Istniejący rynek pracy IT kieruje swoją uwagę na rozwijanie kompleksowej wiedzy dotyczącej innowacji technologicznych. Kandydaci powinni mieć wszechstronną wiedzę na temat technologii blockchain, aby wykorzystać różne pojawiające się możliwości kariery. Wielu aspirujących specjalistów blockchain chce zostać Certyfikowanym Architektem Enterprise Blockchain ze względu na wyjątkowe perspektywy rozwoju kariery w danej roli.

Blockchain może zrewolucjonizować biznes, jaki znamy. Jednak ważne jest również, aby pamiętać, że blockchain nie jest technologią destrukcyjną. Wręcz przeciwnie, jest to podstawowa technologia i wymagałaby wszechstronnej wiedzy w zakresie wdrażania blockchain, aby zrealizować swój prawdziwy potencjał. Chociaż wielu profesjonalistów aspiruje do zostania certyfikowanymi architektami blockchain, jest mniej prawdopodobne, że znajdą odpowiednie wskazówki.

Zarejestruj się teraz: Certyfikat Certified Enterprise Blockchain Architect

Poniższa dyskusja pomoże Ci poznać zapotrzebowanie na architektów blockchain na istniejącym rynku pracy oraz szczegóły certyfikatu Certified Enterprise Blockchain Architect wydanego przez 101 Blockchains. Co najważniejsze, aspirujący kandydaci mogą również skorzystać z poniższej dyskusji, aby poznać najlepsze praktyki zapewniające pomyślne uzyskanie certyfikatu CEBA.

Popyt na prace architekta Blockchain


Jednym z najważniejszych aspektów, na które należy zwrócić uwagę przed zanurzeniem się w wymaganiach, aby zostać certyfikowanym architektem Enterprise Blockchain, jest ocena popytu na zadania w łańcuchu blokowym. Dla każdego początkującego informatyka lub istniejącego profesjonalisty rozsądne jest zastanowienie się nad wykonalnością wyboru blockchain jako opcji kariery.

Nie ma jednak powodu do zmartwień, ponieważ blockchain stale ewoluuje jako jedna z najbardziej pożądanych umiejętności. Według LinkedIn Job Report for 2020, rola dewelopera technologii blockchain to najwyżej pojawiające się stanowisko w 2020 r. Firma rekrutacyjna Hired przedstawiła w lutym 2019 r. Raport, w którym wykazano radykalny wzrost światowego zapotrzebowania na inżynierów blockchain o 517% rocznie..

Co więcej, raport Hired pokazał również, że inżynier blockchain był jednym z najlepiej płatnych zawodów inżynierii oprogramowania. Globalne statystyki dotyczące wynagrodzeń inżynierów blockchain wskazują na wahania średnio od 150 000 do 175 000 USD rocznie. Żądanie uzyskania certyfikatu CEBA jest w dużej mierze potwierdzone ze względu na potencjalnie rosnący popyt na stanowiska architekta blockchain.

Chcesz zostać profesjonalistą Blockchain? Zapoznaj się z najlepszymi wskazówkami ekspertów, jak rozpocząć karierę w Blockchain.

Średnie roczne wynagrodzenie architektów technologii blockchain dla początkujących wynosi prawie 90 000 USD. Według ankiety Gartner z 2019 r., Średnia roczna pensja doświadczonego architekta blockchain może sięgać nawet 250 000 USD. Jednocześnie ważne jest również, aby kandydaci szukali różnych firm, które zatrudniają specjalistów w dziedzinie blockchain.

Profesjonalne firmy konsultingowe EY, Deloitte, PWC i KPMG należą do najlepszych alternatyw dla publikowania ogłoszeń o pracę w technologii blockchain. Nawet największe firmy, takie jak IBM, Amazon i Microsoft, również zwracają się w kierunku trendu blockchain w celu zwiększenia wartości biznesowej. Teraz każda osoba może zrozumieć możliwość uzyskania statusu Certified Enterprise Blockchain Architect.

