2017’deki kripto para patlamasının ardından, piyasa yeni Altcoinler ile dolup taştı. Ancak diğerlerinin üzerinde durmayı başaran bazı projeler var – VeChain bunlardan biri.

Biliyor muydunuz VeChain projesi 2007’de başladı? Kripto para belirteci çok daha sonra başlatılmış ve proje o zamandan beri büyük ölçüde gelişmiş olsa da, VeChain gerçekten de en eski projelerden biridir..

2017, mevcut piyasa değeri ile 22’nci en değerli kripto para birimi haline geldiği için VeChain için harika bir yıldı. 2 milyar $. Bu bizi bir sonraki sorumuza götürüyor: VeChain tahmini neye benziyor??

Bu kılavuzda, hem kısa hem de uzun vadeli en iyi VeChain fiyat tahminlerinden bazılarını ele alacağım. Tam bir görünüm elde etmek için, sizi her birinin tahminlerini almak için farklı yöntemler kullanan VeChain tahminlerine götüreceğim..

Bu kılavuzun sonunda, sadece ortalama VeChain fiyat tahmininden haberdar olmayacak, aynı zamanda VeChain’i iyi veya kötü bir yatırım haline getirebilecek temel faktörleri de anlayacaksınız..

Devam etmeden önce bunu anlamanız önemli olduğundan, VeChain’e kısa bir genel bakışla başlayalım. VeChain bilginizden zaten eminseniz, “VeChain Fiyat Tahmini 2021” bölümüne geçmekten çekinmeyin.


VeChain nedir?

Sunny Lu ve DJ Qian tarafından oluşturulan VeChain, fiziksel dünyadaki endüstriyel bir problem için blockchain tabanlı bir çözüm olduğu için çok benzersiz bir proje..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sunny Lu ve DJ Qian, Vechain'in Kurucu Ortakları

VeChain ilk başladığında öncelikli olarak tedarik zinciri çözümlerine odaklanmıştı..

Ancak son birkaç yılda lüks mallar, otomotiv, tarım, lojistik ve perakende gibi çok çeşitli sektöre hizmet verecek şekilde gelişti..

Likör endüstrisine bir örnek verelim: VeChain çözümü, şarap üreticilerinin sahteciliği ve yetkisiz satışları durdurmasına yardımcı olabilir.

Bunu nasıl yapar?

İlk adım, RFID etiketi gibi bir tür sensör ekleyerek şarap şişelerini dijitalleştirmektir. Bu sensörlerden gelen veriler daha sonra blok zincirinde saklanır ve dağıtım süreci boyunca her bir şarap şişesinin hareketini izlemek için kullanılır..

Çözümlerini gerçek dünyada uygulamak için VeChain, Kuehne gibi tanınmış şirketlerle ortaklıklar kurmaktadır. & Nagel, Renault, PWC, DNV GL ve ayrıca Gui’an hükümeti, Çin.

VeChain şu anda geliştiricilerin akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar (DApps) oluşturabilecekleri Ethereum’a benzer bir platform sunmaya çalışıyor. Aslında, daha geniş bir çekiciliğe sahip olmak için, VeChain’in bu özelliği 2018 Şubat ayının sonunda VeChain Thor olarak yeniden markalandı..

Artık VeChain’in ne olduğuna dair bir genel bakışa sahip olduğunuza göre, VeChain fiyat tahminine geçelim.

Uyarı

Kripto para piyasasının içerdiği riskleri anlamanız önemlidir. Kripto para piyasası geçmişte öngörülemez bir şekilde performans gösterdi ve kimse gelecekte nasıl hareket edeceğini gerçekten bilmiyor.

VeChain fiyat tahmininde alışılmadık bir etkiye sahip olabilecek, yaklaşan düzenlemeler, geliştirilmekte olan yeni teknolojiler vb. Gibi dikkate alınması gereken birçok faktör vardır..

Bu nedenle, VeChain veya başka herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce daha fazla araştırma yapmak ve hatta bir finans danışmanına danışmak sizin yararınıza olacaktır..

Bunu akılda tutarak, doğrudan VeChain 2021 fiyat tahminine geçelim.

VeChain Fiyat Tahmin 2021

Aşağıdakiler, tümü kredilendirilecek olan farklı güvenilir kaynaklar tarafından verilen en iyi kısa vadeli VeChain tahminleridir..

