Celem NEO jest zapewnienie inteligentnej gospodarki, która nie tylko rozwiązuje problem digitalizacji aktywów, ale także tworzy sieć zaufania.

W tej chwili istnieje kilka platform blockchain, które zapewniają zdecentralizowane aplikacje, ale NEO jest również jedną z tych platform, które pozwalają programistom dość łatwo tworzyć dApps. Niektóre aplikacje NEO dApps mają na celu rozwiązywanie złożonych problemów świata rzeczywistego i zrewolucjonizowanie wykorzystania technologii blockchain NEO.

Po co więc tworzyć zdecentralizowaną aplikację na NEO?

NEO umożliwia programistom tworzenie aplikacji dApps bez uczenia się żadnego nowego języka programowania. To ogromny wzrost kosztów rozwoju. Zapewnia również bezproblemową integrację z aplikacjami i usługami innych firm. Nie tylko, że nowi programiści, którzy chcą przetestować swoje aplikacje na blockchainie NEO, mogą ubiegać się o NEO / GAS. Jeśli zostanie wybrany, programiści otrzymają wymaganą kryptowalutę, aby przeprowadzić testy i zobaczyć wyniki od siebie. Dowiedz się więcej o zaletach NEO.


Ekosystem NEO dApps – Infografika

Infografika NEO dApps

Nasze badania zostały przeprowadzone w taki sposób, aby upewnić się, że aplikacje NEO dApps mieszczą się w określonych kategoriach. Wszystkie 29 aplikacji mają przypisaną określoną kategorię. Wymieńmy je poniżej, zanim zaczniemy od pełnej listy NEO dApps.

 1. Wymieniać się: Nex, Aphelion, Epenex
 2. Głoska bezdźwięczna: Adex, GagaPay
 3. Rynek: RedPulse, Zeepin, Travala, Phatsma, Thor, MoonLight, Narrative, Impulsify
 4. Identyfikacja: TheKey, protokół mostkowy
 5. Optymalizacja: Apex, Trinity
 6. Usługa: Effects.AI, MyWish, NNS
 7. FinTech: AlphaCat, SpotCoin
 8. Hazard: AsuraCoin, FTW
 9. AI: Senno
 10. IoT: Orbis
 11. eCommerce: Leczenie
 12. Zdecentralizowana sieć: Łańcuch QLC

A teraz zacznijmy!

Pełna lista aplikacji NEO dApps na czerwiec 2018 r

W tym artykule opublikujemy pełną listę dostępnych aplikacji NEO dApps. Więc bez zwłoki, zaczynajmy.

1. Nex

Nex to jeden z ekscytujących projektów na blockchainie NEO. Jest to kryptogeniczna platforma handlowa. Posiada również funkcję tworzenia usług płatniczych. Co więcej, działa w formie zdecentralizowanej, która korzysta z silnika dopasowującego poza łańcuchem. Silnik zapewnia, że ​​złożone transakcje w różnych łańcuchach bloków są realizowane szybciej. I tak, Nex może działać w wielu łańcuchach bloków. Na przykład może działać zarówno przez Ethereum, jak i NEO.

Zespół stojący za Nex jest również silny i idzie na kompromisy między doświadczonymi ekspertami od kryptowalut i programistami. Obecnie są w trakcie wydawania Framework. Jednocześnie planują przeprowadzić sprzedaż tokenów, aby sfinansować projekt.

NEO top dapp - NEX

Kredyty obrazkowe: NEX

funkcje

 • Nex może obsługiwać dużą liczbę transakcji, korzystając z mechanizmu dopasowywania poza łańcuchem.
 • Złożone transakcje można z łatwością obsługiwać.
 • Współpracuje z zewnętrznymi inteligentnymi umowami jako systemem płatności.
 • Umożliwia handel wieloma rozwiązaniami blockchain

Stronie internetowej:https://neonexchange.org/

Średni:https://medium.com/neon-exchange

Kategoria: Wymieniać się

2. Adex

Adex to sieć reklamowa oparta na blockchain. Dzięki Adex marketerzy mogą docierać do właściwych odbiorców i upewnić się, że ich budżet marketingowy zostanie wykorzystany najbardziej efektywnie. Z drugiej strony przeciętny użytkownik może wykorzystać platformę do zarabiania na swoich wpływach online. Odbywa się to poprzez umożliwienie każdemu nawiązania kontaktu z reklamodawcami i uzyskania wysokiej jakości ruchu dzięki umowie.

Mimo że Adex początkowo zaczął od blockchaina Ethereum, zobaczyli, że blockchain NEO jest lepszy. Są w trakcie przenoszenia na NEO. Ich sieć ma również największych międzynarodowych wydawców.

adex

Kredyty graficzne: Adex

funkcje

 • Nie ma żadnych prowizji i opłat związanych z siecią.
 • Raportowanie jest przejrzyste.
 • Obsługuje wyświetlanie reklam na wielu urządzeniach.
 • Dzięki przejrzystości i integralności blockchain oszustwa są znacznie zminimalizowane.

