Osoby mające wpływ na blockchain w YouTube są w stanie zmienić rynek kryptowalut w mgnieniu oka. Za każdym razem, gdy YouTuber z czołowego blockchaina ma silny sentyment do danego scenariusza rynkowego, może wpłynąć na tysiące inwestorów kryptowalutowych, aby podjęli działanie. Dlatego konieczne jest, aby każdy maniak technologii blockchain lub inwestor kryptowalutowy uzyskał wiele informacji od tych influencerów YouTube.

W tym artykule wymieniliśmy 15 najważniejszych osób mających wpływ na blockchain i kryptowalutę na YouTube. Każdy influencer ma swoją niszę wpływów w większej społeczności blockchain.

Najwięksi wpływowi krypto i blockchain w YouTube

1. David Hay

David jest znany ze swojego wyjątkowego i zabawnego podejścia do swoich prezentacji. Specjalizował się w odkrywaniu pojawiających się i nowych rodzajów kryptowalut. Dogłębnie bada, jak działa każda nowa wirtualna waluta i udziela porad, jak najlepiej w nią zainwestować.


David przedstawia również wiadomości na temat różnych łańcuchów bloków i oferuje cenne porady inwestycyjne. Możesz go śledzić Youtube, ma 122 651 subskrybentów.

2. Tone Vays

Tone to renomowany doradca finansowy i blockchain. Jest także liderem społeczności i gospodarzem podcastów. W społeczności blockchain opinia Tone’a jest wysoko ceniona i ma wpływ na miliony entuzjastów blockchain i finansów na całym świecie.

Możesz subskrybować jego YouTube, Tone ma 64 364 subskrybentów.

3. Dr Julian Hosp

Dr Julian jest jednym z największych wpływowych twórców technologii blockchain na YouTube. Julian jest współzałożycielem osobistego kanału TenX w YouTube. Prezentuje treści blockchain w różnych językach, bierze też fragmenty długich przemówień i czyni je zrozumiałymi.

Od dawna ma wpływ na branżę kryptowalut. Jego YouTube kanał, ma 80 879 subskrybentów.

4. Ian Balina

Ian jest ewangelistą kryptowalut, doradcą i inwestorem. Ian jest byłym ewangelistą analityków IBM, był opisywany w wielu magazynach, takich jak The Street, The Wall Street Channel, Huffington Post, Entrepreneur Magazine, Forbes i INC.

Jest dobrze znany ze swojej pracy analitycznej, przedsiębiorczości i inwestycji w kryptowaluty. Jest dostępny na Youtube, Ian ma 122 822 subskrybentów.

5. Crypto Bobby

Bobby jest aktywnym ewangelistą YouTube. Jest aktywny nie tylko na swoim kanale, ale także w innych społecznościach w YouTube. Jest znanym znawcą technologii blockchain, który udziela uczciwych opinii na temat wirtualnej waluty.

Jego prezentacje dotyczą głównie cennych bryłek i spostrzeżeń na temat popularnych wiadomości dotyczących kryptowalut.

Możesz subskrybować jego YouTube kanał, ma 143,177 subskrybentów.

6. Andreas M. Antonopoulos

Andreas jest wieloletnim YouTuberem, który przedstawia najnowsze wiadomości na temat technologii blockchain i Bitcoin. Jest także uznanym doradcą projektowym i bitcoinowym oraz liderem społeczności.

Na swoim kanale YouTube swobodnie komunikuje się ze swoimi subskrybentami i jest jednym z największych wpływowych twórców blockchain na YouTube.

Jego YouTube kanał & ma 149.215 abonentów.

7. Boks

Jest to kanał dobrze znany ze swojego zaangażowania w analizę rynku blockchain. Boxmining jest wspierany przez kilka społeczności YouTube. Jest w dużej mierze obsługiwany, ponieważ przedstawia ważne tematy związane z blockchain w łatwo zrozumiałych filmach.

Oprócz tego Boxmining przedstawia również wiadomości o tym, jak blockchain jest odbierany w różnych częściach świata.

Jego YouTube kanał, Ma 197 248 abonentów.

