Birçok insan kripto para balon 2017’nin sonunda bir kez patlamıştı, bunu göstermek için zaman geçti blockchain teknolojisi gerçekten değerli ve kullanışlıdır ve kripto meraklısı insanların sayısı yıllar geçtikçe artmıştır. Öyle yaptı kripto depolama teknolojisi, ancak, ve bu Trezor Model T incelemesinde, şunlara bir göz atacağız: günümüzün en gelişmiş donanım cüzdanlarından biri.

Kripto konusuna aşina iseniz, genel olarak, büyük ihtimalle adını duymuşsunuzdur. Trezor önce. Önde gelen iki kripto para birimi donanım cüzdanı sağlayıcısından biridir (diğeri Defter) ve aynı zamanda en eskilerden biri.

Ledger ile aynı, Trezor amiral gemisi cüzdanlarının yeni bir modeliyle çıktı – Trezor T. Kontrol etmeye değer mi? Orijinal Trezor ile karşılaştırıldığında ne gibi ek özellikler sunuyor? Tüm bu sorular (ve daha fazlası) aşağıdaki makalede cevaplanacaktır.!

Artıları

  • Birinci sınıf güvenlik
  • Dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü
  • Kurulumu kolay
  • Yaklaşık 1000 kripto varlığını destekler

Eksileri

  • Hacimli tasarım
  • Pahalı

Trezor Model T İncelemesi: PROS

İle aynı diğer kripto para cüzdanı makalelerim, bu Trezor Model T incelemesine başlayacağız. söz konusu cüzdanın ana olumlu yönleri.

Bununla birlikte, bu inceleme boyunca muhtemelen orijinal Trezor kripto cüzdanına atıfta bulunacağımı akılda tutmaya değer. – Trezor One – biraz. Bu basitçe çünkü Trezor T için harika bir referans noktası, ve görebileceksiniz cihazın yeni sürümünün öncekinden ne kadar üstün olduğu.


Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T hakkında genel bilgiler

Elbette, tahmin edebileceğiniz gibi Trezor aygıt yazılımı güncellemeleri veya bazı kullanılabilirlik yönleri, yeni ve geliştirilmiş Trezor T kesinlikle eski cihazdan (alıntı, alıntı) “daha iyi” olacaktır. Bununla birlikte, yatırıma değer mi? Hadi bulalım!

Çok Çeşitli Desteklenen Kripto Para Birimi Varlıkları

Kendiniz için en iyi kripto cüzdanını seçerken bakacağınız ilk özelliklerden bazıları nelerdir??

bu mu güvenlik? Ya da belki, kullanılabilirlik yönleri cüzdanın?

Yukarıda belirtilen özelliklere ek olarak, muhtemelen bakacağınız en önemli şeylerden biri de cüzdanın desteklediği farklı kripto varlıklarının sayısı.

Bu Trezor Model T incelemesini yazarken, şu anda yaklaşık 7000 farklı kripto para birimi ve kripto para birimi varlığı kontrol etmeniz ve yatırım yapmanız için hazır. Bu çok sayıda kripto! İnsanların sadece satın alacağı günler çoktan geride kaldı Bitcoin – Günümüzde, yeni başlayan yatırımcılar bile portföylerini oldukça çeşitli tutmayı tercih ediyor.

Trezor Model T incelemesi: Trezor Model T'nin desteklediği kripto para varlıkları.

Doğal olarak, hangi kripto para birimine yatırım yapıyor olursanız olun, muhtemelen tüm paralarınızı güvende tutun, sağ? Trezor T ile bu tamamen mümkün!

İstesen de -dan transfer Coinbase Trezor’a, veya ‘Trezor Köprüsü’Diğer tüm bağlantılar için, yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. donanım cüzdanında yaklaşık 1000 farklı kripto para birimi ve kripto varlığını depolayın!

Doğal olarak Trezor T, piyasadaki en yaygın kripto paraların tümünü destekleyecek – Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Dalgalanma, Kısa çizgi, ve bunun gibi. Ancak, daha niş madeni paraların bazılarıyla ilgilenen bir yatırımcı olsanız bile, bunları Trezor T cihazınızda saklayabilirsiniz.!