Teknik Analiz Kullanarak VeChain Fiyat Tahmini 2021

Bu fiyat tahmini yönteminde, yazılım, geçmiş fiyat ve hacim trendleri üzerinde teknik analiz (TA) yapmak için kullanılır..

Bu yöntem verilere dayanır ve teknoloji, ekip ve pazar duyarlılığı gibi daha yumuşak yönleri hesaba katmaz..

Walletinvestor.com çeşitli kripto para birimlerinin teknik analize dayalı fiyat tahminlerini yapan popüler bir web sitesidir. Onlara göre VeChain’in bir yıl içinde 0,046 $ fiyatına ulaşması bekleniyor. Şu anda 0,03 $ değerinde olduğundan, bu iyimser, ancak çok gerçekçi.

VeChain fiyat tahmini: 2021 ve 2022 için tahmin.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Uzmanlar Tarafından VeChain Fiyat Tahmin 2021

Kripto para uzmanlarının ilgilendiğiniz kripto para birimi hakkında söylediklerine dikkat etmelisiniz. Kesin bir öngörüde bulunmasalar bile görüşleri kesinlikle pazarı etkileyebilir..

“Bitcoin Jesus” olarak da anılan Roger Ver, kripto para birimi evrenindeki en güçlü seslerden biri. VeChain hakkındaki fikrinin ne olduğunu tahmin edebilir misin??

VeChain’in gerçek dünyadaki sorunları çözmeye çalıştığı ve birçok sektöre hizmet eden uygulamaları olduğu için parlak bir geleceği olduğunu düşünüyor..

Aşağıda görebileceğiniz gibi, VeChain’in lehine tweet attı..

En çok, dünya için izinsiz bir eşler arası dijital nakit sistemi sağlayan blok zincirleriyle ilgileniyorum, ancak @kafadergisi Taklit ürünleri durdurmak için bunları kullanmanın bazı ilginç yollarına sahiptir, bu da P2P izinsiz pazarları daha güvenilir hale getirir. https://t.co/7Km9Hv0xRj

– Roger Ver (@rogerkver) 21 Aralık 2017

VeChain’in gelecekteki fiyatlarını kesin olarak bilmek zor olsa da, bir uzmandan doğrulama kesinlikle bir şey ifade ediyor.

Diğer Saygın Kaynaklardan VeChain Fiyat Tahmini 2021

Geçmiş eğilimler, ekip, teknolojik avantajlar ve pazar duyarlılıkları gibi faktörlere dayalı olarak 2021 VeChain fiyat tahmini yapan birkaç saygın kaynak daha var..

Böyle bir kaynak smartereum.com düzenli olarak kripto para birimi tahminleri yayınlayan. Birkaç yıl önce, VeChain’in fiyatının 0,011 $ değerinden çok fazla yükselmeyeceğini tahmin ettiler, ancak 2021’de fiyatı 0,03 $ ve 2021 için tahmin her zamankinden daha parlak görünüyor.

Smartereum.com, VeChain fiyat tahminini, çok sayıda uygulamaya sahip çok yönlü bir blok zincirine sahip olduğu gerçeğine dayandırdı. Bununla birlikte, VeChain’in diğer en iyi kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında daha az bilindiği için daha değişken olabileceğini düşünüyorlar..

Daha sonra, sizi 2021 ve ötesine VeChain fiyat tahminine götüreceğim.

VeChain Fiyat Tahmini Uzun Vadeli

Bir yatırım kararı vermeden önce herhangi bir kripto para biriminin uzun vadeli beklentilerine bakmak iyi bir fikirdir. Bu nedenle, bu bölümde, çeşitli farklı yöntemlerle en uzun vadeli VeChain fiyat tahminini ele alacağım..

Teknik Analiz Kullanarak Uzun Vadeli VeChain Fiyat Tahmini

Walletinvestor.com Ayrıca VeChain için uzun vadeli bir fiyat tahmini veriyor – VET fiyatının bir yılda 0,046 dolara yükseleceğini ve 5 yıl içinde 0,1 dolara çıkacağını iddia ediyor.

Gördüğünüz gibi, bu VeChain’i daha iyi uzun vadeli yatırımlardan biri yapıyor.

Uzmanlar Tarafından Uzun Vadeli VeChain Fiyat Tahmini

Mart 2018’de VeChain, Tim Draper’ı yatırımcılarından biri olarak bünyesine kattı. Tim Draper’ı tanımıyorsanız, bunu netleştirmeme izin verin – o bir Silikon Vadisi efsanesidir.

