Nadal zastanawiasz się, czy potrzebujesz certyfikatu łańcucha bloków dla przedsiębiorstw? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ wymienimy dziesięć powodów, dla których warto uzyskać certyfikat blockchain.

Blockchain zmienia naszą branżę. Ma to tak duży wpływ, że eksploduje również rynek pracy wokół niego.

Jeśli myślisz o nauce blockchain, to jest najlepszy czas, aby to zrobić. Popyt na blockchain spowodował również zapotrzebowanie na ekspertów i programistów.

Jest jednak jedna nisza blockchain, która rozwija się szybciej niż oczekiwano – blockchain dla przedsiębiorstw.


Enterprise blockchain zajmuje się wymaganiami blockchain przez przedsiębiorstwa, firmy i organizacje, które mają funkcje na poziomie korporacyjnym. Oznacza to również, że istnieje wymóg dotyczący programistów i ekspertów blockchain dla przedsiębiorstw.

Więc od czego zaczynasz? Czy potrzebujesz kursu certyfikacji blockchain lub certyfikacji architektury blockchain? Postaramy się odpowiedzieć poniżej.

10 powodów, dla których warto uzyskać certyfikat Enterprise Blockchain

Możesz zacząć od zapoznania się z samouczkami i poznania podstaw. Ale aby wyróżnić się w branży, potrzebujesz certyfikatu łańcucha bloków przedsiębiorstwa. Aby przekonać się o jego potrzebie, omówimy dziesięć powodów. Zacznijmy.

10 powodów, dla których warto uzyskać certyfikację technologii blockchain w przedsiębiorstwie

Wysoki popyt

Głównym powodem uzyskania certyfikatu jest wzrost zapotrzebowania na personalia z umiejętnościami w zakresie blockchain. Blockchain odnotował ogromny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Boom nastąpił w 2017 r. Trend słów kluczowych związanych z blockchain odnotował gwałtowny wzrost około 2017 r., Ale od tego czasu jego popularność spadła.

certyfikacja blockchain dla przedsiębiorstw

Podpis: Blockchain trend słów kluczowych od 5 lat.

Dobrą wiadomością jest to, że trend słów kluczowych związanych z ofertami pracy w łańcuchu blokowym nie przyniósł tak dużego efektu.

Podpis: Trend słów kluczowych związanych z ofertami pracy w łańcuchu blokowym w ciągu ostatnich 5 lat

Tak więc, jeśli jesteś entuzjastą blockchain lub uczniem myślącym o zostaniu certyfikowanym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain w przedsiębiorstwie, to jest czas.

W Stanach Zjednoczonych stany takie jak New Jersey, Nowy Jork i inne również wykazały znacznie większe zainteresowanie, jeśli chodzi o popyt na miejsca pracy w technologii blockchain..

Podpis: Zainteresowanie regionami w ostatnich 5 latach.

Pracuj nad najnowocześniejszymi technologiami

Blockchain dla przedsiębiorstw zawsze był miejscem, w którym można było odkrywać najnowsze technologie. Przedsiębiorstwa starają się pracować na rzecz lepszej przyszłości, nie tylko dla siebie, ale także dla całej branży. Dlatego jako profesjonalista w zakresie technologii blockchain w przedsiębiorstwie masz szansę pracować nad doskonałymi strukturami i narzędziami.

Niektóre z popularnych platform korporacyjnych opartych na łańcuchu bloków, z którymi będziesz pracować, obejmują Hyperledger, Quorum, R3 Corda i Enterprise Ethereum (EE).

Ponadto rozwiązania dla przedsiębiorstw mają charakter dozwolony. Oznacza to również, że niektóre narzędzia są przeznaczone tylko do użytku wewnętrznego – są nowatorskie i pomagają rozwijać się jako ekspert w dziedzinie technologii blockchain..

Obecnie tylko 0,5% światowej populacji korzysta z technologii blockchain. Dla porównania, około 50% światowej populacji korzysta z internetu. Masz więc szansę pracować nad technologią, która jest na etapie hodowli.

Premia za wynagrodzenie (dużo zarabiasz)

Pracując nad najnowocześniejszą technologią, z pewnością zarobisz więcej! Blockchain nie jest inny. Rynek pracy dla blockchain ewoluuje, a firmy są skłonne zapłacić pieniądze za odpowiedni talent. Przy odpowiednim podejściu i podejściu możesz zarobić od 100 000 USD rocznie do więcej!

Najlepszy talent może z łatwością zarobić do 200 000 $ rocznie. Ponadto istnieje wiele sposobów angażowania się w projekty blockchain.

Umiejętność pracy nad produktami / usługami nowej generacji

Przedsiębiorstwa nie tylko chętnie wdrażają blockchain, ale są również bardzo skoncentrowane na innowacjach. Większość przedsiębiorstw pracuje nad wprowadzaniem innowacji i tworzeniem usług i produktów nowej generacji. Jeśli nie robią tego na miejscu, badają partnerstwa i pracują nad projektem open source.

Hyperledger to jedna z inicjatyw open source zarządzanych przez Linux Foundation w celu ulepszenia ekosystemu blockchain. Ma doskonałe ramy blockchain, w tym Fabric, Besu i inne.

Jako certyfikowany specjalista ds. Technologii blockchain w przedsiębiorstwie możesz wnieść swój wkład w projekt open source i pomóc w tworzeniu produktów lub usług, które kształtują przyszłość.