Od czego więc powinieneś zacząć karierę jako certyfikowany architekt blockchain w przedsiębiorstwie? Najbardziej realna odpowiedź na to pytanie wskazuje bezpośrednio na 101 Blockchains. Dowiedzmy się, w jaki sposób 101 Blockchains zapewnia przewagę konkurencyjną dla perspektyw kariery początkującego architekta blockchain.

Dlaczego powinienem wybrać 101 Blockchainów?

101 Blockchains to nowa, ale budząca grozę wzmianka w dziedzinie szkoleń i edukacji blockchain. Doświadczenie zespołu, na którym opiera się 101 Blockchains, jest jednym z jego głównych atutów, które mogą wspierać studentów. Kandydaci mogą zostać Certified Enterprise Blockchain Architect dzięki certyfikacji CEBA przez 101 Blockchains. W jaki sposób? Zagłębimy się w szczegóły certyfikacji CEBA wkrótce po ustaleniu zakresu wiarygodności 101 Blockchains.

101 Blockchains opiera się na trzech ważnych założeniach dotyczących jakości swoich certyfikatów. Te trzy zasady to zaufanie, strategia i praktyczne doświadczenie. 101 Blockchains zapewnia zaufanie do wszystkich swoich zasobów edukacyjnych dzięki wsparciu ekspertów branżowych i specjalistów w dziedzinie technologii blockchain. Każde zasoby szkoleniowe i certyfikaty 101 Blockchain są dostosowane do strategicznego punktu widzenia branży blockchain.

Co najważniejsze, skupienie się na praktycznych aspektach edukacji i szkoleń w zakresie technologii blockchain przez 101 Blockchains jest ogromnym wzrostem profesjonalnej doskonałości 101 kandydatów z certyfikatem Blockchains. Dzięki ogromnej pomocy w szkoleniu i jakości edukacji blockchain w 101 Blockchains profesjonaliści mogą zapewnić solidne podstawy dla swojej kariery w technologii blockchain w perspektywie długoterminowej.

Zacznij teraz od bezpłatnego kursu podstawowego Blockchain!

Jak zostać certyfikowanym architektem łańcucha bloków przedsiębiorstwa (CEBA) 

101 Blockchains oferuje certyfikat Certified Enterprise Blockchain Architect wraz z dwoma innymi certyfikatami opartymi na rolach. Kandydaci mogliby zostać certyfikowanym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain z certyfikatem CEBA, udowadniając, że potrafią sprostać obowiązkom zawodowym w roli architekta blockchain w przedsiębiorstwie..

Certyfikat CEBA wydany przez 101 Blockchains został opracowany specjalnie po to, aby pomóc aspirującym profesjonalistom dowiedzieć się o podstawowych umiejętnościach wymaganych na stanowisku architekta blockchain w przedsiębiorstwie. Certyfikat CEBA pomaga również w doskonaleniu umiejętności, wiedzy i możliwości inżynierów i praktyków blockchain.

Certyfikat CEBA zagłębia się głęboko w podstawy blockchain, takie jak komponenty, powiązana terminologia, sprzedaż rozwiązań, tworzenie wartości i architektura blockchain. Co najważniejsze, kandydaci mają gwarancję uzyskania certyfikatu CEBA obejmującego interaktywne ćwiczenia, prezentacje i ilustracje na tablicy.

Jednocześnie kompleksowy wgląd w technologię blockchain zapewnia wiarygodny wzrost profesjonalnych możliwości aspirujących architektów blockchain. Certyfikat CEBA koncentruje się również na zrozumieniu wpływu blockchain na zrewolucjonizowanie perspektywy firm i rządów w celu osiągnięcia lepszej wydajności w wdrażaniu blockchain.

