Bir miktar Vertcoin tutuyorsanız ve fiyatın yükselip yükselmeyeceğini bilmek istiyorsanız, Vertcoin fiyat tahmini alın? Ya da belki biraz satın almayı düşünüyorsunuz, ancak yakın gelecekte fiyata ne olacağını öğrenmek istiyorsunuz.?

Pekala, size bilmeniz gereken her şeyi anlatacağım için doğru yere geldiniz! Bu arada, Vertcoin’in kısaca VTC coin olarak da adlandırıldığını biliyor muydunuz??

Her neyse, Vertcoin fiyat tahmin kılavuzumda size öncelikle projenin gerçekte ne olduğu hakkında hızlı bir açıklama yapacağım, ardından şu ana kadar fiyatının ne olduğuna dair kısa bir genel bakış sunacağım..

Bundan sonra, 2021 ve sonrası için bazı olası tahminleri tartışacağım ve ardından Vertcoin’in iyi bir yatırım olup olmadığını düşündüğüm konusunda size fikir vereceğim..

Öyleyse ne bekliyorsunuz? Vertcoin’in gerçekte ne olduğunu öğrenerek başlayalım!

Vertcoin nedir?


Vertcoin ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü ve Bitcoin gibi daha önceki blok zincirleriyle rekabet etmek için oluşturuldu. İşlemleri doğrulamak için üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan insanların birbirlerine para gönderip almalarına olanak tanıyan bir kripto para birimidir..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Aslında Vertcoin ve Bitcoin arasında bazı temel farklılıklar var. İlk olarak, Vertcoin işlemleri sadece 2,5 dakikada onaylarken, Bitcoin 10 dakika sürüyor. Ayrıca, Bitcoin arzı sadece 21 milyonla sınırlı olurken, Vertcoin 84 milyonla dört kat daha büyük..

Vertcoin Fiyat Tahmini Vertcoin Fiyat Tahmini
Toplam arz:

84.000.000

İşlem süresi:

Ortalama (2,5 Dakika)

Ortalama TX ücreti:

0,0018 ABD doları

Piyasa değeri:

11.157.657,27 $

Toplam arz:

21.000.000

İşlem süresi:

Yavaş (10 Dakika)

Ortalama TX ücreti:

6,657 ABD doları

Piyasa değeri:

618.396.832.615,41 $

Vertcoin, ASIC donanım cihazlarına izin vermediği için insanların madenciliğe katılma biçiminde de farklıdır. Bu, daha sonra insanların GPU’larını kullanmalarına izin verir ve bu da herkese katılma şansı verir. Öte yandan, Bitcoin ile en pahalı ASIC cihazlarına sahip olanlar her zaman madencilik ödülünü alırlar ki bu adil bir sistem değildir..

Artık gerçekte ne olduğunu bildiğinize göre, Vertcoin fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümü, fiyat tahminlerini okurken nelere dikkat etmeniz gerektiğine bakacak..

Vertcoin’i Tahmin Etmek için Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İnternet “uzman” fiyat tahminleriyle doludur, ancak gerçekte insanlar gelecekte ne olacağını bilmiyorlar. Olsaydı hepimiz çok zengin olurduk.

Kripto para birimi endüstrisi son derece değişken ve 24 saatlik bir süre içinde büyük fiyat dalgalanmaları görmek alışılmadık bir durum değil. Bu, bazen fiyatın hangi yöne gideceğini tahmin etmeyi çok zorlaştırır..

Uzun vadede, bir kripto para biriminin fiyatını etkileyecek en önemli şeyler yeni ortaklıklar, teknoloji ve gerçek dünya kullanımıdır..

Tahminlerin onları yapan kişinin kişisel fikirleri olduğunu her zaman hatırlamalısınız. Bu nedenle, asla yalnızca fiyat tahminlerine dayalı olarak para yatırmayın her zaman kendi bağımsız araştırmanızı yapın!

Artık neyi dikkate alacağınızı bildiğinize göre, Vertcoin fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümü, şu ana kadar fiyatına ne olduğuna hızlı bir şekilde göz atacak.!

Vertcoin Fiyat Tahmini: Şimdiye Kadarki Hikaye

VTC madeni para ilk olarak Mayıs 2014’te piyasaya sürüldüğünde, anında jeton başına 5 doların biraz üzerine çıktı. Ancak, önümüzdeki üç ay içinde hızla 0,091 dolara düştü ve bu arada değerinin çoğunu kaybetti. İlginç bir şekilde, önümüzdeki üç yıl boyunca bu fiyatta kaldı.

Ardından, Mayıs 2017’de, VTC jetonu mükemmel bir hızla gitti ve Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10 doların biraz altına ulaştı! O zamandan beri fiyatı düşüyor ve şimdi sadece 0,2 $ değerinde 2021’de.