Pracuj z profesjonalistami z najwyższej półki

Praca w branży blockchain może być korzystna z punktu widzenia sieci. Jako profesjonalista w dziedzinie technologii blockchain w przedsiębiorstwie będziesz mógł poznać niesamowitych ludzi.

Ten profit jest niezwykle korzystny, jeśli chcesz się rozwijać. Jak już wiemy, networking ma kluczowe znaczenie dla udanej kariery i to właśnie może dać ci kariera w technologii blockchain. Pomaga również rozwijać karierę we właściwym kierunku. Jeśli jesteś nowy w branży, możesz nawet znaleźć mentora, który poprowadzi Cię przez Twoją podróż.

Zwiększ swoją obecność w Internecie, dzieląc się wiedzą

Ludzie słuchają, jak ci, którzy mają autorytet, są zaufani w każdej branży. Wykonując korporacyjną certyfikację blockchain i zostając certyfikowanym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain.

Możesz podzielić się swoją wiedzą online za pośrednictwem różnych mediów. Początkowo dobrym pomysłem jest prowadzenie własnego bloga. W ten sposób możesz przekierować ruch do swojego bloga z innych źródeł. Powinieneś także zwrócić uwagę na możliwości blogowania gości. Tam możesz podzielić się swoim doświadczeniem z pracy nad projektami i pomóc im uczyć się na własnych błędach. Dobrym pomysłem jest również prowadzenie podcastów, przeprowadzanie wywiadów z innymi liderami branży i tworzenie własnego kanału na YouTube.

Istnieje wiele opcji, dzięki którym możesz dotrzeć do ludzi i zaistnieć jako marka. Zaleca się jednak podążanie określoną ścieżką, która Twoim zdaniem działa dla Ciebie. Jeśli jesteś dobry w blogowaniu, zrób to lub możesz wypróbować youtube i stworzyć ekscytujące treści wideo. Masz wszystkie możliwości. Wszystko, co musisz zrobić, to eksperymentować i odkrywać świat blockchain.

Weź udział w rozwoju technologii blockchain typu open source

Jeśli chodzi o blockchain, inicjatywa open source jest ogromna. Sercem tej inicjatywy jest projekt parasolowy Hyperledger zarządzany przez Linux Foundation. Wiele dużych firm, w tym Microsoft, IBM, Infosys i inne, pracuje nad kilkoma projektami open source pod parasolem Hyperledger.

Dla Ciebie oznacza to możliwość wniesienia wkładu. Nie tylko oddajesz coś społeczności, ale także zwiększasz swoje szanse na zostanie ekspertem w dziedzinie blockchain w dziedzinie blockchain. Certyfikacja Enterprise Blockchain może pomóc Ci zrozumieć, jak działa struktura korporacyjna – i umożliwić Ci wkład w tworzenie korporacyjnych struktur, usług i narzędzi typu blockchain o otwartym kodzie źródłowym.

Wyróżnij się

W dobie konkurencji zawsze warto się wyróżniać. Nawet jeśli możesz mieć wiedzę niezbędną do pracy nad projektami związanymi z blockchain w przedsiębiorstwie, certyfikat może powiedzieć innym, co wiesz o blockchain. Pomaga innym ludziom ustalić Twoją wiedzę i umiejętności – zamiast spekulować na ten temat, dopóki nie zobaczą jakiejś prawdziwej pracy.

Pomoże Ci to również w szybszym graniu koncertów w porównaniu z osobą bez certyfikatu.

Badaj i pomagaj rozwijać rozwiązania blockchain dla przedsiębiorstw

Rozwiązania typu blockchain dla przedsiębiorstw wymagają do rozwoju najbystrzejszego umysłu. Różni się od udziału w projektach open source. Badania Blockchain to duża poddziedzina, która wymaga uwagi ze strony ekspertów w dziedzinie blockchain, takich jak Ty.

Blockchain jest wciąż w początkowej fazie i możesz pomóc mu szybciej ewoluować, badając problemy, z którymi borykają się przedsiębiorstwa. W ten sposób będziesz mógł korzystać z certyfikacji łańcucha bloków przedsiębiorstwa.

Chroń się przed wszelkimi zmianami rynkowymi

Wreszcie, posiadając certyfikat, będziesz miał mniejszy wpływ, jeśli nastąpi zmiana na rynku. Domyślnie nie musisz się martwić, ponieważ rynek blockchain będzie się rozwijał. Ale jeśli zmieni się dynamika rynku, będziesz miał większe szanse na pozostanie na rynku, ponieważ masz za sobą certyfikat.

Wniosek

To prowadzi nas do końca naszych 10 powodów, dla których warto uzyskać certyfikację łańcucha bloków przedsiębiorstwa. To najlepszy czas na zdobycie certyfikatu i odkrywanie niesamowitych możliwości. Ostatnią rzeczą, o której chcemy wspomnieć, jest to, że żaden certyfikat nie może zastąpić umiejętności. Aby stać się najlepszym, musisz uczyć się na pamięć i umysł. Certyfikacja tylko dodaje zaufania do twojego zestawu umiejętności i pomaga w szybszym zdobywaniu koncertów.

Czy jesteś więc gotowy, aby uzyskać certyfikat łańcucha bloków swojego przedsiębiorstwa?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me