Stronie internetowej:https://www.adex.network/

Średni:https://medium.com/the-adex-blog

Kategoria: Głoska bezdźwięczna

3. RedPulse

RedPulse to zdecentralizowana platforma, która zajmuje się wywiadem rynkowym. Został stworzony specjalnie dla chińskiego rynku kapitałowego i finansowego. Kluczowym punktem sprzedaży platformy są otwarte badania. Pomaga łączyć praktyków, ekspertów branżowych i innych profesjonalistów. Krótko mówiąc, chce być ekosystemem do dzielenia się wiedzą.

Zdecentalizowana aplikacja NEO redpulse

Kredyty obrazkowe: Red Pulse

funkcje

 • Ekosystem polega na udostępnianiu treści badawczych. Zapewniając najlepszych możliwych ekspertów w branży, pozwala każdemu poznać rynek w najlepszy możliwy sposób.
 • Wykorzystanie łańcucha bloków pozwala na jak największą dokładność i przejrzystość treści.
 • Umożliwia analitykowi i innym użytkownikom dostęp do informacji bez przeciążenia.

Stronie internetowej:https://www.redpulse.com/

Blog: https://blog.red-pulse.com/

Kategoria: Marketplace

4. Klucz

Klucz to zdecentralizowany ekosystem, który działa jako narzędzie do weryfikacji tożsamości. Wykorzystuje blockchain i krajowe duże zbiory danych. Jest to narzędzie do identyfikacji, które działa w połączeniu z blockchain. Dwie ważne koncepcje obejmują identyfikację wielowymiarową (BDMI) i dane osobowe (PII). Rząd kontroluje te dwie technologie i zapewnia weryfikację wszystkich dodanych do łańcucha bloków. Krótko mówiąc, jest to zdecentralizowany system, którego celem jest identyfikacja zasobów lub osób korzystających z potęgi blockchain i National Big-data.

NEO dapp thekey

Kredyty obrazkowe: klucz

funkcje

 • Używając TheKey, całkowity koszt identyfikacji staje się niski, ponieważ eliminuje zduplikowane gromadzenie danych, uwierzytelnianie i przetwarzanie.
 • Dzięki blockchain dane przechowywane w ekosystemie zapewniają lepsze wyniki. Jest dokładny, rzetelny i wszechstronny.
 • Poprawia wrażenia użytkownika na nowy poziom. Wszystko jest dostępne za pośrednictwem jednej aplikacji.

Stronie internetowej:https://www.thekey.vip/

Średni: https://medium.com/@thekeyvip

Kategoria: Identyfikacja

5. Zeepin

Na rynku zawsze istniało zapotrzebowanie na rozwiązanie typu blockchain, które może zająć się twórcami. Celem Zeepina jest właśnie to. Budują nową, rozproszoną gospodarkę skierowaną wyłącznie do przemysłu kreatywnego. Aby upewnić się, że rozwiązanie różni się od innych, wykorzystuje technologię blockchain.

Branże kreatywne będą miały lepsze wsparcie i połączenia. Nie tylko to, ale także będą lepiej chronieni i zyskają większe uznanie za swoją pracę. Wykorzystuje cyfrową walutę ZPT, aby umożliwić transakcje w Zeepinie. Krótko mówiąc, twórcy mogą mieć prawa autorskie do swojej pracy; firmy mogą znaleźć talenty, można finansować projekty, rekrutować talenty i tak dalej. Możliwości korzystania z platformy są nieograniczone.

NEO dApp - zeepin

Kredyty obrazkowe: Zeepin

funkcje

 • Buduj zaufanie między stronami za pomocą automatycznej autoryzacji i inteligentnych kontraktów do celów umów.
 • Projekty mogą być teraz objęte prawami autorskimi.
 • Menedżerowie mogą wykorzystywać Zeepin do rekrutacji talentów.
 • Dofinansowanie można zrealizować w dowolnym momencie.

Stronie internetowej:https://www.zeepin.io/

Średni: https://medium.com/@zeepin

Kategoria: Makretplace

6. GagaPay

GagaPay to platforma marketingowa oparta na technologii blockchain. Każdy marketer może wykorzystać platformę do tworzenia różnych form kampanii marketingowych, w tym marketingu skierowań, marketingu sieciowego lub afiliacyjnego. Może być również używany do nagród i nagród za polecenia. Wszystko jest zasilane za pomocą inteligentnych kontraktów NEO. Platforma oferuje bezproblemowe konto typu „przeciągnij i upuść”, aby każdy mógł z niego korzystać. Poza tym oferuje również wszystko na jednym koncie. Ma unikalny sposób rozwiązywania problemów biznesowych. Może być również używany tak efektywnie, jak to tylko możliwe, zarówno w biznesie opartym na blockchain, jak i poza nim.

gagapay

funkcje

 • Oferuje bezpieczne i inteligentne uwierzytelnianie NEO.
 • Systemy płatności innych firm są w pełni obsługiwane, co zapewnia bezproblemową obsługę
 • Zautomatyzuj większość zadań za pomocą inteligentnych kontraktów
 • Zobacz zarobki w czasie rzeczywistym i strukturę sieci.