Tüm kripto para birimi endüstrisi büyük fiyat hareketleri yaşasa da, Vertcoin’in çok yüksek seviyelerde dalgalanma yaşadığı görülüyor..

Fiyatı hangi yönde ilerleyecek? Kimsenin tahmin etmesi! Ancak, Vertcoin fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümünde bazı olası tahminler göz önünde bulundurulacak..

VertCoin Fiyat Tahminleri 2021?

Karşılaştığım ilk 2021 Vertcoin fiyat tahmini, Profit Confidential’da Patrick Brik tarafından yapıldı. Brik, bir kripto para birimi fiyat hareketini gerçekten tahmin etmenin tek yolunun teknik grafik analizi kullanmak olduğuna inanıyor..

Vertcoin Fiyat Tahmini

Bu, fiyatın nerede ve ne zaman hareket edeceğini tahmin etme umuduyla önceki fiyatlandırma hareketlerini incelediğiniz ve belirli eğilimleri aradığınız zamandır. Brik’e göre grafik analiz yöntemlerini 20 yıldır başarıyla kullanıyor. Peki gelecekte Vertcoin’e ne olacağını düşünüyor?

Brik, Vertcoin’in geleceğinden çok emindi ve Vercoin’in 2018’de 8.000 dolara ulaşması gerektiğine inanıyordu! Bunun gerçekleşmesi için Brik, 7.25 $ ‘lık “direnç noktası” nın açıkça kırılması gerektiğini iddia etti. Direnç noktası, yatırımcıların madeni paralarını tarihsel olarak sattıkları bir fiyattır. Bu bozulursa, bazen fiyatın yeni yüksekler yaşamasına neden olur. Bu tahminin çok gerçekçi olmadığı ve bunun gerçekleşmediği açık.

Ancak, bu özel tahminle ilgili açık bir sorun var ve bu, piyasa değeri ile ilgili. Bir madeni paranın piyasa değeri, toplam değerini gösterir. Dolaşımdaki toplam madeni paraların, madalyonun mevcut piyasa fiyatıyla çarpılmasıyla hesaplanır..

Örneğin, dolaşımda 5 milyon madeni para varsa ve madalyonun cari fiyatı 2 dolar ise, o zaman toplam piyasa değeri 10 milyon dolardır. Öyleyse, Brik’in fiyat tahminine geri dönersek…

Yazım sırasında dolaşımda yaklaşık 44 milyon VTC coin var, bu yüzden bunu Brik’in 8000 $ ‘lık tahminiyle çarparsak, bu ona 352 $’ lık toplam piyasa değeri verecektir milyar!

Gerçekte, bunun 2018-2021 arasında gerçekleşmesi pek olası değildir. Bitcoin’i geride bırakarak onu dünyanın en değerli kripto para birimi yapacaktı. Bu aynı zamanda Vertcoin’in tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 10 $ ‘ı% 80.000’den fazla artırması gerektiği anlamına da gelir. Geçmişte bu nitelikteki fiyat artışları olmuş olsa da, VTC madeni paraya gerçekleşmiş olsaydı bu önemli bir olay olurdu..

Peki başka hangi Vertcoin tahminleri var? Karşılaştığım bir diğer analist ise WalletInvestor’dı. VTC madeni paranın potansiyeline inanıyor, ancak Patrick Brik kadar iyimser değil.!

WalletInvestor, 1 yılda Vertcoin’in 0,00794 USD’ye düşeceğini düşünüyor. Önceki tahmin gibi, gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmek için teknik grafik analizi kullandılar..

Vertcoin Fiyat Tahmini

2021 için bu tahmin makul görünüyor, ancak Vertcoin para birimi fiyatı 0.19 dolar olduğu için oldukça karamsar..

Yukarıda listelenen iki Vertcoin fiyat tahmini 2021 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sence 8000 $ mümkün mü yoksa çok mu uzak bir adım? Her neyse, Vertcoin fiyat tahmin kılavuzumun bir sonraki bölümü, analistlerin 2021 ve sonrasında ne olacağını düşündüklerine bakacak.!

VertCoin Fiyat Tahminleri 2021 ve Ötesi!

Kısa vadeli fiyat tahminlerinin zor olduğunu düşünüyorsanız, uzun vadeli tahminler daha da zor!

Kripto para birimi fiyat tahminlerinde uzmanlaştığını iddia eden Coinliker, VTC coin fiyatının Haziran 2018’e kadar 25.07 $ ‘a ulaşması gerektiğine inanıyordu. 1,1 milyar doların biraz üzerinde piyasa değeri. Söylemeye gerek yok, böyle bir senaryo son birkaç yılda gerçekleşmedi ve şimdi Vercoin fiyatı sürekli düşüyor. Şu anda (Haziran 2021), Vertcoin fiyatı sadece 0,20 $.

