğundan, bulmaları zordur. Kripto para birimleri alanında bulunan uzmanların çoğu zaman fiyatları tahmin etmekten çok daha iyi işleri vardır.!

Uzmana En Yakın Şey?

Bulabildiğim bir uzman fiyat tahminine en yakın şeyle başlayacağım. Palwasha Saaim, B.Sc adlı bir web sitesi için yazıyor KarGizli. Pek çok kripto para birimi fiyat tahmininden farklı olarak, onun gelecekte ne kadar değerli olabileceğini belirlemek için madalyonun kendisinin bazı temel analizlerini kullanıyor..

Metnin çoğu, SiaCoin’in geçmiş performansının yanı sıra, merkezi olmayan dijital depolama için ödeme aracı olarak işlevlerine odaklanıyor..

Birçok fiyat tahmin makalesinde olduğu gibi, SiaCoin’in nasıl satın alınacağını da açıklıyor. Bu, nasıl saklanacağına dair kısa bir bölüm içerir. Daha sonra SiaCoin madenciliğine giriyor. Tüm bunlar, makalenin epey bir kısmını kaplıyor, sonuçta, fiyat tahminleriyle ilgili olması gerekiyor..

Sonunda Saaim, SiaCoin için tahminlere değinmeye başlar. Makalenin başlığında ifade edilen duyguyu doğruluyor. Onun için 1 dolarlık SiaCoin bir olasılık olmaya devam ediyor. Bu, bugünkü fiyattan 0,0046 ABD dolarının biraz üzerinde olan çok fazla büyümeyi temsil eder..

Saaim, 1 $ ‘lık SiaCoin’in neden bir olasılık olduğuna ilişkin gerekçesini açıklarken, madeni paranın Bitcoin’den farklı bir kullanım durumunu karşıladığını doğru bir şekilde tanımlıyor. Bulut ağı Sia’nın “çok değerli bir yardımcı program sunduğunu” belirtiyor.

Elbette bunda haklı. Bulut depolama kullanışlıdır. Ancak, SiaCoin’in “benzersiz bir fayda” sunduğunu belirtiyor. Bu sadece doğru değil. Aynı hedefe yönelik çalışan birçok merkezi olmayan bulut depolama projesi var. STORJ, Filecoin ve MaidSafe bunlardan sadece üçü.

Sorunları daha da kötüleştirmek için, SiaCoin’in bozmaya çalıştığı endüstri, gezegendeki en büyük şirketlerden bazılarının da daha iyi çözümler için çalışmasına sahip. Microsoft, Apple ve Google kavga etmeden çökmeyecek!

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Biraz Daha Temel Analiz?

Ardından, bu SiaCoin tahminleri kılavuzunda, başka bir temel analizimiz var. Bu bir Yatırım PR ancak gelecekteki potansiyel bir fiyat vermez. Şahsen ben bunu cesaret verici buluyorum!

InvestingPR’deki parçanın isimsiz yazarı, madalyonun temellerine bakarak başlar. Dosyaların Sia ağında depolanması için SiaCoin’in kendi yararını belirtirler. Bunu takiben, Sia ağının ne kadar aktif olduğunu tartışırlar. Onlara göre, şu anda orada depolanan 162 terabayt veri var.

Ardından, Sia’nın rekabetin bir kısmına göre nasıl fiyatlandırıldığını ele alıyorlar. Geleneksel bulut depolamadan yaklaşık% 10 daha ucuz olduğunu tahmin ediyorlar. Bu kadar rekabetçi fiyatlara sahip bir hizmetin SiaCoin’e olan talebi kolayca artırabileceğini doğru bir şekilde iddia ediyorlar. Bu, fiyatının artması anlamına gelir.

Yazar, başarılı bir merkezi olmayan bulut depolama seçeneğinin potansiyeli üzerinde “çok yüksek bir tavan” olduğunu tartışmaya devam ediyor. Bunun nedeni, ağın mevcut depolama kapasitesinin şu anda kullanılandan çok daha büyük olmasıdır. Makaleye göre şu anki kapasite 4,5 petabayt. SiaCoin hakkında farkındalık arttıkça, bu da muhtemelen artacaktır. Bilmeyenler için bir petabayt 1000 terabayttır.

Anonim yazarımız daha sonra SiaCoin’in geleceği hakkında konuşmaya devam ediyor. Burada SiaCoin’in kurucu ortağı David Vorick’in Netflix ile bir işbirliğinden bahsettiğinden bahsediyor. Böyle bir anlaşma yapılırsa, platform için çok büyük olur.