Stronie internetowej:https://www.gagapay.network/

Średni: https://medium.com/@GagapayOfficial

Kategoria: Głoska bezdźwięczna

7. Travala

Travala to marketing rezerwacji oparty całkowicie na NEO. Ma na celu rozwiązanie problemu rezerwacji podróży z wykorzystaniem blockchain. Platforma internetowa będzie wykorzystywać zarówno blockchain, jak i zdecentralizowany silnik NEO. Łącząc oba, otrzymamy Travala Booking Marketplace.

Aby wzmocnić ten pomysł, zostanie użyta księga rezerwacji AVA. Będzie działać jako rdzeń ekosystemu. Z drugiej strony użytkownicy uzyskają komunikację peer to peer, eliminując pośredników. Oznacza to również, że istnieje 0% prowizji.

travala NEO dapp

Kredyty obrazkowe: Travala

funkcje

 • Każdy może natychmiast dokonać rezerwacji z dowolnego miejsca. Dzięki zastosowaniu blockchain, rezerwacje są natychmiastowe.
 • Dobrze integruje się z całym obecnym rynkiem, dzięki czemu jest odpowiedni dla obecnego rynku.
 • Silna gospodarka współdzielona, ​​w której użytkownicy odnoszą największe korzyści.
 • Aplikacja Travala oferuje łatwy w użyciu interfejs i doświadczenie.

Stronie internetowej: https://project.travala.com/

Średni:https://medium.com/@travala

Kategoria: Rynek

8. Apex

Apex to jeden z najbardziej obiecujących projektów, który powstał na bazie łańcucha blokowego NEO. Ideą Apex jest zbudowanie sieci dla konsumentów z bezpośrednią interakcją z przedsiębiorstwami. Krótko mówiąc, ma na celu poprawę wartości zaangażowania B2C. Wykorzystuje mechanizm podwójnego konsensusu. Mechanizm jest używany w celu zapewnienia zarówno elastyczności, jak i wydajności w aplikacjach B2C. Działa przez cały cykl życia klienta, a także zapewnia możliwość przenoszenia zasobów między siecią główną (DPoS) a siecią boczną (PoS).

apex dapp blockchain

Kredyty obrazkowe: Apex

funkcje

 • Apex działa najlepiej w przypadku łańcuchów bocznych dla przedsiębiorstw. Może być używany do optymalizacji skalowalności, a także do skalowania ekosystemu aplikacji w łańcuchach bocznych innych niż sieć podstawowa.
 • Apex wykorzystuje solidne i solidne złącza danych, które zapewniają łączność w świecie rzeczywistym.
 • Ulepszone wielowarstwowe, elastyczne, inteligentne kontrakty, które mogą działać w wielu systemach, zapewniając lepszą łączność.
 • Oferuje silnik transakcji danych, który buduje zaufanie B2C, bezpieczeństwo konsumentów i własność danych

Stronie internetowej:http://apex.chinapex.com

Średni: https://medium.com/@apexstories

Kategoria: Optymalizacja

9. Trójca

Obecne rozwiązania blockchain zawsze mają problemy ze skalowaniem, prywatnością i niskimi opłatami transakcyjnymi. W tym miejscu pojawia się Trinity. Jest to rozwiązanie skalowania poza łańcuchem, które ma na celu rozwiązanie wszystkich powyższych problemów. Zapewnia również stabilność głównym aktywom łańcucha. Trinity wykorzystuje technologię kanału stanowego. Oznacza to, że poprawia szybkość transakcji na nowe poziomy.

Skalowanie poza łańcuchem, jeśli zostanie przeprowadzone prawidłowo, może pomóc poprawić wydajność zasobów głównego łańcucha. Nie tylko poprawia to ogólną infrastrukturę, zapewniając lepszą skalowalność, bezpieczeństwo i lepszą interakcję dzięki szybszym transakcjom. Stwarza również niskie koszty transakcji.

Trininty Neo Blockchain aplikacja

Kredyty obrazkowe: Trinity

funkcje

 • Obsługuje międzyłańcuchowe transakcje aktywów, w tym danych i wartości.
 • Jest całkowicie autonomiczny i działa dobrze w zdecentralizowanej sieci, w której wydajność jest kluczowym czynnikiem.
 • Dapps umożliwia automatyzację rzeczy i zapewnienie połączenia z siecią.
 • Wymiana informacji staje się bezpieczna i niezawodna.

Stronie internetowej:https://trinity.tech

Średni: https://medium.com/@protocoltrinity

Kategoria: Optymalizacja

10. Aphelium

Aphelion to „rewolucyjna platforma handlowa P2P”. Jest to platforma kryptowalutowa zbudowana na bazie łańcucha blokowego NEO. Jest zdecentralizowany, bez granic i bez zaufania. Aphelion ma na celu zapewnienie handlu kryptowalutami peer-to-peer na całym świecie za pomocą ich Distributed Exchange Asset Ledger (D.E.A.L) dApp. Oznacza to, że nie ma potrzeby, aby strona trzecia kontrolowała giełdę.