Birinci Sınıf Güvenlik

Bu muhtemelen apaçık ortadadır, ancak güvenlik bir donanım kripto para cüzdanının en önemli özelliğidir. Bu cümleyi yazarken kendimi neredeyse aptal gibi hissediyorum – ilk etapta böyle bir cüzdana yatırım yapmak istemenizin tek temel nedeni bu.!

Baktığınız iki Trezor cüzdan modelinden hangisine bakarsanız bakın, şunlardan emin olabilirsiniz: mevcut en iyi güvenlik özelliklerini alacaksınız. İnternette bulunan çok sayıda kullanıcı Trezor Model T incelemeleri size şunu söyleyecektir: Trezor, boşuna en güvenli kripto depolama cihazlarından biri olarak adlandırılmadı!

İlk, Trezor aygıt yazılımı güncellemeleri. Trezor Model T’nizi her yüklediğinizde, cihazınız bir aygıt yazılımı doğrulama isteği – Bu, ürün yazılımınızın hem resmi üretici yazılımı olduğunu hem de kılık değiştirmiş bir kötü amaçlı yazılım olmadığını ve güncel olduğunu doğrular.

Trezor Model T incelemesi: Trezor'un harika olmasının 3 nedeni.

Ayrıca bekleyebilirsiniz süper güvenilir yedekleme özellikleri elde edin. Yedeklemeler, Trezor cihazınızı kaybetmeniz veya cihazınızın hasar görmesi durumunda kullanılır – yedekleme ifadeniz (kod) olmadan kriptolarınızı geri alamazsınız, bu nedenle bunu ayarlarken çok dikkatli olun. yukarı!

Hepsinden önemlisi, tüm işlemleriniz de özel bir PIN kodu ile korunacaktır. Bu, aşağıdakileri içeren her iki işlemi de içerir: genel ve özel anahtarlarınız – birinci sınıf güvenlik özellikleri!

Birçok kullanıcı Trezor Model T incelemesi bunu işaret etmese de, gerçek Trezor T cihazı dayanıklıdır ve iyi yapılmıştır, çok. Bunun kripto paralarınızın güvenlik özellikleriyle özel bir ilgisi olmasa da, cihazın dayanacağından ve aniden size zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz..

Dokunmatik Ekran Kullanılabilirliği

Kullanıcı Trezor Model T incelemelerinde belirtilen, iki Trezor cüzdanı arasındaki farkları ilgilendiren en önemli yönlerden biri gerçektir. Trezor T’nin dokunmatik ekranı var, kripto donanım cüzdanının eski sürümünde, arayüzünde gezinmek için iki düğme varken.

İlk bakışta, bu oldukça havalı bir özellik gibi görünebilir – bundan fazlasını düşünmeyebilirsiniz. Bununla birlikte, aslında inanılmaz bir gelişme, kullanılabilirlik açısından!

Kullanıcı donanım cüzdanı incelemelerinde bulunan en yaygın şikayetlerden biri (Trezor Model T incelemeleri istisna değildir) Madeni paralarınızı bir donanım cüzdanında saklarken takas etmek genellikle çok sıkıcı ve can sıkıcı bir iştir.

Trezor Model T incelemesi: Trezor Model T nedir?

Donanım cihazları kripto para birimleriniz için en iyi güvenlik özelliklerinden bazılarını sağlarken, birçok aktif yatırımcı portföylerini iki kısma ayırmak – büyük kısmı donanım cüzdanına girerken, daha küçük olan kısmı kalacaktır belirli bir borsada, kolay ticaret için.

Trezor Bridge’in yeni Trezor cihazında, aygıt yazılımında ve – ayrıca dokunmatik ekran işlevselliğinde çalışma şekli sayesinde, Trezor cüzdanınıza ve cüzdanınızdan para aktarırken çok zaman kazanın. Bu çok büyük bir anlaşma, çünkü başka herhangi bir ek indirmeniz veya yüklemeniz gerekmiyor. sıcak cüzdan!