Yazar, yazıyı tamamlarken “SiaCoin, kendisini doğru zamanda doğru yerde bulan bir jetondur” diyor. Bunun nedeni, pazara hazır olması ve sağlam bir kullanım alanına sahip olmasıdır. Son olarak, “SiaCoin 2021 için fiyat tahmininin gerçekten çok olumlu olduğunu” belirtiyorlar.

Astronotlar için bir şey…

Ardından, bu SiaCoin fiyat tahminleri kılavuzunda dikkatimi internette dalgalanan daha tipik tahminlerden birine çevireceğim.

CoinLiker akla gelebilecek hemen hemen her kripto para birimi için fiyat teklifleri sunan bir web sitesidir. SiaCoin bir istisna değildir. Bu web sitesi genellikle en iyimser fiyat tahminlerini sunar. Ayrıca genellikle herhangi bir temel analizle uğraşmazlar …

SiaCoin’in 12 ayda ne kadar değerli olacağını hesaplamak için kendi “özel tahmin algoritmalarına” sahip olduklarında neden temel konularla uğraşsınlar??

Siacoin Fiyat Tahmini

Yukarıdaki grafikten de görebileceğiniz gibi CoinLiker, SiaCoin’i gerçekten çok seviyor. Aslında, bir yıllık fiyat tahminleri, sadece bir yılda mevcut fiyatının 32 katından fazla kazanç gerektiriyor..

Bunu sizin için başka bir yolla ifade edelim. Bugün 100 $ yatırım yaptığınızı varsayalım. Sadece 5,800 jeton alırsınız. Şimdi CoinLiker’e göre önümüzdeki yıl bu sefer bu yatırımın değeri 3.190 doları aşacak..

Aşağıdaki bölümde CoinLiker, sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyor. Bunlardan biri: “SiaCoin uyacak mı?” Buna cevap veriyorlar:

“Tahmin göz önüne alındığında, Siacoin’in aya çıkacağını düşünüyoruz, bu yüzden sıkı tutun.”

CoinLiker, var olan hemen hemen her kripto para birimi projesi için iyimserliği konusunda kesinlikle utangaç olmasa da, rakamlarının nereden geldiği konusunda daha az açıklar. “Algoritmaları” dışında, SiaCoin fiyat tahminlerinin nasıl yapıldığına dair kelimenin tam anlamıyla bir gösterge verilmemiştir..

Genel bir kural olarak, fiyat tahminlerine ihtiyatlı davranılmalı ve çağrılarını açıklamak için hiçbir çaba sarf etmeyenlere son derece dikkatli davranılmalıdır.!

John McAfee ve SiaCoin Fiyat Tahmini?

Son olarak, kripto para birimleri konusunda başka bir sözde uzmana geldik. John McAfee, geçmişte birçok dijital para projesinin sesli destekçisi olmuştur. Hatta Bitcoin’in 2020’ye kadar 1.000.000 dolara ulaşacağını iddia etti..

McAfee’nin projeler hakkındaki ilk Tweetleri gerçek olabilir. Ancak, pazarın desteğine nasıl tepki verdiğini gördükten sonra, hızlı bir şekilde parası ödenen reklamlar haline geldi. Kısa bir süre önce McAfee’nin Tweetlerinden birinin konusu kripto para birimini pozitif olarak yaptığı her sefer için 100.000 $ ‘a kadar para kazandığı ortaya çıktı.

SiaCoin bu kadar ilgi görmedi. Ancak McAfee geçmişte bundan bahsetmişti. Bunun, John’un projeyi oldukça sevdiği, ancak başka projeleri olduğu gibi pompalamak için para almadığı için olduğunu varsaymalıyız. Her neyse, aşağıda Sia’dan bahsettiği yer:

Siacoin Fiyat Tahmin - John McAfee twitter gönderisi

SiaCoin Fiyat Tahminleri 2021 ve Ötesi!

Ardından, SiaCoin fiyat tahminine yönelik kılavuzumuzda, geleceğe biraz daha yakından bakacağım. 2021 fiyat tahminleriyle ilgili tüm problemler bu sonraki kısım için geçerliliğini koruyor. Bununla birlikte, bu konular, odaklandıkları geleceğe doğru daha da büyür..

Negatif SiaCoin Fiyat Tahmini?