Takie podejście zapewnia również, że nie ma wysokich opłat, zablokowanych transakcji, zamrożonych funduszy lub kradzieży w postaci włamań. Wszystko jest zdecentralizowane i działa zarówno w łańcuchu, jak i między łańcuchami. Ponadto tokeny APH, które zostaną wydane podczas handlu, są zwracane posiadaczom. Działa jako partnerstwo NEO / GAS.

Aplikacja aphelion NEO

Kredyty obrazkowe: Aphelion

funkcje

 • Całkowicie zdecentralizowany. Żadni pośrednicy nie są potrzebni.
 • Jest bez granic. Oznacza to, że każdy może z niego korzystać.
 • Potężna sieć P2P z natychmiastowymi transakcjami i pozbawionym zaufania środowiskiem obsługiwanym przez inteligentne kontrakty.

Stronie internetowej:https://aphelion.org/

Średni:https://medium.com/@ianholtz

Kategoria: Wymieniać się

11. Efekt AI

Effect AI to nasza kolejna aplikacja NEO dApp. Jest to zdecentralizowana sieć dla sztucznej inteligencji. Jest całkowicie zbudowany na szczycie NEO. Wykorzystuje „zdecentralizowaną mechaniczną turkaczkę” znaną jako Effect Force. Oznacza to, że można go wykorzystać do znalezienia siły roboczej wywiadu na żądanie. Siłę roboczą można skalować bez ograniczeń co do wielkości i powtarzających się zadań. Dla biznesu otwiera to nowe granice, ponieważ umożliwia efektywne wykorzystanie zasobów firmy.

Aby wszystko było możliwe, wykorzystuje sieć efektów. Sieć efektów działa w kierunku świadczenia usług sieciowych na rynku AI. Sieć składa się z trzech faz. Wszystkie te fazy nie wymagają opłat i pomagają użytkownikom w szybkim rozwoju. Do jego zasilania służą również żetony NEP-5. Trójfazowe to siła oddziaływania, inteligentny rynek efektu i moc efektu.

efekt ai dapp neo

Kredyty obrazkowe: Efekty AI

funkcje

 • EFX Token zasila ekosystem
 • Wykonuj swoją pracę z ludzką siłą roboczą na żądanie
 • W pełni skalowalne rozwiązanie z powtarzającymi się zadaniami i bez limitu rozmiaru.

Stronie internetowej: https://effect.ai/

Średni: https://medium.com/@effectai

Kategoria: Usługa

12. AlphaCat

AlphaCat to oparte na technologii Fintech rozwiązanie typu blockchain. Ma na celu zapewnienie przewagi biznesowej poprzez dostarczanie im prognoz. Stara się rozwiązać problem, wykorzystując robo-doradców do inwestycji w kryptowaluty. Platforma jest obecnie tworzona przez członków programu AI Google, a także przez ekspertów finansowych z Wall Street. Celem jest zapewnienie użytkownikom przewagi konkurencyjnej dzięki najnowocześniejszym algorytmom handlowym. Algorytmy wykorzystują również dane bitowe i sztuczną inteligencję.

Krótko mówiąc, AlphaCat chce ułatwić każdemu rozpoczęcie handlu kryptowalutami. Dzięki temu jest dostępny i każdy może inwestować bez obawy przed nieznanym. Chodzi o wykorzystanie obecnej technologii w celu poprawy doświadczenia handlowego użytkownika.

Aplikacja alphacat neo

Kredyty obrazkowe: AlphaCat

funkcje

 • Zapewnia całkowicie zdecentralizowaną platformę opartą na reputacji i zaufaniu.
 • Marketplace Robo-Advisor jest zasilany przez Big Data i sztuczną inteligencję
 • Działa zarówno dla ekspertów, jak i początkujących.

Stronie internetowej:https://www.alphacat.io/

Średni: Żaden

Kategoria: Fintech

13. AsuraCoin

AsuraCoin to nasz kolejny projekt NEO, który zwrócił naszą uwagę. To platforma, która ma na celu ulepszenie świata gier. Aby to zrobić, zapewnia mnóstwo funkcji, w tym zasady obstawiania, transmisje na żywo, prowizje i zakłady społecznościowe.

Nie tylko to, ale AsuraCoin będzie również pracował nad nauczeniem publiczności od samego najlepszego gracza. Przeanalizują najlepsze rozgrywki i nauczą profesjonalnych strategii, budowania umiejętności, podejmowania decyzji i tak dalej.

asura-coin - zdecentralizowana aplikacja NEO

Kredyty obrazkowe: Moneta Asury

funkcje

 • Platforma zapewni społecznościowe dobieranie graczy, a także rozdawanie monet ASA zwycięzcom. Później odbędą się również turnieje Pucharu Świata.
 • Obstawianie gier online stanie się wygodne dzięki nowym zasadom obstawiania, które przyniesie AsuraCoin.
 • Społeczność może ustalać zasady
 • Całkowite bezpieczeństwo danych za bycie w łańcuchu bloków. Wykorzystuje do tego technologię blockchain NEO.