Sadece Silikon Vadisi şirketlerinde (Tesla gibi) tanınmış bir yatırımcı değil, aynı zamanda kripto para birimlerine büyük bir inanan. Çok para yatırmıştı. Fiyatının sadece 6 dolar olduğu zamanda Bitcoin.

VeChain, böylesine tecrübeli bir yatırımcıdan destek alarak ve kripto para birimi evreninde bilinen bir sesten büyük bir onay aldı..

Yatırımcımızla göz göze geliyoruz, @Filmdenkare, kripto para birimlerinin geleceği ve blockchain çözümlerinin kullanımı ile ilgili. https://t.co/QEvnx6NM6A

– VeChain Vakfı (@vechainofficial) 26 Mart 2018

Diğer Saygın Kaynaklar Tarafından Uzun Vadeli VeChain Fiyat Tahmini

Beş yıllık tahmine göre smartereum.com (2018’de yapıldı), VeChain’in fiyatı 75 $ ‘a kadar çıkabilir..

Smarterum.com, VeChain’in “blockchain tabanlı platformun gerçek iş dünyası ile tam entegrasyonunu” sağlamasını bekliyor. Bu, blockchain’i şirketler için ana akım bazda daha erişilebilir hale getirmeye yardımcı olacaktır..

Bunlar, 2021 ve sonrasındaki en uzun vadeli VeChain fiyat tahminlerinden bazılarıydı. Gördüğünüz gibi çoğu, VeChain’in önümüzdeki 5 yıl içinde büyük ölçüde düşük performans göstermesini bekliyor. Bununla birlikte, bu VeChain fiyat tahmini doğru olabilir veya olmayabilir – bir kripto para biriminin gelecekteki fiyatının ne olduğunu kesin olarak bilmenin imkansız olduğunu her zaman unutmayın..

VeChain’in iyi mi yoksa kötü bir yatırım mı olduğu konusunda bir sonuca varmadan önce çeşitli faktörleri tartmalısınız..

Bir sonraki bölümde bunlara bir göz atalım.

VeChain İyi Bir Yatırım mı?

Bir kripto para biriminin fiyatlarını etkileyebilecek çeşitli faktörler olabilir. VeChain fiyat tahminine ek olarak, sizi VeChain’in geleceğini olumlu etkileyebilecek faktörlerin yanı sıra olumsuz etkisi olabilecek faktörlere de götüreceğim..

Bu nedenle, bu bölümde, VeChain’i iyi veya kötü bir yatırım yapan nedenleri inceleyeceğim..

VeChain Neden İyi Bir Yatırım Olabilir??

VeChain’in iyi bir yatırım olmasının nedenlerine bir göz atalım.

Gerçek Dünya Ortaklıkları

VeChain ile ilgili en umut verici şeylerden biri, birçok tanınmış kuruluşla sağlam ortaklıklar kurmasıdır. VeChain’e gerçek dünyadaki sorunları çözebilecek çözümleri yaratma ve test etme konusunda yardımcı oluyor..

Büyüyen ortaklık listesindeki isimlerden bazıları PWC, DNV GL, China Unicom ve Çin Hükümeti ulusal düzeyde bir ortaklıktır..

Bu, herhangi bir kripto para biriminin başarılı olmasının en önemli nedenlerinden biridir. VeChain, pazara hazır ürünler yaratmak için bu ortaklıkları kullanmada başarılı olursa, önünde muazzam bir geleceği vardır..

Çeşitlendirme

VeChain, tedarik zinciri endüstrisi için blok zinciri tabanlı çözümler geliştirmeye başladı. Ekip, VeChain’in çözümlerinin diğer birçok sektöre de uygulanabileceğini fark etti, bu nedenle artık birçok sektöre yönelik çözümler geliştiriyorlar..

Aslında, daha önce de belirtildiği gibi, VeChain artık merkezi olmayan uygulamalar (DApps) geliştirmek için Ethereum benzeri bir platform sunuyor. Bilindiği gibi VeChain Thor, VeChain Thor (VET) tokenlerinin kullanılacağı yeni bir blok zinciri olacak..

Dolayısıyla, VeChain artık daha büyük bir pazarı hedeflediği için büyümek için çok fazla alana sahip..

Deneyimli Ekip

Daha önce de bahsettiğim gibi VeChain, en eski blockchain projelerinden biridir. Sonuç olarak, ekibi, çoğu kripto para birimi için bir zorluk olan gerçek dünya çözümleri sunma konusunda muazzam bir deneyim kazandı..