Kolay Kurulum Süreci

Daha önce bir donanım cüzdanı kullandıysanız, muhtemelen biliyorsunuzdur kurulum süreci biraz zaman alabilir, ve oldukça sıkıcı ol. Çoğu durumda, yedekleme ifadesi kurulum sürecinden geçmeniz, gerekli Trezor ürün yazılımı güncellemelerini kurmanız ve gerçekleştirmeniz ve ancak bundan sonra cihazınızdaki gerçek para depolamayla devam etmeniz gerekir..

Kullanıcı Trezor Model T incelemeleri şunu unutmayın: şirket tüm kurulum sürecini gerçekten optimize etti, kutuyu cihazla açtığınız andan, gerçek depolama için kullanmaya başlayabileceğiniz noktaya kadar.

Bunu kanıtlayan en dikkate değer özelliklerden biri de gerçek şu ki kurtarma ifadenizi gerçekten belirleyebilirsiniz (cihazınızı kaybederseniz kriptolarınızı kurtarmak için kullanılan 12-24 harf ve sayı kodu) uygun gördüğün herhangi bir zamanda.

Trezor Model T incelemesi: Bitcoin alın.

Buradaki fark, çoğu cihazda, cihazınızı ilk kez yüklediğinizde ifadeyi ayarlamanız istenecektir. Aceleniz varsa bu pek uygun değil!

Trezor kurtarma tohumu, herhangi bir zamanda ayarlayın, rağmen. İlk kurulumda ifadeyi ayarlamazsanız Trezor yazılımınızda bir uyarı alacaksınız, ancak Trezor T sizi o anda ayarlamaya zorlamayacaktır..

Bir yan not olarak, yine de kurtarma tohumunu mümkün olan en kısa sürede ayarlamanın her zaman daha iyi olduğu gerçeğini aklınızda bulundurmalısınız, çünkü bu, cihazınızın düzgün bir şekilde korunmasını sağlar ve tüm verilerinizi kaybetmezsiniz. beklenmedik bir şey olursa fon.

Bulunan Son Trezor Kuponu:

Trezor Model T İncelemesi: CONS

Yani – bu noktaya kadar, Trezor donanım cüzdan modellerinin her ikisinin de çalışma biçimleri açısından oldukça benzer olmasına rağmen, gerçeğini tespit ettik., Trezor T üstün bir tasarıma sahiptir, çok daha iyi kullanılabilirlik özellikleri sunar ve Trezor One’ın güncellenmiş bir versiyonu, Genel olarak.

Yine de hepsini söyledim, Trezor Model T kullanıcı incelemelerinin tümü olumlu değil. Bir nedenden ötürü satın alımlarından pek memnun olmayan bazı müşteriler var – bu şikayetleri de incelemeliyiz!

Şimdi, kullanıcıların karşılaştığı sorunların hiçbirinin, mesela Trezor Köprüsü veya kripto transferleri ile ilgisi olmadığını belirtmekte fayda var. Coinbase Trezor’a. Bunun yerine, şikayetler esas olarak cüzdanın iki yönü ile ilgilidir. – fiziksel tasarımı, ve fiyat.

Hacimli Tasarım

Cihazdan pek memnun olmayan daha yaygın kullanıcı Trezor Model T incelemelerinden bazıları işaret ediyor tasarımın büyüklüğü.

Gerçekten – Trezor T’yi (hatta Model One’ı) ana rakibi ile karşılaştıracak olsaydınız – Defter -, Trezor gerçekten hantal olarak ortaya çıkıyor.

Aslında bazı arkadaşlarımın bundan bahsettiğini duydum – Trezor cihazlarını satın aldılar ve bana bu öğelerin düşündüklerinden çok daha hantal ve gerçekte taşımanın çok daha az kullanışlı olduğunu anlatmaya devam ettiler.

Trezor Model T incelemesi: Trezor hakkında bilgiler.