Stronie internetowej:https://asuracoin.io/

Średni: https://www.medium.com/@asuracoin

Kategoria: Gry

14. Senno

Senno to platforma do analizy nastrojów. Wykorzystuje algorytmy AI i rozproszoną analizę sentymentów. Korzystając z nich, zapewnia analitykę biznesową i ekosystem mądrości tłumu w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że przedsiębiorcom łatwiej będzie podejmować decyzje. Senno jest zbudowany na bazie łańcucha bloków NEO i całkowicie zdecentralizowany. Ponadto oferuje różne sposoby analizy danych za pomocą swoich algorytmów.

Działa poprzez zbieranie danych, a następnie klasyfikację danych i analizę rdzeniową. Po zakończeniu wykorzystuje analizę leksykalną i inteligentne kontrakty. Wreszcie zajmuje się dystrybucją i monetyzacją na rynku.

senno dapp neo

Kredyty obrazkowe: Senno

funkcje

 • Senno korzysta ze sztucznej sieci neuronowej (ANN) i zapewnia gromadzenie i analizę danych dotyczących wydarzeń na żywo. Algorytm uczenia maszynowego również rośnie wraz z uczeniem się.
 • Całkowicie zdecentralizowany i open source. Gospodarka oparta jest na NEO.
 • Tokeny SENNO są nagradzane każdemu, kto wspiera sieć i dodaje jej wartości, zapewniając moc obliczeniową lub umiejętności programistyczne.

Stronie internetowej: https://senno.io/

Średni: Żaden

Kategoria: AI

15. Switcheo

Switcheo to kolejna niesamowita giełda zbudowana na bazie NEO. Wykorzystuje również tokeny NEP-5. Switcheo najlepiej zdefiniować jako „zdecentralizowaną wymianę wielu łańcuchów”. Giełda już działa i możesz iść i sprawdzić, co ma do zaoferowania. Co więcej, przebudowują go o nowe funkcje w wydaniu Switcheo Exchange v 2.0.

Dzięki Switcheo możesz handlować NEO, GAS, RPX, WH, IAM, TKY, & TNC. Oznacza to, że obecnie na platformie można handlować tylko tokenami NEP-5.

Switcheo Neo Dapp Exchange

Kredyty obrazkowe: Switcheo

funkcje

 • Możesz natychmiast handlować i wypłacać pieniądze za pomocą platformy.
 • Z tym związane są niskie opłaty handlowe. Nie ma również żadnych opłat za wypłatę.
 • Handel tokenami NEP-5 jest możliwy dzięki funkcji Dynamic Call Switcheo. Oznacza to, że każdy token NEP-5 będzie dostępny do handlu na platformie po zakończeniu jego ICO.

Stronie internetowej:https://switcheo.network/

Średni: https://medium.com/switcheo

Kategoria: Wymieniać się

16. Orbis

Orbis to wyjątkowy projekt, który ma na celu podniesienie poziomu społeczności Bluetooth na całym świecie. Chce zapewnić społeczności globalną, bezpieczną, otwartą i zdecentralizowaną sieć. W ten sposób umożliwia programistom dostęp do tworzenia wiadomości Bluetooth. Oznacza to, że można go wdrożyć na różnych platformach, w tym w infrastrukturze cyfrowej, gromadzeniu danych, IoT, zarządzaniu systemem i logistyce..

Technologia Bluetooth jest zawsze przydatną technologią. Rozwiązuje również problem, którego nie rozwiązują aplikacje oparte na Wi-Fi. Orbis chce to wykorzystać i stworzyć z tego wspaniały świat.

orbis neo dapp

Kredyty obrazkowe: Orbis

funkcje

 • Token Orbis (OBT) zasila sieć. Jest wybijany podczas korzystania z aplikacji. Co więcej, aktywne węzły również otrzymują swój udział w tokenach OBT.
 • Dostęp do internetu będzie możliwy z lokalnego rynku. Oznacza to, że programiści mogą tworzyć niesamowitą aplikację za pomocą sieci i wdrażać ją w różnych branżach, w tym w IoT.
 • Ostatni, ale nie mniej ważny, będzie Obistore. Jest to sklep, który jest otwarty na rozwój innych firm i nie jest zależny od infrastruktury sieciowej BLE do funkcjonowania.

Stronie internetowej: https://orbismesh.com

Średni: Żaden

Kategoria: IOT

17. Protokół mostkowy

Bridge Protocol to projekt, którego celem jest tworzenie nowych standardów i narzędzi dla KYC, firm i ICO. Oznacza to, że daje władzę w rękach użytkowników i organizacji, której celem jest ochrona poufnych informacji i zarządzanie nimi. W tym celu protokół mostkowy w pełni wykorzystuje strukturę NEO.