Co ciekawe, kandydaci nie muszą się martwić o przygotowanie do certyfikacji CEBA, ponieważ 101 Blockchains oferuje szkolenie w tym zakresie. Kurs szkoleniowy we własnym tempie na 101 Blockchains obejmuje 5 tygodni z 3-4 godzinami nauki przypisanymi do każdego tygodnia. Kandydaci mogą wykorzystać kurs certyfikacyjny 101 Blockchains CEBA, aby uzyskać korzyści z elastycznego uczenia się.

Jeśli jesteś początkującym, powinieneś zacząć od tego swoją karierę Przewodnik po Blockchain dla początkujących.

Docelowi odbiorcy do certyfikacji CEBA

Jednym z najważniejszych aspektów, które należy zrozumieć, jeśli chcesz zostać Certyfikowanym Architektem Enterprise Blockchain, jest grupa docelowa egzaminu. Rola architekta blockchain jest lukratywna i atrakcyjna dla prawie każdego informatyka. Jednak kandydaci muszą sprawdzić różne role oparte na łańcuchu bloków, które mogą pełnić, dzięki certyfikacji CEBA.

Technologie Blockchain mają większe znaczenie niż kiedykolwiek, ponieważ z łatwością przechodzą od weryfikacji koncepcji do etapów produkcji. Tak więc, chociaż certyfikacja CEBA jest odpowiednia do roli architekta blockchain, kandydaci mogą badać możliwości kariery w wielu innych rolach. Oto zarys idealnej grupy docelowej do certyfikacji Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA),

 1. Inżynierowie zorientowani na technologię Blockchain
 2. Administratorzy IT
 3. Twórcy rozwiązań Blockchain
 4. Chief Information Officers
 5. Inżynierowie rozwiązań Blockchain
 6. Profesjonalista zorientowany na blockchain
 7. Architekci chmury
 8. Dyrektorzy sprzedaży IT
 9. Inżynierowie przedsprzedaży technologii Blockchain
 10. Menedżerowie technologii Blockchain

Cele certyfikacji CEBA

Teraz ważne jest, aby wszyscy kandydaci aspirujący do uzyskania tytułu Certified Enterprise Blockchain Architect poznali cele certyfikacji. Cele certyfikacji CEBA są następujące,

 1. Rozwijanie wszechstronnego zrozumienia zaawansowanych koncepcji w architekturze i rozwoju technologii blockchain
 2. Poprawa wiedzy kandydatów na temat różnych przypadków użycia blockchain i podejść do wyboru idealnego systemu blockchain dla różnych potrzeb klientów
 3. Potwierdzenie wiedzy wykwalifikowanych kandydatów na profesjonalnych architektów blockchain w przedsiębiorstwie poprzez wiodący w branży certyfikat architektury blockchain

Moduły objęte certyfikacją CEBA

Dlatego aspirujący kandydat może zauważyć potencjał certyfikatu CEBA w rozpoczęciu kariery jako architekta blockchain w przedsiębiorstwie. Sukces kandydata zależy od zrozumienia przez niego tematów objętych certyfikacją. Mając wszechstronne wyobrażenie o wszystkich modułach i tematach objętych certyfikacją CEBA, kandydaci mogą tworzyć idealne strategie przygotowawcze.

Co najważniejsze, kandydaci poznaliby różne tematy, do których muszą się przygotować, aby zapewnić sobie sukces. Świadomość na temat modułów w certyfikacji CEBA może przynieść obiecujące korzyści, aby z łatwością zostać Certyfikowanym Architektem Enterprise Blockchain. Oto zarys różnych domen lub modułów certyfikacji 101 Blockchains CEBA i omówionych w nich tematów.

 • Podstawy Blockchain

Pierwsza domena lub moduł w certyfikacji CEBA koncentruje się przede wszystkim na różnych podstawowych aspektach technologii blockchain. Moduł tworzy podstawy wiedzy kandydatów w zakresie podstawowych i zaawansowanych koncepcji technologii blockchain. Kandydaci muszą poruszyć ważne kwestie związane z następującymi obszarami w pierwszym module certyfikacji CEBA.