İlk uzun vadeli SiaCoin fiyat tahminimiz için, KarGizli. Yine, sözde bir uzmanın görüşlerini sunarlar!

BAS’tan Patrick Brik CFA, Kasım 2017’de SiaCoin için bir gelecek görmediğini yazdı. Ancak, kapitalizasyonların nasıl işlediğini bile anlamadığı için projeyle ilgili fikri kolayca saçma olabilir..

“SC fiyatı şu anda 0,0036 dolar civarında duruyor, yani bir sentin çok altında işlem görüyor. Bu fiyata neden biri Siacoin cüzdanıyla uğraşsın ki? Belki de bir şeyi kaçırıyorum. “

Bu duygu cehaletiyle eğlencelidir. Bir sentin bir kısmı olan fiyatın hiçbir şey üzerinde gerçek bir etkisi yoktur. Sonuçta tek bir SiaCoin satın almayacaksınız. Bunun yerine, yatırımcılar projeye 1.000 $, 10.000 $, 100.000 $ veya istedikleri kadarını koyacaklar. Bu “uzman”, yatırım için güvenli bir depolama çözümüne duyulan ihtiyacı nasıl sorgulayabilir, kesinlikle beni aşıyor.

Ancak, bu tahminin geri kalanına yaklaşırken bu saçma ifadenin üstesinden gelmeliyiz. Bu parçanın yazarı, kripto para birimlerinin bir balon içinde olduğunu düşünüyor. Bitcoin’in muhtemelen daha yüksek fiyatlar için olduğunu kabul ediyor, ancak çoğu projenin çökeceği sonucuna varıyor.

Brik, makalenin ilerleyen bölümlerinde bazı teknik analizleri bildiğini göstermekten hoşlanıyor gibi görünüyor. Ancak, uzun vadeli bir fiyat tahminine bakması gerektiğini unutuyor (Uzman olsanız bile TA, bu tür tahminler için neredeyse işe yaramaz. Nedenini kısa süre sonra öğreneceğim).

Sonuç olarak, bir kez daha teknik analizden ve sonraki trendleri tahmin etmek için fiyattaki önceki eğilimleri kullanmaktan bahsediyor. Dosya depolamasından veya talebinden bahsetmiyor bile. Bu tahmin çok ciddiye alınmamalıdır.

Başka Bir Dayanaksız SiaCoin Fiyat Tahmini?

Son olarak, SiaCoin için bulabildiğim diğer tek uzun vadeli fiyat tahmini, adlı bir web sitesi tarafından oluşturuldu. Ticaret. Diğer birçok çevrimiçi fiyat tahmini gibi, bu da kesinlikle hiçbir şey tarafından desteklenmiyor.

Önümüzdeki üç yıl boyunca her ayı kapsayan bir dizi farklı fiyat tahminleri sunarlar. 2021 için tahminleri aşağıdadır:

SiaCoin fiyat tahminlerini “tarihsel verileri kullanarak ve doğrusal ve polinom regresyonlarının bir kombinasyonunu” kullanarak oluşturduklarını iddia ediyorlar. Durum bu çok iyi olabilir. Bununla birlikte, bu polinom gerilemeleri açıklamak veya bir grafikte göstermek için herhangi bir çaba sarf etmedikleri için, acemi yatırımcıları denemek ve şaşırtmak için kelimeyi kullandıklarını varsayabilirim..

TradingBeasts, herhangi bir temel analiz biçimi sunmayı ihmal ederken, yine de bir sorumluluk reddi beyanı sağlar. Bu yararlıdır çünkü başkalarının görüşlerini yatırım tavsiyesi olarak kullanmamak çok önemlidir. Bu fikirlerin sağlam gerekçelerle desteklenmediği durumlarda özellikle önemlidir!

“Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tamamen kesin olarak tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki SC fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişiminin bir önerisi olduğunu ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.”

Fiyat Tahminleri için Teknik Analiz Kullanmanın Problemi

Teknik analiz, onu iyi anlayan tüccarlar için harika bir araçtır. Bir varlığın geçmiş performansını incelemeyi ve fiyatın bir sonraki aşamaya geçeceği yeri belirlemek için eğilimleri kullanmayı içerir. Bununla birlikte, yatırımlar için kripto para birimi fiyat tahminleri yapmak için uygun olmayan teknik analizle ilgili birkaç sorun var..