Bu, analizi zor bir tahmindi. Bir yandan, bu miktardan daha yüksek değerde birçok kripto para birimi olduğu ve olduğu için toplam 1,1 milyar dolar değerleme tamamen imkansız olmayacaktır. Bununla birlikte, bu kripto paraların çoğu, özellikle işlem süreleri açısından daha iyi teknolojiye sahiptir..

Peki 2021’den sonra ne olacak? Daha gerçekçi tahminlerden biri tradingbeasts.com tarafından sunulmaktadır. Vertcoin 2021 fiyat tahminini aşağıda görebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, bu tahminlere göre Vertcoin fiyatı 0,28 dolara kadar yükselebilir. Bu çok gerçekçi.

VTC Fiyatı: İyi Bir Yatırım mı?

Size Vertcoin hakkındaki görüşlerimi vermeden önce, size finansal veya yatırım tavsiyesi vermediğimi açıkça belirtmek istedim. Daha önce tartıştığım diğer görüşler gibi, her şey sadece kişisel fikirlere dayanmaktadır..

Bir yatırım yapmadan önce daima kendi araştırmanızı yapmalı ve daha da önemlisi, asla tek başına bir fiyat tahmin kılavuzuna dayalı yatırım yapmamalısınız.!

Madeni paranın potansiyelini analiz etmekten hoşlandığım yol, gelecekteki potansiyel olaylara bakmaktır. Başlamak için Vertcoin yol haritasına bir göz attım.

Yol haritası

2021 için Vertcoin yol haritasının belirli tarihleri ​​olmamasına rağmen, ulaşmayı umdukları hedeflerin tam listesi var. Bu, listelendikleri borsa sayısını artırmayı, jetonlarını Trezor donanım cüzdanıyla desteklemeyi ve Vertcoin Vakfı’nı kurmayı içerir..

Bu hedefler, geliştirme ekibinin sürekli iyileştirme arayışında olduğunu ve bu hedeflerden herhangi birinin karşılanmasının VTC paralarında bir fiyat artışına neden olabileceğini gösteriyor. Yatırımcılar hedeflere ulaşıldığını görmekten hoşlanır, bu nedenle Vertcoin’in yukarıdaki hedeflerin çoğuna başarıyla ulaşması önemlidir..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Ortaklıklar

Vertcoin’in fiyatını etkileyebilecek en büyük olumsuzluklardan biri, henüz herhangi bir büyük ortaklık kurmamış olmalarıdır. Ortaklıklar, madeni paraya gerçek dünya kullanımı sağladığı için gerçekten önemlidir..

Örneğin, Vertcoin, madeni parasını kabul etmeye başlamak isteyen bir şirket ile bir anlaşma yapabilseydi, o zaman fiyat büyük ölçüde yükselirdi. Ancak, en son yol haritalarında ortaklık hedeflerinden hiç bahsedilmiyor gibi görünüyor..

Rekabet

VTC fiyatının değerlemesini etkileyebilecek diğer bir konu rekabetidir. Vertcoin’den çok daha iyi performans gösteren birçok başka kripto para birimi vardır, bu da işlemleri daha hızlı işleyebilecekleri anlamına gelir. Ayrıca, Vertcoin’in performans seviyeleri Litecoin’e çok benzer..

Vertcoin ile Litecoin karşılaştırması

En büyük fark, Litecoin’in Vertcoin’den önemli ölçüde daha popüler olmasıdır, bu yüzden güçlü bir ilk 10 kripto para birimidir. Vertcoin’in rekabeti yenebilmesinin tek yolu teknolojisini geliştirmektir. Yapabilirlerse, yukarıdaki Vertcoin tahminlerinden bazılarını karşılama şansları gerçekten yüksektir..

Sonuç olarak, Vertcoin projesinin gerçek bir potansiyele sahip olduğuna inansam da, geleceğin neler getireceğini bilmek zor.

Sonuç

Ve bu, Vertcoin fiyat tahmin kılavuzumun sonu. Baştan sona okursanız, artık projenin ne olduğunu ve ne yapmayı planladıklarını gerçekten iyi anlamış olmalısınız..

Ayrıca şu anda var olan farklı Vertcoin tahminlerinden bazıları hakkında iyi bir fikre sahip olmalısınız. Bazıları gerçekten olumluyken, diğerleri değil. Daha önce de bahsettiğim gibi, tahminler tamamen onları yapan kişinin fikridir, bu nedenle bir yatırım yapmadan önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız..

Peki, 2021 ve sonrasında fiyatın hangi yöne gideceğini düşünüyorsunuz? Yatırım yapmayı düşündüğünüz için rehberimi ziyaret ettiniz mi yoksa zaten paranız var mı? Yeni tahminler duymak her zaman iyidir, bu nedenle aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bana ilettiğinizden emin olun!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me