 1. Definicja blockchain
 2. Różnica między blockchainem, kryptowalutą i tokenami
 3. Kluczowe komponenty w technologii blockchain
 4. Problem generałów bizantyjskich
 5. Podstawy mechanizmów konsensusu                      
 6. Metody zapisywania bloków w łańcuchu bloków
 7. Definicja i praktyczne zastosowania haszowania
 8. Wymagania dotyczące wydobywania blockchain
 9. Podstawy inteligentnych kontraktów
 10. Segwits & widelce
 11. Warianty blockchain i przypadki użycia
 • Enterprise Blockchains

Drugi moduł w certyfikacji CEBA odgrywa kluczową rolę we wspieraniu aspiracji kandydatów do uzyskania tytułu Certified Enterprise Blockchain Architect. Ten moduł zagłębia się w różne implikacje związane z przyjęciem technologii blockchain na poziomie przedsiębiorstwa. W tym module kandydaci znajdą złożone tematy związane z architekturą blockchain przedsiębiorstwa. Ważne obszary, w których kandydaci muszą udowodnić swoje umiejętności, wiedzę i zdolności do opanowania tego modułu, obejmują następujące,

 1. Definicja blockchain przedsiębiorstwa
 2. Tworzenie wartości w blockchain przedsiębiorstwa
 3. Aspekty modelowania kosztów w korporacyjnych łańcuchach bloków
 4. Kwestie kosztowe związane z łańcuchami bloków przedsiębiorstw
 5. Wydajność korporacyjnych łańcuchów bloków pod względem liczby transakcji na sekundę
 6. Podstawy architektury blockchain w przedsiębiorstwie
 7. Ogólne przypadki użycia w łańcuchach bloków przedsiębiorstw
 8. Sprzedaż rozwiązań dla firmowych łańcuchów bloków
 9. Zagadnienia technologiczne dotyczące rozwiązań blockchain dla przedsiębiorstw
 10. Podstawy modelu Blockchain as a Service lub BaaS i praktyczne przykłady
 11. Podstawy rozwoju technologii blockchain w przedsiębiorstwach
 12. Obawy dotyczące bezpieczeństwa w przypadku rozwiązań typu blockchain dla przedsiębiorstw
 • Omówienie Ethereum

Ten moduł certyfikacji CEBA wzmacnia praktyczną wiedzę studentów, aby zostać Certyfikowanym Architektem Enterprise Blockchain. Uderzająca atrakcja tego certyfikatu koncentruje się na Ethereum, jednej z powszechnie używanych platform do architektury i rozwoju blockchain. Kandydaci muszą udowodnić swoje umiejętności, zdolności i wiedzę w kolejnych rozdziałach certyfikacji CEBA tego modułu.

 1. Omówienie podstaw Ethereum
 2. Koncepcje rozwoju Ethereum
 3. Praktyczna demonstracja użycia Ethereum Etherscan
 4. Praktyczne zrozumienie wdrożenia Ethereum
 5. Praktyczne implikacje Metamask
 6. Praktyczne spostrzeżenia na temat wykorzystania platformy tokenów Ethereum
 • Przegląd tkaniny Hyperledger

Czwarty moduł certyfikatu Certified Enterprise Blockchain Architect lub CEBA zwraca również uwagę na inny kluczowy element architektury blockchain. Kandydaci powinni udowodnić swoje umiejętności, wiedzę i zdolności w kolejnych rozdziałach, aby zostać Certyfikowanym Architektem Enterprise Blockchain.