Uzun vadeli teknik analiz sürekli değişiyor. Bir gün bir çizelgeye bakabilirsin ve iyimser görünebilir. Ancak, sadece bir veya iki gün içinde bu, kötümser bir duruma dönüşebilir. Görünümün olumlu görünmesi, böyle olmaya devam edeceği anlamına gelmez.

Bu, teknik analiz kullananların her gün çizelgelere bakarak saatler geçirmesi gerektiği anlamına gelir. Trendlerin değişme hızı, tüccarlar için harika bir araç olduğu ve bir varlığı satın almak ve elinde tutmak isteyenler için zayıf olduğu anlamına gelir..

Temel analiz, bir kripto para birimine yatırım yapmak isteyenler için teknikten çok daha mantıklı. Bu, kriptonun arkasındaki ekibe bakmayı, doldurduğu nişe bakmayı, madalyonun o nişi ne kadar iyi doldurduğunu belirlemeyi, karşılaştığı rekabete ve diğer çeşitli faktörlere bakmayı içerir. Bu, bir projenin başarılı olmasının ne kadar muhtemel olacağına dair genel bir izlenim verecektir. Projenin temelleri sağlamsa, bu yine de bir kumardır, ancak çok daha bilinçli bir kumardır. Bu, yatırımcıların kararlarını bu şekilde temel alır. Teknik analizin kripto para biriminde kesinlikle yeri vardır. Ancak, bu yer yatırım değil, ticarette.

SiaCoin İyi Bir Yatırım mı?

SiaCoin’in iyi bir yatırım olup olmadığını söylemek çok zor.

Bir yandan, açık bir kullanım alanı, çalışan bir ürünü var ve aynı nişi kapsayan daha yerleşik hizmetlerle rekabet edecek şekilde fiyatlandırılıyor. Öte yandan, halihazırda aynı işlevselliği sunan (veya sunmayı uman) birçok farklı hizmete karşıdır. Bunlardan bazıları da gezegendeki en büyük şirketler arasındadır..

Yol haritasının kendisi, SiaCoin’in Amazon ve Google gibileriyle rekabet edebilecek bir ürün yapmaya çalıştığını gösteriyor gibi görünüyor. Ancak, hala ters gidebilecek çok şey var. Piyasa bir rakiple gitmeye karar verirse veya gezegenin kanun koyucuları onu düzenlemeye kararlıysa, SiaCoin için görünüm daha az olumludur..

Sia için gelecek ne olursa olsun, tüm kripto para birimleri gibi, yüksek riskli, yüksek getirili bir yatırımdır. Bu, kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamanız gerektiği anlamına gelir. SiaCoin yarın 0,00 dolara çıkarsa, bu yaşam kalitenizi etkiler mi? Cevabınız evet ise, çok fazla yatırım yaptınız!

Sonuç

Bu SiaCoin fiyat tahmini makalesinde tüm zaman bu kadar. Umarım hem eğlenceli hem de bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Ben imzalamadan önce, bugün öğrendiklerinizi hızlı bir şekilde özetlemenin tam zamanı:

  • SiaCoin nedir?
  • Kripto para birimi fiyat tahminlerine güvenmenin tehlikeleri.
  • 2021 için SiaCoin fiyat tahminlerinden bazı örnekler.
  • Teknik analize bir bakış ve neden uzun vadeli fiyat tahminleri yapmanın en iyi yolu olmadığına dair bir bakış.
  • SiaCoin yol haritasına ve para biriminin fiyatını nasıl etkileyebileceğine bir bakış.
  • SiaCoin ve yatırım olarak geleceği hakkındaki görüşlerimden birkaçı.

Birçok kripto para birimi yatırımında olduğu gibi, SiaCoin de bir sektörü kökten değiştirebilecek bir projedir. Ancak hiçbir şey kesin değil. Herhangi bir para yatırmadan önce bir proje üzerinde olabildiğince çok araştırma yapmak çok önemlidir.

Bunun gibi kılavuzlar iyi bir başlangıçtır, ancak ne satın aldığınızı ve onu nasıl doğru şekilde saklayacağınızı tam olarak anlamanız çok önemlidir. Ayrıca, asla kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar çok para yatırın.

Artık işimiz bittiğine göre, ne düşünüyorsun? Bu merkezi olmayan bulut depolama çözümüne yatırım yapacak mısınız? Kendinize ait bir SiaCoin fiyat tahmininiz var mı? Düşüncelerinizi duymak isteriz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me