VeChain Fiyat Tahmin Çekirdek Ekip ÜyeleriVeChain Çekirdek Ekibi | Kaynak: vechain

Blockchain gibi genç bir teknoloji için, yatırım yapılabilir bir projenin güçlü bir ekip tarafından desteklenmesi çok önemlidir. Neyse ki, VeChain ile durum bu.

VeChain Vakfı

VeChain, ağın ve R’nin geliştirilmesinden sorumlu kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan VeChain Vakfı tarafından desteklenmektedir.&D.

VeChain Vakfı, yukarıda gördüklerimiz gibi şirketlerle ortaklıklar geliştirmede önemli bir rol oynamaktadır. Güçlü bir temel tarafından desteklenmek, VeChain’in hedeflerine daha verimli bir şekilde ulaşmasına yardımcı olabilir..

Merkeziyetsizleştirme

Pek çok kripto para biriminin (BCH, Ripple ve diğerleri) merkezileştirmeyi teşvik ettiği için eleştirildiği bir zamanda, VeChain her anlamda ademi merkeziyetçi..

Yalnızca dünya çapında ofisleri olmakla kalmaz, aynı zamanda İngiltere, Almanya, Japonya, Çin ve Güney Kore gibi birçok ülkeye yayılmış 111 düğümden oluşan bir ağa sahiptir..

VeChain Fiyat Tahmin Düğümleri

Kaynak: naver

Bence VeChain’in lehine çalışan birçok kritik şey var. Yol haritasına göre başarılı bir şekilde yürütülebilirse, iyi bir yatırım olabilir.

VeChain diğer kripto para birimlerinden daha eski olsa da, hala gelişimin ilk aşamalarında. Bu nedenle, VeChain fiyat tahminini olumsuz etkileyebilecek birkaç faktör var. Hadi onlara bir göz atalım.

VeChain’in Kötü Bir Yatırım Olmasının Sebepleri

Şimdi VeChain’i kötü bir yatırım haline getirebilecek faktörlere göz atalım..

Rekabet

Geçen yıl, kripto para piyasası patlama yaşadı ve kıyasıya rekabetin zemini haline geldi. Diğerleri gibi VeChain de mevcut ve gelecek projelerle sıkı bir rekabetle karşı karşıya..

Tedarik zinciri sektörünü de hedefleyen yaklaşan proje Waltonchain ile rekabet etmesi gerekiyor..

Ayrıca, şimdi Ethereum ile aynı alana giren rekabet daha da zorlaşacak: Vechain Thor, Ethereum, Cardano ve NEO gibileriyle rekabet etmek zorunda kalacak..

Devam Eden Çalışma

VeChain, Vechain Thor ile akıllı sözleşmeler arenasına giriyor, ancak hala geliştirme aşamasında. VeChain’in geleceği, Vechain Thor’un diğer mevcut çözümlerle rekabet edebilecek başarılı bir ürüne dönüştürülmesine büyük ölçüde bağlıdır..

Yönetmelikler

Kripto para piyasası söz konusu olduğunda, her zaman gelecek düzenlemelere dikkat etmelisiniz. Çin hükümeti ile yakın ilişkisi nedeniyle VeChain durumunda daha da önemlidir..

Çin hükümeti VeChain’e destek verirken, yine de geri tepebilir. Geçmişte Çin hükümeti, Çin’deki kripto para piyasasının büyümesini engellemek için birçok önlem aldı..

VeChain ile ilgili yatırım kararınızı verirken göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerden bazıları bunlardır..

Son sözler

Artık kripto para birimi fiyat tahminleri geliştirmek için farklı kaynakların ve yöntemlerin neler olduğunu biliyorsunuz. 2021 ortalama VeChain fiyat tahminini ve 2021 VeChain fiyat tahmini gibi uzun vadeli tahminleri sizlerle paylaştım..

Ayrıca, Geleceğini etkileyebilecek VeChain’in önünde hangi fırsatların ve zorlukların olduğunu da biliyorsunuz..

VeChain’in en büyük avantajı, birçok gerçek dünya ortaklığı ve uygulaması olan birkaç kripto para biriminden biri olmasıdır. Öte yandan, VeChain’in hala Vechain Thor’un başarısını kanıtlaması gerekiyor..

Peki VeChain hakkında ne düşünüyorsunuz? Geleceği için olumlu bir bakış açınız var mı? Düşüncelerini duymak isterim.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me