 1. Omówienie projektu Hyperledger
 2. Podstawy tkaniny Hyperledger
 3. Przypadki użycia związane z Hyperledger Fabric
 4. Praktyczne demonstracje wdrażania Hyperledger Fabric w AWS
 5. Wgląd w rozwój Hyperledger Fabric
 6. Praktyczne zrozumienie przypadków użycia Hyperledger Fabric w logistyce
 • Przegląd R3 Corda

Ostatni moduł certyfikacji CEBA pomaga stać się certyfikowanym ekspertem w dziedzinie technologii blockchain w rolach architektów z wszechstronnymi umiejętnościami praktycznymi. Kandydaci muszą omówić następujące rozdziały tego modułu, aby zapewnić większe szanse na uzyskanie certyfikatu CEBA.

 1. Omówienie podstaw R3 Corda
 2. Użyj przypadków Corda
 3. Praktyczne zrozumienie finansów wykorzystuje przypadki Corda
 4. Rozwój Corda
 5. Praktyczna znajomość implementacji CordaBench

Zalety 101 Blockchains, aby stać się Certified Enterprise Blockchain Architect, są również widoczne we wsparciu dla certyfikacji. 101 Blockchains oferuje wiarygodne wsparcie dla kandydatów w zrozumieniu procesu certyfikacji. Co ciekawe, 101 Blockchains oferuje również wiarygodne spostrzeżenia dotyczące potencjalnych ról w łańcuchu bloków, które możesz pełnić dzięki certyfikacji CEBA. Ponadto kandydaci mogą również uzyskać kompleksowe raporty, oceniając swoje wyniki na kursie szkoleniowym CEBA przed egzaminem końcowym.

Certyfikacja zapewnia walidację Twoich umiejętności i przenosi Twoją karierę w Blockchain na wyższy poziom. Zdobądź więc certyfikat eksperta w dziedzinie Blockchain i rozwiń swoją karierę w Blockchain.

Zalecane praktyki dla pomyślnego przygotowania certyfikacji CEBA

Możesz więc zauważyć, że 101 Blockchains oferuje nie tylko certyfikat Certified Enterprise Blockchain Architect, ale także potężne wsparcie w kwalifikowaniu certyfikatu. Dlatego każdy początkujący architekt blockchain w przedsiębiorstwie może łatwo dostrzec wyraźne możliwości uzyskania certyfikatu CEBA. Z drugiej strony kandydaci powinni również zadać pytanie – „czy to takie proste?”, Zanim wyobrazią sobie korzyści płynące z certyfikacji.

Chociaż 101 Blockchains oferuje kompleksowe wsparcie w kwalifikowaniu certyfikatu CEBA do statusu Certified Enterprise Blockchain Architect, ważne jest, aby znaleźć idealną strategię skutecznego przygotowania do egzaminu. Jaka może być najlepsza odpowiedź na problemy związane z przygotowaniem do certyfikacji CEBA? Przyjrzyjmy się zalecanym wskazówkom wykwalifikowanych specjalistów i ekspertów branżowych dotyczących przygotowania certyfikacji CEBA.

 • Zacznij od podstaw

Jedno z najważniejszych zaleceń dotyczących przygotowania się do uzyskania statusu Certified Enterprise Blockchain Architect dotyczy podstaw. Program nauczania do certyfikacji CEBA ma prostą strukturę i organizację. Jednak kandydaci muszą wiedzieć, że w modułach certyfikacji CEBA jest wiele tematów. Bez jasnej znajomości tematów egzaminacyjnych kandydatom łatwiej odejść od przygotowań.

Ponadto niepewność co do tematów, z którymi trzeba się zmierzyć podczas certyfikacji CEBA, może podważyć zaufanie do przygotowań. Dlatego też pierwszy etap przygotowań do certyfikacji CEBA rozpocznij od szczegółowej oceny tematów egzaminów certyfikacyjnych. Przegląd wszystkich tematów egzaminacyjnych odgrywa również kluczową rolę w poruszaniu się po różnych przewodnikach w celu znalezienia wiarygodnych zasobów.