Standardy zostaną również stworzone z myślą o osobach, które chcą uczestniczyć w wielu ICO. Chodzi o to, aby każdy użytkownik miał standard białych list. Wprowadzili także certyfikaty pomostowe. To da użytkownikowi pewność, że będzie mógł nawiązać interakcję z określoną usługą lub ICO.

most neo blockchain dapp

Kredyty obrazkowe: Bridge

funkcje

 • Identyfikatory w łańcuchu bloków będą utrzymywane w ramach systemu zarządzania tożsamością mostu. Będzie również zarządzać certyfikacją, unieważnieniem i wydaniem wspomnianej tożsamości.
 • Certyfikaty pomostowe będą przyznawane podmiotom, aby można było im zaufać.
 • Zapewnia rynek i tokeny TOLL umożliwiające dostęp do możliwości rozwoju, szablonów ICO, umów prawnych i tak dalej.

Stronie internetowej: https://www.bridgeprotocol.io/

Średni: https://medium.com/@bridgeprotocol

Kategoria: Identyfikacja

18. Phatsma

Phatsma to platforma dystrybucji treści. Jest szybki, bezpieczny i zdecentralizowany. Projekt w dużej mierze opiera się na protokole Phantasma. Protokół zapewnia twórcom treści możliwość rozpowszechniania ich materiałów chronionych prawem autorskim z obawą przed kradzieżą. Ponadto platforma jest całkowicie bezpieczna, chroniąc Twoją ciężką pracę przed włamaniami lub wyciekiem informacji.

Ponadto, korzystając ze zdecentralizowanej platformy, przychody, które twórcy treści nie są dzielone z żadnym pośrednikiem. Co więcej, zawartość nie zostanie zablokowana, ponieważ znajduje się na zdecentralizowanej platformie. Ogólnie rzecz biorąc, świetna inicjatywa z ulepszonym bezpieczeństwem i prywatnością.

phatsma neo dapp

Kredyty obrazkowe: Phatsma

funkcje

 • Działa na blockchainie. Daje również użytkownikom pełną kontrolę nad ich treścią.
 • Adres portfela kryptowalutowego służy również do zarządzania własnością aktywów. Treści są przechowywane w taki sposób, że tylko Ty masz do nich dostęp.
 • Treść jest zaszyfrowana i nikt inny nie może jej ukraść.
 • Blockchain jest również używany do przechowywania, a zasilają go inteligentne kontrakty.

Stronie internetowej: https://phantasma.io/

Średni: Żaden.

Kategoria: Marketplace

19. Thor

Thor to gospodarka koncertowa oparta w całości na NEO. Rynek freelancerów jest duży i istnieje potrzeba rozwiązania blockchain. I tu pojawia się Thor. Działa dla firm na żądanie i freelancerów, dając im możliwość wykorzystania mocy technologii blockchain. Nazywają wykonawców „pracownikami wolności”.

W przypadku umów, świadczenia obejmują świadczenia zdrowotne, natychmiastowe wynagrodzenie, oszczędności emerytalne i tak dalej. Oszczędności emerytalne są również zautomatyzowane. Ponadto firma będzie mogła zarządzać swoimi pracownikami i oszczędzać pieniądze. Mogą skorzystać z tańszego przetwarzania płatności, ujednoliconej infrastruktury płatniczej, a na koniec będą mieć zadowolonych kontrahentów, którzy będą dla nich pracować w długoterminowych relacjach.

thor neo dapp

Kredyty obrazkowe: Thor

funkcje

 • Thor to gospodarka koncertowa, która działa zarówno dla freelancerów, jak i dla firm. Jest całkowicie na blockchainie.
 • Freelancerzy otrzymują wiele korzyści, w tym świadczenia zdrowotne, oszczędności emerytalne itp.
 • Biznes może również zaoszczędzić pieniądze, używając Thora.

Stronie internetowej:https://www.thortoken.com/

Średni: https://medium.com/thorco

Kategoria: Marketplace

20. MyWish

MyWish to inteligentny kreator kontraktów. Nie wymaga żadnego kodowania. I to jest fantastyczna platforma. Wielu użytkowników chce skorzystać z blockchain, ale nie ma umiejętności kodowania do tworzenia inteligentnych kontraktów. Tutaj pojawia się MyWish.

Aby korzystać z aplikacji, należy wypełnić pola formularza i dokonać płatności. Następnie wystarczy dokonać płatności, aby wdrożyć go w łańcuchu bloków. Otrzymasz teraz adres kontaktowy, z którego możesz od razu zacząć korzystać.

mywish neo inteligentne kontrakty dapp

Kredyty obrazkowe: MyWish

funkcje

 • Możesz utworzyć umowę sprzedaży zbiorowej na potrzeby ICO.
 • Stwórz swój token kontaktowy i użyj go w swoim projekcie do dystrybucji i sprzedaży zbiorowej.
 • Możesz ustawić odroczoną płatność.
 • Obsługuje stracił kluczowy kontrakt.