Trezor’umu aldıktan sonra şunu söyleyebilirim – arkadaşlarımın nereden geldiğini görebilirken, cihaz aslında çok daha uygun sandığımdan daha fazla! Trezor Model T selefinden biraz daha büyük olsa da, her iki cihaz da cebinize mükemmel bir şekilde sığar ve çevrimiçi resimlere bakarak muhtemelen beklediğinizden daha küçüktür.!

Bununla birlikte, bazı insanlar gizleme, çok. Örnek olarak daha önce bahsedilen Ledger’ı alın – cihaz bir USB flash sürücüye benziyor ve arka plana oldukça iyi uyum sağlıyor. Trezor, ancak çok eşsiz bir görünüm.

Bir kez daha, bunu çok büyük bir sorun olarak görmedim. Süre Trezor gerçekten eşsiz görünüyor (özellikle amiral gemisi versiyonu), diğer bazı cihazlarla oldukça iyi uyum sağlar – örneğin, bir Trezor cüzdanı ile bir PIN oluşturucu arasındaki farkı neredeyse hiç anlayamazsınız.!

Trezor Model T'yi Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Trezor Model T’yi Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Fiyat

Bu Trezor Model T incelemesinin son noktası olarak, şuna bir göz atalım: Trezor T fiyat etiketi, ve cihazın paraya değip değmeyeceğini tartışın.

Daha önce de ima ettiğim gibi, çevrimiçi bulunan Trezor Model T incelemelerinin büyük kısmı size bu kripto para birimi donanım cüzdanının fiyatının biraz … İyi, yüksek.

Tek bir Trezor T cihazı size 169,99 dolara mal olacak. Şirketin sunduğu paketi de satın alabilirsiniz – bu paket şunları içerir: bir Trezor T, Trezor Bir, ve bir Cryptosteel kapsülü. Bu paket (adı "Trezor Ultimate Paketi") sana mal olacak 274 ABD doları.

Trezor Model T incelemesi: Trezor Model T'nin kutusunun içinde.

Yani, evet – kuşkusuz, fiyat biraz yüksek, özellikle Trezor One’ın fiyat etiketi ile karşılaştırıldığında.

Bununla birlikte, Trezor T fiyatının, cüzdan aslında ne kadar iyi.

Kesinlikle tek seferlik önemli bir yatırım olsa da, söz konusu ürünle, tüm kripto varlıklarınızın korunduğundan emin olabilirsiniz. üst düzey bir güvenlik cihazıyla (Trezor kurtarma tohumunu belirlediğinizi varsayarsak elbette). Kripto para biriminiz için güvenli bir depolama alanına yatırım yapmak, hepsini kaybetme riskinden her zaman daha iyidir!

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Sonuçlar

Şimdi, tüm söylenenlerle birlikte, Trezor Model T kontrol etmeye değer?

Söylerdim – kesinlikle!

Bu Trezor Model T incelemesinin giriş bölümünde belirtildiği gibi, Trezor, güvenli kripto para birimi depolaması söz konusu olduğunda lider markalardan biridir. Model T bunu daha da ileri götürür – harika bir donanım parçası sahibine isteyebileceğiniz en iyi kripto güvenlik özelliklerini sağlayan!

Tablo: Trezor Model T ve Trezor One’ın artıları ve eksileri

Transferler Coinbase Trezor’a göre basit ve anlaşılır cihazın donanım yazılımı ve yazılımın modern tasarımı ona eşlik eden. Trezor kurtarma çekirdeği, herhangi bir zamanda ayarlanabilir, bu da size hızlı bir başlatma süreci ve cüzdan ile gerçekleştirmeyi seçtiğiniz süreçler üzerinde tam kontrol sağlar..

Trezor T fiyatı biraz yüksek ve tasarım biraz hantal, ancak bu “sorunların” ikisi de cihazın faydalarıyla karşılaştırıldığında oldukça küçük. Her şey düşünüldüğünde, Trezor Model T, herhangi bir kripto para birimi meraklısı için kesinlikle harika bir seçimdir.!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me