8. Crypt0

To znany lider YouTube w wiadomościach o kryptowalutach. Kanał obejmuje szeroki zakres wiadomości. Opublikowane tutaj wideo obejmuje głównie najnowsze wiadomości i nadchodzące wydarzenia. Zawiera również wideo z wywiadów z różnymi czołowymi liderami społeczności.

Zasubskrybuj YouTube Crypt0 kanał.

Mamy 109 799 subskrybentów.

9. Louis Thomas

Thomas omawia bieżące wydarzenia dotyczące technologii blockchain, a także trendy na rynku kryptowalut. Jest także komentatorem społeczno-politycznym. Jego filmy na YouTube dotyczą głównie wiadomości o wirtualnych walutach i jego osobistych doświadczeń jako inwestora kryptowalutowego.

Louis jest jednym z największych twórców blockchain w YouTube, ponieważ jego filmy oglądają miliony widzów.

Jego YouTube kanał ma 96 264 abonentów.

10. Mistrzostwo monet

To kanał poświęcony przedstawianiu trendów na rynku kryptowalut. Przynosi aktualizacje we wszystkie dni powszednie. Skupia się głównie na makro czynnikach wpływających na rynek. Oprócz tego zawierają cenne wskazówki, które inwestor może wykorzystać przy podejmowaniu decyzji i stać się lepszym inwestorem.

Możesz śledzić YouTube Coin Mastery kanał i dołącz do 129 068 subskrybentów.

11. Ameer Rosic

Ameer jest ewangelistą blockchain, przedsiębiorcą, inwestorem i ekspertem od marketingu. Jest także znanym mówcą blockchain, który wygłaszał wykłady na temat blockchain na różnych uniwersytetach. Oprócz tego Ameer jest głównym czynnikiem wpływającym na branżę blockchain. Jest także blogerem opartym na technologii blockchain.

Zasubskrybuj jego YouTube kanał, Ma 167 588 subskrybentów.

12. Ivan on Tech

Ivan jest inżynierem oprogramowania, pedagogiem, analitykiem i międzynarodowym mówcą na temat łańcucha bloków. Jego najwyższej klasy techniczna analiza blockchain jest wysoko ceniona w branży blockchain. Jest popularny ze względu na szczere opinie na temat wydarzeń związanych z blockchain.

Jego YouTube kanał obejmuje ponad 173 436 abonentów.

13. Zdecentralizowana telewizja

Została założona przez Petera Saddingtona. Peter to szanowany influencer w branży blockchain. Jest znany ze swoich wyjątkowych i zabawnych filmów na YouTube. Jego filmy zawierają głównie wiadomości o kryptowalutach i popularne samochody.

Możesz zasubskrybować zdecentralizowaną telewizję w YouTube tutaj, Ma 67 426 abonentów.

14. Chris Dunn

Chris jest wieloletnim YouTuberem, który prezentuje filmy edukacyjne na temat inwestycji w kryptowaluty. Jego filmy mają pomóc inwestorom zrozumieć obecną atmosferę gospodarczą, zanim będą mogli zainwestować.

Jego filmy o tworzeniu bogactwa doprowadziły go do dużej społeczności subskrybentów. Chris jest jednym z największych wpływowych twórców technologii blockchain w YouTube. Możesz subskrybować jego kanał tutaj.

Chris ma 198 226 subskrybentów.

15. Inwestor kryptowalutowy

Inwestorem kryptowalutowym jest kanał YouTube. Jest prowadzony przez kompetentnego lidera społeczności, inwestora kryptowalutowego z doświadczeniem finansowym. Treści publikowane na tym kanale zawierają cenne analizy fundamentalne dotyczące akcji i inwestycji w kryptowaluty.

Informacje udostępnione inwestorom kryptowalutowym pomogły tysiącom inwestorów w uniknięciu oszukańczych projektów i nieprzewidywalnych trendów rynkowych.

Możesz zasubskrybować YouTube inwestora kryptowalutowego kanał i dołącz do ponad 150 000 subskrybentów.

Mamy 150 122 subskrybentów.

Przeczytaj także,

  • 20 najlepszych influencerów w technologii Blockchain, których należy śledzić w 2018 roku
  • Top 5 książek o Blockchain i kryptowalutach
  • 5 najpopularniejszych podcastów Blockchain do naśladowania w 2018 roku

Co myślisz o tej liście YouTuberów? Znasz innego influencera? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me