Stronie internetowej: https://mywish.io/

Średni: https://medium.com/@VladimirTikhomirov

Kategoria: Usługa

21. Moonlight

Moonlight to platforma rekrutacyjna, która jest całkowicie zbudowana na bazie łańcucha blokowego NEO. Według strony internetowej jest to siła robocza inteligentnej gospodarki. Moonlight próbuje rozwiązać problem pozyskiwania talentów i ich odżywiania. Aby upewnić się, że dopasowanie działa, blockchain wykorzystuje algorytm kojarzenia oparty na inteligentnych kontraktach. Firma może ustawić umiejętności wymagane do inteligentnych umów i zautomatyzować proces rekrutacji.

moonlight dapp neo

Kredyty obrazkowe: Moonlight

funkcje

 • Blockchain identyfikuje zasoby i zapewnia odpowiedni talent do pracy.
 • Życiorysy bez zaufania są częścią ekosystemu, co ułatwia weryfikację życiorysów.
 • Finansowanie społecznościowe projektów można również zastosować, aby zwiększyć szanse powodzenia projektu.
 • Zapewniony jest również przekaz pieniężny.

Stronie internetowej: https://moonlight.io/

Średni: https://medium.com/moonlight-io

Kategoria: Marketplace

22. Neonameserver (NNS)

NNS to wyjątkowy projekt. Ma na celu udostępnienie użytkownikowi systemu nazewnictwa. Więc co to robi? Upraszcza sposób tworzenia skrótu kontraktu inteligentnego i adresu portfela. Oznacza to, że możesz utworzyć adres portfela, który możesz zapamiętać. W tym celu skorzysta z usługi NEO o wymaganej funkcjonalności. W ten sposób użytkownicy będą mogli szybko wysyłać zasoby na inne adresy, po prostu wpisując słowo lub frazę.

Obecnie jego celem jest tylko rozwiązanie problemu z adresami NEO lub inteligentnymi kontraktami NEO. Jednak w przyszłości będzie powoli rozszerzać się na inne łańcuchy bloków.

Aplikacja NNS NEO

Kredyty obrazkowe: Neonameserver

funkcje

 • NNS ma wiele przypadków użycia. Może być używany do zapamiętywania skomplikowanych rzeczy za pomocą prostych słów.
 • Możesz zapamiętać adresy publiczne, wiele nazw plików i tak dalej.
 • Ponadto możesz łatwo wysyłać tokeny za jego pomocą.

Stronie internetowej:https://neons.name/

Średni: https://medium.com/neweconolab

Kategoria: Usługa

23. Narrative

Narracja to ekonomia treści, która działa jako sieć mediów społecznościowych. W tej sieci 85% dochodu zostanie podzielone z twórcami treści lub każdym innym, kto wnosi wartość do samej sieci. Oznacza to, że możliwości zarabiania twórców treści są nieograniczone. Sieć będzie stale monitorować wysiłki i działania oraz ich wpływ na ekonomię sieci. Gdy to zrobisz, nagradza współpracownika, a także poprawia jego reputację. Korzystając z blockchain, twórcy mogą tworzyć aktywa materialne i generować większą wartość ze swojej pracy.

Narrative NEO Dapp

Kredyty obrazkowe: narracja

funkcje

 • Stwórz własną markę i opowiadaj historie, które łączą się z publicznością.
 • Użytkownicy otrzymają swoje czasopisma do opublikowania.
 • Twórcy treści mogą również przesyłać treści związane z niszą i prezentować się jako eksperci w tej dziedzinie.
 • To uczciwy system, w którym jakość definiuje wartość.

Stronie internetowej: https://www.narrative.network/

Średni: https://medium.com/narrativenetwork

Kategoria: Marketplace

24. Impulsyfikuj

Impulsify to platforma muzyczna stworzona na blockchainie. Głównym celem platformy jest zapewnienie twórcom i fanom muzyki ostatecznej kontroli. Przedsiębiorcy muzyczni mogą teraz dzielić się swoim kreatywnym głosem i budować wokół siebie markę. Zastosowanie blockchain zapewnia, że ​​nikt nie kontroluje sieci. Jest to swobodnie płynąca sieć, w której jest zbudowana na bazie łańcucha blokowego NEO.

Aby zapewnić przepływ zasobów, zostanie użyty token IMU. Jest to standardowy token użytkowy NEP5, a zatem całkowicie bezpieczny w użyciu. Nagrody i płatności będą dokonywane za pomocą IMU. Użytkownicy mogą również używać inteligentnych kontraktów do automatyzacji większości rzeczy.

Impulsify NEO dapp

Kredyty obrazkowe: Impulsify

funkcje

 • Rozwiązuje problem z centralizacją.
 • Nikt nie może zablokować zawartości.
 • Kradzież treści stanie się prawie niemożliwa.
 • Docieraj do odbiorców na całym świecie bez żadnej pośredniej usługi.
 • Spraw, by muzyka była mądrzejsza, korzystając z finansowania społecznościowego, wspierając ją lub odkrywając nową muzykę.

Stronie internetowej: https://imusify.com/

Średni: https://medium.com/imusify

Kategoria: Marketplace

25. Spotcoin

Spotcoin to platforma, której celem jest rozwiązanie problemów związanych z walutami cyfrowymi. Może to być płynność lub bezpośredni dostęp. Dzięki temu każdy może korzystać z walut cyfrowych bez zastanowienia. Zaangażowali się również w operacje wydobywcze, a teraz całkowicie zbudowali zautomatyzowaną cyfrową wymianę walut.