 • Wybierz wiarygodną platformę szkoleniową

Kolejnym krokiem w przygotowaniach do uzyskania tytułu Certified Enterprise Blockchain Architect jest wybór wiarygodnych platform szkoleniowych. Co w tym przypadku może być lepsze niż 101 Blockchains? Kurs szkoleniowy 101 Blockchains do certyfikacji CEBA zapewnia dogłębne materiały szkoleniowe i praktyczne spostrzeżenia.

Dzięki temu szkolenie nie tylko przygotowuje kandydatów do pytań teoretycznych, ale także praktycznych na egzaminie. Co najważniejsze, praktyczne demonstracje odgrywają również kluczową rolę w przygotowywaniu kandydatów do pełnienia funkcji profesjonalnych architektów blockchain w przedsiębiorstwie. 101 Blockchains zapewnia również przydatne wskazówki dla kandydatów, aby podejść do procesu certyfikacji.

 • Pozostań wierny swoim celom przygotowawczym

Przygotowanie kandydatów do certyfikacji CEBA jest tak dobre, jak odpowiedzialność kandydatów za ich przygotowanie. Wielu kandydatów często zaczyna swoje przygotowania od pozytywnego akcentu, by w końcu odchylić się od nich z powodu innych zobowiązań. W takim przypadku plan przygotowawczy oparty na kamieniach milowych w towarzystwie partnera w badaniu lub kogoś, kto pociągnie cię do odpowiedzialności za twoje przygotowania, może zdziałać cuda. Poproś znajomych i członków rodziny, aby wspierali Cię w drodze do zostania Certyfikowanym Architektem Enterprise Blockchain. Dzięki wsparciu partnera na drodze przygotowawczej możesz łatwo osiągnąć swoje cele nauki.

 • Zdobądź praktyczne doświadczenie

Innym kluczowym aspektem, który kandydaci często podważają w swoich przygotowaniach do certyfikacji CEBA, jest praktyczne doświadczenie. Wkuwanie teoretycznych koncepcji architektury i rozwoju blockchain może doprowadzić Cię tylko do tego stopnia w przygotowaniach. Brak praktycznego doświadczenia w zakresie różnych technologii i koncepcji architektury blockchain może mieć negatywny wpływ na ogólną wydajność egzaminu.

Wykorzystaj więc w pełni każdą okazję, aby rozwinąć swoje praktyczne doświadczenie w zakresie technologii i narzędzi blockchain. 101 Blockchains zapewnia wiele praktycznych demonstracji, interaktywnych ćwiczeń i przypadków użycia w celu zwiększenia praktycznego doświadczenia. Wypróbuj koncepcje, których nauczysz się podczas przygotowań do certyfikacji CEBA w rzeczywistych projektach. Zacznij od małych praktycznych eksperymentów i odkryj obiecującą poprawę swoich praktycznych umiejętności.

Słowa końcowe

Podsumowując, możesz zauważyć, że łatwo jest zostać Certyfikowanym Architektem Enterprise Blockchain z 101 Blockchainami. Jednak kandydaci powinni również zrozumieć, że podróż do certyfikacji CEBA będzie stanowić ogromne wyzwanie. Każdy kandydat powinien zmierzyć się z tymi wyzwaniami i zrozumieć, w jaki sposób może wnieść swój wkład w swoje umiejętności zawodowe.

Architekci technologii blockchain w przedsiębiorstwach mogą skorzystać z szerokiej gamy rozszerzonych możliwości kariery w ekosystemie blockchain dzięki uznawanemu na całym świecie certyfikatowi CEBA. Jednocześnie kandydaci mogą również wykorzystać swój certyfikat CEBA, aby zdobyć znaczącą reputację w kręgach zawodowych. W dłuższej perspektywie certyfikacja CEBA może stale motywować kandydatów do aktualizowania swoich umiejętności i wiedzy jako architektów blockchain. Już teraz zacznij przygotowywać się do udanej kariery w technologii blockchain!     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me