W centrum projektu jest Spotcore. Obsługuje każdy aspekt platformy, w tym integrację giełdy, system płatności, operacje wydobywcze i rynek OTC.

spotcoin neo dapp

Kredyty obrazkowe: Spotcoin

funkcje

 • SpotCoin oferuje rynek OTC. Jest to sposób na zapewnienie użytkownikom różnych usług związanych z płynnością i handlem.
 • Wymiana z waluty fiducjarnej na cyfrową lub odwrotnie
 • Użytkownicy mogą wydobywać monetę, jeśli chcą.
 • Obsługuje płatności detaliczne znane jako Spotpay

Stronie internetowej:https://spotcoin.com/

Średni: https://spotcoin.com/

Kategoria: Fintech

26. FTW

FTW ma na celu zbudowanie loterii blockchain, która działa globalnie. Oznacza to, że każdy może grać w loterię z dowolnego miejsca, kiedy chce. Dając taką możliwość, rewolucjonizuje sposób działania loterii. Dzięki temu wszystko jest przejrzyste i identyfikowalne. Kolejną korzyścią jest to, jak poprawia skalowalność. Teraz miliony użytkowników mogą grać na loterii bez żadnych problemów.

Inteligentny kontrakt i blockchain NEO całkowicie go zasilają. Token FTW NEP-5 jest przeznaczony do obsługi transakcji w ramach infrastruktury.

fcoin dapp neo

Kredyty obrazkowe: FTW

funkcje

 • FTW umożliwi globalne uczestnictwo w loterii
 • Całkowicie przezroczysty, co eliminuje faule
 • Szybkie transakcje oznaczają, że użytkownicy nie muszą czekać na wygraną kwotę.

Stronie internetowej:https://www.ftwcoin.io/

Średni: Żaden

Kategoria: Gry

27. Epenex

Epenex to platforma handlowa zbudowana na bazie łańcucha blokowego NEO. Próbuje rozwiązać globalny problem handlu aktywami cyfrowymi. Opierając się na łańcuchu blokowym NEO, zapewnia on większą inteligencję, możliwość reklamacji, bezpieczeństwo i przejrzystość. Zmniejszy to również liczbę przestępstw, które mają miejsce z powodu niewłaściwego wykorzystania kryptowaluty.

ephiphany dapp

Kredyty obrazkowe: Epenex

funkcje

 • Zapewnia bezpieczeństwo zasobów użytkownika.
 • System usług maklerskich jest uczciwy i przejrzysty
 • Poza zasobami cyfrowymi, na Epenex można również handlować innymi rodzajami aktywów
 • Oferuje wieloplatformowe wyszukiwanie danych

Stronie internetowej:https://epnex.io/

Średni: https://medium.com/@epiphany.blockchain

Kategoria: Wymieniać się

28. Treatail

Treatail to inteligentne rozwiązanie zakupowe, które umożliwia użytkownikom korzystanie z danych, które generują. Tworzy spersonalizowane zakupy w oparciu o Twoje dane. Aby go zasilić, używany jest blockchain NEO. Obecnie pracują nad inteligentnymi kontraktami Treatail i tokenem NEP5 znanym jako TTL. Trwają również prace nad zarządzaniem zasobami, REST API i tworzeniem podstawowego oprogramowania pośredniego.

Treatail NEO dapp

Kredyty obrazkowe: Treatail

funkcje

 • Kupuj z dowolnego miejsca w dowolnym czasie
 • Całkowicie spersonalizowane doświadczenie oparte na Twoich danych
 • Możesz stworzyć własną ofertę i otrzymać powiadomienie.
 • To jest bezpieczne i bezpieczne.

Stronie internetowej: http://www.treatail.com/

Średni: Żaden

Kategoria: eCommerce

29. Łańcuch QLC

QlcChain to publiczny łańcuch sieci jako usługi. Jest całkowicie zdecentralizowany, co oznacza, że ​​każdy może z niego korzystać i korzystać z niego. Celem jest zapewnienie każdemu usług sieciowych. Będzie działać, wykorzystując sieci, które nie są używane przez większość ludzi na całym świecie. Centralizacja może również powodować problemy, jeśli chodzi o usługi sieciowe.

Dzięki QLC Chain większość problemów z siecią można rozwiązać za pomocą łańcucha blokowego. Stworzy trwałą sieć, która zapewni sieć jako usługę.

qlcchain

funkcje

 • Zarejestruj dowolne urządzenie sieciowe w łańcuchu bloków znanym jako QLC Chain.
 • QLC to rozproszona księga z inteligentnymi kontraktami. Oznacza to łatwe wykonywanie zautomatyzowanych zadań.
 • Token QLC będzie zasilał cały ekosystem

Stronie internetowej:https://qlcchain.org/

Średni: https://medium.com/qlc-chain

Kategoria: Zdecentralizowana sieć

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me